Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia

Horoskop tygodniowy od 28 listopada do 4 grudnia

przez admin
BARAN
Barany będą w tym tygodniu bardzo towarzyskie, nastawione na ruch, zabawę i rozrywki, ale początek tygodnia zmusi je do ciężkiej pracy i niewiele będą miały czasu na zabawę. Od środy będą szczęśliwe, pełne energii i zapału do pracy, ale dużo czasu będą tracić na rozmowy, plotki i pogaduszki. W weekend będą rozmarzone, sentymentalne, skłonne do zadumy nad sensem życia. 

BYK
Byki na początku tygodnia będą się czuły stabilnie i bezpiecznie, praca będzie dawała im satysfakcję. Od środy mogą mieć fatalny nastrój, będą kłótliwe i drażliwe, skłonne do wchodzenia w konflikty z innymi. Od piątku nastrój wyraźnie się im poprawi i w weekend będą miały dobre dni dla miłości, mogą umówić się na randkę lub poznać osobę, która może okazać się ich drugą połową.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta będą w tym tygodniu nastawione na życie towarzyskie i rozrywki, ale od poniedziałku będą musiały zająć się pracą i obowiązkami. Od środy będą miały wspaniałe pomysły na spędzanie wolnego czasu, ale wpadną też na dobre rozwiązania problemów w pracy. Od piątku mogą mieć gorsze samopoczucie, może dopaść je przeziębienie lub chandra i cały weekend będą miały zepsuty. 
RAK
Raki na początku tygodnia mogą mieć do załatwienia ważne sprawy urzędowe lub prawne. Czeka je dużo pracy i obowiązków, ale dobrze będą się czuły. Od środy będą mogły pozwolić sobie na więcej rozrywki, spotkania z przyjaciółmi i inne rozrywki. Od piątku będą bardzo uczuciowe, sentymentalne, mogą w weekend umówić się na randkę, a w stałych związkach mogą liczyć na miłość. 
LEW
Lwy w tym tygodniu będą błyszczeć elokwencją, będą duszą każdego towarzystwa. Początek tygodnia może być dla nich nużący, ciężko będzie im się wywiązać z obowiązków, ale już od środy będą miały dużą łatwość w poruszaniu się na gruncie zawodowym. Również życie towarzyskie nabierze blasku. W weekend mogą poczuć się zmęczone i mogą wycofać się z życia towarzyskiego.
PANNA
Panny na początku tygodnia będą bardzo pracowite, będą planować, organizować, załatwiać sprawy formalne i urzędowe. Od środy uda im się trochę wyluzować, spotkają się z przyjaciółmi, poplotkują i znajdą czas na rozrywki intelektualne. Od piątku będą w nastroju sentymentalnym, będą miały dobry czas na miłość. Weekend będzie sprzyjał randkom i uczuciom. 
WAGA
Wagi na początku tygodnia mogą czuć się nienajlepiej, mogą popadać w melancholię, zmniejszy się ich odporność na infekcje. Od środy aura wokół nich się zmieni, będą w centrum życia towarzyskiego, a w pracy wykażą się oryginalnością i kreatywnością. Od piątku mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, weekend może przynieść im rozczarowania. 
SKORPION
Skorpiony mogą w tym tygodniu mieć gorsze samopoczucie. Na początku tygodnia mogą odnowić się dolegliwości chroniczne związane z kręgosłupem lub zębami. Od środy mogą być rozdrażnione i skłonne do kłótni, muszą uważać, żeby nie wchodzić w konflikty z bliskimi osobami. W weekend atmosfera się przejaśni, będą miały szczęście w miłości, będą romantyczne i sentymentalne. 

STRZELEC
Strzelce na początku tygodnia mogą na swej drodze napotykać na różne przeszkody, głównie w pracy. W domu mogą spotkać się z wyrzutami, że nic nie robią. Od środy wróci im optymizm, będą mogły świetnie się bawić, a w pracy będą odnosić sukcesy. Piątek przyniesie im pogorszenie nastroju i możliwe będą problemy ze zdrowiem. W weekend będą się kurować. 

KOZIOROŻEC
Dla Koziorożców początek tygodnia będzie pomyślny, wiele spraw uda im się załatwić, dobrze będzie się im pracować. Od środy wszystko zacznie wymykać im się z rąk, będą miały poczucie, że wszyscy wokół zajmują się tylko plotkami, a z pracą nie można ruszyć do przodu. Od piątku w ogóle stracą głowę, ale za to będą miały szczęście w miłości. Weekend spędzą z ukochaną osobą. 

WODNIK
Wodniki mogą mieć trudny początek tygodnia, mogą spiętrzyć się im obowiązki, a praca będzie wydawała się im jałowa i nudna. Od środy będą miały dużo szczęścia, mogą liczyć na wygrane w grach losowych, a w pracy będą miały niezwykłe racjonalizatorskie pomysły. Od piątku mogą mieć poczucie stagnacji i zawieszenia w czasie, ale będą dysponować wielką wyobraźnią.

RYBY
Ryby na początku tygodnia będą w dobrej formie, mogą liczyć na sukcesy w pracy i pomoc bliskich w sprawach praktycznych. Od środy mogą wpaść w wir życia towarzyskiego, będą zmęczone rozmowami, plotkami, intrygami. W pracy mogą mieć trudności z nadążaniem za wydarzeniami. Piątek przyniesie im ogromną intuicję. W weekend będzie miały chęć na film i muzykę. 
Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej