Strona główna Moda Kobiecość ubrana w sukienkę

Kobiecość ubrana w sukienkę

przez admin

Wśród miliona przeróżnych fasonów, kształtów i rodzajów są takie sukienki, które wydają się być wręcz nieprzyzwoicie seksowne, ryzykowne, niebezpiecznie krótkie. One właśnie mają miliony miłośniczek na całym świecie, ale wszystkie doskonale wiemy, że pasują one jedynie tym z nas, które mają naprawdę nienaganną sylwetkę. Są to bowiem sukienki, które przylegają mocno do naszego ciała uwidaczniając wszystkie nasze niedoskonałości. Odsłaniają nasze nogi, eksponują dekolt, pokazują nasze plecy. Zakładając takie sukienki możemy mieć pewność, że nic w nich nie uda nam się ukryć. I choć owe seksowne mini zniewalają nasze serca, to niewiele z nas jest na tyle odważnych, by nosić je bez żadnego skrępowania. Trzeba również przyznać, iż te sukienki są prawdziwym hitem już od kilku sezonów, a więc ich sława wciąż rośnie.

Zapewne nie szybko odejdą one w niepamięć, co wcale nas nie smuci. Oprócz tego, że owe sukienki są dla bardzo odważnych kobiet, to trzeba też wiedzieć na kim najlepiej się one prezentują. Otóż, te seksowne mini powinny być noszone przede wszystkim przez kobiety, które posiadają długie nogi, bowiem w tym kroju są one naprawdę mocno wyeksponowane. Takie sukienki ze względu na fakt, iż są bardzo obcisłe wymagają również doskonale zarysowanej talii. Nie zaszkodzi również co najmniej średniej wielkości biust. Takie sukienki przeważnie nie posiadają ramiączek, a zatem to właśnie na biuście powinny się one dobrze trzymać jednocześnie ukazując go i skupiając na nim wzrok. Doskonałym dodatkiem do takiej sukienki są z całą pewnością szpilki. Bez nich taka seksowna mini straci cały swój urok. Niektórego tego rodzaju sukienki mają usztywniany dekolt lub też fabrycznie wszywane miseczki.

Pamiętaj, że z nich nie powinny wylewać się Twoje piersi, jeśli okaże się, że są większe. Te sukienki z wszytymi już miseczkami mają raczej uwydatnić, a może nawet ukryć mały biust. Dzięki nim kobiety mniej hojnie obdarzone przez Matkę Nature również mogą korzystać z tego, co ten fason sukienki ma do zaoferowania.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej