Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XX edycja

Data: 08.01.2016


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, dwudziestej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków. Jest to mały jubileusz, dlatego tym razem przygotowaliśmy dla Was 5 zestawów kosmetyków, w tym zestaw kosmetyków dla panów.

Zasady uczestnictwa w naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana

Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

6. Wpisy można dodawać do 17 stycznia 2016r. Nagrodzonych ogłosimy 18 stycznia 2016r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw kremów
  • Kolastyna skuteczna odbudowa skóry 45+ - przeciwzmarszczkowo-ujędrniający krem na dzień
  • Lirene Pearl Lifting krem + serum liftingujące







Zobacz także


Uroda

Czyste piękno

Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXVIII edycja

Relaks

Morgan Freeman ponownie poszuka Boga

Kuchnia

ABC parzenia herbaty


 





Komentarze

08.01.2016 10:36:55 cascada69 napisał:
Zestaw 3 :) jestem maniaczką peelingów, uwielbiam wieczorny rytuał z użyciem peelingów o przeróżnym zapachu i grubości ziarenek zdzierających. Po nich skóra jest zawsze gładka i odnowiona. Chętnie przetestuję ten zestaw szczególnie, że mango i kokos to moje ukochane zapachy w kosmetykach ;)
08.01.2016 10:40:57 stokrotkaa napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 3, a więc peelingi Lirene Beauty Collection peeling ujędrniający mango i Delawell słodki peeling do ciała trawa cytrynowa i kokos, ponieważ uwielbiam egzotyczne owoce. Ich smaki i zapachy wprost rozpieszczają zmysły, przenoszą nas w tropiki w środku polskiej pluchy i zimy. Ponadto jestem uzależniona od peelingów. Wykonuję je kilka razy w tygodniu. Jestem na diecie, ćwiczę i szybko chudnę, dlatego aby zachować jędrność skóry i by nie stała się ona obwisła muszę poddawać ją masażom przy pomocy takich właśnie produktów. To się nazywa łączenie przyjemnego z pożytecznym!
08.01.2016 10:41:03 Śandra napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw peelingów nr3,ponieważ dzięki mango i kokosowi mogłabym poczuć cząstkę lata w swojej łazience.Również moja skóra dzięki peelingom będzie odżywiona i zregenerowana.
08.01.2016 10:45:39 alinka997 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 3; ubię gdy moje ciało jest piękne i gładkie a dzięki peelingom takie właśnie jest :)
08.01.2016 10:46:07 natka1606 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3. Peeling to podstawa pielęgnacji, dzięki niemu skóra jest odświeżona, gładka i gotowa na przyjęcie odżywczej mocy balsamu do ciała. A zapachy mango, kokosa i trawy cytrynowej dały by mi namiastkę lata w te zimowe chłodne wieczory.
08.01.2016 10:46:10 milaa94 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw numer 1: 1. Zestaw kremów Kolastyna krem na dzień i serum liftingujące. Myślę, że byłoby to coś idealnego dla mojej mamy. Lubię szukać ciekawych nowości. Moja mama jest w wieku 45+, więc myślę że byłby to dla niej idealny produkt... A nikt lepiej nie obserwuje zmian i wpływu produktów, jak uważny obserwator - córka. :)
08.01.2016 10:46:45 lalka1 napisał:
chciałabym wypróbować zestw nr 2 do włosów bo one wymagają odnowy choć pozornie są ładne i zdrowe . POZORNIE
08.01.2016 10:47:00 monisskaaaa napisał:
Kusi mnie zestaw nr 3 - Lirene Beauty Collection peeling ujędrniający mango Delawell słodki peeling do ciała trawa cytrynowa i kokos. Od jakiegoś czasu bardzo interesują mnie kosmetyki Lirene i troszkę się za nimi rozglądam, tutaj dodatkowo peeling czyli coś czego potrzebuje moja skóra. Mamy zimę a skórę trzeba przygotować by była piękna. Drugi peeling z Delawell jest mi nieznany co intryguje, a do tego mój ukochany składnik kokos.....w połączeniu z trawą cytrynową musi być ciekawy. Jestem obu niezmiernie ciekawa:) Zapraszam również na blog mikibym.blogspot.com
08.01.2016 11:00:00 Olgaa_eleonora napisał:
Chciałbym otrzymać zestaw dla mężczyzn żeby podarować go mojemu ukochamemu. Jego skóra potrzebuje kompleksowej pielęgnacji a dotyvhczasowa forma nie jest dość skuteczna. Tomek się poddał i nie szuka dalej, ale ja wierzę są na rynku dobre kosmetyki dla mężczyzn i szukam dla niego dalej. Dr. Irena Eris nie raz już pozytywnie mnie zaskoczyła w pielęgnacji mojej skóry, czy jest równie skuteczna w przypadku mężczyzn? Chętnie się przekonam :-) i może Tomek uwierzy w końcu że warto testować i szukać idealnych rozwiązań dla siebie.
08.01.2016 11:02:54 miskimo napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 4 dla mojego męża który właśnie pod koniec stycznia obchodzi urodziny. Pewnie byłby zadowolony z takich kosmetyków bo z wieku jak widzę już nie bardzo ;-)
08.01.2016 11:18:43 maja00 napisał:
Wybieram nr: 2. Zestaw do włosów Marion Hair Anti-Age lotion odmładzający do włosów dojrzałych, osłabionych i zniszczonych Petal Fresh organiczny szampon ochrona koloru - owoce granatu i jagody acai. Moje włosy wymagają trochę odnowy są zniszczone i często je farbuję i chciałabym by kolor miał swój blask przez długi czas.
08.01.2016 11:37:26 escada88 napisał:
Jestem maniaczką pilingów ujędrniających.Zużywam mnóstwo tego typu produktów i lubię gdy jest kolorowo i pachnąco :-)Dla mnie owocowe zapachy w chłodne dni są czymś w rodzaju namiastki lata;-). Pilling dokładnie oczyści, odżywi i zregeneruje skórę, pozostawiając ją idealnie gładką i miękką w dotyku. Ekstrakt z mango,kokosui trawy cytrynowe bogate w minerały i witaminy, wygładza skórę oraz zapewni optymalny poziom nawilżenia. Zmysły przepełni zniewalający zapachy dojrzałego mango,kokosu czy trawy cytrynowej ja będę orzeźwiona i pełna energii przez cały dzień.
08.01.2016 11:48:07 Idalia napisał:
Do testowania wybrałabym zestaw numer 3 a to dlatego,że jednym z moich postanowień noworocznych jest bardziej się o siebie zatroszczyć i zadbać. Poza dietą i ćwiczeniami, pielęgnacja skóry bardzo mi się przyda. Mam nadzieję,że wspomożecie mnie w tych postanowieniach i przynajmniej pielęgnacja ciała będzie piękna i pachnąca :) Pozdrawiam =)
08.01.2016 11:53:23 natalus1312 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3. Nie korzystałam jeszcze z peelingów tej firmy, większość peelingów wysusza mi skórę choć bardzo lubię dbać, kremować i oczyszczać skórę. Bardzo ubolewałam kiedy kolejny raz wychodzę z łazienki z suchą skórą. Może ta firma będzie odpowiednia do mojej cery. Bardzo chciałabym testować, ze wzgledu na brak możliwości kupowania w ciemno nowych kosmetyków.
08.01.2016 12:04:03 basienka28@wp.pl napisał:
Zestaw peelingow nr.3. Uwielbiam z pod prysznica wychodzić gladziutka i odprężona...
08.01.2016 12:04:35 Yashminium napisał:
Witam serdecznie, Zestaw który skradł moje serduszko to zestaw 5. Zacznę od tego, że od zawsze mój makijaż ograniczał się do zrobienia oka. Jednak latka lecą i mimo śpiewania "Choć w papierach lat przybyło, to naprawdę wciąż jesteśmy tacy sami", moja skóra straciła młodzieńczy blask. Podkładów nienawidzę, używam od wielkiego dzwonu. I patrzeć na siebie nie mogę gdy mam go na sobie. Ostatnio usłyszałam o kremach BB, możliwość przetestowania aż dwóch z nich to było by po prostu jak gwiazdka z nieba. Jestem ciekawa czy faktycznie są takim złotym środkiem na wszystkie problemy. Zastanawiam się czy po kilku godzinach nie będę się po nich świecić jak choinka. Innymi słowy mam do nich dużo pytań. Z niecierpliwością czekam na wyniki! Pozdrawiam.
08.01.2016 12:16:40 chmurki3@vp.pl napisał:
Chcę wypróbować zestaw peelingów! Jeśli pomoże mi pozbyć się brokatu z ciała z Sylwestra, resztek kąpieli błotnej z wakacji, wygładzi pięknie i ujędrni moją zmęczoną życiem i zimą skórę, to znak, że jest godny polecenia i uwagi! Potrzebuję zatem niebanalnego kosmetyku, który zetrze ze mnie pozostałości z przeszłości i pomoże wejść w nowy rok z nową energią i jeszcze piękniejszą skórą!
08.01.2016 12:20:26 martinella1983 napisał:
Witam zestaw nr 5 bylby idealny dla mnie: ) Mam problematyczną skórę i do tego jestem dosyć leniwa jeżeli chodzi o nakładanie różnych kosmetyków więc krem 10 w 1 brzmi bardzo zachęcająco.
08.01.2016 12:25:07 knapik napisał:
bardzo lubię, gdy moje ciało jest gładkie, a skóra pięknie wygląda. Nie odpuszczam sobie nawet zimą nie ma tłumaczenia że nikt jej nie widzi bo schowana pod ubraniem. ja ja widzę codziennie dlatego lubię o nią dbać. Dlatego wybieram zestaw peelingów. Z nimi prysznic będzie pachnącym rytuałem który będę chciała z chęcią powtarzać.
08.01.2016 12:26:31 BZYCZEK2222 napisał:
CHCIAŁABYM WYPRÓBOWAĆ ZESTAW NR 5 CHOĆ MAM LAT +30 CHCIAŁABYM SIĘ ODMŁODZIĆ:) MAM CERE JAK NASTOLATKA ALE NIE TAKA JĘDRNA I GŁODKA TYLKO Z PROBLEMAMI SKÓRNYMI :)
08.01.2016 12:26:34 Anieg napisał:
A ja najchętniej przetestowałabym zestaw do włosów-moja głowa mocno odczuła już uroki zimy. Włosy są suche, bez życia-choć w sumie kiedy zaczynają się elektryzować są bardzo żywotne :D Myślę że solidna dawka odżywienia i ochrony koloru byłaby dla moich włosków-i mnie samej rewelacyjnym prezentem!
08.01.2016 12:28:21 essiii@wp.pl napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr dwa. Jestem trochę wariatką i chodzę z głową w chmurach. Nie raz zapominam się uczesać, a potem szarpię szczotką kilkudniowe kołtuny. Przez te moje "zabiegi" mam mocno zniszczone włosy, a kiedy włosy nie błyszczą to i kolor traci blask. Wybrałam sobie życie na wsi, palę w piecu, wychodzę co chwilę na dwór, masując włosy wełnianą czapą, nie do końca rozczesane związuję gumką w kucyk. Moim postanowieniem noworocznym jest przyjść moim włosom na ratunek, a jestem przekonana, że ten zestaw przyniesie im ukojenie.
08.01.2016 12:29:58 Kawusia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 5. Zestaw krem CC + krem BB, ponieważ moja cera potrzebuje wyrównania kolorytu i odrobiny zdrowego blasku w zimie :) Poza tym, bardzo lubię obie te marki i z przyjemnością wypróbowałabym zarówno krem BB jak i CC <3
08.01.2016 12:38:40 natika112 napisał:
laBez dwóch zdań mój wybór padł na bezkonkurencyjny zestaw krem CC + krem BB. Po ciąży moja cera stała się sucha, bez blasku. ŻŹaden puderk i podkład nie jest w stanie zamaskować tego co zdziałały moje szalone hormony. Tylko kremy BB i CC są w stanie nawilżyć skórę na tyle, aby wyglądała chociaż w połowie tak jak powinna. Jak wyżej wspomniałam - zwykłe pudry zamiast matowić wysuszają już do reszty moją skórę która bez tego jest na to podatna. Nie mówię już o podkładach które jedynie podkreślają skórę odchodzącą od twarzy... z chęcią przetestuję zarówno krem BB jak i CC i sprawdzę jak zadziała u mnie. Najbardziej wymagająca będę względem matowienia które jest dla mnie bardzo ważne. Twarz świeci mi się w każdym z możliwych miejsc, więc oby dały radę! :)
08.01.2016 12:43:52 iva007 napisał:
Jestem przed 50-ką,więc zmarszczki już się pojawiają,a chciałabym,aby ten proces starzenia się opóźniał,więc bardzo chętnie przetestowałabym zestaw nr.1,który mnie bardzo zaciekawia jakie ma działanie :)
08.01.2016 12:51:21 SalsaFogosa napisał:
3. Zestaw peelingów Mój peeling właśnie mi się kończy, uwielbiam owocowe peelingi lubię gdy moja skóra pachnie owocowo, poza tym uwielbiam peeling lirene antycelulit jest genialny. Podsumowując Lirene+mango to mniamuśna rozkosz dla mojego ciała do tego kokos to szczyt marzeń.
08.01.2016 13:01:04 Beata Panterka napisał:
zestaw 5 bo dla skóry mieszanej jest to idealna partia.. antybakteryjne działanie na mieszaną skórę,szczególnie na jej partie świecące z wypryskami ,porami jest to idealna czarodziejska różdżka ,po którą mam ochotę sięgnąć każdego dnia
08.01.2016 13:08:32 aszaszka napisał:
Chętnie wyprobowala bym zestaw do włosów. Ostatnimi czasy moje włosy zamiast ozdobą stały się moja największa zmora. Są zniszczone, przesuszone i niestety wypadają. Nawet moja fryzjerka stwierdziła że trzeba o nie troszkę zadbać. Chucham na nie i dmucham żeby doprowadzić je do poprzedniego stanu gdy z dumą się nimi chwalilam. Z racji tego ze w planach mam też zmianę koloru to szampon na pewno też bardzo dobrze mi posłuży.
08.01.2016 13:39:01 KasiaCzech napisał:
Chciałabym wygrać zestaw numer 3 ze względu na to że uwielbiam testować nowe kosmetyki bądź produkty. Prowadzę także bloga i wystawienie recenzji na temat tych kosmetyków to była by dla mnie super sprawa
08.01.2016 13:39:33 mag_83 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1. Mimo tego, że jestem dopiero po 30 to czuję się jakby moja skóra była już po 40-stce :( Przydałoby mi się dodatkowe nawilżenie i ujędrnienie. Jest sucha, szaro-bura, brak jej jędrności, ciągle wyglądam na zmęczoną...
08.01.2016 13:45:33 Basia napisał:
Zestaw nr 2.Zestaw do włosów.Mam suche włosy ,zniszczone po malowaniu więc bardzo chciałabym je odżywić i poprawic ich wygląd.
08.01.2016 13:46:12 nikolsosna napisał:
chciałabym zestaw nr 4 męskie kremy dla męża, ponieważ on zużywa tone kremu do twarzy, ja naprawdę nie wiem jak on to robi, czyżbym nie zauważyła że tak dba o siebie że się kremuje kilka razy dziennie ?! no nie wiem, fak jest faktem, on zużywa duuużo kremu więc na pewno ucieszy sie z możliwości testowania dwóch kolejnych i na pewno sprawdzi je w warunkach ekstremalnych
08.01.2016 13:52:49 kamaka napisał:
Chętnie wypróbuję zestaw nr 5. Mam nawracające problemy trądzikowe, więc nawet w okresach świetności mojej cery potrzebuję lekkich i antybakteryjnych kosmetyków. Najbardziej kusi mnie wypróbowanie kremu Bielenda pod makijaż :) Jestem ciekawe czy poradzi sobie z moimi rozszerzonymi porami :) Jeśli portal i producenci kosmetyków nie boją się rzetelnej oceny od problematycznej (tylko wizualnie ;) ) klientki chętnie przygarnę ten samotny zestawik ;)
08.01.2016 14:03:26 Dzwoneczek69 napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw numer 3. Ubóstwiam wszystkie kosmetyki do pielęgnacji ciała,jednak peelingi zupełnie skradły moje serce! Uwielbiam to uczucie po ich użyciu - gładka skóra i delikatny zapach pozostający na moim ciele. Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji bez tego cudu kosmetycznego! :)
08.01.2016 14:29:28 Malinka12 napisał:
[3. Zestaw peelingów Lirene Beauty Collection peeling ujędrniający mango.Delawell słodki peeling do ciała trawa cytrynowa i kokos] Odkąd pamiętam uwielbiam wszelkiego rodzaje peelingi,dlatego wybieram zestaw numer 3. Moje ciało uwielbia pielęgnację peelingami,dzięki nim moja skóra wygląda lepiej, jest jędrniejsza,wygląda na zdrowszą, krążenie się poprawia,a ja czuję się lepiej sama ze sobą. Tych peelingów jeszcze nie miałam, na ten z Lirene poluję już od jakiegoś czasu lecz nigdzie dorwać go nie mogę,a o tym drugim pierwszy raz słyszę. Oba kosmetyki po zapoznaniu się z nimi w internecie bardzo mnie zaciekawiły i chętnie bym je przetestowała. Peelingi są najważniejszymi kosmetykami w mojej pielęgnacji, bez nich nie wyobrażam sobie życia.
08.01.2016 14:29:50 joanna72 napisał:
zdecydowanie Zestaw nr 2 do włosów Marion Hair Anti-Age lotion odmładzający do włosów dojrzałych, osłabionych i zniszczonych Petal Fresh organiczny szampon ochrona koloru - owoce granatu i jagody acai. Liczę na reaktywację moich włosów, odnowę i utrzymanie koloru, ponieważ od dawna farbuję włosy. Przecież nie tylko twarz i ciało można odmłodzić, włosom też się to należy.
08.01.2016 14:34:51 nyncius napisał:
Chcialabym zestaw peelingów nr 3. Kocham je, uwielbiam! Ciągle nie mogę przestać testować nowych ♥
08.01.2016 14:57:08 elka0202 napisał:
Bardzo chętnie wyprobuje zestaw nr 5. Moja skóra potrzebuje specjalnej pielęgnacji szczególnie zimą. Borykam się z niedoskonałościami głównie w okolicach żuchwy. Ciepłe szaliki i kołnierze, chociaż konieczne mroźną porą, podrażniają i powodują wypryski. Proponowane kremy dzięki swoim składnikom pomogą uporać mi się z problemem i zamaskują go. Mam nadzieje, że dołączę do grona szczęśliwców i będę mogła przetestować kosmetyki.
08.01.2016 14:57:44 vea89 napisał:
Jak się powiedziało A trzeba też powiedzieć B, w związku z tym ZESTAW NR 5 przetestować chcę! Nowy rok przyniósł mi nowe możliwości, podjęłam nową pracę lecz muszę dodać sobie pewności. W kontaktach z klientami nie chcę świecić twarzą, stąd kremy: BB i CC mi się marzą!
08.01.2016 15:32:24 enrodzinka napisał:
A ja bardzo bym chciała 4. Zestaw dla mężczyzn. Dlaczego ja ;) a raczej dlaczego mój mąż.... bo chciałabym, by on też wyglądał czarująco i był jeszcze bardziej przystojny ;) On również uwielbia dobre kosmetyki i ucieszyłby się z tak wspaniałego prezentu. Tak, to jest zdecydowanie ten zestaw, który u nas w domu byłby nr 1 :)
08.01.2016 15:49:04 pinknails napisał:
Zestaw nr 5.ponieważ zawsze miałam problem ze skórą twarzy i nie mogłam pozwolić sobie na zakrycie niedoskonałości zwykłym podkładem. Do tego borykam się ze świecącą skórą ale i z przebarwieniami. Chetnie przetestuję ten zestaw i opinią podzielę się z innymi.
08.01.2016 15:55:02 magdak282 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5 bo zaciekawiło mnie zarówno opakowanie, skład jak i opis producenta. Interesuje mnie jak sprawdzi się w praktyce czyli efekty pielęgnacji na mojej skórze.
08.01.2016 16:08:34 aniaczek00 napisał:
Zdecydowanie 3. Zestaw peelingów mango i kokos to jedne z moich ulubionych afrodyzjaków, połączenie zapachów uwalnia we mnie marzenia i pobudza mnie do spełnianiach ich. Ponadto uwielbiam na swojej skórze czuć przez długi czas ich zapach. Poprzez pocieranie peelingów na ciele, pobudza moje endorfiny w te chłodne zimowe wieczory. Przetestowanie tych produktów byłoby bardzo miłe i pachnące :)
08.01.2016 16:26:41 Eltro napisał:
Zestaw kremów nr 1 chciałabym przetestować i piękną cerą się delektować. Moja skóra wymaga nawilżenia, zregenerowania i zmarszczek wygładzenia. Latek też już mam niemało i nieco odmłodzić by się zdało. Kolastyna i Lirene piękno gwarantują i tym me serce ujmują. Po przetestowaniu zestaw zaopiniuję i z góry już Wam dziękuję :)
08.01.2016 16:40:24 ziutula napisał:
1. Zestaw kremów: Kolastyna skuteczna odbudowa skóry 45+ - przeciwzmarszczkowo-ujędrniający krem na dzień Lirene Pearl Lifting krem + serum liftingujące, dla mnie już ciut starszawej babeczki to byłby idealny kosmetyczny pomocnik o zadbanie i przedłużenie oznak młodości mojej cery...
08.01.2016 17:31:25 ikowalska24 napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw nr1.Dlaczego? dlatego,ze jestem kobieta +45 i z zazdrością patrzę na gładkie buzie moich młodszych kolezanek.Wiem,ze nie ma cudownego specyfiku,który odmłodziłby mnie o kilkanaście lat,ale wiem też,że skuteczne składniki nowoczesnych kremów są w stanie wygładzić drobne i spłycić głębsze zmarszczki.Dokładnie przeczytałam skład i działanie kremów,które wchodzą w zestaw nr 1 i wiem,ze są wprost wymarzone dla podstarzałych fanek Alei Kobiet.Prócz tego Kolastyna i Lirene to moje ulubione marki i wiem,ze mnie nie zawiodą.
08.01.2016 18:23:42 KAROLINABYSZEWSKA3 napisał:
Z wielką przyjemnością chciałabym zostać testerką zestawu nr 1. Lata lecą, widać na twarzy ślady czasu, który niebłagalnie mija, ale człowiek jak mówią "się nie daje", kiedy w duchu jeszcze radość życia. Z pewnością krem i serum pomogą mi na chwilę zatrzymać ulotne chwile... :) pozdrawiam serdecznie
08.01.2016 19:15:29 Jolanta napisał:
Jestem po pięćdziesiątce więc nie czarujmy się zmarszczek przybywa coraz więcej i właśnie dlatego chciałabym wypróbować zestaw nr 1 aby ten proces spowolnić .Myślę że kosmetyki Kolastyna i Lirene pozwolą nawilżyć, odmłodzić i wygładzić moją skórę.POZDRAWIAM.
08.01.2016 19:33:44 onaszalona napisał:
Bardzo chętnie przetesotowałabym zestaw peelingów - Lirene Beauty Collection peeling ujędrniający mango - Delawell słodki peeling do ciała trawa cytrynowa i kokos. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta - dla kobiety w moim fachu - leśniczki pracującej w terenie odpowiednia pielęgnacja ciała to ważna sprawa. Jak każda kobieta pomimo charakteru pracy też chcę czuć się piękna nawet pod przykryciem mojego codziennego munduru. Myślę, że ten zestaw byłby strzałem w dziesiątkę! Pozdrawiam
08.01.2016 19:38:17 aek napisał:
W tym roku moja metryczka zrobi mi psikusa i zmieni cyfrę z przodu na większą. W związku z tym czuję się zmobilizowana by bardziej dbać o siebie. Lubię patrzeć w lustro i podobać się sobie. Mój mąż nie chce być gorszy ale nie ma opcji, że się przyzna do jakichkolwiek zabiegów - no pewnie, krem, który znika dwa razy szybciej niż normalnie na pewno podbierają krasnoludki. :) Co by nie mówić, jestem dumna, że mój mężczyzna dba o siebie, dlatego zgłaszam się w jego imieniu. (W swoim też ale o tym ciiii :) )
08.01.2016 20:33:40 MiUnique napisał:
Kiedy zobaczyłam słowo "organiczny", coś we mnie drgnęło, ponieważ jestem eko- i włoso- maniaczką! Dlatego też najchętniej sprawdziłabym "na własnej skórze" zestaw do włosów, czyli numerek 2! :) Z pewnością podzieliłabym się tymi kosmetykami z siostrą, która ma przepiękne, ciemne włosy, o które jednak powinna dbać, by nie utraciły swojego blasku i mogły być jej jedną z wielu mocnych kobiecych stron! Po przeanalizowaniu składu - z pewnością prezentowane przez Was produkty trafiają na moją "chciej listę", dlatego też byłoby cudownie móc sprawdzić działanie kosmetyków przed zainwestowaniem w nie ciężko zarobionych pieniążków. :)
08.01.2016 22:18:57 doubletwo napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw numer 3.Dlaczego?Bo uwielbiam peelingi.Sprawiają one,że skóra zyskuję tak zwane drugie życie.Jest po nich stanowczo bardziej jędrna i gładsza.Wygląda na zdrowszą.Czuć,że po dłuższym stosowaniu jest napięta.Bardzo lubię je stosować są moim ulubieńcem.Do tego zapachy,które są tutaj do zdobycia mój ulubiony trawa cytrynowa. Na karnawał trzeba zadbać aby być gładką tam gdzie trzeba ;).
08.01.2016 22:33:46 magda123454 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw 4. Podarowałabym go mojemu mężowi. Skończył on niedawno 40 lat i przechodzi kryzys wieku średniego - chciałabym więc mu pomóc w walce z czasem ;)))
08.01.2016 22:36:46 artystka35 napisał:
Witam,chciałabym przetestować kosmetyki zestawu nr 3.Jest to zestaw peelingów,ponieważ chcę aby moja skóra kusiła jędrnością ,aksamitną gładkością ,oraz zniewalająco owocowym zapachem i była całkowicie odświeżona ,miękka i elastyczna,Mając taki zestaw pod ręką mogę zrobić słodki obiekt pożądania i domowe mini SPA.Opinią z rezultatu jaki osiągnę chętnie podzielę się na portalach społecznościowych i blogu;)Dziękuje;
08.01.2016 22:50:02 malutka20 napisał:
Mój mąż krzywo się na mnie patrzy podczas każdego kolejnego zakupu kosmetyku :) Tłumaczę mu , jak bardzo ważna jest pielęgnacja, podsuwam kremy, żele , pytam o opinię i pozwalam by sam decydował czego oczekuję i co lubi w tych produktach, dlatego chciałabym by mógl przetestować zestaw numer 4 i by sam przekonał się, jak miło jest poznawać nowe kosmetyki i oceniać je pod wieloma względami, tym bardziej, że ta opinia jest bardzo ważna.
08.01.2016 22:51:52 karolinawnk napisał:
Chciałabym zestaw nr. 2. Po ciąży moje włosy nie wyglądają dobrze, są zniszczone, rozdwojone, wypadają i łamią się a częste farbowanie dodatkowo je obciąża. Od dawna szukam kosmetyków które im pomogą, niestety nie znalazłam jeszcze tych odpowiednich, które wzmocnią włosy i ochronią kolor, a patrząc na szampon i lotion z zestawu nr.2 jestem pełna nadziei.
08.01.2016 23:12:14 Marta K napisał:
Zdecydowanie wybieram zestaw numer 2! Po pierwsze mam bzika na puncie włosów i ochrony koloru. Po drugie chciałabym poczuć ulgę i zadbać o włosy, które po ciąży stały się kruche, łamliwe i wypadają ze zdwojoną siłą. Nie od dziś wiadomo, że włosy są wizytówką każdej kobiety, a mając świetną fryzurę nawet makijaż staje się niekiedy zbędny :) Na nadmiar czasu zdecydowanie nie narzekam, więc jeśli używanie tych kosmetyków pomogłoby mi zaoszczędzić czas, a przy tym stać się piękniejszą to zdecydowanie chcę je mieć! :)
08.01.2016 23:24:30 dalana napisał:
Marzę o zestawie nr 1 Pielęgnując swoją dojrzałą skórę zwracam uwagę na jakość kosmetyków,z których korzystam na co dzień.Ważna jest dla mnie obecność w kremach składników odbudowujących warstwę lipidową,wspomagającą skórę w odzyskaniu jędrności i elastyczności oraz opóźniających proces starzenia skóry,kocham kremy,które sprawiają,że moje zmarszczki stają się mniej widoczne.Myślę,że dzięki kosmetykom zestawu nr 1 przez wiele lat będę modła chwalić się swoją skórą,która wygląda na 10 lat młodszą niż jest w rzeczywistości. Marzę o takiej odrobinie luksusu na dobranoc....
08.01.2016 23:48:25 dorcia39 napisał:
Witam -moim marzenie jest przetestować zestaw pierwszy ,gdyz moja skora już nie jest pierwszej młodości.I potrzebuje pewnej dawki regeneracji i odżywienia. A chciałabym przedłużac swoja młodośćdo jak najdużej
08.01.2016 23:55:05 arlettax napisał:
Jestem chętna do przetestowania zestawu nr 5: Zestaw krem CC + krem BB. Szukam lekkiego podkładu o konsystencji kremu, który nie będzie obciążał mojej cery. Bielenda CC Color Control Blur Effect - krem 10 w 1 zdaje się być kremem, któremu powierzę swoją skórę bez zastanowienia. Natomiast drugi krem: Under Twenty matujący krem BB o dzialaniu antybakteryjnym z chęcią przekażę siostrze do wypróbowania. Młodsza powoli próbuje się malować. Ma dopiero osiemnaście lat, a jeszcze nigdy nie używała podkładu. Wolałabym, aby na jej cerze przetestowała coś bezpiecznego dla skóry.
08.01.2016 23:56:38 wiola120892 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5 czyli krem BB i krem CC. Moja cera, choć młoda ma wiele problemów - niedoskonałości, suchość skóry, pierwsze zmarszczki, zmęczenie suchym klimatyzowanym powietrzem i pewnie jeszcze wiele innych zmartwień o których ja nie wiem. Być może kremy wielofunkcyjne sprawdziłyby się w przypadku mojej cery, dlatego chętnie bym je przetestowała i pokochała być może na zawsze, a moja cera byłaby uratowana :)
08.01.2016 23:57:41 wiola2016@wp.pl napisał:
Wcześniej błędnie podałam login :) Dodaję więc jeszcze raz odpowiedź: Chciałabym przetestować zestaw nr 5 czyli krem BB i krem CC. Moja cera, choć młoda ma wiele problemów - niedoskonałości, suchość skóry, pierwsze zmarszczki, zmęczenie suchym klimatyzowanym powietrzem i pewnie jeszcze wiele innych zmartwień o których ja nie wiem. Być może kremy wielofunkcyjne sprawdziłyby się w przypadku mojej cery, dlatego chętnie bym je przetestowała i pokochała być może na zawsze, a moja cera byłaby uratowana :)
09.01.2016 00:00:47 7wishes napisał:
Wybieram zestaw nr 5 może nadać bardzo ciekawe efekty mojej skórze i bardzo chcę je zobaczyć na własne oczy, wyjątkowo mnie interesuje "blur effect" bardzo ale to bardzo :)
09.01.2016 00:03:12 perpetua88 napisał:
Zestaw nr 2, gdyż to idealna kompilacja kosmetyczna dla mych włosów, które potrzebują regeneracji i jednocześnie ochrony kolorów. Piękne, zdrowe loki jak za dawnych lat-to me wielkie marzenie. Może się spełni?
09.01.2016 00:17:08 kasia21133 napisał:
Widzę tu coś dla siebie...dla moich zmęczonych włosów-na szczęście teraz nosimy czapki, więc moją nieszczęsną fryzurę mogę ukrywać na razie pod wełnianym splotem..ale co będzie jak nastanie wiosna, wszystko pobudzi się do życia, schowamy swoje nakrycia, puchowe kurki...? włos mój słaby niczym zmęczone po całej gonitwie psisko,chwiejne niczym gałązka na drzewie, ospałe jak pszczoła...szukam sposobu dla nich...szukam życia w nich, chcę nadać im radość, delikatność, świeżość...zestaw nr 2 uważam za wart uwagi, więc myślę, ze poświęcony czas dla tego zestawu nie byłby zmarnowanym czasem...pozwoliłabym swoim włosom wykapać się w kąpieli szamponu Petal Fresh organiczny szampon ochrona koloru - owoce granatu i jagody acai -włosy farbuję raz w miesiącu "czarna mamba" ze mnie :-) także potrzebuję takiego szamponu, aby pomógł mi zachować blask swojej farby na dłużej i sprawił aby włos tętnił życiem/kolorem.... Wadą koloryzacji jest osłabienie włosów, wiem, ze struktura włosów zostaje naruszona, dlatego trzeba wspomagać włos w regeneracji, odbudowie, aby był mocny, sprężysty...jestem ciekawa czy Marion Hair Anti-Age lotion odmładzający do włosów dojrzałych, osłabionych i zniszczonych dałby sobie radę z moimi włosami i zadowolił mnie jako potencjalna konsumentkę? oj ciekawska jestem :-)
09.01.2016 09:40:21 airad25 napisał:
Jednym z moich postanowień noworocznych jest poprawa wyglądu mojej skóry-pozbyć się cellulitu i ujędrnić skórę po dwóch porodach,dlatego chętnie przetestuję zestaw nr 3.Może pomożecie? :) chciałabym bardzo poprawić wygląd swojej zwiotczałej skóry
09.01.2016 10:10:43 iza4419 napisał:
Ja bym bardzo chciała zestaw nr 1. Piszę w imieniu swojej mamy, która określa siebie jako kobietę w średnim wieku. Kiedyś mama bardzo dbała o siebie...tata określał ją jako ideał piękna o nieskazitelnej skórze. Potem mama zajęła się domem, dziećmi i pracą. Nie miała czasu dla siebie i również ucierpiała na tym jej skóra. W dodatku tata zawsze obsypywał mamę komplementami, kwiatami porównując je do jej cery. A teraz....wszytko się zmieniło....w dodatku na ostatnim spotkaniu z pracy taty, mama zauważyła, że są tam kobiety bardzo zadbane, a ich cera jest piękna. Mama bardzo by chciała powrócić do tych dni pełnych komplementów, pięknych słów i znowu być adorowana przez swojego męża. Dlatego myślę, że ten zestaw jest idealny do przetestowania dla mojej kochanej mamy. I możemy jej pomóc przy tym odnaleźć idealne kosmetyki do tej twarzy, które sprawią, że będzie jeszcze wyglądać jak kiedyś.
09.01.2016 12:19:59 Agnesik napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 1. Mam co prawda dopiero 35 lat, ale przecież kosmetyków nie dobieramy do wieku a do stanu i kondycji skóry. A mojej przydałby się taki potężny zastrzyk odmładzający.
09.01.2016 12:22:56 Sylwia758 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2 :) Moje włosy są cienkie i łamliwe wiec używam produktów które mogą poprawić stan moich włosów. Fajnie , że szampon jest o zapachu jagód ponieważ lubię zapachy owoców leśnych . Pożary uwielbiam liotony :D
09.01.2016 12:50:24 ellka49 napisał:
Jako kobieta dojrzała wybrałabym Lirene Pearl Lifting krem + serum liftingujące:) idealny zestaw dla kobiet w moim wieku Od lat używam kosmetyków Lirene akurat tego kremu i serum jeszcze nie stosowałam:)
09.01.2016 14:56:39 PaulaK napisał:
Moim faworytem do przetestowania jest Peeling do ciała - najważniejsza rzecz w mojej pielegnacji, który przygotuje skórę do wchłaniania balsamu, pozwoli nie tylko zregenerowac siły ale i wygładzić moją skórę by stala się aksamitnie miękka i idealnie przygotowana na dalszą pielęgnację. Niestety mam cere tlusta, zdolna do zgrubien i zanieczyszczen, ciezko jest mi trafic na odpowiedni peeling, naprawde dobry ktory bedzie wygladzal i nada mojej skorze zdrowy, naturalny wyglad. Mam nadzieje ze te nowe produkty przebija dotychczasowe produkty :)
09.01.2016 15:30:15 justi0510 napisał:
Witam serdecznie, dla mojego kochanego męża wybieram do przetestowania zestaw nr 4 - krem ujędrniający i regenerujący na noc dla mężczyzn dr Ireny Eris. Myślę, że mój mąż będzie bardzo dobrym testerem, gdyż ma wrażliwą dojrzałą skórę, wymagającą specjalnej i troskliwej pielęgnacji. Byłabym zadowolona, gdybym mogła mu podarować ten zestaw, tym bardziej, że powoli zbliżają się Walentynki :)
09.01.2016 16:20:41 AniaR napisał:
Chciałabym otrzymać 1 zestaw. Pojawily się już u mnie pierwsze zmarszczki i dlatego interesuje mnie ten zestaw. Jak kazda kobieta chcialabym wygladac pieknie i mlodo bez tych okropnych zmarszczek
09.01.2016 17:26:05 karolcia7110 napisał:
Z chęcią wybrała bym 2-3, ale patrząc na to co bardziej w mojej sytuacji to przydało by mi sie zestaw numer 2 ponieważ jestem w ciąży. Dziecko zabiera mi dużo witamin z organizmu. Moje włosy na dodatek że były często farbowane są teraz słabe, łamliwe bez zadnego koloru i blasku.Wypadają mi często. Chciała bym przetestować produkty jak i później napisać czy są warte kupienia. Jestem ciekawa czy produkt da sobie rade z moimi zniszczonymi włosami :) Pozdrawiam serdecznie
09.01.2016 17:33:18 Patrycja napisał:
Dlaczego chciałabym tesować te produktu? Otóż dlatego testuje wiele produktów do włosów, aczkolwiek mało z nich trafia w moje gusta, mam dość długie włosy które bardzo szybko sie niszczą, codziennie prostuje, co strasznie je psuje. Chciałabym móc spróbować waszych produktów :)
09.01.2016 17:48:52 ellka49 napisał:
Idealny zestaw dla kobiety dojrzałej to Lirene który znam od dawna lecz tych kremów i serum nie uzywałam
09.01.2016 17:54:23 tycjanowa napisał:
Najbardziej chciałabym przetestować zestaw nr 3, ponieważ moja skóra wymaga częstego złuszczania, w dodatku na udach zauważyłam pierwsze oznaki cellulitu i utraty jędrności! Jeśli nie zacznę działać doraźnie cellulit opanuje mnie całą! Jedyny ratunek widzę z peelingu mango marki Lirene...Za to zapach peelingu Delawell działałby cudownie odprężająco po ciężkim dniu : )
09.01.2016 18:55:57 vipala napisał:
Zestaw nr 1, gdyż to już ten czas...Przyznam, że nie działałam jeszcze silnie przeciwzmarszczkowo i odmładzająco na moją skórę, ale w ramach noworocznych postanowień obiecałam jej większą troskę. Taki zestaw startowy bardzo ułatwiłby mi wytrwanie w tym postanowieniu...
09.01.2016 19:31:56 Margaret napisał:
Witam:) Jestem młoda babcia mam trzy wnuczki i jednego wnuczka. I bardzo chciałabym przetestować zestaw nr.1,dlatego żebym zawsze była piękna i młoda :) Pozdrawiam :)
09.01.2016 20:21:19 SzymonŁap napisał:
4 zestaw. Postanowiłem wziąć udział w tym konkursie, by pokazać innym, że my mężczyźni równie troskliwie jak kobiety, dbamy o siebie, swoje ciało. Czasy, kiedy to tylko kobiety pachniały a mężczyźni udawali się na polowania dawno minęły. Nowoczesny mężczyzna dba o siebie i nie ma w tym nic zniewieściałego. Krem regeneracyjny i krem ujędrniający będzie super dodatkiem do codziennej pielęgnacji, tym bardziej, że lata lecą i najwyższa pora wprowadzić profesjonalne kosmetyki.
09.01.2016 21:07:23 stereo2000 napisał:
Witam drogie panie i panów również(w tym moich szanownych rywali w ''walce''o zestaw kosmetyków nr 4:)) Otóż chciałbym bardzo przetestować zestaw nr.4 Dr.Ireny Eris ponieważ jestem ... mężczyzną.Mężczyzną dbającym o siebie,który stara się sprostać wymaganiom kobiet,odnośnie wyglądu.A wiadomo kobiety są bardzo wymagającymi ''sędziami''Rzekłbym nawet ,że są najbardziej wymagającymi ''sędziami'' Wiadomo więc że w takiej sytuacji nie ma miejsca na kompromisy.Liczy się tylko najwyższa i najskuteczniejsza jakość która naprawdę działa.I taka właśnie jest marka Dr.Ireny Eris i jej Men Age Power Extreme krem ujędrniający do twarzy oraz Recharge Night Cream krem regenerujący do twarzy.To moje marzenie,to mega życia tchnienie.To radość moja i mojej ukochanej pani.A nóż tak się zdarzy że mi się to przydarzy.I tak mi się myśli że to mi się ten zestaw właśnie przyśni. Pozdrawiam.
09.01.2016 21:20:05 wgizicka123 napisał:
3. Słodka rozkosz pilngującego cialeczka, która rozpieszcza zmysly i zabiera wszystkie zmarwienieczka ;) Nie ma nic dla ciała lepszego niż cudowny oczyszczający piling.
09.01.2016 21:29:44 nik napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 2. Moje włosy po wielu zabiegach prostowania, suszenia, farbowania - umarły. Moja nadzieja jest w Waszych produktach:) pozdrawiam
09.01.2016 23:01:09 PannaHerezja napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 5. Akurat ten gdyż mam przebarwienia na skórze, mimo oczyszczania codziennego mam problem z wągrami . A także chciałabym choć raz coś testować lub wygrać :)
10.01.2016 00:06:12 kapkap napisał:
zestaw 5 - bo najwyższy czas nadać życiu nowych kolorów!!! :-)
10.01.2016 01:00:58 asiek76 napisał:
Chętnie przetestuje zestaw nr 2 do włosów :) od lat farbuje włosy i rzadko o nie dbam jakoś specjalnie ... trzeba im pomóc wrócić do dawnej świetności ;) kiedy były lśniące i błyszczące :) jedyne czego pewnie im nie przywroce to gęstość .... :( POZDRAWIAM :)
10.01.2016 11:41:39 Gosiaczek84 napisał:
Wybieram zestaw nr.5. ponieważ krem BB byłby idealny do mojej cery z trądzikiem.A krem Bieleda 10w 1 to poprostu wymarzony jest. Bo przy moim synku roczniaku nie mam czasu na nakładanie makijażu (baza,podkład i puder) a wiadomo że jako kobieta chcę ładnie wyglądać.
10.01.2016 12:08:38 marta0778 napisał:
wybieram zestaw: Zestaw krem CC + krem BB, ponieważ chciałabym, żeby moja skóra była piękna i gładka a tylko ten zestaw poradzi sobie z tym znienacka ;)
10.01.2016 12:14:20 asiakali napisał:
Zestaw nr 5 jest wymarzony dla mnie. Bielenda CC Color Control Blur Effect - krem 10 w 1 pomógłby mi poczuć się pewnie przysłaniając powiększone pory, zmarszczki i przebarwienia.Piękna i perfekcyjna cera , nawilżona i rozświetlona to moje pragnienie. Under Twenty matujący krem BB o działaniu antybakteryjnym zadba o moją skórę i zdrowy wygląd.
10.01.2016 13:26:25 werax napisał:
Choć jestem już po "pięćdziesiątce" to pierwszy się raz odważyłam dać sobie twarz, jak amantce - pod laser ją sobie włożyłam. I co? I jakie efekty? Czym młodsza, piękniejsza i świeższa? Rezultat tej mojej korekty najśmielsze marzenia przewyższa! Dlatego zestaw z "jedynką" zamawiam dla siebie z tej stronki i będę tu dziś kabotynką - z tych kremów chcę dostać osłonki dla mojej buziuni dojrzałej obecnie cudnej, wspaniałej!
10.01.2016 13:42:01 dragonik7 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3. Moim noworocznym postanowieniem było jeszcze bardziej dbać o swoje ciało i podarować mu odrobinę luksusu. A już niedługo trzeba będzie przygotowywać się na cieplejsze dni, zacznie się wiosna, zrzucimy szaliki, ciepłe kurtki - już teraz trzeba pomyśleć o przygotowaniu ciała na wiosnę i lato , a zestaw peelingów to idealne rozpoczęcie domowego spa.
10.01.2016 14:01:29 kckc napisał:
Dzień dobry. Poproszę o zestaw peelingów do przetestowania. Od godziny 06:00 jestem codziennie na nogach do późnego wieczora i jedyna myśl, która mnie w ciągu dnia ratuje, to fakt, że za niedługo wakacje, mogliby Państwo mi umilić ten ciężki okres i przesłać taki zestawik peelingów, to chociaż jakaś mała przyjemność by mnie w tym ciężkim życiu spotkała :-)
10.01.2016 14:18:22 meona napisał:
Wybrałabym zestaw kremów nr 1 :) Mimo, że ja jestem młoda osobą, to chętnie zatroszczyłabym się o moją kochaną mamę. Odkąd pamiętam zawsze testuje kremy i różne różności :) Taka z niej maniaczka. Myślę, że byłaby to dla niej przyjemność i na pewno z chęcią testowałaby Państwa kosmetyki :) Cóż mogę więcej dopisać , raczej nie za wiele , jedyne co mogę obiecać to , to że recenzja będzie prawdziwa i szczera . I choć moja mama nie zna się na technologi komputerów - ja na pewno potrenuje zabawę w dziennikarkę :D . Pozdrawiam :)
10.01.2016 14:26:50 dorka8989 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 5.krem CC + krem BB.Od dłuższego czasu borykam się z niedoskonałościami na twarzy,moja cera potrzebuje nawilżenia oraz kosmetyku który poprawi jej koloryt, zmniejszy pory,idealnie ją wygładzi i będę go mogła stosować pod makijaż.
10.01.2016 18:27:47 Lilly410 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3, ponieważ, 1) nie jestem 45+ (zestaw 1) 2) moje włosy są w porządku (zestaw 2) 3) nie jestem mężczyzną (zestaw bodajże 5) 4) młoda osoba jest idealną testerką peelingów 5) zapachy tych peelingów są interesujące :p
10.01.2016 20:26:29 czekoladowa6511 napisał:
Chciałabym wygrać do testowania zestaw drugi czyli zestaw do włosów. Podzieliłabym się nim z mamą. Jeden produkt, a mianowicie Marion Hair Anti-Age lotion, podarowałabym mamie na imieniny, które obchodzi 21 stycznia. Zaś drugi z tych produktów (Petal Fresh) zachowałabym dla siebie na moje włosy, ponieważ uwielbiam zapach granatu i zapach jagód.
10.01.2016 20:52:45 onlyme30 napisał:
Z chęcią przetestowałabym zestaw nr 2, gdyż ostatnio staram się zregenerować moje osłabione włosy. A ponadto moje włosy szybko płowieją po koloryzacji, więc jestem bardzo ciekawa szamponu, który ma za zadanie utrzymać kolor dłużej na włosach. Intrygują mnie również składniki szamponu, bo takowych jeszcze nie stosowałam w pielęgnacji w pielęgnacji włosów :)
10.01.2016 21:23:02 justynaswitaj napisał:
Wybieram zestaw nr 4 - zestaw dla mężczyzn. Mój mężczyzna ciągle narzeka, że tylko ja coś testuję, więc tym razem chciałabym otrzymać zestaw kosmetyków dedykowany specjalnie dla niego. Mało który mężczyzna przyznaje się do tego, że lubi dbać o siebie, bo uważa, że to niemęskie, ale często podbierają nam kosmetyki ;)
10.01.2016 21:44:15 annab1 napisał:
Zestaw nr 3 byłby prawdziwym ratunkiem dla mojej dojrzałej skóry z pierwszymi oznakami utraty sprężystości i blasku, która w sezonie grzewczy wymaga szczególnej troski i regularnego złuszczania. Soczyście owocowe peelingi nie tylko ją wygładzą, ujędrnią i poprawią napięcie, również pozwolą się zrelaksować i rozkoszować zapachami zaczerpniętymi prosto z natury. Tropikalne mango oraz trawa cytrynowa z kokosem przemienią mój prysznic w zmysłowe doznanie, chociaż na chwilę pozwolą zapomnieć o śniegu za oknem i pomarzyć o wakacjach pod palmami. Jestem pewna, że oba kosmetyki otoczą moją skórę troskliwą opiekę i wydobędą jej naturalne piękno. Najlepsza pielęgnacja połączona z aromaterapią to coś, czego moja szorstka skóra i stęsknione słońca zmysły potrzebują najbardziej. Esencja lata pod postacią dwóch niezwykłych peelingów, to niepowtarzalna okazja, by przeobrazić moją łazienkę w egzotyczne SPA, a z codziennej pielęgnacji uczynić prawdziwy rytuał piękna.
10.01.2016 21:55:01 magdamus napisał:
Zestaw kremów pod oczy - chciałabym ten zestaw innowacyjnych produktów sprezentować córce – jestem bowiem zdania, iż lepiej dbać, chronić i zapobiegać, niż leczyć, naprawiać, ratować. Jestem przekonana, że jeśli teraz poświeci więcej swojej troski swojej skórze - będziesz w przyszłości mogła się cieszyć jędrną, promienną i zdrową cerą w wieku jeszcze ‘dojrzalszym’.
10.01.2016 22:30:31 emerycia napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 1 - zestaw kremów. To idealne kremy dla mojej dojrzałej skóry, pozbawionej elastyczności, z widocznymi zmarszczkami. Na pewno sprawdzą się na mojej skórze i rzetelnie opiszę ich działanie. Lubię testować nowości kosmetyczne i jeszcze bardziej dzielić się wrażeniami z ich testowania.
10.01.2016 22:55:08 izabelahojnor napisał:
Marzę o otrzymaniu zestawu testowego numer 2 - zestawu do włosów. Bardzo mi na tym zależy, gdyż moje włosy po porodzie strasznie se osłabiły i chcę je wzmocnić. jestem pewna, że ten zestaw były lekarstwem na moje problemy.
10.01.2016 23:30:48 diorek93 napisał:
Chciałabym wygrać zestaw 4 i podarować go mojemu mężczyźnie. Zbliżają się Jego urodziny, więc byłby to dla Niego miły podarunek. Jestem na etapie namawiania Go do używania kosmetyków, w tym właśnie kremów do twarzy. :) Pracuje On w spawalni i ma ciągły kontakt z oparami, więc jego skóra jest przesuszona i zniszczona. Markę Dr Irena Eris uważam za luksusową, dlatego tym bardziej miło byłoby podarować te kosmetyki mojej drugiej połówce. :) Wiele Mu w życiu zawdzięczam, więc uważam, że zasługuje na odrobinę luksusu. :)
11.01.2016 00:33:38 LoLa Rainey napisał:
Mój ukochany mężczyzna jest starszy ode mnie o kilka lat. Różnica wieku niestety jest widoczna po jego skórze na twarzy. Pracuje w technice diamentowej, gdzie pył betonowy zatyka mu pory i wchodzi w każde możliwe zagłębienie w skórze, przyspieszając tym samym jej starzenie się i powstawanie zmarszczek. Problem jest na tyle dotkliwy, że mój luby wstydzi się golić zarost i odkrywać swą twarz nawet przede mną... Pewnego dnia postanowił jednak się ogolić, gdyż włoski tak samo twarde od pyłu wkuwały się w moją twarz niczym igły. Gdy wyszedł z łazienki nie chciał odsunąć ręcznika od twarzy. W końcu po mojej zachęcie ściągnął ręcznik, a wtedy ujrzałam zmęczoną, zniszczoną i postarzałą od pracy twarzyczkę swojego ukochanego. Nigdy nie zapomnę jego słów: "Nie patrz na mnie, jestem potworem"... Od tamtej pory obiecuje sobie, że pójdzie do sklepu po krem do twarzy, ale wciąż nie ma na to czasu, głównie przez pracę. Niedługo jego urodziny - miał sam wybrać krem, ale widząc ten artykuł postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić mu prezent w postaci zestawu nr 4. To właśnie ten zestaw chciałabym dostać, by móc podarować go lubemu. Myślę, że pomógłby mu odzyskać utraconą witalność na skórze. Może i nie przywróci mu młodości, ale chociaż sprawi, że poczuje się wiekowo bliższy swojej dziewczynie zamiast dziadkowi. Bardzo proszę o pomoc. Paweł nie jest potworem, jest najcudowniejszym mężczyzną jakiego w życiu poznałam i zasługuje choć na trochę szczęścia.
11.01.2016 10:13:49 krojepomidory napisał:
Zestaw peelingów - o tym zastawie marzę, mam nadzieję, że niebawem kurier z nim mi się ukaże. Uwielbiam słodkie i soczyste zapachy, z nimi odchodzę ode mnie wszelkie złe myśli i strachy. Bo takie aromaty dodają energii i dobrego humoru, w sam raz na tą zimną porę i gdy wokół pełno rumoru.
11.01.2016 10:48:58 kasia1k napisał:
Lifting i ujędrnianie mam dzisiaj w planie, chętnie spróbuję czy poskutkuje. (zestaw nr 1)
11.01.2016 10:54:28 kasztan1830 napisał:
poproszę zestaw nr 5 który jest idealny dla mojej twarzy uwielbiam te kremy chętnie je przetestuje bo w takich kremach gustuje i to mi pasuje:)
11.01.2016 12:55:34 Just napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 2, ponieważ nigdy nie używałam organicznych szamponów i jestem ciekawa, jak wpływają one na kondycję włosów. Poza tym, jestem włosową maniaczką, ponieważ uważam, że to właśnie one są ozdobą każdej kobiety i mam bzika na punkcie wszystkich preparatów do włosów. Mam włosy farbowane, z tendencją do łamliwości i przesuszania, dlatego też ten zestaw jest wprost stworzony dla mnie!
11.01.2016 14:34:31 Angie17 napisał:
Wybieram zestaw numer 3 czyli Lirene Beauty Collection peeling ujędrniający mango oraz Delawell słodki peeling do ciała trawa cytrynowa i kokos. Wierzę, że przy diecie i ćwiczeniach pomogą mi one utrzymać elastyczność mojej skóry, a także ją nawilżą i pomogą w eliminacji pomarańczowej skóki ;)
11.01.2016 19:26:54 farmerka napisał:
Chciałabym wypróbować zestaw nr 1 Z chęcią na własnej skórze przekonam się o właściwościach owych kremików.Jestem ciekawa czy tak jak zapewnia producent moja skóra zostanie odbudowana i zliftingowana , czy kremy mają zapach i konsystencję taką jak lubię.osobiście chciałabym się przekonać jak kremy współgrają z codziennym makijażem. Sprawdzenie właściwości kremów i podzielenie się później opinią z innymi byłoby dla mnie czystą przyjemnością.
11.01.2016 20:54:38 ella23 napisał:
A może, by tak przetestować jednak ZESTAW NR 1, czas płynie bardzo szybko, wprawdzie psychicznie mam dalej „naście” lat, ale kalendarz i matematyka nieubłaganie pokazują - 45+. W lustrze przeglądam się rzadko, bo niestety z roku na rok przybywa zmarszczek i nie potrafię pogodzić się ze zmianami jakim ulega moja twarz. Czy jest możliwe, żeby powstrzymać ten proces, czy można jeszcze spróbować odzyskać choć odrobinę dawnej twarzy, tej dziewczyny, która dopiero co wchodziła w dorosłe życie i jeszcze raz odzyskać uśmiech niepoprawnej marzycielki!
11.01.2016 21:38:37 Czarnulka089 napisał:
4. Zestaw dla mężczyzn będzie idealny. Dużo słyszałam o tej marce, ale nigdy nie korzystałam. Mąż będzie zachwycony jeśli będzie mógł przetestować. Uważam , że zdanie zwykłego mężczyzny, który korzystała z danego artykułu jest dużo cenniejsze niż wszystkie reklamy razem wzięte.
11.01.2016 22:23:07 Aneczka316 napisał:
Zestaw nr 3 - pilingi. Uwielbiam pilingi. Właśnie kończy mi się jeden zestaw i chętnie przetestowałabym coś nowego. Jestem młodą mamą i często brakuje mi czasu na regenerację w długiej kąpieli. Dlatego używam pilingów które doskonale działają na moją skórę jednocześnie dając odprężenie po dniu z dzidzią.
11.01.2016 23:30:22 basiabasia napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw peelingow , uwielbiam je ! Pozwalają się odprezyc i zrelaksowac po ciężkim dniu. małe dziecko potrafi wykończyć a taką forma relaksu na pewno mi pomoże zwłaszcza teraz kiedy zima za oknem a ciało potrzebuje dodatkowej pielegnacji :) i te zapachy, peelingi tak pięknie pachną :)
12.01.2016 13:25:59 MartaLT napisał:
Moim wybrańcem jest zestaw nr 2, czyli: Marion Hair Anti-Age lotion odmładzający do włosów dojrzałych, osłabionych i zniszczonych Petal Fresh organiczny szampon ochrona koloru - owoce granatu i jagody acai. Wybieram go dlatego, że chciałabym przeprosić moje włosy i wynagrodzić im długoletnie: prostowanie, farbowanie, suszenie, sprejowanie, ściąganie gumką... chciałabym aby znów odżyły, były wzmocnione, nawilżone, lśniące i pięknie się układały stanowiąc moją ozdobę.
12.01.2016 16:24:42 kasia2006222 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 2, gdyż wygląd moich włosów pozostawia wiele do życzenia. Chociaż staram się pielęgnować je na co dzień to wpływ zmiennych warunków atmosferycznych, farbowanie i stylizacja poddająca je zgubnym wpływom wysokich temperatur doprowadziła do wysuszenia moich włosów i wyblaknięcia ich koloru. Już wkrótce zawita do nas wiosna - czas lekkości i świeżości i właśnie dlatego chciałabym nadać moim włosom lekkości i blasku. Wierzę w zbawienny wpływ owocowych mieszanek na kondycję włosów, skóry i całego ludzkiego organizmu. Tego co najlepsze powinniśmy poszukiwać właśnie w naturze. Dlatego chciałabym na własnej głowie poczuć odświeżającą moc owoców skoncentrowanych w buteleczce i wzbogaconych cennymi składnikami. By móc poczuć się świeżo i kobieco i w pełni gotowości przywitać nadchodzącą wiosnę :)
12.01.2016 16:31:12 kiniastar napisał:
Z chęcią przetestuję zestaw nr 5. Mam problemy z cerą, a te produkty wydają się idealne do przetestowania. Mam nadzieję, że dostanę od Państwa szansę - jeszcze nic nigdy nie udało mi się u Was wygrać :) Byłby to super prezent na moje urodziny, które obchodzę w styczniu. Pozdrawiam!
12.01.2016 16:31:46 anulka06@buziaczek.p napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 5, który pozwoli, aby moja cera nabrała blasku i świeżego wyglądu. A teraz, kiedy brakuje słońca moja skóra bardzo tego potrzebuje.
12.01.2016 21:43:17 j.dudek71 napisał:
Właśnie skończyłam 45 latek i zestaw nr 1 byłby dla mnie idealny!Szczególnie,że szukam teraz kremów lepiej i mocniej działających odmładzająco.Uwielbiam wszelkie serumy-są lepsze od kremów,bardziej skoncentrowane i mogą zdziałać cuda.Mogę także napisać recenzję produktów dla innych pań:)
12.01.2016 22:20:38 k.kaczmarczyk napisał:
Każda z nas chciałaby czuć się piękną, seksowną kobietą, być pewną siebie. Lecz w życiu codziennym nieraz brak nam czasu na profesjonalne zabiegi kosmetyczne, dlatego właśnie pora na znalezienie produktu, który zastąpi nam profesjonalne wizyty. Do testowania ZESTAWU NUMER 1 chciałabym zaangażować najbliższą memu sercu kobietę - moją mamę (45 lat). Stres, przemęczenie, brak snu, zła dieta, ciągłe życie w biegu: to czynniki, które niekorzystnie wpływają na naszą skórę. Takie defekty jak zatkane pory, sińce pod oczami, matowa skóra, zatracenie owalu twarzy, przebarwienia, pękające naczynka, przedwczesne zmarszczki nie są ani mi, ani mojej mamie obce. Choć w końcu pora powiedzieć im stanowcze "STOP"... w szczególności że już w czerwcu tego roku stanę u boku mojego narzeczonego przy ołtarzu. Do tego czasu przydałby się mocny zastrzyk energii dla mojej skóry i oczywiście dla skóry mojej mamy, która będzie jedną z najważniejszych osób na tej magicznej uroczystości. Marki Kolastyna i Lirene znam bardzo dobrze, natomiast nie było mi po drodze używanie ich produktów, lecz słyszałam o nich bardzo dobre opinie i sama czytając składy Kolastyna skuteczna odbudowa skóry 45+ - przeciwzmarszczkowo-ujędrniający krem na dzień i Lirene Pearl Lifting krem + serum liftingujące jestem mocno zaskoczona. Jako przyszły kosmetolog bardzo chciałabym przetestować z mamą na naszej skórze tak cenne w substancje odżywcze kosmetyki, a następnie podzielić się naszymi odczuciami na blogu i zarazić nimi moich czytelników. Wierzę, że dzięki takim profesjonalnym produktom z uśmiechem na twarzy pożegnamy się z moimi skórnymi defektami, a nasza twarz nabierze blasku, jędrności, elastyczności, nawilżenia, miękkości. Mam nadzieje, że po prostu nabierze życia, a ja jako przyszły kosmetolog poznam kolejny produkt godny polecenia, a jako przyszła żona będę z satysfakcją i pewnością siebie wypowiadała słowa przysięgi małżeńskiej, a mama z radością będzie się temu przyglądała.
13.01.2016 11:56:51 onaaa81 napisał:
Moim marzeniem jest wypróbowanie zestawu drugiego! Jestem włosomaniaczką, uwielbiam testować, eksperymentować, czasać i bawić się włosami, co niestety często źle wpływa na ich kondycję i myślę, że szampony te byłyby w stanie poprawić zarówno ich wygląd jak i przygotować na kolejne doświadczenia!
13.01.2016 14:57:28 winiusia napisał:
Chciałabym przetestować 5. Zestaw krem CC + krem BB Bielenda CC Color Control Blur Effect - krem 10 w 1 Under Twenty matujący krem BB o dzialaniu antybakteryjnym Wydaje się być idealny dla mojej skóry a dawno nie miałam okazji przetestowania niczego nowego. Moja skóra i ja będziemy wdzięczne.
13.01.2016 19:55:09 Meg89 napisał:
Piękna i promienna cera. To proste! Wystarczy pozytywna energia, szeroki uśmiech i dobry krem do pielęgnacji twarzy. Dwa pierwsze warunki już spełnione brakuje tylko idealnego kremu- dlatego właśnie chcę przetestować zestaw nr 1. W rekomendacji producentów widać, że posiadają one wiele talentów- mam nadzieję, że w praktyce sprawdzą się równie dobrze. Chcę przenieść je na własną buzię i po prostu czuć się pięknie- a mój wiek zdradzi już tylko numer pesel :)
13.01.2016 21:05:29 nieobco napisał:
Od czasów licealnych marzyła mi się burza blond loków na mojej głowie, ale los tak chciał, że moje włosy są idealnie proste. Postanowiłam więc chociaż w połowie spełnić swoje marzenie i jestem blondynką w jasnym, lodowym odcieniu! Przez farbowanie moje włosy nie są w takim stanie jakbym chciała, ale staram się dawać im to, co najlepsze. Przydałoby się dostarczyć im czegoś nowego, skutecznego, żeby zniwelować i zapobiegać zniszczeniom. :)
13.01.2016 22:09:15 Bunia1990 napisał:
Witam, Ja najbardziej ucieszyłabym się z zestawu nr 5, ponieważ byłby on dla mnie idealny- mam cerę problematyczną, więc działanie antybakteryjne jest tutaj wskazane, dodatkowo mimo faktu, że jest on sucha, to lubi się błyszczeć w ciągu dnia i dlatego matujące właściwości kremu BB sprawdziłyby się u mnie :). Jeśli chodzi o krem CC z Bielendy to jestem nim szczerze zaciekawiona, ponieważ bardzo lubię produkty tej marki.
14.01.2016 14:54:34 yzma93 napisał:
Najbardziej spodobał mi się zestaw 4 obdarowałabym mojego męża bo jak powszechnie wiadomo nie tylko kobiety stoją przed lustrem i dbają o siebie ale mężczyźni również tylko ciężko im sie do tego przyznać. Więc bardzo fajnie ze w konkursie pojawił się tez taki zestaw :) prezenty sprawiają nam radość ale obdarowanie jest jeszcze lepsze :)
14.01.2016 15:59:31 kamcia_16423 napisał:
chcialabym zestaw kremow.chcialabym go dla mojej mamy.ona nigdy nic nie testowala to pomyslalam ze podaruje jej kremy.ma 43lata zmarszczki i mysle ze sie bardzo by ucieszyla z tego zestawu.nigdy nic sobie nie kupila :(
14.01.2016 16:26:56 IwonaLFC napisał:
Pewnie moje zgłoszenie ponownie nie będzie wzięte pod uwagę, ale jeśli nie spróbuję to się nie przekonam. Chętnie przetestowałabym zestaw nr 3. Przyznam, że na co dzień zakochana jestem w domowym peelingu wykonanym z kawy. Daje on u mnie najlepsze efekty. Jednak ten domowy specyfik jest powodem niejednej sprzeczki w moim domu. Zawsze muszę wysłuchiwać narzekań rodziców, którym nie podoba się fakt, iż peeling pozostawia na wannie rysy i nieestetyczne plamy. W związku z tym muszę znaleźć dla niego jakąś alternatywę. Być może owe produkty byłyby godnymi następcami mojego ideału a przy tym ochroniły mnie przed kolejnymi uwagami.
14.01.2016 19:08:19 kswksw121512 napisał:
Wybieram zestaw nr. 3 peelingi (Lirene Beauty Collection peeling ujędrniający mango oraz Delawell słodki peeling do ciała trawa cytrynowa i kokos). Rozkładam leżak na plaży, czuję ciepły piasek pod stopami, wysokie fale unoszą serferów, chichot dzieci budujących domy z mokrego piasku roznosi się wśród palm hotelowych, mały chłopczyk przynosi mi w dłoni białe muszelki, chowa je i ucieka, ratownik odpoczywa na wieży z rolnetką w dłoni, promienie słoneczne docierają do najmniejszych kamieni na plaży, wiatr kołysze parasolami a za rogu hotelu słychać muzykę reggae i grupę nastolatków bawiących się. Budzę się, to tylko sen. Chcę poczuć wakacje, zobaczyć lazurowe wybrzeże, krainę szczęścia, zieloną wyspę a nawet pirata. Wszystko wydaje się takie nieosiągalne, ale w pudełku kartonowym mam schowany peeling z mango , wyciągnę go, przeniesie mnie pod palmę, na piaszczyste wybrzeże, pod parasole.Poczuję słońce, słodki zapach, ciepłe powietrze. Peeling z nutką trawy cytrynowe orzeźwi moje ciało, rozpieści moje zmysły a wiórki kokosowe dadzą odrobinę słodyczy, jak koktajl z owoców egzotycznych ze słomką i parasolką. Peelingi owocowe są niezapomnianymi wakacjami, rajem dla ciała, ukojeniem dla duszy, cudownymi wspomnieniami z niebywałych wakacji. Tylko mango, trawa cytrynowa i kokos tak niewiele a zawsze kiedy chcę mogę poczuć wakacyjny wiatr, złociste słońce i piaszczyste plaże na ciele.
14.01.2016 20:33:34 kingaizabela napisał:
Wybieram zestaw numer 5, ponieważ krem Bielenda CC Color Control Blur Effect jest stworzony jakby z myślą o mnie i mojej twarzy! Ciężko jest mi wybrać jeden krem, kiedy moja cera woła o pomoc, z każdej strony. Wciąż pojawiające się wypryski, nierówny koloryt, zaczerwienia i szorstkość.. A gdy już znajdę krem, który daje sobie radę przynajmniej z jednym z tych problemów to zwykle nie nadaje się jako baza pod makijaż. Bielenda CC Color Control Blur Effect byłby spełnieniem moich marzeń, w końcu moje problemy z cerą dobiegłyby końca. Under Twenty byłby zaś jego idealnym dopełnieniem. Razem na pewno dałyby radę i uczyniłyby mnie szczęśliwą posiadaczką pięknej cery! :)
15.01.2016 01:00:28 dabrowskam napisał:
Chciałabym wygrać zestaw nr5 gdyż są to idealne kosmetyki dla mnie! A tak poza tym.. Mam nadzieję, że dobrze rozpocznie 2016 rok i w końcu coś wygram! ;-)
15.01.2016 11:29:26 jutka91 napisał:
Witam państwa chciałabym przetestować zestaw nr 5 Bielenda CC Color Control Blur Effect - krem 10 w 1 i Under Twenty matujący krem BB o działaniu antybakteryjnym. Uwielbiam wszelkiego rodzaju kremu o dużych właściwościach i zawiera więcej niż jedną funkcję. Moja cera potrzebuje szczególnej pielęgnacji, przechodzi detox, odchudzanie i ćw więc dzieje się u niej sporo i nie wygląda najlepiej, wszystko wychodzi teraz na zewnątrz ... A uwielbiam testować nowości, chętnie bym sprawdziła by w końcu nie przechodzić obojętnie w drogerii obok tego produktu by kupić ponownie:)
15.01.2016 14:06:55 kurczak5 napisał:
Marzy mi się zestaw Nr 4 - dla mężczyzn. Dlaczego? Bo o ile dla siebie mam kremów w nadmiarze, tak półka mojego męża świeci pustkami... Jak to facet, nie bardzo lubi zakupy, a co dopiero te kosmetyczne. Przynosić, prosić - też nie ma co, bo później mówi, że wypuści babę z domu, to wszystkie pieniądze przepuści... A tak... powiem, że wygrałam! :) Czy to nie jest super-sprytny plan? :)
15.01.2016 14:20:36 ewkaa1992 napisał:
Zestaw nr 1 dla mojej mamy byłby idealny. Chciałabym jej dać trochę uśmiechu i radości z możliwości testowania. Jest dla mnie osobą, której w jak najbardziej możliwy sposób chcę podarować jej trochę szczęścia <3
15.01.2016 15:41:51 maggimi napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4, ponieważ cudowna jest możliwość otrzymania pełnowartościowych produktów do testowania.Rywalizacja dodaje adrenaliny, a wygrana uszczęśliwia na długi czas. A ta wygrana uszczęśliwi dwie osoby - mnie gdy wygram i mojego męża, gdy mu ten zestaw podaruję! Choć ten zestaw to i tak za mało by mu podziękować za to że: 1) jest moim przyjacielem 2) jest najukochańszym mężem na świecie 3) jest wspaniałym ojcem 4) dba o naszą rodzinę 5) jest przystojny. Jednak by być utrzymać tą urodę musi stosować kosmetyki Dr Irena Eris Platinum Men.
15.01.2016 16:04:29 papuzia napisał:
Chciałabym dostać zestaw nr 4 i przekazać go mojemu mężczyźnie. Dlaczego ten zestaw powinien trafić właśnie do niego? Po pierwsze jest on żywym zaprzeczeniem stereotypów na temat podejścia mężczyzn do kosmetyków i potrafi zadbać o siebie, używając więcej niż przysłowiowego "żelu i szamponu w jednym". Po drugie lubi produkty praktyczne i funkcjonalne. Opakowania kremów z pompką właśnie takie wydają się być. Higieniczne, wygodne w stosowaniu i nie pozwalają na marnowanie się produktu. Po trzecie wspiera on bardzo polskie marki. Szczególnie te, których produkty są wysokiej jakości. Chyba nie trzeba tłumaczyć, że Dr Irena Eris to właśnie taka marka. Po czwarte czasem uda mi się coś wygrać czy testować. Mój mąż z zazdrością odbiera przychodzące do mnie paczki. Ogromną radość sprawiłoby mu gdyby tym razem to do niego zawitał kurier, a on został y prawdziwym testerem.
15.01.2016 18:54:36 cadavre napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Pierwsze zmarszczki, pierwszy siwy włos … Nie chcę panikować, ale nic na to nie poradzę, powoli się starzeję. Nie da się zatrzymać upływu czasu, ale z tym zestawem będę mogła zminimalizować jego skutki i trochę odwlec to co nieuniknione. Nie chcę przy tym wyglądać jak po prasowaniu żelazkiem więc te kremy będą dla mnie idealne. Delikatnie pomogą mi zwalczyć pierwsze objawy starzenia się skóry, a ja wciąż będę wyglądała naturalnie.
15.01.2016 19:09:49 jacksparrow88 napisał:
Zestaw nr 4 - Mój mężczyzna jest jak komandos i nigdy nie przyzna się, że cichcem podbiera mój krem przeciwzmarszczkowy. Ale ja tam swoje wiem, bo dziwnym sposobem ubywa go co raz więcej a wieczko kilka razy było niedokręcone tak jak pasta do zębów. Ale nie będę go stawiać w tej kłopotliwej sytuacji i pytać czy to jego sprawka skoro doskonale to wiem. Ostatnio nawet częściej wchodzi ze mną do drogerii i doradza w kwestii kosmetyków ;-) A jeszcze kilka lat temu trzeba go było wołami zaciągać, bo to przecież taki nie męski sklep. Niech chłop ma w końcu coś swojego, a moje kremy zostawi w spokoju
15.01.2016 21:21:20 kasieqqqq napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 3 - Zestaw peelingów, aby móc zacząć już teraz intensywnie przygotowywać swoje ciało do lata i nie wstydzić się wyjść na plażę ! Przede mną dużo pracy, dlatego im wcześniej zacznę tym lepiej, a jak wiadomo regularne ćwiczenia i stosowanie peelingów może zdziałać cuda :) Pomóżcie mi zrobić ten pierwszy krok do lepszego 2016 roku !
16.01.2016 09:49:44 mad1704 napisał:
Zdecydowanie wybieram zestaw nr 3. Stosuję peeling do ciała ze względu na jego właściwości złuszczające i antycellulitowe. Bardzo przyjemne są chwile masażu, które pozwalają na usuwanie martwych komórek naskórka a po kąpieli zapewniają idealnie wygładzoną powierzchnie skóry. Słodki zapach: mango, trawy cytrynowej i kokos w mgnieniu oka przeniesie mnie w świat owocowej rozkoszy. Jeśli ktoś nie stosował tego produktu to bardzo polecam dziewczynom, które pragną chwil relaksu i odprężenia:-)
16.01.2016 10:43:01 Asia napisał:
Chętnie chciałabym przetestować zestaw nr 5 ponieważ ostatnio mam cerę podatną na krostki a produkty z BB od dawna skupiają moją uwagę w drogeriach by po nie sięgnąć i ich spróbować. Wydają mi się dość skuteczne i właściwe jednak zawsze obawiam się iż wydane pieniądze mogą nie spełniać moich oczekiwań. Mam nadzieję że po wypróbowaniu będę pewna że kupując kosmetyk tej firmy nie będę żałować. :)
16.01.2016 18:30:31 olivia82 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2 czyli Marion Hair Anti-Age lotion odmładzający do włosów dojrzałych, osłabionych i zniszczonych oraz Petal Fresh organiczny szampon ochrona koloru - owoce granatu i jagody acai. Włosy, ich wygląd, sposób układania się oraz ich właściwa pielęgnacja i ochrona stanowią dla mnie priorytet, ponieważ zwracam uwagę i dbam o wygląd moich włosów każdego dnia. Moje włosy są bardzo delikatne i zasługują na uwagę i odpowiedni sposób pielęgnacji. Codziennie znajduję chwilę czasu, aby poświęcić czas swoim włosom i przyjrzeć się zmianom jakie w nich zachodzą. Staram się właściwie ochraniać włosy przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych i warunków atmosferycznych. Stosuję odpowiednie dla mojego rodzaju włosów szampony, odżywki, maski i żele, aby zapewnić moim włosom najlepsze nawilżenie, odżywienie, nadać im blask i piękny, zdrowy wygląd. Niestety stosowane przeze mnie kosmetyki do włosów nie spełniają moich oczekiwań, ponieważ moje włosy stają się coraz słabsze, są matowe, łamliwe, zniszczone i zaczynają wypadać. Struktura mojego włosa bardzo się osłabiła i każdego dnia obserwuję coraz większą ilość wypadających włosów. Jestem pewna, że te dwa nowe i rewelacyjne kosmetyki do pielęgnacji włosów sprawiłyby, że moje włosy na nowo odzyskałyby utracony blask i zdrowy wygląd, więc jak tylko przeczytałam o możliwości przetestowania tego zestawu, to od razu pomyślałam, że są to kosmetyki stworzone dla moich włosów. Marion Hair Anti-Age lotion odbudowałby moje włosy, odpowiednio je wzmocnił i nawilżył, a owoce granatu i jagody acai zawarte w szamponie Petal Fresh pomogłyby zachować na dłużej piękny kolor moich włosów, przez co poczułabym się stuprocentową kobietą. Dlatego w imieniu swoim i moich włosów bardzo proszę o umożliwienie przetestowania mi tych dwóch nowych, wspaniałych kosmetyków.
17.01.2016 12:36:23 kamil2s napisał:
zestaw nr 2 pomoże odbudować moje zniszczone i osłabione włosy,to byłby wspaniały test dla mnie
17.01.2016 12:55:07 boskaroska napisał:
Zestaw pierwszy ucieszyłby mnie najbardziej i przyniósł radość mojej skórze. Jestem w takim przedziale wiekowym, że takie kosmetyki to dla mnie nie wydumana zachcianka a zwykła konieczność. Gdyby to mi się udało otrzymać ten zestaw to otrzymałabym taki „zastrzyk” młodości. Mimo upływu lat pragnę czuć się atrakcyjna i piękna,. Dla siebie,, dla męża, dla dzieci. Być kobietą. To ważne, bez względu wiek.
17.01.2016 14:51:58 izka197 napisał:
Najbardziej chciałabym wypróbować zestaw nr 3- peeling lirene i delawell- bardzo lubię wykonywać peeling, uważam że połączony z masażem daje bardzo dobre efekty, brzoskwiniowy i kokosowy brzmią bardzo zachęcająco i mogą okazać się wspaniałe dla mojej skóry- aby była aksamitna i nawilżona- właśnie tego oczekuję od peelingów, braku podrażnień i wygładzenia. Dodatkowo masaż z peelingiem pod prysznicem sprawią mogę poczuć się zrelaksowana i odprężona po ciężkim dniu- co dodatkowo zachęca mnie i przekonuje że bardzo chciałabym móc je wypróbować.
17.01.2016 15:29:27 patucha557 napisał:
Zestaw nr 1 jest moim marzeniem. Mówię zdecydowane NIE upływającemu czasowi. Szukam produktów, które pomogą mi spowolnić upływ czas, a przynajmniej nie pozwolą by tak wyraźnie odznaczał się na mojej twarzy. Chętnie poznam te preparaty, bo chcę wyglądać na młodą i zadbaną i nikt nie odgadnie mojego numeru Pesel :)
17.01.2016 16:23:33 larysa napisał:
Bardzo intryguje mnie zestaw nr z chęcią przetestowałabym zestaw nr. 2 ponieważ lubię eksperymentować z moimi włosami co bardzo odzwierciedla moja osobowość jej odwagę .. od 5 miesięcy mam czerwone i niebieskie pasemka , bardzo często używam tonera ponieważ kolor szybko schodzi . Dbam również szamponu do włosów farbowanych . ciekawi mnie organiczny szampon ochrona koloru - owoce granatu i jagody acai ponieważ szukam tego ideału który dopomoże tonerom jak również lotion który wzmocnił by moje często rozjaśniane włosy
17.01.2016 20:23:20 sabsabsab napisał:
Ja i moje włosy… to naprawdę trudny i niewdzięczny temat. Jesteśmy razem, chociaż tak naprawdę to chyba związek oparty na rozsądku i przyzwyczajeniu. Popełniałam wszystkie karygodne grzechy i zaniedbania, a one nadal przy mnie są. Mam na swoim koncie wiele grzechów. Raniłam je przesuszającymi kosmetykami do stylizacji z masą alkoholu, zdradzałam je ze sztucznymi, doczepianymi kosmykami, krzywdziłam maksymalną temperaturą prostownicy, farbowałam, tłumacząc, że to przecież dla ich dobra, a najgorsze to to, ze okłamywałam, że naprawdę z tym skończę. I kończyłam… na 2 tygodnie, góra miesiąc. Później idylla się kończyła, a ja twierdząc, że „jak szalecć to szaleć, przecież to tylko włosy” bawiłam się nimi w najlepsze jak za starych czasów. Jednak w pewnym momencie zrozumiałam, że sama tak napawdę krzywdzę siebie, że muszę z tym skończyć, czy tego chcę, czy nie, bo w innym wypadku one opuszczą mnie już na stałe (wiecznie zapchany odpływ w prysznicu po moich kąpielach był tego najlepszym znakiem). I skończyłam. Tym razem wiem, ze już na dobre. Zrozumiałam, że najpiekniejsze co może być, to zbudowanie związku z moimi włosami opartego na wzajemnym zrozumieniu i pielegnacji łączącej nas relacji. Oczywiście za lata moich szaleństw musiałam zapłacić srogą cenę. Obcięłam połowę długości włosów, a one… znowu wybaczyły mi lata mojego zapomnienia. Nie zostawiłam ich jednak samymi sobie ciesząc się, że nie mam porozdwajanych i przesuszonych końcówek. Dbam o nie. Raz w miesiącu zabieram je na długie spacery do drogerii w poszukiwaniu włosówych nowości, które wiem, że będą im odpowiadać. Dla poprawy naszej relacji funduję im też zabiegi odbudowujące. Moje włosy wręcz uwielbiają zabiegi w saunie. To tej kuracji są tak szczęśliwe, że swoją radośc okazują mi coraz większym blaskiem. Olejuję przed każdym myciem (olej z orzechów włoskich górą), używam kosmetyków pozbawionych ostrych detergentów, wcierki są najważniejszym punktem mojej pielegnacji (po nich moje włosy rosną jak szalone), a po kazdym myciu zabezpieczam je mgiełkami dla ochrony przez wiatrem słońcem, niską temperaturą. Zyskałam ogromną świadomośc włosową i wiecie co? Coraz bardziej zaczyna mi się to podobać! Wiem, ze musi upłynąć jeszcze sporo czasu, aby moje włosy wybaczyły mi moje lata zapomnienia, krzywdzenie ich i zdrady, ale jestesmy na najlepszej do tego drodze, aby razem stanowić zgrany i piękny duet. W końcu rozumiem ich potrzeby, a one czują się kochane, zadbane i uciekają ode mnie w coraz mniejszych ilościach (ok. 50 włosów dziennie, to dla mnie sukces). Nie mogę zabrać moich włosów na kozetkę do psychologa, aby pomógł nam odbudować tę toksyczną relację, ale mogę dać im jak najleopszą pielęgnację i skuteczne kosmetyki,dlatego gram o zestaw 2.
17.01.2016 20:57:01 maartini92 napisał:
Bardzo chciałabym otrzymać do testów zestaw dla mojego mężczyzny, czyli zestaw nr 4. Ja często kupuję nowości kosmetyczne, by znaleźć kosmetyki idealne i moc podzielić się opinią ze znajomymi, a także z koleżankami z forum. Mój ukochany zaś często mówi, ze chętnie by wyprobowal, ale nie wie co wybrać i nie wie co byłoby godne uwagi. Kosmetyki które proponujecie do testów dla mężczyzn to produkty, które cieszą się dobrą, a nawet bardzo dobrą opinią w Internecie, bo właśnie to sprawdziłam i trochę się zaczytalam. Chętnie przekaże kosmetyki do testu mojemu mężczyźnie, by i on mógł przedstawić swoją opinię. Jest osobą wymagającą, więc na pewno da szczerą opinię. Poza tym przyda mu się poprawa wizerunku i jego przystojnej buźki tuż przed bardzo ważnym wydarzeniem w naszym życiu. Ja już od dłuższego czasu intensywniej przygotowuje się do tego cudownego dnia, a mojemu ukochanemu przyda się szybkie S.O.S. czyli krem ujędrniający i regenerujący. Zima dała nam się we znaki, mrozy wysuszyly jego twarz, więc wsparcie dr Eris bardzo się przyda :)
17.01.2016 21:04:20 Sylwia30 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2. Moje włosy są ostatnio bardzo kapryśne, ciężko mi dojść z nimi do porozumienia. Wszystkie moje starania idą na marne. Jak tak dalej pójdzie to będę je chowała pod czapką nie tylko wczesną wiosną ale również latem :(
17.01.2016 21:52:59 michałek13 napisał:
Zgłaszam gotowość testowania zestawu nr 1, zestaw ten podarowałabym mamie, której to kuracja przeciwzmarszczkowa i ujędrniająca jest bardzo potrzebna. Jej skóra prosi a wręcz woła o profesjonalne wsparcie. Filozofia mojej mamy jest taka, że biegu i upływu czasu nic nie zatrzyma, nawet najlepsze kosmetyki. Dlatego też jest osobą stroniącą od kosmetyków a i maluje się niezwykle rzadko. Nie mogąc patrzeć na jej pozbawioną blasku i odżywienia skórę, skłonię ją do przetestowania tegoż zestawu. Bardzo cenię i lubię markę Kolastyna. I rzetelnie opiszę doznania mojej mamy, jak i moje obserwacje. Dlatego zgłaszam się :)
17.01.2016 22:07:15 tamara_90 napisał:
Niemal słyszę jak moje biedne włosy wołają o pomoc, dlatego zgłaszam się do testowania ZESTAWU NR 2. Od zawsze jestem posiadaczką cienkich i delikatnych włosów. Mają ogromną tendencję do wypadania, łamania i rozdwajania, a nawet roztrajania końcówek. Uwielbiam siebie z włosami po pas, ale ze względu na stopień ich zniszczenia muszę je dużo i często przycinać, aby wyglądały zdrowo. Chciałabym dodać im witalności i cieszyć się pięknym blaskiem.
17.01.2016 22:33:52 eda82 napisał:
Zarówno jak, jak i mój mąż, jesteśmy testerami. Mój wybranek trzy dni miał kolejne urodziny. "4. Zestaw dla mężczyzn" byłby wspaniałym dodatkiem do prezentu ode mnie i chciałabym mu go podarować. Po przetestowaniu zamieścimy opinie na naszym blogu i kontach na Facebooku i na Google+.
17.01.2016 22:36:52 zabajka napisał:
Chętnie zestaw numer 3 przetestuję, bo mango od zawsze w mej łazience króluje. Gdy tylko stanowi składnik jakiegoś kosmetyku, to pewne, że mego uwielbienia będzie miał bez liku. A poza tym ku testowaniu mam jeszcze powód taki, że już za dni kilka zmienią mi się w liczniku znaki. Odtąd już nie "dziestką" być mi będzie dane, ale na "dzieści" wiek się zmieni - cóż, tak jest pisane! Mam z tym problem malutki przyznam się nieśmiało jakoś "staro" się czuję, choć to niby wciąż mało. Może dzięki peelingom blasku nabierze me ciało, i na "party" tańcować będzie mi się chciało!
18.01.2016 00:13:46 lola92 napisał:
Ogromnie chętnie przetestowałabym zestaw nr 3, a to wszystko ze względu, że oba produkty zawierają w sobie zapachy/ekstrakty z owoców egzotycznych, które ja wprost kocham. Dzięki Waszej akcji testowania poznałam właśnie dwa wspaniałe produkty, które nawet jeśli nie uda mi się dostać do testowania to koniecznie kupię, bo coś czuję, że od pierwszego otworzenia opakowania każdego z tych produktów od razu się w nich zakocham dzięki zapachom i będę do nich wracała dzięki ich działaniom.