Strona główna Aktualności Jakim kolorem jesteś?

Jakim kolorem jesteś?

przez admin
Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ogromny wpływ na nasze samopoczucie i jakość naszego życia ma ….kolor. Symbolika koloru jest znana prawie każdemu z Was drodzy czytelnicy, choć pewnie większość z Was nie nazwie tego magią:)
Codziennie podejmujecie mnóstwo wyborów dotyczących barw. Świadomie bądź podświadomie. Jeśli udajecie się na romantyczne spotkanie, to czy macie ochoty włożyć czegoś błękitnego lub białego, kiedy chcecie być intrygujące, pewnie sięgniecie po czerń, złoto lub czerwień…A jeśli wybieracie coś do jedzenia- czy nie macie ochoty na   banana tylko dlatego, że jest pięknie „słoneczny”, lub zielone soczyste jabłko albo jagodowe (fiolet) lody…? Jeśli urządzacie mieszkanie- czy instynktownie nie szukacie barw w  których czujecie się najlepiej, dodatków które określają wasze i tylko wasze wyczucie smaku, które definiują Waszą osobowość, osobistą ekspresję..?
Chce zaproponować tym artykułem cykl podróży do magii życia. Myślę, ze będzie to dla Was ciekawe przeżycie. Magia nadaje naszemu życiu smaku, sprawia, ze żyje nam się radośniej, ciekawiej, milej. Rozsiewamy wokół siebie dobre fluidy i chcemy się nimi dzielić z innymi. Zatem zaczynamy:)
Dzisiaj podpowiem Wam jak obliczyć własny kolor z daty urodzenia, w kolejnych materiałach podejmiemy kolejne zagadnienia z zakresu numerologii, tarota, run, relaksacji itp.
Terapia kolorem czyli…
Terapia kolorem bazuje na przekonaniu, ze konkretna barwa wywiera korzystny wpływ na nasze samopoczucie. Niedobór jakiejś barwy działa wprost odwrotnie. Co ciekawe wiele z Was robi to podświadomie – nie spożywacie pewnych potraw, nie kupujecie ciuchów w  konkretnym kolorze, nie lubicie po prostu jakiegoś koloru, wydawałoby się bez żadnej konkretnej przyczyny. Warto wiedzieć w naszej aurze zawierają się wszystkie kolory. Każdy z nas jest tęczą:). Dzisiaj nauczę Was jak obliczyć swoja barwę podstawową (liczbę drogi życia). Jednym słowem –
Jakim kolorem jesteś? czyli Twoja liczba drogi życia
Jak to obliczyć? Wszystkie liczby z daty urodzenia sumujesz do jednej liczby.
Załóżmy, ze urodziłaś się 03.02.1980 = 3+2+1+9+8= 23=2+3=5
 
Jesteś 5 czyli kolorem niebieskim
 
UWAGA: jeśli po podsumowaniu otrzymasz wynik 11 lu 22 nie sumuj tej liczby.
Liczby 11 i 22 to liczby Mistrzowskie!
 
Krótka charakterystyka barw – wystarczy się odszukać:)
 

1 – to kolor czerwony. Masz osobowość przywódcy i krewki temperament. Dusza towarzystwa. Aby osiągnąć coś w życiu musisz nauczyć się harmonijnie współżyć z innymi.
 
2 – to kolor pomarańczowy– To liczba troskliwości, wrażliwości. Jesteś osobą o wielkiej intuicji. W życiu musisz nauczyć się tworzyć harmonijne zrównoważone związki. Nie bądź ofiarą w relacjach.
3 -to kolor żółty – jesteś entuzjastyczna, wesoła. Wspaniale sprawdzisz się tańcząc, śpiewając. Dla Ciebie są tzw. zawody artystyczne. Dobrze dogadujesz się z innymi, bo jesteś niezwykle towarzyska.
4 – to kolor zielony -Jesteś dobrze zorganizowana, pracowita, cenisz sobie porządek i ład. Najlepiej się czujesz gdy działasz wedle sprawdzonych procedur. Perfekcyjna kobieta;-)
5 – to kolor niebieski – Jesteś wszechstronna, nie obawiasz się w życiu zmian. Powinnaś tylko uważać na swój „słomiany zapał” i przed decyzjami gruntownie przemyśleć problem.
6 – to kolor indygo – jesteś troskliwą, czułą osobą która chętnie pomaga innym. Masz wyśmienity gust i jesteś niezwykle kreatywna.
7 – to kolor fioletowy – jesteś mądra i sprawiedliwa.  Lubisz spędzać czas sami ze sobą, myśląc i medytując przez co możesz wydawać się innym – osobą niedostępną.
 
8 – to kolor różowy –  jesteś praktyczna, rozsądna. Dążysz do osiągnięcia sukcesu. Musisz nauczyć się harmonijnych relacji z innymi. Wówczas osiągniesz sukces.
9 – to kolor brązowy – jesteś mądrą życiowo osobą. Nieco skrytą. Powinnaś dzielić się swoja wiedzą z innymi, bo tylko wtedy będziesz kobietą spełnioną.
 
Liczby mistrzyni
11- to kolor szary. To marzyciele o potężnej sile – mogą poruszyć niebo i ziemię. Zazwyczaj są atrakcyjne fizycznie. Maja genialne pomysły, mogą osiągnąć w życiu więcej niż inni…pod warunkiem ze nie będą tylko marzyć.
22 – to kolor złoty. To osoby, które mogą osiągnąć wszystko, co przyjdzie im do głowy. To charyzmatyczne osobowości. Ich cel to nauczyć się żyć z własna mocą aby pomagać innym, a nawet całej ludzkości Posiadają mnóstwo talentów i darów więc powinny to odpowiednio w życiu wykorzystać.
Autor: wróżka Athena
 
Przy pisaniu tekstu korzystałam z  książki Richarda Webstera „Magia koloru” Wydawnictwa Illuminatio

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej