Strona główna Aktualności Łąccy łączą wnętrza

Łąccy łączą wnętrza

przez admin
Wybór podłogi do wnętrza jest traktowany przez Klientów w dość skrajny sposób- jedni uważają podłogi za najważniejszy element wyposażenia, inni kierują się przeświadczeniem, że tylko dodatki tworzą odpowiedni Klimat wnętrza. Gdzie leży prawda? Jak zwykle, gdzieś pośrodku…
Różnorodność kształtów, form, bogactwo kolorów i materiałów jest dzisiaj na rynku ogromna. Podobnie zresztą jak możliwość ich aranżacji – począwszy od rozwiązań tradycyjnych, a skończywszy na tych bardziej innowacyjnych. Niesłabnącą popularnością już od lat cieszy się drewno – zwłaszcza ponadczasowy dąb. Popularny staje się kamień. Do salonów coraz śmielej wkraczają płytki ceramiczne, a przyjemne i miękkie wykładziny dywanowe świetnie sprawdzają się w sypialniach oraz pokojach dziecięcych. Jedno jest pewne-  podłoga to dobre tło dla wszystkich innych detali, mistrzyni „drugiego planu” – bo wybrana niedbale nie stworzy specyficznego i indywidualnego klimatu domu. To podłoga wszystko łączy w jedną, spójną całość. 

Cerkiewny dąb
Producent desek podłogowych – marka Łąccy – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientom, którym bliski jest komfort życia, jak i estetyka wnętrza. Firma Łąccy przedstawia deskę podłogową dębową, którą można poddać specjalnym zabiegom typu bejcowanie, podbarwianie, szczotkowanie tak aby uzyskać interesujący nas odcień. Taką deską jest produkowana przez firmę Łąccy popularna i preferowana przez Klientów deska dębowa cerkiewna. To podłoga dębowa olejowana olejami uv, która została dodatkowo lekko podbarwiana, aby uzyskać bardziej widoczne i wyraźne usłojenie. Taka podłoga może być również lakierowana. 
Podłogę oferowana w szerokiej gamie szerokości od 120 do 240 mm, w dwóch grubościach 15 i 20 mm. Deski podłogowe dębowe Łąccy są oferowane w szerokiej gamie odcieni od dębu bielonego, przez naturalny po ciemnobrązowy, toffi, a nawet czarny. 
„Produkowana przez firmę Łąccy deska podłogowa to synonim piękna i elegancji – podkreśla Pan Jacek Greinke wiceprezes firmy – szlachetny materiał jakim jest dąb, podkreśla styl każdego pomieszczenia, nadając mu domowy ale i luksusowy charakter. Odpowiednio dobrana podłoga dębowa wyeksponuje piękno każdego wnętrza – klasycznego lub nowoczesnego”

Inwestycja warta ceny
Podłoga wykonana z litej deski dębowej oprócz walorów wizualnych, posiada wiele zalet czysto użytkowych:
  • trwałość – prawidłowo zabezpieczona podłoga dębowa jest odporna na zarysowania oraz wgniecenia. Ze względu na grubość deski podłogowej, możliwe jest jej kilkukrotne cyklinowanie 
  • różnorodność – każda deska podłogowa wykonana z naturalnego drewna posiada niepowtarzalny wygląd.  
  • ciepło – wraz z dębowymi deskami podłogowymi otrzymuje się doskonały izolator termiczny i akustyczny. W przeciwieństwie do płytek ceramicznych czy paneli PCV dają one wrażenie przytulności i ciepła, dlatego bez przeszkód można chodzić po nich na boso.
  • ekologia – podłoga wykonana z drewna jako materiału naturalnego i odnawialnego jest produktem w 100% ekologicznym. 
Cena: od 135 zł za 1 m2
Podłoga może być montowana na ogrzewanie podłogowe.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej