Strona główna Aktualności Powieść na jesień: „Połączeni. Uwolnij mnie”

Powieść na jesień: „Połączeni. Uwolnij mnie”

przez admin

Jesienny wieczór, coś ciepłego do picia, coś do chrupania i ….czegoś brakuje. Czego? Oczywiście książki! Najlepiej takiej, która nas pochłonie bez reszty.

 

Nasza propozycja to „Połączeni. Uwolnij mnie”  Laurelin Page (autorki bestsellerowych „Uwikłanych”).

Pamiętacie Gwen z „Uwikłanych”? W „Połączonych” nadszedł czas, aby poznać jej historię.Gwen miała ciężkie życie, a przeszłość nawiedza ją niczym mroczny cień, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Dlatego buduje wokół siebie mur, zza którego jedynie obserwuje świat. Osiągnęła sukces zawodowy – zarządza jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Nowym Jorku, jest singielką i bezpiecznie czuje się tylko w takich sytuacjach, które może w pełni kontrolować.

Złamaliśmy dzisiaj wiele zasad Gwen.

Zasady są po to, żeby je łamać.

 

Wszystko diametralnie się zmienia, kiedy w klubie poznaje bogatego i przystojnego playboya – JC. On za wszelką cenę postanawia zburzyć mur, którym się otoczyła. Chce dać jej wolność i nieograniczoną ilość rozkoszy. Zawierają więc układ, który tylko z pozoru wydaje się jasny.
Wkrótce seks bez zobowiązań już im nie wystarcza, a JC okaże się jedyną osobą, na której będzie polegać dziewczyna. Czy Gwen zdoła posłuchać swego serca i otworzyć się na prawdziwą miłość?
 
Książka została wydana przez Wydawnictwo Kobiece.
 
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej