Strona główna Aktualności Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie

Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie

przez admin
Postanowienia noworoczne dawno już za nami i niejedna z nas ma problemy z ich dotrzymaniem. Do tego wiosna w pełni, za chwilę wakacje i plaża – jak (ponownie) nabrać  motywacji do stosowania diety i regularnych ćwiczeń?
Pomoże w tym książka Edyty Draus „Piekna papryczka uwodzi kształtem. Zamień kilogramy na zabójczą pewność siebie”  Ta książka to zgrabnie napisany przewodnik po świecie dietetyki, ćwiczeń, motywacji i samoakceptacji. Dzięki niej zrozumiesz, że Twoje ciało jest fantastycznym naczyniem dla Twojej duszy. Jest także Twoją wizytówką, kartą przetargową i miłością Twojego życia. I tylko od Ciebie zależy, jak wygląda i jak się w nim czujesz. Bycie kobietą to prezent. Bycie piękną kobietą to już Twój wybór! Książkę szczególnie polecamy wszystkim Paniom, ale też Panowie znajdą coś dla siebie (szczególnie jeśli chodzi o zalecenia dietetyczne).
Szczególnym atutem jest język książki, który unika trudnego żargonu, a skomplikowana zagadnienia z zakresu biochemii i fizjologii przedstawia w łatwo przyswajalny sposób. Autorka często posługuje się autoironią sprawiając, że poradnik czyta się bardzo przyjemnie. Ale właściwie nie chodzi o czytanie, ale o przemianę zewnętrzną i wewnętrzną.
Składniki tej przemiany to dieta, ćwiczenia, samoakceptacja i witalność. Autorka jest osobą, która przeszła tą drogą i jak sama mówi: „kiedyś  mając dość balang i dekadencji zaczęłam ćwiczyć i tak mi zostało”, jest także wicemistrzynią Polski w fitnessie sylwetkowym, oprócz tego zajmuje się grafiką.

Książka jest do kupienia tutaj

Grażyna Kowalik

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej