Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy od 24 do 30 października

Horoskop tygodniowy od 24 do 30 października

przez admin
Od 24 do 30 października 2011

BARAN
Na początku tygodnia Barany będą musiały zająć się sprawami codziennymi, obowiązkami, w pracy będą miały do czynienia z biurokracją. Od wtorku pogrążą się w romansowaniu i flirtowaniu, wolne Barany mogą się zakochać lub podjąć decyzję o ślubie. Czwartek i piątek upłyną im na mierzeniu się z trudnymi zadaniami, a w weekend będą mogły wreszcie oddać się rozrywkom i sportowym wyczynom.

BYK
Byki na początku tygodnia będą dobrze zorganizowane, pełne wewnętrznego spokoju, obowiązki nie będą sprawiać im trudności. Od wtorku będą nastawione bardzo romantycznie i uczuciowo, będą w dobrych relacjach z innymi ludźmi, będą miały wyczucie smaku i stylu. Czwartek przyniesie im czas namiętności i miłosnych uniesień, a w weekend mogą zapragnąć wyjazdów.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta od poniedziałku mogą czuć się źle, mogą być chore lub będą miały chandrę związaną z nudną pracą. Od wtorku ożywią się, znajdą czas na spotkania z przyjaciółmi i kontakt ze sztuką. W pracy mogą odnosić sukcesy. W czwartek życie postawi je przed trudnymi wyzwaniami i dopiero w weekend będą mogły pozwolić sobie na rozrywki, sport i życie towarzyskie. 

RAK
Raki na początku tygodnia będą bardzo zapracowane, a praca i wypełnianie obowiązków będzie dawało im zadowolenie. Od wtorku natomiast mogą poczuć się zmęczone, a nawet chore. Nienajlepiej też będą się dogadywać z partnerem. Czwartek zmieni ich relacje z bliskimi, staną się namiętne i zmysłowe. Weekend przyniesie im możliwość czynnego wypoczynku. 

LEW
Lwy w poniedziałek będą zajęte pracą, nadrabianiem zaległości, co będzie wydawało im się nudne i jałowe. We wtorek aura wokół nich się zmieni, będą nastawione na współpracę z ludźmi, mogą podpisać korzystną umowę, a w sprawach osobistych mogą liczyć na szczęście. W czwartek mogą mieć kiepski nastrój, mogą być kłótliwe i napastliwe. W weekend będą mogły się zabawić w towarzystwie.

PANNA
Panny na początku tygodnia będą zajęte pracą, która przyniesie im satysfakcję i sukcesy. Od wtorku mogą mieć problemy z podejmowaniem decyzji, będą rozważać różne opcje. Będą miały dobre relacje z innymi ludźmi. Od czwartku w miłości będą miały szczęśliwy czas namiętności. W weekend mogą poczuć się chore i osłabione, będą musiały zadbać o siebie, pozwolić sobie na odpoczynek. 

WAGA
Wagi w poniedziałek będą musiały zająć się tym, czego nie zrobiły przed weekendem. Będą miały dużo pracy. Od wtorku zdecydowanie poczują się lepiej, staną się uczuciowe i romantyczne, w pracy wykażą się dyplomatycznym podejściem. Czwartek przyniesie im trudne wyzwania, a w weekend będą miały dobry czas na podróże, wycieczki, uprawianie sportów.
SKORPION
Skorpiony na początku tygodnia będą bardzo pracowite, poświęcą dużo czasu na załatwienie spraw biurokratycznych. Od wtorku będą mogą dostać nowe, intratne propozycje, będą nastawione na współpracę z innymi. Czwartek przyniesie im zadowolenie z pracy i z życia uczuciowego, wolne Skorpiony mogą się zakochać. W weekend nastawią się na rozrywki, sport i podróże. 

STRZELEC
Strzelce na początku tygodnia mogą mieć wątpliwości, co do sensu pracy, będą czarno widzieć swoją zawodową przyszłość. Od wtorku nastrój zdecydowanie im się poprawi, w pracy będą w dobrych relacjach z innymi. Będą bardzo romantyczne i uczuciowe. Od czwartku będą podejmować się trudnych zadań, które przyniosą im satysfakcję, a weekend spędzą na sportowo.
KOZIOROŻEC
Początek tygodnia zapowiada się dobrze, Koziorożce będą miały osiągnięcia w pracy i poczucie dobrze spełnionego obowiązku. Od wtorku mogą mieć gorsze samopoczucie i kłopoty w kontaktach z ludźmi. Od czwartku będą miały powodzenie u płci przeciwnej i mogą poznać osobę, w której się zakochają. W stałych związkach odczują przypływ uczuć do partnera.
WODNIK
Wodniki na początku tygodnia będą musiały zająć się sprawami nudnymi, będą wdrażać w życie wcześniejsze pomysły, mogą mieć do załatwienia sprawy urzędowe. Od wtorku będą miały szczęście w miłości, dobrze będzie przebiegać współpraca w sprawach zawodowych. Czwartek przyniesie im osłabienie i obniżenie nastroju i dopiero w weekend odzyskają optymizm i radość życia.
RYBY
Ryby na początku tygodnia mogą czuć się przytłoczone pracą i nudnymi zajęciami. Od wtorku lepiej będzie im się dogadywać z otoczeniem, łatwiej przyjdzie im zrozumieć innych ludzi i mniej będą skupione na sobie. Od czwartku mają szansę na niezwykłe przeżycia w kwestiach uczuciowych, mogą się zakochać. W weekend poczują się chore, będą przygnębione.
 

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej