Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 12 do 18 grudnia

Horoskop tygodniowy od 12 do 18 grudnia

przez admin
BARAN
Na początku tygodnia Barany będą zgryźliwe, w złym humorze i lepiej będzie schodzić im z drogi. Od środy nastrój się im zdecydowanie poprawi, zobaczą jasne strony każdej sytuacji, mogą spodziewać się sukcesów w pracy, będą bardzo namiętne i romansowe. Piątkowe popołudnie przyniesie kolejną zmianę, trzeba będzie zacząć myśleć o świątecznych porządkach. 

BYK
Byki w pierwszych dniach tygodnia będą zajęte sprawami domowymi i rodzinnymi, zaczną już planować święta. Od środy będą w kiepskim nastroju, sytuacje w pracy będą je irytować i tylko z bliskimi uda im się żyć w zgodzie. Piątkowe popołudnie zmieni aurę wokół nich, spokojnie będą mogły zająć się pracą, sprzątaniem, przygotowaniami do świąt, czemu poświęcą cały weekend.

BLIŹNIĘTA
Bliźnięta od poniedziałku będą zajęte sprawami domowymi, mogą czuć się niepewnie, trudno będzie im podejmować decyzje. Od środy ważniejsze staną się sprawy zawodowe, zajmą się wszystkim tym, co może im przynieść uznanie i sławę. W piątek popołudniu nastrój im się zepsuje, staną się nerwowe, mogą mieć problemy ze zdrowiem, a tymczasem w weekend czekają je świąteczne porządki. 
RAK
Na początku tygodnia Raki będą uczuciowe, empatyczne, nastawione na pomaganie innym, ważne będą dla nich przede wszystkim sprawy rodzinne. Od środy wykazywać się będą kreatywnością, na czym może zyskać ich praca zawodowa. Od piątku najważniejsze będą przygotowania do świąt, trzeba będzie zacząć sprzątanie i świąteczne zakupy. W niedzielne popołudnie mogą mieć chandrę. 
LEW
Od poniedziałku Lwy będą bardzo uczuciowe, ale męczyć je będzie chwiejność uczuć partnera, będą przeżywać niepokoje związane z pracą. Środa przyniesie zmianę, Lwy będą w siódmym niebie, sprawy zawodowe też będą układać się pomyślnie aż do końca tygodnia. W weekend trzeba będzie poświęcić czas na sprawy domowe, wstępne przygotowania do świąt. Niedzielne popołudnie sprzyjać będzie kupowaniu prezentów. 
PANNA
Panny na początku tygodnia zajmą się rodziną, opieką nad starszymi osobami w rodzinie, zaczną planować świąteczne porządki. W środę zwrócą większą uwagę na życie towarzyskie i twórcze, będą miały dobre pomysły i niezwykłą inwencję. Od piątku inwencja przybierze wymiar praktyczny, będą bardzo zorganizowane i pedantycznie dokładne, co mogą wykorzystać do świątecznych porządków. 
WAGA
Wagi na początku tygodnia mogą czuć się źle, może dopaść je chandra, spiętrzą się obowiązki, mogą mieć problemy z podjęciem właściwych decyzji. Od środy zdecydowana poprawa, Wagi będą kreatywne i twórcze, towarzyskie, będą miały dużo okazji do zabłyśnięcia w pracy. W piątkowe popołudnie zaczną myśleć o przygotowaniach do świąt i weekend spędzą na sprzątaniu.

SKORPION
Skorpiony rozpoczną tydzień w doskonałym humorze, będą uczuciowe i empatyczne, będą miały wspaniałą intuicję. Od środy zmiana klimatu, będą rozdrażnione, złe, łatwo będą wchodzić w konflikty. Piątkowe popołudnie rozjaśni im nastrój, wezmą się za porządki na święta i cały weekend poświęcą na przedświąteczne przygotowania, będą miały poczucie dobrze wykorzystanego czasu.

STRZELEC
Strzelce w poniedziałek poczują się przytłoczone rodzinnymi obowiązkami, a święta i sprzątanie w perspektywie będą je przerażać. Od środy nastrój im się zmieni, będą z radością czekać na święta i kupować prezenty najbliższym. W pracy mogą liczyć na sukcesy. Od piątku jednak będą musiały zająć się przygotowaniami na poważnie, nie unikną sprzątania i zakupów. 

KOZIOROŻEC
Na początku tygodnia Koziorożce mogą wejść w konflikt ze swoim partnerem, sprawy domowe staną się najważniejsze. Od środy mogą mieć problemy z szefem w pracy, może dojść do konfliktów, warto będzie zatrzymać swoje zdanie dla siebie. W piątek popołudniu wezmą się za świąteczne porządki i to zdecydowanie poprawi im humor, ale w niedzielę mogą nasilić się nieporozumienia w domu. 

WODNIK
Wodniki na początku tygodnia będą nie w sosie, plany świąteczne mogą spędzać im sen z powiek, trudno będzie dogadać się z partnerem. Od środy poczują się znacznie lepiej, sukcesy w pracy poprawią im nastrój, będą miały dobre pomysły na urządzanie świąt i wreszcie dogadają się z ukochaną osobą. Weekend będą musiały poświęcić na sprzątanie i przygotowania do świąt. 

RYBY
Ryby na początku tygodnia będą bardzo uczuciowe, rozmarzone, zajęte rodziną i dziećmi. Od środy będą musiały uważać na ludzi, którzy będą chcieli nimi kierować, powinny wytrwać przy swoim zdaniu i nie dać się zdominować. Piątek przyniesie im dużo pracy i obowiązków. Weekend warto będzie poświęcić na sprzątanie i przygotowania do świąt, bo potem mogą się nie wyrobić ze wszystkim na czas.
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej