Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XXI edycja

Data: 01.02.2016


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, dwudziestej pierwszej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana

Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

6. Wpisy można dodawać do 14 lutego 2016r. Nagrodzonych ogłosimy 15 lutego 2016r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw do higieny intymnej

  •     Lirene Lactima Duo micelarny fizjologiczny żel do higieny intymnej
  •     Marion łagodzący płyn do higieny intymnej






Zobacz także


Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXVIII edycja

Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXXI edycja

Zdrowie

Kurkumina - złoty kolor zdrowia

Zdrowie

Badania genetyczne kontra rak prostaty


 





Komentarze

02.02.2016 10:00:20 wgizicka123@op.pl napisał:
1. Zestaw do higieny intymnej Lirene Lactima Duo micelarny fizjologiczny żel do higieny intymnej Marion łagodzący płyn do higieny intymnej z chęcią bym przetestowałem i sprawdziła jak działa miceralny żel do higieny intymnej bo dużo dobrych rzeczy o tym produkcję slyszalam
02.02.2016 10:08:32 milencia715 napisał:
Ja z chęcią przetestowalabym zestaw nr 4 mojej skórze przydałaby sie taka kuracja odswiezajaco pielegnujaca używam różnych kosmetyków do twarzy jednak nie jestem z nich zadowolona nie przynosza takich efektów jak bym chciała wiec czemu nie spróbować czegos nowego
02.02.2016 10:14:38 pinknails napisał:
Wybieram zestaw nr 4 ponieważ skóra mojej twarzy jest bardzo problematyczna. Ciągle niedoskonałości towarzyszące przy suchej skórze policzków ale i tłustej w strefie T. Do tej pory testowałam kosmetyki innej firmy jednak bez efektów. Chętnie wypróbuje Iwostin- słyszałam dobre opinie. A bielenda jest ulubieńcem mojej mamy więc może stała by się tez moim.
02.02.2016 10:17:15 monisskaaaa napisał:
Bardzo chętnie przetestowała bym zestaw nr. 3 Pharmaceris T przeciwtrądzikowy krem normalizujący Floslek Arnica przeciwzmarszczkowy krem arnikowy Zrobiła bym to z miłą przyjemnością, bo na ten kremik z Pharmaceris przymierzam się już jakiś czas, gdyż moja cera daje o sobie znać w nie najlepszy sposób. A przyznam czytałam troszkę opinii i to pozytywnych więc tym bardziej za nim wodzę oczami. Byłą bym w niebo wzięta móc sprawdzić jego działanie na swojej kapryśnej buzi, bo szczerze nie wiem już co mam z nią robić. Mam wrażenie że niektóre kremy pogłębiają jej gorszy stan. I pomyśleć że był taki okres kiedy na mojej buzi nie było najmniejszego pryszczyka. Wiem że przyznawanie zestawów jest głównie osobom aktywnym, mogę obiecać poprawę, bo kurka strasznie chcę ten kremik:) Po teście ukaże się wpis na blogu.
02.02.2016 10:17:17 DariaS napisał:
Zestaw Bielenda i Iwostin to tak jak strzał w 10 !!! Uwielbiam markę Bielenda, a ten produkt jeszcze nie trafił w moje posiadanie, natomiast Iwostin to taka chęć wypróbowania. Z reguły bardzo sceptycznie podchodzę do zakupów kosmetyków do twarzy ponieważ mam cerę trądzikową i bardzoooo wrażliwą. Iwostin jest kojącym mleczkiem, z którym mogła bym się pewnie zaprzyjaźnić na dłuższy czas.
02.02.2016 10:26:50 justysformelka79 napisał:
Wybieram zestaw 2 .Moja skóra potrzebuje ratunku, szczególnie zimą.Olejek dodałby jej witamin,bo jest sucha i szara a balsam odżywił. W końcu poczułabym się pięknie i młodo.
02.02.2016 10:30:20 maja00 napisał:
Zestaw nr 1 jestem bardzo ciekawa właściwości tego zestawu i chętnie bym go przetestowała.
02.02.2016 10:59:27 gosiach napisał:
Bardzo mnie zainteresował zestaw do higieny intymnej, ponieważ jestem w ciąży i chciałabym sprawdzić , czy się sprawdzi, wygląda zachęcająco.
02.02.2016 11:06:47 agnesik napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2, bo zbliża się lato i pora zadbać o swoją skórę, zanim się ją pokaże światu :)
02.02.2016 11:48:34 elka0202 napisał:
Z ogromną przyjemnością przetestuję zestaw nr 3 . Krem przeciwtrądzikowy dla mnie, a przeciwzmarszczkowy dla mojej mamy. Wiele dobrego słyszałam o marce Pharmaceris, niestety nie było mi dane używać kosmetyków tej firmy. Mam nadzieje, że krem upora się z moimi problemami. Floslek to dla mnie nowość, ale możliwość wypróbowania ucieszy moją mamusie ;) Liczę się z jej zdaniem i na pewno przekaże mi rzetelną opinie :)
02.02.2016 11:51:51 magdalena25 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw kosmetyków nr 3, ponieważ moja skóra nie jest idealna i na co dzień borykam się trądzikiem. Nie jest on jednak mocny ale niestety widoczny. Dlatego krem przeciwtrądzikowy byłby idealny dla mojej cery a krem arnikowy wspomógł by walkę z naczynkami.
02.02.2016 11:52:37 daianka napisał:
Zestaw nr 4. Jako studentka kosmetologii wiem, że demakijaż jest podstawą wszelkich zabiegów kosmetycznych i jest najważniejszym elementem w pielęgnacji skóry. Zwykle stosuje do niego płyny micelarne, z chęcią sprawdziłabym jednak, jakie efekty przynosi olejek, ponieważ słyszałam wiele przychylnych opinii o tej formie pozbywania się makijażu (szczególnie przy suchej, wrażliwej skórze - z którą niestety sam się borykam), a nie miałam okazji jej przetestować. Jeśli chodzi o mleczka, jak dotąd żadne się u mnie nie sprawdziło, czyżby Iwostin Sensitia był pierwszym, który skradnie me serce? :-)
02.02.2016 12:01:23 vidamaravillosa napisał:
Chętnie przetestowała bym zestaw nr. 3 Pharmaceris T przeciwtrądzikowy krem normalizujący Floslek Arnica przeciwzmarszczkowy krem arnikowy, ponieważ moja jeszcze nie do końca dojrzała skóra lubi płatać mi ogromne figle z wypryskami. Niestety nie miałam okazji jeszcze przetestować tych kosmetyków, bardzo ciekawi mnie ich działania oraz konsystencja. Uwielbiam testować nowe kosmetyki i dzielić się opinią na ich temat (na forach oraz na blogu). Jeśli wygram informacja o tych kosmetykach nie zostanie tylko dla mnie - podzielę się nią z innymi kobietami niech wszyscy wiedzą jak działają owe kosmetyki.
02.02.2016 12:08:17 justynaswitaj napisał:
Wybieram zestaw nr 1 - zestaw do higieny intymnej. Po ciąży i porodzie mój atrybut kobiecości wymaga wyjątkowo subtelnej pielęgnacji.
02.02.2016 12:08:54 SalsaFogosa napisał:
Zestaw 1. Mój żel do higieny intymnej właśnie mi się kończy. Z chęcią wypróbuję ten zestaw by znaleźć jakąś alternatywę dla tego żelu który obecnie stosuję. Jestem z niego zadowolona i odkąd go stosuję nie mam żadnych problemów jednak jego cena jest dla mnie dość wysoka ( na razie jestem na etapie poszukiwania pracy). Cena kosmetyków Marion czy moje ulubione Lirene jest dla mnie do zaakceptowania dlatego jeśli będę mogła przetestować te żele i okażą się równie skuteczne jak ten co obecnie używam to będę je wychwalać pod niebiosa jak i pozostanę im wierna.
02.02.2016 12:12:46 Sylwia84 napisał:
Bardzo chciałabym wypróbować zestaw nr 1. Moja przyjaciółka jest bardzo zadowolona z płynu do higieny intymnej Lirene Lactima Duo. Mocno mi go polecała jednak nie miałam jeszcze okazji go wypróbować. Pozwólcie mi sprawdzić na własnej skórze czy przyjaciółka ma rację
02.02.2016 12:16:19 mariolcia66666 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw kremów nr 3 ponieważ jestem kosmetyczką i dobieram klientką pielęgnację domową a nie polecam czegoś czego nie sprawdziłam na sobie. Poza tym preparaty pasowałyby do mojego rodzaju cery. pozdrawiam
02.02.2016 12:29:21 ulaa68 napisał:
Z miłą chęcią przetestowałabym zestaw nr 1 :) Bardzo lubię testować różne zestawy a zestaw numer 1 ponieważ żel do higieny intymnej powoli mi się kończy :) Ale mam koleżankę która posiada płyn do higieny intymnej Lirene Lactima Duo i jest z niego bardzo zadowolona i serdecznie mi go poleca ;), nie podrażnia skóry jest wręcz bardzo przyjazny dla skóry. Bardzo chciałabym przetestować ten zestaw :)
02.02.2016 12:40:18 annkawp.pl@wp.pl napisał:
Do testowania zestawu nr 1 powinniście Państwo wybrać mnie bo : -pragnę tego jak żadna inna kobieta na świecie, - bardziej idealnej kandydatki do tego nie znajdziecie, - można we mnie wiele zmienić, - można me życie odmienić - męża znowu oczaruje - nową siebie podaruje - będę bardziej pewna i odważna - mniej dziecinna i nieco poważna - pokocham wreszcie nie tylko swą duszę - bardzo proszę raz jeszcze, te produkty wygrać muszę
02.02.2016 12:49:16 annab1 napisał:
Drodzy Państwo, czas rozpocząć urodowy spektakl pod nazwą "Zestaw nr 2 - spektakularne ujędrnienie", w którym główne role grają prawdziwe gwiazdy ze świata Beauty: Witaminowy olejek Lirene Vital Code oraz Balsam do ciała Bielenda Skin Clinic Professional. Kurtyna w górę i akcja! Akt 1. Na scenę wkracza olejek, który wciela się w rolę pogromcy oznak starzenia i zdradza sekret witalności. Ukazuje nam moc odżywienia i regeneracji ukrytą w skarbach natury, takich jak olejek Babassu, olejek z karotki i witamina E. Roztacza wizję jedwabiście gładkiej i jędrnej skóry o zdrowym kolorycie oraz niesamowitego odprężenia za sprawą zmysłowego zapachu i otulającej konsystencji. Na koniec poleca się do masażu i zbiera owacje na stojąco. Akt 2. Robi się coraz ciekawiej! Do naszej gwiazdy dołącza odżywczy balsam do ciała, który prezentuje swój popisowy numer pod nazwą "ultranawilżenie". Jego źródło upatrywane jest w bogatej formule z masłem Shea oraz zdolności do wiązania i zatrzymywania wody w naskórku. Cóż za talent i skuteczność! Prawdziwy profesjonalista. Nie bez przyczyny w środowisku zyskał ksywę "opatrunek w kremie". Czujemy to na własnej skórze - dosłownie. Nadeszła pora na aplauz! Teraz możemy cieszyć się zdrową i gładką skórą, uczuciem nawilżenia oraz miękkością, której nigdy dość. Piękna historia z happy endem.
02.02.2016 12:52:02 megi829 napisał:
Idealnym zestawem dla mnie jest Zestaw ujędrniająco-odżywczy. Dlaczego ? Uwielbiam dbać o swoje ciało, zwłaszcza że moja skóra wymaga ciągłego nawilżenia gdyż jest sucha i szorstka. Może akurat ten zestaw stanie się moim ulubionym a kosmetyki w nim zawarte staną się moimi ulubieńcami. Używałam już kosmetyków z Bielenda ale chciałabym również wypróbować firmę Lirene. Może akurat się uda :)
02.02.2016 13:00:27 czekolada21 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw ujędrniająco-odżywczy. Właśnie zaczynam przygotowania ciała do wiosna, by z początkiem ciepłych miesięcy móc bez skrępowania odsłonić trochę ciała. A podstawą jest ciało gładkie, jędrne i dobrze nawilżone.
02.02.2016 13:13:39 testowaniaczas napisał:
Wybieram zestaw do oczyszczania twarzy, gdyż ostatnio poświęcam mojej twarzy zdecydowanie za mało czasu i uczucia. Chciałabym, podarować jej oczyszczenie i ukojenie w postaci tego pięknego zestawu, aby skóra twarzy odżyła i promieniała z daleka. Bo piękna twarz to dobre samopoczucie i zdrowie.
02.02.2016 13:18:57 nyncius napisał:
Zestaw numer 1 to jest to czego potrzebuję. Nieustannie mam problemy z zapaleniem pęcherza i szukam najlepszych środków pielęgnacyjnych, które mi pomogą uchronić się przed nawrotami tych nieprzyjemnych dolegliwości.
02.02.2016 13:20:35 kingaja napisał:
Z wielką przyjemnością przetestowałabym zestaw nr.3 :-) idealny do mojej cery i potrzeb skóry. Nie testowałam nigdy kosmetyków i miło by mi było gdybym miała taką możliwość,być może to jest to czego szukam.Pozdrawiam :-)
02.02.2016 13:32:40 nastyxgirl1 napisał:
Z ogromną radością przetestuje zestaw nr 2, ponieważ moja skora jest bardzo sucha, zwłaszcza zimy. Stosowała różne balsamy i mam nadzieję, że ten zestaw byłby idealny.
02.02.2016 13:34:21 monita90 napisał:
Chcialabym przetestowac produkty z nr 2 do ciala chcialabym odzywic I naprawic skore po ciazy :-)jeszcze nieudalo mi sie przetestowac z tad nic moze tym razem
02.02.2016 13:53:27 Maja napisał:
Przetestowałabym zestaw nr. 4 ponieważ moja skóra twarzy potrzebuje oczyszczenia i regeneracji. Najbardziej skupiam się na twarzy aby wyglądała równie dobrze bez makijażu więc bardzo chciałabym wygrać taki zestaw. Z góry dziękuję :))))
02.02.2016 13:56:36 naatka1606 napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw numer 4. Moja skóra twarzy jest ostatnio w fatalnej kondycji i może odpowiednio zestawione kosmetyki oczyszczające przyniosły by efekt. A połączenie Iwostinu z Bielendą wygląda całkiem obiecująco.
02.02.2016 14:02:50 mysteryangel11 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4. Firma Iwostin jest marką, której jestem wierna od wielu lat. W szczególności polecam serię Iwostin Purritin, która jest przyjazna dla problematycznej skóry twarzy. Chciałabym skorzystać z Państwa oferty, gdyż produkt Iwostin Sensitia jest przeznaczony dla wrażliwej skóry twarzy, a moja cera, zwłaszcza zimą, potrzebuje delikatnej ochrony i pielęgnacji. Podobnie, jeśli chodzi o Argan Cleansing Face Oil od Bielendy, który ma właściwości głęboko nawilżające skórę twarzy. Są to produkty o bardzo dobrej rekomendacji, dlatego chciałabym najpierw wypróbować jak kooperują z moją cerą, nim na stałe zawitają w mojej kosmetyczce. Dodatkowo chciałabym zaznaczyć, że dokładna pielęgnacja i oczyszczanie skóry twarzy i dekoltu jest niezbędnym elementem, jeżeli chcemy cieszyć się zdrową i piękną cerą :)
02.02.2016 14:28:55 angelika.giza7@gmail napisał:
Zestaw nr 4 wygląda świetnie, chętnie przetestowałabym go, ze względu na arganowy oczyszczający olejek do twarzy. Jest to dla mnie coś nowego, a na pewno dla mojej skóry, która potrzebuje porządnego oczyszczania. Kojące mleczko, także zasługuje na uwagę - odrobina delikatności jeszcze nikomu nie zaszkodziła :)
02.02.2016 15:15:39 dominika;) napisał:
Zestaw nr 3. Chciałabym przetestować ten zestaw, ponieważ myślę, że byłby idealny do potrzeb mojej cery. O tych kosmetykach czytałam i słyszałam bardzo dużo pozytywnych opinii. Dopiero zaczynam swoją przygodę z testowaniem darmowych kosmetyków i byłoby mi bardzo miło jeśli mogłabym właśnie od Was je otrzymać. Pozdrawiam
02.02.2016 15:50:58 Nasti napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 , ponieważ moja skora potrzebuje na wczoraj totalnego odzywienia i nawilżenia. Myślę że taki zestaw byłby dobrą alternatywą do przygotowania się na wiosnę.
02.02.2016 18:03:01 joanna.wojnowska@int napisał:
Stawiam na zestaw nr 2,poniewaz mam bardzo wysuszona skore ktora potrzebuje natychmiastowego zastrzyku odzywczego i nawilzajacego.Zatem z ogromna checia przetestuje ten produkt na swojej skorze.
02.02.2016 18:34:43 SC_Hania_CS napisał:
Witam, najchętniej przetestowałabym zestaw nr 1 do higieny intymnej. Za 4 tygodnie mam planowany termin porodu i na pewno będę potrzebowała bardzo delikatnego płynu do utrzymania higieny. Tych preparatów, które Państwo proponują jeszcze nie miałam okazji wypróbować.
02.02.2016 18:57:39 misiak napisał:
Z przyjemnością przetestowałabym zestaw nr 2. Uwielbiam testować, kontrolować, sprawdzać. Staram się dbać o moje ciało, zapewniam skórze zastrzyk energii i blasku. Używam kosmetyków, które uspakajają, nastawiają do spokojnego snu, dodają witalności i blasku. Dobór odpowiednich kosmetyków do naszej skóry jest bardzo ważny. Nasza skóra jest bardzo wrażliwa i cenna. Stosując odpowiednie kosmetyki sprawiamy jej i sobie dużo przyjemności.
02.02.2016 19:14:48 Irena napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 3.Jeden krem dla mnie,drugi dla wnuczki ( którą wychowuję ).Wzajemnie będziemy sprawdzać i oceniać efekty działania.Nasze bużki baaardzo potrzebują pomocy.Co wybrać? Któż to wie?Może akurat to będzie to coś?Dowiemy się,gdy sprawdzimy. Osobiście kusi mnie zestaw nr 4,ale cóż - nie będę zachłanna.Pozdrawiam.
02.02.2016 20:58:33 Elemoisa napisał:
3. Zestaw kremów Dwa przedstawione przez Was kremy byłyby idealne dla mojej twarzy. Ostatnimi czasy mam problem z dobraniem odpowiedniego kremu, który pomógłby mi troszkę z małymi niedoskonałościami mojej skóry. A może to akurat Wasz zestaw mi podpasuje i będę go używać już na stałe? ;)
02.02.2016 21:03:05 chmurki3@vp.pl napisał:
Zestaw nr 4 do oczyszczania twarzy. Potrzebuję czołgu zamkniętego w butelce, który przejedzie po mojej twarzy raz i oczyści ją z wszelakich paprochów, brudów i oznak zmęczenia a przy okazji wypielęgnuje je niczym mleko do kąpieli prosto z wanny Kleopatry.
02.02.2016 21:23:11 iva007 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 1. do higieny intymnej,ponieważ mam non stop problem z kupnem odpowiedniego kosmetyku do higieny intymnej.
02.02.2016 21:32:57 onaszalona napisał:
Wybieram Zestaw do higieny intymnej: Lirene Lactima Duo micelarny fizjologiczny żel do higieny intymnej oraz Marion łagodzący płyn do higieny intymnej Koić i łagodzić ... hmm czy da radę Wasz Marion? A czy żel Lirene sprawi uczucie komfortu i przyjemności ? Dajcie mi szansę a na pewno Was nie zawiodę i "dogłębnie" je przetestuję ! :)
02.02.2016 21:34:12 onaszalona napisał:
Wybieram Zestaw do higieny intymnej: Lirene Lactima Duo micelarny fizjologiczny żel do higieny intymnej oraz Marion łagodzący płyn do higieny intymnej Koić i łagodzić ... hmm czy da radę Wasz Marion? A czy żel Lirene sprawi uczucie komfortu i przyjemności ? Dajcie mi szansę a na pewno Was nie zawiodę i "dogłębnie" je przetestuję ! :)
02.02.2016 21:47:40 KasiaOror napisał:
Zestaw Nr 1 - Spośród zaprezentowanych zestawów moje największe zainteresowanie wzbudził zestaw z produktami do higieny intymnej, ponieważ dbanie o okolice intymne jest dla mnie równie ważne, jak o każdą inną część mojego ciała. Nie jest to dla mnie tylko element pielęgnacji, a troska o własne zdrowie i komfort. O produktach z zestawu czytałam wiele pozytywnych opinii, teraz chciałabym na własnej skórze móc je przetestować.
02.02.2016 22:20:21 marta0778 napisał:
wybieram zestaw nr 3 Pharmaceris T przeciwtrądzikowy krem normalizujący Floslek Arnica przeciwzmarszczkowy krem arnikowy, może w końcu on pomoże mi ujarzmić moją świecącą jak żarówka cerze.
02.02.2016 22:47:08 perpetua88 napisał:
Zdecydowanie nr4! Moja skóra jest bardzo sucha, delikatna, więc kojące mleczko bardzo mi pomoże. A olejek arganowy uwielbiam, wiem jakie ma niesamowite właściwości. Jest niezwykle bogaty w niezbędne kwasy tłuszczowe oraz witaminę E, stąd jego działanie na cerę obejmuje wszystko od walki z suchością i szorstkością, po blizny, zmarszczki, czyli wszystko to z czym sie borykam od dawna.
02.02.2016 22:48:43 ilonam699 napisał:
Wybieram zestaw nr.2 . Zestaw ujędrniająco-odżywczy: Lirene Vital Code ujędrniający witaminowy olejek i Bielenda Skin Clinic Professional odżywczy balsam do ciała.Bardzo chciałabym przetestować balsam do ciała Bilenda ponieważ bardzo dużo dobrego słyszałam o tym produkcie i dlatego chciałabym sprawdzić to na mojej skórze! :-)
02.02.2016 23:30:09 dalana napisał:
Zdaję sobie sprawę z tego,że moje części intymne wymagają szczególnej pielęgnacji,opieki i troski.Zestaw nr 1 czyli,żel do higieny intymnej Lirene i płyn do higieny intymnej Marion ,obydwa zapewniające odpowiednią ochronę przeciwgrzybiczną i zapobiegające wysuszeniu i podrażnieniu śluzówki to coś dla mnie.Jestem kobietą aktywną i na co dzień potrzebuję skutecznej pielęgnacji i długotrwałego odświeżenia okolic intymnych.Zestaw ten to dla mnie idealne i skuteczne rozwiązanie,chciałabym go przetestować,aby poczuć się komfortowo przez cały dzień.
02.02.2016 23:40:24 krojepomidory napisał:
Wybieram oczyszczający zestaw do twarzy, bo czysta i gładka skóra mi się marzy. Chcę by była doskonale oczyszczona, od zanieczyszczeń dnia codziennego wybawiona. Pozwoli to należycie zadbać o moją skórę, tak,by rozświetlała nawet dni ponure. Gdy będzie dobrze oczyszczona, każda krostka będzie odstraszona!
02.02.2016 23:48:20 marlena3280 napisał:
Wybieram zestaw 1.Higiena intymna jest dla mnie na pierwszym miejscu.Moge uzywac jedynie takich produktow gdyz inne powoduja u mnie podraznienia.Zazwyczaj kupuje ten sam produkt bo jestem jego pewna,ale chetnie bym przetestowala inne aby w przyszlosci miec wieksza mozliwosc wyboru.
03.02.2016 00:35:16 Joleczkaaa91 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ ważna jest dla mnie higiena miejsc intymnych, dlatego chętnie przetestuję żel i płyn do higieny intymnej, zwłaszcza, że jeszcze nie używałam kosmetyków z tej firmy.
03.02.2016 07:44:42 *ania* napisał:
Ogromną radość sprawiłaby mi nagroda nr 3 - Zestaw kremów, ponieważ ten zestaw to idealne połączenie dla moich problemów... na mojej twarzy pojawiły się pierwsze widoczne zmarszczki, a jeszcze nie zapomniał o mnie również trądzik ...
03.02.2016 09:21:59 lovedreams@wp.pl napisał:
Witam :) dla mnie idealny zestaw to nr 4 - dwa produkty, do oczyszczania i ukojenia dla mojej skóry, ponieważ po każdym umyciu twarzy jakimkolwiek produktem mam efekt maski i chciałabym znaleźć wreszcie ten właściwy, bo jak do tej pory niestety nie było mi dane :) Moja twarz byłaby oczyszczona i ukojona bez efektu maski, marzenie! :) A wiadomo, że jeśli się uśmiecham efekt maski jest jeszcze bardziej odczuwalny, ponieważ skóra pracuje. A kto by chciał czuć dyskomfort przy tak cudownym momencie jak uśmiech? :)))
03.02.2016 10:25:33 singingmama napisał:
Jako 31-letnia kobieta, która ma za sobą 16-nasto letni związek z trądzikiem, bardzo chętnie wypróbowałabym krem Pharmaceris, poszukuję od lat kremu, który pasowałby do mojej styranej pryszczami cery i na razie bez pozytywnych rezultatów. Z kolei moja koleżanka ma problemy z cerą naczynkową, więc jedną przesyłką uszczęśliwilibyście dwie kobitki :) Krótko mówiąc, poproszę ślicznie o zestaw numer 3 :)
03.02.2016 10:39:24 stokrotka1989 napisał:
Chciałabym, żeby w mojej łazience znalazły się kosmetyki z zestawu nr 2 :) Dlaczego? :) Balsam pomoże mojej skórze przetrwać ostatnie tygodnie zimy, a olejek przygotuje ją na zbliżające się wakacyjne miesiące. I jest jeszcze jeden istotny argument ukryty w słowie "ujędrniający". Sprężysta skóra to moja ambicja ;) a żeby nie było, że myślę tylko o sobie, obiecuję, że zestaw położę w widocznym miejscu, żeby również moja siostra mogła skorzystać z dobrodziejstw Lirene i Bielendy :)
03.02.2016 12:13:16 olka.szm napisał:
Zestaw 4,ponieważ caly czas szukam odpowiednich kosmetyków czyszczących i pielęgnujących skóre
03.02.2016 12:26:09 ola1977 napisał:
Ja chętnie przetestuję zestaw nr 4, jestem mamą 10 tygodniowej Zosi i niestety brak mi czasu na dbanie o siebie a uwielbiam tzw. chwile luksusu :)
03.02.2016 12:35:57 onlyme30 napisał:
Zdecydowanie wybieram zestaw nr 1, gdyż cenię sobie skuteczną i delikatną pielęgnację intymnych miejsc. chciałabym móc zadbać o swoją kobiecość i nie wystawiać jej na niepotrzebne infekcje. Z takim zestawem czułabym się piękna i należycie chroniona.
03.02.2016 13:35:48 anias88 napisał:
Dlaczego ja? bo.... Gdy zobaczę na stole nowe kosmetyki, będę się czuła jak złapana we wnyki. Drżącymi rękami pudełko otwieram i na kolor specyfiku nieśmiało spozieram. Sprawdzam jego gęstość, zapach i wchłanianie, bo kocham nadzwyczaj to nowe doznanie. Nowych kosmetyków pokochałam dotyk, bo bycie testerką wciąga jak narkotyk. Najnowszy kosmetyk mentalność mą zmienia, nabieram krem na palec czując dreszcz podniecenia. Lubię je testować, kocham to uczucie, gdy do rąk dostaję nowość w pierwszym rzucie. Wszyscy mi zazdroszczą, niby gratulują, ale w duchu na mnie spode łba zezują. Lecz ja się nie przejmuję zazdrosnymi minami, tylko chcę się dzielić moimi opiniami. Lubię pomóc kobietom wybrać wodę lub kremik, niech dzięki temu ich skóra się zmieni. Więc chcę dostać te cuda, dajcie mi je koniecznie, a ja recenzję o nich na blogu spiszę grzecznie. Może ma opinia trafi na salony, może dzięki mnie firma zarobi miliony? :) Testy kosmetyków to moje marzenie, kocham je bardzo, kocham je szalenie! Więc bardzo Was proszę, nie odmawiajcie, tylko zestaw 4 do oczyszczania twarzy mi do testów dajcie! :)
03.02.2016 13:37:19 piegusek6 napisał:
Podoba mi się zestaw nr 4 do oczyszczania twarzy. Warto dbać o naszą cerę i systematycznie ją oczyszczać.. Lubię testować nowe kosmetyki, tych jeszcze nie miałam szansy sprawdzić.. Poza tym lubię pisać recenzje testowanych kosmetyków na swoim małym blogu :)
03.02.2016 15:26:35 marzena72 napisał:
Zauroczona jestem zestawem nr 2. Zaweira same dobroczynne produkty dla naszego ciała.. Witaminki, masło shea. Aż przyjemnie się to czyta, a jeszcze przyjemniej używa zapewne.. Uwielbiam jak każda kobieta stosować kremy, balsamy do ciała, które poprawiają naszą kondycję.
03.02.2016 15:40:20 AniaG302 napisał:
Z chęcią przetestuje zestaw nr1 do higieny intymnej.Po trzech ciążach zwracam szczególną uwagę na korzystanie z delikatnych i odpowiednich kosmetyków zwłaszcza w tej dziedzinie
03.02.2016 16:50:16 balladyna176 napisał:
Najciekawszym zestawem dla mnie jest zestaw nr 2. Po kąpieli konieczna jest pielęgnacja ciała balsamem bądź olejkiem. Skóra jest wtedy nawilżona, gładka oraz napięta. Niestety zmagam się z suchą i zwiotczałą skórą, która potrzebuje odpowiedniego odżywienia i ujędrnienia, dlatego kosmetyki w tym zestawie są idealne do moich potrzeb!
03.02.2016 19:34:07 justi24 napisał:
Chcę testować zestaw kremów ponieważ to coś dla mnie. Mam problemy z trądzikiem i ciężko mi z nim walczyć możne taki wspaniały krem pomógł by mi zmniejszyć niedoskonałości. Natomiast krem przeciwzmarszczkowy w moim wieku na pewno poprawił by stan mojej cery, nadał by jej blasku i wygładził zmarszczki.
03.02.2016 19:36:54 Olcia89 napisał:
Marzyłabym o zestawie nr 4, ponieważ chciałabym uzyskać zdrowy, piękny i promienny wyraz twarzy bez nakladania tony makijażu. Ponad to przy małym dziecku nie mam ostatnio zbyt wiele czasu dla siebie i swojej skóry, więc na pewno byłaby to dla mnie miła odmiana i regeneracja:)
03.02.2016 19:48:03 patucha557 napisał:
Wybieram zestaw nr 4, bo oczyszczanie cery to podstawa pielęgnacji. Każda kobieta jest piękna jeśli jej cera jest piękna, bez śladu niedoskonałości, które przytrafiają się nie tylko nastolatkom, ale występują w każdym wieku :)
03.02.2016 20:34:43 madzia0910 napisał:
Wybieram zestaw nr. 1 ponieważ po okresie porodu szczególnie muszę dbać o swoje miejsce intymne. Szukam produktów które nie będzie zagrażało tych miejsc na podrażnienia i infekcje dlatego z miła ochotą przetestuje wasz produkt
03.02.2016 22:10:17 brendi napisał:
Kosmetyki go higieny intymnej często są niesłusznie pomijane podczas codziennej pielęgnacji. Łagodzą podrażnienia, zapewniają prawidłową higienę, chronią i niwelują wszelkie bakteryjne dolegliwości. Substancje zapachowe oraz ph wielu produktów czyszczących takich jak mydło, żele mogą podrażniać i osłabiać naturalną barierę ochronną stref intymnych. Zestaw nr 1 to doskonała propozycja dla mnie. Zbilansowane składniki i brak substancji drażniących zapewni mi odpowiednią pielęgnację oraz higienę. Będąc w częstym ruchu potrzebuję skutecznego produktu, który zapewni mi komfort. Zestaw urzekł mnie delikatnością i naturalnymi składnikami. Ekstrakty z roślin, kwas mlekowy i brak barwników, mydła to fantastyczna propozycja dla kobiet w każdym wieku. Żel i płyn zapowiada się obiecująco! Jestem pełna pozytywnych odczuć, co do ich działania. Ciekawi mnie ich konsystencja i efekty. Oczywiście doceniam dbałość o potrzeby wszystkich kobiet i z przyjemnością przyjęłabym je w szereg mojej codziennej pielęgnacji. Zależy mi aby moja strefa intymności była nawilżona, odświeżona i chroniona. Częste wycieczki rowerowe czy przebywanie poza domem może wywoływać dyskomfort – z tymi produktami będę czuć się rześko i wspaniale każdego dnia nie zależnie od tego co robię…
