Strona główna Aktualności Powiększanie punktu G – gwarancja spełnienia za każdym razem!

Powiększanie punktu G – gwarancja spełnienia za każdym razem!

przez admin

Jak dotąd medycyna estetyczna oferowała kobietom głównie zabiegi odmładzające, upiększające, poprawiające samopoczucie i dodające pewności siebie. Czy wiesz, że obecnie możesz poddać się zabiegowi, który obiecuje niesamowity orgazm i większe doznania w sypialni? Tym zabiegiem jest powiększenie punktu G!


Co właściwie wiemy o punkcie G?
Nad tym, gdzie on się znajduje i czy w ogóle istnieje zastanawiano się już od momentu jego odkrycia. Punkt G zawdzięcza swoją nazwę niemieckiemu lekarzowi Gräfenberowi i zlokalizowany jest na błonie śluzowej przedniej ściany pochwy. Jego dokładne wymiary są cechą osobniczo zmienną, jednak zazwyczaj jego powierzchnia zajmuje nie więcej niż kilka centymetrów kwadratowych. To właśnie to, że jest tak niewielki sprawia, że niekiedy trudno go znaleźć. Mimo swoich skromnych rozmiarów odpowiednio stymulowany punkt G może stać się nawet dwa razy większy. Wrażliwość tego miejsca na bodźce związana jest z fazą cyklu, dlatego poszukiwania punktu G dobrze jest zacząć w dni płodne – radzą lekarze z klinikiziemlewski.pl.
Punkt G to najwrażliwsza sfera w kobiecym ciele odpowiedzialna za odczuwanie przyjemności. Z medycznego punktu widzenia punkt G to po prostu skupisko zakończeń nerwów czuciowych, naczyń krwionośnych i gruczołów – mówią specjaliści z Klinik Ziemlewski.
Czym jest zabieg powiększania punktu G i kto powinien z niego skorzystać?
Powiększanie punktu G to po prostu nowoczesny zabieg ginekologii estetycznej pozwalający na jego ujędrnienie i lepsze wyeksponowanie – wyjaśniają lekarze z Kliniki Ziemlewski.
Zabieg ten polecany jest pacjentkom, które narzekają na brak orgazmu lub mają problemy z odczuwaniem satysfakcji ze stosunku. Niestety, wspomniane przypadłości mogą pogłębiać się z wiekiem, bowiem zmniejszanie się punktu G i obniżanie się liczby receptorów czuciowych odpowiedzialnych za przyjmowanie bodźców jest jednym z elementów procesu starzenia się – tłumaczą eksperci specjalizujący się w medycynie i ginekologii estetycznej z Klinik Ziemlewski.
Z tego zabiegu mogą zatem skorzystać wszystkie (oczywiście o ile nie istnieją przeciwko temu określone przeciwwskazania kliniczne) kobiety, które nigdy nie miały orgazmu i które chciałyby zwiększyć swoją satysfakcję ze stosunku. Zabieg ten skierowany jest również do tych pań, które z racji wieku czerpią coraz mniejszą przyjemność ze współżycia.
Co daje ten zabieg?
Powiększenie punkt G skutkuje jego ujędrnieniem i lepszym wyeksponowaniem, co ułatwia stymulację tej sfery. Z racji swojej wysokiej skuteczności jest to jeden z popularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej – zdradzają lekarze z Kliniki Ziemlewski. W zauważalny sposób poprawia on życie intymne kobiety i pozwala zapomnieć o wcześniejszym braku orgazmu. Pacjentki, które poddały się powiększeniu punkt G nazywają ten zabieg zastrzykiem orgazmu, który gwarantuje wspaniałe doznania erotyczne – dodają eksperci.
Warto wiedzieć, że słabo uwydatniony punkt G może być przyczyną niezadowolenia ze współżycia oraz trudności z osiągnięciem orgazmu. Tym samym powiększenie go (zwane fachowo augmentacją) pozwala skutecznie pozbyć się tych problemów.

Co dzieje się przed zabiegiem?
Praktycznie każdy zabieg wymaga od pacjenta pewnych przygotowań, nie inaczej jest w przypadku zabiegu powiększania punktu G – mówią specjaliści z Klinik Ziemlewski. W tym konkretnym przypadku przygotowania obejmują konsultację ginekologiczną, w trakcie której omówiony zostaje przebieg zabiegu, jego efekty oraz zalecenia pozabiegowe. Podczas takiej rozmowy pacjentka zostaje również poinformowana o przeciwwskazaniach do zabiegu. Przed zabiegiem zaleca się również wykonanie podstawowych badań, tj. cytologii i morfologii.
Jak przebiega zabieg powiększania punktu G w Klinikach Ziemlewski?
Zabieg powiększania punktu G odbywa się w znieczuleniu miejscowym i polega na wstrzyknięciu w okolice poddawane zabiegowi preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Zabieg trwa około 30 minut i nie wymaga pozostania w Klinice. Nie powoduje on również wyłączenia pacjentki z codziennego życia, kobieta, która mu się poddała może wrócić do swoich codziennych aktywności zaraz po jego zakończeniu. Podjęcie aktywności seksualnej jest możliwe po 4 godzinach od zabiegu.
Czy każdy może zdecydować się na zabieg?
Nie istnieje chyba zabieg z zakresu medycyny czy ginekologii estetycznej, który każdy mógłby sobie „zafundować”, tak jest również z zabiegiem powiększania punktu G. W tym przypadku przeciwwskazaniem do zabiegu jest miesiączka i aktywna infekcja miejsc intymnych – mówią specjaliści z Klinik Ziemlewski. Nie jest to jednak znaczące utrudnienie bowiem pacjentka może poddać się zabiegowi po zakończeniu menstruacji lub po wyleczeniu infekcji – dodają.
Nie jesteś zadowolona ze swojego życia erotycznego? Doskwiera Ci brak orgazmu? Chciałabyś mieć zawsze udany seks? Jeśli tak, to umów się na zabieg powiększania punktu G i ciesz się w pełni satysfakcjonującym współżyciem!
Więcej informacji na stronie: http://klinikiziemlewski.pl/poznan
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej