Strona główna Uroda Zadbaj o swój biust

Zadbaj o swój biust

przez admin

Bust-Up jest naturalnym preparatem pochodzenia roślinnego specjalnie opracowanym do powiększenia oraz ujędrnienia kobiecego biustu.

Piękno biustu zależy od jego twardości, wielkości i jędrności. Dla utrzymania tych właściwości należy dostarczać piersiom substancji odżywczych oraz zapewnić im odpowiednią pielęgnację. Utrata jędrności i objętości piersi często związana jest z nieustannym wahaniem się wagi, po okresie ciąży i karmienia czy też zmianami hormonalnymi. Z uwagi na to, że jędrność piersi zależy od tkanki wiążącej, bardzo ważną kwestią jest jej pielęgnacja wewnętrzna i zewnętrzna poprzez zastosowanie produktów o specyficznych zdolnościach pobudzania czynności napinających oraz zwiększających objętość. Preparat Bust-UP polecany jest zwłaszcza dla kobiet po okresie karmienia gdyż wówczas obserwuje się najlepsze rezultaty.


Dawkowanie i sposób użycia

Efekty zażywania tabletek Bust-Up są indywidualne dla każdej kobiety gdyż jest to produkt w 100% naturalny. Zalecana dawka dzienna wynosi 4 tabletki. Preparat zażywać bezpośrednio przed lub w trakcie posiłku popijając wodą ( min 1 szklanki). Efekty będą widoczne, jeżeli środek będzie przyjmowany systematycznie. W zdecydowanej większości przypadków pierwsze odczuwalne efekty kuracji widoczne są już po dwóch tygodniach stosowania, piersi są bardziej nabrzmiałe i pobolewają jak przed miesiączką ( to pierwsze symptomy efektywności preparatu) . Okres stosowania zależy od oczekiwanego efektu można powiększyć biust do dwóch rozmiarów. Jeżeli uzyskany efekt jest zadowalający, zaleca się stosowanie kuracji podtrzymującej tj. 1 tabletki dziennie lub co drugi, trzeci dzień.


Składniki i właściwości

Składniki produktu są otrzymywane ze zbóż i innych roślin, bardzo uważnie wybieranych i pozyskiwanych. Żadna substancja pochodzenia zwierzęcego nie wchodzi w skład specyfiku. Uprawa produktów rolnych jest dostosowana do warunków Europejskiego Przemysłu Żywieniowego. Proces wytwarzania jest na każdym etapie ściśle kontrolowany, dzięki temu gwarantujemy czystość i jakość składników na najwyższym poziomie. Preparat nie zawiera konserwantów ani substancji barwiących.

Składniki: Chmiel, Ekstrakt z Czerwonej koniczyny, Gryka zwyczajna, Błonnik jabłkowy, Soja, Żyto, Pszenica, Kukurydza, Jęczmień

Wskazania
Preparat przeznaczony dla kobiet powyżej 18 roku życia, które chcą mieć bardziej jędrny i pełny biust. Polecamy dla kobiet w okresie menopauzy, braku równowagi hormonalnej, po karmieniu piersią gdyż często doskwiera uczucie „pustych piersi”, jak również dla kobiet, które nie mają pełnego biustu z przyczyn uwarunkowanych genetycznie.

Przeciwwskazania

  • Ciąża – nie przeprowadzono badań na kobietach ciężarnych w związku z tym nie zalecamy stosowania produktu Bust-Up w okresie ciąży oraz laktacji.
  • Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek składnik preparatu ( po konsultacji z lekarzem).
  • Problemy zdrowotne piersi – w przypadku problemów związanych z piersiami ( guzy, cysty) nie zaleca się stosowania preparatu Bust-Up.
  • Kobiety poniżej 18 roku życia.
  • Nie zaleca się stosowania produktu Bust-Up w skojarzeniu z winem lub produktami na bazie wina destylowanego lub winogron.
  • Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu doby.
  • W przypadku trudności z połykaniem tabletki Bust-Up zalecamy jej rozkruszenie.


Pozytywne skutki stosowania preparatu BUST-UP

Dzięki specjalnie dobranym składnikom kuracja powiększająca i ujędrniająca kobiecy biust powoduje również inne korzyści, a mianowicie: wygładza skórę, wspomaga perystaltykę jelit, łagodzi efekt napięcia przedmiesiączkowego oraz dolegliwości menopauzy. Zauważono znaczny wzrost włosów i paznokci. Produkt nie wykazuje interakcji z lekami.
Kuracja Bust-Up nie jest tucząca. Można jednocześnie stosować tabletki antykoncepcyjne.

Klasyfikacja produktu

Produkt ten jest produktem sanitarno-estetycznym. Nie jest przeznaczony do leczenia chorób. Skuteczność produktu została potwierdzona klinicznie.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety!

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej