Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków - VI edycja

Data: 27.11.2014


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do kolejnej, już piątej, edycji naszej zabawy - testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 4 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w 
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana
, ale nie musisz być zalogowana

Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

https://www.facebook.com/AlejaKobiet

6. Wpisy można dodawać do 12 grudnia 2014r. Nagrodzonych ogłosimy 15 grudnia 2014r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.



A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać
:

1. Zestaw peelingów
  •     Pharmaceris T oczyszczający dermo-peeling do twarzy
  •     Sylveco wygładzajacy peeling do twarzy


Zestaw 2





Zobacz także


Uroda

Złoto, które upiększa

Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXIV edycja

Relaks

Weterynarz do zadań specjalnych leczy egzotyczne zwierzęta

Zdrowie

Zapalenie zatok - co robić, by trwało jak najkrócej?


 





Komentarze

28.11.2014 10:33:08 alison napisał:
wybieram zestaw kremów 2. Chciałabym sprawić mojej mamie przyjemność z testowania nowych produktów, bo ona zawsze wybiera te same. W ten sposób miałabym okazję przekonać się, że nie zawsze to co znamy jest najlepsze, czasem warto spróbować nowego. Dajcie jej szansę.
28.11.2014 11:00:03 andzia1319 napisał:
Wybieram zestaw nr 3. Chciałabym co nie co zmienić w wyglądzie moich włosów, a nie mam czasu aby wyjść chociaż na 1 godzinę do fryzjera. Więc taki zestaw byłby idealny aby choć trochę poprawić samopoczucie :)
28.11.2014 11:03:44 arisah napisał:
chętnie przetestuję zestaw pierwszy. moja cera jest pełna niedoskonałości, z rozszerzonymi porami, w których gromadzą się zanieczyszczenia, więc peeling jest podstawowym kosmetykiem na półce. z kosmetykami tych firm nie miałam jeszcze do czynienia, dlatego tym bardziej chętnie ich użyję
28.11.2014 11:03:45 zyskpatrycja@wp.pl napisał:
Wybieram zestaw 1 Chciałabym przetestować te peelingi, nie miałam jeszcze okazji poznać tej marki. Ogólnie jeszcze nigdy nie miałam okazji dostać czegoś do testowania. Zwykle sama kupuję i testuję kosmetyki, po czym dzielę się opinią z innymi. Może tym razem mi się uda.
28.11.2014 11:14:55 Dorothy napisał:
Moja cera kapryśną jest - tak jak ja, często na niej widnieje jakaś czerwona plamka/kropka a suche skórki to widnieją na niej co dnia dlatego przetestować mogłabym i chciałabym nawet już od następnego dnia zestaw peelingów z zestawu 1 o jakich czytałam wiele dobrego.
28.11.2014 11:16:44 dragonik7 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Jesienią moja skóra jest prrrzesuszona, staje się wrażliwa na czynniki zewnętrzne, ulega łatwiej podrażnieniom. Ciężko mi wtedy dobrać odpowiednie kosmetyki. Może akurat te kremy okazałyby się strzałem w dziesiątkę dla mojej twarzy.
28.11.2014 11:34:43 4tunka napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Chciałabym wypróbować podkłady, gdyż mimo 33 lat nadal poszukuję odpowiedniego dobrze i długo kryjącego niedoskonałości mojej twarzy. Niestety w ciągu dnia nie mam czasu na częste poprawianie makijażu, a chciałabym dobrze i profesjonalnie wyglądać.
28.11.2014 11:37:15 zielonaperła napisał:
Po długim zastanowieniu zdecydowałam,że chciałambym przetestować zestaw 3 do włosów.Prawdę powiedziawszy ,nie miałam jeszcze okazji się zapoznać z tą dwufazową odżywką .A kreda ?pierwsze słyszę! ;) to musi być hit! no proszę jak można sobie zmienić kolorek w domowym zaciszu :) i co fajowe jest po umyciu włosów można zmienić kolor .Wow !Jestem strasznie ciekawa tych cudownych rzeczy więc 3mam kciuki :)
28.11.2014 12:01:00 wiki239 napisał:
1. Zestaw peelingów Pharmaceris T oczyszczający dermo-peeling do twarzy Sylveco wygładzajacy peeling do twarzy. Ponieważ lubię produkty firmy pharmaceris a tego produktu nie miałam jeszcze okazji używać. natomiast firmy sylveco nie znam i chętnie ją poznam bo uwielbiam wszystkie peelingi:)
28.11.2014 12:05:05 basia19846 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 4, ponieważ mam kręcone delikatne włosy a nie miałam jeszcze tej odzywki ,ciekawa jestem czy poradzi sobie z moimi wymagającymi włosami,a kreda też warta uwagi :)
28.11.2014 12:31:37 Issabel napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4. Jestem fanką produktów Pharmaceris. Odkąd urodziłam, moja cera nieco się zmieniła i wciąż szukam podkładów i produktów, które idealnie dopasują się do mojej twarzy. Moje córeczki chciałyby mieć piękną i zadowloną mamę a ja chciałabym zrobić też coś dla siebie.
28.11.2014 12:59:23 aknelam napisał:
Do testu wybieram zestaw nr 4 czyli podkłady Lirene oraz Soraya. Wciąż poszukuję kosmetyku idealnego,w tym przypadku podkładu,który spełni moje oczekiwania co do odcienia, działania, trwałości i ogólnego efektu. Oba te podkłady mają w sobie coś, co składnia mnie ku ich wypróbowaniu: Lirene - obiecuje rozświetlenie, a moja twarz, która często sprawia wrażenie zmęczonej, potrzebuje blasku i świeżości; Soraya - to obietnica długotrwałego efektu bez koniecznych poprawek, a także jakże ważnego nawilżenia. Mam nadzieję,że będę mogła "na własnej skórze" sprawdzić działanie obu tych produktów.
28.11.2014 13:06:15 magi18 napisał:
Wybieram zestaw nr 3. Nigdy wcześniej nie miałam kredy do włosów i jestem ciekawa jej działania, używania. Jak się ją nakłada, czy... w ogóle jak to działa? Bo na pewno inaczej niż farba. Ciekawość to pierwszy czynnik, który za mnie decyduję. A odżywkę też chciałabym wypróbować, miałam wiele i w sumie nie znalazłam jeszcze tej idealnej do moich włosów. Może to by była ta?
28.11.2014 13:19:12 angelika199074 napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 1, w którego skład wchodzi oczyszczający oraz wygładzający peeling do twarzy. Jestem właścicielką cery trądzikowej, której pielęgnacja jest nie lada wyzwaniem. Trądzik jest chorobą nie tylko ciała, lecz także duszy. Powodem smutków, kobiecych katuszy. Mimo, iż leczę się dermatologicznie i zażywam Tetralysal niezbędną pozostaje odpowiednia pielęgnacja cery, zwłaszcza kosmetyki o właściwościach oczyszczających. Bez regularnego oczyszczania na mojej skórze pojawiają się nowe krosty oraz stany zapalne. Tym bardziej będę obiektywną recenzentką zestawu nr 1, bo problem, który on niweluje jest mi szczególnie bliski. Cóż, nie ukrywam, iż udział w tym teście jest nie lada marzeniem. A marzenia są po to, by je spełniać. Stopniowo, drobniutkimi krokami. Być może w te święta będę mogła w końcu cieszyć się zdrową, nieskazitelnie czystą skórą. Wygładzoną, ujędrnioną, pełną blasku. Jak dotąd nie znalazłam idealnego peelingu dla siebie, a jego poszukiwanie pochłonęło wiele mojego czasu i nerwów. Taki peeling to prawdziwy złoty środek w leczeniu trądziku, a także szansa na poprawę własnej wartości i ukojenie podeptanej złośliwościami losu duszy. Trądziku znikaj, peelingi - niczym wielobarwne flamingi - przybywajcie.
28.11.2014 13:24:24 malgosiakraw napisał:
zestaw nr4 Chciałabym wypróbować te podkłady bo z tych,których do tej pory używałam nie jestem zadowolona i chciałabym wreszcie trafić na taki,o którym bębę mogla powiedzieć,że mnie nie zawiedzie i będę go używać już regularnie.Moja cera wymaga dobrego podkładu tym bardziej,że zbliża się okres dużych imprez i chciałabym wyglądać dobrze i nie biegać do łazienki sprawdzać,czy mój makijaż jeszcze się,,trzyma"
28.11.2014 13:35:59 https://www.facebook napisał:
Ponieważ moja cera i skóra jest niedoskonała to najlepszym uzdrowicielem kosmetyków byłby zestaw nr 2 ponieważ poprwiłyby mój stan twarzy które są już niedoskonałe już parę dobrych lat a mógłbym się cieszyć i poprawić cerę właśnie takim zestawem.
28.11.2014 14:10:07 liducha1979 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Dwa miesiące temu zostałam mamą i nie mam czasu biegać po drogeriach i zastanawiać się jaki krem wybrać. Do tej pory nie byłam wierna jednej marce, jeżeli chodzi o kremy do twarzy, zawsze szukam czegoś nowego i dopasowanego do mojej cery. Te kremy do testowania są przeznaczone do mojej skóry i z radością je przetestuje na mojej cerze. Więc do dzieła i czekam na paczkę....
28.11.2014 14:14:21 asioz napisał:
Zestaw kremów 2 to moja bajka idealne dla mojej cery i problemu myślę ,że się uda i ten krem sprawi cuda
28.11.2014 14:16:55 malgol napisał:
Z ogromną przyjemnością przetestowałabym zestaw nr 4, ponieważ już przez dłuższy czas szukam odpowiedniego podkładu, który zarówno dobrze przykrył by niedoskonałości mojej skóry i nie podrażniał jej. Mam bardzo wrażliwą skórę, i dotychczas stosowane podkłady powodowały alergie skórne. Tych firm jeszcze nie próbowałam, może one będą w stanie podołać mojej cerze. Dodatkowo opisałbym cały test na swoim blogu: http://malgoltestuje.blogspot.com/ na którym bardzo często opisuję testy różnych produktów.
28.11.2014 14:56:36 Sweet soul napisał:
Witam bardzo serdecznie! Wybieram zestaw numer 3 : dwufazową odżywkę keratyna + jedwab oraz kredę koloryzującą do włosów . Wybrałam ten zestaw ponieważ dotyczy on włosów. Okres jesieni oraz zimy niekorzystnie wpływa na stan i wygład włosów. Stają się przesuszone, elektryzują się , nie wyglądają na zdrowe a w dodatku czesto się łamią. Straszą zamiast zachwycać. Odżywka dołaczona do zestawy byłaby idealnym produktem na ten jakże ciężki okres dla włosów. Mimo , że bardzo dbam o włosy uwielbiam ciągłą ich stylizacje. Jestem osobą żywą, energiczną, troszeczkę zwariowaną. Kreda do włosów podkreśliłaby mój temperamentny charakter, mogłabym wprowadzić wiecej koloru mojej codzienności, z pewnością nie szczędziłabym włosomkolorowej kredy. A więc pomalujmy sobie świat! Nie koniecznie musi być to kredka , wystarczy kreda :D Pozdrawiam :)
28.11.2014 14:57:38 savagery napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Chętnie wypróbowałabym nowe podkłady, a tych jeszcze nie miałam okazji sprawdzić. Nadal szukam idealnego dla siebie. Pojawiła by się także ich recenzja jak i poleciłabym je znajomym jak i rodzinie.
28.11.2014 15:01:29 ona22y napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 4,ponieważ jeszcze nie natrafiłam na doskonały podkład ,który maskował by moje nie doskonałosci skóry po przetestowaniu opisałabym recenzje podkładów Lirene na swoim blogu http://mojeprobki.bloog.pl/
28.11.2014 15:10:45 asiam132@o2.pl napisał:
Wybieram zestaw nr.4 Chciałabym przetestować te podkłady, ponieważ mam jeszcze młodą skórę i często "wyskakują" różne niedoskonałości. Tylko raz udało mi się znaleźć odpowiednio kryjący fluid, byłam z niego bardzo, bardzo zadowolona, niestety WYCOFALI GO Z RYNKU. Może właśnie ten fluid, który Państwo przeznaczyli do testowania spełniałby moje oczekiwania. Mam nadzieję, że mi się uda, bo teraz na rynku jest naprawdę dużo tego rodzaju kosmetyków, ale większość z nich ma tylko ładne opakowania. Może z tym będzie inaczej? :) Pozdrawiam serdecznie!
28.11.2014 15:33:20 iva007 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr.2,zestaw kremów,ponieważ ,chciałabym poprawić kondycję mojej cery.Już pojawiają mi się zmarszczki,więc chcę ten postęp zatrzymać jak najszybciej ,co dla kobiety jest bardzo ważne;).Pozdrawiam.
28.11.2014 15:38:47 berna89 napisał:
Chciala bym przetestowac zestaw nr 3 poniewaz uwielbiam sprawdzac kosmetyki do wlosow, ktore sa dla mnie bardzo wazne gdyz chce by kazdego dnia wygladaly ladnie i zdrowo.
28.11.2014 15:50:40 soniquesonia napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Świetne zestawienie kremów przeciwzmarszczkowych: w dzień nawilżanie a w nocy odbudowa. Ta para kremów świetnie się uzupełnia. SUPER, to jest właśnie zestaw, którego w tej chwili najbardziej potrzebuję moja cera. Wiatr, mróz i ciągłe zmiany temperatur, bardzo wysuszają i niszczą moją cerę. To rewelacyjny zestaw na porę zimową.
28.11.2014 16:18:24 megaami napisał:
Jako fryzjerka z zawodu nie mogę wybrać nic innego jak zestaw nr. 3 Zima to straszny czas dla naszych włosów. Być może nie każdy wie, ale wtedy niszczą się one najbardziej. Ciągłe noszenie czapki, nie tylko szybko przetłuszcza włosy, ale także elektryzuje je. Przycinanie włosów zamkami, noszenie kapturów, dodatkowo niszczy nasze delikatne włosy. Dlatego też przydałaby mi się odżywka dwufazowa Biovax, która odżywia włosy, uelastycznia je i nawilża. Owa odżywka byłaby wybawieniem dla moich długich włosów. Co do kredy do włosów - niedługo zbliżają się Święta, karnawał, taka kreda byłaby nie tylko urozmaiceniem pięknej fryzury, ale także swoistym jej dopełnieniem. Z owej kolorowej kredy można także tworzyć rozmaite wzorki na włosach i świetnie się bawić z moją młodszą siostrą.
28.11.2014 16:21:47 ppyssiaa napisał:
Wybieram zestaw nr 3 ponieważ moje włosy są bardzo zniszczone i chętnie przetestuje maske biovax słyszałam o niej same dobre opinie i chciałabym przetestować ją teraz na swoich włosach :) A co do kredy koloryzującej jestem niesamowice ciekawa jak to działa, jaki jest czas utrzymania koloru na włosach, niesamowite :) Myśle że moja kuzynka tekże chętnie pobawiłaby się ze mną w kolorowanie włosków bo jak przypuszczam zejdzie po 1 myciu :) Pozdrawiam cieplutko i czekam na odpowiedź :)
28.11.2014 16:36:50 Kitekatu napisał:
Lata walczę z moją twarzą, gładkie rysy mi się marzą, jednak już nie daję rady, zaskórnikom.. Wy szkarady! Ciągle pod mą skórą siedzą, jak cierpnię chyba nie wiedzą, nie chcą pomóc mi i ucieć bym już czystą miała buzię. Tyle żeli, specyfików, masek, kremów i kremików, chyba wszystko stosowałam. Ile tego? Głowa mała! Portal Wasz dziś w sercu noszę, więc o możliwości proszę, sprawdzenia peelingów znanych, na mych krostach nielubianych! Wybieram zestaw nr 1
28.11.2014 17:05:23 dorisek16 napisał:
Zestaw nr 4 :) Uwielbiam testować nowości a tych podkładów jeszcze nie używałam:) Fajny prezent na Święta :)
28.11.2014 17:55:56 KosmetologVip napisał:
Z przyjemnością przetestuję zestaw peelingów (nr 1). Intryguje mnie produkt marki SYLVECO- miałam okazję poznać działanie innych kosmetyków tej samej firmy, więc wiem, że są warte uwagi. Myślę, że peeling Pharmaceris skutecznie oczyści moją skórę twarzy i pozostawi ją gładką.
28.11.2014 17:56:45 natalienasiadka@wp.p napisał:
Wybieram zestaw 4,zestaw podkładów. Dlatego ponieważ od zawsze poszukuje produktu idealnego dla siebie,który idealnie pasowałby do koloru mojej karnacji,idealnie krył moje niedoskonałości a jednocześnie wygładzał i nawilżał.Niestety takiego produktu nie znalazłam jeszcze. A Lirene podkład rozświetlający z witaminą duo C oraz Soraya Studio Cover podkład kryjący nie miałam okazji testować więc bardzo chetnie bym przetestowała i sprawdziła oraz oceniła.Może któryś z tych produktów będzie tym jedynym idealnym...? :P
28.11.2014 19:25:05 Annexat napisał:
Z wielką przyjemnością przetestuję zestaw nr 1, w związku z tym, iż moja cera pozostawia wiele do życzenia, a ja wciąż szukam peelingu spełniającego moje wymagania, mam nadzieję, że tym razem moje poszukiwania dobiegną końca :-)
28.11.2014 19:58:07 pizamka94 napisał:
Wybieram zestaw nr 1 , ponieważ stosuję krem z firmy Pharmaceris seria T i peeling byłby świetnym uzupełnieniem kuracji, a ponieważ nigdy nie używałam niczego marki sylveco, chcętnie ją sprawdzę.
28.11.2014 20:29:47 Maria2013 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Witam. Moja mama od wielu lat jest wierną klientką marki Pharmaceris. To ona mnie do niej przekonała. Mama bardzo chciałaby wyprubować kremy przeciwzmarszczkowe lecz nie wierzy, że ma szansę je wygrać. Chciałabym pokazać jej, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE tak jak mnie tego zawsze uczyła! Proszę dajcie mi szansę!
28.11.2014 20:45:37 malusia93 napisał:
Wybieram zestaw nr 4 ponieważ nigdy nie miałam okazji wypróbować podkładu rozświetlającego z firmy Lirene i jestem ciekawa jego działania . Wybrałam również ten zestaw ponieważ pozostałe mi nie odpowiadały . Miałam już kiedyś możliwość stosowania pokładu z Soraya i bardzo dobrze się sprawdził i z miłą chęcią będę go używać przez najbliższe miesiące . Byłby to idealny prezent przed świąteczny .
28.11.2014 21:17:21 xcarroline napisał:
Chciałabym przetestować Zestaw I, ponieważ skupia się on na kondycji naszej cery, a jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ borykam się z cerą problematyczną i szukam odpowiednich kosmetyków dla mnie. Chciałabym się przekonać jak sprawdził by się one u mnie.
28.11.2014 21:23:46 kassiiaa napisał:
Chętnie przetestuję dla Państwa zestaw nr. 1 : Zestaw peelingów -Pharmaceris T oczyszczający dermo-peeling do twarzy -Sylveco wygładzajacy peeling do twarzy Dlaczego ? Ponieważ jestem osobą , która na co dzień zajmuję się blogosferą. Jestem od 6 lat aktywną blogerką , która chętnie testuje kosmetyki. Chciała bym przetestować te peelingi ponieważ zbliża się ten czas kiedy nasza twarz pragnie odświeżenia i blasku. Czas swiąt i sylwestra to idealna pora aby zachwycać swoją urodą. Więc z pewnością do tego potrzebny jest nam dobry produkt do oczyszczenia. Chętnie wypróbuję Państwa propozycję.
28.11.2014 22:49:51 camm13 napisał:
Zestaw do włosów mi się marzy bo kreda odmieni ich kolorek i pofigluje na głowie a odżywka pieknie zadba o nie!
28.11.2014 22:53:10 Midnight899 napisał:
Wybieram zestaw nr.3 Uwielbiam makijaż, podkreśla to moją urodę, sprawia,że mogę poczuć się naprawdę wyjątkowo i oryginalnie, pragnę przetestować kosmetyki do makijażu aby dobrać dla siebie podkład idealny
28.11.2014 23:09:38 kfonia13 napisał:
Chciałbym przetestować zestaw nr 2, a raczej bardzo bym go chciała wygrać dla mojej mamy! Byłby to świetny prezent na zbliżające się Święta, a Eveline i Lirene to dwie fantastyczne firmy, których mama kiedyś już używała, ale nie tych kremów. Ostatnio wiele dobrego słyszałam o nowej linii Argan Oil i jestem ciekawa jej działania. Na kremie Lirene moją uwagę przykuł napis "cel- niwelowanie 7 objawów i przyczyn nadwrażliwości skóry" jeśli naprawdę tak działa musi być super. Na pewno bardzo chętnie i rzetelnie przetestuje je moja mama, a następnie wystawi obiektywną opinię!! :)
28.11.2014 23:13:45 arlettax napisał:
Chciałabym testować zestaw numer jeden ponieważ lubię dbać o moją cerę uwielbiam wszelkie peelingi do twarzy jest to zabieg niezwykle przygotowawczy oczyszczą i wygładzą cerę te do testowania nie miałam sposobności ich wypróbowania a jeśli jest okazja by otrzymać je zgłaszam więc do testu chęć.
29.11.2014 07:04:50 agas-82 napisał:
Wybrałabym do przetestowania zestaw nr 4, gdyż moja skóra potrzebuje blasku i ten zestaw (Lirene podkład rozświetlający z witaminą duo C - kolor beżowy, Soraya Studio Cover podkład kryjący -kolor naturalny) bardzo by odpowiadał na moje potrzeby. Nie miałam jeszcze okazji wypróbowania podkładu roświetlającego od Lirene, ale mam już wiele kosmetyków tej firmy i bardzo je sobie cenię. Stosowałam wielu podkładów i z chęcią wypróbowałabym podkład Soraya. Chciałaby sprawdzić czy pomógłby mi ukryć lekkie przebarwienia na mojej skórze oraz jak długo by się na niej utrzymał.
29.11.2014 08:06:42 wiki20087 napisał:
Chcialabym mieć szanse przetestować zestaw nr.1 tak "apetycznie"wyglada.moja skóra jest szara,zanieczyszczona z zatkanymi porami, a chcialabym żeby moja twarz choć raz wyglądała tak pięknie jak gwiazdka betlejemska
29.11.2014 10:24:09 olcciach napisał:
Bardzo chciałabym przetestowac zestaw numer 1. Jestem właśnie w trakcie kuracji kwasami więc moja twarz az kipi od suchych skorek. Nikt nie chce pokazywać sie światu w trakcie zrzucania skory ;) Peelingi te pomoglyby mi odkryć moja prawdziwa zdrowa skórę twarzy. Mam cere mieszana z tendencja do zapychania i trądziku dlatego seria T firmy Pharmaceris jest stworzona wprost dla mnie;) z kolei marka Sylveco to kosmetyki naturalne czyli czysta natura dla naszej skóry ;) tak, zestaw nr 1 bylby dla mnue idealny!
29.11.2014 11:25:21 misia4449 napisał:
Wybieram zestaw nr 1, zainteresowały mnie państwa peeling'i ponieważ mam problemy z twarzą ciągle pojawiają się jakieś nowe niedoskonałości, używałam już wielu produktów lecz nie dawały upragnionych efektów. Chciała bym żeby moja skóra była wreszcie piękna i wolna od niedoskonałości, a myślę że wasz produkt spełni moje oczekiwania. :)
29.11.2014 12:47:22 BeataPanterka napisał:
ja wybieram zdecydowanie zestaw nr 4... długo poszukuję dobrych kosmetyków ,które pomogą mi zakryć niedoskonałości i przetrwać poza domem w pięknym wyglądzie cały dzień ...w końcu nie tylko w domu chcemy być pięknie..
29.11.2014 17:26:23 zielonooka100 napisał:
Ja wybieram zestaw 2 Zestaw kremów Lirene odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na dzień - cera wrażliwa Eveline Cosmetics przeciwzmarszczkowy odbudowujący krem na noc Argan Oil. Ponieważ mam cerę wrazliwą i czesto kupowałam te kremy, z których bylam bardzo zadowolona. Mają wspaniałą konsystencję.Dobrze sie wchłaniają i co najwazniejsze, zmniejszaja u mnie zaczerwienienia. Spelniają sie na mojej skorze wysmienicie. Chcialabym przetestowac te kremy i byc zadowolona podzielic sie ocena tych wspanialych kremów, które na pewno spełnia moje oczekiwania w testowaniu.
29.11.2014 17:47:50 dear13 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw 4, podkładów, w którego skład wchodzą: Lirene podkład rozświetlający z witaminą duo C - kolor beżowy oraz Soraya Studio Cover podkład kryjący -kolor naturalny. Wybieram je ponieważ używałam już podkładu Lirene i był idealnie dopasowany do mojej cery. W pełni spełniał moje wymagania, jedyny podkład dzięki któremu nie czułam na sobie efektu maski, jego konsystencja nawilżyła moją skórę. Przebarwienia na mojej twarzy się rozświetliły, co mnie bardzo zadowoliło. Mam nadzieję, że będę mogła ponownie używać tego podkładu używać oraz dodatkowo przetestować podkład Soraya Studio Cover, mogłabym się swoimi spostrzeżeniami podzielić z innymi kobietami , pomóc im przy wyborze idealnego podkładu.
29.11.2014 18:09:57 szakirka napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr.3. Moje włosy na nadchodzącą zimę szaleją - puszą się, rozdwajają, plączą...i tak co roku. Nie znalazłam dobrego środka aby włosy szybko doszły do siebie więc chętnie przetestuję dwufazową odżywkę do włosów. Nigdy nie próbowałam też tak ciekawej metody do robienia pasemek jak kreda koloryzująca. Często bawię się w układanie fryzur, zmianę koloru to niezły pomysł by zrobić od święta takie kolorowe pasemka. Mam włosy do pasa więc są wymagające i myślę, że to niezłe wyzwanie dla tych kosmetyków
29.11.2014 21:48:59 aagnieszkaa1 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. A dlaczego? Z miłą chęcią powitam w moim domu szanownych: - Pharmaceris T oczyszczający dermo-peeling do twarzy oraz - Sylveco wygładzajacy peeling do twarzy. Te firmy są mi znane jedynie "ze słuchu". Chętnie poznam je bliżej, a owe produkty zrecenzuję na moim urodowym blogu. Moja cera wymaga specjalnej pielęgnacji. Potrzebuję takiego peelingu, który usunie mój martwy naskórek, ujednolici koloryt skóry oraz wygładzi ją i odmłodzi. Jestem zapracowaną osobą, a wieczorny, kosmetyczny rytuał z tymi peelingami były dla mnie samą przyjemnością. Obecnie nie jestem zadowolona ze stosowanego peelingu do twarzy. Ciągle jestem na etapie poszukiwania tego jedynego. Być może któryś z tych, z tego zestawu stanie się moim numerem 1?
29.11.2014 21:49:03 Gabrielle Fashion napisał:
Chetnie przetestuje zestaw I, poniewaz nie znam zadnej z tych firm kosmetycznych. Od czasu do czasu mam problemy ze skora na twarzy wiec chetnie przetestuje.
29.11.2014 22:52:53 euforia23 napisał:
Wybieram zestaw numer 4. Ciągle szukam idealnego podkładu, który sprawdzi się na mojej cerze! A tych produktów jeszcze nie miałam okazji stosować!
30.11.2014 08:41:45 ruda357 napisał:
Peeling, peeling i jeszcze raz peeling! Czyli wybieram zestaw nr 1 :) Dlaczego? Jakbym mogła zdjęcie załączyć, to komentarz byłby zbędny :/ Strefa T zapchana i wymaga gruntownego oczyszczania. Do tej pory nie znalazłam tego "jedynego" peelingu, bardzo chętnie więc sprawdzę produkty Pharmaceris i Sylveco, szczególnie że zbliżają się święta, impreza świąteczna z pracy (trzeba tam jakoś wyglądać!), Sylwester, karnawał.... Co tu dużo mówić, dobry peeling potrzebny od zaraz!!!
30.11.2014 13:01:17 MIMIsia napisał:
bardzo chętnie wypróbuję Zestaw do włosów: Biovax dwufazowa odżywka keratyna + jedwab, Marion kreda koloryzująca do włosów (6 kolorów). Moje włosy zasługują na odpowiednią pielęgnację, oraz odrobinę szaleństwa z kolorem. Zbliża się miesiąc pełen spotkań w rodzinie, w gronie przyjaciół i szalony sylwester, kolorowe kredy do włosów będą idealne by podkreślić swoje piękne włosy, nawilżone dzięki wspaniałej odżywce Biovax... ps. musiałam dodać w ten sposób komentarz (nie logując się), gdyż na dwóch komputerach nie dało się go dodać, będąc zalogowanym
30.11.2014 13:10:30 tina23232 napisał:
pierwszy zestaw byłby idealny dla mojej problematyczne cery:) Dzięki pielegnacji jest już coraz lepiej ale kto powiedział , że nie może być jeszcze lepiej dzięki tym peelingom :)
30.11.2014 13:26:38 La Rosa napisał:
Jestem od 15 lat kosmetyczką i dobrze wiem, że żaden kosmetyk czy do pielęgnacji czy do makijażu, nie będzie spełniał swojego zadania na zanieczyszczonej skórze twarzy. Moim zdaniem potrzebny jest do tego peeling, dlatego wybieram do testowania zestaw nr 1. To dzięki tym kosmetykom pozbędziemy się nie tylko zanieczyszczeń, które osadzają się na powierzchni skóry w ciągu dnia, ale również tych produkowanych przez nasz organizm. Brud, pył i resztki makijażu to dopiero początek oczyszczania naszej skóry. Dzięki peelingom w łatwy i przyjemny sposób pozbędziemy się martwego naskórka, który blokuje dostęp kosmetykom do głębszych warstw skóry , przez co wiele kobiet twierdzi, że dany krem nie działa... A jak ma działać jak napotyka na swej drodze martwą barierę, która nie przepuszcza go dalej. Tak więc dzięki używaniu MIA 2, pozwolisz na prawidłowe wchłanianie się kosmetyków i działanie s głębszych warstwach skóry. Teraz kolej na zatkane pory skórne, w których gromadzi się sebum. Wszystko jest w porządku, gdy ujścia są odblokowane, jeśli nie tworzą się zaskórniki, grudki i krostki. Dzieje się tak dlatego, że sebum to tłuszcz, który pod wpływem tlenu utwardza się i zmienia barwę na szarą lub wręcz czarną. Proszę zgadnąć co się dzieje, gdy od dołu gruczoł łojowy cały czas produkuje sebum, a u góry ujście jest zatkane... Tak dokładnie treść gromadzi się pod skórą, ponieważ jedyne wyjście sebum jest na zewnątrz przez por skórny. Zalegający nadmiar łoju pod skórą zwiększa swoją objętość i napiera na tkanki i mamy gotową stan zapalny z treścią ropną czyli pryszcz. Tak więc teoretycznie każdy zaskórnik, którego wierzchnia część nie zostaje odblokowana może powodować zmiany trądzikowe. I tu po raz kolejny niezbędny peeling, by dokładnie i systematycznie odblokować ujścia gruczołów łojowych, których niestety mamy najwięcej na twarzy. Poza tym każda z Nas dobrze wie, że by uniknąć przebarwień po opalaniu, należy najpierw wykonać peeling. A makijaż, czyż nie lepiej rozprowadza się podkład czy puder na gładkiej powierzchni...jest wtedy prawie niewidoczny, gdy nie odstają nam zadziorki przesuszonego naskórka, lub gdy nie błyszczymy się po 10 minutach po jego nałożeniu.... Czy pomadka lub błyszczyk nie lepiej wyglądają n gładkich, jędrnych ustach, niż na obgryzionych sterczących skórkach... Najlepszy efekt uzyskamy stosując peelingi. Ja chce wypróbować na własnej skórze te dwa produkty, by przekonać się który lepiej zadziała.
30.11.2014 13:34:49 rubik napisał:
2. Zestaw kremów Lirene odżywczy krem przeciwzmarszczkowy na dzień - cera wrażliwa Eveline Cosmetics przeciwzmarszczkowy odbudowujący krem na noc Argan Oil Wybieram ten zestaw ponieważ jestem już w średnim wieku, więc pierwsze zmarszczki już za mną, szukam odpowiedniego kremu dla siebie, myślę, że te zdecydowanie sprawdzą się na mojej skórze i pozwolą jej wyglądać młodziej. Z rezultatów będę zadowolona ja i na pewno mój mąż
30.11.2014 14:41:57 neloaisha napisał:
Chcialabym przetestować zestaw nr 4 ponieważ podkład jest dla mnie najważniejszym kosmetykiem do twarzy a tych akurat nie mialam sposobnosci jeszcze użyć.
30.11.2014 15:09:36 airad25 napisał:
Z chęcią przetestuję zestaw nr 1. Mam od zawsze problemy ze skórą na twarzy.Myślę,że sprzydałaby mi sie taka kuracja oczyszczająca,bo szczerze nie wiem już jak mogę sobie pomóc.I próbuję wszystkiego.Ciągle jest "coś"to zaskorniki,to pryszcze,to zaczerwienienia,łuszcząca się skóra.Już mnie to męczy.Jestem młodą mamą i chciałabym też trochę zadbać o siebie,nie wstydzic się wyść wśród inne mamy.
30.11.2014 15:47:14 Julusi87 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer jeden.Mam tłustą skórę a co za tym idzie otwarte pory.Bardzo bym chciała móc przetestować oba te peelingi poniewąz jeden z nich znam pharmacerisa i jest wyśmienity nietety jest dosc drogi a ja używam mase kosmetyków... z drugim zas nie mialam stycznosci wiec chętnie bym wypróbowala
30.11.2014 16:00:31 gosienka2702 napisał:
chciaałabym przetestować zestaw nr 4 ponieważ jest dla mnie idealny, a najbardziej teraz przydałby mi się :) bardzo chetnie go wypróbuje :)
30.11.2014 16:44:58 nataliag napisał:
Mój faworyt to oczywiście jedynka. Peeling ze słonecznikiem - w zimie słońca kruszynka! Pierwszy raz słyszę o linii kosmetyków SYLVECO. Dlatego wypróbuję chętnie trochę tego. Dwóch tych peelingów zapachu i słońca, używać ich to dla mnie kraina miodem płynąca. :)
30.11.2014 17:05:55 codzienna napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr4.Mieć piękna twarz ,bez żadnych widocznych niedoskonałości to me marzenie dzięki temu zestawowi sprawił by radości wiele.Poprawiłby mą twarz,wygładził cerę a fluid rozświetlający dodał by blasku wiele.Z takim zestawem w pełni uzbrojona mogę pójść na podbój niejednego wieczora..
30.11.2014 17:22:04 meeentys napisał:
Wybieram zestaw 1. Chciałabym go przetestować, ponieważ już od kilku lat szukam produktu który skutecznie oczyści moją twarz. Jak do tej pory jeszcze nie udało mi się znaleźć mojego KWC i mam nadzieję, że któryś z tych produktów sprosta mojej wymagającej cerze.
30.11.2014 21:04:56 janinka1991 napisał:
Wybieram zestaw 1 :) od pewnego czasu dostałam wysyp zaskórników, którego nie mogę się pozbyć dlatego myślę, że zestaw peelingów będzie dla mnie idealny :) mam również urodziny 15 grudnia i byłby to świetny prezent :)
30.11.2014 21:40:28 ewqu6161 napisał:
Witam, bardzo podoba mi się zestaw nr 2 i byłabym bardzo wdzięczna za możliwość wypróbowania go. Próbowałam już kilka produktów z firmy Pharmaceris i spodobały mi się. Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków i szukam czegoś odpowiedniego dla siebie. Jeśli okazałoby się skuteczne, zostałabym waszym stałym klientem :) Z góry dziękuję.
01.12.2014 03:02:40 madziurka1984 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw 1. Od wielu lat moim problemem jest przetłuszczająca się skóra, więc peelingi różnej maści gościły na moich półkach. Nadal jednak poszukuję idealnego i prawdopodobne, że któryś z tych proponowanych przez Państwa zostanie moim przyjacielem do końca życia (a przynajmniej moich niedoskonałości).
01.12.2014 10:05:40 Dora napisał:
Chętnie przetestuje zestaw nr3. szukam produktu który sprawi ze moje włosy nabiorą blasku i miłego dotyku, a nie jak do tej pory mam na głowie siano. jeszcze nigdy nie miałam odżywki dwufazowej z keratyną jedwabiu. A oprócz tego można zmienić kolor aby znikła jesienna chandra.
01.12.2014 11:35:06 agnluk napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 4, mam nadzieję, że tym razem uda mi się trafić na idealny podkład, który ukryje niedoskonałości mojej cery, a jednocześnie rozświetli skórę i nada jej atrakcyjny wygląd. Bardzo trudno jest dobrać odpowiedni podkład i może właśnie tym razem to będzie któryś z nich.
01.12.2014 12:40:25 Shino napisał:
Wybieram zestaw kosmetyków numer 1. Moja cera jest bardzo kapryśna, tłusta, ze skłonnością do wyprysków i przebarwień potrądzikowych. Chciałabym choć trochę zredukować ten problem. Mam nadzieję, że z takimi fajnymi kosmetykami się uda, szczególnie że wcześniej miałam okazję już używać kosmetyków Sylveco. :)
01.12.2014 15:10:39 Syba napisał:
Wybieram zestaw kosmetyków numer 1. Moja skóra potrzebuje teraz silnego złuszczenia.Po etapie kompleksowego nawilżenie, muszę regularnie usuwać stary naskórek. Chciałabym pozbyć się zmian/blizn potrądzikowych które powstały na mojej buzi. Po za tym bardzo sobie cenie firmę Sylveco mają wysokiej jakości kosmetyki.
01.12.2014 16:33:31 Wycieczkomaniak napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ produktowo jest idealnie dostosowany do mojego wieku, a jednocześnie do potrzeb mojej cery. Pielęgnacja skóry twarzy w moim wieku, to kompleksowe działania, a nie tylko używanie kremu na dzień i na noc. Sprawdziłam opisy, wskazania oraz działanie obu produktów i w każdym z nich znajduję wiele efektów, których szukam. Ale który będzie najbardziej optymalny dla cery dojrzałej, wrażliwej, a z przebarwieniami, wymagającej zarówno delikatnego, jak i skutecznego traktowania? Z ogromną chęcią sprawdzę i wybiorę produkt do stosowania przeze mnie.
02.12.2014 11:59:06 agusiatu napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw 4, szczególnie jestem zainteresowana podkładem kryjącym Soraya Studio Cover, gdyż jako osoba z bardzo suchą i wrażliwą skórą wciąż poszukuję idealnego podkładu, który by mi odpowiadał
02.12.2014 12:01:03 dedril napisał:
Wybieram zestawnr. 4, ze względu na dobre opinie jakie mam na temat obu firm z jakich są podkłady. Poza tym jestem bardzo wymagającą Klientką kosmetyków kolorowych i ciężko jest mi znależć odpowiednie kosmetyki do mojej skóry. Jeżeli produkty są dobrej jakości, to na pewno zostaną ze mną na dłużej.
02.12.2014 12:56:40 patrycjagrosz napisał:
Witam, wybieram zestaw numer 1 :Pharmaceris T oczyszczający dermo-peeling do twarzy, Sylveco wygładzajacy peeling do twarzy. Zestaw ten jest odpowiedni dla mojego typu skóry. Bardzo marzę o wygładzonej skórze twarzy, gdyż od pewnego czasu towarzysza mi nieprzyjemne wypryski i dolegliwości skórne związane z wydzielaniem sebum przez moja skórę. wierze, że Pharmaceris pomoże mi w walce z wygładzaniem cery. Do walki jestem przygotowana wraz z silna motywacją, wytrwałością i pozytywnym nastawieniem. Po zwycięstwie będę najdumniejszą osoba wśród moich znajomych, z którymi ścigam się w osiąganiu pozytywnych rezultatów w stosowaniu rożnych preparatów na wygładzanie.
02.12.2014 19:54:43 Agafitness napisał:
Zestaw nr 1,gdyż szukam idealnego podkładu na okres zimowy. Mam normalną cerę i w okresie letnim i jesiennym wystarczył mi krem BB. Zimą przydałby się kosmetyk bardziej kryjący i korygujący niedoskonałości cery oraz roświetlający,bo tego potrzebuje moja skóra. Pracuję w fitness klubie z dużą ilością kobiet,które zwracają uwagę na to jak wyglądam i czesto radzą się mnie nie tylko w sprawach treningu czy diety ale również pytają o kosmetyki,jakie bym im poleciła. Mam nadzieję,że właśnie te podkłady okażą się godne polecenia
02.12.2014 21:33:58 izabelstwo napisał:
Zdecydowanie nr. 1. Mam bardzo wymagającą i delikatną skórę, znam się na peelingach, bo wiele, wiele przetestowałam, mam porónanie i chętnie wypróbuję te nowe produkty :)
02.12.2014 22:05:39 justyna1 napisał:
Z miłą chęcią przetestowałabym zestaw numer 4 bowiem nadal jestem na etapie poszukiwania podkładu idealnego. Poza tym stosuję je na co dzień tak więc wiem czego od podkładu oczekuje i jak ma on zachowywać się na twarzy by jednocześnie nie stworzyć efektu maski a uzyskać maksymalny efekt krycia.
03.12.2014 13:08:15 Aenyeweddienn napisał:
Idealnym mikołajkowym prezentem dla siebie samej byłoby wygranie zestawu numer jeden (1), a więc zestawu peelingów. Wstyd się przyznać, ale zawsze kiedy robię zakupy kosmetyczne, na śmierć zapominam o peelingu! W zeszłym roku dostałam jeden w ramach prezentu gwiazdkowego, ale aktualnie tubka świeci pustkami, więc zdecydowanie przydałaby się w mojej kosmetyczce jakaś peelingowa nowość. Kto wie, może Mikołaj z Alei Kobiet się do mnie ładnie uśmiechnie - co najmniej tak ładnie, jak ja uśmiecham się teraz do niego. :)
03.12.2014 15:14:29 ksymenaj napisał:
wybieram zestaw 2, poniewaz mam bardzo zniszczone wlosy, a od zawsze marzyłam o kolorowych koncówkach. niestety przez stan moich wlosow nie odwazylam sie na trwale zafarbowanie. Dzieki zestawowi nr 2 bede miala mozliwosc odbudowania moich zniszczonych wlosow oraz nadanie im wymarzonego koloru !
03.12.2014 16:56:27 glamlady88 napisał:
Zestaw nr 1 jest idealny do mojej problematycznej skóry. Peeling od Pharmaceris pomógłby mi zwalczyć rozszerzone pory, z którymi borykam się już kilkanaście lat, a peeling z firmy Sylveco wygładziłby twarz, przygotowując ją na inne zabiegi. To doskonała okazja na wypróbowanie nowych marek, gdyż nie miałam jeszcze okazji ich przetestować.
04.12.2014 18:47:09 Mamut13 napisał:
Chciałabym testować zestaw 2. Żadnego z tych kremów jeszcze nie stosowałam, a słyszałam o nich dużo dobrego. Ale nie ma to, jak przekonać się DOSŁOWNIE na własnej skórze ;D
04.12.2014 21:40:13 betus37@vp.pl napisał:
wybieram zestaw nr 1. Chciałabym go ofiarować w prezencie mojej 19 - letniej córce, która ma ciągle problemy z cerą - cera potrądzikowa, z przebarwieniami. Myślę, że bardzo by się ucieszyła z możliwości skorzystania z kosmetyków oferowanych w zestawie. Zatroskana mama.
04.12.2014 22:18:15 And0405 napisał:
Chciałbym wygrać zestaw nr 2 dla najpiękniejszej kobiety we wszechświecie i wszystkich wszechświatach-mojej żony. Osobiście uważam, że jej to nie potrzebne, ale one gdzieś u siebie widzi niewidzialne zmarszczki, więc na pewno będzie przeszczęśliwa. A ja chcę, żeby była szczęsliwa.
05.12.2014 11:30:47 paulinq0001 napisał:
Wybieram zestaaw peelingów-nr.1, ponieważ od dawna szukam wymarzonego produktu,, który jak należy poradzi sobie z moimi problemami rozszerzonych porów i wyprysków bez żadnych skutków ubocznych. Chętnie wypróbuję serię kosmetyków, których jeszcze nie stosowałam.
05.12.2014 14:11:37 aneta1986 napisał:
Bardzo chętnie przetestowałabym zestaw nr 1, ponieważ długo szukam odpowiedniego peelingu... słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat powyższego produktu i chciałabym sprawdzić to na własnej skórze:) jeśli tylko spełnia moje oczekiwania - w co nie wątpię:) z całą pewnością będę polecała dalej:) chciałabym zapewnić mojej skórze to co najlepsze:)
05.12.2014 15:37:54 j.dudek71 napisał:
Chetnie wyprobowałabym zestaw 4.Może dlatego,że lubie obie firmy i wiem,że można polegać na ich produktach.Podkłady zawsze sprawiały mi trudność jeśli chodzi o właściwy kolor.Mialam też problem jaki wybrać-matujący,nawilżający czy może inny.Teraz mogłabym przetestować podkłady,a może nawet któryś z nich byłby odpowiedni?
05.12.2014 15:54:20 JagodaSz napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw numer 3. Moje włosy są zniszczone i nudne. Fajnie byłoby coś zmienić, oraz wspomóc je taką odżywką.
05.12.2014 20:23:12 milaa94 napisał:
Do przetestowania wybrałabym zestaw numer 1. Moja skóra twarzy jest wrażliwa i pełna niedoskonałości. Szukam wciąż produktów, które w pełni spełniłyby moje oczekiwania (gładka, oczyszczona skóra bez podrażnień). Być może to właśnie te produkty okażą się idealne i zrobią mojej skórze gwiazdkowy upominek w postaci świetnego wyglądu!
06.12.2014 18:04:58 chazy911 napisał:
Mam bardzo problematyczną cerę, pełną zmian trądzikowych i potrądzikowych. Wybieram zestaw 4. Obecnie używam peelingów kwasowych, które złuszczają naskórek, a nie roznoszą bakterii po twarzy. Mam prawie 24 lata i ogromne kompleksy z powodu stanu mojej cery. Twarz jest wizytówką kobiety i każda z nas chciałaby czuć się dobrze z samą sobą. Podkłady szybko mi się kończą, więc byłby to idealny prezent. nawet odcień pasuje! :) Podkład kryjący i rozświetlający to idealne rozwiązanie. Są miejsca, które dokładnie muszę zakrywać i są też partie, które na szczęście mogę już rozświetlać, by nadać twarzy zdrowego promiennego wyglądu i odwrócić uwagę od niedoskonałości. Gdybym wygrała ten zestaw, mogłabym przeznaczyć więcej pieniędzy na prezent dla Ukochanego :)
07.12.2014 23:45:42 miechowianka napisał:
Zestaw numer 4. Wybieram ten zestaw z prostego powodu. Moja skóra przechodzi bardzo trudny okres, zaatakowana jest przez trądzik, mimo ukończonych 27 lat. Stan cery jest moim wielkim kompleksem, więc dobry podkład, który pomoże mi zakryć ogrom niedoskonałości na mojej twarzy byłby nieoceniony. Leczę się retinoidami, które są jedynym działającym lekarstwem w moim przypadku, niestety skutkują nieustannym łuszczeniem naskórka i suchością. W tym przypadku każdy nawilżający i dobrze kryjący podkład jest dla mnie konieczny. Podkład rozświetlający na pewno ożywił by moją zmęczoną cerę w lepsze dni, dzięki zawartości witaminy c, natomiast podkład kryjący zapewnił by mi komfort codziennego funkcjonowania między ludźmi, kiedy pojawia się kolejne pogorszenie stanu cery. Wciąż szukam idealnego podkładu, a kto wie...może akurat Lirene i Soraya stworzyły taki dla mnie? Bardzo chciałabym się o tym przekonać :)
08.12.2014 13:22:49 Gabrielle Fashion napisał:
Bardzo chcialabym przetestowac zestaw numer 2,poniewaz miwam czasami problemy z cera.
09.12.2014 12:18:51 Reina napisał:
Chętnie przetestowałabym Zestaw nr. 1. Moja cera niestety nie jest idealna, ale staram się pielęgnować i oczyszczać ją jak tylko mogę. Możliwość przetestowania peelingów, których nie miałam jeszcze okazji używać byłaby dla mnie cenna.
10.12.2014 12:23:10 rzepkam napisał:
Chciałabym przetestować zestaw podkładów. Moja skóra w zimie przechodzi istne katusze. Łuszczy się i sypie,na twarzy pojawiają się odpadające płaty skóry,które wyglądają bardzo nieestetycznie. Chciałabym mieć podkład,który nie tylko pokryje niedoskonałości,ale też nawilży moją skórę i sprawi,że będzie ona odżywiona mimo ujemnej temperatury na zewnątrz i suchego powietrza wewnątrz.
10.12.2014 15:51:29 angelinaa napisał:
Z przyjemnością przetestowałabym zestaw nr 1. Niestety nie należę do Pań o gładkiej, porcelanowej cerze. Moja jest skłonna do wyprysków i nie mogę się pozbyć w żaden sposób nieestetycznych porozszerzanych porów. Z pewnością jest to spowodowane, oprócz genetycznych uwarunkowań także niewłaściwym doborem kosmetyków. Chętnie przetestowałabym oferowany duet peelingów. O firmie Pharmaceris słyszałam wiele dobrego, natomiast firma Sylveco to dla mnie nowość. Pragnę wierzyć, że ten kosmetyczny tandem okaże się dla mnie zbawienny a mój problem z cerą zniknie raz na zawsze.
10.12.2014 19:21:30 Nitona napisał:
Zestaw 1 (zestaw peelingów). Chciałabym mieć możliwość przetestowania właśnie tego zestawu ponieważ jest on najbardziej związany z moimi problemami skórnymi i mógłby pomóc mi je rozwiązać, a mianowicie, na mojej twarzy często pojawiają się zmiany takie jak zaskórniki, krostki (cera nie jest gładka), ma skłonność do błyszczenia. Używałam już wielu produktów, które pomagały tylko na jakiś czas. Niestety, jeżeli jakiś już okazał się dobry to bardzo wysuszał skórę. Dlatego też potrzebuje połączenia produktu, który nie tylko oczyszcza i wygładza skórę, ale zarazem ją nawilża, a ten zestaw mógłby być dla mnie idealny. Chciałabym się o tym przekonać na własnej skórze. ;)
11.12.2014 12:42:08 kitocha napisał:
1 Zestaw peelingów mi się marzy, bo chciałabym zniwelować wszelkie niedoskonałości z mojej twarzy. Pharmaceris T dokonałby dokładnego oczyszczenia. Sylveco peeling zadbałby o cerę, by uzyskała efekt wygładzenia. W ten sposób zadbałabym kompleksowo o swoją cerę, a by to osiągnąć potrzeba niewiele. Alejakobiet.pl peelingi mi do domu przysyła, a ja z wdzięczności będę bardzo miła i dokładnie je przetestuję, a potem wszystkich poinformuję, czy moja cera odzyskała młodzieńczy blask i wygładzenie, czy nastąpiło cery ujednolicenie.
11.12.2014 16:56:47 amenhotep1 napisał:
2. Zestaw kremów. Rozstępy mam, że szparagi można sadzić, cellulitis – aż świętami pachnie ta skórka pomarańczowa, a kurze łapki mają już tak długie pazury, że można sobie dziurę w ziemi wydrapać. Potrzebuję tych kremów jak nikt inny!
12.12.2014 10:58:59 magadi napisał:
1 zestaw Coraz bliżej święta... Coraz bliżej święta... A o prezentach kto pamięta? Dla rodziców, siostry i młodszego brata, męża oraz szkraba co po domu lata? Ja o wszystkich pamiętałam! Tylko o sobie już zapomniałam... A skóra moja potrzebuje pomocy, może pilingi zrobią wszystko co w ich mocy! I znów będę piękna i powabna, i mąż znów powie "aleś Ty ładna!". To takie moje małe marzenia, ciekawe czy są do spełnienia...
12.12.2014 11:42:16 acidantera napisał:
Wybieram zestaw nr 4. Uwielbiam podkłady mam ich kilka ale żaden nie zdaje egzaminu.Rozswietlajacego jeszcze nigdy nie mialam wiec fajnie by bylo móc go przetestować i sprawdzić czy odbijajac sie na skorze odwróci uwage od moich sincow pod oczami szczegolnie na zdjeciach bo zblizaja sie swieta wiec to bylby dobry czas do testow,A kryjący bylby dopiero wyzwaniem do testowania,ciekawa jestem jak sobie by poradzil z moimi niedoskonałosciami ,bylabym zadowolona gdyby zakrywa;l je chociaz w polowie abym byla spokojn a ze nikt sie o nich nie dowie.Jednolita,gładka i rozswietlona twarz to nie jenej dziewczyny marzenie .Dzis są moje urodzinki więc cieszylabym sie aby chociaz tego dnia mi szczescie sprzyjało i testować sie udało .Lubię dzielic sie opinią ale ...zawsze testuje produkty z innymi osobami aby ta opinia byla jeszcze lepsza ;)
12.12.2014 19:27:38 manii167 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Od dawna planuje wybrać się na zabieg mikrodermabrazji połączony z nakładaniem kwasów owocowych na twarz przeznaczony dla cery trądzikowej. Walczę z tymi czerwonymi pryszczolami juz od kilku lat, a wciąż mimo upływającego czasu, czuje się jak 13letnia dziewczynka z pierwszym trądzikiem na twarzy. :D I nie! Nie odmładza mi to ducha, wręcz przeciwnie, dołuje i to bardzo! :/ Peelingi z tego zestawu nie tylko mają zwęzić pory ale i pomóc mojej skórze w szybszej regeneracji i oczyszczać ją dogłębnie. I liczę, że regularność tych zabiegów, w domowym zaciszu, pomoże mi wrócić do "cery jak pupa niemowlęcia" :D No dobra, może nie jak pupa, ale chociaż zredukuje liczbę wągrów, a przez to czerwonych diod na twarzy! :)
12.12.2014 22:40:09 katarzyna_bb napisał:
Przetestowanie Zestawu 1 byłoby dla mnie wielką przyjemnością i wspaniałym prezentem choinkowym. Dlaczego zestaw 1? Dlatego, że moja skóra w ostatnim czasie stała się bardzo zanieczyszczona, podrażniona. Pojawiły się na niej liczne niedoskonałości i zaczerwienienia. Przyznam, że sama po części się do tego przyczyniłam. Zaniedbałam regularną jej pielęgnację. Mało czasu poświęcałam swojej urodzie. Poświęciłam się bez pamięci opiece nad maleńką Córcią, a zapomniałam o sobie i o tym, że jestem kobietą. Moja skóra potrzebuje teraz oczyszczenia i wygładzenia. Chcę znowu poczuć się piękna i atrakcyjna. Pragnę, aby moja skóra znowu była gładka i zdrowa. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o kosmetykach wchodzących w skład tego zestawu. Nie miałam jednak możliwości, aby je przetestować. Chętnie wypróbowałabym ich na swojej skórze. Swoją opinią na ich temat, podzieliłabym się z innymi. Przetestowanie tych kosmetyków, byłoby ogromną szansą na polepszenie wyglądu mojej skóry, a także szansą na poprawę mojego samopoczucia - jeśli produkty okazałyby się skuteczne. Pozdrawiam serdecznie :)