Strona główna Uroda Popraw wygląd powiększając usta!

Popraw wygląd powiększając usta!

przez admin
Każdej z nas przemknęła kiedyś przez głowę myśl, że warto byłoby poprawić co nieco w naszym wyglądzie. Bardzo popularne są zabiegi mające na cel powiększenie piersi. Są jednak one zbyt kosztowne, a podjęcie się takiego zabiegu to także ryzyko. 
Sprawa naszego wyglądu zewnętrznego jest jednak bardo ważna. Kobiety, które nie mają na tyle odwagi by 'pójść pod nóż’, decydują się na mniej ingerencyjne formy poprawienia swojego wyglądu. Tu możemy mówić o makijażu permanentnym, liftingu twarzy czy powiększanie ust. Większe pełniejsze usta mogą w zawrotny sposób zmienić nasz wygląd! Zabieg powiększenia ust, może nawet potroić ich rozmiar, dodatkowo w delikatny sposób uformować ich prawidłowy kształt. 
Jeśli chcemy w bardzo znaczny sposób zmienić wielkość naszych ust powinniśmy przemyśleć wykonanie kilku zabiegów. W ten sposób same będziemy mogły oswoić się z ich nowym wyglądem. Zabieg powiększenia ust jest całkowicie bezpieczny la naszego organizmu. Powiększenie ust następuje na skutek ostrzykiwania ich kwasem hialuronowym, który nie jest substancją obcą naszemu organizmowi. Jest to jednak wada i zaleta.
Dlaczego? Po pewnym czasie powiększone usta będą się zmniejszały, gdyż organizm będzie dążył do rozprowadzenie skupiska kwasu hialuronowego, znajdującego się w obrębie naszych ust. Zabieg można śmiało powtarzać. Przed podjęciem decyzji o powiększeniu naszych ust, musimy zapoznać się z przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu. Jeśli choćby jedna pozycja z przeciwwskazań zgadzała się z naszym stanem faktycznym, bądź istniały przesłanki co do niej to bezpieczniej jest zrezygnować z zabiegu. Od poddania się takiemu zabiegowi, niestety odstrasza cena. Jako jednorazowy wydatek, nie byłaby najgorsza. Jednak w wypadku powiększania ust kwasem hialuronowym, musimy liczyć się z tym iż zabieg będziemy musieli wykonywać regularnie co około 6 miesięcy, dla utrzymania optymalnych efektów Panie chcące powiększyć sobie usta będą musiały także ograniczyć wizyty w solarium czy kąpiele słoneczne, gdyż promienie UV wzmagają szybsze wchłanianie się kwasu hialuronowego.
Jednak to nie wszystko. Spędzając czas na ostrym słońcu czy w solarium stwarzamy prawdopodobieństwo wystąpienia nieestetycznych przebarwień a nawet opryszczek! Krąży mit o tym iż z powiększonymi ustami w żadnym wypadku nie można się całować. Jest to oczywiście nieprawda. Jednak do tygodnia po zabiegu powinny one być delikatne, tak aby kwas hialuronowy dobrze umiejscowił się pod skórą. Jeśli poważnie zastanawiasz się nad zabiegiem powiększenia ust, koniecznie udaj się na konsultację. Z cała pewnością dowiesz się mnóstwa ciekawych rzeczy. Profesjonalista doradzi w jaki sposób można zmienić kształt ust oraz jak bardzo można je powiększyć aby nie wywołać ich nienaturalnego wyglądu. Jedno jest pewne, powiększone usta w znaczny sposób wpływają na zmianę naszego wyglądu, a jeśli nie będzie się nam to podobało nie musimy wykonywać żadnych innych zabiegów korekcyjnych. Wystarczy aż kwas hialuronowy sam się wchłonie.
Alejakobiet.pl /Artykuł powstał w oparciu o publikację „Zabieg powiększający usta – wady i zalety” z serwisu powiększanie-ust.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej