Strona główna Aktualności Kupujemy masażery

Kupujemy masażery

przez admin
Codzienna rutyna osób pracujących za biurkiem nie wpływa dobrze na stan ich kręgosłupa. Często po całym dniu spędzonym za komputerem czujemy napięcie i dyskomfort w niektórych jego odcinkach, chwili relaksu domagają się również obolałe nogi. Wówczas z pomocą mogą przyjść różnego rodzaju masażery. Skąd jednak możemy wiedzieć, który z nich będzie dla nas najlepszy?
 
Przed wyborem idealnego urządzenia powinniśmy zastanowić się nad tym, którą część działa chcielibyśmy wystawić na jego dobroczynne działanie. Masażowi całych pleców najlepiej posłużą maty i fotele masujące, zaś mniejszym partiom ciała – niewielkie przenośne masażery. Również stopom dedykowane jest osobne urządzenie.
Według statystyk udostępnionych przez serwis Skąpiec.pl, największa część jego użytkowników poszukiwała mat masujących. Wśród ich zalet wymienić można skuteczne działanie, a także niewielki rozmiar – dzięki zainstalowanej przejściówce do gniazdka samochodowego urządzenie tego typu bez problemu zabierzemy ze sobą w nużącą podróż autem. Najpopularniejszą matą masującą wśród użytkowników serwisu Skąpiec.pl okazał się model Homedics SBM600H. Zjednał on sobie ich sympatię przede wszystkim dzięki skutecznemu działaniu. Niektórych do kupna urządzenia może jednak zrazić dość wysoka cena, która oscyluje w granicach 580-700 złotych.
Nieco mniejszym, ale nadal znaczącym zainteresowaniem cieszą się masażery do stóp. Poszukiwało ich około 30% użytkowników Skąpiec.pl rozważających kupno urządzenia do masażu. Ich stosowanie wpływa pozytywnie nie tylko na same stopy, ale też cały organizm, ponieważ przyczynia się do poprawy krążenia krwi. Na Skąpiec.pl najpopularniejszym urządzeniem tego typu jest Scholl DRFB7133E. Zadowoleni użytkownicy chwalą go przede wszystkim za jakość materiałów, z których został wykonany, cichą pracę oraz skuteczność. Za egzemplarz tej maszyny zapłacimy w zależności od sklepu 187 do nawet 300 złotych.
Na miejscu trzecim uplasował się z kolei masażer do ciała. Zaletą urządzenia jest to, że tak naprawdę sami wybieramy miejsce, które chcemy poddać jego działaniu i docieramy do niego (dosłownie!) na własną rękę. Od trzymania przyrządu potrafią jednak rozboleć dłonie, dlatego nie będzie on raczej przeznaczony do długich sesji. Najpopularniejszym masażerem do ciała wśród internautów korzystający z serwisu Skąpiec.pl okazał się Beuer MG80, którego zakup wyniesie nas od 310 do 384 złotych.
Nieco mniejszym zainteresowaniem, zapewne z uwagi na wysoką cenę tych urządzeń, cieszyły się fotele masujące. W działaniu przypominają wcześniej opisywane maty, ponieważ masują podobne partie ciała, jednak są dużo bardziej skuteczne. Za model fotela do masażu cieszący się największym uznaniem użytkowników serwisu Skąpiec.pl – BodyHelp Fot800 – zapłacimy jakieś 5000 złotych.
Zanim zdecydujemy się na wybór odpowiedniego urządzenia, musimy sprecyzować wymagania, jakie przed nim stawiamy. Jeśli zależy nam tylko na tym, aby od czasu do czasu zrelaksować spracowane mięśnie, zdecydujmy się na coś tańszego. Pamiętajmy również, że w przypadku poważniejszych schorzeń nawet najdroższy fotel masujący nie zastąpi wizyty u lekarza.
Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej