Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - X edycja

Data: 07.05.2015


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, dziesiątej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w 
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana
, ale nie musisz być zalogowana

Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

https://www.facebook.com/AlejaKobiet

6. Wpisy można dodawać do 22 maja 2015r. Nagrodzonych ogłosimy 25 maja 2015r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.



A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać
:

1. Zestaw olejków
  •   Dermapharm Eveline Cosmetics - profesjonalny olejek do pielęgnacji twarzy 8 w 1
  •   Bielenda Arganowy olejek z kwas hialuronowym do pielęgnacji skóry twarzy  







Zobacz także


Uroda

Zabieg dla czterech stóp

Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXXV edycja

Zdrowie

Zapalenie zatok - co robić, by trwało jak najkrócej?

Kuchnia

Słodka jak kukurydza


 





Komentarze

08.05.2015 08:45:53 Joannate napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw 4. Dlaczego? Ha! No przecież idzie lato, i to zbliża się wielkimi krokami, a lato ma swoje wymagania. Nie ma wyjścia: trzeba od czasu do czasu założyć sukienkę, która co nieco odsłania - no i niestety, cellulit jest wtedy bardzo niemile widzianym zjawiskiem. Nie wspominając już o kostiumie kąpielowym, który w tej kwestii jest szczególnie bezwzględny i wredny: wiem, że to, ile pokażę, zależy tylko ode mnie, ale nie czarujmy się: nawet nad polskim morzem nie da się przez cały czas chodzić po plaży w dżinsach i bluzie... A zatem ten zestaw byłby dla mnie idealny: pomógłby mi wygrać z odwiecznym wrogiem, a bardzo potrzebuję dobrego sojusznika, bo mój cellulit wyjątkowo mocno się do mnie przywiązał i nie bardzo chce odejść - choć staram się być w stosunku do niego wyjątkowo przekonująca. Pomoc jest więc wskazana i wręcz niezbędna - bo wczasy w Łebie mój ukochany już z właściwą sobie beztroską (nie ma, drań jeden, cellulitu!!!) zarezerwował, a nie sądzę, żeby hotel uznał za wystarczająco uzasadniony powód rezygnacji "uporczywy cellulit" i zwrócił zaliczkę... Więc... ratujcie mnie!!!!
08.05.2015 10:31:12 78wiola napisał:
Dzień Dobry, Chciałabym zestaw nr. 1, choć przez chwilę myślałam nad 3, ale Iwostin znam doskonale, bo moja AZSkowa cera to wielkie wyzwanie i Iwostin nawet się sprawdza. Wybór jednak padł na nr. 1, może inna marka mnie przekona, warto spróbować.
08.05.2015 10:33:53 sylwia0265 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 4 ponieważ jak na pewno każda kobieta borykam się z celluitem,który wprowadza mnie w zakłopotanie kiedy wychodzę na basen albo na plaże...i właśnie niedługo się zacznie czar lata.Gdzie będzie trzeba odsłonić ciała i dobrze by było pokazać się jak z najlepszej strony a celluit zostawić w nie pamięć.Jestem młodą mamą i za małym dzieckiem trzeba nadążać i poświęcać mu dużo czasu...ale teraz czas dla mnie.Chciałabym przetestować kremy Wyszczuplające i antycelluitowe, bo zaciekawiło mnie zarówno opakowania, skład jak i opis producenta. Interesuje mnie jak sprawdzą się w praktyce czyli efekty pielęgnacji na mojej skórze.
08.05.2015 10:43:46 Kawusia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw olejków, ponieważ uwielbiam tego typu kosmetyki. Cudownie nawilżają i odżywiają skórę twarzy i ciała. Dla mnie to najlepszy wybór! :)
08.05.2015 10:44:32 patpra napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 3 ponieważ peeling enzymatyczny do skóry z problemami naczyniowymi to może być trafiona propozycja dla mojej trudnej cery naczynkowej, której bardzo ciężko dogodzić. Chętnie zatem przetestuję firmę Floslek, z której produktów raczej rzadko korzystam. Natomiast Iwostin Purritin będzie idealny dla mojej dorastającej córki, która właśnie zaczęła walkę z niedoskonałościami.
08.05.2015 11:12:59 tusqa18 napisał:
Chciałabym przetestować 2. Zestaw podkład i krem BB: - Lirene My Color Code - fluid kryjąco-matujący - Bell krem BB Skin Adapt 7 w 1. Moja skóra ma tendencję do przetłuszczania się i przez to nie wygląda estetycznie. Dodatkowo widnieją na niej ślady po trądziku młodzieńczym, który niegdyś, jak pewnie wiele nastolatek miałam. Obydwa te kosmetyki mają cechy niwelujące niedoskonałości i poprawiające kondycję skóry- która po okresie zimowym nie jest u mnie w najlepszej formie. W Bell pozytywną cechą jest zawarcie filtrów SPF 15, dzięki czemu stanowi też ochronę przed letnim słońcem. Plusem jest też działanie eliminujące pierwsze oznaki starzenia i pożądane nawilżenie i rozświetlenie skóry. Lirene zaś z pewnością mógłby się okazać rozwiązaniem do idealnego wykończenia makijażu. Ma świetną opinię i dużo się o nim ostatnio słyszy
08.05.2015 11:21:42 toczona napisał:
chciałabym przetestowac zestaw nr 2 ponieważ to remedium na moje dolegliwości. Krem na niedoskonałości baaardzo mi się przyda ponieważ mój kosmetyk właśnie się kończy a krem Iwostin bardzo chciałam przetestować ale niestety nie było mnie stać na jego zakup. Kolejny mój problem to pękające naczynka więc piling enzymatyczny przeznaczony do tego rodzaju skóry będzie dla mnie wprost idealny!
08.05.2015 11:21:54 marysiazz napisał:
Idealny zestaw dla mnie do testowania to nr 3 który się kłania. Moja cera problemowa z naczynkami pod makijazem sie chowa. Krem eliminujący niedoskonałości chętnie w mojej kosmetyczce zagości. Takie połączenie niczym wybawienie, może cud się zdarzy, nastapi ukojenie, cera będzie czysta bez niedoskonałości to jest połączenie co w mym sercu gości. Peeling delikatny oczyści co trzeba, a krem będzie na to co jeszcze w porach zalega. Cera sie wygładzi, będzie piękna, gładka bez grudek i krostek, tłustości i na twarzy smalca. Lato przywitam cerą nieskazitelną, o tym marzę przecież aby być piekną.
08.05.2015 11:23:17 ikowalska24 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 czyli zestaw olejków.Dlaczego? dlatego,ze jestem kobietą po 40-tym roku życia,moja skóra w tym okresie wymaga szczególnej pielęgnacji.Z racji odwodnienia,zmarszczek,utracie dawnej,młodzieńczej jędrności i witalności potrzebuje solidnej dawki składników,które wnikną w głębsze warstwy skóry i sprawią,ze stanie się wizualnie młodsza.Takich składników właśnie mogą dostarczyć jej te cudowne olejki. Pobudza naturalne procesy odnowy komórek skóry za sprawą kwasu hialuronowego,olejku arganowego,słonecznikowego,lawendowego,sojowego,rumiankowego i witaminy E. Pozwólcie mi proszę zregenerować swoją skórę i poczuć się młodziej,piękniej tego lata.
08.05.2015 11:39:42 stokrotkaa napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw 4ty. Idzie lato - czas pokazywania ciała. Dlatego ważne jest, by było ono aksamitne, jędrne i zachwycająco pociągające. Te kosmetyki mogą mi w tym pomóc. Dzięki nim będę mogła olśniewać na każdej z plaż polskiego wybrzeża, a także poza nimi. Będzie mi bardzo miło, jeśli pozwolicie mi przetestować te kosmetyki:)
08.05.2015 11:49:46 Agnesik napisał:
Najchętniej przetestuję zestaw 3, ponieważ nadchodzi lato i chciałabym wreszcie przestać się martwić niedoskonałościami mojej skóry. Żeby w końcu największym problemem wakacyjnym była pogoda, nie moja twarz!
08.05.2015 11:52:25 Joanna Gawłas napisał:
Zestaw numer 1... Olejki kto ma..ten ma świetlistą cerę, a kto olejków nie ma - ten ziemista cera starszy, olejki kto ma ten błyskiem w oku świeci a kto olejków nie ma ten smutny jest jak krecik...a ja na olejki chętna, nagrodę tą przygarnę bo piękną chcę kobietką na wakacje także być :-)
08.05.2015 11:57:52 pinknails napisał:
Zestaw nr 1. Ponieważ moja skóra nigdy nie była doskonała. Męczę się z suchością, brakiem nawilżenia, brakiem elastyczności. Skóra jest problematyczna (do tego skłonna do AZS). Ten zestaw olejków mógł by mi pomóc w pokonaniu największego problemu. Nigdy nie używałam olejków do twarzy więc bardzo jestem ciekawa czy zastąpiły by one zwykłe kremy. Moja skóra byłaby wdzięczna :)
08.05.2015 12:03:30 Anita B. napisał:
Jako właścicielka suchej i dojrzałej cery chętnie przetestowałabym zestaw 1. Olejki są obecne w mojej pielęgnacji i przynoszą pozytywne rezultaty. Kupuję je jednak zwykle w sklepach z naturalnymi półproduktami. Ciekawa jestem propozycji drogeryjnych marek. Czy spiszą się podobnie? Zaskoczą czy zawiodą? Szczególnie intryguje mnie propozycja Bielendy. Połączenie olejku i kwasu hialuronowego wydaje się wyjątkowo interesujące.
08.05.2015 12:07:55 lady076 napisał:
Chciałabym testować zestaw nr 2, bo wiosna i lato to idealny czas, żeby pożegnać ciężkie podkłady i pudry na rzecz lekkich kremów bb i podkładów dedykowanych typom urody. Takie odchudzanie makijażu wychodzi na dobre każdej kobiecie. Dziewczęcy wygląd procentuje doskonałym samopoczuciem i doskonałym odbiorem otoczenia. Delikatne podkłady zachwycają
08.05.2015 12:27:55 xxdarc napisał:
Olejki do twarzy, czyli zestaw nr jeden najlepszy i najciekawszy pod całym niebem Pragnę przetestować właśnie te specyfiki sprawdzając testować i nocami balować Bo z piękną skórą nie można chodzić z miną ponurą!
08.05.2015 12:31:15 gloria1992 napisał:
Moja wypowiedz na pewno nie wyróżni się z grona innych.Chciałabym przetestować zestaw numer 2:) Mój typ urody to akurat zima więc mogłabym przetestować trochę zimy tego lata.Pora odstawić ciężkie podkłady do szuflady i zastąpić jej lekkimi kremami bb:) W wakacje stawiam na naturalny delikatny look a krem bb to idealna alternatywa
08.05.2015 12:43:38 mong napisał:
Chętnie bym przetestowała zestaw numer 4 mamy wiosnę idzie lato to czas aby odsłonic trochę ciała, i chciałabym się przestać martwić moimi niedoskonałościami skory które pojawiły się po urodzeniu dziecka cellulit w dużym stopniu mam nadzieje ze po zastosowaniu tych kremów problem zniknie,
08.05.2015 12:43:55 Baloo13 napisał:
zdecydowanie zestaw nr 4, aby zgubić nadprogramowe kilogramy po ciąży! Teraz to jest dla mnie numer jeden, a powyższy Zestaw antycellulitowy z pewnością by mi w tym pomógł!
08.05.2015 12:52:35 iwonasowa1 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 4 ponieważ nie mogę dobrać sobie dobrego kremu na celluit. I chciałabym je przetestować bo mnie zaciekawił opis i skład.
08.05.2015 12:54:27 badkarolina napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 3. Mam 21 lat. Z trądzikiem zmagam się od 10 roku życia. Przez ostatnie 4 lata moja cera wyglądała naprawdę ładnie. Niestety teraz znowu musiałam wrócić do dermatologa. Do pielęgnacji dostałam do wyboru produkty 3 firm, w tym Iwostin. Dlatego chciałabym przetestować ten zestaw.
08.05.2015 13:20:02 Monika Łapińska napisał:
3. Zestaw do skóry problemowej. Czasami mam wrażenie, że skóra mojej twarzy żyje własnym życiem. Jest kapryśna (jak moja córka), nieprzewidywalna (jak pogoda) i potrafi robić na złość (jak mój młodszy brat). Marzy mi się ZESTAW DO SKÓRY PROBLEMOWEJ, gdyż moja kobieca (zwykle niezawodna) intuicja mówi mi, że to STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ.   Ale od początku... Moja skóra jest jak księga, w której życie wyryło swoje drogi... Jako nastolatka nie miałam żadnych problemów z cera (choć bardzo chciałam) W końcu byłam nastolatką, a każda szanująca się młoda dziołcha miała "pryle" i używała spirytusu salicylowego lub jakiegoś specyfiku z drogeryjnej pułki. No niestety, u mnie pryszcze nie chciały wyskakiwać, miałam skórę wręcz idealną (jak pupcia niemowlaka). Z biegiem czasu/lat dziękowałam Bogu, że trądzik mnie ominął Aż tu nagle... gdy wyrosłam z pragnienia ich posiadania (mając jakieś 24 lata), moja skóra zamieniła się w "punktowe pole bitwy". Moja skóra zaczęła chyba nadrabiać "młodzieńcze lata- bezproblemowej cery". Nieestetyczne krostki zepsuły mi niejedne ważne wyjście, gdyż moja samoocena bardzo na tym ucierpiała. Hełp!!! Moja cienka i sucha skóra z miejscowymi pękającymi naczynkami woła o pomoc! Bardzo chętnie przetestuję aktywny krem Iwostin Purritin i peeling enzymatyczny Floslek. Z przyjemnością podzielę się swoimi spostrzeżeniami z Wami, jak również ze swoimi przyjaciółkami, z którymi lubimy wymieniać się kosmetycznymi nowinkami.
08.05.2015 13:30:12 Angela napisał:
Miałam ciężki wybór gdyż 2 zestawy przypadły mi do gustu jednak chciałabym przetestowac zestaw nr 4 , a dlaczego ? Dlatego że po ciąży celulitu mam bardzo dużo , idzie lato a co za tym idzie krótkie spodenki , spódniczki , gdzieś nad wodą jakiś strój kąpielowy i przyznam że już wstyd bierze górą a co jeśli trzeba będzie wyjść na dwór tak , całkiem wielka porażka , dlatego zgłaszam się to wielkiego testowania , zadbam o to by moja recenzja zawierała moje odczucia i była szczerze napisana . Pozdrawiam .
08.05.2015 13:59:35 mysterious-mysteriou napisał:
Niestety jestem właścicielką skóry bardzo suchej, pozbawionej elastyczności i szorstkiej. Ponadto ostatnio udało mi się zrzucić zbędne kilogramy, z jednej strony super sprawa ale po tym moja skóra straciła jędrność,a zyskała rozstępy. Kolejnym powodem dla którego chciałabym przetestować olejki z zestawu nr 1 są blizny na twarzy, które są nieestetyczną pamiątką po długotrwałej walce z trądzikiem. Zbliżają się wakacje,a ja nie chcę mieć nic do ukrycia. Jestem pewna,że dzięki olejkom moja skóra stanie się nieskazitelna i będę mogła się nią chwalić, a nie ukrywać.
08.05.2015 14:09:44 weronkaa84 napisał:
Uwielbiam polskie kosmetyki, więc bez dwóch zdań wybieram zestaw nr 2. Lirene i Bell to marki, które nigdy mnie nie zawiodły. Bez oporów oddam im po opiekę swoją twarz, bo wiem, że krzywdy mi nie zrobią. Nie zaszpachlują mi twarzy grubą warstwą maski, a delikatnie i naturalnie ją zmatują. Nie podkreślą zmarszczek, a sprytnie je zakamuflują. Dyskretnie wyrównają koloryt skóry maskując wszelkie krostki, blizny i zaczerwienienia. Nie podkreślą suchych skórek, bo zapewnią odpowiedni stopień nawilżenia cery. Ze względu na lekką konsystencję nie będą spływać strużkami w czasie upałów i dodatkowo rozświetlą twarz. Dzięki tym kosmetykom mój letni makijaż będzie idealny- lekki i subtelny, a ja będę mogła cieszyć się naturalnym wdziękiem i kobiecością :)
08.05.2015 14:21:30 Violinist napisał:
Chciałabym przetestować kosmetyki z zestawu nr 1. Olejki od kilku miesięcy należą do moich ulubionych preparatów do pielęgnacji. Chętnie sprawdzę jak olejek firmy Eveline spisze się na mojej wymagającej skórze. Zważywszy na jego opis jest pełen dobroci dla skóry i potrafi wiele na niej zdziałać ;) Z kolei o Bielendzie słyszę ostatnio dużo dobrych słów, dlatego miło będzie zaznać przyjemności stosowania olejku do twarzy tejże firmy. Olejki to dla mnie prawdziwy hit. Rewelacyjnie nawilżają i regenerują. Są ratunkiem dla nawet najbardziej zniszczonej i wrażliwej skóry. Nazywane płynnym złotem - według mnie całkowicie na ten tytuł zasługują. Do tego świetnie współgrają z kremami i samowchłaniającymi się maseczkami. Ponadto jestem osobą, która uwielbia odkrywać i testować nowe kosmetyki i dzielić się swoją opinią z innymi. Być może już niedługo opowiem trochę o tych właśnie olejkach...? ;)
08.05.2015 14:35:53 ulcia21 napisał:
Chcialabym przetestować 3. Zestaw do skóry problemowej Iwostin Purritin aktywny krem eliminujący niedoskonałości Floslek peeling enzymatyczny z serii do skóry z problemami naczyniowymi Borykam sie ze skora naczynkową sucha,musze sie dobrze nagimnastykowac wychodzac z domu zeby ukryc niedoskonałości(naczynka) szukam "złotego" wyjscia z mojego problemu.Testujac te produkty moze wlasnie one pomoga mi w moich problemach,a ja bede szcześliwsza
08.05.2015 14:37:53 BeatkaGG napisał:
Chciałabym otrzymać do testów zestaw nr 1. Moja skóra bardzo lubi olejki i chętnie testuję każdy nowy :). Niestety ostatnio trochę zaniedbałam pielęgnację i moja skóra błaga o pomoc. Dlatego też chętnie wypróbuję te olejki i tym samym zadbam znów o swoją cerę. Ponadto, że cera jest wysuszona to pojawiają się na niej oznaki starzenia więc olejek z kwasem hialuronowym byłby strzałem w 10!.
08.05.2015 14:40:32 pinka_a napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Uważam ze w życiu wszystkiego trzeba spróbować wypróbować i przetestować a że tej marki kosmetyków jeszcze nie miałam wiec dlaczego nie :-) Pozdrawiam Marta
08.05.2015 15:05:33 edyta215 napisał:
Jak dla mnie idealny byłby zestaw nr 4, ponieważ zbliża się lato więc pragnę, aby moja skóra wyglądała pięknie, dlatego pora wytoczyć wojnę cellulitowi :).
08.05.2015 15:14:46 martunia915 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 3, gdyż: Moje zmagania ze skóry niedoskonałościami, przypominają walki Don Kichota z wiatrakami! Nic nie pomaga, rezultatów brak, a z mej promiennej cery został tylko wrak! Próbowałam kosmetyków ze sklepowej półki, żel, tonik, maseczka, korektor do spółki. Butelek w łazience było coraz więcej, a mnie pozostawało załamywać ręce. Domowe sposoby też nie działały i tylko w kuchennych produktach pustki siały. Skóra ma wciąż w pryszcze by się zdobiła, gdybym mocy dermokosmetyków nie odkryła! Te kosmetyki dają mi czystą cerę jakiej oczekuję, żadnych minusów się w nich nie dopatruję! Teraz mogę liczyć na świetne rezultaty, dlatego też chętnie poznam Iwostin i Flos-lek preparaty!
08.05.2015 15:14:55 Ewelis87 napisał:
Idealny dla mnie zestaw numer 2. Mam cerę,która często sprawia kłopoty i odpowiednie maskowanie jest. bardzo wskazane, tym bardziej teraz, gdy każda kobieta chce rozkwitnac urodą na wiosnę u kusić piękną twarzą latem. Gdy jest upał przyda się krem bb,by czuć się pewnie i komfortowo. Podkład i krem bb od Lirene to gwarancja udanych letnich podbojów :-)
08.05.2015 15:38:06 anias88 napisał:
„Uwaga: Tu wieści z pola bitwy. Po jednej stronie armia naczynek. Tych troszkę mniej widocznych i tych złych na policzkach. Po drugiej krem na niedoskonałości firmy G.… Codzienna walka stargała mu nerwy tak, że wywiesił białą flagę i przestał likwidować czerwone plamy. Obie armie są zaciekłe i nie chcą ustępować ze swych pozycji. Pojawiają się znienacka i rozprzestrzeniają się po całej twarzy… Walka jest codzienna. Z tego stresu GŁÓWNEJ DOWODZĄCEJ ( Mi) na potęgę wypadają włosy i zalegają na dywanach… a GENERAŁOWI trzęsą się ręce jak słyszy moje biadolenie… GŁÓWNA DOWODZĄCA musi poszukać sojusznika - zestaw nr 3 będzie idealny. W końcu wojna będzie wygrana:)
08.05.2015 16:08:39 Ewelka192 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować 1. zestaw olejków. Uwielbiam wszelkie olejki, stosuje je w pielęgnacji cery i ciała każdego dnia. Widzę, że moja skóra pokochała olejki, więc z przyjemnością przetestuje profesjonalny olejek do pielęgnacji twarzy 8 w 1 i Arganowy olejek z kwasem hialuronowym do pielęgnacji skóry twarzy. Nakładanie olejków codziennie to dla mnie relaksujący rytuał pielęgnacyjny. Dbam o nawilżenie i odżywienie cery, szukam czegoś co miło mnie zaskoczy spełniając wszystkie wymagania mojej cery. Chcę każdego dnia patrzeć w lustro i widzieć promienną, bardzo zadowoloną z efektów oraz uśmiechniętą twarz. Olejki bardzo mi pomogą w dążeniu do zdrowej cery i w olśnieniu znajomych zaskakującą poprawą jej stanu :) Produkty najlepszej jakości podziwiam i dziele się ich efektami, opiniami ze znajomymi. Mam randkę i chcę podbić serce pewnego przystojniaka, a bez tych olejków jest to niemożliwe :) Pozdrawiam serdecznie :)
08.05.2015 16:12:46 isatusia napisał:
Nadeszły ciepłe dni,więc grube swetry i kurtki zostały oddelegowane i trudno już ukryć wszelakie mankamenty skóry i figury.Stanęłam wczoraj przed lustrem,przymierzając letnią sukienkę,a ono odkryło przerażającą prawdę.Moje ciało nie wygląda dobrze,a powiedziałabym nawet ,że wygląda bardzo źle.Po pierwsze wiek.Ciało traci jędrność,skóra niestety zaczyna wiotczeć,do tego cellulit.Przyznaję,że jest w tym trochę mojej winy,bo nie ćwiczę regularnie i czasem pozwalam sobie na słodką przekąskę,ale moje grzeszki nie są współmierne do tego co widzę patrząc na siebie.Załamałam się i teraz mam dwa wyjścia,nie wychodzić ,aż do jesieni,albo zawalczyć o siebie.O swoje samopoczucie,wygląd i pewność siebie.Dlatego wybieram zestaw numer 4 ,czyli koło ratunkowe,które pozwoli mi wyjść z impasu. Obiecuję codzienne stosowanie,zmianę diety i ćwiczenia.A wiem,że może spotkać mnie wtedy największa nagroda- uśmiech na widok swojego odbicia :)
08.05.2015 16:20:33 Joanna Jessa napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1 do twarzy. Moja cera po zimie jest jakaś taka szrzarzała, twarz klapnięta. Myślę że te olejki bardzo pomogły by mojej buzce wrócić do formy
08.05.2015 17:10:09 interendo napisał:
Zainteresował mnie zestaw numer 3 - aktywny krem eliminujący niedoskonałości oraz peeling enzymatyczny. Miałam już do czynienia z innymi produktami tego typu i muszę przyznać, że żaden nie spełnił do końca moich oczekiwań. Intryguje mnie szczególnie peeling enzymatyczny oraz jego działanie na trudną w pielęgnacji cerę naczynkową, którą niestety posiadam co z połączeniu z problemem z zaskórnikami daje po prostu mieszankę wybuchową, dlatego cieszę, się, że producenci kosmetyków poszerzają swoją ofertę również w trosce o bardziej wymagające klientki takie jak ja. Posiadanie takiego zestawu kosmetyków stanowiłoby spełnienie moich pielęgnacyjnych marzeń.
08.05.2015 18:50:54 ester234 napisał:
Bardzo chciałabym otrzymać zestaw nr 2 podkład i krem BB, wiosna i lato skłania mnie zawsze do odłożenia na bok ciężkiego podkładu, który nie sprawdza się w ciepłe dni, skłaniam się wtedy ku lżejszym formom zmatownienia i wyrównania kolorytu mojej cery. I tak jest tym razem, stoję własnie przed wyborem odpowiedniego kosmetyku. Bardzo lubię delikatny makijaż który podkreśla naturalne piękno, dlatego super byłoby móc przetestować własnie te kosmetyki.
08.05.2015 19:05:49 babyblueq napisał:
Jak dla mnie zestaw 3-strzał w 10! Odkąd pamiętam moja cera pozostawiała wiele do życzenia. Dziesiątki małych, czerwonych pajęczynek na twarzy spędza mi sen z powiek i ciągle próbuję albo jakoś zatuszować niedoskonałości albo je wyeliminować. niestety efekty moich starań nie zawsze są zadowalające, dlatego też bardzo chętnie spróbuję nowych rozwiązań i kto wie? może już na zawsze pozostanę wierną fanką zarówno kremu Iwostin jak i peelingu Floslek ;)
08.05.2015 19:08:20 madzia9_4 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw numer 4. Jeszcze nigdy nie próbowałam żadnych kosmetyków antycelulitowych ale zbliża się lato skóra już nie wygląda młodziej a trzeba zapobiegać jak się da;) Więc może ten produkt pomoże mi zakryć albo opóznić jego wystąpienie.
08.05.2015 20:05:41 Aneczka22 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3, ponieważ jest szyty jakby na miarę dla mnie. Nie dość, że mam cerę naczynkową na policzkach, to jeszcze w strefie T mi się okropnie przetłuszcza. Dlatego nie ma innej opcji - muszę mieć te kosmetyki :)
08.05.2015 20:29:35 wwviola napisał:
chciałabym przetestować zestaw nr 2 Spodobał mi sie ten duet wygląda bardzo ciekawie a poniewaz lubie testować i poznawać kosmetyki jest on idealny bo mi wogóle nie znany , ostatnio szukam dobrego fluidu i z miłą checią wypróbuje go na mojej zmeczonej skórze.
08.05.2015 20:32:19 kasia1k napisał:
Mimo iż kiedyś byłam sceptycznie nastawiona do olejków, od kiedy zaczęłam ich używać na twarz i włosy, zakochałam się w naturalnych olejach. Uważam że żaden krem nie może się z nimi równać. Olejek arganowy Bielendy już dawno wpadł mi w oko, o drugim nie słyszałam. Z przyjemnością przetestowałabym oba.
08.05.2015 20:51:44 khasix napisał:
4, zestaw 4! Bardzo mi zależy na zestawie 4. Rozpoczęłam dietę i ćwiczenia- efektów nie widać, a pozostaje jeszcze problem obwisłej skóry i nieznikającego cellulitu. Chciałabym się przekonać, czy coś może mi pomóc- np. zestaw 4. Z przyjemnością i nadzieją bym go przetestowała i opisała na blogu. http://khasix.blog.pl/
08.05.2015 20:55:56 gabilabi napisał:
Zestaw 4 idealny dla mnie. Jeżeli nie mogę pozbyć się zbędnych kilogramów to chociaż bym chciała przekonać się czy naprawdę istnieją kosmetki, które sprawią cuda i cellulit zniknie całkowicie z mego ciałka. Krem wyszczuplający - poprostu muszę przetestować i przekonać się sama a jeśliby się sprawdził z pewnością bym zakupiła kolejny i kolejny i .........
08.05.2015 21:02:20 darietta18 napisał:
chciałabym otrzymać zestaw 3 do cery problemowej . odkad urodzilam dziecko ciagle mam problemy ze skora na twarzy , nic nie pomoga wogole lub pomaga na chwile chcialbym w koncu znalezc kosmetyk ktory sprawi ze moja cera bedzie wygladala tak jak kiedys i sprawi ze bede go kupowala juz do konca zycia :)
08.05.2015 21:56:23 martam1811 napisał:
Witam. Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Kilka miesięcy temu zostałam mamą. Moja skóra po ciąży niestety nie jest już taka sama jak przed ciążą. Duża zmiana wagi i wszystko co związane z noszeniem w sobie małego człowieczka bardzo źle wpłynęło na kondycję mojej skóry. Chciałabym przetestować kosmetyki antycellulitowe, żeby znów móc się cieszyć gładką skórą. Chętnie podzielę się opinią na temat danych kosmetyków z innymi kobietami, które mają podobny problem. Pozdrawiam
08.05.2015 22:33:46 asiaplusdwa napisał:
Mnie zainteresował zestaw nr 4. Chciałabym go przetestować, dlatego, że jak wiele kobiet w tym i ja borykam się ze znienawidzonym celliluitem:( ćwiczyłam nawet 2,5 miesiąca i nic nie pomogło. Galaretka na nogach jak była tak jest. A po bliźniaczej ciąży widzę ,że cellulit się namnożył. Nie radzę sobie z tym a bardzo chciałabym sie go pozbyć, żeby moje dzieci miały ładną młodą mamę, mąż atrakcyjną żonę i żebym ja była w skowronkach jak za lat nastolatki:)
09.05.2015 01:44:29 paulliens napisał:
Strasznie przydałby mi się zestaw 4. Od jakiegoś czasu zaczęłam bardziej dbać o swoje ciało. Chcę, żeby wreszcie mnie satysfakcjonowało. Ćwiczenia i dieta są już dobrane i stosowane, a wybrany przeze mnie zestaw, czyli kosmetyki antycellulitowe byłby tylko dopełnieniem moich wysiłków i ciężkiej pracy nad sobą :)
09.05.2015 10:46:21 kkatrip24 napisał:
chcialabym otrzymac zestaw 4 nie dawno urodzilam coreczke jestemz tego powodu przeszczesliwa ale niestety moje cialo sie zmienilo ...przytylamw czasie ciazy pojawily sie rozstepy i celulit ciezko i bardzo schudnoc no i brak czasu dla siebie poniewaz cora 24 na dobe zajmuje sie sama ,,, bardzo przydalby mi sie krem antycelulitowy i serum wyszczuplajace moze po porawie wygladu moja samoocena by sie podniosla bo narazie ciezko wyciagnac mnie z domu ... nie moge sie przyzwyczaic sie do tych waleczkow tluszczu i celulitu nie moge i nie chce a jestem pewna ze z waszymi produktami bedzie mi latwiej sie wziasc za siebie, bedzie to dodatkowa motywacja dla mnie
09.05.2015 11:33:36 sarciaa0099 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw numer 2. Od długiego czasu poszukuję, aczkolwiek nieskutecznie, produktu na zmatowienie mojej cery z tendencją do przetłuszczania się. Jest to dla mnie bardzo uciążliwe i irytujące. Z kolei pękające naczynka stwarzają cerę niedostatecznie idealną jeśli chodzi o wizaż i mój własny komfort, a także własne poczucie, szczególnie wśród innych, z idealną cerą.
09.05.2015 14:25:21 kamlux napisał:
Bardzo zależy mi na zestawie numer 4 ,czyli zestawie antycellulitowym, ponieważ czasem mam wrażenie, że cellulit to jedyny prawdziwy przyjaciel większości kobiet. Taki, który zawsze jest, nigdy nas nie opuszcza i przypomina o swoim istnieniu codziennie (zwłaszcza w łazience wyposażonej w duże lustro i mocne światło). Stosowane do tej pory przeze mnie kosmetyki ze średnim rezultatem radziły sobie z pomarańczową skórką, więc mam rozbudzone nadzieje na to, że te kosmetyki wyprzedzą je niczym kosmetyczny Kubica w rajdzie, gdzie nagrodą jest piękne i gładkie ciało.
09.05.2015 16:17:32 iva007 napisał:
Marzeniem moim jest przetestowanie zestawu nr.1.Słyszałam,że olejki to rewolucja w dziedzinie kosmetyków i chciałabym się przekonać na własnej skórze.
09.05.2015 16:38:34 d.szulc18 napisał:
Lirene i Bell to moje dwie koleżanki. Razem chodzimy do pracy i na zabawy z przyjaciółmi. Czasami wymieniamy się poradami urodowymi. Ufam im, że z nimi (lub dzięki nim) wyglądam pięknie w każdym miejscu i czasie. Chyba nigdy mnie nie zawiodły i dlatego nigdy się z nimi nie rozstaje. I zawsze wybieram zestaw 2:)
09.05.2015 18:46:03 Aidil napisał:
Chciałabym przetestować na własnej skórze zestaw nr 2. Lubię się malować, nawet jeśli nigdzie nie wychodzę nakładam na twarz choćby BB (tak w razie gdybym miała spotkanie z lustrem). Akurat tych dwóch kosmetyków jeszcze nie używałam, więc chciałabym przekonać się co do ich jakości. Kto wie może to początek przyjaźni...
09.05.2015 20:01:19 brubcia napisał:
3. Zestaw do skóry problemowej Na wakacje nigdzie się nie wybieram, więc chociaż twarz byłaby w raju :)
09.05.2015 21:43:24 anja1207 napisał:
chciałabym przetestować zestaw numer dwa ponieważ uwielbiam testować nowości kosmetyczne, szczególnie te kolorowe a swoimi spostrzeżaniemi dzielić się na moim blogu www.anja-ori.blogspot.com
10.05.2015 13:18:46 ania691 napisał:
Wybieram zestaw nr 4 - a dlaczego - bo celullit na mych nogach spędza mi sen z powiek i wciąż się martwię jak będę wyglądać w stroju kąpielowym - a tu wyjazd już za miesiąc :( fajnie by było sprawdzić coś nowego czego jeszcze nie próbowałam a nóż efekt będzie mega :D i moje nogi dumnie zaprezentuje na ibizowej plaży :D :D
10.05.2015 15:03:32 justyna107 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw na 4. Dlaczego? Ponieważ pogoda za oknem skłania nas do pokazywania więcej ciała. Ja podjelam wyzwanie i ćwiczeń juz od dwóch tygodni do spełnienia mi mojego postanowienia i do pięknej sylwetki gotowej do lata brakuje mi dobrych kosmetyków które w pełni poprawia moja skore. Ten zestaw jest do tego idealny.
10.05.2015 17:09:45 hisia napisał:
Chciałabym przetestować Zestaw nr 1 zawierający olejki pielęgnacyjne. Jestem posiadaczką cery mieszanej skłonnej do przesuszania, z widocznymi rozszerzonymi porami, drobnymi bliznami i przebarwieniami. Nigdy nie próbowałam produktów typu olejki, dlatego jestem bardzo ciekawa jak zareaguje na nie moja skóra. Słyszałam wiele dobrego o olejach, szczególnie araganowym, jednak chciałabym się przekonać czy są one zarezerwowane tylko dla skór suchych i dojrzałych, czy może dają równie dobre efekty przy cerze mieszanej?
10.05.2015 18:11:37 danka513 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw CELLUoff,ponieważ przez ciaże moja skóra jest w stanie opłakanym.Pojawił się odrażający CELLULIT i nie wiem jak się go pozbyć,jakim zaufać kosmetykom i nie wyrzucić pieniędzy w błoto.Niedlugo lato,wczasy nad morzem a ja chyba zakopie sie w piasku!!!Pomocy!
10.05.2015 19:19:29 annoox napisał:
Chciałąbym przetestować zestaw numer 2, ponieważ od dłuższego czasu moją pasją jest wizaż. Mam cerę mieszaną/tłustą więc podkład majujący świetne się sprawdzi. Idzie wiosna więc lekkie kosmetyki będą swietne, trzeba odsawić ciężkie podkłady i przeżucić się na coś lekkiego jak krem BB :)
10.05.2015 19:56:16 nowinka napisał:
Trojkę! Trójkę wybierz panie! To zdecydowanie najlepszy zestaw dla mojej wielce kłopotliwej cery. Jeszcze nie wyrosła z trądziku, a już zaczyna wpadać w zmarszczki. Z tamik szczęście, problemy delikatnych naczynek, szczególnie pod oczami, też mnie nie ominęły. Taki pakiet rozwiązałby przynajmniej połowę moich problemów. Szczególnie, że inne kosmetyki marki Ivostin już znam i jestem z nich bardzo zadowolona. Czy ten krem stanie na wysokości zadania?
11.05.2015 10:17:01 efk372 napisał:
Zdecydowanie jedynka. Chciałabym otrzymać zestaw nr 1, ponieważ borykam się z bliznami po trądziku i suchą skórą od dawna. Na drogie kremy mnie nie stać więc próbuję różnych sposobów. Nie mam pojęcia co mogłoby mi pomóc, nie używałam jeszcze olejków, ale wiążę z nimi wielkie nadzieje :) Proszę! Pomóżcie mojej twarzy pokonać te niedoskonałości i zachwycić blaskiem jaśniejszym niż słońce :)
11.05.2015 11:16:54 katuskowo napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw numer jeden. Jestem kobieta która zbliża się do magicznego wieku 35 lat czyli dojrzałości .Chciałabym móc zacząć ten nowy etap w swoim życiu z dobrymi preparatami które pozwolą mi zachować swój urok, delikatność dobre nawilżenie, elastyczność , jędrność skóry. Chciałabym pomóc swojej cerze wejść w to nie znane z wiarą ,że przecież nic nie musi zmienić się na gorsze ba wręcz mogę czuć się jeszcze piękniej i młodziej dzięki dobrym preparatom. Z chęcią je przetestuje i opisze je na swoich dwóch blogach dając tym możliwość innym kobietom znalezienia również dobrej dla siebie alternatywy.
11.05.2015 11:45:11 naughtyGirll napisał:
Idealny dla mnie zestaw do testowania to 4. Zestaw antycellulitowy w skład którego wchodzi Floslek CELLUOff - krem antycellulitowy do ciała oraz Eveline Cosmetics Argan Oil termoaktywne, antycellulitowe serum wyszczuplające. Dlaczego? Ponieważ moje ciało aż błaga o jakieś działanie zewnętrzne, dbam o dietę, aktywność fizyczną jednak czegoś jeszcze jest mojemu ciału brak. Poszukuje nowości do pielęgnacji i ujędrniania ciała w połączeniu z zdrowym trybem życia i taki zestaw dla mnie pasuje perfekcyjnie. Bardzo chciałabym poprawić elastyczność skóry, jej nawilżenie, jędrność. Taki zestaw jest dla mnie furtką do tego by pozbyć się kompleksów, zaakceptować swoje ciało, stać się bardziej atrakcyjną dla siebie jaki mojego męża.
11.05.2015 13:44:48 Domi4055 napisał:
Wybieram zestaw nr.2 bo wiele dobrego słyszałam o kremach BB i chciałabym go przetestować,a podkład też by mi się przydał bo jestem w trakcie poszukiwania ulubionego podkładu i kto wie czy ten nie byłby dla mnie idealny.Do tego chętnie podzielę się opinią na swoim blogu,dlatego chciałabym przetestować zestaw nr.2 :)
11.05.2015 13:55:56 efffciaa napisał:
Zdecydowanie chciałabym otrzymać zestaw nr 4 ! Po ciąży a tym bardziej po ostatniej zimie moja skóra zrobiła się okropna ! Cellulit jest brzydki , wyraźny i widoczny już gołym okiem , co bardzo mnie boli , ponieważ zbliża się lato a z takim ciałem nie mam się co pokazywać na plaży ! Walczę z tą potwornością już różnymi sposobami : stosuję diety , suplementy , ćwiczenia , kremy ujędrniające i antycellulitowe - niestety jak dotąd bezskutecznie ! a lato coraz bliżej !Szukam od jakiegoś czasu "złotego środka" na cellulit - może zestaw nr 4 się nim okaże ? Opinią na temat kosmetyków bardzo chętnie podzielę się na swoim blogu http://podrozeikosmetyki.blog.pl/ niezależnie od efektów jakie przyniosą ...
11.05.2015 14:09:36 Agga napisał:
Witam ,chciałabym zestaw 3 do skóry problemowej,ponieważ mam skórę naczynkową i muszę o nią cały czas dbać, więc bardzo bym się cieszyła gdybyście dali mi taką szansę wypróbowania tych kosmetyków.Kobieta z zadbaną cerą jest przykładem i drogowskazem dla innych kobiet aby również dbały o swoją twarz.
11.05.2015 15:44:05 iwoniurka777 napisał:
Witam, Zestaw 4- cellulit? wróg każdej z kobiet. Prowadzę bardzo aktywny tryb życia, chodzę na siłownie 5 razy w tygodniu. Dbam o sylwetkę i zdrowie. Wspomagam ćwiczenia kremami antycellulitowymi- każda nowość to dla mnie WYZWANIE a ja lubię wyzwania!:) Chętnie wypróbuję produkt - może on okaże się własnie tym, który idealnie uzupełni mój trening. Serdecznie pozdrawiam .
11.05.2015 17:01:02 Monika98 napisał:
Wybieram zestaw numer 4 ! Już jako młoda kobietka mam rozległy cellulit i tłuszczyk gdzie nie gdzie. Chciałabym się jakoś wspomóc , przetestować i rozkwitną ć na wiosnę !
11.05.2015 17:25:02 AskaK31 napisał:
Witam. Posiadam bardzo wrażliwą i suchą skórę. Charakteryzuje się ona dużą wrażliwością na czynniki atmosferyczne oraz mydła i środki do pielęgnacji. Zimą muszę ją chronić przed mrozem, latem przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo moja cera jest podatna na powstawanie stanów zapalnych, miejscowych zaczerwienień oraz pękanie żyłek na policzkach. Moja zabawa z kosmetykami trwa już niestety od około osiemnastu lat. Teraz gdy jestem już blisko czterdziestki moje problemy się coraz bardziej uwidaczniają. Najważniejsze w pielęgnacji mojej skóry jest właśnie jej oczyszczanie, dlatego chętnie zgłaszam się i ja do zabawy, zwłaszcza że wieki temu zrezygnowałam z mycia mydłami i żelami, gdyż zmywają one tłuszcz wyprodukowany przez moja skórę. Co wieczór myję za to skórę mleczkiem oczyszczającym, spłukuję przegotowaną wodą, dobrze sprawdza się także napar z rumianku lub świeże chude mleko. Wystarczy, gdy wacikiem nasączonym w mleku delikatnie dotykając zwilżę skórę. Na zakończenie całej mojej "zabawy" przemywam twarz tonikiem. Dlatego myślę, że byłabym wprost idealną testerką zestawu nr 1 Dermapharm Eveline Cosmetics - profesjonalny olejek do pielęgnacji twarzy 8 w 1 Bielenda Arganowy olejek z kwas hialuronowym do pielęgnacji skóry twarzy. Cera 40 latki, z pierwszymi widocznymi oznakami "zmęczenia" to idealny kandydat do testowania takich cudnych olejków!
11.05.2015 19:19:22 abialas82 napisał:
Dbam o ciało i duszę, Bo chcę, a nie muszę. Kiedy córcie urodziłam, Cała bardzo się zmieniłam. Cera mocno ucierpiała, Bo hormonom się poddała, Chciałam ją reanimować, Zaczęłam wszystko próbować, Bardzo widoczne naczynka, Na ich widok rzednie minka. Skóra łuszczy się, czerwieni, Czy Iwostin krem to zmieni? Zastanawia mnie, ciekawi, Czy od trosk mnie tych wybawi. Cera wizytówką jest kobiety, Ja mam problem z nią niestety. Peeling twarzy to podstawa, Masaż to świetna zabawa, Relaks przy tym doskonały, Czy Floslek doda cerze chwały? To pytanie mnie nurtuje, Dlatego do testów startuje. Ufam i gorąco wierzę, Że problemy me zabierze.
11.05.2015 21:25:33 j.dudek71 napisał:
Najbardziej i najlepiej chciałabym wypróbować zestaw nr 4.Własnie tak kombinuję co by tutaj zrobić,aby choć trochę pozbyć się niechcianego cellulitu i małego tłuszczyku pozimowego.Te produkty wyglądają świetnie,są duże i mogłyby może zdziałać cuda na moich udach:)Przecież przed letnią odsłoną trzeba poćwiczyć,trochę schudnąć i wygładzić ten nieszczęsny defekt-pomarańczową skórkę!
11.05.2015 22:12:32 paulinuska909@wp.pl napisał:
chciała bym przetestować Eveline Cosmetics Argan Oil termoaktywne, antycellulitowe serum wyszczuplające dlatego że dużo schudłam po porodzie synka musiała się w końcu wziąć w garść a teraz strasznie wygląda moje ciało ma cellulit i rozstępy a przed latem chciała bym się tego pozbyć więc dlatego proszę was o pomoc dla mojego ciała :) cóż dużo pisać po prostu słyszałam od znajomych ze jest skuteczny i przynosi efekty :)
12.05.2015 10:03:02 cynthia89 napisał:
Chętnie przetestowałabym zestaw nr 3, gdyż piękna, gładka, jednolita cera to dla mnie najważniejszy punkt urody. Zwłaszcza latem, kiedy staram się ograniczać make-up i już nie ma jak zakryć niedoskonałości. A peeling enzymatyczny poddałabym próbie razem z moją mamą - po której niestety odziedziczyłam te czerwone pajęczynki.
12.05.2015 10:23:23 jahelen napisał:
No oczywiście mój wybór to zestaw nr 3. Zimą rozszeżone naczynka, niedoskonałosci można schować pod grubą warstwą mocnego podkładu, a latem zawsze w tym pomoże opalanie. Ale wiosną, kiedy mocno kryjące podkłady chcesz już schować gdzieś daleko, a słoneczko jeszcze słabe walki z naczynkami oraz niedoskonałosciami po prostu nie uniknąć.
12.05.2015 13:57:15 aniabp24 napisał:
Chciałabym przetestować ten zestaw gdyż nie mogę dobrać odpowiedniego podkładu do mojej cery który sprawiłby aby wyglądała ona świerzo i zakrywała wszystkie mankamenty. Krem BB po to aby w okresie wakacyjnym skóra mogła oddychać i ładnie się prezentować w blasku słońca.
12.05.2015 14:14:03 avocado napisał:
Wybieram zestaw nr 2 Bielenda Arganowy olejek z kwasem hialuronowym, ponieważ moja skóra woła, choć o odrobinę odnowy. Szara bura i ponura... ach ta moja smutna skóra, chce gładkości i jędrności, Jak z tą twarzą przyjąć gości? Tyle zmarszczek na mej twarzy, że aż mleko mi się waży. Wiem, że kwas hialuronowy ma cudowne właściwości, a więc proszę o butelkę, żebym nie straszyła gości.
12.05.2015 15:34:55 fajah napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3 zestaw do skóry problemowej Iwostin Purritin aktywny krem eliminujący niedoskonałości oraz Floslek peeling enzymatyczny z serii do skóry z problemami naczyniowymi. Od kiklu lat zmagam się ze skórą trądzikową i pękającymi naczynkami. Szukam antidotum na moja problemy z cerą, ale jak dotąd bezskutecznie. Dlatego chciałabym otrzymać te kosmetyki, które być może okażą się strzałem w 10.
12.05.2015 17:19:58 Porcelanowa napisał:
4. Zestaw antycellulitowy Floslek CELLUOff - krem antycellulitowy do ciała Eveline Cosmetics Argan Oil termoaktywne, antycellulitowe serum wyszczuplające Interesuje mnie bo pomimo młodego wieku posiadam cellulit którego bym chciała się pozbyć tymbardziej na lato by wszystkich olśnić pięknym gładkim ciałem
12.05.2015 18:32:05 awodwanrazc napisał:
Poproszę zestaw nr 4. Jeszcze nic od Was nie wygrałam, byłoby miło ;) A tak poza tym, to mam straszne kompleksy na punkcie mojego ciała, od wielu lat choruję na depresję i nie miałam czasu ani energii by zadbać o siebie odpowiednio, więc niestety pojawiły się rozstępy, niechciany tłuszczyk no i cellulit. Chociaż do tego ostatnio jeszcze niedawno się nie przyznawałam, mówiłam, że mnie to nie dotyczy, udawałam, że nie widzę własnego odbicia w lustrze. No cóż, powoli staram się brac na warsztat, bardzo opornie zabieram się za codzienną gimnastykę. Jeszcze Wy musicie pomóc i podarować mi odpowiednie kosmetyki, żeby się od zewnątrz pielęgnować. Z góry dziękuję :)
12.05.2015 22:21:05 milaa94 napisał:
Chętnie wypróbowałabym zestaw nr 3. Mam skórę delikatną, naczynkową i skłonną do podrażnień. Wnioskuję, że kosmetyki są wręcz stworzone do mojej skóry, która również ma skłonności do wyprysków. Nie miałam okazji wypróbować tych konkretnych produktów, więc chętnie poznałabym ich działanie.
12.05.2015 22:34:29 rybcia81 napisał:
bardzo chciałabym przetestować zestaw numer 4. Od jakiegoś czasu mam fioła na punkcie swojego ciała, i wszystko staram sie w sobie poprawić.A że jestem po ciązy ,i nabyłam celulit,to głownie jestem skoncentrowana w tym temacie
13.05.2015 00:24:49 apteacher napisał:
Nie wierze w cudowne kosmetyki. Jedyne co dziala na niedoskonalosci to ich tuszowanie. Dlatego ten zestaw brzmi najbardziej obiecujaco. jejku, juz ktorys raz mi wychodzi bledny captcha. mozna by w ogole bez tego?
13.05.2015 09:27:50 blackana napisał:
Zestaw nr 3 do skóry problemowej sprawiłby mi ogromną radość. Nie miałam jeszcze okazji wypróbować peelingu enzymatecznego ani marki Ivostin, a uwielbiam nowinki kosmetyczne, nowe marki, lubię dzielić się opiniami ze znajomymi i dobierać kosmetyki idealne dla mnie. Od jakiegoś czasu zmagam się z pajączkami w okolicy nosa i szukam skutecznego sposobu aby się ich pozbyć.
13.05.2015 09:53:05 klaudia1017 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Próbuję wymodelować swoją sylwetkę i walczę też z cellulitem już jakiś czas i idzie mi całkiem dobrze, głównie dzięki ćwiczeniom i zdrowej diecie aczkolwiek jak wiadomo nasza skóra, żeby wyglądała zdrowo to musi być odpowiednio pielęgnowana! Jak każda kobieta uwielbiam kosmetyki, a w szczególności kocham różne kremy, balsamy, olejki. Produkty Eveline znam bardzo dobrze i uwielbiam te efekty termiczne ale w/w produktu z tej serii jeszcze nie miałam więc koniecznie muszę spróbować!!! O marce Floslek słyszałam bardzo dużo dobrego, jednak nigdy nie miałam okazji wypróbować, głównie ze względu na wysoką cenę. Jednak gdybym zobaczyła zadowalające efekty to na pewno bym kupowała! W końcu piękno nie ma ceny :)
13.05.2015 13:54:35 jola07 napisał:
Cera mieszana, z problemami trądzikowymi i naczyniowymi oraz skłonna do przesuszania nie jest marzeniem każdej kobiety, a na pewno nie moim. Niestety taką właśnie zostałam obdarzona. No i jak tu żyć? ;) Próbuję od długiego czasu znaleźć kosmetyki idealne dla mojej cery - z jednej strony redukujące niedoskonałości, nie zatykające porów, ale z drugiej strony odpowiednio nawilżające i odżywiające. Jeżeli nie będą dodatkowo pobudzać rumieńców i podrażniać twarzy - to mój ideał. Zestaw 3 wydaje się stworzony dla mnie. Czy spełni wygórowane wymagania mojej cery? Chętnie sprawdzę to na własnej skórze!
13.05.2015 17:19:23 IwonaLFC napisał:
Moim marzeniem jest zestaw nr 1. Wszelkiego rodzaju olejki są ostatnio wybawieniem dla mojej kapryśnej cery. Produkt Bielendy już niejednokrotnie uśmiechał się do mnie ze sklepowych półek, lecz nie wpadł jeszcze do mojego koszyka. Może to znak, że jest szansa otrzymania go do przetestowania? :) Moja sucha skóra, niedoskonałości oraz przebarwienia na pewno byłyby za to wdzięczne.
13.05.2015 17:50:29 muffini napisał:
Wybieram zestaw 1. Moja skóra wymaga dużego nawilżenia, a co innego da mi uczucie nawilżenia niż olejki? Oleje to naturalne dobro, które każdy z nas powinien znać. Nic innego nie spowoduje, że staniemy się piękniejsze. Dzięki olejom poprawia się stan naszych włosów, skóry, a kiedy poprawia się nasz wygląd poprawia się również nasze samopoczucie. Czyli stajemy się od razu dwukrotnie jak nie dziesięciokrotnie piękniejsze.
14.05.2015 10:20:52 patrissa napisał:
Chciałaby otrzymać zestaw nr 3. Mam duży problem z naczynkami na twarzy- jeśli teraz o nie nie zadbam będzie jeszcze gorzej, a mam 25 lat. Potrzebuję kremu, który wyrówna koloryt skóry i ją nawilży oraz zniweluje powstałe zaczerwienienia. Chętnie przekonam się jak poradzą sobie te kremy z moją cerą :)
14.05.2015 11:55:48 maciejowa napisał:
Witam Z chęcią przetestowałabym zestaw nr.4 mam nadzieję że jego aktywne składniki i specjalna formuła pomoże mi w walce z cellulitem. Z przyjemnością przedstawię efekty i skutki używania zestawu antycellulitowego Pozdrawiam
14.05.2015 12:06:12 seniorita88 napisał:
Witam Z chęcią przetestowałabym zestaw nr. 4. Jeszcze nie byłam w ciąży, a już mam rozstępy i cellulit spowodowane chorobą. Jak każda kobieta chciałabym się czuć atrakcyjnie, a moja uda i pośladki mi na to nie pozwalają. Mam nadzieję, że z pomocą tego zestawu znowu będę mogła poczuć się prawdziwą pełnowartościową kobietą. Z chęcią podzielę się moimi obserwacjami z innymi :) Pozdrawiam.
14.05.2015 12:21:00 malgosiakraw napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr1,ponieważ do tej pory nie stosowałam jeszcze tego rodzaju kosmetyków i jestem bardzo ciekawa ich działania. W testowaniu na pewno aktywnie uczestniczyłaby moja nastoletnia córka,która uwielbia wypróbowywać nowe produkty kosmetyczne.
14.05.2015 12:46:49 Minimi napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4, ponieważ własnie rozpoczęłam odchudzanie z dość dużej nadwagi i moja skóra będzie potrzebować wsparcia, by zachować jędrność oraz pozbyć się cellulitu. Dlatego, uważam że sprawdziłabym się jako testerka zestawu 4.
14.05.2015 13:56:37 Osti napisał:
Chciałabym spróbować zestawu nr. 4. Jestem młoda, dość szczupła i uwielbiam nosić krótkie spódniczki niezależnie od pory roku. A teraz? klapa...nóżki już nie jak u sarenki, tylko jak u małej świnki :D Znalazł mnie ten niedobry przyjaciel kobiety - cellulit. Nieznośny, denerwujący, ale będący zawsze blisko :) Można go pokochać, ale po co? Świnki są do jedzenia nie do podziwiania. Chciałabym wypróbować tego zestawu a może mój przyjaciel/ wróg odejdzie w niepamięć jak ból w kostkach po bieganiu :)
14.05.2015 23:26:33 lbasia3011@interia.p napisał:
Bardzo chętnie wypróbowała bym zestaw nr 2 ponieważ do tej pory nie spotkałam sie z dobrym podkładem.
15.05.2015 09:24:31 gwolska napisał:
Zestaw nr 4: FLOSLEK CELLUOFF to pogromca tłuszczu otula me ciało niczym pnącze bluszczu, wyszczupla, modeluje i ujędrnia ciało, aby swym widokiem innych czarowało. W towarzystwie serum termoaktywnego przywróci me ciało do stanu gładkiego. Ten zestaw będzie główną przyczyną, że znów się stanę cud-dziewczyną.
15.05.2015 12:42:30 CYTRUS napisał:
zestaw nr 4 dlaczego. poniewaz mam duzy problem z celluitem.Problem ten sie nasilił jak urodzilam teraz drugie dziecko i mam teraz duzy problem z tym. Chciałabym wyjść w lato na plażę i sie nie wstydzić i czuc wzroku ludzi że tak wyglądam a jestem młoda matka i żle sie z tym czuję.
15.05.2015 13:52:21 askawieczor2121 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw nr 4 ponieważ po ciąży zostały mi pamiątki na ciele i bardzo się tego wstydzę :( Zbędne kilogramy zostały już zrzucone,ale brzydkie rozstępy i szpecący cellulit pozostały:( może Wasz produkt jest w stanie mi pomóc??Ratunku!!Już niedługo wakacje nasze pierwsze z córeczką a ja nawet nie mogę założyć stroju :(
15.05.2015 15:24:33 malinowakropla napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3. Rzadko korzystam z produktów marki Iwostin. A aktualnie posiadam problem z zaskórnikami i niedoskonałościami, skóra ciągle wymaga nawilżenia. Iwostin Purritin aktywny krem eliminujący niedoskonałości byłby idealnym połączeniem nawilżenia i zapobiegania powstawania nowych niedoskonałości. Sądzę, że byłaby to idealna broń do walki. Natomiast peeling enzymatyczny do skóry z problemami naczyniowymi, mógłby być idealnym strzałem dla mojej mamy, która już od dawna zmaga się z problemami cery naczynkowej. Zestaw nr 3 mógłby pomóc skórze przywitać lato.
15.05.2015 18:20:02 marta0778 napisał:
wybieram 3, bo moja niedoskonała skóra cieszyłaby się z takiego prezentu, może dzięki niemu stałaby się idealna
16.05.2015 11:07:06 Majuun napisał:
Witam. Wybieram zestaw nr 4, ponieważ niebawem zostanę mamusią i jak wiadomo skóra przed i po wymaga szczególnej pielegnacji :) Mam nadzieję że dzieki niemu wróce do formy !! :)
16.05.2015 23:25:56 agf napisał:
ZESTAW NR 2 Idzie lato, a ja nie przepadam za pokrywaniem wtedy mojej twarzy gęstymi podkładami czy fluidami. Dlatego o tej porze roku na co dzień chętnie sięgam po kremy BB - lekkie, wyrównujące koloryt, ale zapewniające świeży wygląd, naturalny i promienny. Przydałby się i tego lata w mojej kosmetyczce. Co nie znaczy, że rezygnuję wtedy zupełnie z używania fluidu matującego czy kryjącego - zdarzają się okazje, gdy użycie ich jest niezbędne. Jest to więc duet idealny :)
17.05.2015 09:47:04 szeriana napisał:
ZESTAW 1 Prosze Państwa To jest dla mnie Wielka Szansa Blizny po tradziku Skóra przesuszona Pierwsze zmarszki Przebarwienia Wyskoczyły bez proszenia Olejkowe testowanie Tu pomoże Miłe Panie Jak wskazują rymy częstochowskie, wybranie odpowiedniego olejku do stosowania na twarz może znacząco poprawić kondycję mojej skóry :)
17.05.2015 14:19:14 krysia99 napisał:
Chciałabym przetestowac zestaw nr 4.Jak większość kobiet mam swoje ulubione produkty, po które chętnie sięgam ale lubię także próbować wszelkiego rodzaju nowości, bo wiem że zawsze można znaleźć coś lepszego. Przed zakupem produktu często czytam opinie innych użytkowników na jego temat, ale sama również chętnie dzielę się własnymi spostrzeżeniami z innymi. Przetestowanie kosmetyków antycellulitowych dałoby mi możliwość upewnienia się, że będą one dla mnie odpowiednim wyborem.
17.05.2015 18:08:26 gwiazdka75 napisał:
Zestaw nr 4 pragnę przetestować, aby latem ciało pięknie prezentować! Ćwiczę już dość długo, rzeźbię swoje ciało, ale do ideału trochę mi zostało! Ten tu oto zestaw bardzo mi pomoże, i już na wakacje pojadę nad morze! Zniknie cellulit, skóra będzie jędrna, w bikini wskoczę i już będę piękna! Taką mam nadzieję i w to bardzo wierzę, że testować będę mogła i opinią się podzielę!
18.05.2015 07:47:32 pusia1000 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr. 3, ponieważ wiem jak wielką pomocą przy radzeniu sobie z trądzikiem są kosmetyki apteczne, a że są one droższe od drogeryjnych to część wakacyjnej kosmetyczki miałabym już z głowy, a za zaoszczędzone pieniądze kupiłabym więcej lodów. Brak niedoskonałości + lody + lato = SZCZĘŚCIE
18.05.2015 11:54:18 cathy85 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1 - uwielbiam wszelkie olejki, a jeszcze bardziej uwielbia je moja wymagająca i przesuszona skóra. Akurat tych olejków jeszcze nie testowałam i z wielką chęcią to zmienię ;) Czuję, że moja skóra będzie z nich mega zadowolona i odwdzięczy mi się pięknym wyglądem. A zadbana i dopieszczona skóra to radosna Ja :)
18.05.2015 12:21:02 izabela_sz_1 napisał:
Interesuje mnie zestaw nr 4. Powiedzenie, że ciąża "wzbogaciła" mnie o kilka ładnych kilogramów to prawdziwy eufemizm. Przeraża mnie moja waga i chciałabym jak najszybciej powrócić do swojego rozmiaru. Jednakże takie nagłe tycie - a potem odchudzanie nie jest dobre dla skóry, na której uwidaczniają się niedoskonałości. Może będą one mniejsze dzięki testowanym kosmetykom?
18.05.2015 16:02:05 primrose1006 napisał:
Jestem "drobnej budowy", jednak nieustannie walczę z cellulitem. Od ponad pół roku intensywnie ćwiczę, co przynosi widoczne efekty. Mimo tego, cellulit wciąż w pewnym stopniu się utrzymuje, dlatego chciałabym podjąć dodatkowe kroki. Myślę, że regularna pielęgnacja produktami Floslek i Eveline mogłaby przynieść zamierzone efekty. Z chęcią przetestowałabym zestaw nr 4 "na własnej skórze" :)
18.05.2015 18:39:01 jasmina42 napisał:
Zestaw nr 4 :) Jestem kobietą 40+ o niezłej figurze. Chciała bym przed latem poprawić kondycję swojej skóry, dodać jej sprężystości i witalności by przyciągać spojrzenia i pokazać, że kobiety w tym wieku również mogą być piękne i zadbane jak nastolatki ;) Lubię to! · Odpowiedz · 2 min
18.05.2015 20:44:08 airad25 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 4. Zgłaszam się do testów kosmetyków antycelulitisowych tutaj od jakiegoś czasu,może teraz mi się poszczęści.Lada chwila lato,a ja dalej z problemem skórki pomarańczowej.Nie wiem czym mogę sobie pomóc,bo do tej pory żadnych efektów.W sierpniu planujemy wakacje,ale jak się nie pozbędę cellulitu to nie wiem co to będzie:(
19.05.2015 17:19:36 ewelin napisał:
Moim marzeniem jest zestaw olejków, a to ze względu na moją cerę, która potrzebuje dogłębnego nawilżenia niezależnie od pory roku. Nawet po zmyciu makijażu moja skóra jest napięta i sucha. Jestem przekonana, że zestaw olejków poradzi sobie z tym zadaniem, a także zatrzyma upływający czas;-) Żeby mieć możliwość przetestowania tych produktów zniosę wszelkie niedogodności związane z tłustą twarzą oraz plamami na poduszce po nocnej aplikacji olejku. Z pewnością będzie warto! :-)
19.05.2015 21:03:10 Acneskin napisał:
zestaw 3;) ja posiadam cerę trądzikową z którą walczę już sporo lat. Na szczęście jest coraz lepiej, z wiekiem nauczyłam się świadomej pielęgnacji. Stawiam na sprawdzone marki, takie jak Iwostin. Nie zawodzę się na niej i chętnie po nią sięgam. Firma Floslek również należy do zaufanych marek. Ten produkt byłby prezencikiem na dzień mamy :) ponieważ to ona w domu ma problem z naczynkami
20.05.2015 09:27:12 agga99 napisał:
Wiosna lato a my we dwoje ja i cellulit-czasem lepiej być singlem,a on ciągle mnie kocha i nie opuszcza nawet na chwile.RATUNKU!!!Alarmowy sygnał w głowie - wybierz 4.Sytuacja kryzysowa -pozbyć się nie chcianego gościa- zestaw antycellulitowy poproszę ;)
20.05.2015 11:18:54 Dusiek napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 3, mam cerę skłonną do niedoskonałości i może kosmetyk Iwostin byłby dla mnie idealny. Nigdy go nie miałam, ale słyszałam dużo dobrego o tej marce, więc chętnie go przetestuję :) Natomiast produkt Floslek byłby świetnym produktem dla mojej mamy, która boryka się z problemami naczyniowymi.
20.05.2015 17:31:21 arlecia napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Chciałabym otrzymać ten zestaw, ponieważ jestem młodą osobą, która ma trądzik i niedoskonałości. Dzięki tym kosmetykom będę mogła zakryć choć trochę blizny i krosty.
20.05.2015 19:59:01 Rinu123 napisał:
Chciałabym dostać zestaw nr 1. Mam wrodzoną rybią łuskę, przez co zawsze mam problemy z kosmetykami. O olejkach do ciała i przede wszystkim twarzy słyszałam cuda, ale nigdy nie używałam z powodu ich kosztów. Liczę, że znajdę kosmetyk, który będzie dla mnie odpowiedni i pomoże mojej skórze być piękną i nawilżoną. Chciałabym w końcu poczuć się komfortowo, co dotychczas było niemożliwe. Mam nadzieję, że mi Państwo to umożliwicie.
20.05.2015 21:14:50 eluniaelzbieta napisał:
O! Paskudny cellulicie, nienawidzę ciebie skrycie. I to dosłownie "skrycie", bo za Chiny nie wyjdę w krótkich gaciach w te wakacje jak tak dalej pójdzie. SOS! Sezon na zrzucanie ciuszków rozpoczęty, ale moje spodnie twardo trzymają się mojego tyłka. I szczerze im na to pozwalam, bo nie cierpię cellulitu szczególnie u siebie. Tylko gdzie ta sprawiedliwość? Siódme poty na treningach wylane, zielone herbatki zamiast ulubionego śliwkowego piwka podczas grillowaniu, hektolitry wody mineralnej wypijane, zdrowa dieta, prysznice naprzemienne ciepło-zimne... i największe poświęcenie: rezygnacja z czekolady. Zachodząc do marketu po kolejną paczkę sucharków czuję się jak osiołek, który próbuje sięgnąć po marchewkę tuż przed sobą, ale nie może :( Staram się nie zgrzeszyć i każdego dnia, który minął bez słodyczy rysuję w kalendarzu przekreślonego cukierka. Do tego jem dużo owoców. Dobra, dobra, przyznaję uwielbiam pomarańcze, ale nie na udach i pośladkach! Tyle poświęcenia, starań, męki, cierpienia, ćwiczeń silnej woli... I co? A, no syzyfowa praca. Już nawet różową świnkę skarbonkę rozbiłam i wydałam oszczędności na masaż endodermiczny, podczas którego pani masażystka oświadczyła, że powinnam zaopatrzyć się w dobre kremy i wsmarowywać je po każdym prysznicu. I co ja widzę? Aż mi oczy zabłysnęły, gdy zestaw 4 ujrzałam, od pierwszego wejrzenia Floslek i panią Ewelinę pokochałam :-) A może to tego duetu do sukcesu brakuje? Może to właśnie brakujące puzzle w układance: "likwidacja cellulitu"?! Umiejętność domowego masażu nabyta, a więc krem antycellulitowy do ciała i serum wyszczuplające będą miały idealną okazję się wykazać. A ja zarzekam się, że intensywność i regularność masażu będzie wprost proporcjonalna do stopnia nienawiści jaką pałam do tego uciążliwego problemu, czyli... bardzo duża ;-)
21.05.2015 09:32:12 codzienna napisał:
Zestaw 4 chciałabym wypróbować bo jak każda kobieta wiem,że lato to pora kiedy zaczniemy coraz mniej ubierać na swoje ciało.Ciepło,słońce to mój przyjaciel ale cellulit to mój wróg którego chciałabym zwalczyć.Bo jak się pokazać na plaży czy chociażby pójść na randkę kiedy skórka pomarańczowa wszystko psuje.Na nic się zdały dotychczasowe kremy,balsamy i ćwiczenia na których ostatnie poty zlewam.Więc na swój tyłeczek spodnie wciskam i próbuje udawać ,ze jestem seksi ale w głowie mojej cellulit siedzi jak wrzód na tyłku.Więc bardzo proszę o ten zestawik bym mogła go w swoje ciało wetrzeć i patrzeć jak znika nieprzyjaciel z mego ciała doszczętnie.
21.05.2015 15:27:33 magnolia3114 napisał:
Witam! Chciałabym przetestować Iwostin Purritin aktywny krem eliminujący niedoskonałości Floslek peeling enzymatyczny z serii do skóry z problemami naczyniowymi Dlaczego ? Bo mam problematyczną skórę i bardzo chciałabym znaleźć receptę na owe problemy :-)
21.05.2015 21:05:53 Teresa38 napisał:
Każda kobieta chce,aby jej twarz wyglądała ładnie i zdrowo.Zestaw olejków nr 1 to pierwszy stopień do spełnienia marzeń...
21.05.2015 21:36:06 ziutula napisał:
1. Zestaw olejków - dla mnie, ciut starszawej kobietki to idealny zestaw dla zachowania cery w dobrym stanie z młodzieńcza promiennością i właśnie te olejki z zestawu nr 1 wiem,że mi zapewnią to o czym marzy każda kobietka: jak najdłużej mieć piękną, zdrową, zadbaną cerę
22.05.2015 00:06:34 Migotka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2- Zestaw podkład i krem BB: - Lirene My Color Code - fluid kryjąco-matujący - Bell krem BB Skin Adapt 7 w 1. Dlaczego? To proste! Jak każda kobieta chce się czuć na co dzień dobrze ze swoim wyglądem. Moja skóra jest bardzo wymagająca. Testowałam już wiele kremów BB z różnych firm ale z żadnego nie byłam w 100% zadowolona. Tak się złożyło że tego produktu jeszcze nie próbowałam. A może okaże się on idealny! Słyszałam o nim wiele opinii lecz wiadomo że najlepiej wszystko sprawdzić na własnej skórze. Jako 21letnia dziewczyna borykam się z niedoskonałosciami skóry. Nie lubię tego problemu nienaturalnie "maskować", dlatego na wiosnę przydał by mi się pomocnik w takiej postaci. Warto spróbować! :)
22.05.2015 00:22:43 lola92 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4, bo o ciało dbam najlepiej jak potrafię, sport regularnie uprawiam a mimo to borykam się jak wiele kobiet z cellulitem, który zniechęca mnie do noszenia szortów i sukienek, a ja bardzo chciałabym móc ubierać się kobieco, a nie tylko w długie spodnie i t-shirty. Kosmetyki, które wspomogłyby moją walkę z tym "wrogiem" byłyby moimi sprzymierzeńcami, dlatego wybrałam właśnie ten zestaw.
22.05.2015 10:20:20 agaadka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Wszem i wobec trąbią, że do sezonu bikini zostało tyle, a tyle dni.... Nie wiem jak to się stało, ale jakoś zupełnie przegapiłam przygotowania do lata:) , a pamiętam jak dziś jak kolejny rok z rzędu 1 stycznia obiecywałam sobie, że biorę się za siebie - dieta, ćwiczenia i oczywiście pozbędę się cellulitu. Dzisiaj mamy końcówkę maja, a moja skórka pomarańczowa ma się doskonale i ani myśli o urlopie, nie wiem czy to tylko złudzenie, ale mam wrażenie, że cellulit pojawia się u mnie na lato ze zdwojoną siłą i atakuje wszystko;( Myślę, że zestaw antycellulitowych kosmetyków to moja ostatnia szansa i ostatnia deska ratunku na zniwelowanie i "uśpienie" wroga oraz szansa na to żebym mogła jednak może nie zachwycić, ale przynajmniej nie wstydzić się swojego ciała podczas tegorocznych wakacji:)
22.05.2015 12:09:19 sylwiar95 napisał:
Wybieram zestaw nr 3. Dlaczego to ja powinnam przetestować kosmetyki? Ponieważ marzy mi się, by w lecie wyjść z domu bez makijażu,który nie będzie nawet potrzebny. Marzy mi się, by moja cera w końcu wyglądała promiennie i zdrowo bez ciężkich podkładów... o ile z ich użyciem może w ogóle tak wyglądać... Chciałabym bez skrępowania pójść na imprezę i nie musieć co godzinę nakładać kolejnej warstwy pudru, która przykryje nadmierne błyszczenie skóry, ale która z warstwy na warstwę będzie wyglądać coraz gorzej... a chyba nie o to chodzi w poprawianiu makijażu? Skóra trądzikowa dla mnie bardzo duży problem. Skóra trądzikowa skłonna do alergii w połączeniu z widocznymi naczynkami na twarzy to dla mnie katastrofa, przez którą nabawiłam się mnóstwa kompleksów. Z miesiąca na miesiąc sięgam po kosmetyki z coraz wyższej półki, za to portfel stażystki jest coraz cieńszy. Poprawa stanu cery? Znikoma. Nie robiąc nic jest źle, robiąc- wcale nie lepiej. A zamiast wydawać coraz więcej pieniędzy na kremy i toniki antybakteryjne wolałabym uszczęśliwić siebie tą czerwoną sukienką którą widziałam dwa dni temu na wystawie sklepowej, albo ulubionymi lodami w kawiarni z przyjaciółką.
22.05.2015 12:35:30 jacksparrow88 napisał:
Są chwile, w których można pójść na wojnę z pełną świadomością tego, że poleje się krew! Powodem tej siermiężnej i odwiecznej wojny jest chęć posiadania nieskazitelnej cery. Moim polem walki jest twarz! Moją zbroją –olejki do twarzy! Kolczugą- naturalne produkty i domowe sposoby! W ręku dzierżę lusterko, które jest moją jedyną bronią. Zasadą, która muszę się kierować jest odmłodzenie skóry twarzy, zminimalizowanie zmarszczek, ujednolicenie kolorytu. Cotygodniowa musztra polega na stosowaniu maseczki oraz peelingu z odtłuszczonego mleka, brązowego cukru, miodu i awokado, odpowiedniej diety oraz ćwiczenia na siłowni. W efekcie moja twarz jest poddawane ciężkim torturom. Żaden z moich wrogów (zmarszczki, brak kolorytu , zmęczenie, przebarwienia) nie przetrwa takich zabiegów. Jedynym jeńcem, którego chcę wziąć żywcem w tej wojnie jest ZESTAW NR 1. Wtedy żaden mój wróg nie przetrwa, a ja nie ulegnę zmęczeniu i będę wiernie trwała w swojej misji. Bądźcie zatem moim sojusznikiem w tej wojnie, bo chcę ją wygrać! Jacksparrow88 Lwie Serce :-)
22.05.2015 12:46:56 blackpearl20 napisał:
1.Ceny idą w górę- z Zestawem nr 2 poszłabym wraz z nimi mając nieskazitelną cerę. 2.Czas biegnie tak szybko-ale ja z piękną i promienną twarzą na pewno go zdołam wyprzedzić i zatrzymać choć na chwilę. 3.Mój mężczyzna w bok nie da rady skoczyć, bo widząc mnie odmłodzoną nie spuści ze mnie wzroku. I tak też ma być- skoki w bok są niedozwolone! 4. Rodzina jest dla mnie najważniejsza dlatego po trupach pójdę do celu-oczywiście po nałożeniu podkładu i kremu BB. 5. Z nieskazitelną cerą mąż pójdzie mi na rękę i razem wypuścimy się na balety w sobotę!
22.05.2015 12:56:18 cadavre napisał:
O AlejoKobiet kochana! Czego bym nie zrobiła, żeby zdobyć ten oszałamiający zestaw nr 2. Przebiegłabym Maraton, żeby sprawdzić czy podkład Lirene nie spłynie z twarzy podczas morderczego biegu. Wspięłabym się na Mount Everest w szpilkach tylko po to, by sprawdzić, czy krem BB da radę mojej zmęczonej twarzy. Obejrzałabym całą „Modę na sukces” od początku, by się przekonać, czy zestaw odmłodzi mnie jak niektórych bohaterów serialu. Zerwałabym owoc z zakazanego drzewa, by móc wypróbować te kosmetyki i wyglądać niczym Ewa w Raju. Jestem gotowa na tyle poświęceń, że nawet zrezygnowałabym z kolacji z Johnnym Deppem... i stanęła oko w oko z moim byłym. Tylko pozwólcie mi wygrać ten wspaniały zestaw kosmetyków.
22.05.2015 22:02:48 elotta napisał:
Wybieram zestaw olejków (zestaw nr 1) Kiedyś żyłam w przekonaniu, że nic nie zastąpi kremu do twarzy. Oczywiście drogiego kremu! Wciąż wyszukiwałam nowości, wydawałam setki złotych na „cudowne” specyfiki, aż w końcu natrafiłam na informacje o olejku arganowym i jego cudownych właściwościach. Pomyślałam: „Oszaleli? Miałabym wysmarować twarz jakimś tłuściochem?” Ale po pewnym czasie, zmęczona brakiem świetnych efektów, które miały zaoferować mi kremy z najwyższych półek, postanowiłam spróbować. Już po pierwszej aplikacji zaniemówiłam z wrażenia. A po pewnym czasie byłam zachwycona swoją gładką, idealną skórą! I wiecie co teraz myślę? Nigdy więcej żadnych kremów, wystarczą mi moje zbawienne olejki!
02.06.2015 11:20:59 henny napisał:
a będziemy mogly kiedys potestowac kosmetyki Flosleka?
08.06.2015 19:16:55 ewelin napisał:
1. Zestaw peelingów Zestaw peelingów mi się marzy- ten do twarzy i ten nie do twarzy. Mojemu ciału potrzebne jest oczyszczenie, a te peelingi są jak wybawienie. Sylveco zajmie się cerą szybko i w końcu przestanie wyglądać brzydko. To, co w lusterku oglądam co dzień, wznieca w mej duszy potężny gniewu ogień. Naturalna pielęgnacja Sylveco i oczyszczenie, ugasi okropne wściekłości płomienie. I zaglądając w lustro ponownie, stwierdzę, że wyglądam całkiem godnie. A peeling kawowy- marzenie drugie, z pewnością pachnie po prostu cudnie. Myślę, że hektolitry kawy o świcie zamienię na kawowe, pachnące prysznice. Już moje nozdrza się rozchylają, Tso Moriri wymarzony peeling wdychają. I na zakończenie proszę bardzo ładnie, niech te peelingi będą prezentem dla mnie!