04.02.2016 08:39:10 airad25 napisał:
Moja skóra od dawna woła o ujędrnienie i dobre nawilżenie.Po dwóch porodach straciła swoją jędrność i elastyczność.Marzę by wróciła do formy sprzed ciąży.Chciałabym cieszyć się ładnym jej wyglądem.Póki co nie mogę na nią patrzeć. Dodatkowo jest tak wysuszona mimo iż codziennie wcieram balsam.Widzę,że straciła swój kolor,swędzi,jest niemiła w dotyku.Potrzebuje natychmiastowego odżywienia. Dlatego chętnie sprawdziłabym zestaw nr 2
04.02.2016 08:47:10 d.szulc18 napisał:
Dobry demakijaż to podstawa, On kondycję cery mojej poprawia. może nie idealną cerę mam, ale trzeba przyznać że bardzo o nią dbam ! Co dzień ,rano i wieczorem nie spędzam czasu przed telewizorem lecz łazienkę "okupuje" bo demakijaż wykonuję. Demakijaż to podstawa i priorytetowa sprawa. Po nim kosmetyki lepiej się wchłaniają I znacznie lepiej na mą cerę działają. Najpierw mleczko aplikuje potem oczami się zajmuje. Poprzez wacika z płynem micelarnym przyłożenie. Pod żadnym pozorem nie wolno pocierać, Bo wtedy okolica oka zmarszczek zacznie nabierać. Gdy płatek już czystością świeci mleczko z twarzy zmywam a świeżą "partią" dekolt i szyje pokrywam . Następnie na całą twarz żel aplikuję I długo go w mą cerę dłonią wmasowuję. Nie zapominam o dokładnym spłukaniu, Co zapobiega porów zatykaniu. Potem skórę Tonizuje i moim ulubionym kremem kremuje Dwa razy w tygodniu peelingi stosuję I nimi mej cery koloryt wyrównuję. Twarz doskonale czystą doceni każdy esteta! Tak co dzień swoją twarz powinna traktować kobieta. Zestaw 4
04.02.2016 13:21:00 arlettax napisał:
Jestem chętna, aby przetestować zestaw nr 2. Moje ciało po zimie potrzebuje solidnego odżywienia, co może dać mu Bielenda Skin Clinic Professional odżywczy balsam do ciała. Mam na uwadze również to, że niedługo wiosna i lato, więc pragnę przygotować swoje ciało, aby bez skrępowania pokazać je zadbane na plaży. Także chętnie przetestuję Lirene Vital Code ujędrniający witaminowy olejek, aby wspomógł mnie w walce z niedoskonałościami mojej skóry.
04.02.2016 14:10:42 youstyna33 napisał:
Zestaw numer 3 Dlaczego? Hmmmm.. Jak kobieta ma przekonać kobietę, że lubi stosować=testować kosmetyki? To tak naturalne jak oddychanie. Taką już mamy naturę, trochę próżną ale cóż. Niech mi tylko któraś powie ,że nie lubi się podobać to.........nie uwierzę. W dzisiejszych czasach dobrze zaopatrzona kosmetyczka to podstawa. Trochę tych tubek i butelek w niej jest ale przecież wszystko jest nam potrzebne i niezbędne. Bo przecież osobno mamy krem do twarzy, pod oczy, do dekoltu, do biustu, na obwisłe ramiona, na wyszczuplenie brzuszka, na ujędrnienie pupy, chłodzący do pięt itp. itd. Że też jeszcze nie ma osobnego kremu do płatków uszu. Tak czy siak każdy centymetr naszego ciała musi być zadbany. Pragnie tego nie tylko nasza natura ale i presja otoczenia. Dziś pięćdziesięciolatka wygląda jak trzydziestolatka. A ile w to wysiłku włożyła wie tylko ona. I tak pędzimy w pogoni za ideałem: za szczupłą sylwetką, za gładką buzią. A że akurat zachęcacie do testu kremu z serii, której akurat używam, to też na plus. I uczestniczę w tej gonitwie i testuję , by choć "nie odbiegać od normy" :) Bo "wyględni" mają w życiu łatwiej......
04.02.2016 16:09:49 Just napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 – olejek Lirene i balsam do ciała Bielenda, ponieważ moja skóra przez warunki atmosferyczne i antybiotykoterapię jest bardzo sucha i podrażniona. Nigdy nie stosowałam do nawilżania ciała olejku, dlatego jestem bardzo ciekawa jak wypada na tle balsamów i chętnie bym się o tym przekonała na własnej skórze. Wyobrażam sobie jak wychodzę z pachnącej kąpieli z maseczką na twarzy, smaruję się olejkiem lub balsamem do ciała, zawijam w puchaty szlafrok, kładę na łóżku i rozkoszuję się swoim małym domowym spa. Czuję fantastyczny zapach olejku do ciała i przenoszę się do krainy przyjemności i odpoczynku, a witaminy zawarte w składzie olejku sprawiają, że moje ciało staje się gładkie i odżywione. Zestaw numer dwa pozwoli mi na odrobinę przyjemności i relaksu podczas tych pochmurnych i nieprzyjemnych dni.
04.02.2016 17:09:28 Vica napisał:
Wybieram zestaw 1. Moja skóra jest (niestety) bardzo wrażliwa i bardzo trudno dobrać mi kosmetyki, które nie podrażnią, a pomogą. Problem ten uwidacznia się wyraźnie, gdy chodzi o higienę intymną. Z dużą chęcią spróbowałabym obydwu produktów z zestawu 1 z nadzieją, że już przy nich zostanę.
04.02.2016 18:21:16 urwisydwa napisał:
Z chęcią bym przetestowała zestaw numer 2. Po dwoch ciażach moja skora pozostawia wiele do zyczenia. Chcialabym ja ujedrnic i nawilzyc. Chcialabym polepszyc jej kondycje przed nadchodzaca wiosna i latem, zeby sprawiala wrazenie odzywionej i zadbanej, a ja nke mialabym problemu wlozyc kostiumu kapielowego.
04.02.2016 20:56:14 Nastasia napisał:
Wybieram zestaw kremów (numer 3).Ponieważ myślę, że to idealny zestaw do potrzeb mojej cery, juz od dawna chcialabym sprobowac kremik Pharmaceris ,czytałam bardzo dużo pozytywnych opinii o tym kremie. A krem Floslek Arnica naprawde widze po raz pierwszy i z wielka chęcią go sprobowalabym. Ja tylko zaczynam swoją przygodę z testowaniem kosmetyków i prowadzam swojego beauty bloga na YouTube gdie pry pomocy swoich opinie pomagam kobietam wybrac dla siebie kosmetyki ktori jak najbardziej jej by pasowali Baaaaardzo chialabym jeśli mogłabym właśnie od Was je otrzymać.
04.02.2016 22:15:18 aggies napisał:
Bardzo chętnie przetestowałabym zestaw kosmetyków nr.2 ponieważ jestem osobą która jest w trakcie gubienia zbędnych kilogramów i ciężkich ćwiczeń które osłabiają moją skórę. Bardzo staram się o to aby była ona jędrna i napięta a do tego potrzebuję właśnie takich kosmetyków.
05.02.2016 11:30:34 nietypowa1 napisał:
chętnie bym wypróbowała zestaw do higieny intymnej jestem ciekawa tych płynów a dlaczego ja bo jestem ciekawa nowości i uwielbiam dzielić się opinią pewnie i tak się nie uda ale liczy się dobra zabawa :)
05.02.2016 12:47:49 Joannawery napisał:
bardzo chcilabym przetestowac zestaw nr4 Zestaw do oczyszczania twarzy Iwostin Sensitia Kojące mleczko do twarzy Bielenda Argan Cleansing Face Oil arganowy oczyszczający olejek do twarzy poniewaz moja twarz jest ostatnio przemeczona przez te kosmetyki napewno zrobilaby sie prominna i ladnie wygladajaca a testowanie kosmetykow bedzie mila odmiana od codziennych obowiazkow i dzieci.
05.02.2016 17:29:04 wiola2016@wp.pl napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4 do oczyszczania twarzy, a zwłaszcza olejek z Bielendy wydaje mi się intrygującym produktem. Nie sądziłam, że olejek może oczyszczać twarz, dlatego chętnie sprawdziłabym jego działanie na mojej skórze mieszanej. W zimowe dni moja cera ciągle jest narażona na duże wahania temperatury i długi pobyt w klimatyzowanych pomieszczeniach. Myślę więc, że kojące mleczko do twarzy Iwostin pozwoliłoby mojej skórze odpocząć po każdym ciężkim dniu, tak jak mi pozwala wypocząć sen :)
06.02.2016 13:18:19 Malinka12 napisał:
Z chęcią przetestowałabym zestaw 3,czyli Zestaw kremów (Pharmaceris T przeciwtrądzikowy krem normalizujący, Floslek Arnica przeciwzmarszczkowy krem arnikowy). Kosmetyki przydały by mi się do dbania o skórę twarzy,borykam się z uporczywym trądzikiem,którego chętnie bym się pozbyła.
06.02.2016 14:38:57 afroolimpia napisał:
Z przyjemnością przetestowałabym zestaw numer 4 ze względu na to, iż wszystkie moje preparaty do oczyszczania twarzy skończyły się i przymierzam się kupić coś nowego. Z miłą chęcią wypróbowałabym te produkty i przekonała się, czy dobrze sprawdzą się na mojej cerze. Aktualnie jest ona okropna, a wynika to z tego, że trochę ćwiczę. Godziny biegania po boisku robią swoje i moja cera wieczorem potrzebuje odetchnąć. Nie mówiąc już o mrozach i wietrze poprzez które jest wysuszona, a także tłusta. Do tego przyłącza się też wiek dojrzewania i wiele nieprzyjemnych niespodzianek na twarzy. Dlatego przydałby mi się jakiś cudowny specyfik na moją cerę. Mam nadzieję, że znajdę produkt, który zagości na dłużej i będzie skuteczny. : )
07.02.2016 11:41:05 Emillly@interia.pl napisał:
Chętnie przetestuję zestaw do higieny intymnej ponieważ pielęgnacja okolic intymnych to najważniejszy punkt mojej codziennej toalety. Lubię płyny skuteczne, eliminujące podrażnienia, z kwasami mlekowymi, bez dodatku mydła, o neutralnym ph. Jest cudownie gdy ładnie pachną, mają aksamitną konsystencje i delikatnie się pienią. Zawsze jestem ciekawa polskich produktów kosmetycznych i preferuję je w codziennych zakupach. Uważam, że są bardzo innowacyjne i jakościowo nie odbiegają od kosmetyków produkcji innych wiodących, zagranicznych koncernów kosmetycznych. Chętnie poznam te nowości, sygnowane polskimi markami: Marion oraz Lirene i przekonam się o ich pozytywnych właściwościach i działaniu.
07.02.2016 20:59:05 joanna880328 napisał:
Wybieram nagrodę nr 3. Zestaw kremów, bo nie będę owijać w bawełnę, że mam idealną cerę, wręcz przeciwnie. Trądzik gości na mej twarzy, a co dopiero jak dojdą zmarszczki, to już jakiś masakryczny duet. Z chęcią podejmę się tej walki.
07.02.2016 21:07:30 kasieqqqq napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. - ujędrniająco-odżywczy, aby móc ujędrnić i odżywić swoje ciało po zimie. Nigdy nie stosowałam olejków do ciała, więc chciałabym również odkryć zalety ich aplikacji i działania. Lirene Vital Code ujędrniający witaminowy olejek pomógłby mi przywrócić jędrność przede wszystkim zaniedbanym nogom, na których pojawił się cellulit, a dzięki odżywczemu balsamowi Bielenda Skin Clinic Professional dostarczyła swojej skórze wartościowych składników i mocy nawilżenia.
08.02.2016 12:36:58 elittore napisał:
Zestaw nr 4 chciałabym przetestować, gdyż nowości kosmetyczne lubię próbować. Mam wrażliwą cerę wymagającą delikatnego oczyszczenia, w mleczku Iwostin szukam więc ukojenia. Ciekawi mnie też olejek arganowy do oczyszczania twarzy, mam nadzieję, że będę miała po nim cerę jaka mi się marzy.
08.02.2016 23:12:03 kckc napisał:
Chciałabym otworzyć drzwi listonoszowi, który przyniesie mi paczkę z zestawem nr 4, żebym mogła precyzyjnie zmyć makijaż z twarzy i dodatkowo rozpieścić moją skórę, którą swojego czasu zaniedbałam.
09.02.2016 14:04:30 kasia21133 napisał:
Każdego dnia zwłaszcza po kąpieli, kiedy moja skóra jest sucha niczym szczotka patrzę na swoje kosmetyki i ze łzami w oczach zastanawiam się, który kosmetyk wybrać, aby zapewnić mojej skórze 100% nawilżenia, odżywienia i ujędrnienia. Niestety nie mam w śród swoich kosmetyków produktu, który spowodowałby aby moa skóra tętniła życiem a ja humorem. Zapewne jak każda kobieta szukam złotego środka, aby dać swojemu ciało to co najlepsze. wybrałam zestaw nr 2, zestaw ujędrniająco odżywczy, bo na chwilę obecna potrzebuję takiego zestawu do mojego SOS dla skóry. Nie znam olejku witaminowego Lirene Vital, ani nigdy nie miałam w zasięgu swojej dłoni balsamu Bielenda i to mnie motywuje, aby podjąć próbę dzięki Wam w walce z nadmiernym wysuszeniem i brakiem jędrności mojej skóry. Wiem z doświadczenia, że kto nie pyta nie błądzi, kto nie wypróbuje ten nie może się wypowiadać, a ja chce pomóc sobie i jeżeli uda mi się pomóc samej sobie może pomogę dzięki Wam innej osobie, a wdzięczność i radość ze znalezienia złotego środka będzie przeogromna.
09.02.2016 14:23:40 madame b napisał:
Zestaw nr. 3 byłby dla mnie idealny. Pasuje do rodzaju mojej skóry, a nadal szukam kosmetyku idealnego. Chętnie testuje nowości, lubię się też nimi dzielić na moim blogu.
09.02.2016 18:02:50 nastyxgirl1 napisał:
Zestaw do oczyszczenia twarzy chętnie bym przetestowała. Są różne kremy, żele i toniki do twarzy, ale jak wiadomo nie każdy jest idealny dla każdego rodzaju skóry. Jestem osobą poszukującą tego idealnego kosmetyki. Używałam wiele z takich kosmetyków, ale nie trafilam na ten odpowiedni. Mam nadzieje, iż będę mogła przetestować ten zestaw i, że to on okaże się tym odpowiednim, idealnym.
09.02.2016 20:07:54 martunia915 napisał:
N - najbardziej chciałabym przetestować zestaw oczyszczający R - różnych kosmetyków już próbowałam, lecz w żadnym się nie zakochałam C - cudów nie zdziałały i twarzy zbytnio nie oczyszczały Z - zatem może na 14 lutego zdobędę coś miłości wartego? T - takie kosmetyki, które po przetestowaniu, na stałe zostaną w moim posiadaniu E - ewidentnie zdobędą moje zaufanie i nie będę miała pokusy na ich zdradzanie R - razem pokonamy problemy, cera będzie czysta bez żadnej ściemy Y - you and you, Iwostin, Bielenda - I love you!
09.02.2016 22:04:13 j.dudek71 napisał:
Najbardziej spodobał mi się zestaw 2 czyli olejek do ciała oraz balsam.Takie kosmetyki bardzo lubię i chętnie sprawdzę ich działanie na sobie.Olejki mają fajną konsystencję,a skóra po użyciu jest aksamitna i bardzo gładka.Balsam zapewne spodobał by się mojej córce i pewnie jej bym go podarowała jako niespodziankę:)
09.02.2016 22:35:03 anerii napisał:
ZESTAW NR 1..,gdy ma się już 50+ to taki "zestaw kosmetyczny",który zadba o mój "intymny mały świat" jest niezbędny w codziennym życiu.
10.02.2016 10:20:29 Hiranandani napisał:
Dzien dobry, z checia przetestowalabym zestaw nr 1, zestaw plynow do higieny intymnej. Interesuje mnie ich sklad, wlasciwosci i dzialanie. Do tej pory uzywalam plynu Venus, ktory byl odpowiedni dla mojego budzetu. Innych plynow nie probowalam ze wzgledu na ich dosc wysoka cene, a bez przetestowania produktu ciezko podjac decyzje w sprawie zakupu drogiego produktu, ktory moze okazac sie niedobrym. Pozdrawiam
10.02.2016 13:20:24 cascada69 napisał:
Zestaw 1, ponieważ żele i płyny do higieny intymnej, które do tej pory używałam bardzo mnie podrażniają, przetestowałam już naprawdę wiele takich produktów. Ciekaw jestem jak te nowości by się sprawdziły, szczególnie, że producent zaznacza iż jest to produkty bez drażniących SLS i SLES, dlatego też mogłyby na stałe zagościć w mojej łazience.
11.02.2016 09:31:29 wiolus_19.91@tlen.pl napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 4 ze względu na mój pogłębiający się problem z wypryskami. Stosowałam na prawdę wielu kosmetyków, niestety zazwyczaj bezskutecznie. Iwostin to marka do której mam zaufanie dlatego z ogromną przyjemnością wypróbuję to mleczko, a olejek Bielenda może okazać się bezkonkurencyjnym w oczyszczeniu i zabezpieczeniu mojej skóry przed wysychaniem ! Sprawcie mojej skórze idealny prezent na walentynki ! <3
11.02.2016 10:49:03 Martini55 napisał:
Z chęcią przetestuję zestaw nr 4 jako że przywiązuję ogromną wagę do demakijażu i prawidłowego oczyszczania skóry twarzy. Wierzę, że Iwostin Sensitia Kojące mleczko do twarzy oraz Bielenda Argan Cleansing Face Oil arganowy oczyszczający olejek do twarzy zostaną ze mną na dłużej, może nawet staną się moimi ulubieńcami oraz że będę je mogła polecać na swoim blogu innym kobietom! Bardzo chętnie przekonam się o skutecznym działaniu obu kosmetyków na własnej skórze :)
11.02.2016 12:16:53 kostka500 napisał:
Wybieram zestaw 2 .Moja skóra potrzebuje ratunku, szczególnie zimą.Olejek dodałby jej witamin,bo jest sucha i szara a balsam odżywił. W końcu poczułabym się pięknie i młodo.
11.02.2016 19:36:31 ada94 napisał:
Ja chętnie przetestowałabym zestaw nr 3. Sama wykorzystałabym krem do cery trądzikowej, ponieważ niewiele produktów działa na moją cerę, a produkt przeciwzmarszczkowy chętnie sprawdziłaby moja mama, która cieszy się z każdego produktu, który mógłby ujędrnić jej skórę, a mi bardzo zależy na tym, żeby sprawiać jej choć małe przyjemności. A w testowaniu przecież co dwie głowy to nie jedna.
12.02.2016 00:28:05 iga napisał:
Witam, wybieram zestaw numer 4. Dbam o swoją skórę każdego dnia i nocy. Tak, dbam o skórę w nocy. Najważniejsze jest to aby dokładnie zmywać makijaż! Nie ma gorszego błędu w pielęgnacji skóry jak nie pozbycie się po całym dniu makijażu i toksyn które osadzają sie na naszej twarzy. Oprócz tego, nasz organizm regeneruje się podczas snu, także skóra. Dlatego ważne jest odpowiednie zadbanie o nią nawet i poprzez użycie samych tych kosmetyków. Składniki aktywne w tych produktach nie "wyparują" po zmyciu wodą produktu, one pozostaną i będą odpowiednio działać na nasz naskórek. Olejek arganowy-cud, chroni, regeneruje, neutralizuje wolne rodniki, a także działa przeciw zmarszczkowo. Płyn ten nadaje się idealnie dla skóry suchej, która zazwyczaj jest bardziej podatna na występowanie zmarszczek niz skóra tłusta. Drugi produkt to mleczko z iwostin. W składzie jest wyciąg z alg morskich. Oglądałyście kiedyś filmy jak panie miały nałożone maseczki, to nic innego jak maski z alg, które są cudowne dla naszej skóry. Dostarczają jej odpowiedniego nawilżenia i są źródłem wielu witamin. Pozdrawiam serdecznie.
12.02.2016 18:33:42 zieloneserduszko napisał:
Chciałabym po raz pierwszy wziąć udział w Waszych testach i wypróbować kosmetyki do higieny intymnej, czyli zestaw 1. Jak wiadomo, higiena intymna jest szalenie istotna i najwazniejsza. Można zapomnieć zrobić makijaż, może się zdarzyć, że nie zdazymy użyć kremu do twarzy, możemy z lenistwa nie potraktować naszego ciała balsamem czy masłem co ciała, ale nie ma takiej okoliczności, by nie zadbać o higienę intymną. Ważne jest, by znaleźć odpowiednie kosmetyki, które nie podrazniaja, zapewniają czystość i świeżość, ale także pielęgnują i łagodzą ewentualne podrażnienia. Bardzo chciałabym wypróbować te kosmetyki i moc podzielić się opinia na ich temat. Nie miałam jeszcze okazji ich używać, a cieszą się dobrą opinią wśród internautek.
13.02.2016 01:28:41 Marta128 napisał:
Zestaw nr.1 Delikatna pielęgnacja? Cóż to tutaj za sensacja! Na tę scenę wchodzi duet - może i Ciebie oczaruje? Lirene odświeży, dobrze oczyści, gdy go użyjesz- odnosisz korzyści. Dla każdej fizycznie aktywnej kobiety, Lirene posiada same zalety. Lecz to nie koniec moi mili, drugi kosmetyk nam dorzucili. Marion skórę nam załagodzi, każdej kobiecie na pewno dogodzi. Skład ma prosty bez SLS-ów i to jest właśnie klucz do sukcesu. Więc możesz być pewną siebie kobietą i to za sprawą tego duetu.
13.02.2016 18:46:41 izka197 napisał:
Najbardziej chciałabym przetestować zestaw nr 1: Lirene Lactima Duo micelarny fizjologiczny żel do higieny intymnej i Marion łagodzący płyn do higieny intymnej, ponieważ pielęgnacja intymna jest bardzo ważna, wrażliwe miejsca należy pielęgnować z rozsądkiem i dobrymi produktami, obie marki znam i cenię dlatego myślę że idealnie sprawdziłyby się w mojej łazience. Aby uniknąć podrażnień należy stosować łagodne i delikatne kosmetyki. Oba produkty mają pozytywne opinie i chętnie je wypróbuję, ich skład jest bezpieczny i z pewnością pozwoli na komfortowe dbanie o intymne miejsca mojego ciała.
13.02.2016 19:11:52 oviedo.em napisał:
Zestaw nr 4 najbardziej wygrać bym chciała, Z nim ma cera w końcu stanie się doskonała. Olejek jej komfort znacznie poprawi, Mą twarz na nogi szybko postawi, Naskórek idealnie odbuduje, Po zimowym zmęczeniu zregeneruje, Z kolei Iwostin mleczko do twarzy, To produkt który od dawna mi się marzy. Dopasowany do mej cery wrażliwości, Pozwoli pozbyć się niedoskonałości, Twarz moją bezzwłocznie ukoi, Odświeży, oczyści i uspokoi. Istnieją jeszcze niezliczone powody, Dla których pragnę tej nagrody ;)
14.02.2016 10:29:00 BladynaBladyna napisał:
Witam! Z całego serca chciałabym wybrać się w zwariowaną i nie zapomnianą przygodę z kosmetykami z zestawu nr 4. Chcielibyście z pewnością zapytać: Dlaczego? Otóż.. Dla mnie kosmetyki z firmy Iwostin są unikatowe i zbawienne dla cery. Mam ogromne problemy z doborem odpowiednich kosmetyków dla mojej "topornej" i ciężkiej do opieki, mocno trądzikowej, suchej a zarazem przetłuszczającej się w okolicy T cery. Nie chcę nikogo zanudzać.. Kocham markę Iwostin i namiętnie używam jej kosmetyków, ale przyznam szczerze, iż o kojącym mleczku do twarzy Sensitia przeczytałam dopiero na alejakobiet.pl. Jestem strasznie ciekawa jak ten kosmetyk pomógłby mojej cerze. A to nie wszystko.. W ofercie mamy także arganowy oczyszczający olejek do twarzy - Bielenda Argan Cleansing Face Oil.. O Boże.. Toż to jak płynne złoto.. producent zapewnia, iż oczyszcza cerę nie pozbawiając nawilżenia i wiele wiele innych magicznych właściwości. Wisienką na torcie jest obecność kwasu hialuronowego. Nie może być lepszego produktu do mycia twarzy. Na prawdę byłabym przeszczęśliwa mogąc wypróbować te dwa magiczne kosmetyki :) Pozdrawiam
14.02.2016 15:01:20 kwiat652 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2 czyli ujędrniający witaminowy olejek Lirene Vital Code oraz odżywczy balsam do ciała Bielenda Skin Clinic Professional. Skóra mojego całego ciała, jej wygląd oraz właściwa pielęgnacja i ochrona stanowią dla mnie priorytet, ponieważ zwracam uwagę i dbam o wygląd skóry mojego ciała każdego dnia. Moja skóra jest bardzo delikatna i zasługuje na uwagę i odpowiedni sposób pielęgnacji. Codziennie znajduję chwilę czasu, aby poświęcić czas skórze mojego ciała i przyjrzeć się zmianom jakie w niej zachodzą. Staram się właściwie ochraniać skórę mojego ciała przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i warunków atmosferycznych. Stosuję odpowiednie dla mojego rodzaju skóry balsamy, mleczka i olejki, aby zapewnić jej najlepsze nawilżenie, odżywienie oraz nadać jej piękny i zdrowy wygląd. Niestety stosowane przeze mnie kosmetyki do pielęgnacji skóry ciała nie spełniają moich oczekiwań, ponieważ moja skóra staje się coraz bardziej sucha, nie jest odpowiednio jędrna i pojawia się na niej pomarańczowa skórka, co sprawia, że skóra mojego ciała bardzo źle wygląda. Jestem pewna, że te dwa nowe i rewelacyjne kosmetyki do pielęgnacji skóry całego ciała sprawiłyby, że na nowo odzyskałaby ona utracone nawilżenie i zdrowy wygląd, więc jak tylko przeczytałam o możliwości przetestowania tego zestawu, to od razu pomyślałam, że są to kosmetyki stworzone dla skóry mojego ciała. Ujędrniający witaminowy olejek Lirene Vital Code oraz odżywczy balsam do ciała Bielenda Skin Clinic odbudowałyby skórę mojego ciała, odpowiednio ją nawilżyły i ujędrniły i nadały jej piękny, młody i zdrowy wygląd, przez co poczułabym się atrakcyjną, pewną siebie i stuprocentową kobietą. Dlatego w imieniu swoim i skóry mojego ciała proszę o umożliwienie przetestowania mi tych dwóch nowych, wspaniałych kosmetyków.
14.02.2016 15:07:35 Iskiereczka21 napisał:
Zestaw 3 poprosimy. Moja córka weszła w okres dojrzewania. Wszystko ją drażni - a już najbardziej pryszcze na nosie i wokół. A mnie - chociaż okres dojrzewania mam już dawno za sobą - drażni jej rozdrażnienie i wysłuchiwanie ciągłego marudzenia. W efekcie i zmarszczki chętniej się pojawiają. Chcę jej dać krem, który pomoże nam obu ukoić nerwy, a sama chętnie zgarnę krem przeciwzmarszczkowy, który nie dość, że ukoi moją skórę, to jeszcze będzie "złotym środkiem" na widoczne naczynka.
14.02.2016 15:31:44 olivia82 napisał:
Jak tylko dowiedziałam się o możliwości przetestowania najnowszych, wspaniałych produktów do oczyszczania twarzy: Iwostin Sensitia - kojące mleczko do twarzy oraz Bielenda Argan Cleansing Face Oil - arganowy oczyszczający olejek do twarzy czyli zestawu nr 4, to od razu postanowiłam zrobić prezent skórze mojej twarzy i bardzo poprosić o umożliwienie mi przetestowania tych nowych produktów. Skóra mojej twarzy ma dla mnie bardzo duże znaczenie, dlatego zawsze poszukuję nowych kosmetyków do jej pielęgnacji. Bardzo zależy mi na przetestowaniu tych dwóch nowych kosmetyków do oczyszczania twarzy, aby zapewnić skórze mojej twarzy odpowiednią pielęgnację, nawilżenie, przywrócić jej utracony blask oraz piękny, zdrowy wygląd. Zależy mi także na znalezieniu odpowiedniego kosmetyku, który idealnie zmyje mój całodzienny makijaż oraz odżywi skórę mojej twarzy po całym dniu. Poza tym dzięki tym dwóm nowym kosmetykom mogłabym obdarzać moich bliskich promiennym uśmiechem, bo to właśnie taki uśmiech na zadbanej skórze mojej twarzy rozjaśniałby ich każdy ponury dzień i dodawał im nadziei, otuchy, siły i energii do pokonywania trudów codzienności. Marki Iwostin i Bielenda są bardzo znane i cenione, dlatego jestem pewna, że te nowe kosmetyki do oczyszczania skóry twarzy przywróciłyby jej blask i zdrowy wygląd. A ja codziennie nuciłabym pod nosem taką to ułożoną przeze mnie pioseneczkę: Zdrową, nawilżoną i odżywioną skórę twarzy mam, bo odpowiednio o nią dbam. Iwostin Sensitia i Bielenda Argan Cleansing Face Oil w mojej ręce i dokładnie oczyszczam skórę mojej twarzy w łazience. Perfekcyjny wygląd skóry twarzy mam zagwarantowane, gdy nowe kosmetyki Iwostin i Bielenda są przeze mnie używane. Dlatego bardzo proszę o umożliwienie mi przetestowania tych nowych i wyjątkowych kosmetyków.
14.02.2016 16:04:37 papuzia napisał:
Zestaw nr 1. Każda kobieta uwielbia testować kosmetyki, czy to do makijażu czy pielęgnacji ciała. Szukamy nowości, staramy się dobrać dla siebie to co najlepsze. Jednak tak często zdarza się, że kosmetyki do higieny intymnej są przez kobiety lekceważone. Kupują pierwszy lepszy produkt, nie zastanawiając się nad jego doborem do własnych potrzeb. Ja osobiście higienę intymną stawiam na równi (jeśli nawet nie wyżej) z pielęgnacją innych partii ciała. Wiem, że potrzebuje środków łagodnych, z dodatkiem kwasu mlekowego, alantoiny, bez zbędnych dodatków, z odpowiednim dla tych miejsc ph. Wiem też, że lubię produkty funkcjonalne czyli w opakowaniach z pompką. produkty wybrane do testowania wydają się być dla mnie idealne. Dodatkowo dodam, że bardzo intryguje mnie micelarny żel do higieny intymnej, ponieważ jest to dla mnie totalna nowość w tej dziedzinie. Z chęcią bym go poznała.
14.02.2016 20:48:08 szpachela@o2.pl napisał:
Kojące mleczko i arganowy oczyszczający olejek do twarzy mi się marzy :) Zestaw 4 jest idealny dla mojej cery, która jest wrażliwa i wymaga specjalnej pielęgnacji. Dziwię się sobie samej, że dotychczas nie miałam żadnego produktu z olejkiem arganowym, więc tym bardziej przetestowałabym ten świetny zestaw :)
14.02.2016 20:59:22 Amadare napisał:
Dla mnie idealny będzie zestaw nr 3! Z przyjemnością go przetestuję ^^ Od dawna chciałam wypróbować Pharmaceris do walki z trądzikiem, bo mimo wieku wciąż mnie dręczy... nie jest to zbyt poważne, głównie mam trądzik na brodzie i przy nosie, czasem na czole... Ale słyszałam same dobre opinie o Pharmaceris i może u mnie też by się sprawdził! Mam 25 lat i pierwsze zmarszczki, a do tego naczynka widoczne na policzkach, więc przeciwzmarszczkowy Flos Lek do skóry naczynkowej to kolejny produkt trafiony w dziesiątkę dla mnie! Zestaw idealny ^^
17.02.2016 16:45:24 adria1993 napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 1. Ciągłe problemy bakteryjne okolic intymnych zmuszają mnie do indywidualnej pielęgnacji okolic intymnych.