Strona główna Aktualności Właściwy facet istnieje!

Właściwy facet istnieje!

przez admin
Zakochanie to stan ciała i umysłu. Zakochani są rozmarzenie i zaparzeni w siebie. Nie myślą logicznie – są upojeni szczęściem i idealizują siebie. Zauroczeni nie widzą wad. Całkiem odpłynęli w krainę niebiańskiej rozkoszy. Właściwy facet to nie fatamorgana. Rzucony czar nie przeszkadza w jego rozpoznaniu. 
5 symptomów właściwego związku
Odpowiedni partner to udany związek. W ciągu dnia spotykasz miliony osób. Masz kontakt z wieloma mężczyznami. Wśród nich jest TEN JEDYNY. Żeby go rozpoznać, obserwuj siebie. Przy tym właściwym:

1. pozostajesz sobą – przy tym wymarzonym zachowujesz się naturalnie. Nikogo nie udajesz, ale mówisz i gestykulujesz swobodnie. Nie okazujesz zdenerwowania i stresu – jesteś na luzie! Pokazujesz swoją „prawdziwą twarz”, ponieważ chcesz, żeby partner akceptował Twoją odmienność. Jesteś wiarygodny i autentyczny – szukasz akceptacji. Przy odpowiednim partnerze mówisz to, co myślisz i czujesz. Nie chcesz się podlizać, ale pokazujesz, jaka naprawdę jesteś. TEN JEDYNY pokocha Cię taką, jaką jesteś!

2. dopełniasz kontrasty – w związku warto być swoim przeciwieństwem. Tylko wtedy uzupełniasz niedobory i koloryzujesz monotonne życie. Różnice charakterów to nie zawsze przeszkoda i wada. Czasem to sposób na rutynę w związku. Gdy partner nie lubi czegoś robić, a Ty czujesz się w tym jak „ryba w wodzie”, masz okazję delikatnie go wyręczyć. 

3. wspólnie się bawisz – życie to fascynująca zabawa, którą warto przeżyć we dwoje. Gdy macie podobne pasje i zainteresowania, razem spędzacie wolny czas i rozwijacie hobby. Podobieństwa przyciągają, a kontrasty dopełniają.Podobne cechy charakteru to sposób na uniknięcie sprzeczek, a różnice zdań na naukę kompromisu. 

4. drżysz i tęsknisz – długie rozstania to koszmar, który trwa bez końca. Gdy ciało i usta drżą podczas spotkania z ukochaną osobą i chcesz jej opowiedzieć wszystko to, co Ci się przydało, kochasz mocno i szczerze. Zakochanie to nieuleczalna gorączka – gorące ciało i umysł, dreszcze oraz ciągłe pragnienie bliskości. 
5. planujesz przyszłość – tylko z TYM JEDYNYM pragniesz założyć rodzinę. Jest perfekcyjnym partnerem i ojcem dzieci. Gdy obie role się dopełniają, masz pewność, że z danym mężczyzną łączy Cię coś więcej niż romans i zauroczenie. Kobieta chętnie podejmuje decyzję o wspólnej przyszłości i ślubie. Mężczyzna nie zawsze jest skłonny odwzajemnić jej plany.
Wioleta Nowicka

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej