Strona główna Aktualności Podaruj sport

Podaruj sport

przez admin

Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest prostą sprawą, dlatego, że „wszystko mają” albo „niczego nie potrzebują”. Cechą dobrze dobranego prezentu tak dla mężczyzn jak i dla kobiet jest wywołanie przyjemnego zaskoczenia, czyli w 2 słowach „efektu wow!”. Sprawdźcie 5 inspiracji prezentowych dla sportowca-amatora.

Skacz do góry z radości i dla dobrej formy

Jeśli Twój mężczyzna planuje przemianę z „kibica w kapciach” w sportowca-amatora to sprezentuj mu coś prostego, ale jednocześnie coś co będzie miało kilka gadżeciarskich funkcji. Naszym pomysłem jest skakanka z licznikiem od marki Domyos (Decathlon)

W uchwycie skakanki znajduje się licznik 4 funkcjami: kalorie, czas, ilość skoków, budzik. Dzięki tej skakance łatwiej kontrolować swoje osiągnięcia i motywować się do ich poprawiania.

Cena: 55 zł

Odświeżenie pod prysznicem

Po treningu prysznic jest niezbędny jako zabieg regeneracyjny jak i higieniczny. Sportowcowi-amatorowi możesz podarować zestaw żeli pod prysznic Original Source, które dzięki oryginalnym składnikom nie tylko myją, ale pobudzają i dodają energii po zakończonym treningu.

  • Original Source Extreme Lemon&Chilli to połączenie cytrusów i ostrej papryczki, które podziała jak uderzenie pioruna, momentalnie rozgrzewając do czerwoności całą łazienkę 🙂
  • Original Source Eucalyptus&Black Pepper zapewni elektryzującą dawkę energii, która potrafiłaby rozświetlić niejedną choinkę 🙂
  • Wypełniony po same brzegi miętą Original Source XXX Mint orzeźwi tak ekstremalnie, że zaspy śniegu za oknem wydadzą się błahostką 🙂


Cena: 9 zł

Czapka na głowę

Po zimowym treningu na siłowni łatwo „złapać” przeziębienie. Zdecydowanie nie należy opuszczać budynku siłowni bez czapki – my proponujemy prostą i uroczą czapkę od PROSTO.

Cena: 75 zł

Trenuj i monitoruj

Dla bardziej zaawansowanych sportowo mężczyzn świetnym gadżetem będzie monitor aktywności i treningu Polar A300. Wymienne paski na rękę tego pulsometru dopasują się do każdego stylu właściciela, a energooszczędny wyświetlacz pokaże wszystkie ważne informacje na temat naszej aktywności Dostępne w urządzeniu profile sportowe pozwolą na dokładne sprawdzanie postępów i możliwości treningowych.

Model A300 fantastycznie współgra z nadajnikiem na klatkę piersiową H7. Pozwala on monitorować pracę serca podczas ćwiczeń i treningów. Obserwowanie pracy mięśnia sercowego pozwoli dokładnie analizować stan zdrowia i wydolność.

Cena: od ok. 380 zł

Sportowy prezent bez ryzyka

Ostatnią naszą propozycją prezentu dla mężczyzny sportowca jest Sporeka – karta podarunkowa Decathlon. To wygodny i nowoczesny sposób na prezent bez ryzyka. Możemy ją doładować kwotą o wartości od 30 do 1000 zł, dzięki któremu obdarowana osoba może zapłacić za swoje sportowe zakupy jednorazowo lub kilkakrotnie.

Karta jest honorowana do zapłaty za wszystkie produkty w sklepach stacjonarnych Decathlon w całej Europie oraz w sklepie internetowym, a jej ważność to aż 2 lata od dnia aktywacji.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej