Strona główna Aktualności Buty Maciejka – najwyższa jakość w rozsądnej cenie

Buty Maciejka – najwyższa jakość w rozsądnej cenie

przez admin

Maciejka to polska firma obuwnicza założona w 1997r., specjalizująca się w produkcji i sprzedaży obuwia dziecięcego, młodzieżowego oraz damskiego. Na początku swojej działalności firma zatrudniała kilka osób i produkowała dwa rodzaje butów, obecnie na jej ofertę składa się ponad dwieście modeli butów, za których projektowanie i wytwarzanie odpowiada zespół kilkudziesięciu doświadczonych i wykwalifikowanych fachowców.

Buty Maciejka są produkowane z najwyższej jakości materiałów naturalnych i syntetycznych. Wykorzystywanie najlepszych surowców w połączeniu zastosowaniem najnowszych technologii produkcji pozwala firmie wyróżniać się na rynku wygodą, prostotą wzorów oraz zachwycającą, niespotykaną nigdzie indziej gamą kolorystyczną obuwia. Projektanci Maciejka interpretują najświeższe trendy światowej mody w nowatorski sposób, dzięki czemu oferowane przez firmę obuwie cechuje się dużą oryginalnością. W efekcie firma może pochwalić się liczną i wciąż powiększającą się grupą wiernych klientów.

Warto wspomnieć o dwóch systemach produkcyjnych wyróżniających buty Maciejka: System Super Elastic oraz System Fresh Air. Pierwszy z wymienionych pozwala na zapewnienie butom elastyczności, która jest tak kluczowa dla właściwego dopasowania obuwia do kształtu stopy. Bez niej obuwie nie byłoby wygodne, a jak wiadomo, nawet najpiękniejsze buty nie będą sprawiać radości, jeśli nie będą zapewniały komfortu noszenia. Dzięki systemowi Super Elastic użytkownicy butów Maciejka mogą zapomnieć o zmęczonych stopach, obtarciach i pęcherzach.

Drugi z wymienionych systemów – Fresh Air – zapewnia stopom „oddychanie”, likwidując tym samym skutki pocenia się nóg w okresie letnim, równocześnie ogrzewając je w czasie chłodów. Jest to możliwe dzięki konstrukcji obuwia sprawiającej, że zaledwie 30% stopy ma kontakt z wkładką, podczas gdy reszta zawieszona jest „w powietrzu”. Powstała w ten sposób warstwa powietrza pomiędzy butem a stopą, którego temperatura jest zbliżona do temperatury ciała, stanowi doskonały izolator zarówno w lecie, jak i w zimie.

Pomimo zastosowania nowatorskich rozwiązań, buty Maciejka są wciąż bardzo trwałe i odporne na intensywne użytkowanie. Wynika to z wspomnianego już odpowiedniego doboru materiałów oraz zastosowania sprawdzonej, wypracowywanej przez lata technologii produkcji. Dzięki umiejętnemu połączeniu wysokiej jakości wykonania z atrakcyjnymi cenami, firma Maciejka skutecznie konkuruje z najlepszymi markami zagranicznymi.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej