Strona główna Aktualności Klawiatura, która lubi wodę

Klawiatura, która lubi wodę

przez admin

Logitech prezentuje Logitech(r) Washable Keyboard K310, niezwykłą klawiaturę dedykowaną komputerom PC. Łączące w sobie wytrzymałość, komfort i elegancję, urządzenie jest odporne na wodę i silne uderzenia.

Logitech  Washable Keyboard K310 wyróżnia się solidną konstrukcją i możliwością mycia wodą (wytrzyma nawet zanurzenie – bez kabla USB, do głębokości 28 cm). W tylnej części urządzenia umieszczono specjalne otwory ułatwiające osuszenie, a oznaczenia klawiszy, by zabezpieczyć je przed wytarciem, nadrukowano laserowo i pokryto powłoką chroniącą przed promieniami UV. Klawiatura jest niezwykle wytrzymała – zarówno na wodę, jak i silne uderzenia, o czym świadczy żywotność klawiszy wynosząca aż do pięciu milionów naciśnięć.- Wszystkim zdarza się czasem moment nieuwagi – niekiedy kończy się to tym, że filiżanka kawy lub kubek wody ląduje na naszej klawiaturze. Co wtedy z urządzeniem? – mówi Sophie Le Guen, senior director of mice and keyboards w firmie Logitech – Teraz użytkownicy komputerów nie będą musieli się tym martwić – firma Logitech wyszła naprzeciw ich potrzebom projektując Logitech Washable Keyboard K310, klawiaturę solidnie wykonaną, a przy tym świetnie wyglądającą – dodała.Wytrzymała, a jednocześnie wygodna i nowoczesna konstrukcja pełnowymiarowej klawiatury doskonale komponuje się z miejscem pracy. Nowe urządzenie Logitech tworzy spójną całość dzięki klawiszom funkcyjnym i numerycznym oraz jest kompatybilne z Windows(r) XP, Windows Vista(r) oraz Windows(r) 7. Dzięki dwunastu klawiszom skrótowym z natychmiastowym dostępem m.in. do Internetu, poczty elektronicznej, gier i regulacji głośności, jednym przyciskiem otworzymy najczęściej używane aplikacje. Aby uczynić życie jeszcze łatwiejszym, klawiatura nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wystarczy ją wyjąć z pudełka, podłączyć i można zacząć pracę.

Ceny i dostępność
Logitech Washable Keyboard K310 będzie dostępna w Europie na początku października 2012 w sugerowanej przez producenta cenie 179 PLN.

Alejakobiet.pl / Materiały prasowe

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej