Strona główna Aktualności Kriolipoliza szybkim sposobem na pozbycie się zbędnego tłuszczu

Kriolipoliza szybkim sposobem na pozbycie się zbędnego tłuszczu

przez admin

Oponka na brzuchu, boczki, bryczesy, fałdki tu i tam – która z nas tego nie zna? Wiele kobiet walczy z nadmiarem tkanki tłuszczowej, jednak niewiele tę walkę wygrywa. Nie jest łatwo utrzymać zdrową dietę, często brakuje czasu by iść na trening – kobiety mają na głowie tyle obowiązków, że czasami zapominają zadbać o siebie. Na szczęście, coraz więcej gabinetów kosmetycznych oferuje zabiegi, które pomagają w krótkim czasie zmienić swoje ciało. Kriolipoliza to zabieg, który dosłownie zamraża tłuszcz!

Czym jest kriolipoliza
Kriolipoliza jest to bezinwazyjny zabieg, polegający na schładzaniu tkanki tłuszczowej w celu wywołania jej rozpadu (lipolizy). Specjalny próżniowy aplikator zasysa skórę wraz z tkanką tłuszczową do komory, w której znajdują się płytki chłodzące. Głównym celem zabiegu jest takie schłodzenie komórek tłuszczowych, by spowodować ich obumarcie. Komórki tłuszczowe, znajdujące się pod skórą właściwą, są niezwykle wrażliwe na działanie niskich temperatur. Natomiast tkanki sąsiadujące (naczynia krwionośne, nerwy obwodowe itp.) są znacznie bardziej odporne na zimno. Ta różnica sprawia, że zabieg jest całkowicie bezpieczny dla pozostałych tkanek.
Kriolipoliza jest polecana osobom, których dotyka problem cellulitu, nadmiar tkanki tłuszczowej i jej miejscowe odkładanie. Może być stosowana na wybrane partie ciała: kark, ramiona, plecy, brzuch, uda, pośladki i łydki. Pierwsze efekty zabiegu pojawiają się po ok. 2 tygodniach, jednak na pełny rezultat trzeba czekać nawet 6 tygodni.

Zalety kriolipolizy

Kriolipoliza często jest porównywana do liposukcji, jednak jest od niej znacznie bardziej bezpieczna, mniej inwazyjna i praktycznie bezbolesna. Po zabiegu pacjentka czuje się dobrze, nie wymaga hospitalizacji i nie potrzebuje rekonwalescencji, a więc może szybko wrócić do swoich standardowych obowiązków. Co ważne zabieg nie trwa długo (od 15 do 60 minut). W zależności od ilości tkanki tłuszczowej należy wykonać serię zabiegów, z 6-8 tygodniowym odstępem między nimi. Efektem zabiegów jest utrata 25%-45% grubości tkanki tłuszczowej. Istotne jest to, że metoda pozwala wyszczuplić daną, problematyczną partię ciała, co jest niemożliwe w przypadku tradycyjnego odchudzania.
W gabinetach Laser DeLux zabiegi kriolipolizy wykonywane są nowoczesnym urządzeniem LipoCryo marki CliniPro. Wykfalifikowana i doświadczona kadra, pomaga dostosować zabiegi do indywidualnych wymagań i problematyki pacjentów. Każdy zabieg poprzedzony jest bezpłatnymi konsultacjami kosmetologicznymi. Salony zlokalizowane są w 18 miejscach w całej Polsce. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kriolipolizy, zapoznaj się z informacjami zawartymi na blogu http://www.laserdelux.pl/blog.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej