Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - XIV edycja

Data: 13.08.2015


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, czternastej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana, ale nie musisz być zalogowana


Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB i  być zapisana / zapisany do naszego newslettera.

6. Wpisy można dodawać do 30 sierpnia 2015r. Nagrodzonych ogłosimy 31 sierpnia 2015r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.


A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać:

1. Zestaw oczyszczająco-peelingujący.
  •     Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców
  •     Floslek peeling enzymatyczny







Zobacz także


Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXX edycja

Uroda

Złoto, które upiększa

Kuchnia

Jesienna kawa w słodkiej odsłonie

Zdrowie

Alergia nie bierze urlopu


 





Komentarze

14.08.2015 10:14:57 Natalia Łuczak napisał:
Chciałabym bardzo otrzymać zestaw 1. Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy 2. Iwostin Re-Liftin ujędrniający krem na noc Mam straszny problem z doborem odpowiedniego kremu, ponieważ mam cerę tłustą z różowawym trądzikiem, mimo 30 lat, nadal pojawiają się na mojej twarzy wypryski, tylko kosmetyki serii Pharmaceris i Iwostin pomagają mi nadając skórze idealny blask i kolor oraz odpowiednie natłuszczenie
14.08.2015 10:17:12 santi napisał:
Zestaw antycellulitowy.to mój wybór!Dlaczego?Wybieram walkę z cellulitem,żebym pozbyła się w końcu mojego największego kompleksu!Do tej pory przegrywałam wszystkie bitwy,może z tym zestawem uda mi się wygrać tą dość nierówną wojnę? ;)
14.08.2015 10:25:35 justynaswitaj napisał:
Chciałabym otrzymać do testów zestaw nr 1 - zestaw oczyszczająco - peelingujący. Po ciąży moja skóra stała się jeszcze bardziej wymagająca i domaga się szczególnej pielęgnacji. Może właśnie ten zestaw kosmetyków pomoże mojej skórze odzyskać równowagę i wrócić do formy. Zależy mi na kompleksowym działaniu, a proces odnowy naturalnej należy rozpocząć od dokładnego oczyszczania. Płyn bakteriostatyczny i peeling enzymatyczny pozwolą mi odpowiednio zadbać o codzienny rytuał oczyszczania skóry.
14.08.2015 10:35:26 magdal14 napisał:
Kochana Redakcjo. Skoro po raz kolejny dajecie wybór przetestowania świetnych kosmetyków dla siebie wybrałabym zestaw nr 3. Znalazłam w nim 2 perełki, które z pewnością zadowoliłyby nie tylko mnie, ale i moją cerę. Nad ciałem pracuję od dawna, niestety ciężko jest mi znaleźć odpowiedni kosmetyk do twarzy. Niestety skóra się starzeje, dodatkowo promienie słoneczne też przyczyniają się do jej złej kondycji. Staram się z tym walczyć od wewnątrz dbając o dietę, pijąc dużo wody, ale myślę, że odpowiednie kremy, nawilżanie wspomogą moją walkę.
14.08.2015 10:37:39 edyta215 napisał:
Wybieram zestaw nr 2, ponieważ moim wielkim problemem jest cellulit, więc taki zestaw kosmetyków antycellulitowych jest moim marzeniem, ponieważ może dzięki niemu pozbędę się swojego kompleksu.
14.08.2015 10:44:11 elgav napisał:
Zestaw nr.2 - Kosmetyki zwalczające cellulitis traktuję trochę jak bujdę na resorach. Pomarańczową skórkę miałam chyba od zawsze i klęknę z wrażenia, gdy spotkam kosmetyk autentycznie dający rezultaty w tej dziedzinie. A próbowałam niejednego, łącznie z domowymi sposobami np. kawą. Lubię być zaskakiwana, może akurat? Czekam zatem!
14.08.2015 10:45:16 doda154 napisał:
Witam.Chciałbym wszystkie kosmetyki przetestować. Skoro mogę wybrać tylko jeden, to wybór padł na Floslek peeling enzymatyczny.Chciałabym usunąć stary martwy naskórek i pozostałości po opaleniźnie. Aby dokonać tej czynności nie wychodząc z domu , potrzebny mi jest właśnie peeling (ang.peel-usuwać). Moją nadzieją jest, że mogę od was go otrzymać do przetestowania. Jeżeli tak się stanie, to podzielę się chętnie moją opinią z wami. Gorąco pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim uczestnikom konkursu.
14.08.2015 10:46:33 xaniaxania napisał:
Zestaw oczyszczająco-peelingujący to moje marzenie. Jestem dorosłą kobietą a trądzik to mój stały bywalec. Używałam innych kosmetyków pharmaceris i uważam, że są one stworzone dla mnie. Bardzo by mi pomogło dodatkowe używanie peelingu Flos-lek do mojego typu cery- tłustej, świecącej się i bardzo wymagającej ( szczególni latem). Ten zestaw to mój ideał ;)
14.08.2015 10:47:33 jojoan napisał:
Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy. Od dłuższego czasu męczę się z niedokształtowaną sylwetką. Nawet ćwiczenia mi nie pomagają, dieta też nie. Szczerze to już nie wiem co robić, bo używałam wielu produktów i jak na razie jeszcze nic dobrze nie podziałało. Potrzebuję czegoś co wygładzi i ujędrni moją skórę. Czytałam o tym produkcie Lirene same dobre rzeczy, myślę, że był by idealny dla mnie. Pomógłby mi wreszcie być zadowolonej z swojego ciało, choć dla większości kobiet jest ogromnym problemem zaakceptowanie siebie, ten produkt by mi w tym pomógł. Od jakiegoś czasu męczę się także z cellulitem. Co prawda od niedawna, ale jest to już dość uporczywe. Nie umiem ubrać stroju kąpielowego i wyjść gdzieś nad jezioro, bo wstydzę się tak pokazać ludziom. Chcę przetestować ten zestaw, bo on wreszcie mógł by coś zmienić i pomóc mi poczuć się o wiele pewniej. Produkty Lirene oraz Eveline nigdy nie wywołały u mnie reakcji alergicznej, więc sądzę, że mogłabym ich w spokoju używać.
14.08.2015 10:48:17 Basia Szponarowicz napisał:
Chciałabym otrzymać do testów zestaw nr 1 - zestaw oczyszczająco - peelingujący. Bardzo mi zależy na zdrowej, dobrze oczyszczonej skórze - przez lata miałam ogromny problem z trądzikiem, teraz dbam by on do mnie nie wrócił. Moja cera wymaga szczególnego traktowania, gdyż jest wrażliwa, tłusta, ze skłonnością do wyprysków. Wystarczy chwila nieuwagi, zaniedbania i są duże problemy. Dlatego Droga Redakcjo, bardzo proszę o możliwość wypróbowania tych kosmetyków, dzięki nim będę wyglądała zdrowo i świeżo :) bez niechcianych wyprysków :)
14.08.2015 10:50:32 pekaes86 napisał:
Chciałam przetestować zestaw antycellulitowy. W ostatnim czasie zrzuciłam 12 kg (!) :) i niestety skóra straciła swoją jędrność i sprężystość. Marzę o tym by pozbyć się cellulitu i rozstępów, które pojawiły się w wyniku nagłego spadku wagi. Dzięki temu zestawowi wierzę, że będę mogła wyglądać świetnie! :) I wreszcie założę wymarzone szorty :)
14.08.2015 10:52:15 Qasia napisał:
Wybieram zestaw nr 1 oczyszczająco-peelingujący ponieważ mam cerę mieszaną z niedoskonałościami. A te ciągłe upały spowodowały jeszcze większe przetłuszczenie w strefie T i moja cera woła teraz "ratunku". Jednak to nie jedyne powody mojego chciejstwa dla tego wspaniałego zestawu :P Są to też produkty, których kompletnie nie znam a uwielbiam sięgać po nowości, szukać, poznawać czegoś innego niż dotychczas, poszerzać krąg swych kosmetycznych ulubieńców. Poza tym jak każda kobieta uwielbiam sprawiać sobie przyjemności a jeszcze bardziej otrzymywać nawet drobne upominki. Co prawda jestem już dawno po urodzinach i długo przed imieninami no ale czy okazja być musi?
14.08.2015 10:55:35 patkit napisał:
Jako młoda mama niespełna dwuletnich bliźniaków, chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy. Od urodzenia dzieci, mam straszny cellulit na udach i po prostu aż wstyd wychodzić w spodenkach czy na basen
14.08.2015 11:18:15 tusqa18 napisał:
Marzę o przetestowaniu zestawu nr 4. Chociaż jestem w wieku 30 lat spotkalam się z opiniami, że Soraya Metamorphose przeciwzmarszczkowe serum rozświetlające przeznaczone jest nie tylko dla kobiet 40+ , ale i młodszych. Nie chcę, by wszyscy widzieli, że miałam zarwaną noc przez dzieci. Nie lubię, gdy całe to zmęczenie odbija się, jak pieczątka na mojej twarzy. Dlatego, by zadziwiać promiennym, pełnym blasku i objawów zmęczenia wyglądem chętnie wyprubuję to serum. Bo mimo zmęczenia jestem szczęśliwą mamą i na taką chcę wyglądać. Wierzę w kompleksowe działanie jednego kosmetyku więc chętnie wyprubuję innowacyjny krem Bielenda wielofunkcyjny krem CC 10 w 1 Optic Control. Potrzebuję zamaskować niedoskonałości, a jest to między innymi korektor, poza tym moja skóra jest szara , pozbawiona blasku i odwodniona. Jest on lekkim kremem-balsamem łatwym w użyciu i posiada właściwości. o których moja skóra marzy.
14.08.2015 11:23:12 pati2211 napisał:
chciałabym przetestować zestaw numer 2 ponieważ chciałabym sprawdzić czy te produkty u mnie zadziałają.
14.08.2015 11:36:52 Acne skin napisał:
Zestaw nr 1. Pharmaceris T i Floslek używam na codzień i mogę im ufać. Borykam się z cerą trądzikową, dlatego wybór padł na ten zestaw. Moja cera jest już zmęczona mocnymi zabiegami i silnymi kosmetykami, lekami, suplementami. Delikatny peelind enzymatyczny mógłby delikatnie ją oczyszczać nie powodując podrażnień a a płyn, którego jestem bardzo ciekawa, na pewno odświeżyłby ją rano i wieczorem. Kwasy dobrze działają na moją skórę, zwłaszcza migdałowy, którego też próbowałam u kosmetyczki i mam pewność, że produkty te nie zaszkodzą mi w żaden sposób a jeszcze mogą mi pomóc w walce z 12letnim trądzikiem.
14.08.2015 12:43:21 Karola napisał:
Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy, ponieważ mam duży cellulit na udach, a jak tu wyjść na basen, wodę z takimi dziurami w udach
14.08.2015 12:50:11 Monika Sędziak napisał:
Zestaw 4 bo na codzien uzywam kremow BB i CC a Bielendy nie znam jeszcze.Poza tym zalezy mi tez na rozswietleniu cery.No i te drobne zmarszczki......45 lat....piekny wiek, ale.....
14.08.2015 12:56:00 busia napisał:
Zestaw nr 2 antycellulitowy byłby dla mnie teraz idealny jako uzupełnienie zrzucenia zbędnych kilogramów. Jestem pewna, że dodatkowa pielęgnacja pod kątem cellulitu sprawi, że skóra nabierze elastyczności i jędrności. Tkanka tłuszczowa na brzuchu i udach to moja największa zmora przez co nie bardzo mam ochotę przebywać urlopowo przy jeziorach. Odsłonięte części ciała, których mankamenty najbardziej mi doskwierają i się ze mną nie rozstają, mam nadzieję że dzięki tym testom w cień się oddalą.
14.08.2015 13:15:48 josi83 napisał:
Witam. Bardzo chciałabym przetestować kosmetyki z zestawu nr 3. Moja cera jest bardzo wymagająca i często zmieniają się jej potrzeby co bardzo utrudni mi dopasowanie odpowiedniego kremu. A dzięki kremom z zestawu 3 mam nadzieje przywrócić jej właściwy poziom nawilzenia i odzywienia
14.08.2015 13:26:00 winiarki53 napisał:
Chciałabym oczywiście zestaw nr 2, bo po kuracji tamoxifenem po raku piersi mam starszny cellulit. chciałabym go unicestwić lub chociaż zmniejszyć, bo bardzo mi przeszkadza.
14.08.2015 13:35:48 madzia2809 napisał:
Chciałabym zestaw nr 1, ponieważ posiadam cerę tłustą, którą ciężko okiełznać i wciąż poszukuję dla siebie odpowiednich kosmetyków. Niekiedy to się płakać chce nad stanem mojej cery. Daje jej wszystko co najlepsze a ona tak się buntuje :( Liczę, że te kosmetyki w końcu mi pomogą i w końcu będę mogła cieszyć się piękną i zdrową cerą. Teraz wszędzie tyle tych bakterii i potem przyczepia się to do cery :/
14.08.2015 13:38:29 hulisia123 napisał:
Byłabym bardzo wdzięczna moc przetestować zestaw nr 2 antycellulitowy.Od lat szukam odpowiednich kosmetykow i specyfikow na cellulit,ale dotychczasowe kosmetyki dają zero lub minimalne skutki.Mój cellulit jest bardzo uciążliwy i może uda się wypróbować akurat ten zestaw.
14.08.2015 13:52:24 Alonek napisał:
Wybieram zestaw numer 1. Nie używałam tych produktów do walki z niedoskonałościami mojej cery. Muszę używać produktów antybakteryjnych i chciałabym sprawdzić jakby spisały się na mojej buzi.
14.08.2015 14:07:51 justyna13052009 napisał:
Z przyjemnością przetestuję zestaw numer 3 składający się z kremów. Ponieważ lato to czas szczególnej troski o naszą skórę, należy jej zapewnić maksimum nawilżenia. By nasza skóra wyglądała zdrowo. Uwielbiam kremy i po ich zużyciu zawsze sięgam po coś nowego. Kremów marki Pharmaceris i Iwostin jeszcze nie miałam. Moja twarz jest gotowa na nowe wyzwania :) swoją opinię zamieszczę również na swoim blogu :)
14.08.2015 14:08:46 sugarpunk napisał:
Zmagam się z problemami dotyczącymi cellulitu, a akurat tych kosmetyków jeszcze nie używałam (chociaż większość kosmetyków antycellulitowych z Eveline znam). Mam idealną skórę do testowania tych kosmetyków, bo łatwo będzie zauważyć bądź nie zauważyć żadnych zmian. Poza tym hobbistycznie zajmuję się testowaniem produktów, przykłady moich recenzji znajdują się tutaj: zielony-pokoik.blogspot.com
14.08.2015 14:08:49 becia13131 napisał:
Zdecydowanie wybieram zestaw numer 2! Cellulit to mój największy problem, z którym borykam się od porodu. Nie przytyłam dużo, ale moje nogi stały się koszmarne! przeglądam często Internet, aby zasięgnąć porad od doświadczonych osób jak mam go zwalczyć. Próbowałam różnych kremów, ale raczej z tych najniższych polek, ponieważ jestem w takiej sytuacji finansowej, ze nie mogę pozwolić sobie na coś droższego, no trudno. Codziennie ćwiczę, wykonuje masaże, stosuje domowe peelingi między innymi z fusów z kawy i niestety nawet to nie pomaga, piękna pogoda, a ja wstydzę się wyjść w krótkich spodenkach. :c bardzo chciałabym przetestować ten zestaw, myślę, że w połączeniu z ćwiczeniami przyniósłby oczekiwany efekt. Pozdrawiam!
14.08.2015 14:09:30 Agnesik napisał:
Do testów wybrałabym zestaw 1, bo pielęgnacja twarzy sprawia mi najwięcej problemów, a z opisu zestawu wynika, że kosmetyki są stworzone dla mojej mieszanej cery skłonnej do niedoskonałości.
14.08.2015 14:26:29 niejednolita napisał:
Wybieram zestaw nr.1. Zestaw oczyszczająco- peelingujący. Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców Floslek peeling enzymatyczny Ponieważ u mnie w domu nie tylko ja bym z niego skorzystała ale również mój partner i dorastający syn dzieki czemu mogła bym naprawde dobrze go sprawdzić i ocenić jego skuteczność , a ma ona trzy różnorodne pola do popisu i jestem bardzo ciekawa jak da sobie rady z poszczególnymi typami cery i nasileniem zanieczyszczeń oraz bakterii.
14.08.2015 14:38:09 kori19 napisał:
Kochani właśnie jestem w ciąży i moja skóra niestety ale traci blaska i witaminy:( bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 3 Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy i Iwostin Re-Liftin ujędrniający krem na noc i pomóc mojej wycieńczonej skórze, dać jej tak zwanego "kopa'' dobrymi kosmetykami:) Pozdrawiam
14.08.2015 15:17:09 andzia61@onet.eu napisał:
Wybieram zestaw nr4,ponieważ zależy mi żeby rozświetlić cerę,a serum przyda sie na moje zmarszczki.Chce żeby moja cera promieniała po tych kosmetykach :-)
14.08.2015 15:43:58 Nelma napisał:
Chciałabym dostać zestaw nr 1. Jestem dość młoda niestety ma strasznie tłustą erę. Kombinowałam już z wieloma kosmetykami . Niestety na niektóre mam uczulenie a niektóre po prostu zatykały mi pory. Chcę odpowiednio zadbać o swoją skórę.
14.08.2015 15:48:27 Sylwia_Cz napisał:
Zestaw oczyszczająco-peelingujący jest tym, który wybrałabym dla siebie. Floslek peeling enzymatyczny wygładziłby i odświeżył moją skórę, natomiast Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców pomógłby mi w mojej nieustającej walce z zanieczyszczeniami skórnymi. Od okresu dojrzewania mam problemy z cerą na dodatek nadmierna ilość wydzielanego sebum dodatkowo pogarsza stan mojej cery.
14.08.2015 16:34:41 zabieluska napisał:
Zestaw nr 4 -te kosmetyki wybrałabym dla siebie . Mój wiek woła i to bardzooo głośno ,abym serum przeciwzmarszczkowe użyła i nadal życiem się cieszyła .Dzięki niemu skóra ma będzie rozświetlona i cudownie wygładzona , a żeby jeszcze bardziej udoskonalić skórę mi, cudowny kremik CC 10w1 OPTIC CONTROL, który tak cudownie się zwie,poprawi jakość skóry mej,niedoskonałości pójdą precz, będę skórę o satynowym blasku miała,ujędrnioną i taką piękną luksusową i w dodatku przez filtr UV chronioną.
14.08.2015 16:52:01 Beata napisał:
https://www.facebook.com/beata.kowalska.39 Byłoby mi miło móc przetestowac zestaw numer 3. Marka Pharmaceris N oraz Iwostin jest mi doskonale znana ale prezentowane kremy już niestety nie. Moja skóra wymaga nawilżenia , wzmocnienia i ujędrnienia wiec ten zestaw jest skrojony na miarę moich potrzeb i liczę, że znajdę wśród nich swojego ulubieńca i kolejną pozycję do mojego niezbędnika kosmetycznego. Uwielbiam kremy i sa dla mie podstawą pielęgnacji więc pasowałabym do tych testów.
14.08.2015 17:19:02 SOULSHAKER napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 - Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy Iwostin Re-Liftin ujędrniający krem na noc Problem z doborem odpowiedniego kremu dla mojej bardzo wymagającej cery towarzyszy mi od 28lat, kto wie może właśnie te kremy rozwiążą wszystkie moje problemy i będą strzałem w 10 dlatego też bardzo chciałabym je przetestować!
14.08.2015 18:49:54 interendo napisał:
Marzy mi się zestaw nr 2 - antycellulitowy. Dlaczego? Wydałam walkę cellulitowi, ale w niekonwencjonalny sposób. Nie polegam tylko na biernej pielęgnacji - nałożeniu preparatu i masażu, a na otwartej wojnie za pomocą ciężkiej artylerii- Body Wrappingu. Unikalnością w mojej bitwie jest to, że po nałożeniu preparatu owijam się folią i zakładam obcisłe getry oraz bokserkę, a następnie wybiegam z domu na "trasę". Po takim bieganiu moje "boczki" wspaniale się topią;), a ja opisuje efekty swojej wojny na moim blogu - chętnie opiszę jak sprawdzają się te dwa cuda ;)
14.08.2015 19:47:12 joanna72 napisał:
zestaw nr 3 marzy się mi ponieważ chciałabym nawilżyć skórę i wzmocnić kontury twarzy dla kobiety 40+ to nie lada wyzwanie aby nadal mieć piękny owal twarzy bez chomików i poczucia grawitacji, która przyciąga twarz do podłogi. Mam zaufanie do marki Iwostin Re-Liftin i liczę na ujędrnienie podczas snu. Krem na noc powinien odwalić za mnie całą czarną robotę, a ja rano powinnam być piękna i młoda.
14.08.2015 20:12:32 ckira napisał:
Z wielką przyjemnoscią przetestowała bym zestaw nr1 poniewaz posiadam problemy z syfkami na twazy
14.08.2015 20:47:39 widdow_black napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw 1 ponieważ uwielbiam dbać o swoją cerę a niestety jest ona skłonna do wyprysków i potrzebuję stałej opieki :) W końcu codziennie powinnam wyglądać pięknie :)
14.08.2015 20:59:48 beniamilka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Tegoroczne mocne słońce mimo stosowania najwyższych filtrów pozostawiło na mojej skórze spustoszenie i nadal zresztą to czyni. Moja cera zrobiła się zmęczona słońcem, ma rozszerzone pory, pojawiły się nowe przebarwienia. Chciałabym się przekonać, czy kuracja serum rozjaśniającym przyniesie widoczne efekty. Poza tym uwielbiam kremy CC, tego od Bielendy jeszcze nie poznałam, a jestem na etapie poszukiwania dobrego kremu koloryzującego polskiej marki w dobrej cenie. Zestaw nr 4 - bardzo fajny, idealny na lato.
14.08.2015 23:28:52 szampania napisał:
Interesuje mnie zestaw nr 1 :) 1. Zestaw oczyszczająco-peelingujący: Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców oraz Floslek peeling enzymatyczny. Pomimo, ze mam ukończone 20 lat, moja skora zmaga się z ogromną liczbą zaskórników oraz drobnym trądzikiem, głównie w strefie U. Czytałam wiele ciekawych opinii o płynie oczyszczającym z Pharmaceris i mam szczerą nadzieje, że dzięki Państwu ten produkt zagości u mnie na stałe i okaże się być pomocny. Toż to byłoby spełnienie marzeń!
15.08.2015 00:05:47 aluzja2 napisał:
chciałabym zestaw nr 1 Zestaw oczyszczająco-peelingujący. Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców Floslek peeling enzymatyczny,ponieważ moja skóra jest trochę kapryśna ,potrzebuje dokładnego oczyszczenia,pewnie ten zestaw dałby radę z z jej kaprysami :)
15.08.2015 00:25:51 Kamila Pawłowicz Lew napisał:
zestaw antycellulitowy do mej diety i ćwiczeń jak znalazł!!! muszę się pozbyć tego defektu!!!!
15.08.2015 07:41:43 Anecia94 napisał:
Moje marzenie to zestaw nr 1. Od dawna walczę z trądzikiem. Kiedy uda mi się wyciszyć trochę skórę oraz ją nawilżyć problem wraca jak bumerang. Żaden kosmetyk wystarczająco dogłębnie nie oczyścił mojej skóry by ta w pełni mogła się zregenerować. Dlatego bardzo chętnie przetestowałabym ratunek nr 1 ;)
15.08.2015 08:32:19 kutikula napisał:
Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy. Mając 37 lat mam szczupłą sylwetkę, jednak po dwóch ciążach skóra na brzuchu i udach niestety nie wróci już do tej, którą miałam mając 20 lat. Nie martwię się tym zbytnio, bo mam świetne dzieciaki, ale jak mam szansę brać udział w takim testowaniu to czemu nie miałabym poprawić swojego wyglądu i samopoczucia:)?
15.08.2015 09:33:05 martinella83 napisał:
Witam Chciałabym mieć możliwość przetestowania zestawu nr 1 oczyszczająco - peelingującego. Mimo, że już dawno skończyłam "naście" lat moja skóra nadal czuje się młodo i dalej serwuje mi niespodzianki w postaci wyprysków i innych niedoskonałości:) Do tej pory żaden kosmetyk nie poradził sobie z tym problemem, więc może taka skumulowana siła da radę:) Pozdrawiam
15.08.2015 09:59:03 buka009 napisał:
Zestaw numer 1.Numer 1 dla mojej skóry twarzy. Pharmaceris i Floslek marki wzbudzają zaufanie i jakość. Peeling enzymatyczny dogłębnie oczyści moją skórę ,rozświetli ją ,a papaina-enzym który jest w niej zawarty na pewno ochroni przed bakteriami , a ja godnie mogłabym być wyrazicielem tego co ma do zaoferowania ten produkt. Tak samo płyn bakteriostatyczny, który chroniłby mojej skóry jak niewidzialna tarcza przed uderzeniami bakterii i z dnia na dzień trądziki ,które mi towarzyszą znikałyby pozostawiając moją skórę gładką ,świeża i pełną energii. Tak! Tego potrzebuje! Moja skóra prosi o ten błogi stan ukojenia!
15.08.2015 10:16:47 Agussssiiiaa napisał:
Zestaw, który chciałabym przetestować to zestaw numer 2. Byłoby to idealne wykończenie mojej aktualnej walki z nadwagą, kilogramami oraz cellulitem. Od niedawna postanowiłam wziąć się ostro za siebie i jedyne czego jeszcze poszukuje do walki z niedoskonałościami oprócz ćwiczeń i siłowni to dobry zestaw antycellulitowy.
15.08.2015 10:35:30 osa828@op.pl napisał:
Właśnie urodziłam dziecko i moja skóra po ciąży wygląda kiepsko.pojawił cię celulit-którego wcześniej nie było,nie mogę sobie z nim poradzić ponieważ wszystkie kosmetyki ze sklepu są kiepskiej jakości. Ufam że ten zestaw kosmetyków będzie strzałem w dziesiątkę i pomoże mi z moją walką ze skórką pomarańczową.Wybieram zestaw nr.2.
15.08.2015 10:52:46 agusia268142 napisał:
Kochana Redakcjo ostatnio nie udało mi się dostać do testowania ,ale spróbuję kolejny raz.Wybieram zestaw nr1 dlatego że moja cera oszalała;-( zawsze miałam skórę gładka i aksamitna.Niestety po kolejnych ciążach dokładnie siedmiu moja cera zrobiła się tłusta i pełna zaskórników i pryszczy.Normalnie człowiek pizza.Chciałabym chociaż troszeczkę poprawić jej jakość i kondycję. Próbowałam już wielu kosmetyków ale niestety nic nie przynosi wymiernego efektu.Może akurat te kosmetyki pomogą mi wrócić do normalności.
15.08.2015 11:04:15 Małgorzata Krawczak napisał:
Chcialabym przetestować zestaw nr1 głównie z myślą o córce,która ma problemy z trądzikiem.Sama niestety też miewam z tym klopot czasami ,dlatego uważam,że to byłby idealny zestaw dla nas obu.
15.08.2015 12:01:04 kreskax napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. Chciałabym go wygrać dla mojej mamy, ponieważ po ciążach zmaga się z wielkim cellulitem i rozstępami. Niestety ja też mam ten problem, jednak w mniejszym stopniu niż mama, oczywiście. Zwłaszcza, że niedługo mama ma urodziny, więc to byłby świetny prezent dla niej. Być może te kremy pomogłyby jej coś :(
15.08.2015 12:44:38 xdonia napisał:
Prosiła bym o zestaw nr 1. Mam straszne problemy z trądzikiem. Żadne produkty nie pomagąją mi jak te cuda. To naprawdę najlepsze produkty dla mojej skóry. Dlatego bardzo bym prosiła o nie :)
15.08.2015 15:08:39 Alexa07 napisał:
Wybieram do testu nr 1 Zestaw oczyszczająco-peelingujący. Wybrałam go, ponieważ po pierwsze mam cerę problematyczną - trądzikową, a po drugie znam serię T marki Pharmaceris ale płynu z kwasem migdałowym do twarzy, dekoltu nie miałam jeszcze okazji używać.
15.08.2015 16:33:00 iva007 napisał:
Bardzo chętnie przetestowałabym zestaw nr.4,ponieważ już pojawiają mi się zmarszczki i mam "przygaszoną cerę",dlatego też,chciałabym wypróbować te kosmetyki,ktoś kiedyś powiedział,że starość to już nie kobiecość...
15.08.2015 16:39:48 spiritualself napisał:
Z powodu kłopotów z cerą (trądzikową w strefie T i mieszaną na policzkach) oraz związanym z tym problemem doboru odpowiednich kosmetyków, chciałabym przetestować zestaw pierwszy, czyli zestaw oczyszczająco-peelingujący. Wiele dobrego słyszałam o kosmetykach Pharmaceris, szczególnie jeśli chodzi o serię z kwasem migdałowym, który ma właściwości złuszczające i regulujące wydzielanie sebum. Kosmetyki zawierające kwasy AHA świetnie radzą sobie ze zmianami trądzikowymi takimi jak np. blizny i ślady, dlatego chciałabym je wypróbować "na własnej skórze". Peeling Anti Acne usunąłby natomiast pozostałości martwego naskórka, nadając skórze gładkość i zdrowy wygląd, jednocześnie przygotowując ją do kolejnych etapów pielęgnacyjnych takich jak nałożenie kremu do cery trądzikowej lub nawilżającego.
15.08.2015 16:45:55 spiritualself1 napisał:
Z racji zapotrzebowania skóry co do kosmetyków gwarantujących idealne nawilżenie, ochronę i uzupełnianie niezbędnych substancji, często przeszukuję składy przeróżnych preparatów starając się znaleźć idealny dla mojej podatnej na wysuszanie skóry. Jak wiadomo, nawilżona i zadbana cera jest kluczem do długotrwałej młodości, więc konieczne wydaje mi się codzienne zapobieganie jej odwodnieniu i ochronie przed niekorzystnymi czynnikami. Często spotykam się z zawodem, ponieważ kosmetyki w których pokładam dużo nadziei nie spełniają moich oczekiwań. Mimo szerokiej gamy preparatów na rynku ciężko znaleźć taki, do którego będę zawsze wracać...i właśnie z tego powodu moje zainteresowanie zestawem 3, w skład którego wchodzi Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy i Iwostin Re-Liftin.
15.08.2015 18:35:05 mia_karolina napisał:
Droga Redakcjo ! Z wielką przyjemnością przetestowałabym zestaw pierwszy. Od października zaczynam studiować kosmetologię, a w wolnym czasie zamierzam prowadzić bloga o zdrowiu i urodzie, na którym m.in mam zamiar recenzować kosmetyki, które mi służą. Nadmienię, że jestem posiadaczką cery mieszanej, w kierunku tłustej, która ciągle płata mi figle w postaci zmian trądzikowych. Z firmą FlosLek miałam już do czynienia i wiem, że jest ona znana m.in z naturalnych, nieszkodzących skórze składów. Produkty te, przydałyby mi się niesamowicie, ponieważ zbliża się jesień - jak wiadomo świetny czas, by oczyścić skórę po lecie produktami z kwasami - i tu miałby swoje, przysłowiowe "5 minut" płyn oczyszczający Pharmaceris z 2% kwasem migdałowym, jako przygotowanie do bardziej inwazyjnego zabiegu kwasami. Jak wiadomo w tym czasie, pozostałe kosmetyki drażniące należy ograniczyć do minimum (np.peeling mechaniczny), ponieważ nowy naskórek jest wtedy bardzo delikatny i łatwo go uszkodzić. Niestety często w fazie złuszczania pojawiają się tzw. "suche skórki", które nieestetycznie odznaczają się pod makijażem i tu z pomocą przyszedłby peeling enzymatyczny FlosLeku. Pozdrawiam serdecznie :)
15.08.2015 19:16:55 agatab5@onet.eu napisał:
Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy, bo zaciekawiło mnie zarówno opakowanie, skład jak i opis producenta. Interesuje mnie jak sprawdzi się w praktyce czyli efekty na mojej skórze.
15.08.2015 20:05:15 Grażyna Goluch napisał:
Zestaw antycellulitowy /nr 2/ - bo chciałabym choć trochę zatrzymać proces starzenia. Być może są to tylko złudzenia, lecz gdy się ma lat "dzieści" i życie cię nie pieści, a chcesz sie poczuć ponętna i zadbana, to myślisz o tym od rana, by wreszcie zadbać o swoje ciało. Dla zdrowia, relaksu, szczęścia - to wcale niemało. Chcę, by wszyscy zobaczyli jak pięknie jestem "odnowiona"; zgrabniejsza, wysmuklona, odmłodzona.
15.08.2015 23:17:18 nikolsosna napisał:
zestaw nr 3 bo moja skóra potrzebuje odbudowy i wzmocnienia , czasem czuję że mi sie facjata za chwilę obsunie i spłynie na podłogę :P a krem na noc to jest dla mnie podstawowa zasada podstawy pielęgnacji, nigdy nie pozwalam sobie o nim zapomnieć i dlatego chciałabym mieć krem porządnej , uznanej firmy
16.08.2015 21:59:02 Malinka12 napisał:
Pierwszy zestaw oczyszczająco-peelingujący chciałabym przetestować i te kosmetyki na swoim blogu zrecenzować,by sprawdzić czy działają i jaką moc w sobie mają. Z cerą mam problemy,dlatego wiele testować muszę,by znaleźć odpowiedni kosmetyk,który moją cerę poprawi i sprawi,że na twarzy uśmiech się pojawi! Te firmy z apteką mi się kojarzą,bo apteki byle czego nie posiadają,więc na pewno dobrze działają.Bym chciała się sama o tym przekonać,czy działają,czy są dobre,czy fajnie o cerę dbają :)
16.08.2015 23:13:05 arlettax napisał:
Lubię na fb jako: https://www.facebook.com/dorota.sikora.754 Jestem zapisana do newslettera jako atorod.arokis@wp.pl Chciałabym testować zestaw nr 2, ponieważ pragnę poczuć działanie Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej na swojej skórze. Ten innowacyjny produkt jest dla mnie. Potrzebuję zredukować cellulit raz na zawsze z ud i pośladków. Moja tkanka tłuszczowa wymaga spalenia. Jestem osobą cierpliwą i spokojnie mogę używać tego serum przez cały tydzień a nawet dłużej, aby uzyskać pożądany efekt. Uwielbiam zapach masła Shea i jego działanie. Chętnie poczuję przyjemne nawilżenie i odżywienie wymagającego ciała. Mój cellulit jest na tyle uporczywy, że jedno serum to będzie za mało. Imponuje mi, że w zestawie nr 2 jest dołączone również Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Superskoncentrowane serum antycellutowe. Jego potrójnie działanie przyczynia się do zapobieganiu nawrotom cellulitu. A mi właśnie tego dzisiaj potrzeba do pełni szczęścia.
17.08.2015 08:41:53 piegusek6 napisał:
Super akcja ! Ciekawi mnie strasznie zestaw I - oczyszczająco - peelingujący. Nie będę ukrywać dlaczego. Moja cera jest dość uciążliwa. Ciągle jakieś niedoskonałości. Walczę już na wszelkie sposoby, ale nic nie daje rady. Dużo czytałam o kosmetykach Pharmaceris, same pozytywne opinie. Kurczę pieczątko, tak bardzo bym chciała wygrać ten zestaw i móc przetestować go na sobie... Z przyjemnością bym podzieliła się opinią potem.
17.08.2015 08:48:02 Elzka11 napisał:
Chętnie przetestuje zestaw kosmetyków nr 2 czyli: - Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej, - Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D superskoncentrowane serum antycellulitowe. Chciałabym przetestować właśnie te kosmetyki bo firmy Lirene i Eveline są mi bliskie i wiem, że są dobrymi firmami. Nie stosowałam nigdy kosmetyków antycellulitowych więc chętnie się przekonam jakie działanie będą miały na moją skórę i jak moja skóra dostosuje się do tych kosmetyków. Chciałabym sprawdzić czy dzięki tym kosmetyką moje niedoskonałości się choć trochę zniwelują i czy moja skóra stanie się jędrniejsza i piękniejsza :)
17.08.2015 08:48:09 marzena72 napisał:
Ciekawi mnie strasznie zestaw nr 4, dlatego, że ma w sobie 2 kosmetyki o których pierwszy raz słyszę i widzę. Z przyjemnością bym testowała produkt Soraya, który rozświetla cerę i na dodatek jest na dzień, co bardzo cenię sobie. Drugi kosmetyk jest zupełną nowością dla mnie, myślę, że byłabym pozytywnie zaskoczona.
17.08.2015 10:16:26 j.dudek71 napisał:
Bardzo spodobał mi się zestaw nr 4,taki w sam raz dla mojej cery i wieku.Jako dojrzała kobieta muszę już stosować kosmetyki bardziej zaawansowane.Seru plus krem wydaje mi się idealne na czas powakacyjnej pielęgnacji.Bardzo lubię polskie marki i do Soraya oraz Bielenda mam zaufanie.To firmy innowacyjne,dbające o kobiety w każdym wieku.Wprowadzają na rynek tak nowoczesne produkty,aby każda Polka czuła się zadbana i mogła wyglądać pięknie.Serum i krem to takie kosmetyki,które używam codziennie i chętnie przetestuję,takie,jakich jeszcze nie poznałam.Może akurat one staną się ulubionymi?:)
17.08.2015 10:38:01 madagaskar25 napisał:
Chciała bym przetestować zestaw nr 1 oczyszczająco_peelingujący, ponieważ nie miałam jeszcze sposobności testowania tych kosmetyków na sobie :) Pozdrawiam :)))
17.08.2015 10:44:35 madziaaaaa1988 napisał:
chciałabym przetestować Zestaw oczyszczająco-peelingujący ponieważ od lat zmagam się z zamieczyszczeniami i trądzikiem ; / mimo iż mam już prawie 30 lat problem nie znika ;/Próbowałam już różnych peparatów aptecznych ,drogeryjnych jak i domowych niestety jak dotąd nic nie pomaga ;/
17.08.2015 11:14:47 Femka napisał:
Zestaw 3 brzmi ciekawie :) jeszcze nie miałam okazji używać kosmetyków tych marek, więc było by niezwykle miło móc to zrobić, zwłaszcza, że wydają się być one dostosowane do mojej cery
17.08.2015 12:26:53 czarna1102 napisał:
Zestaw numer 2 to dla mnie super sprawa, bo wiecie... Walka z cellulitem to żadna zabawa. To dobry duet na skóry bolączki, dlatego byłabym szczęśliwa, gdyby wpadł w moje rączki :) No i jeśli się sprawdzi i będzie mega skuteczny, na pewno moje przyjaciółki się dowiedzą jaki jest bajeczny!
17.08.2015 13:04:47 onlyme30 napisał:
Do testowania wybrałabym zestaw nr 1, gdyż moja cera ciągle jeszcze zmaga się z zaskórnikami, nadmiarem sebum i krostkami, które latem mocno dają mi się poznać na ramionach i plecach. Z takimi produktami moja skóra na pewno wyglądała by lepiej i zdrowiej, niezależnie od pory roku :)
17.08.2015 13:27:09 klodynka23 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 oczyszczająco-peelingujący. Moja skóra (na dekolcie w szczególności) jest skłonna do wyprysków. Myślałam, że "to taki wiek" i samo przejdzie, ale nawet z pomocą leków z apteki jest bardzo ciężko. Produkty, których używałam dawały sobie radę z twarzą, ale skóra dekoltu i pleców jest nadal w złym stanie. Markę Pharmaceris znam z kremów nawilżających, które bardzo lubię, jednak o płynie bakteriostatycznym nie słyszałam, a z chęcią bym go wypróbowała. Peeling enzymatyczny Floslek jest mi obcy, także byłby kolejną nowością w mojej kosmetyczce, która na pewno by się nie zmarnowała, ponieważ peelingi różnego rodzaju wykonuję 1-2 razy w tygodniu. Nadal szukam idealnych kosmetyków oczyszczających skórę. Wiążę swe nadzieje z kosmetykami wymienionymi wyżej, muszę w końcu znaleźć coś, co zadziała!
17.08.2015 13:35:07 krolewna69 napisał:
Witam. chciałabym przetestować nr.2 Od wielu lat moim problemem są rozstępy i cellulit,Chciałabym ujędrnić ciało, zwłaszcza uda i pupę oraz poprawić wygląd skóry.Oba preparaty antycellulitowe to idealny zestaw dla mnie :)
17.08.2015 13:43:19 PNIULKA napisał:
ZESTAW NR 4 to dla mnie ideał i to z 4 powodów: * są dwa super jakościowo kosmetyki * są to kosmetyki, których brak w mojej kosmetyce * są to kosmetyki, których właściwości odpowiadają moim potrzebom * JEST TO ZESTAW, KTÓRYM MOGŁABYM PODZIELIĆ SIĘ Z MOJĄ MAMĄ :) A KTO NIE LUBI SPRAWIAĆ PREZENTÓW SWOJEJ MAMIE I WIDZIEĆ JEJ UŚMIECH NA TWARZY :) CZY BĘDĘ MIAŁA OKAZJĘ GO UJRZEĆ ? :)
17.08.2015 13:53:30 alusia29 napisał:
Wybieram zestaw nr 3. W tym roku mam ostatnią 3 z przodu, to do czegoś zobowiązuje ;) A zestaw idealnie by się wkomponował w potrzeby mojej skóry. Nie narzekam na jakieś dobijające zmiany, nie jestem zorana zmarszczkami, nie zbieram kasy na botoxy, kwasy i wypełnienia. Przyjmuję na klatę wszelkie uroki dojrzałości. Niemniej jednak wkraczam w wiek kiedy dobry krem, który dodaje uczucia pewności i zadowolenia trzeba mieć :)
17.08.2015 14:14:29 efffciaa napisał:
Zdecydowanie najchętniej przetestuję i opiszę na swoim blogu http://podrozeikosmetyki.blog.pl/ , który na Fb ma już blisko 1400 fanów zestaw antycellulitowy . Wakacje i skąpy ubiór odsłoniły to , na co wcześniej nie zwracałam uwagi - okropny i widoczny cellulit na udach i pośladkach oraz nadmiar tłuszczyku odłożony na brzuchu . Zabrałam się intensywnie za ćwiczenia i diety , choć nie ukrywam , że przydałby mi się "złoty środek" wspomagający - dlatego też z chęcią przetestuję ten zestaw .
17.08.2015 14:15:48 izabela_sz_1 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2. Nie da się ukryć, że trochę cellulitu w czasie ciąży nagromadziłam. Teraz chętnie bym się go pozbyła - by mój mężczyzna zauważył we mnie nie tylko matkę jego dziecka, ale również swoją kobietę godną pożądania.
17.08.2015 14:36:31 gwolska napisał:
Zestaw antycellulitowy- to wybor, ktory niejako zmusi mnie do wypowiedzenia wojny z uporczywym moim wrogiem jakim jest cellulit.Wprawdzie ten wrog od czasu do czasu oddala sie ode mnie, ale wraca jak bumerang i atakuje moje cialo ze zdwojona sila. Mam nadzieje pozbyc sie go raz na zawsze przy pomocy wlasnie tego zestawu. LIRENE i EVELINE, pomocy !
17.08.2015 17:48:15 sugarpunk napisał:
Witam. Chętnie wybiorę do przetestowania zestaw nr 2 - pozostałe kosmetyki się są mi jeszcze niepotrzebne, więc nie będę miała jak je ocenić. Natomiast zestaw nr 2 jest dla mnie idealny, gdyż borykam się z przypadłością, jaką jest cellulit. Chętnie sięgam po kosmetyki Eveline, ale tego jeszcze nie próbowałam ;)
17.08.2015 17:49:14 graz1974 napisał:
Zestaw nr 4 Może i mam 40 lat, ale nie na tyle się czuje, w duszy mam 18 :-) Dlatego pomóżcie i przekażcie mi owe kosmetyki, które sprawią że z mojej twarzy znikną oznaki 40 :-)
17.08.2015 21:59:06 forcea napisał:
Wybieram zestaw nr 3 z dwóch powodów. Po pierwsze po upalnym i słonecznym lecie, moja skóra jest udręczona słońcem i potrzebuje regeneracji. Po drugie od dwóch tygodni jestem mężatką i muszę udowodnić światu i mężowi, że po ślubie będę jeszcze ładniejsza niż przed, i myślę że kremy mogą mi w tym pomóc. ;)
17.08.2015 22:14:23 luimig napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 4 bo skóra po trzydziestce lubi stwarzać problemy. A gdy dodatkowo nakładają się na wiek stresy i noce przy dziecku nieprzespane... to zmarszczki są prawie murowane. Jednak wciąż szukam sposobu by wyglądać jak za młodu ;) zawsze mi powtarzano, że lepiej zapobiegać niż leczyć, więc z przyjemnością zaopiekuję się zestawem nr 4.
18.08.2015 10:14:46 onaaa81 napisał:
Droga redakcjo! Z niebywałą przyjemnością wypróbowałabym zestaw 3, skóra po lecie wymaga szczególnej pielęgnacji. Zdecydowanie potrzebuje zarówno nawilżenia jak i ujędrnienia. Teoretycznie wypoczęta po wakacjach, w praktyce wysuszona i obciążona nieprzespanymi nocami... Myślę, że jedynie zestaw 3 jest w stanie ją uratować...
18.08.2015 10:22:32 jamama napisał:
Wstaje rano, w lustro patrze i się boję co tam zobaczę?! Codziennie nowe wyzwania, bo cera tłusta i mocno wysypana. Dlatego zestaw 1 wybieram bo walkę z niedoskonałościami podejmuję teraz! Pragnę by moja cera była piękna i zadbana. Gładka, promienna i niedoskonałości pożegnała. Żeby tłuste strefy zniknęły, a nos się nie błyszczał jak księżyc w pełni. Więc zestaw ten z chęcią przetestuję bo pewności siebie z nową cerą na pewno zakosztuję.
18.08.2015 11:09:57 Ofelia90 napisał:
Mój wybór padł na zestaw nr 2 – Cellulicie zgiń, przepadnij! Kobietą jestem i nic, co związane z cellulitem nie jest mi obce… Nie borykam się z nadwagą, nie jestem mamą, nałogowo wbiegam po schodach, owijam się folią spożywczą i jestem uzależniona od bańki chińskiej oraz peelingu kawowego, a mimo to znalazłam się na celowniku tej złośliwej przypadłości. Nie przekonuje mnie nawet tekst o byciu „apetyczną babeczką ze skórka pomarańczową”! Nienawidzę jej (nawet z pączków zawsze ją usuwam:), więc i w tym przypadku będę bezlitosna. Potrzebuję tylko godnych zaufania sprzymierzeńców. Ach, gdyby tylko ten tłuszczyk zechciał się gromadzić w innej partii ciała :)
18.08.2015 13:48:31 anias88 napisał:
Zestaw nr 4. Kocham pewnego pana, który zamieszkuje moją kosmetyczkę. Pociąga mnie jego wygląd - smukła, wysoka, błyszcząca i gładka figura, jednak kocham go za jego wnętrze, duszę, istotę jego istnienia, która swoją delikatnością pieści moją twarz i moje zmysły, dotyka najgłębszych partii skóry, gładzi zmarszczki i niedoskonałości, zapewnia ukojenie nie tylko twarzy, ale i zmysłom, które pod jego wpływem odpływają w nieznane partie apogeum przyjemności. Serum do twarzy! Ślubuję ci miłość, wierność i uczciwość kosmetyczną oraz że cię nie opuszczę aż do śmierci!
18.08.2015 14:05:32 d.szulc18 napisał:
Opowiem wam bajkę jak Danusia poszła na randkę. A randka szybko się skończyła, bo Danusia chłopca nie zachwyciła. Bajka krótka ale morał znany, Z potwornymi zmarszczkami nikogo nie poznamy:):):)Wybieram zestaw 4
18.08.2015 15:20:39 cascada69 napisał:
Zestaw 1 ponieważ nie mogę używaż peelingów mechanicznych i poszukuję enzymatycznego, myśle że floslek bedzie idealny :) tak samo płyn z Pharmaceris pomoże mi w walce z zaskórnikami i świeceniem na twarzy.
18.08.2015 16:13:51 Mrsdarknessx3 napisał:
Droga redakcjo chciałabym przetestować zestaw Zestaw oczyszczająco-peelingujący (1) ponieważ z kosmetykami firmy Pharmaceris miałam okazję skorzystać wielokrotnie i uważam, że są godne polecenia. Jednak z żelem jaki proponują państwo w zestawie nie miałam okazji skorzystać. W swojej kosmetyczce posiadam krem matujący do strefy T, który idealnie by się komponowałam z żelem jaki jest w zestawie :) Mam cerę trądzikową dlatego wciaż szukam idealnego peelingu dla siebie. Z przyjemnością wypróbowałabym Floslek peeling enzymatyczny, może byłby to produkt stały w mojej kosmetyczce, do którego często bym sięgała, a dzięki testowaniu go, przekonam się do jeszcze nieznanej mi firmy Floslek :)
19.08.2015 09:25:01 coloured napisał:
Witam serdecznie, z wielką chęcią przetestowałabym zestaw nr 3. Jako posiadaczka cery płytko unaczynionej i suchej wydaje mi się, że te produkty to strzał w 10 :) Kremów do twarzy zużywam sporo, natomiast w dalszym ciągu nie mam swojego niezawodnego, więc bardzo miło byłoby (1 raz w życiu haha :)) otrzymać coś do testowania. Pozdrawiam serdecznie, miłego dnia!
19.08.2015 10:13:54 ululato napisał:
Cześć. Pragnę przetestować zestaw nr 2 zestaw antycellulitowy. Jestem młodą osobą ponieważ mam dopiero 19 lat i już nie mogę poradzić sobie z moim cellulitem. Tym bardziej wierzę w to że wasze produkty są w stanie mi pomóc ponieważ Eveline to jedna z moich ulubionych marek kosmetycznych. Za to firmę Lirene zawsze chwali sobie moja mama. Może juz za późno by w te wakacje pokazać piękne nogi w krótkich spodenkach. Aczkolwiek wierzę że dzięki wam otrzymam tę szansę i moje nogi w następne wakacje będą piękne. Nigdy niestety nie udało mi się nic otrzymać do przetestowania w związku z czym liczę że weźmiecie moją prośbę pod uwagę. Pozdrawiam serdecznie Redakcje :))
19.08.2015 11:12:42 moniska1212 napisał:
witam serdecznie w piękny poranek:) z chęcią podejmę przygodę z zestawem nr 3 ponieważ chcę wziąć przykład z mojej młodszej siostry która motywuje mnie do działania, sama zaczęła już kilka lat temu teraz jest ambasadorką kilku firm. Chcąc zacząć ambitny plan pragnę rekomendować, testować i zapalać innych do zabawy jak i pomóc wielu kobietkom w często trudnych wyborach, ponieważ sama często opieram swoje wybory na czytaniu forum:) przy okazji zestaw nr 3 idealny na wzmocnienie twarzyczki pozdrawiam
19.08.2015 11:51:08 olmix85 napisał:
Zestaw nr 4 Lato się kończy... zawsze o tej porze moja cera wyglądała promiennie i zdrowo. W tym roku widzę, że czegoś jej brakuje. Nie wiem czy to przez wiek, czy przez zbyt częste opalanie... ale nie czuję się dobrze we własnej skórze. Mam coraz więcej zmarszczek, a przez zmęczenie i nieprzespane szalone noce, moja cera stała się szara, "ziemista". Potrzebuję porządnego kopa, czyli skoncentrowanego kosmetyku, który podda moją cerę metamorfozie, po której zachwycę swoim wyglądem wszystkich, a najbardziej sama siebie... Krem CC od Bielendy chętnie przetestuję ze względu na wielofunkcyjność. Chcę wykorzystać ostatnie ciepłe dni w pełni i nie tracić czasu na pielęgnację przy pomocy kilku kosmetyków. Lepiej zastąpić je jednym :-)
19.08.2015 13:34:12 Edyś napisał:
Bardzo chciałabym otrzymać zestaw nr 1 Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców 2. Floslek peeling enzymatyczny Nie dawno urodziłam córeczkę moja cera jest teraz okropna ,a niestety na lepsze kosmetyki nie starcza pieniążków.
19.08.2015 16:54:05 wiewiorczak napisał:
Chętnie stawiam na zestaw nr 2. Zestaw antycellulitowy. Mimo podjętej przed wiosną z nim walki o piękne uda i brzuch problem jeszcze pozostał ,ale się nie podaję mam nadzieję ,że zima moje nogi dzięki temu zestawowi i kosmetyką będą ładniejsze bez cellulitu i grudek
19.08.2015 22:27:38 Sashapasha napisał:
Przekroczyłam magiczną barierę 25 lat i jak za dotknięciem magicznej różdżki moje ciało zaczęło się zmieniać. Metabolizm już nie jest taki sam. Jest o wiele wolniejszy i wymaga wspomagania. Wystarczy, że kilka razy w tygodniu pozwolę sobie kilka grzechów jedzeniowych, a widać to w dodatkowych centymetrach na moich udach. Cellulit, który nagle się pojawił na moich udach i pośladkach bardzo mnie zaskoczył. Jego nieestetyczny wygląd nie jedną kobietę wpędziłby w kompleksy. Nie tego się spodziewałam kiedy wchodziłam w prawdziwie kobiecy wiek. Właśnie dlatego chciałabym móc przetestować zestaw kosmetyków nr 2. Walka z cellulitem to wieloetapowa bitwa. Niestety bardzo nierówna, gdzie cellulit ma ogromną przewagę. Głęboko wierzę, że te dwa kosmetyki zostaną moimi sojusznikami w tej wojnie i pomogą mi odnieść spektakularne zwycięstwo.
20.08.2015 15:29:24 secretto napisał:
Witam serdecznie Mam ogromną ochotę przetestować zestaw nr 3. Od razu wpadł mi w oko, to idealne połączenie dwóch kosmetyków jakże niezbędnych mojej cerze:). Brakuje jej porządnego nawilżenia i ujędrnienia :) Dodatkowo cenię sobie ponad inne marki iwostin i pharmaceris ufam im zazwyczaj bezgranicznie :) Jakże miło by było znaleźć w skrzyneczce paczkę z tymi skarbami :) Od razu dzień byłby lepszy i może w końcu byłabym zadowolona ze swojej cery bo czasami omijam lusterko szerokim łukiem i maluje się w pół mroku żeby nie widzieć defektów mojej cery. Bardzo dziękuje za możliwość wzięcia udziału w tym świetnym programie Pozdrawiam cieplutko Iwona
20.08.2015 17:25:25 magggdusiek@o2.pl napisał:
Witam, mam ochotę przetesować zestaw nr 1:oczyszczająco - peelingujący. Mam żel do twarzy z serii Pharmaceris i jestem bardzo ciekawa czy płyn bakteriostatyczny jest równie skuteczny. Moja cera jest bardzo wymagająca i domaga się szczególnej pielęgnacji. Po ciąży stała się bardziej "problematyczna" i wciąż poszukuję " tego czegoś", co pomoże mojej skórze wrócić do formy i odzyskać równowagę. Chciałabym także sprawdzić skuteczność oraz wpływ pelingu enzymatycznego na moją cerę.
20.08.2015 17:26:15 calinka357 napisał:
Witam, mam ochotę przetesować zestaw nr 1:oczyszczająco - peelingujący. Mam żel do twarzy z serii Pharmaceris i jestem bardzo ciekawa czy płyn bakteriostatyczny jest równie skuteczny. Moja cera jest bardzo wymagająca i domaga się szczególnej pielęgnacji. Po ciąży stała się bardziej "problematyczna" i wciąż poszukuję " tego czegoś", co pomoże mojej skórze wrócić do formy i odzyskać równowagę. Chciałabym także sprawdzić skuteczność oraz wpływ pelingu enzymatycznego na moją cerę.
20.08.2015 17:39:43 ewelll88 napisał:
Wybieram Zestaw antycellulitowy: Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej i Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D superskoncentrowane serum antycellulitowe ponieważ niby nie jestem gruba ale moje uda są koszmarne ;( Chciałabym móc wyjść w krótkich spodenkach, i nie zastanawiać się cały czas czy ktoś widzi mój tłuszcz i celullit, często testuję kosmetyki i dzielę się opiniami z innymi, a test ych kosmetyków byłby dużym wyzwaniem i przyjemnością, ponieważ będą miały pole do popisu i okaże się czy działają.
20.08.2015 22:03:35 fifidorea napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ kiedy ponownie zobaczę się z moimi koleżankami po ponad miesięcznym urlopie, chcę wyglądać na odświeżoną i zadbaną:)
21.08.2015 10:31:59 Luiza napisał:
Chciałabym otrzymać do przetestowania zestaw antycellulitowy nr.2: Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D superskoncentrowane serum antycellulitowe Borykam się z dużym problemem celulitowym zwłaszcza na udach i biodrach lato to czas którego nie lubie ponieważ wstydzę się założyć spódniczkę czy spodenki a o wyjściu nad jezioro to już nie wspomnę. Sprawdziłam wiele produktów dostępnych na rynku ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. Mam nadzieję że oferowany przez Was mi pomoże i moje poszukiwania się zakończą :)
21.08.2015 10:51:11 jastinka napisał:
Zależy mi na przetestowaniu zestawu nr 1 - oczyszczająco - peelingującego, ponieważ jest stworzony wprost idealnie do potrzeb moje skóry i być może zostanie ratunkiem mojej skóry. Moja skóra ciągle walczy z niedoskonałości, potrzebuje głębokiego i skutecznego oczyszczenia, będzie na pewno wdzięczna za przetestowanie takiego zestawu.
21.08.2015 15:41:32 pyrta napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 1 (zresztą jak większość dziewczyn). W dzisiejszych czasach, gdy w jedzeniu jest tyyyyyyle chemii, buzia lubi się buntować - moja także. Z chęcią zobaczyłabym jak sobie ten zestaw radzi ze skutkami jedzenia chipsów, czekolad, ostrych rzeczy i innych smakołyków, które wychodzą na moją buzię w postaci wyprysków i krzyczą "Zmień sposób odżywiania!"
22.08.2015 11:49:32 nutrena19 napisał:
Marzy mi się zestaw nr 1. Zakochuję sie od razu we wszystkim co jest na trądzik. Jedną z zalet trądziku jest ta satysfakcja z ciągłego próbowania i nadziei że może to kolejny kosmetyk, który pokocham. Moja cera nie wygląda idealnie ale wiem już w zasadzie jaka dieta jej służy, jakie kosmetyki. Nawet gdy słyszę niepochlebny komentarz od osoby nie zdającej sobie sprawy na temat że trądzik nie zależy ode mnie to właśnie chwile testowania nowych kosmetyków do ciągłego ulepszania krok po kroku mojej cery to jest to co mnie uszczęśliwia;-) Z moją cerą jest już dużo dużo lepiej choć dla innych nie wystarczająco, ale poprawa choć nieznaczna ogromnie mnie uszczęśliwia, zatem przyjemnie będzie mi się delektować obserwacją działania oczyszczającego płynu bakteriostatycznego Pharmaceris o którym od niedawna marzyłam i peelingu enzymatycznego Floslek, który mnie bardzo zaciekawił ;-)
22.08.2015 11:49:42 natt napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 (oczyszczająco-peelingujący), ponieważ jest on idealny dla mojej skóry. Mam skórę mieszaną z licznymi niedoskonałościami, od dawna szukam kosmetyków, które by mi pomogły. Niestety jeszcze nie znalazłam. Z kosmetykami znajdującymi się w tym zestawie jeszcze się nie spotkałam, ale myślę, że są warte przetestowania. Przejrzałam ich skład i jest naprawdę obiecujący. Krzywdy mi na pewno nie zrobią, bo są skomponowane właśnie dla mojego typu skóry, a naprawdę mogą pomóc. *Floslek peeling enzymatyczny- jest łagodny, nie podrażni ani nie doprowadzi do zaczerwienienia skóry. Właśnie takiego szukam, gdyż często peelingi podrażniają moją skórę * Pharmaceris T oczyszczający płyn bakteriostatyczny do twarzy, dekoltu i pleców- oczyści skórę i zredukuje świecenie się. Opisy tych kosmetyków jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że te produkty naprawdę pomagają. Nie wiem jak to jest możliwe, że nigdy prędzej ich nie spotkałam. Po prostu muszę je przetestować :)
22.08.2015 17:02:25 IwonaLFC napisał:
Chciałabym przetestować zestaw oczyszczająco-peelingujący. We wrześniu skończę 26 lat a moja cera przypomina tę, którą posiada moja 11-letnia siostra będąca w okresie dojrzewania. Co chwilę pojawiają się na niej niedoskonałości. Ponadto świeci się w strefie T i jest przesuszona na policzkach. Przez to jej pielęgnacja jest dla mnie dużą zmorą i wyzwaniem. Ciężko dobrać mi specjalistyczne preparaty, które zwalczyłyby wszystkie te niedogodności.
22.08.2015 18:24:07 monciak997 napisał:
Witam. Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy, przede wszystkim dlatego, że ostatnimi czasy zmieniam w swoim życiu wszystko : schudłam parę kilo, codziennie trenuję, zmieniłam dietę a za rok wychodzę za mąż, jedyna niezmienna rzecz- cellulit. Wydaje się, że muszę się do niego przyzwyczajać, bo nic nie działa. Staram się dumnie patrzeć w lustro nawet i z tym niechcianym towarzyszem, ale jakby łatwiej w życiu było bez niego :)
22.08.2015 21:06:35 nieobco napisał:
Zdecydowanie najbardziej chciałabym móc przetestować Zestaw nr 1. Jako osoba młoda wciąż borykam się z problemem trądziku - mam skórę mieszaną, więc niedoskonałości nie są mi obce. Staram się stosować różnego rodzaju kosmetyki. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat firmy Floslek i Pharmaceris - chciałabym mieć okazję nareszcie przekonać się na (dosłownie ;)) własnej skórze czy ich produkty są warte swojej ceny.
23.08.2015 13:11:04 Sia90 napisał:
Zestaw nr 1. Jest nadzieja, że te kosmetyki pomogłyby choć trochę załagodzić obecny stan mojej cery. Mam 25 lat, od roku mam bardzo zanieczyszoną cerę i nawroty trądziku, nie mogę sobie z tym poradzić. (Z powodu kłopotów ze zdrowiem) Leczę oczywiście przyczyny wew., ale dzięki tym kosmetykom być może choć trochę poprawi się stan buzi na zewnątrz, a co za tym idzie - moje samopoczucie :) zwłaszcza, że zawsze moja cera była idealna, a teraz ukrywam się pod podkładem i pudrem... co z powrotem zatyka pory powodując ich zanieczyszczenie.. Chciałabym to zmienić, dlatego chętnie przetestuję zestaw nr 1. Pozdrawiam serdecznie!
23.08.2015 17:42:21 jula125 napisał:
W kwestii długowieczności to, jak żyjemy, ma o wiele większe znaczenie niż nasze genetyczne dziedzictwo. Dlatego nikt mi nie wmówi, że cellulit mam po mamie i że nic z nim się nie da zrobić. Wybieram zestaw nr 2 by zerwać ze stereotypami.
24.08.2015 11:13:12 Izabela Zięba napisał:
Chciałabym bardzo przetestowac zestaw 4, kosmetyki dobrych i znanych firm- takich akurat w domu nie miałam. Prosty i banalny powód- chcę się podobać. Chcę się czuć dobrze i komfortowo.
24.08.2015 14:15:40 Rinu123 napisał:
Skóra ma naczynkowa, więc decyzja prosta, konkursowy zestaw trzeci chciałabym od Was dostać. Pharmaceris jest kremem do cery naczynkowej, dzięki niemu ma skóra będzie wyglądać zdrowiej. Chcę by uleczył me zaczerwienienia, by skóra na dobre zaczęła się zmieniać. Chciałabym poczuć, jak nawilża i koi, może moje "pajączki" ten kremik wygoi. Ze złotej algi ekstrakt i z oliwek woski zdejmą z biednej głowy mojej skóry troski. Witamina PP uszczelni wszystkie naczynka, da mi efekt lepszy niż czerwona glinka. A ponieważ mam rybią łuskę już od urodzenia, gliceryna da niezbędny efekt natłuszczenia. Krem Iwostin ma noc chętnie zastosuję, on zniszczony kolagen ładnie odbuduje. Iwostin ujędrni, nawilży, napnie moją skórę, by nie wyglądała rano jak wyschnięty wiórek. Pharmaceris rankiem, Iwostin w wieczory, aby nie powstały pod oczami wory. Więc bardzo Was proszę i kłaniam się nisko, za te dwa kremiki oddam prawie wszystko. Moja skóra w potrzebie, ratować ją trzeba, więc ten zestaw trzeci spada mi jak z nieba. :) <3
24.08.2015 16:23:28 nyncius napisał:
Tak zwany okres młodzieńczego dorastania już przeszłam, a mimo to nadal mam problem z cerą. Ciągle pojawiają się nowe niespodzianki i większość preparatów nic nie daje. Już nie mam siły i pieniędzy na testowanie coraz to nowszych kosmetyków. Stąd w konkursie tym chciałabym skorzystać z okazji wypróbowania zestawu numer 1. Mam nadzieję, że tak dobre marki również i mi pomogą.
24.08.2015 21:05:24 bepixxa napisał:
zestaw numer 2 to moje marzenie, z niczym innym nie mam takiego problemu jak z cellulitem i nieelastyczną skóra. Mam dopiero 20 lat jak nie zacznę z tym walczyć teraz później może być już za późno.
24.08.2015 21:15:23 agalux@interia.pl napisał:
Zestaw nr 2 - niestety matka dwójki cudownych dzieci, pracująca na dwóch etatach (w pracy i w domu) - ma prawo mieć cellulit, ale z zestawem nr 2 pokonam go, aby nadal być najukochańszą i najpiękniejszą (podobno) żoną :)
24.08.2015 21:19:27 joanna-grudnowska napisał:
Wybieram zestaw nr 4. 30-stka za pasem więc najwyższa pora na wybór kosmetyków przeciwzmarszczkowych :)
25.08.2015 08:58:36 SylaJot napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw kosmetyków nr I..mam 27 lat i nadal zmagam się z cerą trądzikową..przyznam szczerze,że przetestowałam chyba większość kosmetyków dostępnych na rynku i cały czas wracam do punktu wyjścia..każdy nowy produkt to dla mnie nadzieja na poprawę kondycji skóry..może więc bez wydawania kolejnych pieniędzy na nowy kosmetyk uda mi się wreszcie trafić w sedno..?
25.08.2015 10:21:14 evina22 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw 1. Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy 2. Iwostin Re-Liftin ujędrniający krem na noc. Od wielu lat zmagam się z trądzikiem. Kiedyś było go znacznie więcej ale niestety jeszcze dziś jest to duży problem. Środki które do tej pory stosowałam wysuszają skórę, Mam cere mieszaną i ciężko jest mi dobrać odpowiedni kosmetyk.
25.08.2015 10:27:55 katiaqa napisał:
2. Zestaw antycellulitowy. Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D superskoncentrowane serum antycellulitowe Mam trochę za dużo tkanki tłuszczowej i reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej byłby wskazany.
25.08.2015 10:32:12 messself napisał:
Do testowania chciałabym otrzymać zestaw nr 1, ponieważ borykam się z licznymi niedoskonałościami mojej mieszanej cery. Przetestowałam już wiele różnych kosmetyków pielęgnacyjnych, jednak te dostępne w teście są mi nieznane - stąd moja ciekawość :).
25.08.2015 10:41:04 desdemona napisał:
Chciałabym przetestować zestaw Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy oraz Iwostin Re- Liftin ujędrniający krem na noc.Przed trzema laty przebyłam zapalenie otrzewnej-powikłanie po operacji.Od tej pory poszukuje kosmetyków które wzmocnią i ujędrnią moją poszarzałą,naczynkową,skłonną do wyprysku cerę.
25.08.2015 11:38:13 Monyrka napisał:
Z uwagi na to, że kremy do twarzy mam już na wykończeniu, chętnie przetestowałabym zestaw z kremami nr 3. Z żadną z tych marek nie miałam jeszcze styczności, więc jestem ciekawa czy by się dobrze u mnie sprawdziły i może znalazłabym wśród nich swojego ulubieńca :) Po przetestowaniu napisałabym ich opinię na swoim blogu :)
25.08.2015 12:45:14 Kamila_K9 napisał:
3. Zestaw kremów......:.) Wymagająca cera potrzebuje odpowiednich kosmetyków. W zależności od pory roku moja cera jest sucha i błyszcząca. Chcę przetestować oferowane przez Was kremy, bo wiem że moja cera będzie dla nich prawdziwym sprawdzianem nawilżenia!
25.08.2015 15:03:28 anulcais napisał:
IWOSTIN!!!! moja ulubiona marka kosmetyków. Mam wredną cerę ,od 13 lat walczę z trądzikiem. Moja buzia ciągle wymaga ukojenia. Od jakiegoś czasu stosuje Iwostin, do mycia, kremy, a nawet podkład. Chętnie spróbowałabym nowy produkt! Zatem poproszę zestaw 3:D
25.08.2015 17:21:20 hussana napisał:
Witam. Czytając ten artykuł zastanawiałam się mocno nad wyborem zestawu dla siebie. Po kilku minutach wybrałam ZESTAW NUMER 1. Dlaczego?! To proste. Kocham dbać o moją twarz. Uwielbiam peeling'i. Czuję się po nich jak nowo narodzona, bardzo odświeżona. Nie miałam okazji testować jeszcze ten marki ale wygląda obiecująco. Piękne opakowanie, dobry skład do wszystko czego potrzebuje. Szczególnie cieszę się ze składu, bo moja skóra twarzy jest wymagającą, lekko alergiczną. Może ten zestaw się sprawdzi?
25.08.2015 20:14:23 milaa94 napisał:
Chętnie podjęłabym się przetestowania zestawu nr 1. Moja skóra ma tendencję do przetłuszczania się i wyprysków, więc wydaje mi się, że zestaw wręcz stworzony do mojej skóry. Mam nadzieję, że zwalczyłby moje "problemy".
25.08.2015 22:25:57 agata2008 napisał:
witam. Chciała bym bardzo spróbować zestawu numer 4 poniewaz pojawiły mi sie niedawno zmarszczki wiec moze nie jest za późno by sie ich pozbyć jestem mamą 2 uroczych dzieci i nie mam za bardzo czasu na latanie i szukanie dla siebie odpowiednich kremów a ten krem bilendy 10w1 ciekawie sie zapowiada wiec chciala bym bardzo spróbować jesili jest to możliwe moze w końcu od 4 lat poczula bym się znów piekna. pozdrawiam.
26.08.2015 10:21:14 sylwiaaa7 napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw numer 3. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta, mam bardzo suchą skórę na twarzy, która wymaga mocnego nawilżenia i wzmocnienia. Myślę, iż krem Pharmaceris N sprawdziłby się w tym przypadku idealnie. Od dłuższego czasu szukam idealnego dla siebie rozwiązania i ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego. Warto więc było by spróbować jeszcze tego kremu. Ciekawy jest też drugi krem na noc. Nie miałam jeszcze okazji go używać, ale chętnie bym go przetestowała.
26.08.2015 13:10:45 halzel napisał:
Moją uwagę przykuł zestaw kremów Nr 3. Zakres działania w/w kremów idealnie wpisuje się potrzeby mojej skóry. Wakacje dały jej nieco w kość i aż się prosi o nawilżenie, wzmocnienie i regenerację. Chciałabym więc sprawdzić działanie kremów na własnej skórze.
26.08.2015 13:39:16 emb220 napisał:
Wybieram zestaw nr 2- Pharmaceris na cellulit. Pomarańczowa skórka to moja zmora niestety :( walczę, walczę i walczę.....trochę i ze słomianym zapałem jeśli chodzi o ćwiczenia i z mobilizacją co do codziennej, regularnej pielęgnacji! chciałabym aby moja skóra odzyskała swoja elastyczność i jędrność. Wystarczająco napatrzyłam się latem na piękne ciała, teraz moja kolej- pokazać się :)
26.08.2015 13:49:42 insomnia_xoxo napisał:
Wybieram zestaw numer 2 (antycellulitowy). Jestem w 6 miesiącu ciąży i niestety moje nogi nie wyglądają już tak jak wcześniej. Chętnie przetestowałabym te produkty, ponieważ jako młoda mama chcę jeszcze długo cieszyć się ładnym ciałem. Mam nadzieje, że Lirene Antycellulitowa Mezoterapia oraz Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D pomogłyby mi szybko wrócić do formy :)
26.08.2015 15:40:41 klarapaluch napisał:
Bardzo bym chciała otrzymać zestaw nr 2. Jestem młodą kobietą ale niestety mam już problem z celullitem którego nie umiem się pozbyć. Oprócz ćwiczeń i zdrowego odzywiania stosuje różne balsamy, jednak nie przynosza one zadowalających efektów. Dlatego szukam takiej marki która moje oczekiwania spełni. Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2. Mam nadzieję, że dzięki tym kosmetykom w przyszłe wakacje bede mogła dumnie prezentowac swoje ciało na plaży a nie kryć je pod ubraniami.
26.08.2015 16:46:19 Kakusia75 napisał:
Zestaw nr 1. Wielkimi krokami zbliża się "czterdziestka", a na mojej twarzy trądzik jak u nastolatki.
26.08.2015 16:49:07 Kakusia75 napisał:
Zestaw nr 1. Wielkimi krokami zbliża się "czterdziestka", a na mojej twarzy trądzik jak u nastolatki.
26.08.2015 17:03:56 Ailis.em napisał:
Zestaw nr 1 Testować uwielbiam kosmetyki wszelkie, Mam w tej dziedzinie doświadczenie wielkie. Tym razem zachęcają mnie wszystkie zestawy, Z radością dołączę do Waszej zabawy! Długo tak na zestawami rozmyślałam, W końcu numer jeden wybrałam. Moja skóra potrzebuje ciągłego oczyszczania, By skuteczne były z niedoskonałościami me zmagania. Peeling dostarczy jej dużo świeżości, Przywróci po lecie blasku i jędrności. Z nim wszelkich nieprzyjaciół mej cery się pozbędę, Ten zestaw sprawi, że szczęśliwsza będę. Gdy już solidnie zestaw przetestuję, Dokładnie wam wszystkim go zrecenzuję. Nie będę dłużej już Wam rymować, Tylko do testu zacznę się szykować! :)
26.08.2015 17:57:31 izandra99 napisał:
Witam ;-) Zdecydowanie wybiorę zestaw nr 2, ponieważ zmagam się z celullitem, zresztą pewnie jak nie jedna kobieta. Uwielbiam nowe wyzwania, więc myślę, że połączenie Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D superskoncentrowane serum antycellulitowe wraz z odpowiednią dietą i ćwiczeniami pomogłoby mi się pozbyć pomarańczowej skórki. Swoją "walkę" dokładnie opiszę, pozdrawiam ;-)
26.08.2015 20:02:33 gosiatosia1 napisał:
wybieram zestaw numer 3 bo on pomoże mi zakończyć rok mojej ciężkiej pracy nad swoim ciałem i pozwoli dołożyć do sukcesu pięknie ukształtowaną sylwetkę :)
26.08.2015 20:59:11 karikineza napisał:
Jak każda młoda (i nie tylko) kobieta poszukuję kosmetyku idealnego dla siebie. Niestety wciąż nie udało mi się takowego znaleźć. Jako posiadaczka dość problematycznej cery, wybrałabym oczywiście zestaw nr 1. Dlaczego akurat te kosmetyki zwróciły moją uwagę (mogłabym przecież wybrać walkę z innym niż wypryski wrogiem kobiet- np. cellulitem)? Płyn oczyszczający działa hamująco na rozwój bakterii, czyli zwalcza nie tylko skutki, ale też przyczynę takiego stanu skóry. Spodobało mi się także, że w opisie nie ograniczono stosowania jedynie do twarzy i dekoltu, ale objęto też plecy (równie problematyczne co twarz miejsce a tak często pomijane). Peelingi enzymatyczne są stałymi bywalcami w mojej kosmetyczce- wierzę w ich skuteczność. Przyznam, że nie miałam jeszcze w ręku żadnego produktu firmy Floslek i chętnie spróbuję czegoś nowego.
26.08.2015 23:54:13 marrika napisał:
Chciałabym móc przetestować zestaw nr 2: - Lirene Antycellulitowa Mezoterapia remodelator sylwetki, reduktor cellulitu i tkanki tłuszczowej - Eveline Cosmetics SLim Extreme 3 D superskoncentrowane serum antycellulitowe. Odkąd zachorowałam na tarczycę z ogromnym żalem zauważyłam, że zrobił mi się na skórze cellulit. Nigdy nie miałam do czynienia z tym problemem i niestety nie wiem, jak sobie pomóc. Chciałabym znów cieszyć się pięknym ciałem, a całe lato ukrywam się w spodniach, ponieważ wstydzę się swojego wyglądu. Pomarańczowa skórka to nieestetyczny problem. Będę przeszczęśliwa, gdy otrzymam szansę przetestowania najnowszych zdobyczy technologii kosmetycznych. Produkty oferują również redukcję tkanki tłuszczowej. W wyniku choroby przybrałam na wadze. Dlatego bardzo chętnie skorzystam z zestawu.
27.08.2015 14:55:55 AgaWojtk napisał:
Moja skóra wygląda trochę, jak kartka pergaminowego papieru;-) jest cienka i delikatna, skłonna do podrażnień, a do tego matowa i sucha jak pieprz, no i nie ma się, co czarować, że dodatkowo negatywnie działa na nią solidna porcja leków codziennie serwowana mojemu organizmowi! Próbowałam "reanimować" i nawadniać skórę na wiele sposobów, ale efekt ciągle był...., szkoda gadać;-) Pomyślałam, więc, że może po zastosowaniu Kremów: Pharmaceris N krem nawilżająco-wzmacniający do twarzy oraz Iwostin Re-Liftin ujędrniający krem na noc z zestawu nr 3 za jakiś czas będę mogła z ulgą wykrzyczeć: „hura!!! wreszcie wpadły w moje ręce kremy, które podołały wyzwaniom, jakie postawiła przed nimi moja oporna dotychczas na współpracę skóra i poddała się ona ich nawilżającej i odżywczej mocy!
27.08.2015 20:59:28 Krakowskasucha napisał:
Wybrałabym zestaw nr 2, gdyż niestety od czasu gdy zaczęłam pracę "siedzącą" mam coraz większy problem z cellulitisem - efekt 8 godzin spędzonych przed monitorem komputera. Staram się w miarę możliwości zdrowo odżywiać i zażywać aktywności fizycznej (w moim przypadku są to wielokilometrowe intensywne marsze, bez względu na pogodę), piję dużo wody z cytryną oraz czerwonej herbaty, ale mile widziane też czysto zewnętrzne wsparcie. Potrzebuję kosmetyku, który pomoże mi w walce z nadmiarowym tłuszczem i cellulitisem, który nie zrobi za mnie "całej roboty", ale delikatnie wesprze, wygładzając i ujędrniając problemowe partie ciała.
28.08.2015 09:34:47 KonradStaszewski napisał:
Wybieram zestaw nr 3. Chciałbym go wygrać, ponieważ miałbym wtedy dla żony niespodziankę i prezent, a mało ich ode mnie otrzymuje.
28.08.2015 10:53:21 oliwka106 napisał:
W zesatwie nr 1 odkryłam coś dla siebie. Idealnie oczyszczona skóra to czynność na której każdej kobiecie zależy. Z racji młodego wieku jestem narażona na wszelkiego typu niedoskonalosci, które atakują moja cere. Żyjemy w dosyć zanieczyszczonym środowisku, a pyły, spaliny, bakterie osiadają nam na skórze. Mam nadzieję że kosmetyki z zestawu 1 pomogą mi walczyć z niedoskonalosciami na mojej skórze. I bede cieszyć się nieskazitelna uroda.
28.08.2015 21:30:17 moniczkakucharska napisał:
Chciałabym dostąpić zaszczytu i zostać testerką zestawu numer 4, tj. serum + kremu. Dotychczas nie miałam sposobności testowania żadnych kosmetyków, a wiek 29lat skłania do wypowiedzenia wojny zmarszczkom. Ostatnio kupiłam krem wygładzający z kwasem hialuronowym na dzień i na noc 30+ marki Soraya i właśnie mi się kończy, więc cieszyłabym się jak dziecko z nowej zabawki jakbym dostała zestaw numer 4 do testowania.
29.08.2015 23:17:54 Skarb napisał:
Zestaw nr 1 oczyszczająco-peelingujący chciałabym przetestować, ponieważ oczyszczanie skóry jest podstawą codziennej pielęgnacji. Moja problematyczna i mieszana cera wymaga szczególnej troski i kosmetyków, które sprawią, że znów będzie zdrowa, zadbana i promienna. Bardzo chętnie korzystam z peelingów, jednak zainteresował mnie płyn oczyszczający, może właśnie on okaże się moim niezbędnikiem w pielęgnacji mojej skóry z niedoskonałościami.
30.08.2015 00:37:49 fairy1 napisał:
Z przyjemnością przetestowałabym zestaw numer 4. Marka Soraya i Bielenda kojarzy mi się z nieskazitelnym pięknem, troską o gładką i pełną blasku skórę niezależnie od wieku. Bo prawdziwe piękno nie liczy lat, a odpowiednia pielęgnacja sprawia, że kobieta może wzbudzać zachwyt w każdym wieku. Cytując Jonathana Carolla, aby się przekonać czy kobieta jest naprawdę piękna, trzeba przyjrzeć się jej rano zaraz po przebudzeniu. Bez makijażu, bez wymyślnej fryzury, jak ją Pan Bóg stworzył. Jeżeli jest naprawdę piękną to i wtedy będzie.
30.08.2015 10:43:02 Janina Mrozek napisał:
Nie jestem już piękna....Nie jestem już młoda...Zwiotczała mi skóra i prysła uroda...☺ Lecz kiedy zestaw kremów spod..♥ 3 ♥ zastosuję...i na skórę twarzy nałożę....lekko wmasuję....Wtedy śmiało ..spojrzę w lustro...i....zobacxę w nim...BÓSTWO.♥☺
30.08.2015 11:00:09 tusia1100 napisał:
Chcę zestaw nr 2, gdyż mam cellulit, mimo iż nikt nawet w myślach nie zarzucił mi, bym była gruba.
30.08.2015 11:26:57 MadameButterfly napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 1, gdyż od dawna mam problemy z cerą. Chciałabym wreszcie pozbyć się niedoskonałości i móc wyjść bez makijażu na ulicę. To jedno z moich marzeń, które mam nadzieję uda mi się zrealizować po otrzymaniu tego zestawu.
30.08.2015 11:41:50 Violinist napisał:
Chciałabym otrzymać zastaw nr 3. Bardzo cenię sobie dermokosmetyki, są wybawieniem dla mojej problematycznej skóry. Męczyłam się się kiedyś strasznie z AZS, na szczęście obecnie największe problemy mam tylko ze skórą na dłoniach. Natomiast moja cera potrzebuje porządnej dawki nawilżenia oraz wzmocnienia. Często jest bardzo przesuszona, szczególnie rano. Tak bardzo, że aż to boli. Do tego coraz bardziej traci na jędrności, co coraz bardziej mnie martwi. Chciałabym znaleźć idealny krem na dzień i na noc, który zaradzi na moje problemy. Może jest to właśnie ten zestaw od Pharmaceris...? :)
30.08.2015 11:43:11 aneciaa_93 napisał:
"Zdesperowana, żeby dostać wszystko, co chce nawet wtedy, gdy nie jest do końca pewna, co to może być. " ten cytat z Desperate Housewives dokładnie mnie opisuje, a jednak, o dziwo! Tym razem wiem czego chcę i jest to piękna i zdrowo wyglądająca skóra, dlatego właśnie bardzo chciałabym przetestować zestaw numer 3, ponieważ marka Phamraceris jako jedna z nielicznych radzi sobie doskonale z moją dość problemową cerą, dzięki nim moja tłusta skóra z licznymi niedoskonałościami wygląda promiennie i świeżo! Od dawna stosuję serię T dlatego bardzo bym chciała przetestować kosmetyki z serii N, gdyż borykam się z problemem rozszerzonych naczynek, dodatkowo mam już 22 lata więc może czas zacząć użyć kremu ujędrniającego, a Iwostin Re-Liftin może być idealnym kremem na start! Pozdawiam!:)
30.08.2015 12:30:20 airad25 napisał:
Co tu dużo pisać skóra na mojej twarzy wymaga natychmiastowego oczyszczenia i odświeżenia.A pomógł by mi w tym zestaw nr 1 .Moja skóra jest mieszana,ze skłonnościami do trądziku,zaskórników,łuszczenia się.Problem jest no dość spory i walczę z nim dość długo.Dlatego chętnie przetestuję akurat te kosmetyki
30.08.2015 13:22:06 pinknails napisał:
Zestaw nr 1. Ponieważ moja skóra od dłuższego czasu jest wymagająca. Często pracuję w warunkach gdzie zanieczyszczenia dotykają skórę i twarz a później ciężko pozbyć się problemów, pryszczy,przetłuszczonej skóry. Oczyszczanie to podstawa z czym ostatnio nie daje rady. Chetnie przetestuję zestaw jestem pewna że pomógł by mi z problemami.
30.08.2015 14:33:42 Amadare napisał:
Dla mnie idealny byłby zestaw nr 1, bo wciąż szukam sposobów na walkę z trądzikiem. Płyn Pharmaceris może okazać się idealnym sposobem oczyszczania skóry dotkniętej tym problemem, a peeling enzymatyczny przy cerze trądzikowej jest o niebo lepszym rozwiązaniem od peelingów mechanicznych z ziarenkami, nie podrażnia tak skóry, która i tak jest już naruszona. Dlatego z przyjemnością przetestowałabym ten właśnie zestaw :)
30.08.2015 15:05:20 lucyna leszcz napisał:
1 zestaw jest dla mnie stworzony.Bakteriostatyczny,oczyszczający.Przydało by mi się takie oczyszczenie.Trądzik i te inne sprawy .Ech nie jestem młoda a problemy skórne mam jak nastolatka
30.08.2015 15:52:08 Meg89 napisał:
Żyję szybko i równie szybko odpoczywam. Życie w ciągłym biegu i natłoku obowiązków nauczyło mnie wykonywać kilka rzeczy na raz. Wybieram kosmetyki, które są takie jak ja: wielofunkcyjne i wielozadaniowe- dlatego też wybieram zestaw nr 4. Te kosmetyki sprawią, że moja buzia będzie odżywiona i wypielęgnowana- wprost idealnie wpisują się w moje codzienne rytuały. Chcę przetestować je na własnej buzi i czuć się pięknie przez cały dzień! ;)
30.08.2015 18:43:03 Minimi napisał:
Bardzo chcę przetestować zestaw nr 1. To idealna kombinacja dla mojej skóry pokrytej małymi paskudztwami. Z tym zestawem odeślę mój trądzik na emeryturę.
30.08.2015 19:44:16 elotta napisał:
Chciałabym przetestować zestaw antycellulitowy (nr 2). Będzie to wspaniałe uzupełnienie mojej walki o nową, lepszą wersję siebie. Nareszcie pożegnałam się z moją uwielbianą kaloryczną białą czekoladą i słodzonym sokiem, pokochałam za to zielone koktajle i aktywność fizyczną! Moje ciało się zmienia, a te kosmetyki tylko pomogą mi w jego transformacji.
30.08.2015 20:32:56 ewisz napisał:
Zestaw oczyszczająco-peelingujący jest stworzony tylko dla mnie, ponieważ rozpoczynam nowy, ważny etap w swoim życiu i chcę czuć się jak nowonarodzona. Wszystkie problemy, z którymi od dawna zmaga się moja skóra chcę odesłać na urlop bez biletu powrotnego! Kobieta uśmiechnięta, to kobieta sukcesu! Tak niewiele trzeba, abym była tak piękna jak gwiazdy na niebie!
30.08.2015 20:41:42 hobbitka napisał:
Zamarzył mi się zestaw numer 1.Od lat mam przeróżne problemy ze skorą,choruje na łuszczycę i chcialabym nie czuć jak naznaczona.Moja twarz to moja wizytowka,stosowalam kiedys inne kosmetyki tej firmy i wierze,ze dany zestaw może się u mnie sprawdzić i pomóc mi zawalczyć z kompleksami.
30.08.2015 23:21:49 lola92 napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 2 spróbować, bo to kosmetyki dla mnie idealne, specjalistyczne, niebanalne, z pomarańczową skórką walczące, ulgę kobiecie dające, bo zły wygląd poprawiające.
30.08.2015 23:37:25 emerycia napisał:
Wybieram zestaw kremów nr 3 - to odpowiednie kosmetyki dla mojej suchej skóry, która po lecie wymaga jeszcze dokładniejszej pielęgnacji i odżywienia. Znam te firmy, bo nieraz używałam jej kosmetyków i wiem, że wybieram dla mojej skóry to co najlepsze.