Strona główna Aktualności Pokój dziecięcy – jak go łatwo urozmaicić?

Pokój dziecięcy – jak go łatwo urozmaicić?

przez admin
Na radość malucha składają się czasami nawet niewielkie drobiazgi, które przykuwają jego uwagę i pobudzają wyobraźnię. Oryginalne elementy dekoracyjne Lotari to świetny sposób na szybkie odświeżenie pokoju dziecka i wprowadzenie kreatywnych zmian wraz z nowym rokiem. 

Easy dot – co to takiego? 
Dzieci uwielbiają towarzystwo przyjaznych postaci, misiów, kaczuszek i wszelkich motywów urozmaicających ich kolorowy świat. Samoprzylepne naklejki easy dot doskonale odpowiadają na te potrzeby. Umieszczone na szafce, biurku czy drzwiach będą miłym i przykuwającym uwagę akcentem, który można odkleić bez pozostawiania śladów. W związku z tym jeśli za pierwszym razem nie uda nam się właściwie nakleić motywu, bez przeszkód możemy spróbować jeszcze raz. Również gdy dziecko podrośnie i dekoracja przestanie mu się podobać, usunięcie jej nie przysporzy nam żadnych problemów.
Rosnę!
Rozwój dziecka budzi wiele emocji, przede wszystkim u rodziców. Są jednak i takie aspekty, którymi emocjonują się same dzieci, na przykład własny wzrost. Jak wysoki już jestem? Czy jestem wyższa od Kasi? Ile centymetrów będę mieć, gdy urosnę? Na takie pytania dziecka pozwoli odpowiedzieć przyklejona na ścianie miarka wzrostu, która może przybierać najróżniejsze formy i kolory.
Zmora brudnych rąk 
Ściana wokół kontaktów należy zwykle do najbrudniejszych części pokoju. Aby zapobiec temu niechcianemu efektowi, możemy przykleić wokół kontaktu ochraniacz, który uratuje naszą ścianę przed czarnymi śladami. One również mogą tematycznie współgrać z pozostałymi elementami dekoracyjnymi wnętrza, tworząc spójną i funkcjonalną aranżację.

Strefa Malucha 
Zarówno naklejki, miarki wzrostu i ochraniacze można znaleźć w sklepie internetowym Lotari, w którym dodatkowo można się zaopatrzyć także w rolety i samoprzylepne tapety. Na kolekcję dziecięcą składa się sześć różnych motywów, obejmujących m.in.: Błękitne Marzenia, Słodką Krainę i Jeżową Rodzinkę, z całą gamą uzupełniających się wzorów i kolorów. Nie trzeba być specjalistą od wyposażenia wnętrz, by w oryginalny sposób ozdobić pokój własnego malucha. Zawsze można jednak skorzystać z pomocy profesjonalisty – Dekorator Lotari pozwoli szybko i sprawnie zaprojektować elementy dekoracyjne do całego domu.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej