Strona główna Uroda Warsztat wizażu w Ovo Studio

Warsztat wizażu w Ovo Studio

przez admin
Sztuką jest pokazać swoje naturalne piękno i odpowiednio ubrać je w makijaż! Ovo Studio zaprasza na warsztat wizażu, dzięki któremu dowiesz się jak wyeksponować i podkreślić swoje naturalne piękno i kobiecość.
Przyjdź i zatrzymaj czas… spędź sobotnie popołudnie w kameralnej grupie i zrób coś dla siebie.
W programie:
1. Charakterystyka kolorystyczna typów urody na podstawie analizy kolorystycznej Cztery Pory Roku – dowiesz się jakim jesteś typem urody i poznasz gamę kolorów zgodnych z Twoim wewnętrznym oraz zewnętrznym pięknem.
2. Podstawowe informacje na temat kosmetyków kolorowych oraz przyborów do makijażu.
3. Makijaż No Name – to makijaż dzienny, korekcyjny, wykonywany na podstawie analizy kolorystycznej Cztery Pory Roku, w oparciu o gamę kolorystyczną odpowiednią do danego typu urody. Makijaż ma za zadanie podkreślić oraz wyeksponować atuty Twojej urody.
4. Poznasz sposoby optycznej korekty twarzy za pomocą kosmetyków kolorowych.
5. Makijaż wieczorowy – dowiesz się jak w prosty oraz szybki sposób przemienić makijaż dzienny w wieczorowy bez konieczności demakijażu.
6. Makijaż francuski – zainspirowany makijażem Gejszy, w wersji dostosowanej do teraźniejszości. Piękny makijaż, który nadaje kobiecej twarzy zmysłowości.
Przynieś swoje kosmetyki, a dowiesz się jak z nich korzystać każdego dnia.
Data: 08.03.2014 roku – Dzień Kobiet.
Godzina: od 11.00 do 16.00
Cena: 200 złotych.
Po czasie spędzonym w świecie makijażu zapraszamy do relaksu na japońskim kamiennym łóżku Ganbanyoku – jedynym takim łóżku w Warszawie! Dla uczestniczek warsztatu specjalna oferta oraz pyszny prezent od firmy SANTE!
Liczba miejsc ograniczona, zapisz się już dzisiaj! www.ovostudio.pl
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej