Strona główna Aktualności Horoskop tygodniowy 3 października – 9 października

Horoskop tygodniowy 3 października – 9 października

przez admin

Horoskop tygodniowy od 3 października do 9 października

BARAN
Barany rozpoczną tydzień w doskonałym nastroju, będą zadowolone i rozpromienione, ale już popołudniu w poniedziałek okaże się, że mają pełno nudnych obowiązków, praca zacznie je przytłaczać, sprawy praktyczne staną się najważniejsze. Od czwartku życie stanie się weselsze, ożywi się życie towarzyskie i Barany mogą poznać kogoś ciekawego. W niedzielę będą wolały się zrelaksować w domu.

BYK
Byki w poniedziałek rano mogą czuć się rozproszone i ciężko będzie im się pozbierać. Od południa staną się bardzo pracowite, świetnie zorganizowane, a ich wrodzony racjonalizm i praktyczne podejście zjednają im uznanie w pracy. W czwartek mogą odczuć spadek energii i nastroju, gorzej będzie im się komunikować z ludźmi i dopiero w niedzielę poczują się lepiej, a w związkach osobistych rozkwitną uczucia.
 
BLIŹNIĘTA
Bliźnięta rozpoczną tydzień w doskonałym humorze, ale już w poniedziałek popołudniu praca je przytłoczy, dopadnie je proza życia i skutecznie pozbawi dobrego humoru aż do czwartku, kiedy wyraźnie się ożywią, nie pozwolą, aby praca zdominowała ich życie i rzucą się w wir spotkań z przyjaciółmi i życia kulturalnego. W niedzielę mogą poczuć się gorzej pod względem zdrowotnym.

RAK
Raki rozpoczną tydzień w dobrym nastroju, będą zajęte pracą, obowiązkami domowymi i zawodowymi, co może być nudne, ale będzie dawało im poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Od czwartku przyjaciele koniecznie będą chcieli się z nimi spotkać, mogą przeżyć sympatyczne chwile pełne radości. W niedzielę będą mogły spokojnie pobyć w domu lub z ukochaną osobą.

LEW
Lwy w poniedziałek rano będą czuły się świetnie, ale już od południa okaże się, że mają tyle pracy i rutynowych obowiązków, że braknie czasu na zabawy i rozrywki, będą czuły się przytłoczone. Od czwartku więcej życia towarzyskiego, więcej rozmów z przyjaciółmi, ale mogą mieć problemy z porozumiewaniem się z najbliższymi. Niedzielę spędzą w plenerze, jeśli tylko będzie to możliwe.

PANNA
Panny w poniedziałkowy ranek mogą czuć się źle, zdrowie nie będzie im dopisywać, ale praca i obowiązki będą wzywać, więc nie poddadzą się chorobie, tylko będą walczyć na polu zawodowym. Od czwartku będą jasno i logicznie myśleć, mogą mieć niezłe pomysły i powinny koniecznie je zrealizować. W niedzielę pozwolą sobie na relaks i marzenia, mogą poznać wspaniałą osobę płci odmiennej.

WAGA
Wagi w poniedziałek rano wstaną w dobrym humorze, ale już od południa nastrój wyraźnie im się popsuje, będą czuły się zmęczone, może nawet chore, praca będzie szła im opornie, a obowiązki będą śmiertelnie nudzić. W czwartek odżyją, przyjaciele nie pozwolą im długo się martwić, będą więc świetnie się bawić w ich towarzystwie. W niedzielę mogą opaść z sił i dzień spędzą w domu.

SKORPION
Dla Skorpionów poniedziałkowy ranek może być trudny, trzeba będzie improwizować i łapać okazje i dopiero od południa będą mogły skupić się na pracy i obowiązkach. Szybko osiągną stan stabilności. Czwartek przyniesie im pogorszenie nastroju, mogą się z kimś pokłócić, wszystko będzie je drażnić i irytować. W niedzielę uda im się osiągnąć stan spokoju, poświęcą dzień rodzinie i uczuciom.

STRZELEC
Strzelce w poniedziałkowy ranek będą radosne i wesołe, będą sypać żartami i tryskać dowcipem. Od południa praca da im się we znaki, obowiązki staną się uciążliwe, czynności rutynowe i nudne. Dopiero w czwartkowe popołudnie aura wokół nich się zmieni, życie towarzyskie się ożywi, wpadną z przyjaciółmi do pubu i się zrelaksują. W niedzielę mogą mieć chandrę.

KOZIOROŻEC
Koziorożce w poniedziałek rano mogą mieć kłopoty z koncentracja, ale już od południa wszystko się unormuje, poczują się znacznie lepiej, wciągnie je praca, obowiązki, wszystko będzie się odbywać zgodnie z wcześniej ustalonym planem. Od czwartku będą brać większy udział w życiu towarzyskim, a w pracy będą ogłuszone nowymi pomysłami współpracowników. W niedzielę będą odpoczywać.

WODNIK
Wodniki w poniedziałkowy ranek będą ożywione i zadowolone, ale południe zmieni im nastrój, bo zajdzie konieczność wykonywania wciąż tych samych monotonnych czynności, praca będzie wydawała się im nudna i jałowa. Od czwartku wpadną na to jak ją usprawnić i sprawić, żeby była ciekawsza, znajdą więcej czasu na plotki i pogaduszki. W weekend może gdzieś wyjadą.

RYBY
W poniedziałek rano Ryby będą nie w sosie, nie będą się dobrze czuć i nic nie będzie się im układać. Od południa zmieni się atmosfera, wszystko się uporządkuje, praca i obowiązki sprawią, że Ryby emocjonalnie się ustabilizują. Od czwartku się ożywią, wybiorą się na zakupy i mogą kupić coś oryginalnego, czym będą mogły się pochwalić przyjaciołom. W niedzielę zrelaksują się przy dobrej muzyce lub wybiorą do kina.

Tekst został opracowany przez Viversum

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej