Strona główna Aktualności Przepis na pyszne śniadanie

Przepis na pyszne śniadanie

przez admin

Mimo to wiele osób każdego ranka wychodzi z domu wypiwszy tylko filiżankę kawy, a czasem zupełnie na czczo. Jest to spowodowane brakiem czasu lub przekonaniem, że po obudzeniu żołądek nie jest w stanie przyjąć żadnego posiłku. Niezależnie od przyczyny, powszechne uprzedzenie sprawia, że śniadanie jest uważane za posiłek, bez którego można się spokojnie obyć. A jest dokładnie odwrotnie….Poranny posiłek jest konieczny dla prawidłowego metabolizmu. Badania medyczne dowiodły, że niedostarczenie cukrów prostych i węglowodanów znacznie obniża sprawność pracy umysłowej. Co więcej, rezygnacja ze śniadania grozi tym, że w porze lunchu będziemy wygłodzeni, „pochłoniemy” zbyt wiele kalorii i trudno nam będzie wrócić do pracy.

„Ekstra Pomorski” to lubiana przez konsumentów marka miksu do pieczywa, będącego wyważoną kompozycją tłuszczy  roślinnych i pochodzenia zwierzęcego czyli wiejskiego masła lub śmietanki. Dzięki takiemu wybornemu połączeniu produkt zachowuje niepowtarzalny smak i aromat. Dodatkową zaletą jest rozpływająca się w ustach konsystencja i niezwykła smarowność. Produkt jest gotowy do podania i smarowania, natychmiast po wyjęciu z lodówki. „Ekstra Pomorski” to świetny pomysł na rodzinne śniadania, gdyż zadowoli wszystkich domowników. Produkty nadają się także do smażenia i pieczenia domowych ciast. Oryginalny Ekstra Pomorski to każdorazowo poręczne i estetyczne opakowanie z wizerunkiem drewnianej  maśniczki na opakowaniu lub garnca wypełnionego śmietanką. Opakowanie utrzymane w stylistyce kolorów niebieskiego, czerwonego i złotego.

Oryginalny miks Ekstra Pomorski to również charakterystyczny znak dla konsumenta, w postaci rysunku rodziny i hasła: Energia na cały dzien. Opakowanie w zależności od potrzeb konsumenta dostępne w gramaturze 225 gram lub ekonomicznej wersji o gramaturze 400 gram i 460 gram.

Za produkty zapłacimy odpowiednio 2,50 zł, 4,40 zł i 450 zł

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej