Strona główna Aktualności Bajka autorstwa Twojego dziecka? To możliwe!

Bajka autorstwa Twojego dziecka? To możliwe!

przez admin
Które dziecko nie lubi słuchać bajek? Żadne! Najlepiej o tej miłości do słuchania bajek, opowieści i legend świadczy to, że ulubionym pytaniem wielu dzieci jest „A co było dalej?”. Najmłodsi słuchacze uwielbiają niesamowite historie, z zapartym tchem śledzą losy ich bohaterów. 
A co by było gdyby ze słuchaczy dzieci stały się twórcami…? Wtedy zabawa byłaby jeszcze lepsza!
Najnowsza propozycja  firmy DUMEL, bajecznie wyglądający stworek Storidoo, sprawia, że dzieci mogą teraz aktywnie tworzyć własne fascynujące opowieści i decydować o losach bajkowych przyjaciół. Zabawka może zapamiętać aż 20 stworzonych bajek, a maluch będzie mógł je odsłuchać kiedy tylko zechce. 
Jak to działa? 
Storidoo rozpoczyna opowiadanie historii i w miarę rozwoju akcji proponuje różne możliwości kontynuacji bajki, od dziecka zależy  jak potoczą się losy bohaterów. Teraz wystarczy tylko puścić wodze fantazji i tworzyć opowieści o czarodziejach, wróżkach, książętach, potworach, księżniczkach, piratach, a nawet duchach! Zabawka opowiada także dwie gotowe, zapisane bajki.
Zabawka kosztuje około 100 zł i przeznaczona jest dla dzieci powyżej 4 roku życia.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej