Podaruj sport

przez admin

Wybór prezentu dla mężczyzny nie jest prostą sprawą, dlatego, że „wszystko mają” albo „niczego nie potrzebują”. Cechą dobrze dobranego prezentu tak dla mężczyzn jak i dla kobiet jest wywołanie przyjemnego zaskoczenia, czyli w 2 słowach „efektu wow!”. Sprawdźcie 5 inspiracji prezentowych dla sportowca-amatora.

Skacz do góry z radości i dla dobrej formy

Jeśli Twój mężczyzna planuje przemianę z „kibica w kapciach” w sportowca-amatora to sprezentuj mu coś prostego, ale jednocześnie coś co będzie miało kilka gadżeciarskich funkcji. Naszym pomysłem jest skakanka z licznikiem od marki Domyos (Decathlon)

W uchwycie skakanki znajduje się licznik 4 funkcjami: kalorie, czas, ilość skoków, budzik. Dzięki tej skakance łatwiej kontrolować swoje osiągnięcia i motywować się do ich poprawiania.

Cena: 55 zł

Odświeżenie pod prysznicem

Po treningu prysznic jest niezbędny jako zabieg regeneracyjny jak i higieniczny. Sportowcowi-amatorowi możesz podarować zestaw żeli pod prysznic Original Source, które dzięki oryginalnym składnikom nie tylko myją, ale pobudzają i dodają energii po zakończonym treningu.

  • Original Source Extreme Lemon&Chilli to połączenie cytrusów i ostrej papryczki, które podziała jak uderzenie pioruna, momentalnie rozgrzewając do czerwoności całą łazienkę 🙂
  • Original Source Eucalyptus&Black Pepper zapewni elektryzującą dawkę energii, która potrafiłaby rozświetlić niejedną choinkę 🙂
  • Wypełniony po same brzegi miętą Original Source XXX Mint orzeźwi tak ekstremalnie, że zaspy śniegu za oknem wydadzą się błahostką 🙂


Cena: 9 zł

Czapka na głowę

Po zimowym treningu na siłowni łatwo „złapać” przeziębienie. Zdecydowanie nie należy opuszczać budynku siłowni bez czapki – my proponujemy prostą i uroczą czapkę od PROSTO.

Cena: 75 zł

Trenuj i monitoruj

Dla bardziej zaawansowanych sportowo mężczyzn świetnym gadżetem będzie monitor aktywności i treningu Polar A300. Wymienne paski na rękę tego pulsometru dopasują się do każdego stylu właściciela, a energooszczędny wyświetlacz pokaże wszystkie ważne informacje na temat naszej aktywności Dostępne w urządzeniu profile sportowe pozwolą na dokładne sprawdzanie postępów i możliwości treningowych.

Model A300 fantastycznie współgra z nadajnikiem na klatkę piersiową H7. Pozwala on monitorować pracę serca podczas ćwiczeń i treningów. Obserwowanie pracy mięśnia sercowego pozwoli dokładnie analizować stan zdrowia i wydolność.

Cena: od ok. 380 zł

Sportowy prezent bez ryzyka

Ostatnią naszą propozycją prezentu dla mężczyzny sportowca jest Sporeka – karta podarunkowa Decathlon. To wygodny i nowoczesny sposób na prezent bez ryzyka. Możemy ją doładować kwotą o wartości od 30 do 1000 zł, dzięki któremu obdarowana osoba może zapłacić za swoje sportowe zakupy jednorazowo lub kilkakrotnie.

Karta jest honorowana do zapłaty za wszystkie produkty w sklepach stacjonarnych Decathlon w całej Europie oraz w sklepie internetowym, a jej ważność to aż 2 lata od dnia aktywacji.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej