Strona główna Aktualności Pamiętaj – pieluchomajtki to nie powód do wstydu!

Pamiętaj – pieluchomajtki to nie powód do wstydu!

przez admin

Pieluchy – wielkie, nieforemne, dobre dla dziecka. Czy nie tak o nich myślisz? Jeśli jednak masz kłopoty z pęcherzem, mogą się okazać dla Ciebie jedynym ratunkiem. Oczywiście musisz postawić wtedy na specjalnie przygotowane modele dla dorosłych, które nie tylko nie powinny Cię zawstydzać, ale i chronić przed ewentualnymi incydentami.

W jakiej sytuacji sprawdzą się pieluchy?

Na pewno choć raz słyszałaś o dolegliwości, zwanej po prostu nietrzymaniem moczu (ma ona wiele rodzajów, jednak u kobiet najczęściej występuje pod postacią wysiłkowego nietrzymania moczu). Przy niej warto nosić specjalne wkładki, jednak w przypadku poważniejszych problemów warto wymienić je na pieluchomajtki. Dzięki nim użytkowniczka nie narazi się na nieprzewidziany wypadek w najmniej dogodnym momencie dnia.

Bardzo często nie chcesz się przyznać, że masz problemy z inkontynencją, chociaż trudno nie dostrzegać tego problemu. Bardzo możliwe, że jeśli zdarza Ci się niekontrolowanie oddawać mocz, jesteś chora i powinnaś udać się do lekarza. To naprawdę nic złego, jeśli chce się skutecznie pozbyć przykrego problemu.

Pieluchy dla osób dorosłych będą jak znalazł również w sytuacji długotrwałego unieruchomienia. Jeśli przydarzył Ci się wypadek bądź przechodzisz długą, pooperacyjną rehabilitację, na pewno pozwolą zachować komfort i utrzymać pewność siebie. Oczywiście, dobrze jest zaproponować takie zabezpieczenia także osobom starszym, których organizm powoli zaczyna szwankować pod wieloma względami.

 

Sprawdź, jak bezpiecznie i komfortowo możesz się poczuć

Te straszne pieluchomajtki, tak mocno przez Ciebie demonizowane lub rzekomo wyśmiewane przez Twoich znajomych okażą się świetnym towarzyszem w każdej sytuacji. Możesz je założyć praktycznie wszędzie – na wspólne wyjście z przyjaciółmi, imprezę firmową, do pracy czy na wystawny obiad u rodziców. Jeśli martwisz się, że ktoś nie potraktuje poważnie Twojej przypadłości, po prostu nic mu nie mów. Pieluchy, które wybierzesz, na pewno nie zdradzą Cię w żadnym wypadku, ponieważ obecnie produkowane modele doskonale dopasowują się do kształtów ludzkiego ciała. Nie ma więc mowy o tym, by ktokolwiek dostrzegł je pod ubraniem, ponieważ świetnie zastępują bieliznę.

Noszenie pieluchomajtek nie tylko wpłynie pozytywnie na Twój komfort psychiczny, ale i zwiększy wygodę fizyczną. Dzięki anatomicznemu kształtowi nie będą się zwijać, przemieszczać, a przy tym obcierać wrażliwych intymnych miejsc. Pieluchy posiadają kilka rozmiarów, które każdej kobiecie umożliwią znalezienie odpowiedniego egzemplarza. Tym sposobem jeśli jesteś wyjątkowo szczupła nie musisz się wcale martwić, że model, jaki na siebie założysz, będzie odstawał czy się zagniatał. Co więcej, pieluchy tego rodzaju wykonuje się ze specjalnego materiału, pozwalającego skórze oddychać. W ten sposób nigdy nie dochodzi do odparzeń.

Musisz też wiedzieć, że poszczególne egzemplarze różnią się między sobą poziomem chłonności. Te bardziej chłonne lepiej używać w gorącym okresie, kiedy trzeba przyjmować więcej płynów. Mimo wszystko, jest to kwestia bardzo indywidualna. Najlepiej, jeśli sama wypróbujesz kilka modeli i wybierzesz ten najodpowiedniejszy, uwzględniając swoje potrzeby. Pamiętaj po prostu, by nigdy nie uciekać od kłopotów, tylko pozwolić sobie pomóc. Właściwe zabezpieczenie na pewno zagwarantuje Ci spokój, uwalniając od stresu, który odczuwałaś dotąd podczas każdego wyjścia.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej