Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XXIII edycja

Data: 04.03.2016


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, dwudziestej trzeciej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana


Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.


6. Wpisy można dodawać do 13 marca 2016r. Nagrodzonych ogłosimy 14 marca 2016r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw do włosów
  •  Pharmaceris H odżywka stymulująca wzrost włosów
  •  Marion Hair Anti-Age serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych







Zobacz także


Uroda

Zabieg dla czterech stóp

Uroda

Pod prysznic po lepszy humor

Kuchnia

Słodka jak kukurydza

Kuchnia

Szparagowe love z orzechami


 





Komentarze

04.03.2016 09:53:15 maja00 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr dlatego że po ciąży nie mogę wrócić do dawnej formy, figury i wyglądu.
04.03.2016 10:01:18 hela203 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 1 do włosów i podzielę się opinią :) Zima niezbyt dobrze wpływa na kondycję moich włosów więc muszę bardziej zadbać o pielęgnację ;)
04.03.2016 10:29:26 gosiatosia1 napisał:
idealny dla mnie będzie zestaw nr 4 utrata wagi poszła mi świetnie ale niestety moja sylwetka nie wygląda jeszcze tak jak bym chciała dlatego z miłą chęcią przetestuję ten zestaw może w końcu poczuję się pewniejsza i odważniejsza
04.03.2016 10:33:27 Kawusia napisał:
Wybieram zestaw nr 1 do włosów, ponieważ bardzo zależy mi na jak najlepszej kondycji moich włosów. Obecnie są osłabione i wypadają z powodu karmienia piersią. Kuracja za pomocą tego zestawu na pewno je wzmocni i przywróci im utraconą objętość i blask :)
04.03.2016 10:38:15 kajusia255 napisał:
Z miłą chęcią przetestuję zestaw nr 1. Mam dość długie włosy ale moim skrytym marzeniem jest mieć włosy do pasa. Po ciążach moje włosy znacznie zmniejszyły swoją objętość. Stały się suche, łamliwe, zniszczone i pozbawione blasku. Wypróbuję wszystkiego co sprawi że moje włosy będą dłuższe, zdrowsze i lśniące.
04.03.2016 10:48:55 aek napisał:
Wybieram zestaw nr 2, jakiś czas temu powzięłam pewne kroki by ujędrnić i wzmocnić moje ciało i muszę powiedzieć, że coraz bardziej się sobie podobam. Jednak widzę, że by skóra była w pełni promienna potrzebuje również odpowiedniego nawilżenia. I byłaby to dla mnie swoista nagroda za siódme poty ( i to dosłownie!!! :-)), które co dzień wylewam.
04.03.2016 10:55:01 cascada69 napisał:
Zestaw 1, ponieważ od ponad roku zmagam się z wypadającymi włosami. Próbowałam już wiele suplementów, odżywek, wcierek, szamponów i tylko trochę to pomogło. Może tym razem produkty z zestawu 1 pomogą mi zahamować wypadanie włosów, ażebym nie została łysa :(
04.03.2016 10:58:53 bsmyk napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Idzie wiosna a wraz z nią potęgują się u mnie kompleksy co do wyglądu i elastyczności skóry ciała. Pora wypróbować czegoś nowego,cieszącego się świetnymi opiniami na forum. Lubimy się z koleżankami wymieniać spostrzeżeniami i doświadczeniami więc miałabym okazję po testowaniu wyrobić sobie opinię i zareklamować odpowiednio moim równolatkom te kosmetyki.
04.03.2016 11:00:33 megi829 napisał:
Ideałem wśród zestawów jest Zestaw wyszczuplający nr.4 Jak każdy wie problem nadwagi to w dzisiejszych czasach dość częsty przypadek. Od prawie miesiąca walczę z moją wagą. Jestem zadowolona bo 3 kg już za mną. Serum od Eveline było by idealnym zestawem do poprawy mojego ciała przed nadchodzącą wiosną :) Może zabłysnę dzięki Slim Extreme 4D i w końcu zmieszczę się w ukochane spodnie :):)
04.03.2016 11:06:52 krojepomidory napisał:
Wybieram zestaw wyszczuplający, zbędną tkankę tłuszczową redukujący. Lato się zbliża wielkimi krokami, mimo iż wiosna dopiero przed nami. Ale wiosna to także ciepła pora, kiedy to kobieta pokazywać swoje nogi jest skora, wskakuje w spodenki i spódnice, ale... w wyglądzie chce zauważyć różnicę. Bowiem chcę czuć się piękna i mieć piękne ciało, a będę je prezentować śmiało, a zestaw od Eveline mi w tym pomoże, dzięki niemu już prędko będę w wyśmienitym humorze!
04.03.2016 11:07:16 Agnesik napisał:
Do testów wybieram zestaw 2, bo uwielbiam wszelkie kąpielowe umilacze, a te wydają się być wprost stworzone dla mojej suchej skory.
04.03.2016 11:12:52 aska68 napisał:
Wybieram zestaw 3 , ponieważ boję się wiosny z powodu alergii i wysypek na twarzy(którym towarzyszy swędzenie). A tak pragnę znaleść swój krem do twarzy i poczuć wiosnę w sercu
04.03.2016 11:32:15 Kakusia75 napisał:
zestaw nr 3. Przekroczyłam 40-tkę, więc taki zestaw bardzo by mi się przydał.
04.03.2016 11:40:33 KaeSeolin4 napisał:
Ze względu na rozjaśnianie moich włosów, stały się one bardzo słabe i napuszone, a końcówki rozdwojone. Od prawie roku zaprzestałam jakichkolwiek szkodliwych działań na moich włosach, chciałabym by wróciły do swojej dawnej formy, były długie, piękne, lśniące i zadbane, dlatego właśnie zestaw nr 1 mógłby im pomóc jeszcze bardziej: odżywka firmy Pharmaceris przyspieszyłaby wzrost, a serum z Marion odmłodziłoby moje niestety zniszczone włosy.
04.03.2016 11:53:09 vea89 napisał:
Zestaw nr 4, ponieważ parę zbędnych centymetrów w obwodzie, by mi się zgubić przydało, a że idzie wiosna więc pokazać troszkę ciałka bez cellulitu, by wypadało. :)
04.03.2016 12:26:48 chmurki3@vp.pl napisał:
Zestaw wyszczuplający! Wiosna zbliża się dużymi krokami, a ja chciałabym tym zestawem wspomóc swoje treningi i być w pełni gotowa na nadejście najbardziej oczekiwanego sezonu w roku!
04.03.2016 12:28:41 marlenka007 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1 do włosów, ponieważ ciagle testuje kosmetyki do włosów różnych firm jednak wciąż nie znalazlam odpowiednich. Być może To właśnie ten zestaw bedzie odpowiedni.
04.03.2016 12:47:07 Barbara napisał:
Moim marzeniem jest przetestowanie zestawu nr 3.8 marca to moje okrągłe urodziny- konczy sie pewien etap życia.Moja cera bedzie juz nosiła miano dojrzalej.Wiadomo,ze jak kazda kobieta chcialabym na dlugo zachowac zdrową i piekna cerę- jednak nie wszystkie preparaty sa w stanie temu sprostac.Licze wiec po cichu,ze te kremy sobie poradza w 200%!
04.03.2016 12:48:26 karoljaxxx napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1, ponieważ moje włosy się puszą i odstają w każdą możliwą stronę i jestem ciekawa czy serum wygładzające poskromiłoby moją fryzurę :) Również niedawno obcinałam włosy i rosną w.. no niezbyt zadowalającym tempie. Może dałoby się jakoś przyspieszyć ten proces? Zestaw nr 1 pozwoli mi poznać odpowiedzi na moje pytania oraz zapewne pomoże moim włosom.
04.03.2016 12:50:45 alutka12 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr.2 ponieważ mam strasznie suchą skórę,robię peelingi, smaruję się balsamem nawilżającym,dobrze się odżywiam,ale moja skóra bez żadnych rezultatów :(
04.03.2016 12:55:18 dominiczek1 napisał:
Chetnie przetestuje zestaw nr. 1 i zestaw nr.4. poniewaz mam w okropnym stanie wlosy po 2 ciazach a do fryzjera brak czasu wybrac sie przy 2 malenkich urwiskow dodatkowo oczywiscie zostaly zbedne kilogramy po tym kiedy moje malenstwa mieszkaly we swoim wczesniejszym domku (moim brzuszku) dodatkowo naturaslnie cale cialo troszeczke uroslo ichciala bym sobie choc w taki spossob dopomoc:)
04.03.2016 12:56:58 martinella1983 napisał:
Zestaw nr 2 to coś dla mnie. Moja skóra jest bardzo sucha, łuszczy się i swędzi. Potrzebuję silnego nawilżenia, a ponieważ jestem trochę leniwa mleczko pod prysznic to idealne połączenie.
04.03.2016 13:04:08 paullinnka05 napisał:
Miło będzie mi przetestować zestaw nr 1. - moje włosy są zniszczone jakiś czas temu Pani która uważała się za fryzjerkę.. nałożyła mi rozjaśniacz na całą długość włosów.. końcówki się po prostu popaliły i wykruszyły - teraz zmieniłam kolor i podciełam włosy ale bardzo powoli rosną .. chciałabym żeby odrosły i były mocniejsze, nigdy nie stosowałam żadnych odżywek stymulujących wzrost dlatego chętnie podzielę się efektami.
04.03.2016 13:04:51 chlorek70 napisał:
Zestaw nr 4. Wiosna za pasem i kilka kilogramów też za mną. Teraz pora na regenerację skóry. Intensywne serum redukujące tkankę tłuszczową i serum wyszczuplająco-modelujące Eveline Cosmetics to idealne połączenie. Chętnie wypróbuję .
04.03.2016 13:05:49 gosiaak1992 napisał:
Witam serdecznie :) Chętnie przetestowałabym zestaw nr 1 - do włosów. Moje włosy przeszły już tak wiele farbowań, że nie mogę dojść z nimi do ładu. Co jakiś czas próbuję czegoś nowego, aby je odżywić, niestety z marnym skutkiem. Z tego właśnie względu byłabym bardzo zadowolona mogąc sprawdzić kolejny zestaw kosmetyków na moich zniszczonych włosach. Kto wie, może akurat okaże się być jednym z lepszych :)
04.03.2016 13:07:26 Agnieszka napisał:
Moja sucha skóra potrzebuje codziennie nawilżania, a zestaw nr 2 byłby idealny, i moja skóra przestałaby być szorstka.
04.03.2016 13:16:43 Asiulek24 napisał:
Z miła checią przetestowałabym zestaw nr 4. Chciałabym przetestować bo zaciekawiło mnie zarówno opakowanie, skład jak i opis producenta. Interesujace jest jak sprawdzi się w praktyce czyli efekty pielęgnacji wyszczuplajaco celulitowo ;) na mojej skórze.
04.03.2016 13:17:25 iwonak napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4.& miesięc temu przyszła na świat moja księżniczka po której nie do końca mogę dojśc do wcześniejszej formy. może właśnie dzięki tym kosmetykom udałoby mi się wyeliminować to, co najbardziej mnie zawstydza w mojej osobie. I mogłabym być w pełni najszczęśliwszą mamą na świecie.
04.03.2016 13:20:44 sylwiawes napisał:
Do testów wybieram zdecydowanie zestaw nr 4 Z cellulitem zmagam się od czasu porodu drugiego synka. Zawsze go miałam, ale w takim minimalnym stopniu. Po porodzie mimo ćwiczeń i diety cellulit zostaw . Ten zestaw pomógłby mi w walce z moim największym wrogiem :( Idzie wiosna każda kobieta chce mieć jędrne i piękne ciało ja też :)
04.03.2016 13:44:56 ikowalska24 napisał:
Wybrałam zestaw nr 3 czyli zestaw odmładzających kremów dla pań po 40-tce czyli w moim wieku.Po 40 roku życia skóra dawno już utraciła młodzieńczą jędrność i witalność.Drobne zmarszczki,głębsze bruzdy spędzają sen z powiek nam kobietom.Dlatego tak ważne jest aby w kosmetykach zawarte były substancje aktywne,które działają na głębsze struktury skóry co powoduje wygładzenie,redukcję drobnych zmarszczek,poprawę jędrności skóry.Tak,te kremy są idealne i chętnie bym je przetestowała zwłaszcza,ze bardzo cenię sobie marki.
04.03.2016 13:53:14 elka0202 napisał:
Zwłaszcza zimą moja skóra potrzebuje szczególnego nawilżenia., dlatego z ogromną przyjemnością przetestuję zestaw nr 2. Uwielbiam balsamy pod prysznic, ale ten marki Isana to dla mnie nowość. Eveline gości u mnie w domu bardzo często i w mojej ocenie jest to marka godna zaufania. Testowanie oraz dzielenie się opinią to moje hobby. Mam ogromną nadzieję, że proponowane kosmetyki trafią na moją półeczkę w łazience i pozwolą mi się uporać z problemem suchej skóry.
04.03.2016 13:58:55 agnieszkachojnacka19 napisał:
Wybrałabym zestaw nr 4. Jestem mamą która po ciąży bardzo chciałabym pozbyć się tej części wspaniałego daru natury który został na niej :-) Przydałby się wspomagacz z dobrym efektem :-) pozdrawiam
04.03.2016 13:58:58 madzialena napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Od dłuższego czasu mam kłopot z włosami - nie dość, że cieniutkie i delikatne, to strasznie mi się przerzedziły. Ratuję je jak mogę, ale spektakularnych efektów ni widzę. Może akurat te produkty mi pomogą?... :-)
04.03.2016 13:59:43 slomka20 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Dlaczego a dlatego: - Idzie wiosna idzie lato, a ja chcę być gotowa na to, by założyć móc krótkie spodenki, suknie mini i bikini. - Bo po zimie moja skóra potrzebuje cellulitu wyniszczenia. - Bo bym, chciała czuć się pewnie i uwodzić męskie plemię. -A poza tym zestaw jest to mega fajny, w swojej mocy redukcji cellulitu nadzwyczajny:)
04.03.2016 14:14:30 knapik napisał:
Bardzo bym chciała przetestowac zestaw do włosów poniewaz moje włosy wypadaja a ja chcę sie cieszyc bujna czypryna na wiosnę a przede wszystkim mocnymi zdrowymi włosami
04.03.2016 14:16:42 miska1159 napisał:
Witam!! mam na imię Dominika i mam 29 lat chciała bym przetestować zestaw numer 1 do włosów. Z tego powodu gdyż moje włosy są w kiepskiej formie i słabo rosną.Rok temu namówiłam się siostrze i ostrzygłam na krótko teraz rosną mi słabo nie mogę doczekać się aż mi odrosną, Są poniszczone pozbawione blasku są okropne. Wybierzcie mnie do testowania obiecuje że umieszczę szczerą opinię i będę polecać znajomym i rodzinnie i że wstawię zdjęcie na facebookau i wpis na swoim blogu. Bardzo mi zależy na tym testowaniu!!!
04.03.2016 14:23:58 nyncius napisał:
Najbardziej do gustu przypadł mi nr 2 i to właśnie ten zestaw chciałabym testować. Jest on delikatny, ale z pewnością dobrze działa nie tylko na ciało, ale i zmysły :)
04.03.2016 14:29:20 airad25 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 4 by przed nadchodzącą wiosną poprawić i ujędrnić wygląd moich nóg.Pozbyć się tkanki tłuszczowej.By czuć się dobrze we własnej skórze.
04.03.2016 14:35:06 martuskacz napisał:
Chętnie wypróbowałabym zestaw nr4, ponieważ po urodzeniu córeczki zostało mi kilka nadprogramowych kilogramów i przydałby mi się jakiś wspomagacz w walce z nimi i cellulitem :)
04.03.2016 14:43:10 martynap92 napisał:
Wybieram ZESTAW DO WŁOSÓW Z- niszczone włosy są moim problemem E- nergii im brakuje S- erum z pewnością jest wybawieniem T- ak bardzo go potrzebuję A- i odżywka by się przydała W- łos każdy niech szybciej rośnie D- oda fryzurze nieco gęstości O- żywi mnie w tej wiośnie W- ięc czekam z nadzieją na to rozdanie Ł- zy szczęścia, emocji mnóstwo O- gromnym farciarzem ten kto dostanie S- kuteczny przepis na bóstwo Ó- w wierszyk jest prośbą zwykłą W- yślijcie mi serum z odżywką
04.03.2016 14:52:10 lovestory.kinga@gmai napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw numer 1 ponieważ marzę o długich włosach. Serum które jest w zestawie z pewnością odbudowałoby moje zniszczone włosy. Myślę, że dzięki niemu mogłabym cieszyć się pięknymi i długimi włosami, które są dla mnie marzeniem.
04.03.2016 14:58:28 demma napisał:
Chciałabym przetestować zestaw wyszczuplający, gdyż w przeszłości stosowałam diamentowe serum z Eveline i byłam z niego zadowolona. Oferowanych kosmetyków jeszcze nie znam, a chętnie i z nimi się zaprzyjaźnię! Przez zimę niestety przybrałam kilka kilogramów, a że idzie wiosna (a razem z nią szorty, tuniki i sukienki), to chcę wspomóc swoją dietę i ćwiczenia odpowiednimi specjalistycznymi kosmetykami wyszczuplającymi, żeby efekt wyszczuplenia był po prostu piorunujący :)
04.03.2016 15:01:54 asioz napisał:
Wybieram nr 4 aby zmniejszyć swe rozmiar:) zima słaba była i trochę tłuszczyku zostawiła warto spróbować może da się go wymasować ;)z potem w dal uleci i człowiek poczuje się lekki i promienny
04.03.2016 15:08:18 monisskaaaa napisał:
Bardzo interesuje mnie zestaw nr 2. Zdecydowanie dlatego iż idzie wiosna a ciało potrzebuje regeneracji i dobrego nawilżenia, bardzo chętnie przetestują produkty pod prysznic które dodatkowo dobrze nawilżają ciało. Aż wstyd się przyznać, ale nie miałam styczności jeszcze z takimi produktami. Nigdy nie stosowałam tym bardziej jestem ich ciekawa. Jaka mama czasami nie ma czasu na balsamowanie po prysznicu, może właśnie te produkty pozwoliły by na rezygnację z balsamy w sytuacjach kiedy nie ma czasu.
04.03.2016 15:13:32 Aggi eN napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr. 4 Po zimie i lekach, które muszę zażywać przybyło mi kilka dodatkowych kilogramów, więc zaczynam ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Zestaw kosmetyków będzie dodatkowym orężem w mojej walce. Oczywiście efekty będę na bieżąco pokazywać na moim blogu :)
04.03.2016 15:16:28 stokrotkiwsniegu napisał:
Chciałabym przetestować zestaw do włosów. Dbam o moje włosy właściwie i praktycznie nie mam z nimi problemu, a no właśnie...marzy mi się żeby oddać moje włosy do fundacji Rak’n’Roll, muszą one być w jak najlepszej kondycji, a oddać można minimum 25 cm. Niestety zbyt szybko nie rosną i przez to oddam je dopiero za minimum pół roku.
04.03.2016 15:16:41 brawo_ja napisał:
Tak zdecydowanie zest. NR 4.... zima się skończyła a oponka urosła sama się nie zmniejszy więc postanowienie dieta + ćwiczenia są ... no ale cóż przydało by się wsparcie. Tak więc czekam Eveline 4D .... razem damy rade na tej wojnie z tłuszczykiem :)
04.03.2016 15:19:11 inka87 napisał:
Chciałabym móc przetestować zestaw nr 1 ponieważ bardzo lubie testować nowe produkty a w szczególności takie które mogą mi pomóc. Takim zestawem właśnie jest zestaw nr 1 dzieki któremu moje włosy stały by sie silniejsze, zaczeły lepiej rosnąc i wyglądały by o wiele lepiej niz teraz. Mam bardzo rzadkie i delikatne włosy a przez rozjaśnianie, farbowanie , suszenie ich stały sie jeszcze słabsze i zniszczone i wymagają specjalnej pielegnacji. Myślę że dzieki temu zestawowi moje włosy na wiosne stały by sie lepiej odżywione i może by też zaczeły lepiej rosnąc.
04.03.2016 15:21:17 majorka93 napisał:
Z miła chęcią przetestowałabym zestaw nr 1. Odkąd przekombinowałam z rozjaśnieniem włosów stały się one strasznie łamliwe i podatne na zwęźlenia. Dodatkowo strasznie zaczęły mi wypadać, co mnie przeraża. Stosowałam już różnego rodzaju kurację, jednak z marnym efektem. Dlatego ten zestaw byłby dla mnie idealny dla sprawdzenia, czy na mojej głowie może zdziałać cuda.
04.03.2016 15:43:12 JEREMI2006 napisał:
Wybieram zestaw nr 3.W zestawie znajdują się kremy,które jestem pewna,odmłodzą moją skórę i dodadzą jej blasku.Jestem w takim wieku,że właśnie takimi kremami powinnam się posiłkować aby na dłużej zachować młody wygląd i skórę odżywić i nawilżyć.
04.03.2016 15:56:44 olamichaluk1 napisał:
bardzo chciałabym prztestować zestaw 2, ponieważ kazde produkty jakie do tej pory miałam nie dawały doskonałego efektu.Mam nadzieje ze dostane produkty do przetestowania, przekonam sie i będe ich używać na codzień. Moje ciało jest bardzo suche i zniszczone, a te produkty są dla mnie idealne, odżywią moje ciało i skura nawilżona .
04.03.2016 16:17:48 monika_zydel napisał:
Z przyjemnością przetestowałabym zestaw nr 2. Mam problem z nawilżeniem skóry. Po kąpieli jest strasznie sucha. Mimo, iż używam nawilżającego płynu do kąpana, nie myje się w mydle stosuje balsam na wilgotną skórę i tak moja skóra jest okropnie sucha i napięta. Stosuje też balsamy ale bym musiała smarować się 2 razy dziennie. Oliwka dla dzieci też nie pomaga. Może ten zestaw da mi jakąś nadzieje na piękną nawilżoną skórę
04.03.2016 16:32:55 Anna995 napisał:
kosmetyki nr 1 !:) przyjmę do testowania z miłą chęcią ,dlatego,że za parę msc mój ślub a ja dalej mam nie takie włosy jak pragnę mieć :( już tyle kosmetyków na nie miałam i nic to nie daje . Dlatego z chęcią przetestuje aby wiedzieć czy warto kupić.
04.03.2016 16:42:45 beniamilka napisał:
Moim wymarzonym zestawem do przetestowania jest Zestaw kremów nr 3. Dlaczego? Bo uwielbiam rodzimą Bielendę od lat, a do Lirene mam ogromne zaufanie. Zatem zaproponowane w zestawie kremy mogą mnie tylko niesłychanie miło zaskoczyć. Laser Lifting z pewnością bardzo mi się przyda, bo na dniach pragnę wytoczyć walkę swoim zmarszczkom, aby w pełni wiosny ukazać jędrną skórę. Taki profesjonalny preparat oparty na formule stosowanej w gabinetach kosmetycznych to może być coś idealnego do wiosennej odnowy skóry w domowym zaciszu.Koenzym Q10 i Biomimetyczne Peptydy zawarte w kremie to również nieocenione składniki, które uelastyczniają, odżywiają i rewitalizują skórę. Zima była brzydka i ponura i podobne piętno wycisnęła na mojej skórze. Zmęczenie i stres trzeba więc szybko pokonać, uzyskać cerę pełną witalności i blasku. I tu Bielendzie najlepiej pomoże kolejny pogromca zmarszczek, czyli Folacyna kolagenowa.Masło shea, olej arachidowy ...A tu producent jeszcze obiecuje, że skóra będzie jędrniejsza, elastyczniejsza, świetnie nawilżona dzięki kwasowi hialuronowemu. O, a w dodatku ten krem ma filtr SPF 6, czyli coś idealnego na przedwiośnie! Po prostu oklaski dla Bielendy i Lirene za te cudowne kosmetyki, które mają unicestwić nasze zmarszczki i sprawić, że poczujemy się atrakcyjnie we własnej wiosennej skórze:-)
04.03.2016 17:18:40 niunia1987 napisał:
Wybieram zestaw nr 1 poniewaz moje wlosy sa w strasznej kondycji po farbowaniach a teraz dodatkowo po anemii taki zestaw kosmetykow bylby idealnym prezentem dla moich wlosow mam dosc dlugie wlosy wiec odzywka stymulujac wzrost wlosa byla by super bo od dluzszego czasu marze o tym by moje wlosy byly jeszcze dluzsze a serum idealnie by podpasowalo moim zniszczonym wlosom.
04.03.2016 17:19:01 Eve626 napisał:
Ja marzę o przetestowaniu zestawu nr 4, czyli kosmetyków Eveline Extreme SLIM 4D. Właśnie wzięłam się za siebie po ciąży. Już parę kilo mniej ( -6kg) no ale jeszcze do mojego ideału zostało jakieś 20 kg do zrzucenia. Oprócz diety i ćwiczeń przydałyby mi się również kosmetyki do pielęgnacji ciała, które wspomagają proces przemiany z "poczwarki" w motyla :) Byłabym bardzo szczęśliwa gdybym mogła przetestować te kosmetyki...a gdyby działały tak jak jest napisane to byłabym w raju. Zostałyby moimi przyjacielami na zawsze ;)
04.03.2016 17:20:12 Anna26032015 napisał:
Jak dla mnie idealny zestaw nr 4 po ciąży pewne części wymagają pomocy i myślę że taki zestaw byłby super. Szczuplejsza mogłabym nadążyć za moją pociechą która właśnie rusza by poznawać świat
04.03.2016 17:30:44 bb26 napisał:
zestaw 3 Zestaw 3 bym wybrała, z kochaną mamą testowała. Obie lubimy nowinki kosmetyczne, akcje testowania są fantastyczne. Dodać blasku i młodości skórze by cieszyła swym zdrowiem i pięknem jak najdłużej
04.03.2016 18:18:47 agataborkowska1991 napisał:
Zestaw nr 2. Kremowe mleczko o ciała pod prysznic to dla mnie nowość, jeszcze nigdy takowego nie używałam, i miło by było przetestować. Moje ciało choć jestem kobietą aktywną to potrzebuje nawilżenia, a tym bardziej po zimie. Ciało, skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia, a mylę że przy testowaniu kremowego mleczka lirene skórę doprowadziłabym do "porządku". Już mamy wiosnę, a jak to każdy przed latem wpada w tzw świra, a to dieta nowa a to zaczynamy się odchudzać. Ja natomiast szukam produktu który nawilżył by moje ciało, abym mogła pięknie prezentować się w bikini w lato:)
04.03.2016 18:35:34 Marlena G. napisał:
Chciałabym przetestować zestaw na 1 zestaw do włosów, gdyż moje są bardzo osłabione. 1,5 roku temu urodziłam córeczkę, od tego czasu w zaskakującym tempie wypadają mi włosy, stały się osłabione i pozbawione "życia". Próbowałam kilku specyfików, chciałabym spróbować też tego zestawu, zagęszczenie włosów to moje marzenie, by znów nabrały objętości i blasku. Serum odmładzające firmy MARION brzmi naprawdę zachęcająco i wiarygodnie, chętnie przekonam się na swojej skórze głowy i włosach w nadziei, że znów polubimy się z moimi włosami. Idzie wiosna, czas na zmiany, czy to czas na zmianę moich włosów? Oby w końcu na lepsze...
04.03.2016 18:44:24 gabi-12 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 3, ponieważ to zdecydowanie moje twarz jest tą najbardziej "umęczoną" częścią ciała. Mam 54 lata i szczególnie wokół oczu widoczne są zmarszczki mimiczne. Oznaki zmęczenia pogłębiają kłopoty ze snem, wydawałoby się ta oczywiste w okresie menopauzy. Chcę, aby jak najdłużej moja cera zachowała młody i zdrowy wygląd.
04.03.2016 19:32:42 adrianaz28 napisał:
chętnie wybrałabym zestaw nr 2 podzielę się wynikami z najbliższą rodziną oraz wszystkimi znajomymi
04.03.2016 19:59:39 iva007 napisał:
Z ogromną przyjemnością przetestowałabym zestaw nr.3,ponieważ mam 49 lat,poszarzałą,zmęczoną cerę,pojawiające się zmarszczki.Moja twarz jak i szyja potrzebuje porządnego liftingu.Chętnie przetestowałabym na sobie te kosmetyki,aż jestem bardzo ciekawa rezultatu.Mój mąż mi nawet ostatnio powiedział,że co uważam,było to nie zręczne z jego strony,że widać,że lata mi lecą,co mi sprawiło przykrość.Może te kosmetyki mi pomogą odjąć lat :)
04.03.2016 20:00:34 natka1606 napisał:
Najbardziej chciałabym przetestować zestaw nawilżający nr 2. Moja skóra mimo codziennego nawilżania ciągle sprawia wrażenie przesuszonej i spiętej. Cały czas szukam odpowiedniego produktu, który w końcu sprawi, ze będę miała piękna, miękką skórę.
04.03.2016 20:22:58 monita90 napisał:
O super takie bym chciala przetestowac zestaw nr4 odpowiednie dla mojej skory bym mialazapas :-)
04.03.2016 20:28:59 mama_babla napisał:
Ucieszyłabym się niesamowicie, gdybym mogła przetestować zestaw nr 3, w którego skład wchodzą kremy. Odkąd jestem mamą nie mam zbyt wiele czasu na regularną, systematyczną pielęgnację urody. Nieprzespane noce, permanentne zmęczenie oraz wszelkie miny i grymasy, które wykonuję podczas zabaw, wygłupów i codziennych zmagań z synkiem zdecydowanie dają o sobie znać i objawiają się pod postacią coraz gęstszej siateczki zmarszczek oraz podkrążonych, podsiniałych oczu. Widzę po sobie i swojej twarzy bardzo wyraźnie, że przydałoby mi się jakieś profesjonalne kosmetyczne wsparcie. Niestety nie mam już skóry nastolatki - brakuje jej dawnego blasku, gęstości i ujędrnienia, a chciałabym zachować moją młodość i ładny, zadbany wygląd jak najdłużej, bo przekłada się on w dużej mierze również na moją psychikę, nastrój oraz poczucie własnej wartości. W moim przekonaniu piękna mama to szczęśliwa mama - a z kolei szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko :) Jeśli zatem chcielibyście Państwo uszczęśliwić mnie i mojego synka - byłoby mi bardzo miło :)
04.03.2016 20:32:03 Magdalena napisał:
Witam bardzo chciałabym przetestować produkty nr. 4.ostatno zauwazylam u siebie pojawiajacy sie celulitus i preparaty ktorych uzywalam zeby zapobiec jego powstaniu nie spełniły moich oczekiwań. A pozatym zmagam sie ze zrzucenien paru ladnych kilogramoe i mam nadzieje że te preparaty pomoglby mi w utrzymaniu ciała w dobrej kondycji. Pozdrawiam i czekam na wyniki
04.03.2016 20:41:57 lili44 napisał:
Witam.Bardzo chciałabym przetestowac zestaw do włosów, mam 54 lata i strasznie wypadaja mi włosy, farbuje je regularnie, do tego stres no i powoli zaczynam łysieć, mam nadzieję że kosmetyki do włosów poprawia ich kondycję.Pozdrawiam serdecznie.
04.03.2016 20:49:54 Gesilla napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1, ponieważ cały czas walczę o długie i zdrowe włosy.
04.03.2016 20:52:44 pa2ul napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4, ponieważ od ponad 2 tygodni ćwiczę, by wrócić do formy sprzed ciąży. Kosmetyki Eveline bardzo ułatwiłoby mi zadanie z nadmierną tkanką tłuszczową. Chcę zadbać o siebie, bo szczęśliwa Mama to szczęśliwe dziecko !!
04.03.2016 21:04:59 Stenka napisał:
Chciałabym przetestować Zestaw 3 - Zestaw kremów. Jest to zestaw do cery dojrzałej czyli dla mnie bo moja ma już 50 lat a chciałabym żeby wyglądała na mniej. Moja cera wymaga nawilżenia, którego dostarczy masło shea zawarte w kremie Lirene Folastyna. Mam zmarszczki, które nie znikną, ale może będą mniej widoczne po zastosowaniu tych silnie odmładzających kremów. chciałabym bardzo przekonać się o ich skuteczności
04.03.2016 21:12:21 Jakly napisał:
Zależy mi na przetestowaniu zestawu nr 1. Rok temu zainteresowałam się pielęgnacją włosów, którą wcześniej bardzo zaniedbywałam. Stopniowo moje włosy przestały mieć strukturę siana i zaczęły mieć coraz więcej blasku. Byłam szczęśliwa, bo w końcu mogłam wyhodować wymarzone, dłuuugie włosy do pasa. Los lubi jednak sobie z ludzi drwić i mnie również to nie ominęło. Moje włosy zaczęły nadmiernie wypadać. Podczas mycia i po wychodziły garściami. Moje marzenie dosłownie przelatywało mi pomiędzy palcami. Teraz wypadanie się uspokoiło, jednak wciąż wypada ich dość dużo. Do tego od tamtego czasu są bardzo przerzedzone, przez co wyglądają na tyle marnie, że tracę jakąkolwiek motywację by dalej o nie dbać. Dlatego bardzo chciałabym przetestować ten zestaw. Mam nadzieję że pomoże mi jeszcze bardziej osłabić wypadanie, nasilić wzrost nowych włosów oraz wzmocnić te pozostałe, bym znowu mogła być z czego dumna.
04.03.2016 21:20:17 asiatok napisał:
zestaw nr 1 byłby iealny dla moich osłabionych włosów. Po pierwsze: z racji chorej tarczycy straciłam sporo włosów i jestem ciekawa, czy z takim problemem odżywka Pharmaceris jest w stanie sobie poradzić. Po drugie: prawie 40 lat zrobiło swoje z włosami( farbowania, suszarka itp), a dodatkowo moje włosy są długie. Chciałabym, aby dzięki temu serum odzyskały swoją dawną świetność i blask.
04.03.2016 21:33:58 superarom napisał:
Moje włosy puszą się i są niesforne. Próbowałam już różnych szamponów, odżywek, masek do włosów. Zmieniałam też farby do koloryzacji w nadziei, że to coś da. Może tym razem ... będę mile zaskoczona.
04.03.2016 21:39:07 sasiaaaaa napisał:
Wybieram zestaw nr 1 do pielęgnacji włosów. Ostatnio przez diety i zimę moje włosy są osłabione, próbowałam już wielu wcierek, ale albo podrażniały mi skalp albo zapach był nie do zniesienia. Jedynie suplementy wewnętrzne działały, ale chętnie przetestowałabym coś, co działa od zewnątrz jak np. odżywka stymulująca włosy. Ponadto uwielbiam produkty marion, ich serum nie miałam jeszcze okazji wypróbować i chętnie to zrobię. Mam mocno rozjaśnione włosy, ale staram się o nie dbać i chętnie testuje nowości, mam wrażenie, że serum marion będzie wybawieniem dla moich włosów. Pozdrawiam :)
04.03.2016 21:47:06 JolantaRK napisał:
Witam Będzie mi bardzo miło przetestować zestaw nr 2 z uwagi, iż nie używałam jeszcze kosmetyków z tej serii i chętnie sie dowiem jakie właściwości proponuje producent. Chętnie nadmienię, ze po przetestowaniu produktu podzielę sie swoją opinia na blogu z moimi czytelnikami jak rownież w mediach społecznościowych i ze znajomymi i przyjaciółmi . Mam nadzieje, ze dane mi będzie zakosztować tego luksusu , pozdrawiam .
04.03.2016 21:54:31 marysia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr.1.Zdrowe i mocne włosy to marzenie wielu kobiet.Może wasze kosmetyki spełnią moje marzenie?
04.03.2016 22:13:43 milena_k napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1, gdyż od kilku lat zapuszczam włosy. Przez długi czas mi się to nie udawało i mimo, że podcinałam jedynie końcówki włosy i tak kruszyły się i miały tę samą długość. Ostatnio zadbałam o lepszą pielęgnację włosów i widzę różnicę, poza tym kilka osób zwróciło uwagę nie tylko na wzrost, ale także na kondycję moich kosmyków. Niestety efekt nie jest jeszcze w stu procentach zadowalający. Wiem, że do jego osiągnięcia potrzebny jest czas, ale na pewno również dobre kosmetyki. Do tej pory jeszcze nie znalazłam idealnych, ale na pewno będę szukała. Chętnie przekonam się czy zestaw numer 1 byłby strzałem w 10? ;)
04.03.2016 22:13:45 kckc napisał:
Ideał kobiecego ciała to jędrna skóra, szczupła sylwetka i zero odznak wroga nr 1- cellulitu. Czy firma Eveline podoła zadaniu i wygra pojedynek z cellulitem? Jeżeli uważasz, że podoła temu zadaniu, wyślij mi zestaw do przetestowania, jeżeli jednak twoim zdaniem się nie uda, to idź próbować swoich sił gdzie indziej.
04.03.2016 22:23:56 brendi napisał:
Wiosną myślimy o zmianie garderoby i nowych planach na spędzanie wolnego czasu. Chęć upiększenia sylwetki i przywrócenie skórze witalności po zimie spycha na dalszy plan potrzeby włosów. Wiele kobiet nie myśli o nich poważnie bagatelizując pierwsze oznaki osłabienia. Zniszczone cebulki oraz łodyga słabną przez to ogranicza się przekaz substancji odżywczych. Włosy stają się przesuszone, szorstkie, napuszone i wrażliwe na wypadanie. Moja łazienka wygląda jakby zapuszczała futro po każdej mojej wizycie, a zatkany prysznic i umywalka od dawna już protestują. Ten stres i wielka obawa o ilość i zdrowie mych włosów spowodowała, że szczególnie zachęcił mnie zestaw nr 1. Zestaw do włosów • Pharmaceris H odżywka stymulująca wzrost włosów • Marion Hair Anti-Age serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych Zamierzam podjąć stanowcze kroki w pielęgnacji zanim stanę się łysa. Od dłuższego czasu marzę o zapuszczeniu włosów jednak to bardzo trudne zwłaszcza gdy nieustannie wymagają podcinania. Wierzę, że z zestawem nr 1 będzie moim najważniejszym krokiem podczas wiosennej pielęgnacji.
04.03.2016 22:32:22 Angelika Czaja napisał:
jesli to mozliwe to chcialabym prztestowac zestaw nr 4 mam zaczerwienienia na policzkach i jestem ciekawa czy poskutkuje
04.03.2016 22:40:25 justys01111988 napisał:
Zdecydowanie chcę przetestować zestaw nr 2. Powód jest jeden i dobrze każdej z nas znany, sucha skóra, wymagająca nawilżenia i odpowiedniego przygotowania do wiosny oraz lata. Czas zacząć już teraz :)
04.03.2016 22:41:56 truskawka napisał:
Bardzo bym chciała przetestowac zestaw 4.zawsze miałam problem z cera cial m efekt JoJo,celulit.Mam rozwijający sie związek i wstydze się celullitu który mam.Myślę że to by mi pomoglo spróbować zawsze można
04.03.2016 23:08:09 renasia017 napisał:
Do testów pragnęłabym otrzymać zestaw numer 1. Mam długie, proste i cienkie włosy. Ich wygląd w tym momencie jest tragiczny. Zaniedbałam je ostatnio, nie były "karmione" odpowiednimi specyfikami, a dodatkowo stresy (praca magisterska) przyczyniły się do wzmożonej ich chęci do rozstania się z moją osobą... Z chęcią przetestowałabym te produkty, by przekonać się o ich skuteczności. :)
04.03.2016 23:08:45 Kasia_83 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw 1 ponieważ po urodzeniu synka moje włosy baaardzo osłabiły się i przerzedziły. Mycie włosów było moją traumą bo za każdym razem wypadała mi cała ich garść. Teraz już mniej wypada ale są na tyle słabe, że baaardzo powoli odrastają. Od porodu minęło prawie 2 lata a ja nadal borykam się z problemem moich włosów. Mogłabym przekonać się na własnych włosach o skuteczności zestawu :)
04.03.2016 23:33:17 lawpatka napisał:
Chciałabym otrzymać do testowania zestaw numer 1. Tęsknię za długimi włosami, chciałabym aby rosły jak najszybciej i mam nadzieję, że odżywka stymulująca wzrost włosów mogłaby to przyspieszyć. A jaką radość sprawiłoby to mojemu chłopakowi, który też nie może się doczekać, aż znowu będę mieć piękne, długie włosy...
04.03.2016 23:35:43 martunia915 napisał:
Zestaw nr 4 chciałabym przetestować, żeby latem nóg ze wstydem w długich spodniach nie chować! :P
05.03.2016 00:46:05 camm13 napisał:
zestaw nr 1 do włosów, aby je odżywić i wzmocnić bo po porodzie doprowadzaja mnie do depresji ;(
05.03.2016 01:14:36 Marlen napisał:
Byłabym w 7 niebie gdybym otrzymała do przetestowania zestaw nr 2. Ponieważ tylko i wyłącznie biorę prysznic :( nie mam czasu na większą kąpiel w wanie. Taki zestaw byłby dla mnie super nawilżeniem mojej skóry, a zapach zapewne pobudził by zmysły węchu i przeniósł w egzotyczne świat jak np. Karaiby. Używając tego mleczka pod prysznic mogłabym się poczuć właśnie jak na tej wyspie :)
05.03.2016 01:26:11 nikolanina napisał:
Zestaw nr 4 jest idealnym zestawem dla Mnie
05.03.2016 02:04:22 Katias napisał:
Chciałbym otrzymać zestaw nr 3. Ponieważ mimo, że mam dopiero 30 lat mam bardzo dużo i bardzo głębokich zmarszczek.
05.03.2016 03:05:51 dorcze1 napisał:
Pragnę przetestować zestaw nr 1 ,ponieważ pomimo ,że 2 lata temu urodziłam dziecko moje włosy niestety już nie wróciły do stanu sprzed ciąży , są łamliwe ,strasznie wypadają i powoli rosną. Ponadto farbuję je co dodatkowo sprawia ,że są osłabione,wysuszone oraz zniszczone.
05.03.2016 06:05:21 PaBr napisał:
Bardzo chciałabym wypróbować zestaw nr 1. Jestem młodą mamą, po ciąży zaczęły mi wpadać włosy (w dużych ilościach). Niestety jeszcze nie trafiłam na produkt który by się uporał z moim problemem. Liczę na to że Wasze produkty się sprawdzą. Szybko zapomnę o problemie i będę mogła spokojnie cieszyć się macierzyństwem
05.03.2016 07:45:42 goskacha88 napisał:
Chcialabym zestaw nr 4 poniewaz od jakiegos czasu walcze ze zbednymi kilogramami a to bylby srodek wspomagajacy moja walke :)
05.03.2016 08:00:24 basia42 napisał:
Bardzo chciała bym przetestować zestaw nr.4 ponieważ zbliża sie wiosna i wiadomo że każda kobieta chce wyglądać atrakcyjnie
05.03.2016 09:06:49 bertusia_2005 napisał:
Zestaw nr 4 byłby idealny! Jestem młodą mamą, a jak wiadomo ciało po ciąży już nie takie samo. Zaczęłam ćwiczenia, aby powrócić do formy i sylwetki ale taki zestaw byłby świetnym dopełnieniem.
05.03.2016 09:13:52 edytkap05 napisał:
Chciała bym przetestować zestaw nr 4 , staram się ćwiczyć 4 x w tyg +dieta ,walczę już 2 miesiące , ale najgorszy jest cellulit , chcę się go pozbyć do wakacji wiem że jeszcze długa droga przede mną ale ten zestaw bardzo by mi pomógł :)
05.03.2016 11:37:17 lena_link napisał:
chcialabym wypróbowac zestaw nr 4. mam skóre bardzo nie podatna na kosmetyki modelujace ciało. chciałabym wypróbowac cos nowego, poniewaz w małych maisteczkach sa mało dostepne
05.03.2016 12:17:32 Hajduci napisał:
Wybieram zestaw nr 2 ponieważ uwielbiam rytuały związane z pielęgnacją ciała szczególnie po kąpieli. Odświeżający prysznic plus balsamowanie ciała to moja codzienność. Dbam bardzo o dobre nawilżenie ciała jednak po zimie moja skóra potrzebuje dobrego traktowania i pielegnacji.
05.03.2016 12:41:30 faustyna95 napisał:
Bardzo chciałbym przetestować zestaw nr 1. Mam łojotokowe zapalenie skóry głowy. Odbylam wizyty u kolejnych trychologow warszawskich. Stosowalam zalecane preparaty. Jednak wydalam tylko masę pieniędzy, skóra dalej jest chora, a po wielu terapiach włosy sa bardzo zniszczone. Ich długość jest zawsze taka sama, rosną do ramion a potem, nawet nie obcinajac kilka lat nie urosną ani centymetra. Włosy to wizytówka dziewczyny, a na jej nie mam. Szkoda mi w tej chwili wydawac pieniadze na kupno preparatów, zeby je uratować, bo nie wiem, czy pomoga. Dlatego gdybym tylko mogła to bardzo chętnie bym przetestowala te produkty, moze akurat pomogą.
05.03.2016 12:54:06 kama napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3. Dlaczego??? Nawilżenie i poprawa skóry jest mega ważna bardzo długo zastanawiam się nad marką Bielenda może czas sprawdzić i ocenić ja na własnej skórze ...
05.03.2016 13:01:24 jula125 napisał:
Zestaw nr 3, najbardziej dla mnie stosowny, mam 40+ i co raz większe kłopoty z nawilżeniem skóry. Często mam uczucie, że skóra twarzy jest mało elastyczna, a uczucie ściągnięcia staje się dokuczliwe. Nie mam zamiaru poddawać się PESELowi i choć on nabiera tępa to ja go mam zamiar lekko przyhamować.
05.03.2016 16:10:59 Natalii02 napisał:
Witam, chciałabym przetestować zestaw nr.1 , moje włosy są bardzo osłabione ze względu na to, iż jestem w III trymestrze ciąży, a jest to w ciągu 2 lat już kolejna ciąża. Chętnie przetestuję produkty z zestawu pierwszego i podzielę się opinią.
05.03.2016 16:24:06 czterydni napisał:
Pragnę przetestować zestaw nr 1 - kosmetyki do włosów. Dlaczego? Mam bzika na punkcie pielęgnacji włosów i staram się je doprowadzić do idealnego stanu. O tych kosmetykach nawet nie słyszałam i chętnie je wypróbuję. I będę miała materiał na wpis na bloga :)
05.03.2016 17:56:48 magdaa123 napisał:
Moim marzeniem byłoby przetestowanie zestawu wyszczuplającego. Do lata już niedługo, zanim się obejrzymy trzeba będzie wskoczyć w bikini. Niestety moja figura odbiega od normy mimo codziennych starań na siłowni - potrzeba coś więcej. Czas pozbyć się materacowej skóry za pomocą ćwiczeń i dobrych kosmetyków wyszczuplających. Wraz z przyjaciółkami liczymy na te kosmetyki!
05.03.2016 17:59:21 malgosia1978 napisał:
Z chęcią wypróbuję zestaw nr 3 Do czterdziestki niedaleko a ja mam jeszcze tyle do zrobienia.. muszę między innymi znaleźć męża a te cudne eliksiry młodości pod postacią kremów skutecznie mi w tym pomogą :)
05.03.2016 18:25:33 Dalia napisał:
Tylko zestaw 3 może mi pomóc. Jeśli mam być naturalna, nie mogę dać sobie wstrzyknąć botoksu, ani innego świństwa. Na operacje kosmetyczne nie stać mnie i poza tym nie dam się kroić. Cała nadzieja w Waszym zestawie nr 3. Pomożecie?
05.03.2016 18:40:26 arya9 napisał:
Bardzo chciałabym wypróbować zestaw wyszczuplający nr 4. Moje ciało przez zimę tu i ówdzie urosło, a przecież idzie wiosna i niedługo zacznę je odsłaniać, dlatego zestaw kosmetyków wyszczuplających pomógłby mi pozbyć się dodatkowych cm. Mam nadzieję, że wspomożecie mnie w mojej trudnej walce. :)
05.03.2016 19:44:06 potonia napisał:
Zestaw nr 4. Tłuszczyk zebrał się tu i ówdzie, kiedy wreszcie sobie pójdzie? Może kremy by pomogły nieco abym poczuła się wreszcie kobieco.
05.03.2016 20:14:28 ladyybrunette@gmail. napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1 i zestaw nr 2 . Zestaw nr 1 ponieważ moje włosy i gdy nie wyglądają zadobrze.Zawsze są suche zniszczone łamliwe i ciężkie do ujawnienia oraz nie rosną juz dłuższe :( A zestaw nr 2 ponieważ zawsze mam problem z przesuszona skóra i codziennie musze stosować balsam i nawilżające żele pod prysznic żeby troszkę odżywia moja skórę .
05.03.2016 21:00:51 mariaos napisał:
Testowanie jest przyjemnością, a w zabieganiu codziennym nie zawsze doceniamy kosmetyk, dlatego testy pozwolą przystanąć, zastanowić się i popatrzeć w lustro
05.03.2016 22:57:22 wercia26 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować krem silnie odmladzajacy ponieważ wiecznie młode nie będziemy a o siebie trzeba dbać po dziecku skura już nie jest taka jaką powinna byc
05.03.2016 23:13:04 jagna1978 napisał:
Chętnie przetestuje zestaw numer 1 bo moje wlosy błagaja o pomoc.Przez kilkanascie lat męczyłam sie z nadczynnoscia tarczycy i moje włosy bardzo sie przerzedzily,oslabily i są w fatalnym stanie.Obecnie leczenie zakończone i jetstem zdrowa ale moje wlosy potrzebują odbudowy i pobudzenia do wzrostu.Chcialabym wyprobowac ten zestaw i sprawdzic jego dzialanie bo marze by moje wlosy znowu byly piekne i geste jak kiedys przed choroba.
05.03.2016 23:25:00 nataaliiiiie napisał:
Bardzo chciałabym zestaw nr 1,od kilku lat cierpie na wypadanie wlosow,wszystko przez tarczyce,ale nie chce jakos na litosc brac wiec powiem,ze ta firma jest bardzo solidna i kocham jej kosmetyki,bylabym bardzo wdzieczna i zadowolona gdybym takie otrzymała,pozdrawiam ;)
05.03.2016 23:30:09 danuta5225 napisał:
Zestaw nr2 bylby dla mnie rozwiazaniem na moja sucha skore
06.03.2016 00:39:19 arlettax napisał:
Chcę przetestować zestaw nr 4. Moje ciało potrzebuje solidnego wyszczuplenia i zredukowania tkanki tłuszczowej. Rozpoczęłam już specjalną dietę, bogatą w warzywa i chude mięso. Zaczęłam być bardziej aktywną i uczęszczam regularnie na zumbę. Pragnę wziąć udział w teście Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D intensywne serum redukujące tkankę tłuszczową oraz Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D złote serum wyszczuplająco-modelujące , aby kosmetyki te dały cudowny, końcowy efekt na moim zadbanym ciele. By były niczym wisienka na torcie w momencie gdy ja stanę się w końcu zadowolona ze swojego wyglądu.
06.03.2016 01:56:55 wiola2016@wp.pl napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 2 - zestaw nawilżający. Do tej pory nie miałam jeszcze okazji przetestować kosmetyków z kategorii balsamu pod prysznic, choć wydają się idealnym rozwiązaniem, kiedy nie ma się zbyt dużo czasu na pielęgnację ciała. Ja osobiście uwielbiam stosować różnego rodzaju balsamy, masła i kremy do ciała, dlatego też chętnie sięgnęłabym po produkt marki Eveline, którą bardzo cenię zwłaszcza za produkty antycellulitowe do ciała, które są rewelacyjne. Po zimie moja skóra jest w dość dobrej kondycji, jednak myślę, że przydałoby się jej odżywienie przed latem.
06.03.2016 09:39:41 marta2323 napisał:
Bardzo chętnie przetestowane bym zestaw nr 4, może sprawdził by się dla mam po porodzie by pozbyć się zbędnej tkanki tluszczowej
06.03.2016 12:31:22 annslon napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Aktualnie staram się zapuszczać włosy, więc odżywka stymulująca wzrost włosów byłaby idealna. Po zimie moje włosy potrzebują również regeneracji. Dlatego drugi produkt też byłby pomocny. Jestem bardzo ciekawa obu produktów, a ostatnio mam trochę więcej czasu, więc mogłabym dokładnie je przetestować.
06.03.2016 12:46:49 stecka28 napisał:
Moja skóra potrzebuje szczególnego nawilżenia., dlatego z przyjemnością przetestuję zestaw nr 2. Bardzo lubię balsamy pod prysznic, ale ten marki Isana to dla mnie nowość. Eveline w mojej ocenie jest to marka godna zaufania. Testowanie i informowanie to jest coś co lubię. Mam ogromną nadzieję, że proponowane kosmetyki trafią do mnie i pozwolą mi się uporać z problemem suchej skóry.
06.03.2016 13:51:05 Ani napisał:
Witam, Bardzo lubię szukać nowych ,dobrych kosmetyków których nie znałam wcześniej.Chętnie podzielę się moimi spostrzeżeniami i wrażeniami podczas testowania produktów.Opinie innych rowniez są dla mnie ważne i dlatego kiedy mam wątpliwość co do zakupu sięgam po opinie innych.Dlatego rowniez chce uczestniczyć w testowaniu aby wyrazić swoją opinie i podzielić się z innymi moim doświadczeniem.
06.03.2016 13:54:12 SC_Hania_CS napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4, właśnie urodziłam dziecko, skóra na brzuchu jest rozciągnięta z rozstępami. Chciałabym, aby figura wróciła do formy po ciąży lub była nawet smuklejsza.
06.03.2016 13:55:13 Ani napisał:
Zapomniałam dopisać który zestaw chce wypróbować. Więc wybieram 4.
06.03.2016 14:12:35 buziaczek1 napisał:
poprosze nr 4. zestaw wyszczuplający bardzo bardzo chciałabym przetestować zestaw wyszczuplający po ciązy mam ciało w fatalnej kondycji w wiekszosci jest pokryte paskudnym uporczywym opornym na wszystko celulitem mam już go dośc nie wspominając o kilkunastu niechcianym kg również pozostałośc po ciązy. skóra jest niedożywiona brak jej jędrności . mino że mineło już prawie rok od urodzenia mećze sie w swoim ciele pomóżcie>:)
06.03.2016 14:17:37 forest napisał:
3. zestaw kremów przez brak czasu moja skóra jest zaniedbana odwodniona brak jej energii blasku odżywienia kilka lat nie stosowania jakich kolwiek kremów srawiło ze moja skóra na twarzy i szyji jest zupelnie wyniszczona i odwodniona pragne zacząc stosowac jakies kremy aby poprawic jej stan ale w zupelnosci nie weim od czego zacząc może uda mi się ja odbudować z Wami bardzo tego przagne może się uda:)
06.03.2016 14:23:11 Mama Szymka napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr.4. Jestem mamą cudnego Synka , ale ciąża pozostawiła po sobie znaki na moim ciele. Mam nadmierną tkankę tłuszczową którą pomimo diety i ćwiczeń trudno się pozbyć chyba też ze względu na chorobę tarczycy. Bardzo chciałabym stracić kilka centymetrów w udach i tali i z dumą założyć na lato krótkie szorty. Chcę bez krępowania pokazywać nogi i wskoczyć w dwuczęściowy strój:)Pragnę także wypróbować kosmetyki których jeszcze nie znałam i podzielić się swoimi spostrzeżeniami na ich temat.
06.03.2016 14:54:20 karolinawnk napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr. 4. jestem mamą dwóch cudownych chłopaków, niestety moje ciało po ciążach i karmieniu wygląda nie najlepiej :( Mimo diety, ćwiczeń i ciągłego ruchu, przydałaby się jakaś dodatkowa pomoc w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów, wymodelowaniu sylwetki i niewielkiej redukcji cellulitu, tym bardziej że do lata coraz bliżej :)
06.03.2016 15:21:30 Marta128 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Nowy rok, nowe postanowienia – zaczęłam ćwiczyć i zmieniłam dietę. Chciałabym przetestować te kremy i sprawdzić w jakim stopniu obietnice producenta pokryją się. Ciekawa jestem, czy kremy te wspomogą aktywność fizyczną i do lata będę mogła cieszyć się skórą gładką, jędrną i bez oznak cellulitu.
06.03.2016 15:34:16 Domi napisał:
Witam. Chciałabym przetestować zestaw nr1. Lubie testować i zmieniać kosmetyki do włosów. Obserwowanie reakcji moich włosów na kosmetyki jest bardzo ciekawe chociaż, często te kosmetyki nie spełniają moich oczekiwań. Bardzo chciałabym aby moje wlosy zregenerowały sie i szybciej rosły.Mam nadzieje że wasze kosmetyki mi to umożliwią. Chętnie podzielę się opinią na temat tych kosmetyków. Moje wlosy sa wyjatkowe i potrzebuja wyjatkowej pielegncji. Gleboko wierzę, ze wasze kosmetyki sprostaja moim wymaganiom.
06.03.2016 16:27:47 Mala92 napisał:
Witam, Z ogromną chęcią chciałabym przetestować zestaw nr 1. Od kilku lat zmagam się z wypadaniem włosów, które niestety nie są w najlepszej kondycji. Stosowalam już mnóstwo kosmetyków, jednak z mizernymi skutkami. Aktualnie stosuję kosmetyki do twarzy firmy Pharmaceris, z których jestem bardzo zadowolona. Miło by było wypróbować kosmetyki do włosów z tej firmy wraz z serum firmy Marion. Być może jest to szansa na poprawę kondycji moich włosów, co z pewnością poprawi także moje samopoczucie :)
06.03.2016 16:39:53 syrenka napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4. Zdecydowałam się na niego, ponieważ mam nadwagę i cellulit na udach. Myślę że te kosmetyki bardzo dobrze wpłynęłyby na moje ciało.
06.03.2016 16:59:16 gebu2 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ moja skóra jest Tak sucha, ze można na niej pisac, być może jest to spowodowane tym, że ostatnio schudlam i nie nawilzalam odpowiednio skory i zrobila sie obwisla :-( chciałabym móc znowu nosić bluzki i sukienki bez rękawów.
06.03.2016 21:50:50 justynaswitaj napisał:
Wybieram zestaw numer 1 - zestaw do włosów. Powód jest jeden - moje włosy potrzebują pilnej pomocy eksperta.
07.03.2016 01:12:09 agazyl napisał:
Bardzo chciałabym przetestować Zestaw nr 4 - wyszczuplający. Uzasadnienie - w trakcie zimy przytyłam. Wśród moich postanowień noworocznych znalazł się powrót do poprzedniej szczupłej sylwetki. Jednak aktywność fizyczna i odpowiednie odżywianie to nie wszystko. Potrzebne są odpowiednie kosmetyki i właśnie ten zestaw wydaje się idealny... Z przyjemnością go spróbuje...
07.03.2016 01:44:37 Rules1122 napisał:
Bo chciała bym przetestować zestaw nr 4 ponieważ ostanio mi się przybyło, a już w sumie nie długo mam wesele na którym jestem druhną i chciała bym schudnąć chociaż trochę :(
07.03.2016 07:04:55 Marzena7 napisał:
Bardzo jestem zainteresowana przetestowaniem zestawu nr 4. Obecnie walczę z moimi kilogramami, których po ciąży troszkę się uzbierało. Potrzebuję dobrych kosmetyków, które sprawią, że moja skóra już po utracie zbędnego balastu będzie ujędrniona i zadbana.
07.03.2016 10:05:08 asia56 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 - wyszczuplający ;) Chcę mieć piękne i jędrne pośladki, Chcę, by brzuch był piękny i gładki, Chcę, by szczupłe ramiona mą twarz zdobiły, A figura była niczym kocura ! Ja chcę tylko jeździć na dzikie plaże, Chcę bikini włożyć, niczym bogini. Chcę być chuda - wiem,że to serum zdziała cuda! Ujędrniona, wyszczuplona - znajdę swego adoratora! :)
07.03.2016 13:45:17 marrrcia22 napisał:
Wybieram zestaw nr 2! Mam długie włosy i ciężko jest mi nad nimi czasami zapanować i dobrać odpowiedni kosmetyk. Zima niestety nie sprzyja włosom i od mrozu i czapki bardzo się niszczą. Chciała bym im pomóc i odżywić je do lata. Myślę,że odżywka i serum z tego zestawu będą idealne dla mnie:)
07.03.2016 14:37:35 Gaboolkaa napisał:
Zaczęło się od wakacji poprzedniego roku, przed nimi moje włosy były zdrowe, miękkie, błyszczące a ja byłam szczęśliwa. Wszystko się zmieniło od chęci zostania blondynką, zapewne wynikały z pięknych zdjęć modelek na okładkach w moich ulubionych magazynach i oczywiście zdjęć z internetu. Przez to że miałam ciemne włosy, zostanie blondynką na własną rękę było na prawdę trudne. Kilkukrotnie używałam rozjaśniaczy, które tak bardzo zniszczyły moje włosy, że się zmagam z nimi do tej pory. Teraz dbam o moje włosy, podcinam je, robię maseczki i stosuje różne środki pielęgnujace, dlatego bym się bardzo ucieszyła gdyby w moje ręce wpadł zestaw nr 1 :)
07.03.2016 15:45:40 Shayen6 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 wyszczuplający, ponieważ idzie wiosna i chciałabym po ciąży wrócić do mojego szczupłego i jędrnego ciałka :)
07.03.2016 16:15:42 pinknails napisał:
Chciałabym przetestować ZESTAW 1 Ponieważ moje włosy są bardzo zniszczone i łamliwe. Puszą się i są słabe. Nie rosną szybko i często się łamią. Zestaw 1 pozwoliłby mi odbudować włosy i sprawić , że w końcu będą mocniejsze, zdrowsze i silniejsze. Choruję na łuszczyce skóry głowy a więc takie np. serum pomogłoby wzmocnić cebulki włosów i przyspieszyć wzrost włosów.
07.03.2016 17:12:32 sowpaull napisał:
Moje największe, wiosenne marzenie, To, delikatne włosów odżywienie, Przez zimę niemiłosiernie je skróciłam, I cały swój zewnętrzny urok straciłam, Ciągle je rozjaśniałam, eksperymentowałam, I pięknie sobie życie skomplikowałam, Teraz mam ogromny przypływ motywacji, Muszę wszystko naprawić i dodać mej fryzurze regeneracji, Odżywka Pharmaceris H I serum Marion Hair Anti-Age mogłoby mi doskonale służyć, I delikatnie moją pewność siebie na wiosnę rozbudzić. WYBIERAM ZESTAW NUMER 1 :)
07.03.2016 17:22:05 madlenek88 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować pierwszy zestaw kosmetyków do włosów. Od wielu miesięcy zmagam się z problemem słabych, pozbawionych życia włosów. Staram się również zapobiegać ich wypadaniu. Kłopot ten potęguje również ciąża. Mam nadzieję przetestować produkty z pierwszego zestawu i oprócz powitania nowego członka rodziny, dać nowe życie również swoim włosom :)
07.03.2016 18:18:12 iettatura napisał:
Chciałabym spróbować zestaw numer 1. Od 3 lat farbuje włosy na zielono niebiesko, może to pomoże w regenarecji;)
07.03.2016 19:07:46 Balus3001 napisał:
Witam ! Z ogromna przyjemnością chciałabym mieć to szczęście i być jedną z testerek zestawu nr 1 . Dużo pozotywnych opinie słyszałam o tych kosmetykach do włosów a ze jestem mamą dwójki dzieci życie pędzi szybko stres nie dokonca odpowiednią dieta wszystko odbija się na moich włosach które straciły na gęstości i są w slabszej kondycji .
07.03.2016 19:53:12 mgrzedka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2 lub 4.Dlaczego? Już odpowiadam. Po pierwsze- wielkimi krokami zbliża się wiosna i zrzucamy ciężkie ubrania,ubieramy się lżej i pomału odsłaniamy swoje ciało.Marzy mi się,żeby moje ciało było dobrze nawilżone,ładnie pachniało i miało świeży koloryt skóry i było pozbawione cellulitu. Zestaw nr 4 dlatego ponieważ ma związek z moimi marzeniami o zgrabnej i szczupłej oraz jędrnej sylwetce bez cellulitu
07.03.2016 19:54:37 IwonaLFC napisał:
Widzieliście kiedyś strachy na wróble? Ja niestety widzę je codziennie. Dzieje się to za sprawą odbicia w lustrze i wyglądu moich włosów. Słabe, zniszczone i wypadające przypominają siano. Chętnie przetestowałabym więc zestaw numer 1, aby wzmocnić moje kłaczki, przywrócić im blask i młodszy wygląd. Być może dzięki tym produktom powstałyby niczym "Feniks z popiołów" i narodziły się na nowo :)
07.03.2016 20:28:40 onlyme30 napisał:
Wkrótce minie sezon na czapki i trzeba będzie pokazać zadbane i bujne włosy. Dlatego chętnie przetestowałąbym zestaw nr 1, dzięki któremu na mojej głowie zagościłaby burza włosów i mogłabym stworzyć niejdną fryzurę mając włosy mocne, gęste i zdrowe!
07.03.2016 22:42:02 ania88 napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Właśnie poszukuję kosmetyku, który będzie uzupełnieniem ćwiczeń i pomoże mi odzyskać brzuch z przed ciąży. Dzięki słodkiemu ciężarowi w postaci Synka, którego codziennie noszę, zyskałam ładne ramiona (nareszcie!), a że muszę przy tym biegać po schodach to i nogi skorzystały. Niestety, problemem jest brzuszek, bez ćwiczeń się nie obejdzie, ale zamierzam z nim powalczyć. Chętnie przetestuję kosmetyki, które mi w tym pomogą.
07.03.2016 22:47:39 Aneczka316 napisał:
Wybieram 4. Zestaw wyszczuplający - Od jakiegoś czasu mam problem z celulitem. Zbliża się lato i bardzo chciałabym założyć spódniczkę lub szorty. Niestety pomarańcza na udach całkowicie skreśla moje plany. Bardzo chętnie przetestuję serię wyszczuplających serum i podzielę się swoimi obserwacjami i ewentualnymi uwagami.
07.03.2016 22:54:38 alex1996 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw numer 1 w celu przetestowania . Z natury mam kręcone włosy , sprawiają dużo problemów .. wystarczy lekko wilgotne powietrze i od razu się pusza . Od kiedy zaczęłam swoje włosy prostować i farbowac , stały się zniszczone i pozbawione blasku .. Porost włosów jest na prawdę niewielki .. zawsze marzyłam o długich włosach lecz nie udało mi się jeszcze trafić na odpowiedni i dosyć skuteczny preprat . Gdy zobaczyłam że moich włosów ciągle ubywa i nie chcą rosnąć , ograniczylam prostowanie , lecz to i tak dalej nie spełnia moich oczekiwań . Jestem otwarta i chętna na testowanie nowych rzeczy dlatego bardzo bym chciała wypróbować ten zestaw , który może okazać się w końcu skuteczny . Pozdrawiam .
07.03.2016 23:38:29 Nulek napisał:
Mam na głowie wielki misz-masz, ale zapuszczam na wiosnę włosy długie (mam króciutkie) - liczę, że pięknie "zarosnę", jeśli ZESTAW NR 1 trafi w me spragnione dłonie - odżywię włosy od podstaw, będę chodzić jak w koronie, w czuprynie gęstej, błyszczącej i wspaniale odżywionej... Proszę, wspomóżcie me włosy, bo po zimie - osłabione! :)
08.03.2016 12:37:49 Hiranandani napisał:
Chcialabym wyprobowac zestaw nr 2, mleczko pod prysznic Isany i mleczko dzywcze do ciala Eveline z olejkiem arganowym. Moja skora jest wciaz sucha i szorstka, szczegolnie zima.. Mam nadzieje, ze dzieki nowym kosmetykom uda mi sie moja skore odpowiednio nawilzyc.
08.03.2016 13:03:45 m4tys napisał:
Ja wybieram zestaw kosmetyków do pielęgnacji nr.2, mleczko arganowe od Eveline oraz mleczko od Isana. Nigdy wcześniej nie używałam takiej formy kosmetyku i jestem bardzo ciekawa czy sprosta moim wymaganiom i oczekiwaniom.
08.03.2016 14:31:59 Sweete25 napisał:
Chciałabym móc przetestowac zestaw nr 1.Przez zimę niestety włosy są słabsze,mniej lśniące..poza tym marza mi się piękne długie włoski może te kosmetyki pomogą w realizacji małego marzenia :-) nie zaszkodzi spróbować
08.03.2016 14:45:57 SalsaFogosa napisał:
Zestaw nr 1. Włosy wyłażą mi garściami. Od niedawna stosuję szampon pharmaceris H i przydałaby się do niego odżywka.
08.03.2016 15:23:10 Malinka12 napisał:
Wybieram zestaw 1 do włosów. Chciałabym przetestować Pharmaceris H odżywka stymulująca wzrost włosów oraz Marion Hair Anti-Age serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych, ponieważ moje włosy są rzadkie,słabe i zniszczone. Jestem osobą po 50 i chciałabym,by moje włosy się poprawiły, by lepiej rosły i były po prostu lepsze. Niestety moje włosy są słabe i nawet żadne układanie fryzur nic nie daje,ponieważ moje włosy nie chcą nawet utrzymać tej fryzury, nie są podatne na jakiekolwiek stylizacje, dlatego chciałabym je wzmocnić i być może wtedy byłoby mi lepiej je układać i lepiej bym wyglądała. Lubię testować i dzielić się swoją opinią z innymi. Moje włosy potrzebują wsparcia.
08.03.2016 15:23:57 st.klaudia napisał:
Z przyjemnością przetestuje prezentowane kosmetyki z zestawu 1. Testowałam juz markę pharmaceris z której byłam zadowolona. Ostatnio próbuje ratowac swoje włosy wypadają mi szaleńczo. Jestem w trakcie szukania czegoś poleconego natomiast sama chętnie przetestowałabym nowy dla mnie produkt by wyrazić opinie na jego temat.
08.03.2016 17:16:07 lena napisał:
Chętnie przetestuje kosmetyki nr 1. Moje włosy od niedawna jak się przeprowadziłam w inne miejsce brakuje energii , ciągle są przyklapnięte ,wypadają łamią się .
08.03.2016 17:38:35 Dorothxy napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 3, uwielbiam w kremach masło shea i kwas foliowy , dobrze na mnie działa, a jeśli krem jest również na szyję to już go lubię :)
08.03.2016 20:10:26 ilonKa napisał:
Z miłą chęcią i przyjemnością wyprobowalabym i przetestowala zestaw nr 1 poniewaz moje wlosy sa zniszczone i strasznie mi wypadaja, mam nadzieje ze uda mi sie dostac do przetestowania tych cudow dla mych wlosow i moje wlosy beda o 100% odnowione,nie beda wypadac i beda lsnily jak nigdy :) Trzymam kciuki za wszystkich i zycze powodzenia :)
08.03.2016 20:23:53 silu_1996 napisał:
Chciałabym przetestować Zestaw 4- Wyszczuplający. Wybieram ten zestaw, ponieważ jestem w trakcie odchudzania- ćwiczenia, zdrowe odżywianie. Przez ten czas moje ciało będzie się zmieniać, dlatego też potrzebuje kosmetyków, które ujędrnią, wymodelują moją skórę, ale też i zredukują mój nadmiar tkanki tłuszczowej i wiem, że Eveline Cosmetics Slim Extreme 4D spełniają moje kryteria dlatego właśnie wybieram Zestaw 4- Wyszczuplający ;)
08.03.2016 21:31:22 Emilija napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 1. Jestem fryzjerką i ciągle poszukuję i testuję nowości w poszukiwaniu czegos skutecznego. Uwielbiam kosmetyki ogólnodostepne, bo mogę polecić je potem każdej klientce.
08.03.2016 22:17:39 j.dudek71 napisał:
Bardzo spodobał mi się zestaw 3 czyli kremy na dzień dla osób w średnim wieku 40+.To kosmetyki idealne dla mnie,jakby skrojone na moje potrzeby.Takich produktów szukam,jestem w takim wieku.Zwykle biorę w sklepie krem przeciwzmarszczkowy,bo takich 40+ nie zawsze można wyszukać.Moja cera rano i wieczorem bardzo już teraz potrzebuje specjalnych,silniejszych w działaniu kremów.Te wydają mi się ideałem-proszę o wybranie mnie.zapewne polecę kremy dalej i opowiem o nich znajomym paniom:)
08.03.2016 23:33:14 aleksandraqqq napisał:
Najbardziej spodobał mi się zestaw 2. Od dłuższego czasu szukam czegoś do mycia co nie przesuszy mojej alergicznej skóry myślę że mleczko mogło by się fajnie sprawdzić.W jednym z mleczek jest olejek więc krzywdy nie powinien mi myślę wyrządzić
09.03.2016 09:47:19 madzia0330 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4 , ponieważ właśnie zaczęłam dietę po ciąży i taki zestaw mógłby mi pomóc w osiągnięciu celu. Pomimo zrównoważonej diety przytyłam aż 30 KG. Teraz pomimo, że mam przy sobie tą słodką kruszynkę nie czuję się kobietą na tyle ile przed ciążą. Mój cel to 30 kg mniej więc zestaw 4 przy takiej zmianie dla skóry byłby dla mnie najlepszy.
09.03.2016 10:30:51 winiusia napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 4, zbliża się wiosna i będzie trzeba pokazać więcej ciałka więc wyszczuplenie po zimie wskazane :)
09.03.2016 11:00:00 miki1234 napisał:
Chcialabym przetestowac zestaw nr 1 poniewaz zbliza sie najwazniejszy dzien w moin zyciu w chciala bym oszolomic wszystkich pieknymi wlosami
09.03.2016 12:37:06 tusia555 napisał:
ZESTAW 4 - ponieważ jestem w okresie spalania mojej tkanki tłuszczowej; zbilansowana dieta + ćwiczenia. Do wakacji pozostało niewiele czasu, dlatego każda pomoc w ujędrnieniu i poprawie kondycji skóry się przyda. Prowadzę również blog poświęcony moim sposobom na piękną sylwetkę w kilka miesięcy. Kosmetyki Eveline cieszą się znakomitą opinią w internecie, dlatego bardzo chętnie przetestuje je i podzielę się opinią :)
09.03.2016 15:59:15 redziunia91 napisał:
4. Zestaw wyszczuplający-dla mnie strzał w 10 . Mam mega Wielki kompleks pod tym względem,po ciąży jestem jeszcze bardziej przybita, już od roku walcze z tym ale ja tam róźnicy niestety nie widze,może akurat ten zestaw jest mi w stanie pomóc uporać się z tym ogromnym problemem,niedługo lato chciałabym ubrać strój kąpielowy i wyjść z dzieckiem nad wodę ale jak tak będzie dalej to mogę niestety tylko pomażyć...
09.03.2016 19:01:46 Bozena Szyłańska napisał:
Po długim namyśle chętnie przetestowała bym 3.Zestaw kremów Bielenda Professional Home Expert specjalistyczny krem silnie odmładzający na dzień Lirene Folacyna Kolagenowa Odbudowa odmładzający krem do twarzy i na szyję.Jestem osobą w tzw.kwiecie wieku- mam 58 lat.Z rozmysłem wybieram kosmetyki zwłaszcza do twarzy, i jestem na etapie ciągłych poszukiwań.Ja wiem- cudów nie ma...:-)), ale chętnie sprawdzę działanie wskazanych preparatów na swojej skórze.Wszak życie zaczyna się po 50 , prawda? Jestem osobą aktywną zawodowo, uprawiam sport,świadomą swojego wieku i mam poczucie własnej wartości.Pozdrawiam.
09.03.2016 19:29:58 Czarnulka089 napisał:
Do testów chciałbym otrzymać 1. zestaw do włosów. Obecnie jestem świeżo upieczoną mamusią 3 miesięcznego szkraba i muszę przyznać , że to co dzieje się z moimi włosami po porodzie to jedna wielka katastrofa. Wcześniej były piękne, mocne i lśniące a teraz wypadają garściami. Chciałabym je trochę zregenerować i przyspieszyć wzrost by poczuć się znów piękną.
09.03.2016 21:23:50 nastyxgirl1 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 1 do pielęgnacji włosów, ponieważ są one trochę po niszczone od różnych czynników, takich jak na przykład pogoda (wiatr, deszcz) oraz prostowanie włosów. Odzywka wspomagająca porost włosów też by się przydała, ponieważ moje włosy rosną wyjątkowo wolno.
09.03.2016 22:30:42 Meg89 napisał:
Bywa, że natura utrudnia mi uzyskanie upragnionego efektu gładkiej cery- dlatego wybieram zestaw nr 3. Chcę przetestować coś nowego... musze jednak pamiętać, że moja skóra nie lubi eksperymetów. Do tego trudnego zadania muszę zaangażowac sprawdzone, zaufane marki. Bielenda i Lirene są już zaprzyjażnione z moją buzią. Chcę by wkroczyły do akcji ze zdwojoną siłą i dodały mojej buzi młodzieńczego blasku... Chcę wkroczyć w letni sezon z promienną cera i szerkim uśmiechem :)
09.03.2016 22:30:44 artystka35 napisał:
Chciałabym przetestować Zestaw wyszczuplający do pielęgnacji ciała,.Jak każda kobieta w okresie zimowym trochę zaniedbałam moją sylwetkę,ale teraz w związku nadchodzącą wiosną muszę zabrać się za siebie,Mam ponad 40 lat i moje spalanie tkanki tłuszczowej niestety kuleje,ale ja staram się tak nie poddawać prowadzę w miarę aktywny tryb życia i spalam kalorie jeżdżac na orbitreku w domu,Myślę ,że gdybym miała taki zestaw kosmetyków ujędrniających i redukującą tkankę tłuszczową na pewno pomogłyby mi uporać się z moją niedoskonałą sylwetką.
10.03.2016 12:39:27 sylwia32123 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 3. Mam ponad 40 lat i na moim ciele pojawiają się pierwsze oznaki starzenia. Źle to znoszę. Nie mogę pogodzić się z myślą, że moja skóra będzie wyglądała coraz gorzej. Myślę, że te kremy mogą mi pomóc. Jestem bardzo zdeterminowana do działania. Później chętnie podzielę się swoją opinią ze wszystkimi osobami, które znam i wiem, że będą tym zainteresowane.
10.03.2016 21:49:31 ginis napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 3. Z biegiem lat moja skóra twarzy wymaga coraz większej pielęgnacji, gdyż jest coraz mniej jędrna i elastyczna. LEkarz dermatolog zalecił, abym stosowała kosmetyki, które zawierają kolagen i które pomogą mi w odmłodzeniu mojej skóry. Jestem przeciwniczką ingerencji chirurgicznej, dlatego stawiam na kosmetyki. Do tej pory szukam tych idealnych dla mnie, dlatego chętnie przetestuję zestaw nr 3 - liczę, że to będzie zestaw idealny dla mojej twarzy i pozwoli mi odzyskać dawny wygląd :)
10.03.2016 22:57:04 boni napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2 -Zestaw nawilżający do ciała: -Eveline Cosmetics Argan + Olive kremowe mleczko nawilżająco-odżywcze - Isana Body Milk Shower&Go mleczko do ciała pod prysznic Zestaw ten zawiera kosmetyki na bazie olejku argonowego i oliwy,które ciało nawilżają i jednocześnie odżywiają nadając aksamitną gładkość i jędrność. Olej argonowy i oliwa zawiera witaminę E,która zwana jest witaminą młodości. Znam i stosuje kosmetyki firmy Isana.Są wspaniałe,zwłaszcza żele i szampony z mocznikiem.Mleczka pod prysznic jeszcze nie miałam okazji wypróbować i przetestować.Myślę,że również wspaniale myje ,nawilża i nadaje aksamitną gładkość skórze.
11.03.2016 17:16:01 Megi35 napisał:
chcialabym przetestowac zestaw nr 4 dbam o siebie i o skóre mam 43 lata i wiem jak wazne jest stosowanie takich preparatow
11.03.2016 17:44:47 izaabella20 napisał:
CHCIAŁABYM PRZESTESTOWAC ZESTAW NR 4. jestem po drugim porodzie, wzielam sie za cwiczenia, pomoglo by sie małe wsparcie :-)
12.03.2016 13:55:24 olivia82 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1 czyli Pharmaceris H odżywkę stymulującą wzrost włosów oraz Marion Hair Anti-Age serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych. Włosy, ich wygląd, sposób układania się oraz ich właściwa pielęgnacja i ochrona stanowią dla mnie priorytet, ponieważ zwracam uwagę i dbam o wygląd moich włosów każdego dnia. Moje włosy są bardzo delikatne i zasługują na uwagę i odpowiedni sposób pielęgnacji. Codziennie znajduję chwilę czasu, aby poświęcić czas swoim włosom i przyjrzeć się zmianom jakie w nich zachodzą. Staram się właściwie ochraniać włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i warunków atmosferycznych. Stosuję odpowiednie dla mojego rodzaju włosów szampony, odżywki, maski i żele, aby zapewnić moim włosom najlepsze nawilżenie, odżywienie, nadać im blask i piękny, zdrowy wygląd. Niestety stosowane przeze mnie kosmetyki do włosów nie spełniają moich oczekiwań, ponieważ moje włosy stają się coraz słabsze, są matowe, łamliwe, zniszczone i zaczynają wypadać. Struktura mojego włosa bardzo się osłabiła i każdego dnia obserwuję coraz większą ilość wypadających włosów. Jestem pewna, że te dwa nowe i rewelacyjne kosmetyki do pielęgnacji włosów sprawiłyby, że moje włosy na nowo odzyskałyby utracony blask i zdrowy wygląd, więc jak tylko przeczytałam o możliwości przetestowania tego zestawu, to od razu pomyślałam, że są to kosmetyki stworzone dla moich włosów. Pharmaceris H - odżywka stymulującą wzrost włosów sprawiłaby, że na mojej głowie pojawiłyby się nowe, zdrowe włosy, a Marion Hair Anti-Age - serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych odbudowałoby moje włosy, odpowiednio je wzmocniło i nawilżyło, przez co poczułabym się stuprocentową kobietą. Dlatego w imieniu swoim i moich włosów bardzo proszę o umożliwienie przetestowania mi tych dwóch nowych, wspaniałych kosmetyków.
12.03.2016 17:51:50 alamirka napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2. Moja skóra po zimie jest odwodniona, sucha i szorstka. Bardzo przyda jej się porządna dawka nawilżenia i regeneracji. Kusi mnie ten zestaw.
13.03.2016 12:10:05 skarb napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 - Pharmaceris H odżywkę stymulującą wzrost włosów i Marion Hair Anti-Age serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych. Po zimie kondycja moich włosów jest przerażająca. Są one bardzo osłabione, wypadają i nie przypominają dawnego wyglądu. Potrzebują one intensywnej regeneracji, wzmocnienia i odżywienia. Chciałabym się przekonać, jak działa Pharmaceris H odżywka stymulująca wzrost włosów, czy jest w stanie pokonać moje problemy z włosami. Włosy są moją wizytówką, jednak bez odpowiednich kosmetyków pielęgnujących, są powodem do zmartwień. Niepokoi mnie ich stan, to że nadmiernie wypadają, są matowe, widocznie osłabione. Warunki klimatyczne i domowe ogrzewanie uszkadzają jeszcze bardziej włosy, dlatego chcę przetestować na nich Marion Hair Anti-Age serum odmładzające do włosów osłabionych i zniszczonych. Mimo systematycznej pielęgnacji kondycja włosów nie polepszyła się, może je niewłaściwie pielęgnuję. Może zestaw nr 1 to jest to, czego moje włosy teraz potrzebują – ochrony, odżywienia i widocznej poprawy.
13.03.2016 12:42:25 MariLe napisał:
Witam...:)Fajnie by było przetestować Zestaw nr3. Znane firmy a jednak tego jeszcze nie stosowałam. Mam cerę dosyć problematyczną więc większość kosmetyków które kupuję jest dla mnie WIELKIM wyzwanie ... Zaprzyjaźnimy się czy będzie to krótkotrwała znajomość ? Takim zestaw jeszcze nie gościł w mojej kosmetyczce choć niektóre kosmetyki tych firm stosowałam i nawet polubiliśmy się...Pozdrawiam
13.03.2016 12:50:00 elotta napisał:
Wybieram zestaw numer 1, ponieważ wciąż walczę o tytuł... Roszpunki ;) mam już dość długie włosy, ale wciąż nie tak długie jak marzę. Odżywka stymulująca wzrost włosów mogłaby ułatwić mi proces zapuszczania. A skoro, jak wspomniałam, wciąż je zapuszczam, część moich włosów jest już dość stara, więc i odmłodzenie by im się przydało :)
13.03.2016 14:55:59 b___b napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ skóra mojego całego ciała, jej wygląd oraz właściwa pielęgnacja i ochrona są dla mnie bardzo ważne. Moja skóra jest bardzo delikatna i zasługuje na uwagę i odpowiedni sposób pielęgnacji. Staram się właściwie ochraniać skórę mojego ciała przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i warunków atmosferycznych. Stosuję odpowiednie dla mojego rodzaju skóry balsamy, mleczka, olejki, żele pod prysznic i płyny do kąpieli, aby zapewnić jej najlepsze nawilżenie, odżywienie oraz nadać jej piękny i zdrowy wygląd. Jednak ostatnio moja skóra staje się coraz bardziej sucha, nie jest odpowiednio jędrna i pojawia się na niej pomarańczowa skórka, co sprawia, że skóra mojego ciała bardzo źle wygląda. Jestem pewna, że te dwa nowe kosmetyki do pielęgnacji skóry całego ciała sprawiłyby, że na nowo odzyskałaby ona utracone nawilżenie i zdrowy wygląd. Eveline Cosmetics Argan + Olive kremowe mleczko nawilżająco-odżywcze odbudowałoby skórę mojego ciała, odpowiednio ją nawilżyło i ujędrniło i nadało jej piękny i zdrowy wygląd, a Isana Body Milk Shower&Go mleczko do ciała pod prysznic sprawiłoby, że higiena mojego ciała byłaby dla mnie przyjemnością, a taki poranny prysznic z użyciem tego mleczka odżywiłby moją skórę i dodałby mi energii na cały dzień.
13.03.2016 16:31:11 szpachela napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Podjęłam walkę ze swoimi kilogramami i odnotowałam pierwszy spadek wagi z czego jestem bardzo dumna! :) Zdaję sobie sprawę z tego, że latami wypracowane niedoskonałości, nie znikną w jeden miesiąc. Zdrowo się odżywiam, uprawiam sport, ale potrzebuję sprzymierzeńca, który wygładzi moją skórę i będzie pomocny w jej modelowaniu :) Z kosmetykami od Eveline Cosmetics mogłabym szybciej uzyskać zamierzony efekt :)
13.03.2016 17:57:09 izka197 napisał:
Najbardziej chciałabym przetestować zestaw nr 2: Eveline kremowe mleczko nawilżająco odżywcze oraz Isana mleczko do ciała pod prysznic, ponieważ codzienny prysznic to moje małe domowe spa, dzięki odpowiednim kosmetykom mogę się zrelaksować pod prysznicem wieczorem po ciężkim dniu, rozpieścić zmysły dzięki odpowiednim kosmetykom i poczuć się odprężona, nadać skórze miękkość i delikatność, poczuć się pewnie i kobieco, przez co każdy wieczorny prysznic i domowe SPA dawałoby mi siłę na stawianie czoła problemom każdego kolejnego dnia.
13.03.2016 23:18:36 nietota napisał:
Długie włosy noszę od... hmm.. odkąd pamiętam. Od zawsze były moim znakiem rozpoznawczym i wywoływały podziw. Lata mijają, a ja tak przyzwyczaiłam się do długiego, jasnego warkocza, że nijak nie chcę z niego rezygnować, mimo, że z wiekiem kosmyki są nieco bardziej osłabione i przerzedzone. Traktuję swoje włosy jak przyjaciela, którego stratę przeżywałabym bardzo mocno. Dlatego tez pragnę temu zapobiec i zadbać - wraz z zestawem nr 1 - o ich kondycję, zdrowie i piękno. Mogę? ;)
13.03.2016 23:40:21 olciak napisał:
Wybieram zestaw 1: Kiedy włosy pięknie wyglądają, to faceci się do mnie uśmiechają, a kobiety się za mną oglądają, na pełne blasku włosy spoglądają. I tego po serum i odżywce właśnie oczekuję, I ząbkami szczerze pobłyskuję, Bym mogła produkty przetestować I z moimi włosami po kątach się nie chować. By były miękkie w dotyku i lśniące, Zadbane, utrwalone i pachnące. By dały efekt od rana do wieczora, Bo na pokazanie piękna zawsze jest dobra pora. Pharmaceris H i serum Marion Hair Anti – Age rewelacja, Dla każdych włosów, nie tylko po wakacjach.
13.03.2016 23:49:44 stokrotka32 napisał:
3. Zestaw kremów Bielenda Professional Home Expert specjalistyczny krem silnie odmładzający na dzień Lirene Folacyna Kolagenowa Odbudowa odmładzający krem do twarzy i na szyję Zadbana i promienista skóra, to marzenie pani i pana, dlatego trzeba wiedzieć co robić, by skóra była zadbana. Taki cudowny krem mi się od dawna marzy, by o wiele lat odmłodził moją skórę twarzy. Nie chcę mieć zmarszczek, więc chcę spróbować, Krem Lirene Folacyna, by zregenerować Skórę i ją odmłodzić, By jak młódka ma co dzień sobie chodzić!!! Chciałabym, żeby taka kremu kropelka, wystarczyłaby, bym czuła się jak modelka. Dlatego wolałabym Bielenda Professional Home Expert przetestować, by znów wychodzić z domu, przed nikim twarzy nie chować, a skóra by była gładka, świeża i pełna nawilżenia, by w końcu mogła zadbana wyjść z cienia, by naturalny blask mojej skóry wydobył, każdy uśmiech dzieci, męża...wszystkich zdobył!!!!