Strona główna Aktualności Buty dla kobiet żyjących w „Miejskiej dżungli” – obuwie Nessi na lato 2014.

Buty dla kobiet żyjących w „Miejskiej dżungli” – obuwie Nessi na lato 2014.

przez admin

W zeszły czwartek  w Pałacu Zamojskich/Endorfinie  w Warszawie polska  marka obuwnicza Nessi zaprezentowała kolekcję na lato 2014.

Prezentacja ze wszech miar oryginalna, bowiem w jednej części składała się z aranżacji bezpośrednio nawiązującej do nazwy kolekcji „ Miejska dżungla, w której kolorowe modele sandałów można było podziwiać w roślinach rodem z lasów tropikalnych; w drugiej zaś z pokazu na czerwonym dywanie, który rozłożono na świeżym powietrzu, w ogrodach restauracji , tak że licznie przybyli goście mogli go podziwiać z altanek ogrodowych, hamaków  i  leżaków.  Jedno jest pewne: takiego pokazu jeszcze nie było! Gościem specjalnym pokazu była p. Anna Samusionek, dotychczasowa ambasadorka marki, a uzupełnienie do prezentowanych modeli stanowiły doskonale dobrane stylizacje z www.balladine.com oraz biżuteria KOD.

Marka obuwnicza Nessi od lat cieszy się uznaniem wielu Klientek w kraju i za granicą,  a kolejne kolekcje powstają z najlepszych materiałów  pod hasłem „buty są dla nas najważniejsze”. Nie dziwi zatem fakt, że każda kolejna kolekcja jest przyjmowana  z wielkim entuzjazmem, a  obuwie nosze  i chwalone przez coraz szersze grono wymagających gwiazd  i klientek, do których należą: Barbara Kurdej Szatan, Andżelika Piechowiak, Lidia Kopania, Olga Borys, Jadwiga Gryn, Ilona Felicjańska, Monika Mrozowska, Ewa Błaszczyk, Anna Samusionek, Olivia Angerstein, Agata Nizińska i wiele innych.

Podczas rozmów w kuluarach prezentacji)każda z pytanych osób oceniła kolekcję jako niezwykle kolorową i wygodną. Taki był też zamysł projektantów, aby buty skierowane do kobiet żyjących w miejskiej dżungli , aktywnych i zapracowanych  były  jednocześnie wygodne, modne i kolorowe.

Kolekcja Nessi na lato 2014 składa się z wielu modeli płaskich, lekkich sandałków, które w tym sezonie są absolutnym must have, zawsze modnych i wygodnych koturnów, powracających na salony sandałków na słupku, z których wiele ma niezwykle modne elementy metaliczne w kolorze złota , srebra, miedzi. Wiele modeli ma ozdoby w postaci elementów z motywem zwierzęcym.  Dominują w niej kolory ….kolorowe, od żółci, pomarańczu,  różu, turkusu, fioletu po ostre czerwienie i klasyczne czernie , biele i beże. Jest to kolekcja pełna kolorów, jak dżungla.
Na imprezę prezentują najnowszą kolekcję Nessi przybyło wiele gwiazd. Wśród gości znalazły się między innymi: Ilona Felicjańska, Andżelika Piechowiak, Ania Piszczałka, Anna Samusionek, Agata Nizińska, Jadwiga Gryn, Anna Gzyra, Magdalena Stamm, Lidia Kopania i Olivia Angerstein.

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej