Strona główna Aktualności Jak szukać tego Jedynego?

Jak szukać tego Jedynego?

przez admin

Jesteś singielką nie z wyboru? Czas na nowy związek!  

Postanowiłaś, że wracasz do gry, bo nie chcesz być już dłużej singielką? Jeśli znudziły Ci się kolory samotności zrób sobie prezent dla Singla! Po pierwsze: gratulujemy tej mądrej decyzji! Nasza maksyma brzmi: Szczęściu możesz pomóc, a miłość to nie przypadek! Dlatego nasze gratulacje są prawdziwe i szczere. Prosimy jednak, tym razem, rozegraj Twój powrót jak zwycięska Olimpijka. Ważne jest podejście na serio. Zrób to dla siebie. Gdy wracasz do gry, to przecież właśnie po złoto! Na początek zapytaj siebie, czy NAPRAWDĘ chcesz poznać tego Jedynego? Czy tylko tak mówisz? Jeżeli szczerze uważasz, że jesteś gotowa na nowy związek, przejdź do ofensywy! Nie marudź, że nie możesz nikogo poznać, nie marnuj czasu na niekończące się wieczory z przyjaciółką, bądź otwarta i aktywnie poznawaj nowych ludzi, pokaż, że kochasz siebie i masz odwagę sięgać po to, co da Ci szczęście! Z odpowiednim nastawieniem poradzisz sobie lepiej niż myślisz!

Jak szukać partnera efektywnie? Nie marnuj czasu.

jak szukać faceta

Lubimy ciepło maminej kuchni i ploteczki z przyjaciółką. Przyznaj, że lubisz spotykać się w gronie koleżanek singielek, zajadać lody, oglądać „Seks w wielkim mieście”, wzajemnie się pocieszać i złorzeczyć na płeć brzydką. Nie jest to jednak sposób, który choć na centymetr przybliży Cię do Twojego celu, czyli znalezienia tego jedynego mężczyzny, który przy Twoim boku będzie wiernie trwał, wspierając Cię w problemach i uwielbiając Cię, jakbyś była ósmym cudem świata. Boisz się, że zauważyłaś już u siebie syndrom „wyzwolonej, lecz sfrustrowanej singielki”? Lubisz poprawiać sobie nastrój chodząc na małe zakupy i fundować sobie luksusowe wakacje pod hasłem „Tylko Ja i SPA”? To miły, lecz groźny zapychacz czasu, gdy jesteś sama, samotna i wiesz, że chcesz stworzyć nowy związek. Pewnie chodząc po galerii handlowej myślisz, że właściwie życie singla jest bardzo przyjemnym stanem. Nie ma w tym nic złego, powinnaś kochać siebie i sprawiać sobie przyjemności. Czy przypadkiem nie robisz tego jednak zbyt często i nie tracisz z oczu swojego właściwego celu, czyli szczęścia. Marzy Ci się zakochanie – różowy początek we dwoje? Dlatego, jeżeli nie chcesz zasypiać już więcej sama, przytulając się do wielkiej poduchy i marząc, że to ramię Twojego jedynego mężczyzny, z którym następnego dnia przeżyjesz moc przygód, wyzwań, romantycznych wyjazdów i zaplanujecie razem kolory w dziecięcym pokoju, zacznij działać! Jak szukać partnera? Wypieraj złe nawyki i zastępuj je takimi, które przybliżą Cię do celu. Twój następny projekt ma tytuł: „Nasze Szczęście We Dwoje”.

Pokochaj siebie

Zadbaj o siebie, bądź ponętna i pachnąca – to na początek. Obdarz samą siebie ciepłym uczuciem. Zadbaj o linię, uprawiaj regularnie sport. Mężczyźni o sportowej budowie poszukują partnerki o szczupłej, normalnej lub wysportowanej budowie ciała. Statystyki MyDwoje.pl potwierdzają upodobanie zadbanych panów do zgrabnej sylwetki u kobiety ich marzeń. Pielęgnacja Twojego ciała sprawi, że poczujesz się od razu bardziej atrakcyjna i zaczniesz myśleć o sobie jako o wartościowej kobiecie, z którą warto się związać. Twój minimalny kosmetyczny repertuar to zadbane włosy, skóra i paznokcie. Rozpieszczaj się i dbaj o siebie. Udzielaj się kulturalnie, bądź otwarta na nowych ludzi i nie czekaj na „księcia z bajki”, który odmieni Twoje życie, lecz stwórz sobie ciekawe życie sama. Zanim stworzysz nowy związek, musisz też umieć leczyć się z chandry samodzielnie. Pokochaj siebie. Twój przyszły partner nie będzie Twoim terapeutą, najlepiej dla Was jak nie będziesz tego od niego oczekiwać. Zapanuj więc sama nad swoim wyglądem i kondycją psychiczną.

jak szukać faceta


Bądź aktywną singielką. Wyjdź do ludzi.

Nie siedź sama w domu. Jeżeli dotyka Cię temat z gabinetu psychologa… rozwód lub rozstanie się z wieloletnim partnerem, prawdopodobnie nie możesz patrzeć na płeć przeciwną i nowy związek zupełnie Ci nie w głowie. Mimo to zachęcamy, ulegaj namowom swoich bliskich i pokaż się co jakiś czas w towarzystwie. Nie nastawiaj się negatywnie i nie oczekuj też, że pierwszy nowo poznany mężczyzna będzie Twoim „lekiem na całe zło”. Najprawdopodobniej wcale nie będzie to ten właściwy kandydat na Twojego przyszłego męża lub partnera. Mimo to nie zaszkodzi miło porozmawiać. Szczególnie, gdy poznajesz nowe osoby drogą internetową, daj sobie czas i nie bierz wszystkiego, co piszecie, zbyt poważnie. Taka znajomość potrzebuje więcej „rozbiegu”, chociażby dla wyrównania dystansu związanego z tym, że poznajesz osobę zupełnie Ci obcą, nie znasz jej środowiska pracy, kolegów, nikogo z rodziny, często mieszkacie w różnych miastach tworząc związek na odległość Najpewniej macie też odległe od siebie doświadczenia życiowe. Po prostu poznawaj nowych ciekawych ludzi, żartuj i baw się w ich towarzystwie, a zainteresowanie kimś szczególnym przyjdzie, gdy wcale nie będziesz się go spodziewać. Bądź uśmiechnięta i otwarta. To przyciąga jak magnes. Podstawą udanych randek jest właśnie otwartość i uśmiech. Tylko wtedy, gdy nie będziesz oczekiwać, że pierwsze spotkanie „to musi być to”, będziesz mieć właściwy dystans i siłę, by ewentualne niepowodzenia lub odrzucenie znieść z godnością, a nawet z nich żartować.

biuro matrymonialne Mydwoje.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej