Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XLV edycja

Data: 18.05.2017


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, czterdziestej piątej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 5 zestawów kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa
w naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana

Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

6. Wpisy można dodawać do 30 maja 2017r. Nagrodzonych ogłosimy 31 maja 2017r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw do stóp

  • Lirene skarpetki złuszczające stopy bez zgrubień
  • Eveline Cosmetics Foot Therapy Professional chłodzący krem nawilżający do stóp






Zobacz także


Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XLIII edycja

Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XLI edycja

Zdrowie

Roztocze kurzu domowego - duży problem zdrowotny

Relaks

Piasek, kurz, kobieta, mężczyzna - wyzwanie na motorach


 





Komentarze

19.05.2017 09:27:31 izuska1985 napisał:
wybieram zestaw Marion Men Style Szampon do włosów skłonnych do wypadania Dr Irena Eris Platinum Men Beard Maniac olejek do brody gdyż zbliżają się urodzinki fajny był by prezent bardzo lubuję sie w kosmetykach tym bardziej że są oznaki małego łysienia więc bardzo by się ucieszył a kosmetyki tej firmy naprawdę są godne zaufania;)
19.05.2017 09:27:53 kicek93 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 1, ponieważ moje pięty są bardziej suche niż Cejrowskiego :(
19.05.2017 09:39:25 toczona napisał:
wybieram zestaw nr 4 - coś dla mojego mężczyzny - z pewnością ucieszyłby się z takiego prezentu!
19.05.2017 09:41:54 Kanti87 napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 5. W styczniu złamałam nogę i leżałam 3 miesiące w łóżku przez co moja skóra potrzebuje teraz dobrego nawilżenia i regeneracji. Moc olejków jest zbawienna :-)
19.05.2017 09:49:50 izabela.cetera napisał:
Zestwa 5 tj.Marion Eco 100% naturalny olejek awokado włosy ciało twarz Eveline Cosmetics Amazing Oils ujędrniający olejek do ciała, chciałabym przetestować , gyz ani moje włosy ani moje ciało pomimo systematycznej pielegnacji nie jest w idealnym stanie,Zbliża się lato chciałabym poszczycić się dobrze nawilżonymi, pełne balsku i witalności włosami .A ciało moje wymaga dobrych kosmetykow by przywrócić elastycznośc, jędrnośc i jedwabny dotyk dlatego stawiam na zestaw nr.5
19.05.2017 09:49:50 kafolinka napisał:
zestaw nr 5 to spełnienie moich obecnych potrzeb! po zimie skórę mam szorstka ,szara, która nie chce się obudzić. myślę że taki zestaw dałby mega zastrzyk mojej skórze i łamliwym włosom :D do tego słoneczko podkreśliłoby mój blask dzięki zastosowaniu tych kosmetyków :) mogłabym się chwalić koleżankom co zadziałało tak cudownie :)
19.05.2017 09:51:29 Aniday napisał:
Dla mnie akuratny byłby zestaw Eveline do pielęgnacji ciała. No babeczki-muszę się pochwalić, że wzięłam się za siebie i powolutku widać efekty. Wyrzuciłam śmieciowe jedzenia, z bólem słodycze i wieczorowo-weekendowe winko i piwko (ojojojojjjj), troszkę ruchu i w półtora tygodnia 1,5 kg mniej. Na razie niewiele ale cieszy. Same rozumiecie że przydałaby mi się jeszcze jakaś porządna pielęgnacja żeby dopełnić całości... taki zestaw motywacyjny z przyjemnością przytulę, proooszęęę!!!! :)
19.05.2017 09:58:32 czika00 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw olejków Marion Eco oraz Eveline Cosmetics . Jestem zabieganą i w pełni oddaną mamą brzdąca który niedługo kończy dwa latka. Wiosna w pełni chciałabym zrobić cos dla siebie, marzę o fajnym ciele, a lato przed nami . Bycie rodzicem to najpiękniejsza przygoda jaką może przeżyć człowiek,ale nie zapominajmy o sobie i swoich potrzebach. Niestety ale moje potrzeby zeszły na drugi plan i trochę się pogubiłam w codziennym życiu. Nie myślałam o sobie jako o kobiecie, tylko skupiała się na roli mamy, ale na całe szczęście zatrzymałam się w odpowiednim momencie i chce zadbać o moje ciało. Najważniejsze to liczą się chęci, prawda?
19.05.2017 09:59:54 Mariola Rudawiec napisał:
Chciałabym przetestować zestaw olejków,uczę się masażu i est to najlepszy materiał do pracy, testuję więc wiele olejków aby mieć możliwość znalezienia tego naj
19.05.2017 10:24:47 lalka1 napisał:
zestaw nr 5 moje włosy i ciało odzywić by sie chciało , nie ma nic lepszego jak troche komfortu i olejki dla nich
19.05.2017 10:34:23 maladetta napisał:
5. Zestaw olejków - Marion Eco 100% naturalny olejek awokado włosy ciało twarz - Eveline Cosmetics Amazing Oils ujędrniający olejek do ciała Zestaw ten jest idealny da mnie do regeneracji ciała po zimie. Chętnie go wypróbuję.
19.05.2017 10:38:49 Renata91 napisał:
Wybieram zestaw nr 3. Podsunę go mężowi ,który mimo że pracuje w biurze to zawsze po pracy jest tak padnięty ze nie ma na nic już siły. A taki żel pod prysznic może da mu kopa do dalszego działania mimo że to będzie już wieczór. Ja tez nie pogardze taka dawka energetyka dla mojej skóry
19.05.2017 10:49:38 muhomorek napisał:
Wybieram zestaw nr 2:) moja skóra potrzebuje częstego peelingu i regeneracji. Opakowania i obietnice producenta są bardzo kuszące. To idealny zestaw na lato. Chciałabym je przetestować i trochę się wykazać na portalu.
19.05.2017 10:51:10 Dariaa napisał:
Wybieram zestaw nr 1 czyli zestaw do stóp. Na całe szczęście za oknami dopisuje Nam piękna pogoda, słońce świeci, budzi Nas do życia, dodaje energii oraz dobrego samopoczucia, tak więc to odpowiedni czas aby zadbać o swoje stopy. Za niedługo przyjdzie czas noszenia odkrytego obuwia typu sandałki, japonki. Zaniedbana stopa bądź co gorsza spierzchnięte pięty nie wyglądają estetycznie. Niestety na ulicach możemy zaobserwować piękny wakacyjny strój, spódniczki, odkryte długie nogi i nagle pięty....brzydkie spierzchnięte pięty które rzucają się w oczy z kilometra. Po zimie stopy mogą być w złej kondycji, ja nie chcę mieć takiego problemu. Chcę już dziś zadbać o swoje stopy!! By w lato swobodnie ubrać sandałki i nie czuć wstydu.
19.05.2017 11:26:48 krojepomidory napisał:
Wybieram zestaw dla mężczyzn - a niech mój narzeczony też skorzysta z zabawy ;) Poza tym to prawdziwy brodacz, więc kosmetyk do tej części zarostu go na pewno zaskoczy i pomoże mu w pielęgnacji. Jestem pewna, że ucieszy się z niespodzianki, tym bardziej, że dba o swoją brodę bardziej niż o mnie, a więc gdy zostanie posiadaczem takiego zestawu to poświęci mi więcej uwagi :D
19.05.2017 11:28:08 Jolka12356 napisał:
Zestaw nr 3 To moje nowe marzenie :) Kocham kąpiele i prysznic, lecz nie wszystkie kosmetyki potrafią po niej pozostawić moją skórę nawilżoną. Jestem bardzo ciekawa Lirene C+D jak również FLOS-LES o zapachu cudnej wiśni. Z wielką przyjemnością przetestuję ten zestaw a opinią podzielę się również na swoim blogu. :) Pozdrawiam
19.05.2017 12:56:08 bonna napisał:
Bardzo chciałabym przetestować 1. Zestaw do stóp, gdyż zbliża się lato i czas zadbać o wygląd stóp, które po zimie są nieco zaniedbane i nie nadają się do eksponowania światu zewnętrznemu. Niezwykle zainteresowały mnie skarpetki złuszczające, które mogą być świetnym zamiennikiem tradycyjnych metod złuszczania zrogowaciałej skóry.
19.05.2017 13:45:58 barbaraa70 napisał:
zestaw numer 2 zachwyca od pierwszego wejrzenia, a jednocześnie intryguje . Co to jest trawa cytrybowa i jakie ma właściwości? Ale będąć fanką cytryny w każdej postaci( w tej chwili popijam wodę z cytryną) mam nadzieję , że ten innowacyjny składnik zachwyci mnie od pierwszego stosowania.
19.05.2017 13:47:18 Little_Angel napisał:
Wybieram zestaw nr. 3, który da mi energie podczas wieczornego prysznica, po całym dniu latania za synkiem na dworze w te upalne dni.
19.05.2017 14:36:06 EwaL napisał:
Pozytywnie zielony, wiosenny zestaw nr 2 wybieram! Wszystko co zielone od razu wzbudza pozytywne emocje :-)
19.05.2017 15:46:55 edyta_nega@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2-peeling do ciała oraz balsam trawa cytrynowa, ponieważ kocham takie świeże zapachy, dodają mi one energii, takiego kopa na cały dzień lub całą noc ;)
19.05.2017 16:02:04 Marska napisał:
Wybierz zestaw nr 5 to strzał w dziesiątkę tego mi właśnie trzeba
19.05.2017 17:04:47 Beata Gidaszewska napisał:
Wybieram zestaw nr 4 dla mojego męża. Bardzo urzekł mnie ten zestaw dla mężczyzny, czyli szampon do włosów skłonnych do wypadania oraz olejek do brody. Mój mąż byłby bardzo szczęśliwy mając taki świetny zestaw do przetestowania. Jest w średnik wieku i boryka się z problemami słabych włosów, wypadających no i oczywiście z ciągłym łupieżem.
19.05.2017 17:11:25 szpachela napisał:
Sezon bikini już blisko :) Moi rodzice właśnie leżą plackiem na trawie, natomiast ja muszę jeszcze poczekać na wylegiwanie się na kocyku :) Moi rodzice oznaczają się ładną, ciemną karnacją, zaś ja, nie wiadomo po kim, jestem "córką młynarza" ;) Żeby moja skóra łapała promienie słońca i odznaczała się piękną opalenizną, muszę wcześniej zrobić peeling całego ciała. Stąd mój wybór padł na zestaw nr 2, który przygotuje moje ciało przed opalaniem, a następnie nawilży je już po kąpieli słonecznej :) Jestem pewna, że ten zestaw pachnie obłędnie, a ja chcę się pozytywnie nastroić przed latem! :)
19.05.2017 19:49:19 Dariusz Gidaszewski napisał:
Wybieram zestaw dla mężczyzn Marion Men Style szampon do włosów skłonnych do wypafania orax Dr Irena Eris Platinum Men Beard Maniac olejek do brody. Bardzo chciałbym przetestować ten męski zestaw szampon i olejek. Może wzmocnił by moje włosy i pozbyłbym się łupieżu . Olejek podejrzewam niesamowicie nawilża.
19.05.2017 20:31:14 wiktoriab napisał:
Wybieram zestaw pod prysznic - lubię szybkie, orzeźwiające prysznice, zwłaszcza latem, kiedy żyję w ciągłym biegu, studiuję, pracuję i podczas upału uwielbiam odświeżyć się szybkim prysznicem.
19.05.2017 20:36:53 iwa1988 napisał:
Wybieram zestaw nr 5 te olejki dodadzą mi siły niebiańskiej, mocy jak mitologiczny Atlas, energii niebiańskiej i rozbudzą me ukryte zmysły do aktywnego działania.
19.05.2017 20:42:50 Joanna Żyrek napisał:
Wybrałabym zestaw nr 5, ponieważ doceniam zbawienne działanie olejków, które wykazują się efektywnym działaniem zarówno na włosy jak i na ciało, szczególnie twarz nadmiernie wrażliwą na niekorzystne czynniki zewnętrzne. Borykam się z problemami skórnymi, takimi jak naprzemiennie zbyt sucha lub tłusta cera, pozostałości trądzikowe, blizny, które powoli schodzą wraz z systematycznym traktowaniem jej właśnie olejkami. Dodatkowo pozytywne działanie olejków daje się odczuć szczególnie teraz, gdy nastają powoli bardzo ciepłe dni i jesteśmy pod ostrzałem promieniowania UV, które destrukcyjnie wpływa na strukturę włosów i skóry.
19.05.2017 23:34:34 jpiotrowicz093@gmail napisał:
Wybieram zestaw 4. Jestem młodym mężczyzną który niedawno odkrył że Faceci też powinni o siebie dbać, a przystrzyżony równo zarost jest bardziej atrakcyjny niż "nieokiełznane chaszcze" Jestem na etapie poszukiwania tego, co jest najlepsze dla mojej skóry, włosów, zarostu i dłoni. Pozdrawiam serdecznie :) Jakub
19.05.2017 23:46:38 arlettax napisał:
Chcę przetestować zestaw nr 1, ponieważ moje stopy potrzebują również poczuć się pięknie u progu nadchodzącego lata. Przydałyby się im Lirene skarpetki złuszczające , aby mogły zachwycać wyglądem i abym ja poczuła różnicę w ich dotyku. Obecnie są bardzo szorstkie, a powinny być gładkie i aksamitne. Eveline Cosmetics Foot Therapy Professional chłodzący krem nawilżający do stóp z kolei to kosmetyk, który z pewnością stanie się moim nieodłącznym przyjacielem na gorące dni.
20.05.2017 15:59:53 Derszatan napisał:
Chciałabym wygrać zestaw nr 2 z Eveline. Dobrze jest zrobić peeling np. przed goleniem żeby pory były oczyszczone, a skóra idealnie gładka. Do tego w lecie bardzo przyjemne będzie odświeżenie się zapachem cytrynowej trawy - brzmi bajecznie :)
20.05.2017 23:51:23 Panisamosia napisał:
Wybieramy zestaw nr2 po pierwsze kosmetyki marki Eveline są podstawa w mojej kosmetycznej krainie po drugie uwielbiam testować nowe produkty i opiniami dzielić się z innymi no i po trzecie cytrynke i jej działanie znam bardzo dobrze czego nie mogę powiedzieć o trasie cytrynowej. Chętnie sprawdzilabym jej działanie na własnej skórze ! Tym bardziej ze w moim rejonie nie spotkałam się jeszcze z ta serią. Zbliża się dzien matki wizyta w spa jest droga i ciężko było by żebym zafubdowala taki wypad mamie ale moge jej zrobić domowe spa! A nowe testowanie kosmetyków bardzo BH się jej spodobalo.
21.05.2017 09:32:26 beniamilka napisał:
Bardzo chciałabym u progu lata przetestować zestaw nr 3, bo w tej porze roku przywiązuję wielką uwagę do używania takich odświeżających, owocowych żeli do mycia twarzy i ciała. Poszukuję tera dobrego żelu do mycia z witaminą C, który złagodzi negatywne skutki promieniowania UV. Przyjść do domu i umyć skórę zmęczoną słońcem takim żelem Lirene to byłby bardzo dobry krok w mojej codziennej pielęgnacji. Pragnę mieć taką skórę rozświetloną, jędrną, pełną blasku. Żel pod prysznic Floslk z koli niezwykle mnie zainteresował z uwagi na to, że uwielbiam przyjemnie pachnące żele. Taki prysznic wieczorny, czy poranny to dla mnie te chwile, kiedy chcę poczuć przyjemność z używania pachnących, słodkich kosmetyków. Jestem przekonana, iż połączenie acerola i cherry berry zapewni mi chwile relaksu i odprężenia.
21.05.2017 21:43:48 anitta21 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Moje stópki drodzy Państwo, Ładne nie są – to nie kłamstwo! Popękane, szorstkie bardzo, więc przydałoby się lekarstwo, bo za miesiąc ważna data ślub, wesele mego brata! Butki śliczne już kupione, a tu nogi niegotowe. Trzeba szybko coś wmasować, żeby później się nie chować. W skarpeteczki piętki włożyć I już więcej się nie trwożyć!
22.05.2017 12:48:33 Anega napisał:
Zestaw nr 2 został stworzony specjalnie dla mnie, jest idealnym rozwiązaniem by w pełni zadbać o moją skórę. Doskonale regenerujący peeling oraz balsam do ciała zregeneruje, wygładzi oraz nawilży moją skórę a dodatkowo otuli letnio świeżym zapachem trawy cytrynowej. Czy można chcieć czegoś jeszcze w pielęgnacji? :)
22.05.2017 12:50:09 DorotaKatarzyna napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 5 i "naoliwić" i natłuścić porządnie swoją skórę przed wysuszającym działaniem słońca w nadchodzące upalne dni. To świetne kosmetyki, które sprawiają, że moja skóra staje się miękka i delikatna w dotyku - jak jedwab!
22.05.2017 14:08:20 monicz21 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw do ciała- Eveline Cosmetics Spa! Professional bio-regenerujący peeling do ciała trawa cytrynowa oraz Eveline Cosmetics Spa! Professional intensywnie regenerujący balsam do ciała trawa cytrynowa. Lubię dbać o swoje ciało. Teraz nadchodzi lato i należy więcej czasu poświęcić pielęgnacji skóry. Chciałabym, aby moja skóra była miękka, bardziej elastyczna i promiennie piękna. Chcę przywrócić mojej skórze blask i jędrność. Główną funkcja peelingu jest złuszczanie obumarłego naskórka i wygładzanie skóry, dzięki czemu moja skóra może stać się piękna.
22.05.2017 15:07:44 werpoilu napisał:
5. Zestaw olejków Marion Eco 100% naturalny olejek awokado włosy ciało twarz Eveline Cosmetics Amazing Oils ujędrniający olejek do ciała Z wielką przyjemnością przetestuję te produkty .
22.05.2017 15:45:04 iva007 napisał:
Bardzo zainteresował mnie nr.5,zestaw olejków :)Moje ciało potrzebuje po zimie porządnego naoliwienia,już zaczynam skrzypieć,jest to nie do wytrzymania.Marszczy się, można rzec,że zaczyna powoli pękać,można na niej napisać książkę.
22.05.2017 17:17:52 sylwia.czapkowska@gm napisał:
Chciałbym przetestować pierwszy zestaw, zawsze interesowało mnie działanie skarpetek złuszczających, ale nigdy nie była do końca przekonana, żeby je kupić... Szczególnie teraz - latem, kiedy skóra moich stóp jest zgrubiała i sucha taki zestaw skarpetek i kremu mógłby przynieść im ulgę.
22.05.2017 17:39:16 eeeluniaa1804 napisał:
Wybieram zestaw numer 1, ponieważ zbliża się Dzień Matki i chciałabym, aby ten prezent dostała moja mama, bo zasługuje na piękne ciało nie tylko w tym dniu tylko codziennie Bo jest tego warta ;)
22.05.2017 17:41:49 serceaniola napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4: Marion Men Style Szampon do włosów skłonnych do wypadania oraz Dr Irena Eris Platinum Men Beard Maniac olejek do brody. Zbliżają się urodziny mojego ukochanego, a powyższe kosmetyki to idealny prezent. Mój mężczyzna uwielbia kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji brody więc na pewno będzie używał olejku Dr Irena Eris. Szampon do włosów wypadających również znajdzie zastosowanie. Proszę o możliwość przetestowania tych produktów :)
22.05.2017 17:44:36 AsiaBee napisał:
Chciałabym mieć możliwość przetestowania zestawu nr 2 Zestaw do ciała Eveline Cosmetics Spa! Uwielbiam peelingi po nich moja skóra zawsze wydaje się o wiele gładsza i jędrniejsza a w połączeniu z balsamem efekt musi być gwarantowany. Do tego zapach trawy cytrynowej . Jestem ciekawa jaki efekt przyniesie ten zestaw.
22.05.2017 18:40:55 baska0911 napisał:
Chciała bym przetestować zestaw nr 2, ponieważ moja skóra potrzebuje regeneracji. Niestety jest mało nawilżona, chropowata i sucha. Dlatego poszukuje czegoś co sprawi, że moja skóra będzie zregenerowana i odnowiona oraz nawilżona i miękka w dotyku. Tym bardziej, że zbliża się lato i trzeba wskoczyć w krótkie spodenki i bikini ;)
22.05.2017 19:33:19 sziniko napisał:
Chciałabym wygrać zestaw nr 4, aby to mój narzeczony mógł przetestować produkty mieszczące się w zestawie. Myślę, że jest odpowiednim kandydatem na przetestowanie szamponu do włosów skłonnych do wypadania marki Marion oraz olejku do brody marki Dr Irena Eris, ponieważ jego włosy podatne są na wypadanie. Z drugiej strony nosi również brodę, więc zarówno jeden, jak i drugi produkt byłby odpowiedni do testowania przez niego. Z chęcią razem z nim chciałabym sprawdzić efekty po stosowaniu wygranych kosmetyków. :)
22.05.2017 21:58:49 monita90 napisał:
Chcialabym przetestowac zestaw nr 1 poniewaz moje stopy potrzebuja pomocy odnowienia suchych i zrogowacialych bokow oraz by nietrzeba bylo uzywac pumeksu zbyt czesto
22.05.2017 22:59:57 airad25 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 Dlatego,że nigdy nie stosowałam kosmetyków z trawą cytrynową.Dodatkowo mojej skórze jest potrzebna regeneracja i tylko najlepsze kosmetyki chyba dadzą z tym radę,w moim przypadku.
23.05.2017 06:34:21 malgosiakraw napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1,ponieważ mimo starań moje stopy nie wyglądają zbyt dobrze;skora na nich jest sucha,a czasem nawet spękana.Potrzebują dobrych kosmetyków do regeneracji i nawilżenia,a takich do tej pory nie spotkałam(wszystkie pomagaly na bardzo krutki czas)
23.05.2017 07:19:10 planeta1 napisał:
Pragnę zestaw numer 2 ,ponieważ peeling to jedyne co morze uratować moje ciało przed cellulitem. Teraz zbliża się sezon na opalanie i moja skóra potrzebuje regeneracji Numer 2 to idealny zestaw dla mnie. Z góry dziękuję. ;)
23.05.2017 11:18:16 Aga1234 napisał:
Witam
23.05.2017 11:20:43 Aga1234 napisał:
Poproszę o zestaw nr 1
23.05.2017 11:23:00 Aga1234 napisał:
Moje stopy od zawsze były szorstkie i brzydkie. Najwyższa pora to zmienić dzięki wam. Potrzebuje szybkich, dobrych kosmetyków. Poproszę o zestaw nr 1.
23.05.2017 13:19:01 karino71 napisał:
Wybieram zestaw nr 1,stopom przyda się regeneracja przed latem,miło jest gdy są zadbane i pięknie prezentują się w sandałkach.
23.05.2017 13:23:44 Dorkaa napisał:
Wybieram zestaw nr 2 - Eveline Cosmetics Spa! Professional bio-regenerujący peeling do ciała trawa cytrynowa - Eveline Cosmetics Spa! Professional intensywnie regenerujący balsam do ciała trawa cytrynowa Po codziennym porannym treningu Eveline Cosmetics Spa! z trawą cytrynową dodadzą mi orzeźwienia na cały dzień i pozwoli się odprężyć po wyczerpującym dniu.
23.05.2017 14:11:34 Klaudia Cebula napisał:
Uwielbiam zapach trawy cytrynowej. Odkąd pierwszy raz ją powąchałam to co i rusz powracam do tego składnika w kosmetykach. Balsam i peeling z tym dodartkiem byłby więc nie tylko spełnieniem moich wonnych oczekiwań ale też przyjemnym sposobem na wylegiwanie się w ogródku z balsamem oraz przyjemny chłodny prysznic w upalny dzień z peelingiem do ciała.
23.05.2017 16:31:24 mynameischallenge napisał:
Co zrobić w poniedziałkowy poranek, kiedy piękna pogoda zachęca do błogiego lenistwa na łonie natury, ale trzeba iść do pracy? Przetestuję Lirene C+ Dpro Vitamin energy żel myjąco-energetyzujący i Floslek soczyście owocowy żel pod prysznic acerola cherry berry! Liczę na to, że szybki prysznic z owymi kosmetykami z prozaicznej czynności zamieni się w prawdziwą przyjemność. Kto wie, może opuszczając kabinę, będę czuła się orzeźwiona jak po spacerze po wiśniowym sadzie...
23.05.2017 17:16:34 jessica94 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Zestaw do ciała. Jest wiosna, zbliża się lato, więc czas zadbać o siebie. Zapach trawy cytrynowej pobudza i daje energię do działania. Regenerujący peeling i balsam pobudzi wyobraźnię i kreatywność, której tak brakuje w dzisiejszych czasach.
23.05.2017 18:58:12 lid05 napisał:
Zestaw nr.2 zielony -wiosenny ,przygotuje moje ciało na letnie wypady nad wodę .Trawa cytrynowa doda mi energii, mam taką nadzieję,a moją skóra zostanie intensywnie poddana regeneracji.A to wszystko razem sprawi ,ze będę czuć się przygotowana na wyzwania jakie przyniesie ze sobą lato.
23.05.2017 20:52:03 emiillyyy napisał:
Wybieram zestaw nr 4 dla mojego narzeczonego. Myślę, że byłby bardzo zadowolony. Potrzebna mu jest regeneracja skóry głowy i włosów. A olejek do brody, byłby miłą niespodzianką.
23.05.2017 21:52:34 bear1812 napisał:
Wybieram zestaw pod prysznic (lirene oraz floslek), ponieważ uwielbiam brać prysznic używając do tego intensywnie pachnących żeli pod prysznic. Działa to na mnie mega kojąco i odświeżająco, szczególnie po treningach.
23.05.2017 22:44:22 Monika napisał:
Wybralam nr.1 zestaw do stóp gdyz po zimie czas zadbac o nogi gdyz sa wysuszone szorstkie przez noszenie skarpet i rajstop teraz trzeba je nawizyc zlikwidowac naskorek stary idzie lato wiec nogi musza byc zadbane gdyz teraz bedziemy chodzic w klapkach i japonkach to nasz wizerunek stopy niezadbane to dlamnie wstyd
23.05.2017 23:07:37 milaa94 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Uważam, że pielęgnacja stóp to niezbędna czynność po zimowym okresie. Podstawą musi być dobra pielęgnacja - wtedy bez obaw można będzie prezentować piękne stópki w czasie upalnych, wakacyjnych dni...
24.05.2017 06:57:30 aga40 napisał:
wybieram zestaw nr 4 dla mężczyzn gdyż moje kochanie w czerwcu ma urodziny i przydałby się prezencik :)
24.05.2017 07:27:43 olga911 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ moje stopy zdecydowanie potrzebują terapii szokowej przed założeniem sandałów czy klapek. Każda kobieta chce mieć piękne stopy i eksponować je latem, ja natomiast mogę się tylko wstydzić. Mam nadzieję, że będę mogła przetestować zestaw do pielęgnacji stóp i z dumą zakładać sandałki :D
24.05.2017 09:30:44 bbo napisał:
Wybieram zestaw nr 2 do ciała, by z pomocą peelingu i balsamu moje ciało przygotować do wyjścia na plażę, aby wzbudzało zachwyt mężczyzn i zazdrość kobiet!
24.05.2017 09:46:04 Justa0112 napisał:
Wybieram zestaw pod prysznic. Jestem "maniaczką" kupowania żeli pod prysznic. Lubię po każdym wyjściu z pod prysznica czuć na sobie i w łazience unoszący się piękny zapach.To moja osobista chwila zapomnienia i relaksu z pięknym zapachem
24.05.2017 10:12:19 Podkowka napisał:
Witam :) chciałabym przetestować zestaw Eveline!!! Regenerujący zestaw Spa z trawa cytrynowa w moim domu cudownie... Szczerze nie mam czasu ani finansów aby móc zafundować sobie regenerację w salonie SPA a fajnie by było zafundować siebie taką regenerację by moje nóżki brzuszek i całe ciało wyglądało pieknie zwłaszcza na zbliżające sie lato... Zabłysnąć przed mężem gladziutką i pięknie wyglądającą skórą...
24.05.2017 10:15:50 dianka89 napisał:
Zdecydowanie zestaw nr 5. Uwielbiam olejki, używam ich codziennie w pielęgnacji ciała i włosów. Zmywam nimi makijaż, nawilżam skórę... jestem bardzo ciekawa olejku z awokado, bo takiego nie miałam szansy jeszcze przetestować na własnej skórze.
24.05.2017 12:21:43 natka1606 napisał:
Chciałabym otrzymać do testów zestaw nr 2 do ciała, bo uwielbiam trawę cytrynową! Nic mnie tak dobrze nie relaksuje jak jej zapach z rana czy po ciężkim dniu. No i to wszechstronne działanie na skórę :) Bardzo chętnie zaproszę ten zestaw na miły wieczór do mojej łazienki :)
24.05.2017 13:09:10 Madziaaa3 napisał:
Wybieram zestaw 2, bo moja skóra potrzebuje zastrzyku pozytywnej energii i dawki witam, które przywrócą jej dawny blask, zregenerują, odświeżą i pozwolą promiennym uśmiechem zadowolonej pani swojego ciała przywitać lato!
24.05.2017 14:11:49 beata15p16 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Stopy mojego męża wołają o pomoc. Kobiety chodzą w przewiewnych butach i jeśli jakaś Pani ma problem ze stopami to tylko kwestia dobrania odpowiednich witamin, a mężczyźni nie oszukujmy się ale chodzą w skarpetkach i te buty też nie koniecznie są przewiewne. Mój mąż posiada taką pracę w której nie może sobie pozwolić na przewiewne obuwie, a z tym wiążą się odparzenia, odciski i zrogowaciała skóra. Więc stopy mojego męża wzywają do testu.
24.05.2017 17:15:10 Basia83 napisał:
Zestaw do ciała bo uwiebiam się paćkać peelingować i przez te pare chwil które poświęcam tylko dla siebie móc czuć wyjątkowo!! Kobieco i pachnąco :) poza tym uwielbiam kosmetyki i nagrody a tu proszę - 2w1 ;P
24.05.2017 18:35:22 Kamma napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ to już ostatni dzwonek, aby przygotować stopy na sezon letni, by pięknie świeżo i zdrowo prezentowały się w ulubionych sandałkach
24.05.2017 20:59:45 malamyszka23 napisał:
chciałabym przetestować zestaw nr 1 !! moje zmęczone nogi po 8 godzinach stania na prawdę mają dość . pracuje non stop na stojąco , moje stopy są w fatalnym stanie :(
24.05.2017 21:51:45 syll2323 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3, ponieważ moja skóra po tych wszystkich chłodnych miesiącach spędzonych pod grubymi warstwami ubrań, potrzebuje energetycznego zastrzyku z witaminami i nadania jej pysznego, owocowego zapachu :)
24.05.2017 21:59:42 paulina22 napisał:
Witam! Chciałabym przetestować zestaw numer 2, ponieważ moja skóra potrzebuje regeneracji, którą zapewniłby peeling a balsam po takim zabiegu doskonale by ją nawilżył. Dzięki tym zabiegom moja skóra byłaby gotowa na lato. Zapach jest idealny na tę porę roku, ponieważ jest lekki i orzeźwiający. W dodatku bardzo lubię produkty Eveline, dlatego bardzo chciałabym przetestować ten zestaw!
24.05.2017 22:12:41 merry_girl napisał:
Zestaw nr 3 - to coś w sam raz dla mnie! :) Kocham pięknie skomponowane zapachy żeli pod prysznic a sama nazwa żelu firmy Floslek jest tak apetyczna, że aż chciałoby się go schrupać :D Soczysta acerola z wiśnią - musi to być coś mega pięknie pachnącego :P Działa to niesamowicie na wyobraźnię - duża ilość pianki z tym zniewalającym zapachem... Taka kąpiel to czysta rozkosz - aż nie chce się wychodzić z wanny! :D W taki sposób zakończyć dzień pełen wrażeń - bezcenne :)
24.05.2017 23:53:46 secretrainbow napisał:
Zestaw nr 2 - Lubię nowe wyzwania, a z tym produktem nie miałam styczności. Zainteresował mnie skład produktu, opis producenta i jestem ciekawa efektów. Pragnę zobaczyć jak wpłynie na stan mojej skóry oraz komfort.