Strona główna Uroda Efekt PUSH UP bez stanika – dzięki kosmetykom ESOTIQ FORMULA!

Efekt PUSH UP bez stanika – dzięki kosmetykom ESOTIQ FORMULA!

przez admin

Geneza projektu ESOTIQ FORMULA leży w misji marki ESOTIQ określonej już dekadę wcześniej: „Tworzymy, aby wydobyć kobiece piękno”. Polska marka bieliźniana na przestrzeni lat zyskała uznanie milionów kobiet i, tym samym, stała się ekspertem w modelowaniu kobiecego ciała przy pomocy profesjonalnej bielizny.

Jednak, po 10 latach pracy nad kształtowaniem kobiecego ciała „od zewnątrz” nadszedł czas na kolejny krok, którym jest stworzenie linii specjalistycznych kosmetyków do modelowania biustu i pośladków, jak i ujędrniania całego ciała.

Po latach badań oraz testów klinicznych Esotiq  z dumą prezentują unikalną recepturę kosmetyków o nazwie ESOTIQ FORMULA, która jest owocem badań laboratoryjnych prowadzonych przez kosmetologów we Francji i w Polsce. Produkt jest nastawiony na efekt, dlatego wszystkie kosmetyki ESOTIQ FROMULA charakteryzuje niezwykle wysokie nasycenie składników aktywnych.

Skuteczność zastosowanych składników została potwierdzona przez niezależnych ekspertów i badania kliniczne.

Produkty kosmetyczne ESOTIQ FORMULA są podzielone na 3 linie ze względu na miejsce aplikacji i działanie:

  • Linia Push Up do powiększania, napinania i ujędrniania biustu
  • Linia Anti-Cellulite do walki z cellulitem i ujędrniania pośladków i ud
  •  Linia Body do ujędrniania i pielęgnacji całego ciała

Jednak, na uwagę zasługują przede wszystkim dwa produkty, którymi my kobiety, na pewno nie pogardzimy. Pierwszym z nich jest maska napinająca biust oraz serum do powiększania piersi. ESOTIQ Formula Push Up Breast Mask to produkt niezwykły z dwóch względów. Po pierwsze najważniejszy składnik aktywny, polimer najnowszej generacji FLEXAN II®, który nadaje skórze elastyczności i jędrności, stanowi aż 1/5 jego składu. To dzięki niemu tworzy się na skórze niewidzialna siateczka napinającą, która podtrzymuje, napręża i ujędrnia piersi. Po drugie, uzyskujemy efekt push-up bez stanika w zaledwie 4 minuty od aplikacji! Testy kliniczne udowadniają jego działanie.

Wspomniane serum do biustu to kolejny hit kosmetyczny od ESOTIQ. Producent obiecuje średnio +2 cm w obwodzie piersi w zaledwie 28 dni regularnego stosowania produkt, czyli rozmiar A zamienia się w B, a B staje się C. Wszystko to jest możliwe dzięki wysokiej zawartości składnika aktywnego najnowszej generacji o nazwie VOLUFORM™, który stymuluje wzrost ilości tkanki tłuszczowej pod skórą i tym samym powiększając kobiecy biust. Pozostała gama składników aktywnych, takich jak wyciąg z kigelia africana, masła shea oraz mango, olej araganowy oraz kwas hialuronowy zapewniają optymalne nawilżenie oraz jędrność biustu.

Można rzec, że produkty kosmetyczne ESOTIQ Formula to o wiele więcej niż efekt Push-Up. To spełnienie naszych kobiecych marzeń.

Produkty są dostępne w każdym salonie ESOTIQ w Polsce.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej