Strona główna Aktualności Biżuteria w pracy – umiar i elegancja

Biżuteria w pracy – umiar i elegancja

przez admin

Nie byłybyśmy kobietami, gdybyśmy nie lubiły zakładać świecidełek. Jedne z nas wolą biżuterię etniczną, inne duże, drewniane korale. Są także zwolenniczki wielkich naszyjników i subtelnych zawieszek oraz dużej ilości dzwoniących przy każdym ruchu bransoletek. Twoje upodobania są ważne, ale nie powinnaś zapominać, że ozdoby muszą, podobnie jak reszta stroju, być dostosowane do okazji, na jaką je zakładasz.

Styl kobiety z klasą   
Jeśli chcesz być uważana za kobietę z klasą (a co do tego nie mamy raczej wątpliwości), powinnaś opanować sztukę rezygnacji i stosować prostą zasadę prawdziwej elegancji, która brzmi: „mniej znaczy więcej”. Jest to szczególnie ważne w pracy zawodowej, gdzie chcesz być postrzegana jako profesjonalna, odpowiedzialna i fachowa.   W kontakcie z szefem, klientem, współpracownikiem najważniejsze jest, aby widzieli oni Ciebie, a nie Twoje ozdoby. Wyobrażasz sobie dyrektorkę banku w sięgających do ramion kolczykach z dzwoneczkami lub nauczycielkę czy lekarkę w kolii z pereł? Nie pasuje, prawda? Oczywiście, powyższe przykłady są celowo przesadzone, ale pamiętaj, że w pracy zawsze (o ile nie jesteś zwariowaną artystką lub nie pracujesz w agencji kreatywnej, która kieruje się swoimi wewnętrznymi zasadami) obowiązuje Cię umiar i elegancja, jeśli chodzi o dobór biżuterii.  
Czy Twój wizerunek musi być nudny?   
Oczywiście, że nie, możesz wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie także przy użyciu elementów subtelnych, delikatnych, dyskretnie podkreślających Twoją urodę i wdzięk. Łańcuszek z ciekawą zawieszką, subtelna bransoletka z tzw. charmsem, delikatne klipsy czy kolczyki podkreślą Twoją kobiecość, a także przekażą informację, że jesteś kobietą z klasą, wzbudzając przy tym szacunek w relacjach z innymi.   
Biżuteria według własnego pomysłu? Dlaczego nie?   
Obecnie bardzo modne jest własnoręczne tworzenie biżuterii przy użyciu gotowych zawieszek. Dostępne są także wspomniane już charmsy wykonane w różnych kolorach i stylach. Są one przeznaczone do tworzenia projektów indywidualnych. Znakomity wybór różnego rodzaju elementów do składania własnej, autorskiej biżuterii znajdziesz w salonach marki PANDORA. To jest dopiero pole do popisu. Możesz stworzyć własną bransoletkę, pierścionek czy naszyjnik, który nie tylko wyrazi Ciebie, ale także doda otuchy, będzie zbiorem wspomnień czy przywoła myśli o osobach bliskich sercu na długim zebraniu. Bo tylko od Ciebie zależy, co znajdzie się w ostatecznym produkcie.
Nie masz pomysłu? Wydaje Ci się, że nie jesteś na tyle kreatywna? To żaden problem. PANDORA proponuje również gotowe zestawy. Przyjrzyj się im i wybierz ten, który najbardziej przypadł Ci do gustu – to on najlepiej Cię wyrazi.   
Pamiętając o wspomnianej zasadzie, że „mniej znaczy więcej”, możesz spokojnie zainwestować w produkty najwyższej jakości, ze szlachetnych materiałów, które będą Ci służyć przez długie lata.   
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej