Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 9 do 15 stycznia

Horoskop tygodniowy od 9 do 15 stycznia

przez admin
BARAN
Barany na początku tygodnia mogą być rozdrażnione, mogą reagować gwałtownie, co nie będzie wzbudzać sympatii w otoczeniu. Wtorkowe popołudnie zmieni ich nastawienie do życia, zaczną odnosić sukcesy, a to wprawi je w doskonały nastrój. Będą robić dobre wrażenie na płci przeciwnej. Na końcu tygodnia pracy mogą się spodziewać rutyny. Dopiero w niedzielę będą mogły się bawić.
BYK
Byki w pierwszych dniach tygodnia będą bardzo uczuciowe, nastawione na innych ludzi, ich relacje z bliskimi będą ciepłe i pełne miłości. Od wtorkowego popołudnia mogą mieć problemy w relacjach z innymi, mogą wpadać w złość i często się irytować. Piątek i sobota będą dla nich dniem robienia porządków i zakupów na cały tydzień. W niedzielę będą miały ochotę na imprezy kulturalne.
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta nie będą czuły się najlepiej na początku tygodnia, mogą być kapryśne i chimeryczne. Będą musiały zająć się rodziną, sprawami domowymi. Lepszy czas będą miały od wtorkowego popołudnia, mogą wtedy liczyć na sukcesy w pracy, będą twórcze i kreatywne. W piątek i sobotę mogą mieć chandrę, niechęć będą w nich wywoływać porządki. W niedzielę będą nadrabiać zaległości towarzyskie.
RAK
Raki będą w tym tygodniu w dobrej formie. W pierwszych dniach będą bardzo uczuciowe, wolne Raki mogą się wtedy zakochać. Od środy mają szansę zabłysnąć w pracy, wykazać się twórczym podejściem i mogą zyskać uznanie. W piątek i sobotę zajmą się porządkami, zakupami, sprawami praktycznymi. Tylko w niedzielę mogą mieć kiepski nastrój, dojdzie do głosu zmęczenie.
LEW
Lwy na początku tygodnia mogą przeżywać rozterki natury duchowej i uczuciowej, mogą mieć trudności z podejmowaniem decyzji. Od wtorkowego popołudnia będą miały szczęście we wszystkim, za co się wezmą. Piątek i sobota będą dniami sprzątania, robienia porządków i to będzie je nudzić. Za to w niedzielę będą mogły odreagować nudę bawiąc się, spotykając ze znajomymi, romansując.
 
PANNA
Panny na początku tygodnia będą bardzo opiekuńcze wobec innych, będą się poświęcać, ale mogą być przewrażliwione na swoim punkcie. Wtorkowe popołudnie przyniesie im zmianę nastroju, podporządkują się komuś silniejszemu, zrezygnują z własnych potrzeb. Od piątku wezmą się za sprzątanie, będą bardzo dobrze zorganizowane i pedantycznie dokładne. W niedzielę oddadzą się rozrywkom kulturalnym.
WAGA
Dla Wag początek tygodnia będzie trudny, mogą mieć chandrę, bóle głowy, niełatwo będzie im się uporać z obowiązkami. Od wtorkowego popołudnia będą twórczo nastawione do życia, mogą odnosić sukcesy na polu zawodowym. W piątek szara rzeczywistość zmusi je do zajęcia się sprzątaniem, zakupami, porządkami. Za to niedziela przyniesie im mnóstwo atrakcji, będą adorowane przez płeć przeciwną.
 
SKORPION
Skorpiony rozpoczną tydzień w uczuciowym nastroju, ich relacje z ludźmi będą przepełnione wrażliwością i życzliwością. We wtorek zmiana klimatu, Skorpiony od południa będą rozdrażnione, nerwowe, mogą wybuchać agresją. W piątek zajmą się czynnościami prozaicznymi, co przyniesie im ukojenie nerwów. Weekend spędzą na rozrywkach kulturalnych i romansowaniu.
STRZELEC
Strzelce w poniedziałek będą musiały zająć się sprawami rodzinnymi, ktoś może oczekiwać od nich pomocy. Od wtorku będą tryskać dobrym humorem i energią, będą bardzo kreatywne i będą inspirować innych. W piątek i sobotę będą musiały więcej czasu poświęcić nudnym, rutynowym zajęciom, mogą mieć problemy ze zdrowiem. Za to w niedzielę będą mogły spotkać się z przyjaciółmi.
KOZIOROŻEC
To może być trudny tydzień dla Koziorożców. Od poniedziałku mogą wejść w konflikt z otoczeniem, sprawy zawodowe mogą przysporzyć problemów. We wtorek mogą mieć w pracy problemy w kontaktach z szefem. W piątek poczują się lepiej, bo będą mogły zająć się pracą i codziennymi obowiązkami, ale już w niedzielę znów dopadnie je chandra, nie będzie się dało uciec w pracę, a w domu dojdzie do spięć.
WODNIK
Wodniki na początku tygodnia będą w kiepskim nastroju, partner będzie zazdrosny i zaborczy. Od wtorkowego popołudnia konflikty z otoczeniem mogą się nasilić, ale mogą spotkać się z uznaniem dla swojej pracy i pomysłów. W piątek i sobotę będą musiały zająć się nadrabianiem zaległości i papierkami, co wprawi je w zły humor. Dopiero w niedzielę odetchną, będą mogły spotkać się z przyjaciółmi.
RYBY
Ryby na początku tygodnia będą bardzo uczuciowe, zajęte rodziną i dziećmi, będą się dla innych poświęcać. Od wtorkowego popołudnia zajmą się ważnymi sprawami zawodowymi, będą miały dobre pomysły, ale muszą wykazać się większą asertywnością. Od piątku zajmą się porządkami, co przyniesie im spokój ducha. Weekend spędzą w miłym towarzystwie, mogą wybrać się do kina lub do teatru.
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej