Strona główna Aktualności Top 3 najnowszych odkurzaczy

Top 3 najnowszych odkurzaczy

przez admin

Nowoczesny odkurzacz sam wyznacza trasę sprzątania, wykrywa kurz oraz filtruje zanieczyszczone powietrze. I możesz nim sterować przy pomocy smartfona. Sprawdź, który odkurzacz będzie dla Ciebie najlepszy.

Nie chcesz tracić czasu na sprzątanie? Nowoczesne odkurzacze Samsung, Philips czy Bosch z powodzeniem Cię w tym wyręczą. Wbudowane czujniki kurzu wskażą miejsca, które wymagają dokładnego wyczyszczenia, a wysokiej jakości filtry wyłapią alergeny, dzięki czemu powietrze w Twoim domu będzie naprawdę czyste.

1. Robot sprzątający

Robot to bezprzewodowy odkurzacz z zaawansowaną technologią nawigacji. Dzięki wbudowanej kamerze tworzy mapę całego domu i sam planuje trasę sprzątania, omijając przy tym wszystkie przeszkody takie jak ściany, schody czy meble. Gdy dojedzie do narożnika, czyści to miejsce trzy razy dłużej, aby mieć pewność, że nie przeoczył żadnego zabrudzenia. Automatyczne odkurzacze Samsung czy iRobot zasysają kurz z dziesięciokrotnie większą mocą niż te klasyczne.

Samsung wciąż udoskonala swoje roboty sprzątające. Jego POWERbot został wyposażony w duże kółka, dzięki którym sprawnie porusza się po różnych powierzchniach, a także z łatwością pokonuje listwy podłogowe. Możesz też nim sterować przy pomocy smartfona lub specjalnego pilota. Ponadto nie musisz się martwić, że POWERbot rozładuje się w trakcie sprzątania. Gdy bateria będzie na niskim poziomie, sam podjedzie do stacji dokującej, aby doładować akumulator, po czym wróci do miejsca, w którym przerwał pracę.

2. Odkurzacz bezworkowy

Zamiast standardowych worków posiada specjalny pojemnik, który możesz łatwo wyjąć z odkurzacza po każdym sprzątaniu. Wystarczy, że wyrzucisz jego zawartość do śmieci i przepłuczesz go wodą. Jak działa odkurzacz bezworkowy? Zasysa do komory powietrze, po czym oddziela od niego cząsteczki kurzu oraz brudu, a następnie wydmuchuje je na zewnątrz całkowicie oczyszczone z wszelkich zanieczyszczeń.

Odkurzacze Samsung czy Philips posiadają wysokiej jakości filtry, które nie przepuszczają żadnych alergenów. Dlatego jeśli jesteś alergiczką lub właścicielką czworonoga, zainwestuj w nowoczesny odkurzacz bezworkowy. Używając go, będziesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie jest czyste.

3. Odkurzacz bezprzewodowy

Chociaż odkurzacz bezprzewodowy, zwany turboszczotką wyglądem przypomina starą wysłużoną Kaśkę, to niewiele ma z nią wspólnego. Przy jego pomocy możesz wygodnie odkurzyć każdą powierzchnię – podłogi i dywany, a także kanapy, materace czy nawet poduszki. Do pionowej szczotki przymocowana jest ssawka szczelinowa, dzięki której możesz skutecznie wyczyścić każde zagłębienie w kanapie i inne trudno dostępne zakamarki.

Turboszczotka nie posiada kabli, więc nie ogranicza Twoich ruchów podczas sprzątania. W pełni naładowany akumulator starcza na około godzinę ciągłej pracy. Odkurzacz bezprzewodowy, podobnie jak bezworkowy, posiada pojemnik na kurz oraz filtr piankowy, który możesz łatwo wyczyścić pod strumieniem bieżącej wody. Sprawdź odkurzacze Philips i Electrolux.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej