Strona główna Aktualności Wielkanoc z gwiazdami

Wielkanoc z gwiazdami

przez admin

Na Wielkanoc kanał CBS Europa przygotował dawkę kina na najwyższym poziomie. W świąteczną niedzielę oraz poniedziałek czekają nas seanse filmów w gwiazdorskiej obsadzie: „Chicago” , „Ella Zaklęta”, „Mali agenci”  i „Koncert na 50 serc”. Będzie to znakomita okazja, by spotkać się z Catherine Zeta-Jones, Renée Zellweger Anne Hathaway, Antonio Banderasem i Meryl Streep.

Wielkanocną niedzielę, 20 kwietnia, o godzinie 16:55, popołudnie umili nam emisja filmu „Ella Zaklęta”, z Anne Hathaway w roli głównej. W baśniowej krainie, w której rozgrywa się akcja, zgodnie z tradycją każde nowo narodzone dziecko jest obdarzane przez wróżkę-matkę chrzestną jakimś darem. Dar, który otrzymuje Ella jest nietypowy: ma być zawsze posłuszna wobec innych. To od początku nie podoba się najbliższym, a dar szybko okazuje się przekleństwem dla Elli. Dziewczyna wyrusza w podróż, aby odczarować swoją przeszłość. Na drodze spotka wiele niebezpieczeństw, a także swoją wielką miłość.

Tego samego dnia o godzinie 21:00 wspaniałej rozrywki dostarczy nam musical „Chicago” czyli ekranizacja słynnego przedstawienia wystawianego na Broadwayu. Jest to rozgrywająca się w latach 20. historia niejakiej Roxie Heart oraz jej burzliwej drogi do kariery. W filmie zobaczymy między innymi Catherine Zetę-Jones i Renée Zellweger władające sceną. Sześć Oscarów, trzy Złote Globy, dwa wyróżnienia BAFTA i Grammy – tak utytułowany film po prostu trzeba zobaczyć.

Świąteczny poniedziałek, 21 kwietnia z pewnością uświetni projekcja pokrzepiającego i pełnego ciepła filmu „Koncert na 50 serc” o 14:15. W roli głównej zobaczymy jak zawsze perfekcyjną Meryl Streep, która wcieli się w postać nauczycielki muzyki. Aktorka, by wypaść jak najbardziej wiarygodnie, uczęszczała na lekcje gry na skrzypcach. W szkole na Brooklynie, w której uczy główna bohaterka, dalsza możliwość prowadzenia zajęć muzycznych staje pod znakiem zapytania. Roberta Guaspari, bo tak ma na imię, musi walczyć o możliwość edukacji swoich wychowanków.

W tym celu organizuje wielki koncert w Carnegie Hall, na którym, razem z dziećmi, mają zagrać najwięksi skrzypkowie świata. Jest to poruszająca opowieść o sile charakteru i wiary w marzenia. Poruszająca tym bardziej, że oparta na faktach.

W uwielbiany przez dzieci Lany Poniedziałek o 21:00, czeka na nie dodatkowa atrakcja – film
„Mali agenci”. Po całym dniu wodnych szaleństw będą miały okazję dać się wciągnąć w świat tajnych misji, gadżetów i przygód. Robert Rodriguez to reżyser kojarzony z takimi filmami jak „Desperado”, „Od zmierzchu do świtu”, „Sin City: Miasto Grzechu” czy „Maczeta”. „Mali agenci” to wyjątkowy tytuł w jego filmografii, będący filmem akcji dla najmłodszych. Jednak oprócz szalonej zabawy, świetnie budowanego napięcia i spektakularnych efektów specjalnych jest to przede wszystkim opowieść o rodzinie, lojalności i wspólnym pokonywaniu trudności. Jak na kino familijne przystało.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej