Strona główna Moda Klasyczna czerń czy może złoto? Co nosić na karnawałowe imprezy?

Klasyczna czerń czy może złoto? Co nosić na karnawałowe imprezy?

przez admin
Karnawałowe imprezy to przede wszystkim czas świetnej zabawy w gronie najbliższych i przyjaciół. W związku z tym, pojawiająca się u wielu kobiet chęć zaprezentowania oszałamiającej kreacji, nie powinna nikogo dziwić. A podczas tegorocznego karnawału królować będzie czerń i złoto.
Barwna konfrontacja
Zarówno czerń, jak i złoto są bez wątpienia wyrazistymi barwami. Jednak to pierwszy z wymienionych może poszczycić się uniwersalnym charakterem i ponadczasową popularnością, która nie ulega w konfrontacji z upływem czasu. Drugi natomiast jest raczej kolorem sezonowym, przeżywającym co pewien czas swoisty renesans. Kolejny możemy obserwować właśnie teraz.
Konkurenci czy sprzymierzeńcy?
Wiele kobiet wybiera klasyczną czerń ze względu na wspomnianą funkcjonalność. Czarne sukienki znakomicie sprawdzą się nie tylko podczas karnawałowej imprezy, ale również przy wielu uroczystych okazjach. Co więcej czerń doskonale komponuje się ze wszystkimi pozostałymi barwami, tym samym pozostawiając duże pole do manewru w kwestii doboru biżuterii, dekoracji, torebki czy butów.
Pozłacane sukienki natomiast często bazują na jasnych odcieniach brązu i beżach, tonując nawet najbardziej mieniące się kreacje. Warto jednak dodać, że sięgając po złotą sukienkę, a jednocześnie chcąc zachować umiar, nieco ograniczamy sobie dobór dodatków.
Ostateczną decyzję najlepiej uzależnić od własnych preferencji. Z jednej strony czarną sukienkę możemy z powodzeniem wykorzystać ponownie, z drugiej natomiast trudno znaleźć lepszą okoliczność do założenia złotej kreacji od karnawałowej imprezy. Znakomitym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie pewien kompromis. Czarna sukienka z pozłacanym zamkiem, wzorem czy dekoracją lub złota sukienka z czarnymi wstawkami, kamieniami czy aplikacjami nie tylko świetnie się prezentują, ale także pozwalają zachować pożądaną równowagę.
Poszukiwania karnawałowych inspiracji
W najpopularniejszych sklepach w galeriach handlowych, nigdy nie brakuje kreacji o prawdziwie karnawałowym obliczu. Szereg propozycji czeka również w ich internetowych odpowiednikach, takich jak sugarfree.pl, gdzie modną sukienkę na karnawałową imprezę znajdą zarówno miłośniczki czerni, jak i złota, a nawet zwolenniczki przykładowego kompromisu.
Konfrontację między klasyczną czernią a wykwintnym złotem trudno byłoby jednoznacznie rozstrzygnąć. W związku z tym, zamiast zastanawiać się, który wariant będzie lepszy, zdecydować się na ich połączenie i po dobraniu wyszukanych dodatków stworzyć niepowtarzalną kreację.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej