Strona główna Aktualności Jak wygrać i wybrać prezent na Dzień Matki?

Jak wygrać i wybrać prezent na Dzień Matki?

przez admin
Wiele osób twierdzi że jeśli chodzi o prezenty to obdarowywanie jest równie lub nawet bardziej przyjemne niż bycie obdarowanym. Prezenty są formą wyrażenia naszych uczuć: miłości, wdzięczności – są także deklaracją: „Pamiętam o Tobie”. Niedługo staniemy przed trudnym wyborem prezentu na zbliżający się Dzień Matki
Jak wybrać dobry prezent na Dzień Matki?
Jesteśmy z naszymi Mamami związani od dnia urodzin i znamy je bardzo dobrze – dlatego pierwszy warunek, czyli znajomość potrzeb i gustu obdarowywanej jest już spełniony. Jednak dorosłe dzieci znają swojej Mamy na tyle dobrze, że liczba „pewniaków” prezentowych utrudnia wybór tego „trafionego”.
Złote rady
Spędź ten wyjątkowy dzień z Mamą. Nawet jeśli jesteś zapracowana zorganizuj swój czas w ten sposób, aby twoja Mama odczuła wyjątkowość i świąteczność tego dnia. Wśród niebanalnych propozycji warte rozważenia są wizyta w galerii, muzeum czy przekształcenie Dnia Matki w Dzień Rodziny i wyprawa na rodzinny piknik.
jak wybrać prezent na Dzień Matki

Doceń i rozpieść
Prezentując Mamie propozycje prezentów często w odpowiedzi słyszymy  „ale ja tego nie potrzebuję” – pamiętajmy jednak, że sformułowanie „ja tego nie potrzebuję” nie oznacza „ja tego nie chcę”. Doceniając rolę Mamy, warto ją rozpieścić sprawiając jej coś ponadprzeciętnego.
Im  prościej, tym lepiej
Często myślimy, że coś ponadprzeciętnego to elektroniczny gadżet, urządzenie kuchenne lub nowa wersja czegoś, co nasza Mama już posiada. Niestety zamiast spodziewanego uśmiechu na twarzy naszej mamy możemy zobaczyć coś zupełnie przeciwnego – konstatację, że znowu trzeba będzie nauczyć obsługi czegoś, czego nie znam.
Dlatego warto dokładnie przemyśleć wybór prezentu na Dzień Matki i obdarować Mamę czymś co będzie mogła sama wybrać i zacząć używać praktycznie natychmiast.

Z pomocą w tym trudnym wyborze przyjdzie nam serwis www.promoszop.pl , dzięki któremu obdarujemy swoje Mamy ekskluzywnym prezentem np. kosmetykami z drogerii Douglas dostępnymi z 10% rabatem na Dzień Matki.
Prezent na Dzień Matki możemy również wygrać – serwis promoszop.pl organizuje bowiem konkurs, w którym do wygrania będzie 5 voucherów na zakupy w drogerii Douglas – każdy na kwotę 200 zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapisać się na newslettera promoszop.pl, Po zapisaniu się na newslettera otrzymamy pytanie konkursowe wraz z dwoma możliwymi odpowiedziami – klikając tą poprawną jednocześnie bierzemy udział w konkursie i aktywujemy newsletter. 
Zgłoszenia będą zbierane do 25 maja do północy. 26 maja spośród osób, które zapisały się na newslettera i odpowiedziały poprawnie na pytanie konkursowe zostanie wyłonionych 5 zwycięzców.
 
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej