Strona główna Aktualności Wkładki Flip Flop – polubisz japonki na nowo

Wkładki Flip Flop – polubisz japonki na nowo

przez admin
Znasz to. Lato, wysokie temperatury, słońce, plaża i woda. Ogromna potrzeba ubierania się w rzeczy lekkie i jak najmniej obciążające. Również obuwie powinno być „przewiewne”. Aby wyeksponować zadbane stopy i pięknie pomalowane paznokcie często zakładamy japonki. Niestety bywa, że nasze fikuśne klapki nastręczają nam sporo kłopotów. We wrażliwe przestrzenie między palcami dosłownie „wrzynają” nam się nasze ulubione klapki. Do niedawna był to problem praktycznie nie do rozwiązania.
Marka Kaps ekspert w temacie produktów dla stóp i do obuwia proponuje żelowe półwkładki „Flip Flop” zarówno dla Pań jak i Panów. „Flip Flop” to żelowe półwkładki do klapek typu japonki. Wkładka chroni wrażliwe i delikatne części stóp i przestrzeni pomiędzy palcami przed otarciami i uciskiem. Zapewnia wygodę i komfort podczas noszenia japonek i zapobiega przesuwaniu się stopy. Żelowe wkładki nadają się do wielokrotnego użycia. Można je przemyć wodą i delikatnym mydłem.
Cena: Kaps Flip Flop wkładki żelowe (2 sztuki): 14,90 zł
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej