Strona główna Uroda Peptydowe upiększanie z kosmetykami Chantarelle

Peptydowe upiększanie z kosmetykami Chantarelle

przez admin

LIFT PEPTANGO R marki CHANTARELLE Laboratory Derm Aesthetics to dynamiczna linia pielęgnacyjna przeznaczona dla każdego typu skóry wiotkiej, nieelastycznej, także wrażliwej, dojrzałej ze zmarszczkami mimicznymi i pierwszymi zmarszczkami wiekowymi. Tego typu problemy skóry występują również po gwałtownym odchudzaniu lub po inwazyjnych zabiegach modelujących i wyszczuplających. Preparaty przeznaczone są także dla skóry słabiej nawilżonej, szorstkiej, bez zdrowego kolorytu.

LIFT PEPTANGO R to preparaty liftingujące i modelujące architekturę włókien sprężystych, z zaawansowaną technologią peptydów najnowszej generacji. W preparacie do pielęgnacji powiek i konturu oka zastosowano rewolucyjny składnik aktywny – Beautifeye™, inspirowany badaniami z zakresu medycyny estetycznej.
 
Linia LIFT PEPTANGO R została nagrodzona Złotym Medalem MERCURIUS GEDANENSIS na Targach URODA 2014 w Gdańsku.

EFEKT LIFT PEPTANGO R

  • zwiększenie elastyczności i sprężystości skóry;
  • widoczna redukcja zmarszczek wiekowych i mimicznych;
  • wygładzenie skóry i normalizacja procesu złuszczania;
  • poprawa struktury skóry i konturu twarzy dzięki stymulacji odbudowy włókien elastycznych;
  • cofanie objawów starzenia i fotostarzenia;
  • rozjaśnienie przebarwień różnego pochodzenia, w tym posłonecznych i hormonalnych;
  • poprawa ukrwienia i wyrównanie kolorytu skóry twarzy;
  • rewolucyjna metoda rekonstrukcji opadających powiek górnych i odmłodzenie skóry wokół oczu bez skalpela;
  • redukcja zmarszczek typu „kurze łapki” w kącikach oczu;
  • rozjaśnienie ciemnych kręgów pod oczami, niwelacja obrzęków i zasinień.

LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowe mleczko
Mleczko oczyszczające do demakijażu każdego typu skóry, wzmacniające elastyczność skóry, ujędrniające. Skutecznie usuwa makijaż i zanieczyszczenia skóry. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną lipopeptydu cyklicznego i ekstraktów roślinnych. Zawiera Cyclo-Pept 5 – innowacyjny peptyd o działaniu redukującym zmarszczki, zwiększającym jędrność i poprawiającym elastyczność skóry. Formułę aktywną wzbogacają: ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka – przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Po stosowaniu mleczka skóra jest wygładzona z poprawioną elastycznością i konturem twarzy. (200ml)

LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowy tonik
Tonik do tonizacji i oczyszczania każdego typu skóry, ujędrniający i wzmacniający jej elastyczność. Preparat z zaawansowaną formułą aktywną peptydów, w tym peptydu o działaniu kwasu retinowego i ekstraktów roślinnych. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retino-Pept – redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne oraz Cyclo-Pept 5 – wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy. Formułę aktywną uzupełniają: ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka – przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu o własnościach pobudzających mikrocyrkulację i redukujących obrzęki. Po użyciu toniku skóra jest wygładzona, bardziej elastyczna i z poprawionym konturem twarzy. (200ml)

LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowe serum Peptizone 26.8%
Bogate, peptydowe serum liftingujące, ujędrniające i przeciwzmarszczkowe. Zawiera przeciwstarzeniowe peptydy: Retino-Pept – redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne; Cyclo-Pept 5 – wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy oraz Gravi-Pept – wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę. Innowacyjny składnik Beautifeye™ wzmacnia strukturę skóry, zwiększa kurczliwość włókien, zmniejsza wrażenie zmęczenia poprzez zagęszczenie sieci mikronaczyń. Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka – przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu pobudzający mikrocyrkulację i redukujący obrzęki. Serum zawiera dodatkowo emoliencyjne składniki regenerujące: masło Shea, wosk pszczeli i olej awokado oraz odmładzające witaminy E i A.

LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowy krem na dzieńSPF20 UVA/UVB
Krem na dzień ujędrniający, przeciwzmarszczkowy, wzmacniający architekturę skóry i stymulujący nowe włókna elastyczne. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retino-Pept – redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne; Cyclo-Pept 5 – wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur oraz Gravi-Pept – wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę. R-Bio-Repair – to fotodynamiczny składnik liftingujący i odmładzający, który stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy. W skład preparatu wchodzą także: ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka – przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu pobudzający mikrocyrkulację i redukujący obrzęki. Inne składniki: olej z róży rdzawej, wosk pszczeli i masło Shea – regenerują skórę, działają wygładzająco.

Pojemność: 50 ml www.chantarelle.pl

LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowy krem na noc
Krem na noc regenerujący, wygładzający, ujędrniający i przeciwzmarszczkowy. Wzmacniający architekturę skóry i stymulujący nowe włókna elastyczne. Zawiera przeciwstarzeniowe liftingujące peptydy: Retino-Pept – redukujący zmarszczki, wygładzający, rozjaśniający plamy pigmentacyjne, Cyclo-Pept 5 – wzmacniający sprężystość i elastyczność, poprawiający kontur twarzy oraz Gravi-Pept – wzmacniający właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawiający architekturę włókien sprężystych, przeciwdziałający obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę. Formułę aktywną uzupełnia ekstrakt z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, ekstrakt z nagietka – przeciwbakteryjny, przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz ekstrakt z miłorzębu pobudzający mikrocyrkulację i redukujący obrzęki. Masło Shea i olej awokado – regenerują skórę, działają wygładzająco.

Pojemność: 50 ml www.chantarelle.pl


LIFT PEPTANGO R liftingująco-peptydowy krem na skórę wokół oczu

Krem na powieki i pod oczy – to nieinwazyjna korekcja konturu powieki górnej bez skalpela, inspirowana medycyną estetyczną. Ten odmładzający krem wzmacnia architekturę skóry wokół oczu, redukuje zasinienia i obrzęki, wypłyca zmarszczki. Zawiera innowacyjny składnik Beautifeye ™, który poprzez wzmocnienie struktury skóry i zwiększenie kurczliwości włókien, unosi fałdę powieki górnej oraz redukuje zmarszczki „kurze łapki”. Rozjaśnia ciemne kręgi pod oczami, zmniejsza wrażenie zmęczenia poprzez zagęszczenie sieci mikronaczyń oraz redukcję akumulacji pigmentów. Peptyd Cyclo-Pept 5 o działaniu poprawiającym jędrność i elastyczność skóry wygładza zmarszczki i modeluje kontur oka. Formułę aktywną uzupełniają ekstrakty z ryżu – przeciwstarzeniowy, antyrodnikowy i regenerujący, z nagietka – przeciwbakteryjny i przeciwzapalny, wygładzający i nawilżający oraz z miłorzębu pobudzający mikrocyrkulację i redukujący obrzęki. Masło Shea i olej awokado działają emoliencyjnie i regenerująco.

Pojemność: 15 ml  www.chantarelle.pl

Składniki aktywne

RETINO-PEPT – nowoczesny peptyd o wszechstronnym wielozadaniowym działaniu w zakresie aktywności przeciwzapalnej, przeciwstarzeniowej i przeciw nadmiernej pigmentacji. To równoważnik kwasu retinowego, o skuteczności działania potwierdzonej medycznymi badaniami klinicznymi, ale nie dający obciążeń retinolu. Działa przeciwstarzeniowo, redukuje ilość i głębokość zmarszczek, zwalcza także negatywne skutki działania promieniowania słonecznego. Ma też właściwości przeciwzapalne oraz zmniejsza wielkość porów.
 
CYCLO-PEPT 5 – lipopetyd cykliczny to innowacyjny peptyd o działaniu redukującym zmarszczki, zwiększającym jędrność i poprawiającym elastyczność skóry. Struktura cykliczna zapewnia optymalne podłączenie się peptydu do odpowiednich receptorów odpowiedzialnych za prawidłową strukturę naskórka, elastyczność, procesy enzymatyczne, stabilizację struktur komórkowych oraz odbudowę procesów komunikacji pomiędzy skórą i naskórkiem.

 
GRAVI-PEPT – lipopeptyd, który wzmacnia właściwe napięcie i sprężystość skóry, naprawia architekturę włókien sprężystych przez stymulację najważniejszych elementów budulcowych zawartych w strukturze tkankowej, przeciwdziała obwisłości spowodowanej wiekiem i oddziaływaniem siły ciężkości na skórę. Wykazuje także silne działanie na strukturę tkanki sprężystej i przyśpiesza efekt liftingowy rysów twarzy ( badania wykazały pozytywne wyniki już po miesiącu stosowania). Działa liftingująco na tzw. „chomiki”, obwisłość policzków i szyi.

R-BIO-REPAIR
– fotodynamiczny składnik liftingujący i odmładzający, który stymuluje skórę do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny, wygładza zmarszczki i poprawia kontur twarzy.
 
BEAUTIFEYE™
– innowacyjny składnik z zakresu medycyny estetycznej o udowodnionym klinicznie działaniu, opracowany do odmładzania całego obszaru skóry wokół oczu i korekty powieki górnej. To pierwszy aktywny składnik poprawiający kontur oka, stosowany szczególnie w przypadku opadających górnych powiek. Jest doskonałą nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.
 
EKSTRAKT Z RYŻU – posiada właściwości osłaniające i łagodzące stany zapalne, działa przeciwstarzeniowo hamując aktywność wolnych rodników.

EKSTRAKT Z NAGIETKA – łagodzi objawy podrażnień, zmniejsza zaczerwienienia. Zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody, dzięki czemu zwiększa nawilżenie skóry.

EKSTRAKT Z MIŁORZĘBU JAPOŃSKIEGO – pobudza mikrocyrkulację i redukuje obrzęki, ma właściwości udrażniające, detoksykujące, przeciwzapalne i odświeżające.

OLEJ AVOCADO – regenerujący, nawilżający, takze o właściwościach antyoksydacyjnych.

MASŁO SHEA – regeneruje naskórek, ochrania warstwę lipidową skóry, działa przeciwstarzeniowo.

Inne składniki o działaniu regenerującym: OLEJ Z RÓŻY RDZAWEJ, WOSK PSZCZELI i odmładzające WITAMINY E i A.

Więcej informacji o dermokosmetykach marki CHANTARELLE na www.chantarelle.pl

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej