Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 25 do 31 marca 2013

Horoskop tygodniowy od 25 do 31 marca 2013

przez admin

BARAN
Barany w poniedziałek z rana będą odrobinę rozleniwione, niechętnie będą zabierać się do pracy. Od południa pojawią się wyzwania, które postawią je na nogi i będą musiały zawalczyć o parę spraw. Od środy będą w doskonałym humorze, przygotowania do świąt będą szły pełną parą. Od soboty mogą mieć kiepski nastrój, muszą uważać, żeby nie zepsuć rodzinie świąt humorami.

BYK
Byki na początku tygodnia będą z prawdziwą pasją podchodzić do swoich obowiązków, mogą żyć w dużym napięciu, ale za to w ich związkach uczuciowych może być namiętnie i gorąco. Od środy mogą czuć się rozproszone, świąteczne przygotowania mogą zostać zakłócone przez wyjazdy. W piątek i sobotę uda im się zorganizować i sprawnie doprowadzić wszystko do końca i Niedzielę Wielkanocną spędzą w dobrym nastroju.

BLIŹNIĘTA

Na początku tygodnia Bliźnięta mogą czuć się zmęczone i przytłoczone ilością obowiązków, wysiłek włożony w przygotowania do świąt da o sobie znać. Od środy humor znacznie im się poprawi, poczują, że nie są same na świecie, a przyjazna atmosfera w domu sprzyjać będzie ich zdrowiu. Do świąt zdążą wszystko przygotować na tip-top i w Niedzielę Wielkanocą będą mogły zasiąść do uroczystego śniadania w dobrym nastroju.

RAK
Raki w poniedziałek nie będą miały na nic ochoty, będą rozdrażnione i poirytowane, ale już od wtorku z dużym zaangażowaniem wezmą się za przygotowania do świąt i do obowiązków w pracy. W środowe popołudnie mogą stać się nieco roztargnione, szczególnie z powodu niezapowiedzianych wizyt. W sobotę mogą być zmęczone ostatnimi pracami, bo święta będą chciały mieć zgodne z wszelkimi tradycjami.

LEW
Lwy na początku tygodnia będą w kiepskiej formie psychicznej, może dochodzić do spięć w kontaktach międzyludzkich. Przygotowania do świąt i prace z tym związane nie poprawią im nastroju i wyczerpią ich siły. Na szczęście od środy poczują przypływ energii i wszystko pójdzie im jak z płatka. W Wielką Sobotę i Niedzielę mogą czuć się nieco przytłoczone tradycyjnym podejściem.

PANNA
Panny na początku tygodnia wezmą się ostro do pracy i przygotowań do świąt, będą pełne werwy i dynamiki, ale muszą uważać, żeby nie przeciążyć organizmu, bo od środy mogą poczuć się osłabione i zmęczone. Powinny rozłożyć sobie obowiązki i nie robić wszystkiego naraz. W piątek wieczór będą mogły odetchnąć, wszystko będzie toczyć się zgodnie z planem i w święta będą mogły się rozluźnić.

WAGA

Wagi wstaną w poniedziałek w doskonałym humorze, będą pełne energii i z zapałem zabiorą się za przygotowania do świąt. Od południa mogą poczuć się nieco przytłoczone, ale mim to przez cały tydzień będą w dobrej formie i ze wszystkim dadzą sobie doskonale radę. Dopiero w sobotę dopadnie je zmęczenie i w pierwszy dzień świąt mogą mieć kwaśny humor i nienajlepsze relacje z najbliższymi.

SKORPION
Skorpiony będą w pierwszej połowie tygodnia z pasją działać i w pracy i na polu przygotowań świątecznych. Muszą jednak uważać, żeby się nie przemęczać, bo nie będą kontrolować wydatkowania energii. Lepiej działać powoli, a bez szkody dla zdrowia. W czwartek mogą być rozproszone, ale od piątku będą świetnie zorganizowane i pierwszy dzień świąt upłynie im w spokojnej i rodzinnej atmosferze.

STRZELEC

Strzelce rozpoczną tydzień pełne energii, będą sprzątać, robić zakupy, a przy tym doskonale będą sobie radzić w pracy. Od środy czeka je sporo ruchu, wyjazdów, będą w dobrych relacjach z ludźmi, uda im się mimo dużej ilości pracy spotkać z przyjaciółmi. Mogą też mieć skłonność do moralizowania, powinny jednak się od niego powstrzymać, bo mogą zepsuć atmosferę świąt.

KOZIOROŻEC
Koziorożce będą w tym tygodniu doskonale zorganizowane, sprawnie i logicznie będą myśleć, co pozwoli im zaplanować pracę i przygotowania do świąt tak, żeby ze sobą nie kolidowały. W środku tygodnia mogą mieć trochę problemów z koncentracją, bo może je rozpraszać konieczność częstego przemieszczania się. Święta w ich domu będą zgodne z tradycją, w rodzinnej atmosferze.

WODNIK
Wodniki w pierwszej połowie tygodnia będą w kiepskiej formie psychicznej, mogą być nerwowe i skłócone z otoczeniem. W czwartek trochę odetchną, uda im się wyrwać z domu i uciec od przygotowań do świąt, ale w piątek będą musiały się poddać ogólnemu trendowi i zabrać do pieczenia i gotowania. W Wielką Sobotę i Niedzielę będą czuły się przytłoczone rodzinnym spędem i siedzeniem przy świątecznym stole.

RYBY
Ryby na początku tygodnia będą potrafiły się skupić na swojej pracy, będą potrafiły sprężyć się i przygotować wszystko, co trzeba do świąt. W środę popołudniu poczują się zmęczone i do piątku trudno będzie im się uporać z pracą. Dopiero w piątek popołudniu nabiorą znów sił i dalej wszystko pójdzie jak z płatka. W Wielką Niedzielę będą w poważnym nastroju, a atmosfera będzie ciepła i rodzinna.

Alejakobiet.pl / Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej