Strona główna Konkursy Konkurs z Wydawnictwem Sensus – zakończony

Konkurs z Wydawnictwem Sensus – zakończony

przez admin
Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj 1 z 9 książek ufundowanych przez Wydawnictwo       

Do wygrania mamy 3 egzemplarze książki autorstwa Boba Greena 20 lat mniej. cofnij czas i zachowaj młodość!

Ta książka to praktyczny i efektywny poradnik zawierający program, który       sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się młodziej niż kiedykolwiek:

Ćwiczenia – treningi siłowy i aerobowy przeciwdziałają utracie masy mięśniowej kostnej, wzmacniają kręgosłup oraz pozwalają zachować aktywność i zwinność.

Odżywianie – kompletny jadłospis promujący długowieczność zawiera wiele przepisów na pyszne dania oraz rady dotyczące suplementów diety.

Pielęgnacja skóry – trzystopniowy program pielęgnacji skóry zwalcza zmarszczki i przywraca skórze blask.

Sen – sprawdzone sposoby na zdrowy sen dostarczają energii i redukują ryzyko chorób.

Bob Greene jest dietetykiem światowej klasy. To dzięki niemu sama Oprah Winfrey przeszła prawdziwą metamorfozę i na dobre zrezygnowała z rozmiaru XXL. Bob jest także ekspertem w dziedzinie fizjologii ćwiczeń i certyfikowanym trenerem personalnym. Jego książka Dieta Best Life ukazała się nakładem wydawnictwa Sensus i szturmem podbiła polskie kuchnie. Teraz i Ty masz szansę wieść styl życia według metody „dwadzieścia lat mniej”.


Do wygrania mamy 3 egzemplarze książki autorstwa Jeffa i Barbary Galloway Bieganie i odchudzanie dla kobiet

Wzyscy dziś biegają, jedni po bułki, inni po zdrowie. Nie wszyscy jednak lubią albo mogą biegać. Jeśli obawiasz się, że Twoja obecna waga nie pozwala Ci na tak duży wysiłek, wypróbuj program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Energetyzujący marsz oraz proste codzienne ćwiczenia pomogą skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i sprawią, że poczujesz się piękna w swojej skórze.

Tysiące kobiet skorzystały już z profesjonalnych rad Jeffa Gallowaya i jego żony Barbary, dzięki czemu przeżywają obecnie najlepsze lata swojego życia. Jesteś gotowa na efektywną metamorfozę? Nadszedł wreszcie czas, abyś odzyskała energię, zdrowie i zabójczą sylwetkę. Żadnych skomplikowanych diet, forsownych ćwiczeń i żywieniowych restrykcji. Ten program zapewni Ci kontrolę nad motywacją, chęcią do ćwiczeń, nawykami żywieniowymi oraz Twoim nastawieniem do życia. Pozbądź się zbędnej tkanki tłuszczowej. Bądź piękna i tryskaj zdrowiem!

Jeff i Barbara Galloway mieszkają w Atlancie w stanie Georgia. Jeff był grubym trzynastolatkiem, zmuszanym w szkole do ćwiczeń. I choć przez kilka lat nie odnosił żadnych sukcesów, wciąż trenował i nie przerywał treningów – uczył się na własnych błędach. Czternaście lat później zdołał zakwalifikować się do olimpijskiej kadry Stanów Zjednoczonych. Od pół wieku lat bada i testuje różne strategie oraz programy treningowo-żywieniowe. Barbara ukończyła studia w zakresie wychowania fizycznego. Była nauczycielką, tworzyła programy treningowe, a w ciągu swego trwającego już ponad trzydzieści lat małżeństwa z Jeffem współpracowała z nim przy realizacji różnych projektów i warsztatów. Jest też współautorką jego książek.

Do wygrania mamy 3 egzemplarze książki autorstwa Barbary Dąbrowskiej-Górskiej, Magdaleny Jarzynki oraz Ewy Sypnik-Pogorzelskiej Dziennik diety. Szczuplej dzień po dniu.

Zobacz, jak właściwie dokonywać pomiarów ciała i określać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne
Prowadź zapiski swojego odżywiania i przejmij kontrolę nad tym, co jeszUtrwalaj swoje zwycięstwa nad tuczącymi pokusami i motywuj się do dalszej walki z kilogramami

Największą przeszkodą na drodze do swojej wymarzonej sylwetki jesteś Ty!

Dobra motywacja, żelazna konsekwencja i silna wola. Naprawdę tylko tyle trzeba, by wprowadzając w swoje życie nowe, lepsze nawyki żywieniowe i codzienną dawkę ruchu, osiągnąć w zdrowym tempie swoją wymarzoną wagę! Koniec z naiwną wiarą, że pewnego dnia ktoś odkryje cudowny sposób na to, by „schudnąć dziesięć kilo w czterdzieści osiem godzin, dużo jedząc i wcale nie ćwicząc”. Zamiast tego wybierz odpowiednią dla siebie dietę i… przechytrz samą siebie!

Załóż dziennik diety!

Badania dowiodły, że osoby, które prowadziły zapiski dotyczące przebiegu odchudzania, osiągały aż o 50% lepsze wyniki od tych, które ich nie robiły! Dlaczego? Ponieważ codzienne notatki pozwalają lepiej poznać i kontrolować swoje zachowania żywieniowe, zdiagnozować szkodliwe przyzwyczajenia i największe słabości, ale przede wszystkim dokumentować kolejne sukcesy! To właśnie odnotowane przez Ciebie drobne wygrane nad tuczącymi pokusami i cudowne chwile radości po wejściu na wagę będą najlepiej motywować Cię do dalszej pracy nad swoim ciałem i pomogą przetrwać gorsze chwile podczas odchudzania.

Autorki Dziennika diety. Szczuplej dzień po dniu to osoby z wyższym wykształceniem żywieniowym i bogatym doświadczeniem w pracy z pacjentami. Ich wiedzę doceniają media – często występują w roli ekspertów ds. żywienia.


Pytanie konkursowe: Jak nazywa się autorka porad żywieniowych zawartych w książce Jeffa i Barbary Galloway „Bieganie i odchudzanie dla kobiet”?


Konkurs został zakończony. Prawidłowa odpowiedź na pytanie konkursowe to: Nancy Clark

Laureatkami konkursu zostały:

1. Beata Karaś

2. Anna Łapka

3. Beata Lutkiewicz-Krawczyk

4. Kasia Łabuz

5. Aneta Możdżanowska
6. Paulina Krynicka

7. Joanna Mazur Kożdoń

8. Aleksandra Bogusz

9. Joanna Brewczyk   

Gratulujemy!

Laureatkom spoza Warszawy nagrody wysyłamy Pocztą Polską w ciągu 21 dni od daty ogłoszenia nagrodzonych. 

Laureatki z Warszawy odbierają nagrody osobiście również przez 21 dni od daty ogłoszenia wyników konkursu. W przypadku nieodebrania nagrody w ciągu 21 dni, przechodzi ona do puli kolejnych konkursów.

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej