Szukaj
Newsletter
Imię:
E-mail:
Logowanie

Testuj zestawy kosmetyków

Data: 07.08.2014


Lubicie testować kosmetyki? Odpowiedź jest oczywista, dlatego zapraszamy was do
testowania zestawów kosmetyków.

Przygotowaliśmy dla Was 3 zestawy kosmetyków, ale wcześniej zasady uczestnictwa w
naszej zabawie.

1.  Sprawdź jakie kosmetyki są dostępne w każdym z zestawów.

2.  Wybierz ten zestaw, który chciałabyś otrzymać do testów.

3. W komentarzach pod tym artykułem uzasadnij dlaczego chciałabyś otrzymać ten właśnie zestaw.

4. Aby dodać komentarz musisz być zarejestrowana i zalogowana.


Rejestracja - http://www.alejakobiet.pl/rejestracja

Logowanie - opcja logowania jest dostępna na samej górze serwisu.

Przypomnienie hasła - http://www.alejakobiet.pl/konto/przypomnij_haslo

5. Aby wziąć udział w naszej zabawie musisz lubić nasz portal na FB.

https://www.facebook.com/AlejaKobiet

6. Wpisy można dodawać do 24 sierpnia 2014r.

7. Nagrodzone zostaną naszym zdaniem najciekawsze uzasadnienia.



A oto zestawy kosmetyków, które możecie otrzymać
:

1. Zestaw podkładów
  •     Lirene podkład rozświetlający z witaminą duo C - kolor beżowy
  •     Soraya Studio Cover podkład kryjący -kolor naturalny


Zestaw 2





Zobacz także


Uroda

Testuj zestawy kosmetyków - XXVI edycja

Uroda

Czyste piękno

Kuchnia

Słodka jak kukurydza

Zdrowie

Melatonina - sposób na jet lag


 





Komentarze

07.08.2014 12:03:58 marta_1234 napisał:
Wybieram zestaw nr 2, bo moja skóra po depilacji potrzebuje dodatkowej ochrony. W szczególności tej z strony kosmetyków kojących. Muszę tez w związku z tym pamiętać o jej dokładnym nawilżeniu przez cały czas, zeby nie była wysuszona.
07.08.2014 12:25:32 aga209 napisał:
Zestaw 3 chciałabym przetestować. Letni niezbędnik to prysznić codzienny, a jak ma być milszy jeśli nie z takimi produktami? Uwielbiam owocowe zapach więc brzoskwinka na pewno rozbudzi moje zmysły, natomiast żel od Silveco chętnie poznam, ponieważ od jakiegoś czasu bardzo zwracam uwagę na kosmetyki w mojej łazience, staram się aby to były produkty jak najbardziej naturalne.
07.08.2014 12:30:02 frugola25 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 2. Uwielbiam testować różne kosmetyki i dzielić się opiniami z innymi. I byłabym ogromnie szczęśliwa mogąc przetestować ten zestaw. Moja skóra wymaga dużego nawilżenia i ukojenia więc te dwa kosmetyki zgodnie z opisem są idealne dla mojej skóry. Wciąż szukam idealnych kosmetyków dla siebie a może dzięki waszemu zestawowi znajdę ukojenie dla mojego ciała.
07.08.2014 12:46:09 mmmika napisał:
Wybieram zestaw numer 3 ponieważ to właśnie on spełnia moje sny :) Uwielbiam kąpiele i wcale nie boję się, że się wybielę... Woda to mój żywioł, więc chętnie testuję wszelkie żele pod prysznic :)
07.08.2014 12:51:12 Alonek napisał:
Zestaw który chciałabym testować to numer 3. Miałam wiele żeli pod prysznic ale każdemu zawsze brakowało czegoś. Jeden wysuszał skórę, kolejny nie pachniał ładnie a następny nie nawilżał skóry. Może te żele spełnią moje oczekiwania ponieważ żeli z obu firm nie miałam w swoim asortymencie do tej pory. Lubię dzielić się z opiniami o testowanych produktach i z chęcią rozmawiam z innymi testerami bo sprawia mi to przyjemność.
07.08.2014 12:59:16 olkasandra napisał:
Dla mnie wymarzonym zestawem jest zestaw nr.1.Przeżyłam ostatnio ciężkie chwile związane ze śmiercią mamy i chorobą męża(rak nerki).Nie miałam chwili dla siebie,więc moja skóra stała się matowa,szara i zmęczona.Chciałabym pozbyć się lub zatuszować z mojej twarzy te oznaki smutku i przeżytego dramatu.Chciałabym znów poczuć się atrakcyjną kobietą.Podkłady LIRENE i SORAYA są dla mnie"ostatnią deską ratunku".
07.08.2014 13:00:35 aagnieszkaa1 napisał:
Chętnie zostanę testerką i sprawi mi to radość wielką. A do testowania żele pod prysznic wybieram, bo przy nich zawsze się rozweselam. One moje ciało orzeźwiają i moje zmysły pobudzają. Otrzymane kosmetyki z radością przetestuję, a następnie je zrecenzuje. Świat urody mnie od lat interesuję, dlatego w wolnych chwilach bloguję. Na badzpieknaaa.blog.onet.pl wiele porad znajdziecie i recenzje kosmetyków tam również napiszę jeśli tylko chcecie. Opinią o testowanych kosmetykach podzielę się z innymi i myślę, że będą one kosmetykami trafionymi. Dużo czasu teraz mam i z testowaniem radę sobie dam. Nawet nie wiecie jaką radością jest bycie TESTERKĄ na tym świecie!
07.08.2014 13:10:29 slodziak19 napisał:
Wybieram zestaw numer 1 a mianowicie zestaw podkładów ponieważ moja cera jest bardzo sucha i matowa i super było by ją rozświetlić oraz ma mnustwo niedoskonałości które koniecznie trzeba zakryć. Lubię się malować lecz nie moge znaleść odpowiedniego kosmetyku do mojej cery a te podkłady były by idealne:)
07.08.2014 13:21:59 krogislav napisał:
Do testów wybieram zestaw numer 2, wydaje się być stworzony idealnie dla mojej skóry i mam nadzieję, że będę miała okazję skorzystać z wszelkich dobrodziejstw, jakie wynikają z użytkowania tych kosmetyków. Typ mojej cery odpowiada zastosowaniu tych kosmetyków, więc mam nadzieję, że po kuracji nimi jakość skóry znacząco polepszy się, a ja będę mogła wraz z czytelniczkami AK podyskutować o kosmetykach poprzez ich recenzowanie i testowanie.
07.08.2014 13:26:42 Dorothy napisał:
Zestaw numer czy po nocach jak deser mi się śni bo produkty te nie zagościły jeszcze nigdy u mnie. Chce rozkoszować się ich działaniem, rozpieszczać swoje zmysły ich zapachem. Pragnę je zrecenzować i sfotografować bo uwielbiam pisać. Co kocham robić? Nowości testować! Czy ja kobieta XXI wieku zabiegana - nie mająca możliwości długiego w wannie polegiwania podołam "testowemu" zadaniu? Tak - bo bloguje od kilku dobrych lat! =)
07.08.2014 13:26:49 Dorothy napisał:
Zestaw numer czy po nocach jak deser mi się śni bo produkty te nie zagościły jeszcze nigdy u mnie. Chce rozkoszować się ich działaniem, rozpieszczać swoje zmysły ich zapachem. Pragnę je zrecenzować i sfotografować bo uwielbiam pisać. Co kocham robić? Nowości testować! Czy ja kobieta XXI wieku zabiegana - nie mająca możliwości długiego w wannie polegiwania podołam "testowemu" zadaniu? Tak - bo bloguje od kilku dobrych lat! =)
07.08.2014 13:27:39 Dorothy napisał:
Zestaw numer trzy po nocach jak deser mi się śni bo produkty te nie zagościły jeszcze nigdy u mnie. Chce rozkoszować się ich działaniem, rozpieszczać swoje zmysły ich zapachem. Pragnę je zrecenzować i sfotografować bo uwielbiam pisać. Co kocham robić? Nowości testować! Czy ja kobieta XXI wieku zabiegana - nie mająca możliwości długiego w wannie polegiwania podołam "testowemu" zadaniu? Tak - bo bloguje od kilku dobrych lat! =)
07.08.2014 13:29:36 beti2270 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Zawsze miałam problemy ze suchą skórą. Po dwóch ciążach problem się pogłębił. Wypróbowałam już kilkanaście balsamów i żaden nie przyniósł oczekiwanego efektu. Myślę, że połączenie tych dwóch balsamów powinno przynieść ukojenie mojej suchej i szorstkiej skórze - wtedy będę mogła czuć się pełnowartościową kobietą. Dwuetapowe nawilżenie, najpierw pod prysznicem, a potem bezpośrednio po nim będzie zabiegiem zbawiennym dla mojej skóry i dla mojego ducha.
07.08.2014 13:30:16 hallina napisał:
Wybieram zestaw 1,ponieważ moja skóra uwielbia wszystkie kosmetyki z witaminą C,błyskawicznie jest "ożywiona"i młodsza-o rozświetleniu marzę każdego dnia.Czasami borykam się z niedoskonałościami i wtedy bardzo przydaje się kosmetyk ,który sprytnie potrafi je ukryć- dla mnie duet z zestawu 1 wydaje się idealnym rozwiązaniem.Chętnie przetestuję i opiszę działanie tych dwóch kosmetyków
07.08.2014 13:33:51 Dzasta123 napisał:
Wybieram zestaw numer 2 , ponieważ uważam że te kosmetyki są godne większej uwagi ze względu na ich właściwości.Niestety nie miałam okazji jeszcze przetestować tych produktów , a słyszałam wiele pochlebnych zdań odnośnie tych produktów.Uwielbiam dzielić się ze znajomymi efektami jakie osiągam po użyciu danych produktów.Wierzę , że balsamy te spełniłyby moje oczekiwania i cieszyłabym się nieskazitelnie nawilżona i gładką skórą. Niestety jestem posiadaczką bardzo suchej i odwodnionej skóry,co jest dla mnie bardzo męczące, bo od lat poszukuje produktów, które w pełni mnie zadowolą. Sądzę, że właśnie te produkty przyczynią się do tego że na mojej twarzy w końcu zawita uśmiech ciesząc się wspaniale miękkim w dotyku ciałem ;)
07.08.2014 13:34:25 cmoq14 napisał:
wybieram zestaw 1 czyli podklady bardzo lubie probowac nowosci podkladow i wlasnie szukam tych najlepszych dlamnie...bardzo bym chciala go pszetestowac szukam czegos co zamatuje niedoskonalosci a mysle ze ten produkt bedzie do tego idealne.
07.08.2014 13:34:59 asiek79 napisał:
Mam ochotę przetestować zestaw podkładów . Od lat używam tego samego podkładu ( marki Loreal) . Do tej pory rewelacyjnie się sprawdzał, ale ostatnio nie spełnia swojej roli tak jak powinien. Nie wiem jaka jest przyczyna, ale podkład nie zachwyca jak dawniej. Dlatego zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zmianą . podkładu-tylko na jaki?? Może to właśnie któryś z tych zagości na dłużej w mojej kosmetyczce??
07.08.2014 13:35:56 natalcia2480 napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw Nr.1 gdyż moja skóra potrzebuje pomocy jest przesuszona wyraźnie szara i z wypryskami które mnie wkurzają może te wluidy by mi pomogły.Bardzo bym była wdzięczna jeśli bym mogła zostać testerką tych zestawów na pewno by mi posłużyły z wielkim efektem dla mojej twarzy.
07.08.2014 13:36:05 eureca napisał:
Wybieram Zestaw balsamów Eveline Cosmetics intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic z serii Argan Oil Sylveco kojący balsam do ciała. Zawsze miałam problem z sucha skóra i staram sie wyszukiwać takie specyfiki do ciała żeby w pełni zaspokajały potrzeby mojej skóry która jest bardzo wymagajaca. Mam nadzieję że może będzie mi dane przetestować te balsamy i bez kozery powiem że znalazłam wreszcie balsamy dla siebie.
07.08.2014 13:37:10 Angeliq napisał:
Witam :) Chciałabym przetestować zestaw numer 2 ponieważ strasznie kuszą mnie kosmetyki zawierające olejek arganowy, który nazywany jest Złotem Maroka, zresztą nie bez powodu. Posiada liczne właściwości pozytywnie oddziaływające na twarz, włosy, a także na skórę. Dlatego propozycja balsamu do ciała pod prysznic jest niewątpliwie kusząca. Natomiast kojący balsam do ciała mam nadzieję, że wspomógłby mnie w walce z podrażnieniem skóry po depilacji, jak i z problemem wrastania włosów. A jako, że prowadzę bloga i lubię dzielić się opiniami z innymi to na pewno pojawiłaby się recenzja tych produktów. Pozdrawiam :)
07.08.2014 13:40:48 kaja85rybka napisał:
Wybieram zestaw nr 1, gdyż ciągle szukam idealnego podkładu:) A poza tym lubię poznawać nowości z tej kategorii kosmetyków. A ponieważ jestem konsultantką pewnej firmy kosmetycznej i uczę się w szkole o ty profilu- moje koleżanki i znajome często się mnie radzą w kwestii zakupu różnych kosmetyków. Zatem lobię być w temacie "na bieżąco" ;)
07.08.2014 13:42:20 sabaelia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw balsamów :Eveline Cosmetics intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic z serii Argan Oil oraz Sylveco kojący balsam do ciała. Moje ciało w czasie ciązy jak i po porodzie wiele straciło. Nie jest juz odpowiednio pielęgnowane, nawilzone, skóra jest sucha, szorstka. Wiadomo, czasu czasami nie ma, kąpiel w biegu, na szybko, o balsamie mogę zapomnieć, bo już nawet pod prysznicem słysze płacz dziecka chociaż smacznie spi. Takie to już życie mamusi. Marzy mi się ten balsam pod prysznic, dwie pieczenie na jednym ogniu jak to się mówi, z takim kosmetykiem to wiem, że moje ciało otrzyma dawkę nawilżenia a balsam Sylveco ukoiłby moją wrazliwą skórę. Moje zaczerwienienia może by w końcu poznikały, może w końcu wzięłabym się za siebie i mąż w końcu docenił moje chęci :) cieszyłabym sie bardzo, gdybym wygrała :)
07.08.2014 13:46:15 madziulka991 napisał:
Wybieram zestaw nr 2, gdyż moja skóra potrzebuję intensywnego nawilżenia 24h/dobę. Uwielbiam zapach balsamów szczególnie posiadających w swym składzie olejek argonowy - coś cudownego. Zestaw ten jest stworzony dla mojej skóry - dzięki czemu idealnie ją uświetli i doda tego czegoś. Zapewne po aplikacji balsamem eveline skóra stanie się idealnie delikatna w dotyku.
07.08.2014 13:48:32 madzia789031 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Chciałabym ten zestaw, ponieważ codziennie używam balsamów i nie wyobrażam sobie życia bez nawilżania skóry bo po balsamie skóra jest tak mięciutka i delikatna, że aż miło jest ją dotykać. Chętnie wypróbowałabym tych nowych dla mnie balsamów, bo może okażą się lepsze.
07.08.2014 14:10:42 salimali2001 napisał:
Wybieram zestaw nr. 3 :) Moim zdaniem to coś czego szukam !!! :) Moja skóra na pewno się ucieszy z takiego super zestawu :) "Brzoskwiniowy deser" na pewno moja skóra bardzo chętnie go spróbuję, podczas wieczornej kąpieli :), a Sylveco delikatny żel do ciała świetnie sprawdzi się na śniadanko ;) aby skóra była odżywiona i pachnące :).
07.08.2014 14:12:02 mswiencka napisał:
wybieram zestaw nr.3 uwielbiam żele, a żel Lirene brzoskwiniowy deser i idealnie delikatny Sylveco na tę upały będą w sam raz, prysznic i żel chłód i świeżość i będę szczęliwa.
07.08.2014 14:13:39 salimali2001 napisał:
Wybieram zestaw nr. 3 :) Moim zdaniem to coś czego szukam !!! :) "Brzoskwiniowy deser" na pewno bardzo chętnie zasmakuje moja skóra , podczas wieczornej kąpieli :), a Sylveco delikatny żel do ciała świetnie sprawdzi się na śniadanko ;) aby skóra była odżywiona i pachnące :). Moja skóra na pewno się ucieszy z takiego super zestawu :)
07.08.2014 14:18:54 AnnieBones napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr. 3. Jestem testerką i chętnie opisałabym na swoim blogu jak producenci wywiązali się ze swoich obietnic. Ponadto szukam odpowiedniego żelu pod prysznic, na ostatnich 2 się zawiodłam, ale tych z 3 zestawu jeszcze nie wypróbowałam, a sądząc po ekstraktach, mogą to być wspaniałe zapachy!
07.08.2014 14:21:16 elwira12 napisał:
Bardzo chetnie przetestuje zestaw nr 2,czyli balsamy do ciała.Po urodzeniu dziecka moja skora zmienila sie tak bardzo,że muszę od nowa dobrac do niej kosmetyki.Podoba mi się balsam pod prysznic,bo dla mamy to świetny pomysł na zaoszczędzenie czasu :)
07.08.2014 14:21:19 dorisek16 napisał:
Zestaw podkładów, ponieważ ciągle szukam dla siebie odpowiedniego a moja cera jest bardzo wymagająca :)
07.08.2014 14:22:31 krolowaaniolow napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Przez dłuższy czas zmagałam się z problemem trądziku. Udało mi się pozbyć tego okropnego kompleksu ponad rok temu. Od tego czasu szukam idealnego dla siebie podkładu. Po trądziku zostały ślady,których nie ukryje każdy podkład. Chciałabym wypróbować Lirene podkład rozświetlający z witaminą duo C oraz Soraya Studio Cover podkład kryjący, aby sprawdzić czy polepszy mój makijaż i ukryje niedoskonałości. Przez wiele lat bałam się spojrzeć w lustro, teraz jestem zadowolona z wyglądu mojej buzi,jednak do pełnej euforii potrzebuje idealnego podkładu. Twarz z takimi problemami jak moje, potrzebuje nawilżenia i kosmetyków dobrej jakości. Wiem,ze takie oferuje firma Soraya, nie miałam natomiast przyjemności testować tego konkretnego podkładu firm Soraya i Lirene. Myślę, ze moja buzia w 100% nadaje się do wypróbowania tego zestawu.
07.08.2014 14:22:37 elzbieta_wawer napisał:
Bardzo bym chciała przetestować nr 1 poniewaz mam cere z niedoskonałościami i ciągle borykam sie z ukryciem ich tak aby to było niewidoczne dla innych osób. Lubie wyglądac dobrze i czuc spojrzenia innych na sobie i szepty: w tym wieku a jaką ma jeszcze ładną zadbaną i delikatną cerę Myślę że bardzo dobrze przetestuję podkłady Lirene i Soraya i podziele sie opinią nie tylko z kobietami 18-30 lat z którymi mam stały kontakt ale także 50+
07.08.2014 14:35:20 kamilka15615 napisał:
wybieram zestaw nr 1 bardzo mi sie spodobal i mam nadzieje ze dzieki niemu odnajde dla siebie nowosc ktora bedzie spelniala moje oczekiwania gdzie efekt bedzie zadowalajacy i godny polecenia innym osoba.. podklad kryjacy ma w sobie juz od patrzenia na niego cos o czym marzy kazda kobieta dlatego tez ten zestaw wybieram z pelna nadzieja by czuc sie wspaniala i pelna siebie kobieta dzieki SORAYA
07.08.2014 14:42:55 ona22y napisał:
wybieram zestaw nr 1 ponieważ uwielbiam sie malować ,lubie testować nowe podkłady i dzielic sie opinią z moimi koleżankami z pewnoscia jeśli wygram polece te podkłady moim przyjaciółkom
07.08.2014 14:43:23 klaudia88 napisał:
wybieram do przetestowania zestaw nr 2 poniewaz moja skora potrzebuje dokladnej pielegnacji. Jestem bardzo aktywna mama rocznego, energicznego dziecka dlatego caly czas poswiecam maluszkowi a moja skora rowniez potrzebuje szybkiego i latwego nawilzenia. Bardzo bym byla zadowolona z tego prezent gdyz nie martwila bym sie o wyglad skory podczas letnich spacerow z pociecha
07.08.2014 14:44:55 julia1 napisał:
Zestaw nr 2 ponieważ po testowaniu odwdzięczę się wyczerpująca opinią
07.08.2014 14:53:32 izka2700 napisał:
Witam :) . Chciałabym przetestować zestaw numer 2 ze względu na to iż zawiera on kosmetyki , które mogłyby pomóc mi w regeneracji skóry po ciąży . W czasie ciąży przytyłam 30 kg , więc moja skóra ( w szczególności na brzuchu i udach ) nie jest w najlepszej kondycji . Jest sucha , rozciągnięta i po prostu bardzo nieładna . Dodatkowo nie sprzyja jej pora roku , ponieważ przez słońce i suche powietrze , przesuszyła się jeszcze bardziej . Myślę że intensywnie nawilżający balsam do ciała po prysznic Eveline , mógłby pomóc mojej skórze się zregenerować i porządnie ją nawilżyć . Jest idealny na poranny , szybki prysznic , gdyż nie trzeba czekać aż się wchłonie i nie pozostawi na skórze tłustej warstwy , która latem mogłaby być uporczywa . Wieczorem natomiast idealnie nadaje się kojący balsam Sylveco , który po upalnym dniu , przyniósłby mojej skórze ukojenie . Bardzo podoba mi się w tych obu produktach to że mają moje ulubione , wygodne opakowania z dozownikiem . Bardzo lubię takie rozwiązanie w kosmetykach tego typu .
07.08.2014 14:54:04 praciakp-24 napisał:
Ogólnie moja skóra należy raczej do suchego rodzaju, więc zawsze poszukuję czegoś łagodzącego, delikatnego i nadającego skórze aksamitnej lekkości. Nie miałam okazji testować kosmetyków Eveline Cosmetics oraz Sylveco, a na pewno warto spróbować. Byłoby super gdybym miała szansę poczuć ich zapach i ukoić swoje ciało esencją ich składników.
07.08.2014 14:56:10 maaa93 napisał:
Wybieram zestaw nr.1. Właściwie przetestowanie tego zestawu było by dla mnie kołem ratunkowym. Niedawno złamałam nogę, jeszcze trochę czasu posiedzę w domu. Mój obecny podkład zaczyna świecić pustkami, na zakupy do miasta nie mam szans się wybrać. Możliwość testowania była by dla mnie idealna iż nie musiałabym wychodzić z domu, a podkład przybył by do mnie sam. W dodatku z nudów założyłam bloga, na którym mogłabym zrecenzować podkłady.
07.08.2014 15:00:38 rene1972 napisał:
Wybieram zestaw balsamów bo moja skóra zasługuje na szczególne dbanie o prawidłowe nawilżanie ponieważ mam bardzo wrażliwą skórę ze skłonnością do alergii
07.08.2014 15:03:04 Hostessa napisał:
Bardzo chętnie przetestowałabym zestaw nr 3. Moja skóra po letnim opalaniu potrzebuje ukojenia i intensywnego nawilżenia. Poszukuję idealnych kosmetyków, które sprostają wymaganiom mojej delikatnej skóry. Przetestowałam wiele kosmetyków, na temat których chętnie dzielę się opinią na moim blogu, jednak żaden nie spełnił moich oczekiwań w 100% lub jego działanie było bardzo krótkofalowe. Chętnie spróbuję innych, nowych kosmetyków - być może one okażą się wybawieniem dla mnie i spodobają się także czytelnikom mojego bloga.
07.08.2014 15:04:11 IwonaLFC napisał:
Marzę o przetestowaniu zestawu nr 2. Balsamy są tego typu produktami, które w nieznacznym stopniu poprawiają kondycję mojej skóry. ciągle poszukuję czegoś nowego z nadzieją, iż wreszcie coś zadziała. Niestety bezskutecznie. Być może, tak bogate w składniki odżywcze produkty, wreszcie pozwoliłyby mi uporać się z suchą skórą i przy okazji ukoiły wszelkie podrażnienia, które często występują u mnie po depilacji. Ponadto jestem osobą dość zabieganą, dlatego opcja balsamu pod prysznic byłaby dla mnie świetną alternatywą w walce o piękne i zadbane ciało.
07.08.2014 15:04:24 monisp77 napisał:
Wybieram zestaw nr 2 gdyż moja skóra jest bardzo wrażliwa,alergiczna, ponadto często muszę się depilować stąd muszę bardzo dobrze nawilżać ciało przed utratą wilgoci. Bardzo chętnie po otrzymaniu produktów zrecenzuję ja na forach i facebook'u.
07.08.2014 15:05:02 justynkapro napisał:
Z ogromną radością przetestowałabym zestaw numer 2. Należę do kobiet, które uwielbiają się smarować wszelkimi mazidłami. Uważam, że balsamów do ciała nigdy za wiele, tak samo, jak nawilżenia. Nawilżanie skóry spowalnia przecież procesy starzenia. Czytelnicy mojego bloga na pewno byliby zainteresowani recenzjami tych kosmetyków.
07.08.2014 15:06:02 milaa94 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr. 1 (zestaw podkładów). Wciąż szukam tego idealnego, który spełniłby wszelkie moje oczekiwania. Choć używałam masę różnych kosmetyków, wciąż nie znalazłam kompozycji idealnej. Mam nadzieję, że właśnie podkład Soraya lub Lirene zaskoczy mnie i zagości u mnie na stałe. Dajcie szanse poznać mi ich zalety!
07.08.2014 15:07:07 jvstinsbvby napisał:
Wybieram zestaw nr 3. Ze względu na to, że jestem młodą, energiczną dziewczyną muszę dbać o swoją higienę bardzo mocno. Szukam żeli, których zapach zostaje na długo, a jestem pewna, że ten brzoskwiniowy właśnie takim jest! Dodatkowym plusem jest to, że prawdopodobnie kupię po raz drugi te żele, a podkład czy balsam nigdy nie zostaje u mnie na dłuzej.
07.08.2014 15:11:16 asiaa99896 napisał:
Wybieram zestaw 1, ponieważ trudno mi wybrać dobry i trwały podkład, odpowiedni dla mojej skóry. Dużo razy miałam uczulenia na podkłady i szukam dobrego podkładu. Podkłady bardzo by mi się przydały, bo mój się kończy i chciałam szukać jakiegoś lepszego, a bardzo lubię testować nowości i dzielić się opiniami z innymi.
07.08.2014 15:12:47 domidoc napisał:
Wybieram zestaw 2. Mam kłopot z przesuszoną i wrażliwą skórą. Jest to związane z wiekiem i przebytą niedawno ciążą. Wszystko co uratuje moją skórę jest mile widziane.
07.08.2014 15:17:26 sylwia0311 napisał:
Poproszę zestaw numer 1. Mam bardzo szara cerę, która pilnie potrzebuje rozświetlenia i dobrego krycia. Chciałabym by moja skóra nabrała blasku i stała się piękniejsza. Ponadto uwielbiam testować i dzielić się opinia na temat kosmetyków z innymi kobietami. Bardzo dobrze znam obie marki: Lirene i Soraya i chciałabym jeszcze bardzo się do nich przekonać i żeby obie zagościły na stałe w mojej kosmetyczce.
07.08.2014 15:51:37 aknel napisał:
Wybieram zestaw 2 bo moje ciało potrzebuje balsamów. Próbuję wrócić do formy po ciąży, w której dużo przytyłam. Masa ciała ładnie spada, ale skóra niestety nie wygląda najlepiej, jest przesuszona i potrzebuje natychmiastowego wsparcia a takie balsamy to dla niej wybawienie.
07.08.2014 16:01:47 AngelaS77 napisał:
Ja z chęcią przetestowała bym zestaw 2. Mamy lato?-mamy a więc każda z nas jak najwięcej korzysta z promieni słońca i kąpielami czy to w morzu czy zwykłym stawie.To wszystko jest fajnie i jak najbardziej na miejscu jednak po takich szaleństwach nasza skóra jest sucha i szorstka a powinna być przecież pięknie opalona tymi promieniami i i nawodniona od kąpieli.Jednak jest odwrotnie i słońce i woda wysusza skórę i zamiast cieszyć się pięknym ciałem my ukrywamy je pod ubraniami.Czasami sam balsam po kąpieli to mało i dlatego pragnę wypróbować czegoś nowego coś co już podczas kąpieli nawilży moją skórę i nada jej blasku i jędrności.Sam balsam będzie zapewne dopełnienie pracy tego pierwszego balsamu.A więc zgłaszam się aby jeszcze tego lata pokazać moje ciało .
07.08.2014 16:04:11 KosmetologVip napisał:
Dużo kobiet w obecnych czasach ( tak jak i ja) żyje w biegu, dlatego od kosmetyków oczekujemy coraz więcej, żeby nawilżały już pod prysznicem, aby nie tracić czasu na nakładanie balsamów, żeby nawilżały i kryły niedoskonałości cery- mowa o kremach CC. Podstawą pielęgnacji skóry, poza demakijażem jest nawilżanie, wiele pań o tym zapomina, a to błąd. Skóra sucha traci na wyglądzie, a w mojej pracy perfekcyjny wygląd jest obowiązkowy, dlatego byłabym bardzo zadowolona z zestawu nr 2. Chciałabym podzielić się rezultatem z moją rodziną, równie zabieganymi znajomymi i klientkami.
07.08.2014 16:05:02 magdalenka5155 napisał:
1. Zestaw podkładów: - Lirene podkład rozświetlający z witaminą duo C - kolor beżowy - Soraya Studio Cover podkład kryjący -kolor naturalny ZADEN PODKLAD SIE NIE SPRAWDZIL W 100 % MOZE AKURAT TE PODOLAJA:))) Licze na szczescie:)
07.08.2014 16:08:24 mamade napisał:
Wybieram 3. Zestaw żeli pod prysznic Lirene żel pod prysznic "Brzoskwiniowy deser" i Sylveco delikatny żel do ciała. Uwielbiam bajeczne kąpiele z aromatycznymi żelami i balsamami. Ten zestaw jest wymarzony wprost dla mnie wiec chętnie zostanę testerką. Bardzo lubię dzielić się opinią, chwalić przed znajomymi co mogłam przetestować, wypróbować i co im szczerze polecam. Podobnie z moimi czytelnikami na blogu. Lubię kiedy dyskusje na temat kosmetyku są obustronne.
07.08.2014 16:20:26 cakelover93 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw pierwszy, ponieważ bardzo dużo korzystam z podkładów wielu różnych marek, co daje mi stosunkowo duże doświadczenie z różnymi jakościami produktów i pozwoli mi na dokładniejszą analizę testowanego produktu.
07.08.2014 16:25:23 asienka900 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, ponieważ lubię nowinki kosmetyczne bo jestem osobą, która lubi eksperymentować, jednak jeżeli jakiś kosmetyk przypadnie mi do gustu zostaje jego wierną fanką. Jestem zainteresowana kosmetykami Państwa Firmy, jednak chciałabym najpierw przetestować Wasze kosmetyki, zanim kupię produkt pełnowymiarowy. Mam 20 lat i duże problemy ze suchą skórą, z którymi nie mogę sobie poradzić. Moja skóra była mieszana, zmieniła się w suchą i wrażliwą. Wciąż jest przesuszona, podrażniona i reaguje alergicznie. Wiele czynników na to wpływa np. słońce i mróz, zmiana wody, kosmetyki do demakijażu czy klimatyzacja. Staram się temu zapobiec, ale skóra nadal była ściągnięta i zaczerwieniona. Mam wrażenie, że jest zeschnięta jak ziemia, na którą od dawna nie spadła kropla deszczu i czułam jej szorstką jak papier ścierny powierzchnię. Stosowałam wiele kosmetyków bez trwałego rezultatu. Nie każdy kosmetyk jest dla mnie odpowiedni, jednak bardzo zaciekawiły mnie Państwa kosmetyki. Słyszałam wiele pochlebnych opinii na temat Państwa kosmetyków od moich znajomych, jednak nigdy nie miałam okazji ich wypróbować. Chciałabym zostać waszą testerką by mieć możliwość poznania nowej marki kosmetyków oraz ewentualnego polecenia ich na moim blogu. Kosmetyki to mój mały nałóg. Kwitnący sierpień nastraja pozytywną energią. Latem nasza skóra potrzebuje wyjątkowego nawilżenia aby ciągle wyglądać zdrowo i pięknie. Dookoła ciepło, pogoda wręcz wymarzona na zrobienie czegoś, na co ostatnio brakowało mi czasu! I wtedy pomyślałam sobie: muszę pobuszować w Internecie! Jako osoba młoda, kreatywna, szczera oraz otwarta na wszelkie nowości, jestem odpowiednią osobą do „udźwignięcia ciężaru” testowania. A w dodatku swoje recenzje umieszczam na stronie internetowej. Kosmetyki uwielbiam sprawdzać je na swoim ciele. Nie chce wydawać pieniędzy a potem okazuje się że nie mogę tego używać. Ale nie tylko z tego powodu chce zostać testerką. Jest to bardzo miłe i fajne doświadczenie o którym marzy mnóstwo kobiet. Była bym bardzo szczęśliwa, gdybym to ja mogła testować i opiniować produkty. Mam nadzieję, że ten olejek zadba o moją wysuszona i zmęczoną skórę, aby ona była ciągle piękna i zniewalająca latem. Jeżeli jakiś produkt mi się spodoba zawsze zostaje u mnie na dłużej i polecam go na blogu.
07.08.2014 16:41:23 malgonia296@wp.pl napisał:
zestaw nr 1 poniewaz juz kiedys uzywawalam podkladu soraya i byl bardzo dobry wiec mam nadzieje ze i z tego bede zadowolona
07.08.2014 16:45:31 paolka935 napisał:
Wybieram zestaw podkładów. Jako że uwielbiam się malować, ten zestaw jest wprost stworzony dla mnie. W marce Lirene kocham się już od bardzo dawna, zawsze jednak używałam podkładu matującego, a ten będzie dla mnie nowością. Natomiast linie podkładów marki Soraya z chęcią poznam i być może stanie się tak, iż i w niej się zakocham. Cenię dobre kosmetyki w niezbyt wygórowanych cenach. Jako młoda mamusia wolę wydawać pieniążki na swego synusia, nie zapominam jednak o sobie i dbaniu o swój wizerunek. Podkład jest dla mnie jednym z najważniejszych elementów makijażu. Ważne aby dobrze krył i maskował niedoskonałości skóry, aby moja cera nie świeciła się a zarazem wyglądała bardzo naturalnie i lekko. Wierzę w to, iz na tych kosmetykach się nie zawiodę i na stale zagoszczą w mej kosmetyczce. Jak już mówiłam uwielbiam się malować i robię to nawet na co dzień, chętnie testuję nowinki kosmetyczne, lubię wydawać opinie, dzielić się zdaniem z innymi. Nowe kosmetyki to dla mnie- ich miłośniczki, nie lada gratka. Lubię nowe wyzwania, a z pewnością testowanie tych produktów właśnie takim by było. To co dla mnie nie odkryte, tajemnicze, jeszcze bardziej mnie pociąga i kręci i kusi. Więc z chęcią na ten boski zestaw podkładów się skuszę.
07.08.2014 16:47:28 Sobieraj69 napisał:
Po dłuższym zastanowieniu , wybieram zestaw podkładów, ponieważ ciekawa jestem czy podoła takiemu wyzwaniu jakim jest moja skóra. Jestem Vlogerką, prowadzę również bloga, zajmuję się askiem o charakterze urody. Testowałam już kilka produktów, zleceniodawcy byli zadowoleni z opisanych prze zemnie produktów na moich kanałach. Myślę, że państwo również będą zadowoleni :)
07.08.2014 16:48:56 asiunia211984 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2 ponieważ moja skóra jest wymuszona po kąpieli a dzięki temu zestawowi mogłabym ja odpowiednio nawilzyc :-)
07.08.2014 16:54:44 Syba napisał:
Bardzo bym chciała przetestować zestaw nr 2, do tej pory nie miałam jeszcze przyjemność używać balsamów do ciała pod prysznic. Jestem bardzo ciekawa ich działa i skuteczności. Moja skóra po intensywnych kąpielach słonecznych marzy o głębokim nawilżeniu. Drugi produkt który widnieje w zestawie jest dla mnie zagadką, słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat kosmetyków Sylveco jednak sama nigdy nie miałam przyjemności ich używać. W związku z porą roku jaka mamy teraz moja skóra marzy o intensywnym nawilżeniu. Mam nadzieję, że powyższy zestaw mi ją zapewni.
07.08.2014 16:55:27 Gossia napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2. Nigdy nie używałam balsamu pod prysznic więc będzie to dla mnie nowość, którą z chęcią przetestuje i ocenię. Często zapominam o wklepaniu balsamu, dlatego balsam pod prysznic wydaje mi się być świetną alternatywą dla jego klasycznych odpowiedników. Balsam kojący natomiast to ciekawa opcja do wypróbowania wieczorem po całodziennym opalaniu.
07.08.2014 17:41:01 bb26 napisał:
zestaw 1 Jak wiadomo wygląd szczególnie dla kobiet jest istotnie ważny a nie każda może się pochwalić piękną zdrową cerą. Wtedy na ratunek niczym "Superman" zjawia się dobra firma kosmetyczna, która w swej "kolorówce" ma antidotum na problematyczne cery-podkłady. Jako niechlubna właścicielka skóry z pryszczami i przebarwieniami wybrałabym ten duet, by móc śmiało i bez kompleksów wyjść z domu i nie martwić się stanem mojej skóry...
07.08.2014 17:50:33 annasasal napisał:
Wybieram zestaw 1, ponieważ wreszcie chciałabym wybrać idealny dla siebie podkład. A tu mam starcie dwóch dobrych marek, liczę, że któryś z nich będzie idealny.
07.08.2014 17:55:05 marthe509 napisał:
Wybieram zestaw nr 3 :-) Rynek kosmetyczny nieustannie zalewa nas falą nowości kosmetycznych, a to powoduje, że nie jest łatwo trafić na kosmetyk który w pełni spełni nasze oczekiwana. Uważam, że kosmetyki są sprzymierzeńcem kobiety, dlatego dążę do tego, by poznać takie, które sprawdzą się u mnie najlepiej... Wciąż testuje nowości w poszukiwaniu najlepszych i najskuteczniejszych kosmetyków. Swoją przyszłość ściśle wiąże z kosmetologią, a więc każde doświadczenie z kosmetykami to dla mnie cenny bagaż. Na rynku jest ogromny wybór kosmetyków dlatego akcje taka jak ta i opinie testerek są dla wielu czytelniczek drogowskazami. Opinia kobiety jest dla innej kobiety czymś niesamowicie ważnym. Pomaga rozwiać wątpliwości i podjąć decyzję. Wiem to z własnego doświadczenia – sama bardzo często poszukuję opinii nieznanego mi produktu, które wielokrotnie pozwoliły mi uniknąć wydatków na nieskuteczny produkt. Chcę także dzielić się swoimi doświadczeniami. Ocenę kosmetyków opublikuję także na prowadzonym przez siebie blogu który stał się moim małym światem, chętnie piszę recenzję, poświęcając im czas, by były rzetelne i dokładne. Opatrzone zdjęciami obrazującymi najważniejsze elementy produktu trafiają do sieci stając się źródłem dyskusji pomiędzy czytelniczkami.
07.08.2014 18:13:34 kornela2811 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 2, gdyż uwielbiam balsamy do ciała,a nie miałam jeszcze okazji wypróbować balsamu pod prysznic marki Eveline. Ciekawi mnie skład, a mianowicie olejek arganowy, którego ostatnio jestem wielką fanka. Działa dobrze na włosy, chętnie wypróbuję go na moim ciele. Balsam Sylveco także przyciągną moją uwagę. Do tej pory nie miałam styczności z tą marką oraz nie miałam okazji nigdy używać ekologicznych kosmetyków. Prezentuje się bardzo ciekawie, więc chętnie go przetestuję. Jeszcze nigdy nie udało mi się zostać testerką... mam nadzieję że tym razem mi się uda .
07.08.2014 18:25:52 julka65 napisał:
Wybieram nr 1. Wciąż jestem na etapie poszukiwania podkładu idealnego. Wydawałam dużo pieniędzy na podkłady np clinique, czy inglota, ale żaden nie spełnił moich oczekiwań. Podoba mi się, że są to podkłądy polskich marek, uważam, że polskie produktu zasługują na nasze wsparcie i bardzo chętnie bym je przetestowała, żebym mogła potem ewentualnie je polecić mojej rodzinie i znajomym.
07.08.2014 18:41:24 jagna1978 napisał:
Chciałabym przetestowac zestaw nr.1 ponieważ moja cera pozostawia wiele do życzenia.Mam tłusta cerę pełną przebarwien i krostek i niestety ciężko mi dobrac odpowiedni podkład.Jak do tej pory używalam różnych podkładów ale niestety albo nie tuszowały niedoskonałości albo szybko spływały dlatego ciekawa jestem czy podkłady przeznaczone do testowania poradzą sobie z moją cerą bo chciałabym wreszcie trafic na odpowiedni podklad dla mojej cery .
07.08.2014 18:46:16 youazia napisał:
Najchętniej przetestowalabym zestaw nr jeden ponieważ ciąglę poszukuję idealnego podkładu dla swojej skóry. Nie używałam jeszcze podkładów z tych firm, więc tym chętniej bym je wypróbowała, a być może zostaną ze mną na dłużej.
07.08.2014 18:53:41 lenapilich napisał:
wybieram zestaw nr 3, poniewaz moja skora potrzebuje regeneracji, a co za tym idzie poszukuje delikatnego zelu. Brzoskwinia przedluzy mi smak lata, uwielbiam owocowe zapachy pod prysznic- moj umysl sie regeneruje a cialo jest odprezone po ciezkim dniu.
07.08.2014 19:24:34 xTestowane napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1, dlatego że od dłuższego czasu szukam odpowiedniego podkładu dla mojej cery, podkładu, który mogłabym z czystym sumieniem polecić znajomym, rodzinie jak i również reszcie internautów na moim blogu. W swoim posiadaniu miałam już wiele różnych podkładów różnych firm, jednak nadal poszukuje swojego ulubieńca z którym zostałabym na dłużej. Chociaż doświadczenie z podkładami mam nawet spore, to przyznam szczerze, że akurat tych, które są w zestawie, nie miałam nigdy okazji wypróbować, dlatego byłoby to dla mnie ogromną przyjemnością jak i również zdobyciem nowego doświadczenia, którego nigdy nie jest za wiele. Jestem osobą otwartą na współpracę, nowe wyzwania. Ze swojej strony oferuję rzetelną recenzję wraz ze zdjęciami. Z niecierpliwością oczekuję na ogłoszenie wyników, gdyż bardzo chciałabym przetestować podkłady z zestawu. Kto wie, może zostanę z nimi na dłużej :)
07.08.2014 20:46:38 Izunia273 napisał:
Chetnie przetestowałabym zestaw 2 poniewaz wogole nie znam firmy sylveco i chetnie wypróbowałabym ich produkt zeby zobaczyc czy warto w niego inwestowac oraz balsam do ciała pod prysznic dlatego ze nie mam wanny :-) a balsamów uzywam roznych i zaden nie jest tym moim ulubionym wiem moze Eveline by został :-) pozdrawiam
07.08.2014 20:59:00 damnnn napisał:
Z wielką chęcią przetestowała bym produkty z zestawu nr 1. Bardzo często testuje produkty, a następnie piszę ich recenzję w internecie na forach, a szczególnie na moim blogu. Jeszcze nie miałam okazji wypróbować kosmetyków do make-up-u i byłoby miło gdyby nastąpił ten pierwszy raz. Tym bardziej, że są to kosmetyki bardzo dobrych firm, którymi są Lirene i Soraya. Pierwsza firma tworzy wiele produktów, które są stworzone niczym idealnie dla mnie, więc ciekawa jestem jak jest z tym fluidem rozświetlającym. Mam nadzieję, że uda mi się zostać testerką. Już z niecierpliwością oczekuję na wyniki. Pozdrawiam serdecznie! :)
07.08.2014 21:04:09 anetka223 napisał:
Zestaw numer 1 stworzony jest dla dziewczyn jak ja - nastolatek z widocznymi niedoskonałościami, ze śladami po wyciskaniu. Dodatkowo sucha, schodząca skóra nie wygląda ładnie i zastrzyk energii w postaci witaminy C będzie dla niej zbawieniem. Nie chcę w młodym wieku maltretować twarzy codziennym mocnym makijażem. Jeżeli zestaw trafi w moje oczekiwania na pewno niejednokrotnie kupię te kosmetyki, zamiszczę wpis na blogu i w szkolnej gazetce ;)
07.08.2014 21:16:30 justyna1 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 2 bowiem uwielbiam różnego rodzaju żele pod prysznic i nigdy nie miała do czynienia z balsamem pod prysznic. Ciekawi mnie więc jego konsystencja oraz działanie. Ponadto wiele słyszałam od kosmetykach Sylveco nigdy jednak nie miałam z nimi do czynienia. Poza tym mam bardzo suchą skórę zwłaszcza w okolicach kolan i kostek, skłonną do podrażnień. Miło by było więc znaleźć kosmetyk,który temu zaradzi i problem zredukuje.Mam nadzieję ,że to właśnie będzie ten.
07.08.2014 21:27:19 kingus_91 napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw numer 2, ponieważ lubię testować nowości kosmetyczne, a zestaw numer 2 właśnie takie zawiera ;)Dodatkowo, powodem, dla którego wybrałam zestaw numer 2 jest fakt,że do tej pory nie miałam okazji wypróbować i odczuć efekty działania balsamu do ciała pod prysznic, a zdaje się być to bardzo wygodną formą nawilżenia skóry. Poza tym, do tej pory nie znałam firmy Sylveco, której to kojący balsam znajduje się w zestawie numer 2, dlatego chętnie poznałabym jeden z produktów tejże firmy. Poza tym
07.08.2014 21:57:00 krystyna-s1@wp.pl napisał:
Zestaw nr 3 z wielką radością bym testowała. Mam sucha i wrażliwą skórę, te żele delikatnością ją otulą. Brzoskwiniowy słodkim zapachem zachwyci, Sylveco to specjalista do skóry wrażliwej, tego właśnie potrzebuję.
07.08.2014 22:24:31 krojepomidory napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Przede wszystkim dlatego, że cera moja idealna nie jest, więc wciąż jestem na etapie poszukiwań 'tego jedynego' :) Byłoby miło wypróbować takie cudeńka. A nóż odkryłabym coś niesamowitego i odpowiedniego dla mnie? I na pewno rzetelnie oceniłabym obydwa produkty. Niech inni wiedzą jak to się prezentuje, może moja opinia im pomoże? :)
07.08.2014 22:36:00 natasha204 napisał:
marzy mi się zestaw numer jeden :) od lat zmagam się z drobnymi niedoskonałościami cery, a że sama staram się być idealna nie wyobrażam sobie życia bez podkładów! Dzięki nim mogę pochwalić się alabastrową cerą i większą pewnością siebie! Z chęcią rzetelnie przetestuje oba produkty i podzielę się swoją opinią z użykowniczkami Alei :)
08.08.2014 07:45:55 darunia29q napisał:
Wybieram zestaw 1,ponieważ moja skóra może używać wszystkie kosmetyki z witaminą C,błyskawicznie jest "ożywiona"i młodsza-o rozświetleniu marzę każdego dnia dla mnie duet z zestawu 1 wydaje się idealnym rozwiązaniem.Chętnie przetestuję i opiszę działanie tych dwóch kosmetyków
08.08.2014 08:29:00 Berenia napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer1. Podkład to kosmetyk bez którego nie potrafię się obyć. Codziennie rano go nakładam przy makijażu. Lubię testować wszelkie nowości kosmetyczne, a przyznam szczerze, że jeszcze nie miałam przyjemności zapoznać się z tymi podkładami które są proponowane do przetestowania. Byłoby mi bardzo miło gdyby trafiły do mnie te podkładziki. tym bardziej ,że są stworzone dla mojej szarej, zmęczonej i już nie pierwszej młodości skóry. Poza tym lubię się dzielić wrażeniami po testach z innymi użytkownikami i miłomi będzie wyrazić opinię na stronie alei kobiet.
08.08.2014 09:26:45 juskaaa napisał:
Chciałabym bardzo przetestować zestaw podkładów ponieważ zawsze mam problem z doborem odpowiednich tego typu kosmetyków. Nie będę koloryzowała jak mi na tym zależy itp.
08.08.2014 09:57:33 abogusiaa napisał:
Byłoby mi ogromnie miło gdybyście podarowali mi zestaw nr 1. Jestem młodą mamą, która wiecznie nie ma dla siebie czasu. Odkąd urodziłam córkę moja kosmetyczka świeci pustkami. Teraz wracam do pracy i muszę zacząć wyglądać jak człowiek. Pora skupić się trochę na sobie bo ostatnio to zaniedbywałam. Proszę o podkłady bo moja cera wygląda ostatnio kiepsko. Jest szara, wygląda na zmęczoną i jest pozbawiona blasku. Potrzebuje nawilżenia, zamaskowania niedoskonałości i rozświetlenia. Myślę, że zasłużyłam na odrobinę luksusu i rozpieszczenia. Pozdrawiam
08.08.2014 10:03:40 tyska96 napisał:
Gdyby była taka możliwość, to z chęcią przetestowałabym zestaw numer trzy. Zaintrygowała mnie nazwa żelu pod prysznic "Brzoskwiniowy deser" - z pewnością musi pięknie pachnieć! Natomiast od lat zmagam się z moją suchą skórą, która mimo stosowaniu wielu balsamów i żeli specjalnie do tego typu skóry wyprodukowanych - wciąż nie mogę znaleźć odpowiedniego, który polepszy jej stan. Dlatego może właśnie Sylveco sprawi, że będzie lepiej, jednak zanim go zakupię, chciałabym go przetestować na swojej skórze. Pozdrawiam serdecznie i cieplutko, Patrycja :)
08.08.2014 10:53:19 aneta817 napisał:
Wybieram zestaw podkładów.Powinnam zostać testerką kosmetyków, ponieważ tematyka urody to moja pasja. Wciąż testuje nowości w poszukiwaniu najlepszych i najskuteczniejszych kosmetyków. Swoją przyszłość ściśle wiąże z kosmetologią, a więc każde doświadczenie z kosmetykami to dla mnie cenny bagaż. Na rynku jest ogromny wybór kosmetyków dlatego akcje taka jak ta i opinie testerek są dla wielu czytelniczek drogowskazami. Opinia kobiety jest dla innej kobiety czymś niesamowicie ważnym. Pomaga rozwiać wątpliwości i podjąć decyzję. Wiem to z własnego doświadczenia sama bardzo często poszukuję opinii nieznanego mi produktu, które wielokrotnie pozwoliły mi uniknąć wydatków na nieskuteczny produkt. Chcę także dzielić się swoimi doświadczeniami. Ocenę kosmetyków opublikuję także na prowadzonym przez siebie blogu http://testowanie.pisze.se/ . Będzie ona obiektywna ze względu na dużą wiedzę jaką posiadam o kosmetykach będących w sprzedaży.
08.08.2014 11:11:06 justynak15 napisał:
Witam. Testowałam już różne produkty typu kosmetyki, mleka modyfikowane, ubrania i inne. Zainteresował mnie zestaw numer 3, ponieważ sama używam żele pod prysznic, a najbardziej interesuje mnie żel do ciała. Po przetestowaniu produktów wystawiam zawsze szczerą recenzję. Wszystkie zalety i wady. Nie boję się napisać co mi się nie podoba w danym produkcie i potrafię wyłapać wiele plusów danych produktów, jak również minusów, jeżeli jakieś są. Interesuję się również kosmetykami i zawsze lubię testować jakieś nowości. Na mojej półce w łazience są różne produkty, sprawdzone prze zemnie Mam nadzieję, że moja krótka wypowiedz Państwa zainteresuje. :)
08.08.2014 11:15:09 hulisia123 napisał:
Witam!Wybieram zestaw 3 ponieważ uwielbiam stosowac żele pod prysznic a to z tego powodu że jestem bardzo aktywną osobą a pozatym chętnie podzielę się opinią ze znajomymi jak rownież na moim blogu z innymi użytkownikami Pozdrawiam Jolanta Dymek.
08.08.2014 11:26:42 justyna.madej@onet.p napisał:
Chciałabym zostać testerką zestawu nr.2. Sprawi mi to radość wielką. Do testowania żele pod prysznic wybieram, bo przy nich zawsze się rozweselam. One moje ciało orzeźwiają i moje zmysły pobudzają. Otrzymane kosmetyki z radością przetestuję. Świat urody mnie od lat interesuję. Opinią o testowanych kosmetykach podzielę się z innymi i myślę, że będą one kosmetykami trafionymi. Poza tym, do tej pory nie znałam firmy Sylveco, której to kojący balsam znajduje się w zestawie numer 2, dlatego chętnie poznałabym jeden z produktów tejże firmy. Również nie miałam okazji nigdy używać ekologicznych kosmetyków. Prezentuje się bardzo ciekawie, więc chętnie go przetestuję.
08.08.2014 12:17:54 angelika199074 napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 2, albowiem zawiera on produkty, których moja skóra teraz szczególnie potrzebuje. Od prawie roku zmagałam się z leczeniem trądziku młodzieńczego i tym sposobem zaczęłam stosować antybiotyk Tetralysal. Niemniej brak wskazówek ze strony dermatologa oraz moja niewiedza w tym zakresie doprowadziła do tragicznych skutków. Lek ten zawiera w sobie fotouczulającą tetracyklinę, a przebywanie na słońcu bądź opalanie w solarium może przybrać przykre imię. Tak też było w mojej sytuacji. Pobyt nad morzem, szum fal i rozgrzane do czerwoności słońce. Nic bardziej mylnego, to nie były udane wczasy. Skończyło się na poparzeniu całego ciała, pobycie w szpitalu i wzmacniającym kroplówkach, o szeregu bąbli, zaczerwienień i blizn nie wspominając. Dziś moja skóra nie ma nic wspólnego z nutką jędrności, elastyczności i delikatnością. Łatwo ją podrażnić, ciężej ten ból ukoić. Zestaw nr 2 byłby z pewnością idealną płaszczyzną w walce o jej piękniejszy, zdrowszy wygląd. Intensywne nawilżenie oraz ukojenie to coś, czego bardzo teraz potrzebuję. Dlatego sądzę, iż będę idealną testerką owego zestawu, gdyż problem ten dotkliwie mnie dotyczy. Liczę na witalną moc owych balsamów :)
08.08.2014 12:34:28 madziakk88 napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 1 ponieważ moja skóra na twarzy jest mieszana trochę trądziku trochę przebarwień dlatego myślę że jest idealna do przetestowania podkładu soraya kryjącego, w moim przypadku jest to priorytet aby moja twarz wyglądała dobrze w pracy i po pracy chętnie jednak przetestuję również podkład rozświetlający ponieważ nigdy nie używałam i myślę że warto byłoby spróbować :)
08.08.2014 13:32:40 alusia29 napisał:
Interesuje mnie zestaw 1, może w końcu uda mi się dobrać podkład dla siebie :) Nie znam żadnego z pokazanych podkładów, ale chętnie się z nimi zaprzyjaźnię :) Niby mam normalną cerą, bez przebarwień, ale żaden z dotychczas przeze nie używanych podkładów nie był "WOW", tylko "musi być"..
08.08.2014 14:01:30 Monyrka napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat balsamu z Eveline pod prysznic, a póki co miałam do czynienia z jednym produktem tego typu, więc jestem ciekawa czy na prawdę jest taki dobry. O kosmetykach Sylveco także czytałam wiele dobrego i miałam ich żel pod prysznic i spisał się u mnie fenomenalnie, dlatego jestem ciekawa czy balsam równie dobrze by się u mnie sprawdził. Akurat balsam mi się kończy więc uzupełniłby moje braki w zapasach kosmetycznych :)
08.08.2014 14:12:41 myszkakw napisał:
chciałabym otrzymać do testowania zestaw nr 3 z żelami. Uwielbiam wszelkiego rodzaju kąpiele czy też szybkie prysznice - szczególnie teraz gdy żar z nieba płynie. Sylveco jako firmę kocham nie od dziś ale żelu nie miałam przyjemności jeszcze na sobie wypróbować. Zaś Lirene uwielbiam za kremy, ciekawa jestem czy żel okaże się równie dobry.
08.08.2014 14:13:58 martka22 napisał:
Witam. Z podanych zestawów wybieram nr 1 , aby sprawdzić czy proponowane kosmetyki pomogą na problemy, z którymi boryka się moja skóra twarzy....
08.08.2014 14:23:56 deidree napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2, gdyż czytałam dużo o olejku arganowym, ale nie miałam jeszcze okazji go wypróbować. Firma Eveline jest jedną z moich ulubionych i ufam jej kosmetykom. Z kolei nigdy nie miałam do czynienia z firmą Sylveco i być może przekonałabym się do jej produktów po wypróbowaniu.
08.08.2014 14:36:36 madzior_k napisał:
Wybieram zestaw trzeci - kosmetyki do mycia ciała ... a dlaczego ??? Bo chcę poczuć moc owocowej przyjemności dzięki żelowi Lirene, a także orzeźwiająco pobudzającą radość dzięki mięcie ukrytej w żelu Sylveco. Już wyobrażam sobie, jak moje ciało jest pobudzone, niczym kochanka w gorącym akcie miłości; jak każdy centymetr ciała przeszywa wpierw gorący podmuch emocji, przechodzący wnet w zimny dreszcz euforii.....
08.08.2014 15:00:13 JagodaSz napisał:
Chciałabym przetestować: 3. Zestaw żeli pod prysznic A dlaczego? Podkładów nie używam, bo dbając o cerę zrezygnowałam z codziennego makijażu i używam tylko kremów BB. Balsamów do ciała również nie używam, bo doszłam do wniosku, że częste stosowanie balsamów nawilżających wbrew pozorom sprawia, że naturalne nawilżenie naszej skóry zanika i skóra jest coraz bardziej sucha, doprowadzając do tego, że musimy stosować je coraz częściej i więcej. Żele pod prysznic uwielbiam, a wiadomo, jest lato, a latem bierzemy prysznic częściej, niż zazwyczaj. Chętnie spróbowałabym tych zapachów na mojej skórze.
08.08.2014 15:17:50 codzienna napisał:
Chciałabym wypróbować zestaw3.Brzoskwiniowy deser pięknie brzmi a i z rana pachnieć takim deserkiem hmm marenie ,po południu na niejedną randkę z ukochanym i wieczorem cała w brzoskwiniach..tylko patrzeć i czuć jak będą zrywane owoce z mego ciała..:-)
08.08.2014 15:18:12 alii22 napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 3. żele zawsze sa potrzebne zwłaszcza teraz latem kiedy słoneczko tak pięknie pieści skórę. Po ciężkim dniu miło będzie na kilkanaście minut zapomniećo całym świecie pod prysznicem z takimi żelami :)
08.08.2014 15:29:22 rudywlos napisał:
Zakręcone Energiczne Słodkie Testowanie Atrakcyjnych Wyrobów Teraz Recenzuje Zachęcam Ekspresyjnie Cię na moim blogu:) I już:)
08.08.2014 15:30:44 adella napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ testowałam już wiele różnych podkładów na moją cerę i nie odpowiadał mi żaden. Karnację mam bardzo jasną, ale najjaśniejsze podkłady źle wyglądają, ciemniejsze jeszcze gorzej. Sądzę, że podkład z Lirene jak i Soraya są w idealnych kolorach i bardzo zależy mi na przetestowaniu ich. Mam nadzieję, że w końcu uda dobrać mi się odpowiedni kolor do mojej nietypowej karnacji. Liczę, na to że podkłady nadadzą mojej cerze ładnego, świeżego i promiennego wyglądu. Moja cera nie będzie zbyt blada czy też szara i nabierze urodziwego wyglądu.
08.08.2014 16:10:02 melliana napisał:
Wybieram zestaw 2 Wybieram ten zestaw, ponieważ uwielbiam wszelkiego rodzaju kremy i balsamy do ciała. Wypróbowałam ich już wiele, nie miałam jednak nigdy okazji używać tych znajdujących się w zestawie. Dlatego też uważam, że jestem dobrą osobą do uch testowania. Będę je mogła bowiem porównać do innych kosmetyków, które już testowałam.
08.08.2014 16:47:32 EMILYROSE napisał:
ZESTAW NUMER 3 :) Zaraz zacznę wydzielać odór śmierdzący, Bo kończy mi się mój żel myjący. Proszę więc mocno i uniżenie O nowego żelu użyczenie. Do łazienki nogi mnie ponoszą, By umyć się brzoskwiniową rozkoszą. Każdy kto powącha od razu zgadnie, Że to Lirene tak pachnie ładnie. Ekstrakt z miodu zapewnia wysokie nawilżenie, Gładka skóra to każdej kobiety marzenie. A w bardzo upalną pogodę Chętnie sięgnę po miętową ochłodę – Delikatny hipoalergiczny żel Sylveko I już wrażliwe części ciała nie pieką. Gliceryna i mocznik wysuszeniu zapobiegają, Wszystkie fajne dziewczyny już te żele mają!:)
08.08.2014 17:06:22 eweczita napisał:
Wybieram zestaw numer 1, bo gdy Słońce mocno świeci, a pot z czoła ostro leci, efektywnym rozwiązaniem będzie fluidu stosowanie. A kryjące właściwości zamaskują nierówności.
08.08.2014 17:20:32 andzia222222 napisał:
Wybieram zestaw nr2 ponieważ nie miałam okazji jeszcze wypróbować waszej firmy i chętnie przetestuję
08.08.2014 17:50:43 anetbli napisał:
Zestaw 1. Jestem młodą osobą, która ma niekiedy problemy z cerą, więc podkład jest czymś niezbędnym w moim życiu. Jak każda młoda osoba lubię się dobrze prezentować - wtedy też się lepiej czuję sama ze sobą, a przecież o to chodzi :)
08.08.2014 18:39:33 marlenc napisał:
Chciałabym przetestować ZESTAW 3. Z natury moja skóra na ciele jest sucha, stosuję szeroką gamę balsamów od najtańszych do droższych, staram się pić dużo wody, aby nawliżyć skórę od wewnątrz, ale od zewnątrz też należy o nią dbać. Po każdej codziennej kąpieli i depilacji ciała stosuję balsamy, które nawliżają moją skórę. Wo góle jestem fanką wszelkich kremów do rąk i balsamów. Jeżeli wybierzecie mnie, będę niezmiernie szczęśliwa, że mogę testować produkty obu firm, ponieważ jestem ciekawa ich jak zareaguje na nie moja skóra, a tym bardziej, że właśnie jeszcze tych kosmetyków nie używałam.
08.08.2014 18:59:56 jozefinazsudanu napisał:
chciałabym przetestować podkłady z zestawu pierwszego, ponieważ jestem ciekawa jak moja cera zachowa się pod ich wpływem, czy są to produkty, które warto mieć w swojej kolekcji, czy łatwo się je aplikuje oraz czy są warte swojej ceny.
08.08.2014 19:25:20 roksi92x napisał:
Witam bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1, ponieważ mam problemy z moją cerą:błyszczy się, pojawiają się na niej niedoskonałości i jest taka szara i bez życia, a słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o kosmetykach z serii lirene i soraya . Chyba nawet kiedyś moja mama używała kosmetyków z linii soraya i bardzo sobie chwaliła także bardzo bym była wdzięczna gdybym otrzymała do przetestowania takie właśnie kosmetyki
08.08.2014 19:27:43 iamemilia napisał:
wybieram 1 mam problem z pryszczami i szukam podkładów i fluidów które zamaskują , myśle że byłabym dobrym kandydatem na przetestowanie tego zestawu,pozdrawiam
08.08.2014 19:34:38 aniasol napisał:
Wybieram zestaw numer 3, ponieważ latem codzienny prysznic to obowiązek! Aby ten obowiązek stał się przyjemnością potrzeba odpowiednich środków. Dla mnie takimi środkami są pysznie pachnące żele pod prysznic, które uwielbiam testować ze względu na różnorodność zapachów. Uważam, że w każdym domu powinien znajdować się tak cudnie pachnący zestaw, to rozwiązało by problemy z higieną w naszym społeczeństwie. Z przyjemnością polecę dany zestaw grupie moich przyjaciół, którzy tylko czekają na moje nowości kosmetyczne.
08.08.2014 22:17:47 domisiul napisał:
Wybieram zestaw NUMER 2, ponieważ mam problem z doborem odpowiedniego dla siebie podkładu. Na mojej cerze pojawiają się niedoskonałości i w strefie "T" wydzielane są nadmierne ilości sebum, ale w niektórych miejscach jest bardzo sucha - typowa cera mieszana. Bardzo chętnie przetestowałabym te podkłady. Może udałoby mi się znaleźć wśród nich taki, który mogłabym stosować na co dzień :)
09.08.2014 09:20:48 monika009 napisał:
Mogłabym przetestować zestaw numer 2, czyli zestaw podkładów. Sama testowałam już wiele rodzajów, marek, dzielimy się swoimi opiniami ze znajomymi. Chętnie spróbuję tego zestawu (tego podkładu jeszcze nie miałam) i podzielę się spostrzeżeniami z innymi użytkownikami :)
09.08.2014 11:56:41 jolanta.stys@gmail.c napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2. Szukam czegoś co ukoi moją przesuszoną skórę i nawilży letnią opaleniznę, aby ją przedłużyć. Znam opinie nt. balsamu SYLVECO i chętnie go przetestuję . Marzę o tym, aby moja skóra po lecie była nawilżona i miękka.
09.08.2014 14:09:30 marrika napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Mam skórę normalną, ale przesuszoną. Eveline Cosmetics intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic z serii Argan Oil będzie dla mnie odpowiedzią czy warto zainwestować w tego typu kosmetyki. Markę Eveline cenię sobie wysoko, ponieważ nie testują kosmetyków na zwierzętach, a także dlatego, iż ma przystępne ceny na moją polską kieszeń. Balsam zawiera olej arganowy, który jest naturalny i ma silne właściwości nawilżające. Natomiast jeśli chodzi o Sylveco kojący balsam do ciała to musicie Państwo wiedzieć :), że jestem alergiczką, i dlatego stawiam na ten produkt. Ekstrakt z brzozy białej i krwawnika pospolitego, że skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Jak dla mnie - produkty idealne! Liczę, że praktyka powie to samo ;-)
09.08.2014 14:11:06 marrika napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Mam skórę normalną, ale przesuszoną. Eveline Cosmetics intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic z serii Argan Oil będzie dla mnie odpowiedzią czy warto zainwestować w tego typu kosmetyki. Markę Eveline cenię sobie wysoko, ponieważ nie testują kosmetyków na zwierzętach, a także dlatego, iż ma przystępne ceny na moją polską kieszeń. Balsam zawiera olej arganowy, który jest naturalny i ma silne właściwości nawilżające. Natomiast jeśli chodzi o Sylveco kojący balsam do ciała to musicie Państwo wiedzieć :), że jestem alergiczką, i dlatego stawiam na ten produkt. Ekstrakt z brzozy białej i krwawnika pospolitego sprawia, że skóra staje się bardziej odporna na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Jak dla mnie - produkty idealne! Liczę, że praktyka powie to samo ;-)
09.08.2014 14:59:10 barbaraprz napisał:
witam, zdecydowanie wybieram zestaw nr 1, czyli podkłady. Bardzo chetnie je przetestuje gdyż od dawna szukam idealnego podkładu dla siebie i jest mi cieżko cokolwiek dobrac, tych jeszcze nie mialam dlatego z wielką checią je sprawdze i podziele sie opinią o nich. pozdrawiam
09.08.2014 15:41:20 busz napisał:
Zestaw żeli pod prysznic wypróbować bym chciała, bo wiem, że dużo do powiedzenia będę o nich miała - wszakże co dzień myję się dokładnie, czasem pod prysznicem, a czasem w wannie. Żeli pod prysznic wiele już wykorzystałam, więc mam już bazę wiedzy do porównywania: Czy gęsty, czy pachnący, czy z nawilżaniem? czy potem trzeba smarować się balsamem? A może ma peeling, może delikatnie chłodzi? A może po nim poczuję się 5 lat młodziej? Więc bardzo chętnie skorzystam z okazji testowania, bym mogła poczuć nowe pod prysznicem doznania! ;-) Marta Kowalska
09.08.2014 16:23:25 bogumila napisał:
Witam Chętnie przetestuję zestaw Nr 1 - podkłady .Mam cerę mieszaną z tendencją przetłuszczania się . Podkładów używam w okresie jesień , zima i wiosna , gdyż wtedy moja cera najbardziej jest wrażliwa na zmianę pogody i wtedy najbardziej widać podrażnienia i zaczerwienienia .Już dość długo szukam idealnego podkładu dla mnie .Do tej pory używałam podkładów które niestety dawały krótki efekt - po nałożeniu cera szybko zaczynała się świecić i musiałam pudrować twarz pudrem sypkim co powodowało efekt maski .Może w końcu natrafię na dopasowany do mojej cery kosmetyk . podrawiam
09.08.2014 20:13:13 Tristunera napisał:
Witam. Najbardziej odpowiada mi zestaw nr 1, dlatego chciałabym go przetestować. Od dawna mam problemy z dobraniem odpowiedniego podkładu dla siebie. Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat danych podkładów, dlatego sama chciałabym się przekonać czy te produkty są naprawdę takie dobre.
10.08.2014 11:21:54 bloodmary napisał:
Witam serdecznie! Z wielką przyjemnością przetestowałabym 1 zestaw. Do dzisiaj nie natrafiłam na podkład z którego byłabym zadowolona, więc może w końcu uda mi się wybrać ten idealny? Pozdrawiam :)
10.08.2014 12:56:32 ntusiaa napisał:
Witam, Najbardziej chciałabym przetestować zestaw numer 1. Przypadł mi do gustu jak żaden inny zestaw. Czułabym się niezmiernie zaszczycona mogąc testować Państwa produkty. Pozdrawiam.
10.08.2014 16:34:36 laurca napisał:
- Eveline Cosmetics intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic z serii Argan Oil - Sylveco kojący balsam do ciała -to wybrany dla mnie zestaw,wiele słyszałam i czytałam o właściwościach Argan Oil ,który stosuję już do moich włosów i jest rewelacyjny ,dlatego też myślę ,że dla mojej skóry też zda egzamin.
10.08.2014 19:06:17 matulaa91 napisał:
Z całą przyjemnością przetestowałabym zestaw nr 3.Uwielbiam żele pod prysznic, wiele ich już wypróbowałam, ale jak to mówią od przybytku głowa nie boli. Dodatkowo ten "brzoskwiniowy deser" brzmi pysznie.Wakacyjny owoc na wakacyjne kąpiele. Ah..bardzo chcę! I jeszcze ten delikatny żel, który może być idealny po intensywnych kąpielach słonecznych.
10.08.2014 19:16:16 kingus0003 napisał:
Wybieram zestaw nr.1. Miałam już styczność z wieloma podkładami różnych marek. Moja skóra jest bardzo wrażliwa i na każdy podkład reaguje inaczej. Ciężko jest wybrać dla niej odpowiedni produkt, dlatego chętnie przetestuję te 2 podkłady na mojej wymagającej cerze ;)
10.08.2014 20:26:48 abraska1121 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 1, ponieważ mam straszne przebarwienia na twarzy i strasznie się ich wstydzę. Może właśnie ten kosmetyk pomoże mi być bardziej pewną siebie? MOŻLIWE! Byłoby super, gdybym dostała próbkę tych kosmetyków :)
10.08.2014 21:02:49 Meg89 napisał:
Piękne i promienna skóra to moje codzienne wyzwanie. Wymaga to ode mnie nie lada starania, czasu i czułości. Moim wiernym towarzyszem każdego dnia jest: podkład. To on sprawia, że moja cera wygląda pięknie i promiennie! Jednolity koloryt, nieskazitelny blask- marzę o tym każdej nocy. Wybieram zestaw numer 1-być może to właśnie te produkty staną się moimi kosmetycznymi bohaterami. Moja cera nie jest doskonała, jednak wszystko można ukryć!:) Optymiści żyją dłużej- dlatego głęboko wierzę, że uda mi się zostać szczęśliwą posiadaczką tych dwóch doskonałych produktów, które pomogą mi w osiągnięciu upragnionego celu- idealnie gładkiej cery!
11.08.2014 10:37:00 eugeniagoj napisał:
Chętnie przetestuję zestaw nr 2 - balsam do ciała pod prysznic,który jest bardzo wygodny w użyciu,odżywia i nawilża skórę,nie trzeba długo czekać aż się wchłonie.Nie używałam jeszcze marki Soraya i Sylveco wię c bardzo chętnie przetestuję te produkty.Chętnie dzielę się opinią z przyjaciółkami,rodziną oraz na forach internetowych m.in.FB,nie mam problemu z wypełnianiem ankiet o testowanych produktach.Lubię testować kosmetyki,mogę poznać nowe produkty.Brałam już udział w testach i sprawia mi to przyjemność.
11.08.2014 10:39:24 kamilabeinka napisał:
Dla mnie idealnym zestawem jest zestaw nr 1. Moja cera nawet latem jest szara, brzydka,zmęczona, poprostu nijaka. Potrzebuje rozświetlenia, pokrycia niedoskonałości, pięknego wyglądu co zapewnić mo może ten właśnie zestaw. Miałam okazje używać juz podkłady firmy soraya ale przeważnie były to z efektem matujacym. A jak wiadomo lato powoli się kończy i w te szare smutne dni dzięki takiemu zestawowi cera będzie promienna.
11.08.2014 10:39:34 kamilabeinka napisał:
Dla mnie idealnym zestawem jest zestaw nr 1. Moja cera nawet latem jest szara, brzydka,zmęczona, poprostu nijaka. Potrzebuje rozświetlenia, pokrycia niedoskonałości, pięknego wyglądu co zapewnić mo może ten właśnie zestaw. Miałam okazje używać juz podkłady firmy soraya ale przeważnie były to z efektem matujacym. A jak wiadomo lato powoli się kończy i w te szare smutne dni dzięki takiemu zestawowi cera będzie promienna.
11.08.2014 16:16:09 ewcia18182@poczta.fm napisał:
Wymarzonym zestawem dla jest nr 2 czyli : Eveline Cosmetics intensywnie nawilżający balsam do ciała pod prysznic z serii Argan Oil oraz Sylveco kojący balsam do ciała ponieważ moja skóra jest sucha i latem potrzebuje dodatkowej pielęgnacji a olejek arganowy zawarty w tych kosmetykach jest doskonałym rozwiązaniem. Chętnie przetestuje ten zestaw i podzielę się opinią z przyjaciółkami, które mają podobny problem ze skórą jak ja.
11.08.2014 16:52:11 Moncheri napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1, ponieważ zawsze chciałam kupić podkład do twarzy lirene, ale mam trudność z wybraniem odpowiedniego koloru. Ten zestaw pomógłby mi sprawdzić jaki podkład mam kupić :) Byłabym bardzo zadowolona gdyby trafił właśnie do mnie :)
11.08.2014 16:59:57 casablanca12 napisał:
Wybieram zestaw nr 3, bo marzę aby przenieść się do egzotycznego kraju i poczuć się jak w raju.
11.08.2014 20:21:43 asiakali napisał:
Wybieram zestaw nr1, ponieważ w pewnym wieku trudno obejść się bez kosmetyków, które zakryją pewne niedoskonałości. Moja skóra w wersji saute nie prezentuje się najlepiej, dlatego miło byłoby zostać posiadaczką zestawu podkładów. Mimo, że staram się dbać o swoją skórę, czas, słońce i stres robią swoje. Z podkładam Lirene łatwiej będzie mi wyglądać młodo i kwitnąco.
12.08.2014 00:35:08 sepia napisał:
Gdyby się udało, z chęcią wybrałabym do przetestowania zestaw nr 3. Akurat jest sezon na brzoskwinie, a to moje ulubione owoce, uwielbiam je w każdej postaci, również ich odświeżający, cudowny zapach na skórze w trakcie i po umyciu się...mmm... co za rozkosz :) A dla odmiany również wypróbowałabym odświeżającego i orzeźwiającego żelu z olejkiem miętowym, w sam raz na upalne dni - kąpiel lub prysznic w cudownie łagodnej, pachnącej pianie przynosi wówczas ukojenie i odprężenie po nieznośnie ciężkim dniu...
12.08.2014 00:35:26 Dziwnograj napisał:
Chciałabym przetestować zestaw pierwszy z podkładami Lirene i Soraya. Dlaczego? Bo nadal nie potrafię się zdecydować czy rozświetlona i promienna jak dziewczyna-witamina (C ;)) olśniewać i błyszczeć w towarzystwie, czy skryć się pod powłoką naturalnego piękna i zachwycać nieskazitelną, dziewczęcą urodą.
12.08.2014 07:10:27 zmora napisał:
chciałabym przetestować zestaw nr 2 ponieważ nie znam kosmetyków tych firm,a poszukuję kosmetyków nawilżajacych,które sprostają moim wymaganiom.Nie mam zawiele czsu,ponieważ mam malusią córcię by bawić się kosmetykami,więc chciałabym wreście znaleść te które zagoszczą na stałe w moim domu.chętnie podzielę się wrażeniami jesli to ja otrzymam zestaw...
12.08.2014 13:43:08 mellowfruit napisał:
chciałabym przetestować zestaw numer 1, ponieważ jeszcze nie dobrałam sobie idealnego podkładu, a przetestowanie kolejnego byłoby idealną opcją do być może znalezienia tego właściwego - poza tym uwielbiam kosmetyki sorayi i dlatego chciałabym testować ten zestaw
12.08.2014 14:19:14 aniaska2 napisał:
Do testowania wybieram zestaw 2. Po urodzeniu dziecka jedynym schronieniem w domu i oazą dla mnie stała się łazienka. Tam mogę odpocząć od trudów dnia codziennego i poświęcić czas tylko dla siebie. Niestety moje odosobnienie czasami jest brutalnie przerwane i nie mogę dokończyć wszystkich czynności pielęgnacyjnych, które sobie zaplanowałam. Przetestowanie ujędrniająco - wygładzającego balsamu do ciała pod prysznic pozwoli mi zaoszczędzić kilka chwil na inne rzeczy oraz pomoże mi przywrócić moje zmęczone ciążą ciało do dawnej świetności
12.08.2014 15:51:13 katis napisał:
Wybieram zestaw nr.1, ponieważ podkład to moja druga skóra i lubię, kiedy skóra jest wygładzona, rozświetlona, a to, co chciałabym ukryć- idealnie zamaskowane. Lirene i Soraya, to wiodące firmy i na ich produktach na pewno się nie zawiodę, a podkłady przetestuję z niezwykłą przyjemnością
12.08.2014 19:49:20 MadzikZoSs napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2.Jestem tu nowa więc to trochę też sprawdzenie czy to faktycznie działa i za darmo można coś otrzymać do przetestowania. Tak się składa ze zestaw 2 mi bardzo odpowiada, kocham prysznic, balsamy a połączenie tych dwóch rzeczy brzmi ekstra. Czekam z niecierpliwością na wyniki!
13.08.2014 00:07:46 Ignam napisał:
Moim celem jest zestaw nr 2. Gdy wchodzę do drogerii i oglądam te wszystkie pielęgnacyjne cudeńka, które prawdopodobnie poprawiły by stan mojej skóry, a już samopoczucie na pewno, mam wrażenie déjà vu. Już tyle razy rozsądek brał górę nad pragnieniami. Lepiej kupić znany, sprawdzony balsam, niż ryzykować. Dlatego, choć czytałam wiele opinii o kosmetykach z olejem arganowym i o cudownych właściwościach betuliny z firmy Sylveco, jakoś mnie te nowości omijały. Teraz miałabym okazję je wypróbować i zerwać ze starymi przyzwyczajeniami. (na facebooku lubię jako https://www.facebook.com/Ignam1999 )
13.08.2014 08:51:47 zaneta.m napisał:
Wybieram zestaw nr 1 ponieważ od bardzo dawna szukam odpowiedniego podkładu.Potrzebuje lekkiego krycia aby skóra wyglądała naturalnie,i była rozświetlona;) Uważam że ten zestaw będzie dla mnie idealny i bardzo chciała bym go przetestować i polecić te produkty swoją przyjaciółka;)
13.08.2014 09:40:03 Agus34 napisał:
Witam,jestem pierwszy raz w alejakobiet i nie bardzo wiem jak napisać komentarz aby wygrać kosmetyki.Wiem za to co chciałabym testować-są to podkłady LIRENE I SORAYA. Jestem osobą która korzysta z różnych podkładów na co dzień a wypróbowanie czegoś NOWEGO byłoby nie lada gratką:)
13.08.2014 14:36:27 nierika napisał:
Do testowania wybrała bym zestaw nr 2. Cudownie, że nareszcie rusza fala kosmetyków dla kobiet które mnie mają czasu na czekanie, aż kosmetyk się wchłonie. Balsam pod prysznic to po prostu spełnienie snów - o ile na takie znajdą czas wszystkich zapracowanych matek - czyli mnie. Z ogromna chęcią przetestowała bym to cudeńko, które nie dość że odżywi i zregeneruje moją matczyną skórę, to jeszcze uratuje kilka minut na sen.
13.08.2014 21:04:33 onlyme30 napisał:
Słodko pachnącą radość sprawiło by mi wypróbowanie zestawu nr 3, gdyż cudowna brzoskwinka w postaci żelu rozbudziła by moje zmysły pod prysznicem. A łagodny żel myjący, kipiący od naturalnych składników ukoiłby moją skórę. Delikatność pielęgnacji i boski zapach, oto duet stworzony skromnie do przetestowania z myślą o mnie;)
14.08.2014 12:41:28 isatusia napisał:
Gładka,jedwabista skóra jest dla mnie kwintesencją kobiecości.Choć z reguły schowana pod strojem jest najpiękniejszym ubraniem.Dlatego pielęgnacja skóry jest dla mnie bardzo istotną kwestią.Wybieram produkty,który poprawiają jej wygląd i kondycję.A jako ,że mam skórę suchą i wrażliwą nie mogą to być przypadkowe kosmetyki.Zdecydowałam,więc,że chętnie przetestowałabym zestaw numer 2 ,bo obie firmy znam i wysoko cenię .Niestety wymienionych produktów nigdy nie używałam ,a opis ich właściwości brzmi bardzo zachęcająco i myślę,że będą one strzałem w 10,jeśli chodzi o moje potrzeby.Szczególnie urzekły mnie wyciągi roślinne zawarte w obu balsamach ,bo moim zdaniem należy czerpać z tego co daje natura.
16.08.2014 01:01:48 kamisia08 napisał:
Bardzo chciałabym przetestować zestaw nr 1: podkłady od Lirene i Soraya. Od kilku lat zmagam się z niedoskonałościami skóry. Testuję różne podkłady i fluidy, ale do tej pory nie znalazłam swojego idealnego dla mojego typu cery. Myślę, że te marki zapewniłyby mi rozwiązanie mojego problemu.
16.08.2014 07:22:53 Nana napisał:
Wybieram zestraw nr1. Na mojej skórze widoczne są, zaczerwienienia i niedoskonałości, które chciałabym ukryć i z podniesioną głową iść przez świat.
16.08.2014 12:24:35 asik841 napisał:
Wybieram zestaw nr jeden, gdyż mam bardzo wrażliwą cerę, której witamina duo C bardzo na pewno pomoże ;) A że wesela znajomych jeszcze się nie skończyły to warto przetestować kryjący podkład Soraya Studio Cover. Gdy opinii swych będę pewna, na pewno ze znajomymi i nieznajomymi z chęcią się podzielę.
16.08.2014 12:53:48 majka22 napisał:
Chciała bym przetestować zestaw numer 2, ponieważ mam bardzo suchą skórę, którą niestety często trzeba nawilżać, a naprawdę często nie chce mi się czekać aż moje ciało będzie w 100% suche i dopiero wtedy je smarować kremami nawilżający. Balsam do ciała pod prysznic był by dla mnie świetnym rozwiązaniem.
16.08.2014 13:36:49 joanna72 napisał:
Wybrałabym zestaw nr 1 ponieważ mam popękane naczynka na twarzy i paskudny rumień, którego się ogromnie wstydzę. Używam podkładów, baz i pudrów aby zatuszować ten mankament urodowy. Tak na prawdę niewiele to pomaga i najchętniej wybrałabym czapkę niewidkę, żeby nikt nie patrzył na moją twarz. niestety jeszcze takiego konkursu nikt nie zorganizował i czapka niewidka jest obecnie nieosiągalna. Zatem może kryjący podkład może mnie trochę ukryje :)
16.08.2014 13:46:06 Lenka1303 napisał:
Wybieram zestaw nr 2 ponieważ mam bardzo suchą skórę i od bardzo dawna szukam produktów które będą naprawdę skuteczne i pomogą mojej skórze , dlatego chciałabym sprawdzić, wypróbować te kosmetyki.
16.08.2014 14:22:42 Taksebiegam napisał:
Witam ślicznie wszystkich :D Jestem bardzo zainteresowana zestawem drugim nigdy nie uzywalam balsamu ktory sie spłukuje i jestem bardzo ciekawa jak to bedzie działało:D Jesli nie dałby rady zestawu 2 to ewentualnie 1 bede mogła sie pobawic w makijazystke bo czesto maluje kolezanki :D a i mi sie przyda :P
16.08.2014 15:05:19 niki42 napisał:
Witam,moj wybor to zestaw nr.2.Moja skora nalezy do typu suchego uzywam balsamow nawilzajacych i chcialabym wyprobowac dzialanie balsamu nawilzajacego pod prysznic.Ciekawi mnie dzialanie tez balsamu kojacego jaka bedzie moja skora po zastosowaniu ich.Pozatym lubie kosmetyki z firmy Eveline a firma - Sylveco jest dlamnie nowoscia.Pozdrawiam.
16.08.2014 15:05:19 niki42 napisał:
Witam,moj wybor to zestaw nr.2.Moja skora nalezy do typu suchego uzywam balsamow nawilzajacych i chcialabym wyprobowac dzialanie balsamu nawilzajacego pod prysznic.Ciekawi mnie dzialanie tez balsamu kojacego jaka bedzie moja skora po zastosowaniu ich.Pozatym lubie kosmetyki z firmy Eveline a firma - Sylveco jest dlamnie nowoscia.Pozdrawiam.
16.08.2014 18:28:35 primrose1006 napisał:
Zdecydowanie wybrałabym zestaw nr 1. Używam na co dzień fluidów lub podkładów, ponieważ mam problematyczną cerę z niedoskonałościami. Z tymi kosmetykami nie miałam jeszcze styczności, więc z chęcią przetestowałabym je "na własnej skórze". Dodatkowo zachęca mnie fakt, że są w dwóch odcieniach. Pierwszy, jaśniejszy, przydałby mi się na teraz, kiedy jeszcze nie jestem opalona i słońce jakoś mnie unika, a ciemniejszy natomiast na wakacyjny wyjazd, kiedy zamierzam nie schodzić z plaży. Twarzy z pewnością przyda się wtedy rozświetlenie :)
16.08.2014 23:19:12 Pinakoladka napisał:
Moje ciało wciąż potrzebuje pomocy! Nawilżenia, ukojenia, zarówno w dzień, jak i w nocy! Dlatego zestaw balsamów wybieram i już w wyobraźni w swoje ciało je wcieram! A oprócz właściwości kosmetycznych, liczę na dużą dawkę doznać aromatycznych, bo chociaż najbardziej liczy się działanie, to lubię gdy zapach balsamu na długo ze mną zostaje!
17.08.2014 00:30:00 bozena62 napisał:
Wybieram 1. Zestaw podkładów - moja twarz potrzebuje po prostu idealnej "drugiej twarzy" :)
17.08.2014 07:34:22 gosiatosia1 napisał:
zestaw nr 1 jest idealny dla mnie :) a dlaczego? Bo szukam podkładu, który pomoże pomóc mi poczuć się piękniej a także ukryje niedoskonałości mojej skóry bym mogła czuć się pewniej w każdej sytuacji. Zgłaszam się do testów z nadzieją, że oba podkłady pomogą mi w walce ze swoimi kompleksami i pozbęde się ich chociaż na chwilę. Każda z nas chce być piękna
17.08.2014 20:59:37 faithbieber96 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Ponieważ ostatnio zaczęłam bardziej interesować się kosmetykami kolorowymi i chciałbym przetestować każdy taki kosmetyk jaki jest na rynku polskim. Mam sporo czasu bo dopiero w to w chodzę w tematykę kosmetyków upiększających naszą twarz. Później chciałam by się podzielić recenzją na moim blogu z moimi czytelniczkami. A na koniec pójść do drogerii kosmetycznej i zakupić kolejne opakowanie jeśli by mi się spodobało.
17.08.2014 22:51:25 jasmina41 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Skąd taki wybór ? Żyjemy w czasach, gdzie kobiety często muszą ciężko pracować w warunkach szkodliwych dla naszego ciała...pył, kurz...szkodliwe substancje, które wysuszają, podrażniają naszą skórę.Tak jest i w moim przypadku. Każda kobieta zasługuje na to by czuć się piękną i podziwianą przez swego mężczyznę, a te kosmetyki mogą okazać się strzałem w 10-tke ;)
17.08.2014 22:51:27 jasmina41 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. Skąd taki wybór ? Żyjemy w czasach, gdzie kobiety często muszą ciężko pracować w warunkach szkodliwych dla naszego ciała...pył, kurz...szkodliwe substancje, które wysuszają, podrażniają naszą skórę.Tak jest i w moim przypadku. Każda kobieta zasługuje na to by czuć się piękną i podziwianą przez swego mężczyznę, a te kosmetyki mogą okazać się strzałem w 10-tke ;)
18.08.2014 09:21:12 tamarka79 napisał:
Wybieram zestaw nr.2.Firma Eveline...uwielbiam ją i cenię jej kosmetyki.Moja skóra po lecie jest wysuszona.Ma też już swoje lata,składniki balsamu są dobrane idealnie dla niej. Kwas hialuronowy ujędrnia i napina, przywraca skórze aksamitną gładkość. Olejek arganowy uważany za prawdziwy „eliksir młodości” regeneruje, doskonale odmładza i poprawia kondycję skóry. Kompleks witamin A, E, F hamuje procesy starzenia się, chroniąc komórki skóry przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.Firma Sylveco jest mi również znana.Kojący balsam zrobiony z naturalnych składników.Zastosowanie różnorodne do skóry ciała, po kąpieli, opalaniu, depilacji.Uwielbiam kosmetyki o tak wielu zastosowaniach.Z miłą chęcią zostanę testerką tego zestawu,a swoimi spostrzeżeniami podzielę się z moimi czytelnikami.
18.08.2014 09:37:50 dorota_144 napisał:
Wybieram zestaw nr 2. ponieważ chciałabym wypróbować alternatywy dla zwykłych balsamów w postaci balsamu pod prysznic ponieważ jestem niestety nieuleczalnym leniem i nie zawsze chce mi się czekać na wchłonięcie balsamu do ciała ;-) a jako, że mam wrażliwą suchą skórę bardzo przydałby mi się również kojący balsam do ciała. Pozdrawiam
18.08.2014 10:11:05 MsKatriss napisał:
Dla mnie wymarzonym zestawem jest zestaw nr.2 Jestem wytrawną testerką, wybredną, ciągle poszukuję najlepszych dla siebie produktów. Obecnie mamy tyle produktow na rynku, ze nie odwazylabym sie do kupna np. kremu czy kawy bez przetestowania ich wczesniej lub chociiazby przeczytania opinii o tych produktach. Nie przywiazuje sie do produktow, lubie probowac nowosci i dzielic sie opiniami z innymi, najczesciej wlasnie w internecie. Czasem rzeczywiscie produkt mnie bardzo pozytywnie zaskoczy i zaczynam go regularnie kupowac i polecac. Czasem zupelnie mi nie pasuje wiec szukam innego… Świetna zabawa, czysta przyjemnosc, a do tego jestem prekursorką… co bardzo lubię :) Pomysl z testowaniem kosmetykow jak najbardziej NIESAMOWITY! nie wydajesz fortuny nie musisz liczyc na słowo sprzedawcy który byle sprzedac wcisnie ci obojetnie jaki produkt, a sama moge sie przekonac o jego działaniu a tymbardziej wyrazic swoja opinie o nim. Chyba jest to wystarczajacy pretekst zebym mogła przetestować wasze kosmetyki . pozdrawiam serdecznie
18.08.2014 10:14:27 MsKatriss napisał:
Dla mnie wymarzonym zestawem jest jednak ''zestaw nr.3'' Jestem wytrawną testerką, wybredną, ciągle poszukuję najlepszych dla siebie produktów. Obecnie mamy tyle produktow na rynku, ze nie odwazylabym sie do kupna np. kremu czy kawy bez przetestowania ich wczesniej lub chociiazby przeczytania opinii o tych produktach. Nie przywiazuje sie do produktow, lubie probowac nowosci i dzielic sie opiniami z innymi, najczesciej wlasnie w internecie. Czasem rzeczywiscie produkt mnie bardzo pozytywnie zaskoczy i zaczynam go regularnie kupowac i polecac. Czasem zupelnie mi nie pasuje wiec szukam innego… Świetna zabawa, czysta przyjemnosc, a do tego jestem prekursorką… co bardzo lubię :) Pomysl z testowaniem kosmetykow jak najbardziej NIESAMOWITY! nie wydajesz fortuny nie musisz liczyc na słowo sprzedawcy który byle sprzedac wcisnie ci obojetnie jaki produkt, a sama moge sie przekonac o jego działaniu a tymbardziej wyrazic swoja opinie o nim. Chyba jest to wystarczajacy pretekst zebym mogła przetestować wasze kosmetyki . pozdrawiam serdecznie Przepraszam za pomyłkę w wyborze zestawu, jak najbardziej wybieram zestaw nr3!
18.08.2014 10:50:30 asagao napisał:
Najchętniej przetestowałabym zestaw numer 3, ponieważ cenię sobie siłę naturalnych składników (kosmetyk Sylveco) oraz uwielbiam kolor pomarańczowy, który kojarzy mi się z radością życia i mnóstwem pozytywnej energii (kosmetyk Lirene). A jako, że uwielbiam spędzać długie minuty pod prysznicem i rozpieszczać zarówno moją skórę, jak również moje zmysły, żele pod prysznic to idealne kosmetyki, które mogłabym przetestować.
18.08.2014 12:29:36 Agussssiiiaa napisał:
Chciałabym przetestować zestaw balsamów jakie są dostępne aktualnie do przetestowania, ponieważ mam bardzo duże problemu z moją skórą. W okresie jesienno-zimowym jest ona bardzo przesuszona natomiast w okresach wiosenno- letnich nadal brakuje jej dobrego nawilżenia. Już od bardzo dawna szukam idealnych balsamów dla mojej skóry. Balsamów tej marki nie miałam okazji jeszcze testować. Nie dość, że mam wysuszoną skórę to w dodatku skłonną do podrażnień i poparzeń słonecznych ze względu na moją bladą cerę. Liczę na skuteczność tych produktów.
18.08.2014 12:45:51 gamelion2 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 2. Dużo pracuję, dlatego odbija się to na moim organizmie i przede wszystkim cerze, która jest szara i pozbawiona blasku. Codzienne malowanie nie ukrywa niedoskonałości cery, choć stosuję krem rozświetlający innej firmy. Dlatego Make-up kryjący Sorayi będzie w sam raz na moje problemy. Moja cera potrzebuje odżywienia małej pomocy tego zestawu, aby trochę poprawić jej stan i moje samopoczucie, że ukryłam co się dało.
18.08.2014 14:16:44 justit napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1 - podkład kryjący i fluid rozświetlający. Mam problem z określeniem rodzaju swojej cery, ponieważ jednocześnie świeci się i łuszczy w tych samych miejscach. Na co dzień idę w stronę podkładów matujących, ale może to rozświetlający będzie strzałem w 10? Wybierzcie mnie, żebym nie musiała wybierać w ciemno :)
18.08.2014 15:08:42 Ansanka napisał:
Do testu wybieram zestaw trzeci marząc, że komplet żeli do mnie przyleci. Podkładów nie chcę, bo się nie maluję, a też bardzo z rzadka ciało balsamuję. Chętnie je wezmę do siebie na testy, ich składnikom oddając się bez reszty. Właśnie składniki są dla mnie ważne, nawet gdy mocno są odważne. Moja skóra nawilżenia potrzebuje, chcę więc sprawdzić jak na miód reaguje. Może żelu Lirene właśnie mi trzeba albo owocu brzoskwiniowego drzewa. Sprawdzę jak ekstrakty działają i czy mej suchej skórze pomagają. Sprawdzę również żel Sylveco, jestem ciekawa jego składu eko. Naturalny olejek i pieprzowa mięta! Mój umysł zestawienia takiego nie pamięta. Chcę je sama sprawdzić w kąpieli, by móc porównać do innych żeli. Później się opinią szybko podzielę, z kobietami z rodziny pogadam w niedzielę. Także koleżankom i znajomym opowiem o wrażeniu minionym.
18.08.2014 16:34:02 dinkam napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr.1. Mam duży problem ze znalezieniem odpowiedniego podkładu do swojej cery. Mam cerę mieszaną z tendencją w stronę tłustej, zaraz po umyciu jest bardzo sucha i ściągnięta a po jakimś czasie robi się tłusta i świecąca na czole i policzkach. Przetestowałam już kilkanaście podkładów ale jeszcze nie znalazłam tego jednego jedynego. Większość albo brzydko kryła, dawała efekt maski albo bardzo szybko spływała lub świeciła się, mimo zastosowania pudru. Nie stosuję kremów bo jeszcze gorzej się po nich świecę. Nie znoszę tego momentu, kiedy robię sobie jakiś fajny makijaż wyjściowy, zależy mi żeby dobrze wyglądać a tu klops, wszystko spływa i świeci się. Dajcie mi szansę na przetestowanie tych produktów a napewno podzielę się szybko opinią z innymi.
18.08.2014 17:08:42 modliszka1 napisał:
BARDZO CHCIAŁABYM DOSTAĆ ZESTAW 1 PONIEWAŻ ZAWSZE MAM PROBLEM Z DOBOREM ODPOWIEDNIEGO PODKŁADU. ALE JAK TO MÓWIĄ: OD CHCIENIA DO MIENIA...
18.08.2014 18:33:04 anagniadek napisał:
Chętnie przetestuję zestaw 2, czyli balsamy. Mam bardzo wymagającą skórę, suchą i skłonną do podrażnień, więc nie każdy kosmetyk jest w stanie sprostać jej wymaganiom. Dlatego ciężko jest mi dobrać odpowiedni balsam. Potraktujmy więc test jako wyzwanie. Myślę, że będzie to ekscytujące doświadczenie i chętnie podzielę się moimi doświadczeniami oraz opiniami.
19.08.2014 09:52:43 stokrotka napisał:
Idealnym dla mnie zestawem byłby zestaw nr 1:) Podkład to jest to, co każda kobieta powinna posiadać w swojej kosmetyczce (obok tuszu do rzęs;). Rozświetlający Lirene byłby idealny na letnie wyprawy, a kryjący Soraya na wieczorne balety:) Wybór idealnego podkładu nigdy nie jest łatwy i jest sprawą bardzo indywidualną dopasowanie właściwego odcienia, konsystencji i właściwości fluidu do aktualnych potrzeb naszej cery. Dlatego jeśli mam możliwość, chętnie próbuję różnych nowości w poszukiwaniu własnego ideału:)
19.08.2014 09:53:21 lenka87 napisał:
Chciałabym przetestować zestaw nr 1. Ponieważ po lecie, mimo, iż używam kremów z filtrem mam jesienią problem z przebarwieniami po lecie. Dlatego szukam idealnego podkładu,który rozwiąże moje problemy. Myślę,że Soraya Multi Cover poradziłby sobie w tej kwestii. Ciekawi mnie także rozświetlający produkt firmy Lirene. Rozświetlenie to to co jest wskazane jesienią u mamy,która ma mnóstwo na głowie i nie ma czasu na odpowiednią pielęgnacje.
19.08.2014 11:18:40 aniolek-98y8 napisał:
Napiszę krótko i na temat: Zestaw numer 3 trafił w moje gusta, a jego posiadanie to byłaby dla mego ciała prawdziwa rozpusta!;)
19.08.2014 12:14:11 pete43 napisał:
chciałabym przetestowac zestaw numer 1 gdyż moja twarz jest paskudna i gorzej nie bedzie raczej tylko lepiej heh (to wiersz biały dlatego się nie rymuje)
19.08.2014 12:47:05 dorocicha12 napisał:
chcialabym przetestowac zestaw nr 2 - powyzsze produkty zachecaja do sprobowania czy sa skuteczne , szczegolnie po lecie moja skora domaga sie odpowiedniego nawilzenia . Oczywiscie po tescie chetnie podziele sie opinia na temat skutecznosci balsamow
19.08.2014 13:03:10 marttoolla napisał:
nr 1 bo jak nie to foch!
19.08.2014 13:11:18 ANT666 napisał:
wybieram zastaw nr2 ponieważ uwielbiam balsamy .....mam bardzo suchą skórę ....bardzo bym chciała wypróbować ....napewno są cudowne :)
19.08.2014 13:35:27 kasia2439 napisał:
Chciałabym zostać testerką zestawu 3, ponieważ uwielbiam brać prysznic, czuć się zdrowo i świeżo a przy tym ładnie pachnieć.
19.08.2014 14:11:01 Agnieszka999 napisał:
Moim faworytem bez wątpienia jest zestaw 2. Lubię produkty firmy Eveline, są według mnie skuteczne, niedrogie i pięknie pachną. Wypróbowałam na ,,własnej skórze" produkty na cellulit. Jestem skłonna już teraz stwierdzić ze balsam intensywnie nawilżający również spodoba się mojej skórze. Za połączenie balsamów i produktów pod prysznic należy się Nobel. Jest to ogromna wbrew pozorom oszczędność czasu, a jego brak spędza mi sen z powiek. Dlatego też wybrałam ten balsam. Jeżeli chodzi o drugi produkt to chciałabym go przetestować. Po ,,dobie gorącego słońca i zaróżowionej skóry" przyda się na pewno preparat kojący ,,ból". Wie każdy co to znaczy zesmażenie na słoneczku i wie co to za ,,nieprzyjemna dolegliwość". Sylveco będzie jak znalazł. Sylveco wzywam Cię na pomoc mojej skórze!
19.08.2014 17:54:42 mysia247 napisał:
Zestaw nr 2 co trochę nieba mi da ;) Jesień się zbliża, szaro za oknem a skóra się sama nie nawilży :) Dam jej trochę słonecznego blasku by mogła poczuć się jak w szczycie oklasków ;)
19.08.2014 19:48:48 justyna7755 napisał:
Wybieram zestaw nr 1. Od jakiegoś czasu podkład, którego używałam przestał spełniać moje oczekiwania. Dlatego poszukuję idealnego podkładu dla siebie. Dodatkowo będę prze szczęśliwa jeśli uda mi się przetestować te podkłady zupełnie za darmo. :-)
19.08.2014 21:32:00 ebialas napisał:
Bardzo chętnie przetestuję zestaw nr 2! Jestem uzależniona od używania balsamów do ciała, w związku z tym przetestowałam ich już setki, jednak nadal szukam tego jedynego!
20.08.2014 09:01:33 dotis123 napisał:
Nie lubię balsamów, kolor podkładu u mnie ciężko dobrać, dlatego wybieram zestaw nr 3. Uwielbiam żele pod prysznic, wiele już wypróbowałam. Oczekuje od tych produktów przyjemnego zapachu, dobrego mycia i pielęgnacji, z racji tego, że nie używam balsamów. Dlatego z wielką chęcią poddam testom moją skórę i zanurzę zmysły w brzoskwiniowym deserku od Lirene oraz w nutach zapachowych olejku eterycznego z mięty pieprzowej w żelu Sylveco.
20.08.2014 21:51:22 ola23 napisał:
Wszystkie proponowane przez Was produkty bardzo mi się podobają, ja jednak wybieram podkłady. Uwielbiam mieć piękny makijaż. Dbam o to by moja twarz była promienna a cera wygładzona. Perfekcyjny make up sprawia że czuję się pewnie a każdy kolejny dzień przeżywam z radością<3
20.08.2014 22:23:52 cykat@buziaczek.pl napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ mam bardzo problemową cerę której niedoskonałości idealnie maskują tylko produkty z soraya. Na co dzień używam również toniku i mleczka do demakijażu, który nie powoduję uczuleń ani podrażnień oraz doskonale oczyszcza moją skórę. Myślę, że obydwa kosmetyki byłyby idealnym dopełnieniem tego kompletu.
21.08.2014 11:32:45 gosiaka2 napisał:
Zestaw, który chciałabym przetestować to numer 1.Od zawsze mam problem z doborem odpowiedniego podkładu, w zależności od pory roku jestem zmuszona kilkakrotnie zmieniać rodzaj jak i kolor. Po problemach z trądzikiem na twarzy mam mnóstwo niedoskonałości (zaczerwienia, blizny), dlatego podkład z firmy Soraya mógłby się sprawdzić. :) Moja skóra twarzy testowała już wiele kosmetyków, myślę, że jestem gotowa przetestować również i te.
21.08.2014 17:17:58 AgaWojtk napisał:
Chciałabym wypróbować kosmetyki z zestawu 3, bo jestem typową kobietą, która uwielbia nowinki kosmetyczne;-)! Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że: "Kobieta zmienną jest", no i nie ma się co czarować, bo jest w tym sporo prawdy;-) O ile w uczuciach preferuję stabilizację i wszelkie zmiany, czy skoki w bok jakoś mnie nie bawią, to co do mody i kosmetyków, to... już insza inszość:-) Tu często ulegam chwili i chętnie sięgam po nowość, która akurat wpadnie mi w ręce! Firmy zarzucają nas co rusz, to czymś nowym, obiecując cuda na kiju:-), tak więc z przyjemnością dałabym szansę tym razem dwóm nowym żelom do mycia z nadzieją, że być może któryś zachwyci mnie, a przede wszystkim moją skórę, tak, że zapragnie zostać z nim w "kontakcie" na dłużej?;-)
22.08.2014 05:30:48 Prosiek napisał:
To okropnie trudne zadanie - wybrać 1 z 3 prezentowanych zestawów do testowania. Ja chciałabym sprawdzić wszystkie :( No ale skoro absolutnie muszę wybrać tylko jeden, to wybieram metodą eliminacji... czyli: NIE będzie to numer 1, bo mam podejrzenie, że kolory podkładów (które strasznie chciałabym sprawdzić, tak na marginesie) nie będą pasować odcieniem do mojej skóry i zmarnowałyby się... NIE będzie to też zestaw 3, mimo iż uwielbiam wszystko co brzoskwiniowe i byłabym przeszczęsliwa mogąc myć się brzoskwiniowym żelem Lirene :) Co zatem wybieram - wybieram do testowania (o ile ja zostanę do ego testowania wybrana ;-) ) zestaw numer 2 z kojącym balsamem Sylveco i nawilżającym żelem pod prysznic Eveline... i już się cieszę na to nawilżanie z olejkiem arganowym (!) i ukojenie z ziołami od Sylveco :D
22.08.2014 19:53:47 paulina2157 napisał:
Wybieram zestaw numer 2 do testowania. Dlaczego powinnam go przetestować. Szczerze to jeszcze nigdy nie wygrałam żadnych kosmetyków, i jakoś nie wierzę że tym razem mi sie uda, no ale jak nie teraz to kiedy ? I dlaczego nie ja? Jestem bardzo typową Polką i kobietą: lubię kosmetyki, najbardziej te które "pieszczą " skórę. Bardzo jestem ciekawa działania balsamu pod prysznic, szczerze to dla mnie nowość a nie zawsze mam czas by wcierać w skórę balsam więc może okazać się świetnym rozwiązaniem.
24.08.2014 10:21:00 beatkaa84 napisał:
Witam serdecznie, Bardzo chciałabym testować zestaw numer 3-żeli pod prysznic, ponieważ uwielbiam otulać swoje ciało boskimi zapachami pod prysznicem. Spodziewam się dzidziusia i moja skóra się zmienia-chciałabym jej zapewnić doskonałą rozkosz ziołowo-owocową:) Uwielbiam brzoskwinie pod każdą postacią i bardzo kusi mnie ten brzoskwiniowy żel! Akurat kończy mi się żel pod prysznic, więc ten duecik bardzo by mi się przydał! Nie miałam okazji jeszcze testować tych żeli i z przyjemnością je przetestuję i podzielę się opinią z innymi:) Super by było urządzać sobie domowe SPA z takimi cudeńkami:)
24.08.2014 12:18:08 alabos napisał:
Chciałabym przetestować zestaw numer 1,ponieważ nie miałam okazji jeszcze wypróbować podkładów z firm Soraya, Lirene.Zachęcające dla mnie jest to że są to znane, krajowe, dobre marki łatwo dostępne i co najważniejsze w naprawdę rozsądnej cenie.
24.08.2014 15:03:25 angelinaa napisał:
chciałabym otrzymać zestaw balsamów nr 2. W związku z tym przygotowałam wierszyk: dbania o swe ciało nigdy za mało intensywne nawilżenie skóry suchej odżywienie Eveline Cosmetics i Sylveco spełniają również kryteria eko choć niełatwe to zadanie zadowolić piękne panie duet balsamów dopracowany pieczołowicie wszelakie wymagania spełnia znakomicie olejek arganowy nie przyprawi o zawrót głowy krwawnik pospolity z brzozą białą stanowią mieszankę doskonałą więc cóż zrobić drogie panie pora zacząć testowanie :)
24.08.2014 19:52:27 alamirka napisał:
Najbardziej intryguje mnie zestaw nr 2. To by była wspaniała odpowiedź na potrzeby mojej skóry, która potrzebuje pilnie głębokiego nawilżenia i regeneracji. Przy tym jeszcze nie miałam przyjemności testowac tych kosmetyków i strasznie jestem ich ciekawa! :)
24.08.2014 21:00:44 lola92 napisał:
Chciałabym otrzymać zestaw 1 czyli zestaw podkładów, bo uwielbiam testować produkty a potem dzielić się moimi spostrzeżeniami, opinią i doświadczeniem związanym z używaniem z innymi. Jestem troszkę miłośniczką kosmetyków i że zawsze miałam ich dużo to w końcu założyłam własny blog i tam właśnie staram się pisać co myślę i jakie są dane produkty używane przeze mnie. Bloga nie założyłam dla sławy lecz dla zwykłej chęci dzielenia się z innymi opinią, bo wiem z własnego doświadczenia, że zanim coś kupię szukam o tym opinii w internecie. Wybieram akurat zestaw podkładów, bo wciąż szukam tego odpowiedniego podkładu, więc takie coś przetestuję z wielką chęcią, a dodatkowo są one w odcieniach odpowiednich dla mojej cery.
24.08.2014 23:58:52 Skarb napisał:
Wybieram zestaw nr 1, ponieważ moja cera jest szara, a ja bardzo chciałabym ją rozświetlić, ożywić, nawilżyć i dodać jej blasku. W makijażu czuję się piękniejsza i atrakcyjniejsza, dlatego pragnę olśniewać idealną i promienną cerą oraz podkreślić swoje naturalne piękno.
03.09.2014 20:35:43 madziakk88 napisał:
a wyniki kiedy będą?