Strona główna Aktualności Konkurs Walentynkowy „Listy miłosne”

Konkurs Walentynkowy „Listy miłosne”

przez admin
Chcesz spędzić niezapomniane chwile z ukochaną osobą?
 
 Pomożemy Ci spełnić to marzenie!
Wygraj romantyczny weekend dla dwojga w hotelu Dolina Charlotty, położonym w sercu magicznej doliny pełnej niezwykle malowniczych zakątków.
Jak wziąć udział w konkursie?
 
 
 
 
To proste, wystarczy, że…
 
W dniach od 6 lutego do 28 lutego 2015r. zrobisz zakupy na dowolną kwotę w sklepach QUIOSQUE lub RECMAN i wypełnisz formularz znajdujący się na stronie (link do ankiety zostanie przesłany na wskazany przez Ciebie adres mailowy po złożeniu zamówienia).
A nagroda może być Twoja!
Konkurs trwa od 06.02. do 28.02.2015., wyniki zostaną ogłoszone 28.03.2015 r.
W konkursie możesz wziąć udział również dokonując zakupów w sklepach stacjonarnych.
Informacje o nagrodach

 

  • Nagroda główna: romantyczny weekend w hotelu Dolina Charlotty  dla dwóch par wyłonionych wśród klientek QUIOSQUE i klientów RECMAN wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 162 zł.
  • Druga nagroda: dla laureatów wyłonionych wśród Klientek QUIOSQUE i Klientów RECMAN (dwie osoby) to dwa bony zakupowe QUIOSQUE i RECMAN o wartości 500,00 złotych/bon od każdej marki, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 111zł.
  • Trzecia nagroda: dla laureatów wyłonionych wśród Klientek QUIOSQUE i Klientów RECMAN (dwie osoby) to dwa bony zakupowe QUIOSQUE i RECMAN o wartości 250 zł/bon dla każdej marki, wraz z nagrodą pieniężną w wysokości 56 złotych.
Strona z konkursem:
Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: 
Udział w konkursie jest równoznaczny z akceptacją Regulaminu.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej