Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XL edycja

Data: 09.02.2017


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, czterdziestej, edycji naszej zabawy -  testowania zestawów kosmetyków.

Czterdziesta edycja, a więc mały jubileusz - dlatego mamy dla Was 5 zestawów kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana

Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

6. Wpisy można dodawać do 20 lutego 2017r. Nagrodzonych ogłosimy 21 lutego 2017r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw 45+
  • Eveline Cosmetics Aqua Collagen 45+ przeciwzmarszczkowy krem nawilżający na dzień i na noc
  • Eveline Cosmetics MezoLifting 50+ przeciwzmarszczkowy krem-koncentrat na dzień






Zobacz także


Uroda

Nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne

Relaks

Pomysły na babski wyjazd na weekend

Moda

Jak ubrać się na imprezę sylwestrową?


 





Komentarze

10.02.2017 09:06:36 natka1606 napisał:
Chciałabym otrzymać do testów zestaw nr 3 do ciała. Większość kobiet skupia się tylko na pielęgnacji twarzy, ja o ciało dbam tak samo jak o twarz i staram się używać jak najlepszych produktów. Ten zestaw z kawą i olejem kokosowym- moimi 2 ulubionymi składnikami- byłby dla mnie idealny i wiem, ze zadbał by odpowiednio o moje ciało.
10.02.2017 09:13:22 SalsaFogosa napisał:
Zestaw 3 Walczę z cellulitem a kawa to mój najlepszy sprzymierzeniec. W walce o piękną gładką skórę masełko z kokosem także dołoży swoje trzy grosze. To idealny zestaw dla mnie - składniki które na mnie działają i zapachy które zniewalają.
10.02.2017 09:22:40 monikab722 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 4, ponieważ mam bardzo wrażliwą cerę, która wymaga kosmetyków o działaniu łagodzącym. Chciałabym sprawdzić czy testowane kosmetyki faktycznie ukoją moją twarz. Twarz jest to pierwsza "rzecz" , którą widzą u nas ludzie. Tak więc uważam, że jest to bardzo ważne, by o nią zadbać.
10.02.2017 09:24:58 Sylwia napisał:
Witam. Bardzo chciałabym przetestować Państwa kosmetyki. Od zawsze mam problemy z cerą skóra wrażliwa trądzik zaczerwienienia dużo słyszałam pozytywnych opinii o Waszych produktach jestem mamą samotnie wychowującą dziecko ciężko jest nie stać mnie tak na takie kosmetyki piszę z nadzieją w sercu że może się uda i dzięki Państwa pomocy i tym kosmetykom poprawi się moja skóra pomoże. Życzę miłego dnia. Pozdrawiam Sylwia
10.02.2017 09:27:13 nena411 napisał:
Wybieram Zestaw 45+ . W moim wieku taki przeciwzmarszczkowy zestaw to sama dobroć.Z miłą chęcią go przetestuję.
10.02.2017 09:31:26 Agulek80 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw do ciała. Dlaczego? Niedługo zostanę mamą. Niestety moje ciało nabrało trochę kg i cellulit się pokazał. Po porodzie będzie trzeba się ostro nim zająć ;-) myślę, że ten zestaw idealnie się do tego nadaje.
10.02.2017 09:34:34 Magdzina88 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 2. Niestety ja, moja mama i nawet moje dzieci mamy atopową skórę. Moja skóra jest sucha i podrażnioną. Bardzo trudno dobrać odpowiedni krem. Nie każdy spełnia wymagania mojej cery. Mam nadzieję, że proponowane przez Państwo kosmetyki ukoją moją skórę.
10.02.2017 09:37:13 mamabeksy napisał:
Witam, pragnę przetestować zestaw nr 5. Otóż zbliża się wiosna piękna i radosna a ja i moja cera po zimowej porze mamy spore problemy z dojściem do siebie i pragniemy się pozbyć wszelkich niedoskonałości, które w zimie udało się schować pod szalikiem i czapką a których już nie mamy czy zakryć wiosną więc muszą zniknąć.
10.02.2017 09:42:07 panisamosia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr4. Marke Bielenda znam bardzo dobrze i uwielbiam! Jest jedna z tych marek kosmetycznych bez których nie moge się obejść. O dobroczynnym działaniu Alg słyszałam dużo ale nigdy nie miałam okazji przetestować i podzielić się opinia na ten temat z innymi kobietami. Ukojenie delikatne po tym mrozie przydałoby się na pewno. Jeśli chodzi o nawilżający tonik tej specjalistycznej marki przekazałabym go do testowania mamie,której ze względu na prace przydałoby się maksymalne nawilżanie. W dodatku tak specjalistyczny kosmetyk mógłby w końcu przynieść oczekiwane efekty a dzieki naszej opinii o kosmetyku ktoś kto go potrzebuje o nim się dowie.
10.02.2017 09:42:17 Veneficaaa napisał:
Chciałabym przetestować Zestaw nr 4. Jak widzę słowa łagodny, kojący, nawilżający to od razu wiem, że to coś dla mnie. Demakijaż i oczyszczanie twarzy to dla mnie codzienność, więc kosmetyki, których używać powinny być delikatne, ale jednocześnie pielęgnować moją cerę i jej nie podrażniać. Taka wielofunkcyjność kosmetyków oczyszczających sprawia, że jesteśmy bardziej zadbane i oszczędzamy czas i dlatego ten zestaw jest taki kuszący :)
10.02.2017 09:43:03 karola93 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw do ciała (numer 3). Dlaczego? Bo moją wielką miłością jest kawa oraz wszystko, co ma smak kokosa- od kokosowych ciastek aż po kokosowe mleczko. Zazwyczaj te rarytasy są dostępne tylko i wyłącznie w kuchni, więc taka wersja "łazienkowa" w postaci kosmetyków jest mi baaardzo na rękę! :)
10.02.2017 09:56:39 Teresa Nowak napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 2 ponieważ uważam że w pielęgnacji skóry ważny jest dobór pielęgnacji i stosowanych kosmetyków do potrzeb i typu naszej skóry. Ja mam cerę suchą i wrażliwą więc do pielęgnacji i oczyszczania takiej cery stosuję tylko kosmetyki przeznaczone do takiej właśnie cery. Używanie kosmetyków nieodpowiednich lub takich których używa i poleciła nam koleżanka może przynieść więcej szkody niż pożytku. W mojej kosmetyczce zawsze się delikatne mleczko do oczyszczania cery wrażliwej, głęboko nawilżający krem na dzień i intensywnie regenerujący krem na noc. Warto stosować kosmetyki apteczne, delikatne, ochronne, takie które nie zawierają parabenów, konserwantów, barwników i substancji zapachowych. Takie są te kosmetyki więc bardzo chciałabym je przetestować.
10.02.2017 10:02:30 dorota napisał:
Idealny zestaw dla mnie to zestaw 45plus. Niestety juz jestem w takim wieku.zr trzeba używać kosmetyków bardziej dostosowanych do potrzeb cery dojrzałej. Żeby cieszyć się jak najdłużej jędrnością.świetlistą cera pielegnacja specjalnymi kosmetykami jest bardzo ważna.
10.02.2017 10:04:58 lalka1 napisał:
Wybieram zestaw nr 4 płyn micelarny +tonik. Dla mnie oczyszczanie to podstawa ale z wiekiem skóa zaczeła byc caraz bardziej wymagająca i czasem żałuje że nie mam 20lat gdy zwykłe mydło dawąło rade :) Szukam ciagle odpowiedniego zestawy dla siebie anie każdy płyn jest dobry
10.02.2017 10:10:42 ania0329 napisał:
Chcialabym bardzo testowac Wasze kosmetyki. Zestaw ktory wybieram do testowania to zestaw oczyszczajacy do twarzy. Wybrałam go poniewaz moja twarz jest bardzo wrażliwa od mlodzienczych lat walcze z trądzikiem i dlatego poszukuje kosmetykow o dzialania łagodzącym. Bardzo duzo slyszalam pozytywnych opini o Waszych kosmetykach, mam nadzieję ze uda mi sie je w koncu przetestować.
10.02.2017 10:25:56 kamyczek2112 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw do ciała.Po ciąży moje ciało przestało być idealne.Stosuję różne kremy,balsamy a tych co są przedstawione na zdjęciu jeszcze nie miałam przyjemności stosować.A poza tym uwielbiam kosmetyki o zapachu kokosowym :)
10.02.2017 10:28:26 esti234 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 3. Nie wiem jak AlejaKobiet to robi, ale czytają mi Państwo w myślach! Dwa moje ulubione zapachy: kokos i kawa. Kocham je. Zawsze jak widzę coś kokosowego lub kawowego to automatycznie to kupuję. Mam bardzo suchą skórę w trakcie zimy, a nadal nie znalazłam idealnego kremu do ciała. Jest szorstka i niemiła w dotyku. Cenię polskie firmy takie jak Bielenda, uważam, że warto wspierać polskie marki. Każda z nas chciałaby aby skóra zawsze wyglądała młodo, rześko i witalnie. Warto wspierać swoje ciało kremami i pomóc naszej młodości.
10.02.2017 10:29:02 Adiii0 napisał:
Chciałabym mieć możliwość przetestowania zestawu nr 3. Już wielkimi krokami zbliża się piękna wiosna, a opuszcza nas zima, która zostawila po sobie minusy na moim ciele. Bardziej skupiałam się na pielęgnacji twarzy, gdyż to ona codziennie była wystawiania na zimno. W związku z tym moja skóra na reszcie ciała stała się słabiej odżywiona i mniej jędrna. Gdy zawita do nas ciepło, chciałabym pokazać się z dumą w krótkich spodenkach i bluzkach. Wtedy będę szczęśliwą wiosenną kobietą :)
10.02.2017 10:29:52 maybe92 napisał:
Zestaw nr 5 chciałam wziąć w swoje posiadanie, postawicie pytanie DLACZEGO? Już odpowiadam na nie! Choć moja cera już 24 lata ze mną przeżyła, to swej młodzieńczej skórki wciąż jeszcze nie zrzuciła! I męczyć się muszę z problemami wciąż i wciąż od nowa, te kosmetyki to może dla niej będzie prawdziwa odnowa? :)
10.02.2017 10:36:25 Karolina napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw nr 2 ochronny , ponieważ nija skóra jest sucha i potrzebuje teraz ochrony przed utratą wody i mrozem
10.02.2017 10:48:19 lid05 napisał:
Zestaw nr 1- 45+ to coś dla mnie .A dlaczego ? Po pierwsze jestem w wieku 45 +więc kosmetyki byłyby bardzo dopasowane do potrzeb mojej skóry.Po drugie taki zestaw przeciwzmarszczkowy sprawiłby ,że moja cera wyglądałaby na 45 bez tego plusa :-)i była bardziej jędrna.Z wielką chęcią wypróbuję ten zestaw.
10.02.2017 10:52:49 Marzena napisał:
Interesuje mnie Zestaw nr 1. Po zimie moja skóra wymaga nawilżenia i odżywienia, dlatego wybrałam ww. kremy.
10.02.2017 12:04:19 kiciax1 napisał:
Zestaw 5. do młodej cery coś dla mnie i mojej problemowej cery która ciągle płata mi figle i borykam się z zaskórnikami które nie umilają mi życia i nie mogę ich wyprosić z mojej skóry. Idzie wiosna i lato z chęcią bym przetestowała ten zestaw i na wiosnę i lato ukazała nową cerę w świetle słońca pozbywając się przy tym błyszczenia
10.02.2017 12:40:12 toczona napisał:
Wybieram zestaw nr 4 - oczyszczający zestaw do twarzy. To kosmetyki, które bardzo chciałabym przetestować. Lubię markę Bielenda i Pharmaceris ale nie znam jeszcze tych dwóch produktów. Kojący płyn micelarny Bielenda doskonale oczyści moja skórę i nie podrażni jej. Kosmetyk Pharmaceris z pewności a potraktuje moją cerę równie delikatnie i delikatnie ja nawilzy.
10.02.2017 12:40:53 bonna napisał:
Wybieram 2. Zestaw ochronny składający się z Floslek Ultra Protect krem ochronny iDermedic Linum lipidowy krem ochronny, które pozwolą mojej cerze wyglądać znakomicie, nawet jeśli będę wystawiać ją na mroźny wiatr oraz kąpać w chlorowanej wodzie basenowej.
10.02.2017 12:42:38 wladkrug napisał:
Wspólnie z partnerką pragnę przetestować zestaw nr 3, czyli zestaw do ciała. Uwielbiamy masować nasze ciało, a z użyciem tych kosmetyków będzie ono cudownie pachniało, a ponadto taki masaż sprawi, że odżywienie i nawilżenie skóry znacznie się poprawi i stanie się ona gładka taka, jak u niemowlaka, co z kolei niesłychanie zainspiruje jej głaskanie, a każdy niech się domyśli, co potem się stanie. :)
10.02.2017 13:13:16 Gosiaczek1101 napisał:
Chcialabym przetestowac zestaw nr3 bardzo lubie dbac o swoje cialo a nie mialam jeszcze okazji do przeprobowania tych kosmetykow
10.02.2017 13:47:57 EwaL napisał:
Przypominają mi się czasy szkole, gdy na teście nie wiedziałam którą odpowiedź wybrać. Stosowałam wówczas zasadę "strzelaj w środek" :-). I tym razem zrobię to samo. Wybieram zestaw nr 3. W sumie to bardzo dobry strzał, ponieważ pielęgnacja ciała jest bardzo istotna w codziennych zabiegach :-).
10.02.2017 14:29:01 edgreta napisał:
Zestaw numer 1. Chciałabym przetestować zestaw kremów przeciwzmarszczkowych 45+, żeby odbyć podróż w świat delikatnej , zregenerowanej skóry , na której nie ma ani jednej zmarszczki.Marzenie? Ale realistyczne, ponieważ z takimi fantastycznymi towarzyszami , jak w zestawie 1, będzie to podróż pełna nowych odkryć -zakakujących i przyjemnych...
10.02.2017 14:42:21 kamilaB napisał:
Chciałaćbym Przetestować zestaw nr 4. Kosmetyków marki bielenda uzywam od dawna i bardzo je lubie. Ważny jest dla mnie wygląd mojej cery o kazdej porze roku oraz dnia. Przetestowałam już na swojej skórze wiele produktów i naprawde cięzko trafić na ten Jedyny idealny. Dobre oczyszczenie i odzywienie to podstawa.
10.02.2017 15:01:26 giirl1998 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw numer 5 dla młodej cery! Korzystałam już kiedyś z toniku z serii Under 20 i byłam bardzo zadowolona, więc z chęcią wypróbuję ich kolejny produkt. Młoda cera ma wiele niedoskonałości, z którymi od razu trzeba walczyć, aby w przyszłości nie było większych problemów. Liczę na Was, mam nadzieję, że pomożecie mi w mojej walce :))
10.02.2017 16:06:17 Wiolkaz@vp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5 ponieważ moja mam twarz skłonną do trądziku! Uważam że under twenty krem matujący zadziałałby na mojej twarzy ponieważ jest antybakteryjny. Peeling z glinką stworzyłby super zestaw dla mojej twarzy
10.02.2017 16:16:28 iwa1988 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5 - bo ten zestaw pomoże mi mieć cerę promienną, gładką - bez zmian trądzikowych. Nareszcie moja skóra zacznie żyć i zacznie być mą wizytówką - będę się czuła nareszcie bardzo swobodnie i lekko.
10.02.2017 16:32:54 monita90 napisał:
Chce przetestować zestaw nr 5 ponieważ dla mojej skóry twarzy akurat mi się przyda taki zestaw bym mogła zaradzić sobie troszkę lepiej że skóra by czuć się lepiej
10.02.2017 17:02:06 Jolanta napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 45+ ponieważ jestem panią dojrzałą i muszę używać kosmetyków które dobrze odżywią i nawilżą moją skórę aby cieszyć się młodym wyglądem na długo.
10.02.2017 17:24:38 Edit9877 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr.3 Kokos i kawa to super zestaw, a do tego pomogę swojemu ciału bo trochę ostatnio je zaniedbałam skupiając się wyłącznie na twarzy.
10.02.2017 17:33:17 eeeluniaa1804 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 3, ponieważ uwielbiam testować nowości, co daje mi wiele radości mi i mojemu ciału. Mam słabość do balsamów i już nie będę musiała korzystać z drogich Spa, bo przy takich balsamach można urządzić własne Spa własnej łazience do tego zaprosić przyjaciółki, gdzie i one odkryją moc balsamów
10.02.2017 17:59:25 Agus87 napisał:
Wybieram zestaw 3. Kojący płyn modelarzy na pewno sprawdzi się przy mojej skórze skromnej do podrażnień. Słyszałam o tej nowości dużo pozytywnych rzeczy więc z chęcią wypróbuję na sobie ten kosmetyk. A co do tonika to będzie dla mojej suchej skóry idealny, szczególnie teraz kiedy mamy taką zmienna pogodę
10.02.2017 19:08:10 monicitia napisał:
A ja wybieram zestaw numer 4, ponieważ zużywam taką ilość toników i płynów micelarnych, że jestem ich prawdziwą ekspertką. Lubię próbować nowe i porównywać ich skład i działanie. Bardzo chętnie dołączę zestaw nr 4 do mojej kolekcji:)
10.02.2017 19:08:49 Gośka12321 napisał:
Zestaw oczyszczający do twarzy: Bielenda Algi Morskie kojący płyn micelarny 3 w 1 Pharmaceris i łagodny tonik nawilżający do twarzy. Jestem przekonana, że świetnie się sprawdzą a ich testowanie będzie dla mnie przyjemnością ;) Z chęcią podzielę opinią na ich temat, bo wiem, że każdy lubi przed zakupem poznać zdanie innych na temat działania kosmetyku, którego kupnem jest zainteresowany :)
10.02.2017 20:02:15 airad25 napisał:
Zestaw nr 4 dlatego,że potrzebuję czegoś,jakiegoś dobre i konkretnego produktu który ukoi moją bardzo wrażliwą i problematyczną cerę!
10.02.2017 21:02:48 junalka junalka napisał:
Zestaw nr 4, z tego powodu że już nie pamiętam jak długo zmagam się z oczyszczanie skóry z niedoskonałości, z mężem moim znam się 11 lat a już w tedy byłam na dość mocno zaawansowanym poziomie oczyszczania. Do dziś zmagam się z różnego rodzaju trądzikiem, następnie po nim z bliznami. Pory zatykam również, efekt jest krotkotrwaly. Nie wspomnę o wizytach u kosmetyczek czy specjalnych myjkach do twarzy i ciała. A nawet kupiłam sobie zluszczacz do martwego naskórka. Więc nic nie szkodzi na przeszkodzie abym sprawdziła Kosmetyki z zestawu nr 4. napewno mnie mnie zadowolą
10.02.2017 22:49:34 Olimpia napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw kremów nr 1. Jestem w grupie wiekowej pasującej do tego produktu. Oczywiście kosmetyki firmy Eveline są mi znane ale nigdy nie sięgnełam na półkę w drogerii po ich kremy. Może to błąd? Lubie co jakiś czas zmieniać kremy do twarzy ponieważ mam wrażenie, że długie stosowanie tego samego kosmetyku nie przynosi juz po pewnym czasie pożądanych efektów. Mam skóre przesuszoną i pozbawiona blasku dlatego przyda jej sie głebokie nawilżenie na noc i lifting na dzień.
10.02.2017 23:38:53 sugarfreekitten napisał:
Ja bym z chęcią przetestowała zestaw nr 2, mam wrażliwą skórę, która reaguje na każde warunki atmosferyczne, a ponadto się przesusza, z chęcią zobaczyłabym jak te kosmetyki sprawdzą się w pielęgnacji mojej cery, a wynikami podzielę się na moim blogu.
11.02.2017 01:59:56 zoska napisał:
Myślę że zestaw nr 4 będzie jak dla mnie i mojej wrażliwej cery najlepszy.Jestem od urodzenia alergiczką i ciężko jest mi coś dobrego poszukać.
11.02.2017 05:09:57 marrika napisał:
Pragnę dostać zestaw nr 3 składający się z: 1. Bielenda Masło do ciała Vegan Friendly Kokos. Jestem wegetarianką i ważne jest dla mnie żyć w zgodzie z Naturą. Staram się kupować kosmetyki przyjazne środowisku. Nie miałam okazji wypróbować kosmetyku z tej linii. A na dodatek uwielbiam zapach kokosu. Gdy się wysmaruję takim masełkiem, mój narzeczony będzie zachwycony :) 2. Głęboko odżywczy balsam kawa Eveline SPA Professional. Nie stać mnie na wizytę w SPA, a chciałabym aby moje ciało nabrało jędrności. Mam już 30 lat i widzę, że moja skóra nie jest już tak sprężysta jak kiedyś. Jestem pewna, że po wysmarowaniu ciała balsamem, skóra będzie wyglądać jak po ujędrniającym zabiegu prosto z salonu kosmetycznego.
11.02.2017 09:02:03 olamch1 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 5, gdyż jestem młodą osobą, a te właśnie kosmetyki są przeznaczone dla takiego typu skóry. Wciąż walczę i próbuje nowości, ale mam problem z odnalezieniem odpowiedniego kremu matujacego moją cerę. Twarz jest błyszcząca zwłaszcza po przebudzeniu, dlatego też żel myjący także świetnie by się nadawał. Idzie wiosna, więc to idealny czas, aby zadbać o siebie i za kilka miesięcy rozkwinąć
11.02.2017 10:33:01 Azly napisał:
Chciałbym otrzymać zestaw kosmetyków numer 3. Nie skupiam się tylko na pielęgnacji twarzy ale na całym ciele. Obecnie jestem w trakcie walki z kilkoma kilogramami więc byłby to dobry test tymbardziej, że kosmetyki zawierają kokos i kawę pomocne w takiej metamorfozie i poprawie kondycji skóry przy zmianie wagi. Tak wiec będę mogła je porządnie przetestować.
11.02.2017 14:38:24 szerika napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 2. Od jakiegoś czasu moja skóra na rękach stała się bardzo sucha i podrażniona oraz zaczęła pękać. Niestety dotychczas stosowane kremy nie przyniosły poprawy, dlatego chętnie przetestuję zestaw ochronny.
11.02.2017 16:42:10 dominika21 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 2, gdyż są to kosmetyki idealne do zastosowania przy aktualniee panującej aurze. Pogoda w okresie jesienno-zimowym fatalnie wpływa na moją skórę, która staje się przesuszona, dlatego ochronne kosmetyki z pewnością poprawiłby jej stan. Poza tym nigdy nie miałam styczności z dermokosmetykami, a chcialabym się przekonać czym faktycznie załużyły sobie na taką popularność.
11.02.2017 17:13:39 helenka napisał:
Do testowania wybieram zestaw nr 4. Moja cera jest wrażliwa i pomimo wieku niedoskonałości nie są mi obce. Pielęgnacji twarzy poświęcam najwięcej uwagi, stąd wybór akurat tego zestawu. Chciałabym się przekonać czy płyn micelarny Bielenda działa na tyle kojąca, aby przygasić wszelkie podrażnienia i zaczerwienienia na mojej twarzy. Nie mam doświadczenia z firmą Pharnaceris, a test będzie doskonałą okazją, aby ją poznać.
11.02.2017 19:27:47 Kociszonek napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4, ponieważ mam wrażliwą cerę, która szczególnie zimą ma tendencję do suchości i podrażnień. Bardzo lubię marki Pharmaceris i Bielenda, myślę, że kosmetyki z tego zestawu pomogłyby mi w pielęgnacji i oczyszczaniu cery jednocześnie nie podrażniając jej i nie wysuszając.
11.02.2017 21:03:38 Felicite napisał:
Oczyszczający zestawie nr 4 - tyś moje marzenie Rozpalasz me zmysły, oczyszczasz mą cerę, a dla mnie wciąż mało i mało i mało. Z Tobą oczyszczanie to sama przyjemność i blasku nabiera zwyczajna codzienność! Dlaczego ten zestaw chce testować? Odpowiedź jest prosta i znana Bo jeśli są tak wspaniałe produkty do twarzy oczyszczania do wygrania To przecież szansa jest nie do zmarnowania. A, że nowości lubię testować, Wszelkie płyny i toniki na swej twarzy aplikować. A do tego obiecuję, że bardzo rzetelne recenzję pisuję. Dlatego będzie mi bardzo miło i przyjemnie, jeśli oczyszczający zestaw Bielendy i Pharmaceris, będę mogła testować sumiennie :)
11.02.2017 21:14:06 timusiek napisał:
Zestaw nr 3 :) Za równo Bielenda jak i Evelina to marka wszędzie znana, Lecz ta para nowości przeze mnie jeszcze nie testowana. Ma miłość do masła do ciała od wieków trwa, Bielenda Vegan Friendly kokos mogę więc używać o każdej porze dnia. Zazwyczaj nie mam czasu chodzić do spa, A z Eveline Cosmetics Spa! Professional kawowym głęboko odżywczym balsamem do ciała pojawi się ono u mnie w domu raz dwa. Przyda się do mojej skóry pielęgnacji, Nie tylko podczas ferii i wakacji. Zapewni mi całodobowe nawilżenie, Miękkość skóry i przyjemne odprężenie. W regeneracji będzie pomocne. Od razu nada delikatności, Upiększy i zapewni efekt gładkości. Oto powody me, Zestaw nr 3 testować bardzo chcę! Bo z zestawem tym relaksować pragnę się!
11.02.2017 21:48:50 malcia87 napisał:
Z miłą chęcią przetestuję zestaw nr 5 :) Mikołaj pod choinkę przyniósł mi szczoteczkę do twarzy więc Selfie Project 3w1 będzie idealny, a krem Undrer Twenty dopełni tylko tą idealność :)
12.02.2017 09:43:10 planeta1 napisał:
Chciałabym otrzymać zestawa numer 5 ,ponieważ przez swój ciągły problem z trądzikiem byłam nawet wyśmiewana i czułam się gorsza . Teraz dość trudno jest znaleźć dobre kosmetyki do tego problemu. Bardzo pragnę zyskać ten zestaw ,by przetestować te kosmetyki ,a w najlepszym wypadku kupować je regularnie (myślę ,że mi się spodobają ) . Z góry dziękuję.
12.02.2017 10:47:36 Naoki napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 4 dla mnie i dla mamy poniewaz mamy bardzo wrażliwą cerę . Zawsze chciałam przetestować algi więc bardzo mi się podobają a tonik nawilży moja sucha cerę . Jeśli mi się spodobają na pewne kupię kolejne ale wolałabym najpierw wypróbować. Sprawia mi i mamie duża radość!
12.02.2017 11:17:58 maag napisał:
Chciałabym otrzymać Zestaw oczyszczający do twarzy Bielenda Algi Morskie kojący płyn micelarny 3 w 1, Pharmaceris A łagodny tonik nawilżający do twarzy ponieważ dotychczas stosowane przeze mnie kosmetyki do oczyszczania twarzy nei spełniły moich oczekiwań a moja cera w dalszym ciągu posiada niedoskonałości oraz widoczne zanieczyszczenia. Mam nadzieję, że ww zestaw poradziłby sobie z moimi niedoskonałościami. Wtedy byłabym wierną fanka tych kosmetyków.
12.02.2017 15:07:02 Barbarella93 napisał:
To już czterdziesta edycja konkursu, lecz dla mnie dopiero pierwsza! Jako nowicjuszka postawiłam sobie za cel rzetelne uczestnictwo w każdym teście i informowanie o moich doświadczeniach z ich przebiegu. Z uwagi na to, że mój obecny płyn micelarny dobija już dna, wybieram zestaw oczyszczający do twarzy nr 4. Przyznam, że skusił mnie również tonik, którego wstyd się przyznać, nie stosowałam w swojej codziennej pielęgnacji. Obie marki za to bardzo cenię i pokładam szczerą nadzieję w ich skuteczne działanie. Moja cera potrzebuje na wiosnę odpowiedniego przygotowania, a więc czas zacząć testowanie!
12.02.2017 22:00:36 89Ola89 napisał:
Zgłaszam się do testu zestawu numer 3 Masło kokosowe oraz balsam kawowy. Po pierwsze po zimie potrzebne mi nawilżenie skóra jest bardzo sucha. Więc dałabym szanse tym produktom sprawdziłabym co potrafią i jakie są efekty. Produkty są dobrych producentów tylko czy jakość idze razem z marką ?
12.02.2017 23:22:56 Aga41 napisał:
Mam 41 l.i straszny problem ze skórą twarzy jest sucha,podrażniona i strasznie szorstka.Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr.1 to może jest dla mojej twarzy jakaś nowa alternatywa,po zapoznaniu się z opisem kremu myślę że znalazłam jakąś szansę aby znowu poczuć miły dotyk swojej twarzy.
12.02.2017 23:35:38 Grażyna Wierzchowska napisał:
Pragnę przetestować zestaw nr 3 aby poczuć się jak gwiazda filmowa i aby moje ciało zyskało odpowiednie nawilżenie i złagodziło swędzenie.
12.02.2017 23:41:20 marys0109 napisał:
chciałabym zostać testerką zestawu nr 3 .Lubię zapach kokosa i kawy a na moim ciele byłyby to idealne zapachy.Jestem ciekawa tego masła i balsamu do ciała bo nie miałam okazji używania ich i miło byłoby dostać się do Waszych testów i mieć możliwość przetestowania tych oto pachnących cudeniek a być może kosmetyki te sprawią że moja skóra poprawi się i będzie mi za to wdzięczna a ja będę wdzięczna Wam że wybraliście mnie jako testerkę bo jeszcze nigdy nic u Was nie testowałam .
13.02.2017 09:39:51 aliss06 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr2. Od jakiegoś czasu moje dłonie niestety mają symptomy AZS, są bardzo suche, czerwone i okropnie swędzą. Stosowałam wiele kremów, ale żaden nie przynosił ulgi, dlatego też z wielką nadzieją spróbowałabym kosmetyków z zestawu 2
13.02.2017 09:40:38 Seelang napisał:
Chciałbym otrzymać zestaw numer 3, ponieważ oferowanym go swojej dziewczynie.Ona uwielbia kawę o różnego rodzaju mleczka kokosowe, dlatego wiem, że by się jej spodobały.A gdyby na prawdę ładnie pachniały to na pewno kupowalbym owe produkty częściej ;)
13.02.2017 09:41:57 Agaciorek90 napisał:
Zestaw oczyszczający do twarzy chciałabym testować By równowagę mojej twarzy odbudować Tonik idealnie moją twarz by nawilżył, A płyn micelarny po całym dniu makijaż zmył. Byłby to dla mnie zestawem idealnym A poprawa kondycji skóry na twarzy – stanem realnym Na koniec podzieliłabym się opinią na jego temat ze znajomymi O istnieniu takiego zestawu – nieświadomymi. Aby mogli go na własnej skórze przetestować I kolejne opakowania z przyjemnością kupować!
13.02.2017 09:44:15 Agaciorek90 napisał:
Zestaw oczyszczający do twarzy chciałabym testować, by równowagę mojej twarzy odbudować. Tonik idealnie moją twarz by nawilżył, a płyn micelarny po całym dniu makijaż zmył. Byłby dla mnie zestawem idealnym, a poprawa kondycji skóry na twarzy – stanem realnym. Na koniec podzieliłabym się opinią na jego temat ze znajomymi, o istnieniu takiego zestawu – nieświadomymi. Aby mogli go na własnej skórze przetestować i kolejne opakowania z przyjemnością kupować!
13.02.2017 09:44:20 Keskese87 napisał:
Ten rok jest czasem wielkich jubileuszów także dla mnie, bo zbliżają się moje trzydzieste urodziny. Wbrew pozorom to zaskakujące, bo wciąż czuję się jak nastolatka. I idąc tym tropem nie proszę o kremy przeciwzmarszczkowe, tylko o zestaw nr 5, bo ełaśnie takiej pielęgnacji wciąż jeszcze potrzebuje moja skóra :)
13.02.2017 10:41:22 wiktoriab napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Bardzo dbam o swoją skórę, a z racji tego że dosyć mocno się maluję pilnuję tego, aby zawsze dokładnie zmywać swój makijaż i przywracać swojej cerze naturalne pH. Testowałam już bardzo wiele płynów micelarnych i toników, jednak wciąż poszukuję ideału, który będzie idealny dla mojej wrażliwej skóry. Swoją opinią na temat przetestowanych produktów na pewno podzieliłabym się na forach internetowych oraz w gronie koleżanek dbających o swoją cerę tak jak ja.
13.02.2017 11:31:54 wiola_45 napisał:
Eveline Cosmetics Aqua Collagen 45+ przeciwzmarszczkowy krem nawilżający na dzień i na noc To jest zestaw z myślą o mnie. Używałam już różnych kremów ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. To może być strzał w 10.
13.02.2017 11:34:33 aneczka2102 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5. Mimo wieku nadal mam cerę trądzikową co nie ukrywam jest dość uciążliwe. Aby zakryć wszelakie niedoskonałości potrzebuję dość mocnego makijażu a wolałabym wyglądać bardziej naturalnie. Może ten zestaw pozwoli mi zapomnieć o cerze trądzikowej
13.02.2017 12:28:50 ana napisał:
Chciałbym otrzymać zestaw nr 3 ponieważ,kocham wszystko co jest do ciała.Balsamy,mleczka,oliwki,żele,masła.Uwielbiam miec nawilzone cialo i bez przerwy moglabym smarowac sie balsamami czy oliwkami.A balsam kawowy i masło kokosowe to chyba najlepsze zapachy o jakich moge snić i marzyc .Tymi zapachami moglabym bez przerwy sie smarowac
13.02.2017 13:21:55 beniamilka napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw ochronny nr 2. Zima w pełni, a ja wciąż poszukuję takiego swojego idealnego kremu ochronnego na dzień. Kosmetyki w tym zestawie są specjalistycznie dedykowane do takiego solidnego zabezpieczenia skóry przed wiatrem i zimnem, a więc tu miałabym pewność, że za każdym razem przed wyjściem na dwór świetnie chronię swoją skórę. Lipidy to coś, co bardzo obecnie potrzebuje moja sucha, zwiotczała i podatna na podrażnienia zimowe skóra. Wiem dobrze, że źle chroniona skóra przed zimnem nie tylko daje poczucie dyskomfortu, ale także ulega zniszczeniu, a więc to także pierwszy krok do zmarszczek. Dobra ochrona, jako profilaktyka przeciwzmarszczkowa to zatem podstawa, a ja wierzę w skuteczność tych specjalnie opracowanych kremów do użytkowania w warunkach zimowych.
13.02.2017 15:20:26 Wercia napisał:
Chciałabym dostać zestaw 5. Jestem nastolatką i zaczynam testować różne kosmetyki. Staram się robić to także na własną rękę ale dostając od was ten zestaw będę miała ułatwione zadanie.
13.02.2017 15:31:17 wiolap napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr1 Eveline Cosmetics Aqua Collagen ponieważ latka lecą i cera już nie taka jakby się chciało.Próbowałam już wielu kremów ale jak dotąd nie udało mi się trafić na ten jeden.Mam nadzieję,że ten zestaw stanie się takim,ponieważ bardzo sobie cenię tą markę a i skład kremów jest bardzo obiecujący.Marzy mi się wygładzenie moich zmarszczek i nawilżenie twarzy a ten zestaw właśnie to obiecuje. Pozdrawiam-Wiola
13.02.2017 16:24:00 darvuliaa napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4 - oczyszczający. Wiele już czytałam i wiele porad słyszałam na temat pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Żadne z nich się nie sprawdziły - walczę już w tej wojnie od dziesięciu lat. Moja artyleria powoli się wyczerpuje tak, jak cierpliwość. Ostatnio usłyszałam, że taką cerę najlepiej oczyszczać tonikiem i micelem zamiast wodą oraz nawilżać. Chciałabym tego spróbować i przekonać się ile jest w tym prawdy.
13.02.2017 16:45:47 Editka napisał:
Chciałabym zestaw nr 5, poniewaz mam cere w okropnym stanie i walcze z tradzikiem. Mysle, ze te polaczenie pozwoli cieszyc mi sie cera gladka i przyjemna.
13.02.2017 18:11:53 ciepiela.patrycja@gm napisał:
Bardzo chciałabym wygrać zestaw do ciała nr 3 - Bielenda Vegan Friendly masło do ciała kokos oraz Eveline Cosmetics Spa! Professional kawowy głęboko odżywczy balsam do ciała. Uwielbiam kokos oraz kawę - i to nie tylko jako posiłek, ale również ich zapach! Moja skóra potrzebuje nawilżenia i odżywienia, więc jestem pewna, że kosmetyki te sprawdziłyby się idealnie w moim przypadku!
13.02.2017 21:32:11 Anega napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4, ponieważ moja cera potrzebuje delikatnego ukojenia i nawilżenia. Mam wrażenie, że jest to idealny zestaw do regeneracji skóry po zimowych potyczkach. Zestaw ten pomógłby mojej skórze odzyskać równowagę i przygotować się na wiosenną dawkę słońca i świeżości, której już się nie mogę doczekać.
14.02.2017 01:16:03 Anulec napisał:
Jestem świadoma nieuchronności pojawiania się zmarszczek na mojej twarzy,a na ową chwilę jestem już posiadaczką sporej ich ilości.Z tej oczywistości jednak nie tragizuję,a wręcz przeciwnie - ochoczo i nadzieją w sercu poszukuję możliwości ich wygładzenia czy też zminimalizowania ich widoczności,a może i opóźnienia pojawiania się kolejnych bruzdek.I oto nadarza się sposobność.Serce wali mi jak młot a intuicja mi podpowiada,że zestaw nr1 kremów przeciwzmarszczkowych byłby dla mojej cery niczym "miód na serce".Myślę,że byłoby to ciekawe i obfitujące w pozytywne rezultaty doświadczenie :)
14.02.2017 08:08:21 anetalbn85 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 3, są to kosmetyki z działaniem ochronnym, nawilżającym ale i mające właścowości regenaracyjne, jestem kobietą po 30, mam trzech synów i moja skóra zaczyna tracić jędrność, jest sucha, bardziej narażona na czynniki zewnętrzne, regeneracja - nawilżenie - ochrona to idealne zestawienie dla mojej skóry.
14.02.2017 10:41:39 ak1982 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 4. Jak makijaż kocham, tak demakijażu zdecydowanie nie. Jest to dla mnie katorga, może dlatego, że nie znalazłam jeszcze swojego ideału? Używałam już wiele kosmetyków do zmywania makijażu: płyny micelarne, płyny dwufazowe, zwykłe płyny różnych firm i nic nie było w stanie pozbyć się mojego makijażu tak jakbym chciała. Przy tym jeszcze zostawiały moją twarz w niezbyt dobrym stanie, szczególnie zewnętrzne kąciki oczu, które mam niesamowicie wrażliwe. Płyn micelarny firmy Bioderma chciałabym przetestować, dlatego że czytałam wiele dobrych opinii na jego temat oraz oglądałam filmiki dziewczyn na YouTobe i bardzo duża część z nich była z tego produktu niesamowicie zadowolona. Drugi powód jest taki, że dedykowany dla skóry wrażliwej, którą ja mam. Myślę, że mógłby być to mój idealny kosmetyk. Demakijaż zakończony użyciem tonika nawilżającego Pharmaceris A byłby prawdziwym ukojeniem dla mojej skóry po całym dniu 'w makijażu'.
14.02.2017 10:55:01 graz1974 napisał:
Zestaw nr 1 Mam 42 lata i szukam odpowiedniego kremu, może te się spiszą
14.02.2017 17:59:49 gabriela napisał:
prosze o przetestowanie zestawu numer 3
14.02.2017 19:59:06 Dorothxy napisał:
Kocham zapas kokosa i kawy, więc wybór był oczywisty, zestaw 3. Kocham również wszelkie mazidła, tych jeszcze nie miałam i chętnie przetestuję, już sobie wyobrażam jak kokos zaprowadzi mnie w marzeniach nad morską plażę a kawa orzeźwi rano do działania cały dzień :)
14.02.2017 20:54:54 makeup.or.addiction napisał:
Zestaw +45 byłby najbardziej odpowiedni dla mojej mamy, dlaczego? Ponieważ przed 50 rokiem życia problemy na skórze juz zaczynają pojawiać sie lawinowo, a mianowicie suchość, utrata jędrności skóry i przebarwienia. Na pewno w jakimś stopniu przyczynia sie do tego zbliżająca menopauza, jest to równoznaczne z obniżonym poziomem estrogenów, a skóra jest organem hormonozależnym. Skóra mojej mamy jest bardzo zmęczona, narażona na ciągły stres w pracy, fajnie byłoby zrobić jej taki prezencik i ofiarować odrobine luksusu :)
14.02.2017 21:42:54 j.dudek71 napisał:
Wybieram zestaw 1,jestem panią po 40stce i takie kremy bardzo lubię oraz są pożądane w moim wieku.Ufam firmie Eveline i jaki miałam produkt zawsze ię sprawdził.To z reguły świetne kosmetyki.Kremy w szczególności używam w dużych ilościach,musze kremować się rano i wieczorem,a latem nawet w ciągu dnia,cera jest spragniona nawilżenia.Dobre kremy są grzechu warte i czekam na te właśnie :)
15.02.2017 10:54:36 Pyzucha87@wp.pl napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 3 gdyż po pierwsze chciałam odwdzięczyć się za przyjęcie mnie do alei kobiet po drugie moja skóra jest bardzo sucha a po trzecie chętnie podzielę się opinią.
15.02.2017 12:15:25 wilczynskad napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5. Jestem osobą młodą, mam 17 lat. Problemy z trądzikiem nie sprzyjają mojej cerze, potrzebuje kosmetyków które pomogą mi naprawić wygląd mojej twarzy. Od jakiegoś czasu szukam różnych kosmetyków ale jeszcze żaden nie zdołał mi pomóc. Może tym razem się uda ?
15.02.2017 12:47:41 Sylwia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 4. Twarz skupia największą uwagę innych osób i to ona przyciąga płeć przeciwną. Mało kto zauważa, iż podstawą dobrego wyglądu jest przede wszystkim skuteczne oczyszczanie i zabezpieczanie skóry przez działaniem szkodliwych czynników. Płyn mineralny pozwala na uzyskanie takiego efektu, dodatkowo łagodny skład nie narusza warstwy ochronnej skóry, czyli nie podrażnia jej. Po takim oczyszczaniu zastosowanie kremu przynosi ulgę i ukojenie. Każda kobieta dba o wyglad twarzy najbardziej o dlatego stawiam na ten duet.
15.02.2017 14:41:00 kasieqqqq napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5. "Zestaw do młodej cery", aby zadbać o promienny wygląd na zblizającą się wiosnę! Może gdy już będę na nią gotowa to to przyśpieszy jej przyjście :)
15.02.2017 17:12:29 ewcia_a13 napisał:
Chciałabym przetestować "Zestaw do młodej cery" nr 5, ponieważ mam duży problem ze skórą. Jest ona bardzo problematyczna, bo bardzo łatwo się przetłuszcza, co jest główną przyczyną powstawania wągrów oraz trądziku, który oszpeca moją twarz. Ciężko jest je ukryć pod makijażem, który staram się rzadko stosować, aby nie pogarszać problemu. Możliwość przetestowania tych produktów, pozwoli nie tylko z wierzchu , ale także głęboko oczyścić twarz. Stosowałam liczne produkty, lecz moja skóra ich nie toleruje. Być może oferowane produkty pozwolą uporać mi się z moim problemem.
15.02.2017 19:24:26 Figa napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 3 ponieważ nie dawno urodziłam dziecko i zrobił mi się udach cellulit. Zbliża się wiosna i jako młoda matka chciałabym wrócić do formy i wyglądać pieknie :)
15.02.2017 20:31:36 pearson napisał:
2. Zestaw ochronny: Floslek Ultra Protect krem ochronny, Dermedic Linum lipidowy krem ochronny chciałabym testować, bo moja skóa jest przesuszona i w efekcie blasku pozbawiona. Szara, bura i ponura - wyglądem przypomina "zdechłego szczura". Zabiegana, zalatana - nie mam czasu dla niej z wieczora ani z rana. Kosmetyki odżywcze stosuję, ale efektów na skórze nie odnajduję. Dlatego chciałabym móc przetestować te kosmetyki, by na własnej skórze się przekonać, że mogą moje defekty szybko i skutecznie pokonać. Pomogłyby odzyskać mojej skórze wygląd promienny i dzięki temu mój nastrój byłby radosny, miałabym humor świetny - niezmienny! Ponadto miękkość i jedwabistość byłaby przywrócona i koloru skóra ujednolicona. Efekty znajomi by zauważyli i o porady mnie prosili, a ja jako chętna do produktów rekomendowania polecałabym kremy do kupowania! :)
15.02.2017 21:48:02 arwanika napisał:
Wybieram zestaw nr 3.Kokosowe mleczko do ciała,na me zmysły silnie działa.Otulona zapachem kokosu-czego chcieć więcej od losu.Odżywczy balsam kawowy,użyję do ciała odnowy.Kawa pobudzi krążenie,i życie swoje odmienię.
15.02.2017 22:23:35 dominikab napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5, ponieważ idealnie pasuje do mojej trądzikowej cery. Peeling zapowiada się obiecująco, ponieważ ma 3 funkcje: oczyszcza, zapobiega nowym niedoskonałościom, a poza tym matuje. To coś czego szukam! Jeżeli chodzi o krem to chętnie sprawdziłabym działanie kwasu migdałowego.
15.02.2017 22:51:05 Agatta napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 3. Moja skóra potrzebuje odżywienia i nawilżenia. Niestety żaden dotychczasowy balsam, nie nawilżył jej na tyle, żeby wyglądała zdrowo i młodo. Może któryś z tych balsamów dodałby jej witalności i ładnego wyglądu. Twój komentarz oczekuje na moderację.
15.02.2017 23:22:49 naoshaula napisał:
Zestaw numer 3 to mój faworyt. W innych zestawach interesował mnie jeden z dwóch produktów, a tu oba wydają się być równie atrakcyjne. Wychodzę z założenia, że balsamów do ciała nigdy dość. Zazwyczaj mam otwarte 2-3 produkty i mogę wybierać w zależność od potrzeb mojej skóry i nastroju. Są takie dni, kiedy moja skóra potrzebuje porządnego odżywienia i wtedy sięgam po produkty, które zawierają w składzie masło shea, naturalne olejki lub glicerynę, bo moja skóra najlepiej reaguje na te składniki. Kiedy mam lepszy dzień wybieram lekkie balsamy, które szybko się wchłaniają, a na kilka dni przed większym wyjściem, kiedy wiem, że założę sukienkę, smaruję ciało balsamami liftingującymi. Kosmetyków z tego zestawu jeszcze nie miałam okazji testować, a do tej pory zarówno kosmetyki balsamy i masła Bielendy jak i Eveline sprawdzały mi się bardzo dobrze.
16.02.2017 01:32:30 mm08 napisał:
3. Zestaw do ciała Bielenda Vegan Friendly masło do ciała kokos Eveline Cosmetics Spa! Professional kawowy głęboko odżywczy balsam do ciała. Zastanawiam się czy to cudo kawowe, na moją skórę mi pomoże. Nazwą, składem, intryguje, innowację nosem czuję. Kosmetyk wart opisania a przede wszystkim przetestowania. Masło do ciała kokos też fajna rzecz, warto któryś z tych kosmetyków w domu mieć.
16.02.2017 12:46:46 pirydoksyna napisał:
Chciałabym zapoznać się z zestawem nr 5, ponieważ jestem młodą osobą, w której hormony nieprzyjazne idealnej cerze jeszcze buzują :). W związku z tym borykam się z problemami zatkanych porów - myślę, że produkt Selfie Project idealnie zapewnił by moim zaskórnikom "katharsis", a to za sprawą obecności dobroczynnego węgla w składzie, z którym nie miałam okazji zapoznać się jeszcze przy okazji korzystania z innych kosmetyków. Moja cera to także prawdziwa fabryka sebum, normalnie można by robić świeczki! Dlatego poszukuję i testuję wszelkiego rodzaju kremy i maseczki matujące, jednak część z nich niestety wysusza skórę. Moja skóra bardzo dobrze reaguje na kwas migdałowy, także o stężeniu 5% i 10%, więc produkt Under 20 zdecydowanie mógłby przysłużyć się do tego, by moja cera nie wyglądała jak latarnia morska.
16.02.2017 12:58:58 olcia1248@op.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 5, ponieważ mam dopiero 20lat i niestety problem z zaskórnikami i tłusta cerę, przez co moja skóra bardzo się świeci. Niestety nie znalazłam jeszcze żadnego kosmetyku, który zmniejszy pojawianie się zaskórników i zmniejszy wydzielanie sebum. Lecz kiedyś trafiłam na maseczkę z aktywnym węglem i moja skóra wyglądała po tym idealnie, tak jak pewnie większość nastolatek by chciało aby wyglądała ich cera. Niestety maseczkę wycofano i moja cera nadal jest w opłakanym stanie. Nigdy nie miałam okazji używać kremów na takie problemy skórne, fajnie by było zobaczyć bo właśnie to może krem by pomógł chodź w małym stopniu poprawić moja kondycję cery.
16.02.2017 14:39:39 grace123 napisał:
Najbardziej atrakcyjnym dla mnie będzie zestaw nr 1. Jestem ciekawa każdych kosmetycznych nowości, a jeśli mogę je wypróbować za darmo, to mam przy tym jeszcze większą frajdę. Bardzo zaciekawiły mnie ich możliwości, jednak czy rzeczywiście, to co o nich napisano jest prawdą? Sprawdziłam ceny tych kosmetyków i zastanawiam się, czy za tak niską cenę można stworzyć kosmetyki o takich właściwościach? Chętnie się o tym przekonam, tym bardziej, że jeszcze nigdy nie używałam produktów z tej serii… może nadszedł właśnie czas?
16.02.2017 15:20:54 malwinapiekarska18@w napisał:
Chciałabym przetestować zestaw dla młodej cery, gdyż problemy z trądzikiem to nie są bajery.. borykam się z nim od lat wielu, a zwalczyć go potrafi niewielu. I mi ta sztuka niestety nie wyszła, bo ciągle dorabiam się co róż to nowego pryszcza. Skórę mam z licznymi niedoskonalosciami, a także starymi przebarwieniami. Ponadto,by buzia się tak nie blyszczala, chętnie bym under twenty wytestowala. Wiosna idzie chcę się żyć, a nie z powodu trądziku w poduszkę wyć. Pora wygrać z trądzikiem i cery swieceniem, bo niestety na razie pozostaje to tylko marzeniem. Bowiem sytuacja byłaby to rzadka, gdyby ma cera w końcu była gladka. Może zatem będzie mi to dane, gdy wygram z zestawem nr 5 testowanie?
16.02.2017 19:55:11 jacksparrow88 napisał:
Zestaw nr 4 do oczyszczania twarzy. Mieszkam w dużej aglomeracji, w której od kilku tygodni obowiązuję alert spowodowany znacznym przekroczeniem norm smogowych. Po ostatnich siarczystych mrozach oraz zanieczyszczeniach atmosfery, skóra twarzy jest bardzo przesuszona, pozbawiona blasku i witalności. Już dawno zaufałam kosmetykom testowanym na Alejakobiet i jak dotąd się nie zawiodłam. Moja praca wymaga ode mnie przebywania na dworze, a w takich warunkach nie mogę sobie pozwolić na zaniedbanie cery. Zmienne warunki pogodowe, smog, zanieczyszczenia – to wszystko oddziałuje na skórę twarzy, a moją jedyną ochroną może być dogłębne oczyszczanie w domowym zaciszu. Zestaw nr 4 nada się idealnie.
16.02.2017 23:23:15 camarobe napisał:
Chociaż dni są coraz dłuższe, zimowa aura nie zamierza nas opuścić. Dla mojej skóry takie towarzystwo to jedynie podrażnienie, przesuszenie i powód do zmartwień. Zestaw numer 2 wydaje się więc być idealnym kompanem w walce o promienną i dogłębnie nawilżoną cerę, pomimo działania mrozu i smogu. Wierzę, że moja atopowa skóra, znajdzie w nim oparcie, przyjaciela, który w tych niesprzyjających warunkach pozwoli jej na chwilę odsapnięcia i odprężenia.
17.02.2017 11:18:53 magda5184 napisał:
Jestem zainteresowana zestawem numer 5. Jako nastolatka borykam się z problemami skóry twarzy. Jak każda młoda osoba lubię dobrze się prezentować, a zadbana twarz bez widocznych niedoskonałości to pierwszy krok, aby to osiągnąć. Chętnie wypróbuję kosmetyki z linii "Under Twenty" oraz "Selfie Project".
17.02.2017 13:41:38 gosiablu napisał:
Różnorodność zestawów i ich działanie wprawia mnie w zakłopotanie.Czytając o tych kosmetykach każdy chciałabym mieć.Niestety nie ma tak dobrze....więc zestaw nr 3 stawiam jednak na pierwszym miejscu. Dbanie o swój wygląd i dobre samopoczucie, to nie tylko dbanie o twarz, to także dbałość o całe ciało. Mam już swoje lata i wiem jak pięknie się odwdzięcza kiedy o nie dbam, kiedy nie muszę się wstydzić przebywania na plaży czy na basenie. Zestaw nr 3 jeszcze bardziej zadba o nie.Moje ciało, to moja wizytówka,której nie muszę się wstydzić.
17.02.2017 14:31:01 ewciq napisał:
Z ogromną przyjemnością przetestowałaby zestaw nr. 2 Floslek Ultra Protect krem ochronny oraz Dermedic Linum lipidowy krem ochronny. Słyszałam bardzo pozytywne opinie zarówno o jednej jak i o drugiej marce. Są to marki specjalizujące się w produkcji specjalistycznych kosmetyków, do bardzo wymagającej skóry. Moja skóra jest za razem bardzo wrażliwa na kosmetyki (wiele z nich nie mogę stosować, ponieważ powodują u mnie podrażnienia) a z drugiej strony sucha i potrzebująca nawilżenia. Z podobnym problemem skóry borykam się u swojego niespełna rocznego synka, dlatego uważam, że kosmetyki te zarówno pozwoliłyby mi jak i mojemu dziecku spróbować znanych i cenionych marek a jednocześnie zadbać u mnie o skórę suchą szczególnie twarzy, a u mojego synka o całe jego małe ciałko ze skłonnością do stanów zapalnych o podłożu atopowym.
17.02.2017 15:12:36 Justyna76 napisał:
Bardzo,ale to bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4-płyn micelarny i tonik.Karnawał to taki czas w roku,gdy częściej niż kiedykolwiek się maluję.Nigdy nie zapominam jednak o swojej skórze-twarz dokładnie oczyszczam pod makijaż i zawsze też starannie ten makijaż zmywam.Potrzebuję w tej materii pomocy i wysokiej jakości kosmetyków-zwłaszcza w tak gorącym okresie czasu jak teraz.Dlatego na widok tego zestawu moje oczy nabierają blasku a policzki zaczynają piec...
17.02.2017 17:40:04 Malinka12 napisał:
5. Zestaw do młodej cery byłby dla mnie ratunkiem,genialną pomocą w codziennej pielęgnacji mojej skóry. Chciałabym ten zestaw przetestować,by pomóc mojej młodej cerze,by się przekonać czy kosmetyki dadzą radę z moją cerą. Chciałabym pozbyć się niedoskonałości i ogólnie poprawić stan mojej cery. Opis tych produktów (znaleziony na innej stronie) bardzo mi się podoba i zachęca do wypróbowania,coś czuję,że ten zestaw zdziałał by cuda,a ja w końcu byłabym uśmiechnięta i zadowolona ze stanu mojej cery ! :)
17.02.2017 18:54:42 blackpearl20 napisał:
Zestaw nr 4. Uwielbiam kosmetyki z algami morskimi, które są dla ciała ukojeniem po licznych podrażnieniach i przesuszeniu. Z koeli toni Pharmaceris intensywnie nawilżający dzięki swoim dobroczynnym właściwościom niweluje uczucie zmęczenia. Tego właśnie mi teraz najbardziej brakuje ;-)
18.02.2017 14:50:28 xkingakrawczyk napisał:
Chciałam przetestować zestaw nr 4 - zestaw oczyszczający do twarzy. Za oknem mroźna zima, temperatury nie rozpieszczają a silny wiar i wilgoć sprawiły, że moja skóra jest sucha i szorstka. Niestety zauważyłam, że to w szczególności na twarzy. Dlatego chciałabym wypróbować płyn miceralny 3w1 od Bielendy! Jak zapewnia producent: doskonale oczyszcza pozostałości po makijażu oraz nadmiar sebum ale także nawilża, odżywia, rozświetla skórę i wyrównuje jej koloryt! Dodatkowo nadaje promienny wygląd i jedwabistą miękkość! Myślę, że dopełnieniem pielęgnacji byłby łagodny tonik nawilżający od Pharmaceris. Nadaje się do codziennego stosowania przez to, że jest delikatny i przeznaczony dla skóry podatnej na alergię. Ponadto łagodzi podrażnienia i zmniejsza podatność na nadwrażliwość. Właśnie to pomogłoby mojej skórze uzyskać odpowiednie nawilżenie i zdrowy wygląd! Uwielbiam takie kosmetyki!
18.02.2017 21:24:13 ansien napisał:
Chciałabym bardzo przetestować zestaw nr 5. Moja twarz świeci się każdego dnia więc ten krem byłby dla mnie idealnym prezentem :)
18.02.2017 22:18:34 marzenica napisał:
Bardzo proszę o przetestowanie zestawu nr 1. Chciałabym chociaż w ten sposób umilić sobie życie. Zawsze miałam pod górkę więc może teraz mi się uda.
19.02.2017 02:06:45 falcia33 napisał:
Chciałabym przetestować 5 zestaw, ponieważ słyszałam dużo dobrego o firmie delcie project i mam już żel do twarzy, Wiec czemu by nie testować dwóch kosmetyków skoro są z jednej kolekcji..? A z marka under20 mam mieszane wspomnienia, wszystko na mnie było dobrze wspomniane, lecz co o nich coś słyszę to jest to zła wiadomość, może ja bym mogła napisać dobra wiadomość?:)
19.02.2017 12:49:14 puchatkowax3 napisał:
Bardzo chciałabym przetstować zestaw nr 5. Dlaczego ? Już wyjaśniam. Od dwóch lat jestem mamą...Jednak bardzo młodą mamą , z bardzo młodą cerą. Idąc z córeczką na spacer jestem brana za :siostrę lub nianie...No więc cóż. Mam to genetycznie po mojej mamie. Te kosmetyki byłyby wprost idealne jeśli chodzi o moją młodą cere. Fajnie byłoby przetestować coś co ponoć każdy poleca. Od dłuższego czasu planuje kupić produkt z tej lini jednak zawsze będąc w sklepie coś mi mówi że nie powinnam. Bardzo chciałabym przetstować zestaw nr 5. Dlaczego ? Już wyjaśniam. Od dwóch lat jestem mamą...Jednak bardzo młodą mamą , z bardzo młodą cerą. Idąc z córeczką na spacer jestem brana za :siostrę lub nianie...No więc cóż. Mam to genetycznie po mojej mamie. Te kosmetyki byłyby wprost idealne jeśli chodzi o moją młodą cere. Fajnie byłoby przetestować coś co ponoć każdy poleca. Od dłuższego czasu planuje kupić produkt z tej lini jednak zawsze będąc w sklepie coś mi mówi że nie powinnam. Może to przez to że w internecie krążą różne opinie.Fajnie byłoby przetestować coś przed zakupem.Więc jeśli by mi się udało byłabym przeszczęśliwa.Jako młoda mama nie lubie kupować kota w worku jak to mówią ;) Zestaw nr 5 mógłby okazać się moją genialną deską ratunku w codziennej pielęgnacji tym bardziej że dużo czasu to nie mam. Opis produktu który znalazłam już kiedyś na prawdę zachęca do tych produktów fajnie byłob móc przetestować zanim zdecyduję się na zakup .Zestaw nr 5 mógłby okazać się moją genialną deską ratunku w codziennej pielęgnacji tym bardziej że dużo czasu to nie mam.
19.02.2017 18:06:58 danio755 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2 czyli zestaw ochronny: Floslek Ultra Protect krem ochronny oraz Dermedic Linum lipidowy krem ochronny, ponieważ skóra mojej twarzy, jej wygląd oraz właściwa pielęgnacja i ochrona stanowią dla mnie priorytet, ponieważ zwracam uwagę i dbam o wygląd skóry mojej twarzy każdego dnia. Skóra mojej twarzy jest bardzo delikatna i zasługuje na uwagę i odpowiedni sposób pielęgnacji. Codziennie znajduję chwilę czasu, aby poświęcić czas skórze mojej twarzy i przyjrzeć się zmianom jakie w niej zachodzą. Staram się właściwie ochraniać moją twarz przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i warunków atmosferycznych. Stosuję odpowiednie dla mojego rodzaju skóry mleczka, żele i kremy, aby zapewnić mojej twarzy najlepsze nawilżenie, odżywienie, nadać jej blask i piękny, zdrowy wygląd. Niestety stosowane przeze mnie kosmetyki nie spełniają moich oczekiwań, ponieważ skóra mojej twarzy jest bardzo sucha i wrażliwa i zaczynają się na niej pojawiać pierwsze zmarszczki. Jestem pewna, że te nowe i rewelacyjne kremy do twarzy sprawiłyby, że skóra mojej twarzy na nowo odzyskałaby utracony blask i zdrowy wygląd, więc jak tylko przeczytałam o możliwości przetestowania tych kremów, to od razu pomyślałam, że są to kosmetyki stworzone dla skóry mojej twarzy. To właśnie te kremy zapewniłby skórze mojej twarzy odpowiednie nawilżenie i odżywienie, zregenerowałyby ją, ukryły drobne zmarszczki i niedoskonałości mojej cery, odpowiednio wzmocniły oraz nadały jej blask i piękny, zdrowy wygląd, przez co poczułabym się atrakcyjną, pewną siebie i stuprocentowa kobietą. Dlatego w imieniu swoim i mojej twarzy bardzo proszę o umożliwienie przetestowania mi tych nowych i wspaniałych kosmetyków.
19.02.2017 18:12:27 olivia82 napisał:
Bardzo chciałabym wygrać 2 zestaw: Floslek Ultra Protect krem ochronny oraz Dermedic Linum lipidowy krem ochronny, ponieważ ostatnio przestałam już wierzyć, że są gdzieś jeszcze kosmetyki stworzone dla skóry mojej twarzy. Jestem młodą kobietą i nieustannie borykam się z problemami skórnymi. Skóra mojej twarzy jest bardzo delikatna, wysuszona i podrażniona, a stosowane przeze mnie kremy i mleczka do twarzy nie spełniają moich oczekiwań. Wydaje mi się, że straciłam już całkiem nadzieję na odkrycie kosmetyku stworzonego specjalnie dla skóry mojej twarzy. Chociaż gdzieś w środku czuję, że to może właśnie te dwa nowe, wyjątkowe i wspaniałe kosmetyki byłyby odpowiednie dla mojej skóry, dlatego postanowiłam napisać do Państwa i poprosić o podarowanie mi tych dwóch kremów i umożliwienie mi ich przetestowania, bo to może właśnie te kosmetyki zapewniłyby skórze mojej twarzy odpowiednią pielęgnację, nawilżenie i ochronę.
19.02.2017 18:49:13 ola95 napisał:
Chętnie się przekonam, czy zestaw nr 5 pomoże w rozwiązaniu kłopotów z niedoskonałościami skóry. Bardzo cenię sobie produkty z serii Under Twenty, gdyż są dostosowane do mojego wieku i problemów z cerą. Chciałabym raz na zawsze pozbyć się niedoskonałości i zapewnić skórze blask oraz piękny wygląd.
20.02.2017 10:51:00 aducha6662 napisał:
Zestaw oczyszczający do twarzy to zdecydowanie zestaw stworzony z myślą o mnie. Codziennie katuje moją twarz dość mocnym makijażem, a jak wiadomo skóra potrzebuje potem doskonałego oczyszczenia. I tu z pomocą przyszedłby płyn miceralny (swoją drogą ciekawe czy skutecznie usunąłby wodoodporną maskarę), a później tonik. Może dzięki tym dwóm pomocnikom moja skóra byłaby na noc idealnie przygotowana i oczyszczona? :)
20.02.2017 11:34:01 Jolka__ napisał:
Zestaw nr 4 gdyż jest do wrażliwej cery. A jedyne czego potrzebuje, to specyfiku, który się nie zmarnuje. Marki z tego zestawu znam i szanuje, dlatego z chęcią te produkty przetestuje.
20.02.2017 11:38:49 TerSta napisał:
Zestaw nr 1. Pasuje wiekiem, pasuje zapotrzebowaniem i pasuje mi ten zestaw. Jeżeli pasuje wam abym testowała to z chęcią to zrobię by dać sobie odrobinę przyjemności a wam szczerą opinię :)
20.02.2017 12:41:18 aneta817 napisał:
Czysta i piękna skóra to marzenie każdej kobiety, które nieraz spędza sen z powiek niejednej z nas. Chce cieszyć się wyjątkową, piękną, czystą i miękką skórą.Nie mam czasu na wizyty u kosmetyczki, a chciałabym w profesjonalny, bezpieczny i nieinwazyjny sposób zadbać o swoją cerę w zaciszu swojego domu.
20.02.2017 14:11:06 Betina321 napisał:
Dla mnie oczyszczanie skóry to bardzo ważna sprawa. Preferuję delikatny i lekki makijaż w naturalnej kolorystyce, który wygląda efektownie tylko wtedy, gdy cera jest zdrowa i zadbana. Chętnie przetestuję zestaw nr 4, ponieważ bardzo cenię sobie kosmetyki marek Bielenda i Pharmaceris.
20.02.2017 14:46:57 pastelowa napisał:
Proszę o zestaw nr 3 :D Jestem maniaczką pięknych zapachów, a kokos króluje wśród moich ulubionych. W mojej wyobraźni widzę jak urządzam sobie weekendowe SPA w łazience a na zakończenie nakładam cudowne masło Bielendy. Ale nie szukam jedynie smarowidła, które będzie ładnie pachniało. Krem z Eveline kusi swoją skutecznością, tym, że działa nie tylko powierzchniowo. Opis kosmetyku brzmi bardzo profesjonalnie, więc bez wahania poddałabym się tym wszystkim, kuszącym składnikom. Mogę zapewnić, że natychmiast i z ogromną radością zabiorę się do testowania tych cudowności.
20.02.2017 15:05:33 Bambiontko napisał:
Dla mnie odpowiednim zestawem jest nr3. Tak odzywczy balsam bylby ukojeniem dla mojej strasznie zniszczonej skory,ktora potrzebuje teraz w takcie zimy pozadnego odzywienia,bo inaczej na wiosne bede musiala sie chowac pod dlugimi rekawami oraz nogawkami.Po przetestowaniu chetnie podzielilabym sie opinia na temat dzalania balsamu kawowego oraz masla kokosowego.
20.02.2017 15:14:25 anula_j napisał:
Wewnętrznym oczyszczeniem jest dla mnie deszcz, który zmy­wa kurz dnia codziennego, cały niepokój i smu­tek. Uwielbiam gdy mus­ka moją twarz, spa­dający­mi krop­la­mi, łagodzi wówczas zmartwienia, nagromadzone brudy uciekającej chwili. Natomiast zewnętrznym oczyszczeniem chciałabym by był zestaw nr 3, który przemyje zanieczyszczoną skórę, ukoi suchą cerę, nawilży zmęczoną twarz. Chciałabym by wreszcie tryskała ze mnie świeżość i radość!
20.02.2017 16:29:35 donia27 napisał:
Zestaw nr 3 chętnie przetestuję, bo moja przesuszona po zimie skóra dużej dawki nawilżenia potrzebuje. Balsam kawowy i masło kokosowe to będzie szaleństwo nie tylko dla ciała ale i zmysłów. Uwielbiam te zapachy w kosmetykach więc ich używanie na pewno będzie wielką przyjemnością. Od lat ufam markom Eveline i Bielenda, często wybieram ich produkty ale akurat te kosmetyki jeszcze nie wpadły w moje ręce. Bardzo chętnie przetestuję i podzielę się swoją opinią. Z takimi produktami będzie apetyczne i przyjemne testowanie :-)
20.02.2017 16:41:25 JAROSZ.BERNADETA@GMA napisał:
Zestaw nr 5 jest idealny dla mojej świecącej skóry twarzy. Bardzo chętnie przetestują kosmetyki na mojej skórze.
20.02.2017 18:27:05 gosiaczek11 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr.1 ze względu na wiek 45+ to ten zestawik na pewno świetnie by się sprawdził na mojej dojrzałej cerze :) Z wiekiem napięcie i elastyczność bardzo się obniża a i zmarszczek coraz więcej więc i dobrych kosmetyków pomagających w walce o utrzymanie ładnej cery nigdy nie za wiele, tym bardziej jeśli mają takie dobre odżywcze działanie. Po przetestowaniu chętnie podzielę się opinią.
20.02.2017 20:12:43 aleksandra.j16 napisał:
Idealnym zestawem dla mojej skóry jest zestaw nr. 5, under 20 - wszystko się zgadza! Jeśli tylko go zdobędę chętnie podzielę się opinią na ten temat. ;)
20.02.2017 20:41:54 kasiazam napisał:
Ja wybieram zestaw do pielegnacji ciala poniewaz po porodzie porodzie potrzebuje szczegolnej pielegnacji . Po przetestowaniu podziele sie opinia
20.02.2017 22:17:27 emerycia napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1, bo wiekowo w sam raz dla mnie. Mam bardzo suchą skórę i ten krem nawilżający na pewno dobrze zrobi mojej skórze. Dodatkowo pozwoli na zmniejszenie widocznych zmarszczek. Poza tym lubię eksperymentować z kosmetykami i testować nowości.
20.02.2017 23:21:12 apteacher napisał:
Zestaw nr 2, bo emolient to podstawa dla moich rak i stop od lat, a lipidowa warstwa ochronna tez sie przyda bardziej niz cokolwiek innego.
20.02.2017 23:35:36 Angelina404 napisał:
Witam bardzo bym prosiła o możliwość przetestownia Zestawu nr 4 do oczyszcznia twarzy, nie ukrywam jestem osobą młodą, której ostatnio zaczeły pojawiać się nie doskonałości na twarzy. Niestety nigdy wcześniej nie miałam takich problemów, szukam obecnie kosmetyków, które pomogą mi zwalczyć defekty, a oczyszczanie to podstawa (u mnie to już codzienność).A najważniejsze jest dla mnie przetestować na własnej skórze. Pozdrawiam :)
21.02.2017 10:54:17 izuska1985 napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw +45 ponieważ problem z cerą ,zmierzam się z tym od dawna jak dotąd żaden kosmetyk nie zdziałał moich oczekiwań więc może właśnie to ten będzie ten jedyny który podbije moje serduszko ;)