Strona główna Aktualności Jak uwodzi kobieta?

Jak uwodzi kobieta?

przez admin
Kobieta działa inaczej niż mężczyzna. Inaczej jest uwodzona i inaczej uwodzi. Z reguły to mężczyzna jest zdobywcą. Kobieta czasem przejmuje inicjatywę i sztuczkami pragnie zdobyć faceta marzeń. Panie mają nieodparty urok i zaprzyjaźniły się z Amorem.
Kobiety lubią zdobywać – nowe stanowisko, nowa praca, nowy ciuch, kosmetyk lub przepis. Chcą być uwielbiane, komplementowane i czuć się najlepszymi w kuchni, pracy i w relacjach damsko – męskich. Ich wrodzone predyspozycje ułatwiają im to. 
Tak uwodzi kobieta:
1. atrakcyjnym wyglądem – obie płcie zwracają uwagę na wygląd fizyczny. Mężczyźni są wzrokowcami i łatwo ich uwieść apetycznym wyglądem. Kobieca prezencja to niekwestionowany atut w uwodzeniu. Gdy kobieta pragnie zdobyć mężczyznę, uwodzi ciałem. Sukienka podkreślająca smukłą linię, talię i inne kobiece atuty, zjawiskowa fryzura i wyrazisty makijaż zdobywa mężczyznę. W wyglądzie mężczyznom podobają się pełne usta, wyraziste oczy, długie włosy i sylwetka klepsydry. Ważna jest również proporcja odkrytego ciała. Dama nie powinna pokazywać więcej niż 30%. 
2. zmysłem kulinarnym – Mówi się, że przez „żołądek do serca”. Kobieta pragnie być karmiona komplementami, a mężczyzna pysznymi daniami. Większość mężczyzn to smakosze. Jeśli chcesz go skutecznie uwieść, to takżę ulubionym obiadem z deserem. 
3. emanującym ciepłem – kobieta jest symbolem seksapilu, wdzięku i gorącego serca. Zapewnia domowe ognisko oraz ciepłą i życzliwą atmosferę. Taka jest wspaniałą żoną i matką. Mężczyzna uwodzi kobietę, ponieważ szuka życiowej partnerki. Zachęca go boska uroda, a przy jednej zatrzymuje charakter: życzliwość, opiekuńczość, troska i zaradność.
4. tajemniczą pozą – tajemniczość to domena kobiet. Mężczyźni kochają tajemnicze i trudne do zdobycia. Dlatego im trudniej ją uwieść, tym warto to zrobić. 
5. oszczędną rozmową – kobiety są z natury bardziej rozmowne od mężczyzn. Uwielbiają opowiadać o tym, co im się przydarzyło. Mówią szybko, czasem chaotycznie – pamiętaj, że to milczenie jest złotem.
Reakcja mężczyzny
Podczas spotkania z pewną siebie uwodzicielką mężczyźni uciekają lub akceptują swoją nową rolę. Nie każdy facet chce być uwodzony. Jego natura to natura uwodziciela i zdobywcy. Nie chce rezygnować z instynktowych zachowań. Poza tym zbyt pewna siebie kobieta odstrasza i odrzuca. Przebojowa, zaradna, opiekuńcza i dynamiczna jest dobrym materiałem na żonę oraz matkę. Jednak nie zawsze mężczyzna akceptuje kobiecy podryw. Kobieta, która wychodzi z inicjatywą jako pierwsza może dominować w związku. Innym razem mężczyzna zgadza się na to i wchodzi w nową rolę – poddaje się uwodzonej. 
Wioleta Nowicka

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej