Strona główna Aktualności Jak szukać miłości w Internecie?

Jak szukać miłości w Internecie?

przez admin

Coraz więcej singli, w poszukiwaniu swojej drugiej połowy, nawiązuje nowe znajomości przez Internet. Nasza sonda pokazuje, że zdecydowana większość Użytkowników Serwisu MyDwoje.pl próbuje znaleźć miłość właśnie w sieci. Nie powinno to dziwić. Na ślubnym kobiercu staje coraz więcej par, które poznały się w rzeczywistości wirtualnej. Internet niweluje przeszkody, ani brak czasu, ani odległość nie stanowią tu problemu. Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy Internet to miejsce, w którym na serio powinieneś rozpocząć poszukiwania partnera, sprawdź, jakie zalety ma miłość w sieci.

Zapewne każdy singiel przeżył sytuacje, w których czuł się jak piąte koło u wozu. Zwykły grill u znajomych, spotkanie w gronie przyjaciół w restauracji. Wśród zaproszonych młode małżeństwa, wieloletnie pary, tatusiowie z małymi dziećmi… A kiedy już pojawi się ktoś, kto również wydaje się być singlem, po przyjęciu przyjeżdża po niego narzeczona… Spotykasz sympatyczną osobę, rozmawia Wam się świetnie, a po chwili dowiadujesz się, że ten ktoś od lat ma partnera. Czujesz frustrację, gdy wszyscy wokoło są zajęci? Internet uwolni Cię od tych niedogodności! W MyDwoje.pl wszyscy są singlami, ale większość wcale tego nie chce i nie ma osobowości wiecznego singla. Znaleźli się tu właśnie dlatego, że, tak jak Ty, szukają miłości w Internecie. Od razu trafiasz na właściwe towarzystwo, dzięki czemu możesz rozwinąć skrzydła i stopniowo angażować się w nową znajomość!

Znajdź partnera, który do Ciebie pasuje.

Liczba osób zarejestrowanych w portalu jest ogromna, a Ty, wypełniając Test Doboru Partnerskiego, ustalając własne kryteria i zapoznając się z Wizytówkami innych singli, masz możliwość nawiązania nowych znajomości i odnalezienia partnera, który idealnie do Ciebie pasuje. MyDwoje.pl, dzięki instrumentowi, jakim są testy psychologiczne o osobowości, jaki stosuje w kojarzeniu par, daje Ci szansę poznać przez Internet osobę, która idealnie pasuje do Ciebie pod względem temperamentu, celów życiowych i wyznawanych wartości – jednym słowem, wszystkich aspektów istotnych dla związku. Ponadto nie dasz się zwieść pozorom! Pomyśl: czy kolor włosów partnera naprawdę jest dla Ciebie tak ważny, że nie będziesz w stanie obdarzyć miłością brunetki, gdy zawsze gustowałeś w blondynkach? W MyDwoje.pl masz szansę poznać przede wszystkim wnętrze danej osoby – co myśli, czuje, jakie wartości wyznaje. Masz okazję dowiedzieć się o drugiej osobie tego, co najważniejsze! Relacje singli, którzy poznali się przez portal MyDwoje.pl możesz przeczytać w zakładce szczęśliwe historie.

Internet pozwala przezwyciężyć nieśmiałość.

To świetna wiadomość dla osób nieśmiałych, mających problemy z nawiązywaniem znajomości. Czasami łatwiej coś napisać, niż powiedzieć. Wysłanie maila kosztuje mniej nerwów niż zaproszenie na randkę nieznajomego w barze. Dużym plusem rozpoczynania znajomości przez Internet jest też możliwość poprawienia wiadomości. Wypowiedzianych słów już nie cofniesz, a mail możesz korygować.

Druga osoba nie widzi naszego zdenerwowania, więc nie masz się czego wstydzić, a po przesłaniu paru e-maili, nieśmiałość nagle zniknie i na pewno o wiele łatwiej będzie spotkać się po raz pierwszy z kimś, z kim nawiązaliśmy już znajomość przez Internet, z kimś, z kim mamy wspólne tematy i o kim wiesz, że jest Tobą zainteresowany. To czas, kiedy pierwsza randka jest już wskazana.

Listy to wspaniała forma wyrażania uczuć.

Dowodzi tego historia i literatura – wystarczy przypomnieć sobie listy do Marysieńki Sobieskiej. Dziś zamiast listów mamy e-maile. Świat jest tak samo romantyczny, tylko bardziej nowoczesny. Ludzie wciąż maja potrzebę wyrażania swoich uczuć, wciąż poszukują miłości. W liście możemy zawrzeć wszystkie ważne informacje o sobie, nie ogranicza nas, jak w smsie, liczba znaków i przez to korespondencja e-mailowa jest mniej powierzchowna. A jeśli zaiskrzyło w listach i kiedy otwierasz skrzynkę odbiorczą ogarniają Cię pozytywne uczucia, może warto się spotkać? Bezpieczna randka z Internetu? Istnieje duża szansa, że to właśnie Twój przyszły partner lub Twoja przyszła partnerka.

Związek na odległość nie jest żadną przeszkodą.

Mieszkając w Szczecinie, masz szansę zawrzeć znajomość z wartościową osobą z Rzeszowa. Związek na odległość może być początkiem wspólnej wędrówki przez życie. Bez pomocy Internetu najprawdopodobniej nigdy by Ci się to nie udało. Wielu z naszych Użytkowników w swoich Wizytówkach deklaruje chęć zmiany miejsca zamieszkania w przypadku poznania wartościowej osoby. Nie upieraj się, więc tylko przy singlach  mieszkających w Twoim województwie. Dzielące Was kilometry nie są żadną przeszkodą. Warto rozszerzyć te „granice”. Kto powiedział, że Twoja druga połowa musi urodzić się w Twojej dzielnicy? Dzięki Internetowi masz szansę się z nią spotkać, nawet jeśli mieszka daleko od Ciebie. Miłość przecież nie zna granic! Internet jest łatwym sposobem poznawania ludzi. Zarejestruj się w MyDwoje.pl już dziś i sprawdź, jak szybko możesz zawrzeć wartościowe znajomości! Przecież nic nie ryzykujesz, a zyskać możesz bardzo wiele! Już sam fakt, że robisz krok, by pomóc swojemu szczęściu, poprawi Ci samopoczucie. A – kto wie – szczęście może być bardzo blisko…

biuro matrymonialne Mydwoje.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej