Strona główna Aktualności Krótkie fryzury blond – zainspiruj się i odmień swój look

Krótkie fryzury blond – zainspiruj się i odmień swój look

przez admin

Jeśli jesteś naturalną blondynką lub chciałabyś mieć włosy w tym kolorze, a jednocześnie wolisz praktyczne fryzury, to lato jest tą porą roku, w której warto postawić na krótkie fryzury blond. Oczywiście kwestią relatywną jest zarówno to, co rozumiemy pod słowem blond, wszakże odcieni tego koloru może być kilkanaście jeśli nie kilkadziesiąt, jak również to, co określamy słowem krótkie. Poniższe inspiracje pozwolą twojej fryzurze nabrać nowego życia.

Wśród naszych propozycji znajdziesz „grzeczne” fryzury, ale także takie, które np. dzięki postrzępieniu lub asymetrii kreują wrażenie trochę bardziej „szalonych”. Wiele przedstawionych krótkich fryzur blond wykorzystuje możliwości, które dają przedziałek i grzywka. Zainspiruj się także fryzurami z pofalowanymi lokami oraz takimi, które stawiają na prostotę. Jeśli planujesz radykalną zmianę fryzury pamiętaj, aby dobrać ją do kształtu twarzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej