Strona główna Aktualności Ochrona dla serca i mózgu.

Ochrona dla serca i mózgu.

przez admin

Synergiczna formuła Omega-3 + Koenzym Q10 z Kurkumą łączy w sobie korzystne właściwości kwasów tłuszczowych Omega-3, koenzymu Q10 oraz kurkumy. Ochrona serca i mózgu, do tego wysoki potencjał antyoksydacyjny – wszystko to tylko w 1 kapsułce!

Skład:
• Kwasy Omega-3
Wysokiej jakości kwasy tłuszczowe Omega-3 pochodzą z oczyszczonych ryb zimnowodnych, wolnych od zanieczyszczeń takich jak rtęć. Dwie kapsułki Omega-3 + Koenzym Q10 z Kurkumą zawierają 270 mg EPA i 180 mg DHA pochodzące z czystego źródła ryb głębinowych. Ta ilość odpowiada około 50-60 g porcji łososia.

• Koenzym Q10
To silny, naturalny antyoksydant, niezbędny do produkcji energii przez komórki ludzkiego organizmu. Jego wyjątkowe właściwości mają duże znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania układu sercowo-naczyniowego oraz zapobiegania migrenie.

• Kurkuma

Kurkuma jest rośliną, której fitonutrienty mają silne właściwości przeciwzapalne, antyoksydacyjne
i przeciwnowotworowe. Badania wskazują, że kurkuma może pomóc chronić delikatne tłuszcze(takie jak te z oleju z ryb) przed jełczeniem. Dzięki temu działanie kwasów Omega-3 i kurkumyuzupełniają się.

• Piperyna
Potęguje efekt synergicznej formuły produktu. Piperyna jest aktywnym składnikiem zawartym w pieprzu. Ma właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Zwiększa wchłanianie i skutecznośćwielu składników, takich jak koenzym Q10 i kurkuma, jak również licznych witamin i minerałów.

• Synergiczna formuła
Potencjał synergicznej formuły produktu Omega-3 + Koenzym Q10 z Kurkumą został zoptymalizowany przez dodanie piperyny. Dzięki tej innowacyjnej formule skuteczność koenzymu Q10 została zwiększona o 30%, a korzyści płynące z kurkumy zwiększyły się o 2 000% – tym samym zwiększyła się aktywność antyoksydacyjna produktu, korzystna dla prawidłowego funkcjonowania układu sercowo – naczyniowego oraz mózgu.

• Ochrona serca

Pomaga zachować sprawny układ sercowo-naczyniowy oraz utrzymać właściwe krążenie poprzez spowolnienie procesu odkładania się tłuszczu zatykającego tętnice.

• Ochrona mózgu
Wspiera pracę układu nerwowego (mózgu) oraz naczyń krwionośnych, odgrywających decydującą rolę w funkcjonowaniu mózgu.

Niewielkie, łatwe do połknięcia kapsułki wyprodukowano zgodnie z najnowszą technologią, dzięki której kapsułka rozpuszcza się w jelitach, co eliminuje występowanie nieprzyjemnego refluksu (rybiego posmaku).

Alejakobiet.pl

Zasubskrybuj I bądź na bieżąco


Mogą Cię zainteresować

Zostaw komentarz

Ta strona wykorzystuje pliki cookie w celu poprawy komfortu użytkowania. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz zrezygnować, jeśli chcesz. Akceptuję Czytaj więcej